Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 20:24   #451
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Ale fajnie z ta laurka

Ja wlasnie wpadlam na pomysl zeby kupic mezowi koszulke do szpital " Proud New Daddy"
zabcia dasz mi linka do twoiich zdjec z baby shower bo nie moge znalesc a chcialam sobie obejrzec
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:25   #452
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
Dziękuję za pocieszenie, ale od dziecka miałam wpajane że jestem nikim i nic w życiu nie osiągnę... teraz jak żyję swoim życiem, mam swoją rodzinę, to moja psychika bardzo odżyła, ale ślad z dzieciństwa pozostanie na zawsze.... Nie chcę się użalać, ani szukac pocieszenia, ale pamiętajcie, aby powtarzać swoim dzieciom że są wyjątkowe, że ich kochacie i jesteście z nich dumne, cokolwiek by nie robiły... moje dzieci chyba będą mnie za jakiś czas miały dość z tym nieustannym zapewnianiem o miłości i zadowolenia. Jestem teraz naprawdę szczęśliwa i wiem że wszystko co osiągnęłam, to zawdzięczam sama sobie
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:26   #453
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Moje też...

Begie zdecydowaliśmy sie na Bogucice.
Co.do lekarzy to nie wiem jak z samym usg jest, ale wiem ze niedaleko urzędu miasta robią usg (na pewno prenatalnr) ale co do cen to nie wiem. O na paprocanach na pl. nowary jest prywatny gabinet ale czy robią same usg i za ile to nie wiem. Poszukaj na necie.
Bogucice - fajnie i jak nie trzeba tam iść na wizytę do któregoś z lekarzy tam pracujących? "zwiedzałaś" może porodówkę ?

niedaleko UM to chodzi Ci o przychodnię nr 4 , czy coś innego bliżej urzędu? będę musiała podzwonić i popytać

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
mozesz zrobic na fundusz tylko skierowanie miec od rodzinnego lekarza lub prywatnie chyba 25 zl,nic nie szkodzi pytaj

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

zdjecia na mailudziekuje za gratki
dziękuję za info

Liwia jest słodziutka a jaka zadowolona w swoim królestwie taka malutka w stosunku do łóżeczka
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:26   #454
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

mozna dopisac na poczatku ze urodzona siłąmi natury,dlugosc 54 cm dziękuje
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:30   #455
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość


pochwale sie zrzuciłam juz 12 kg
klask i:


zastanawiałam się wcześniej, czy brzuch mi się obniżył bo fajnie mi się oddycha ( już nie sapię) i teraz wiem, że tak bo przeszkadza mi jak siedzę ( leży na udach) a wcześniej tak nie było
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:30   #456
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Rozowa sliczna Liwka,no i gratuluje zrzucenia tylu kg!!!!!
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:37   #457
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Rozowa ale fajna dziewuszka i jaka mala sie wydaje w tym lozeczku: ))P

o wage sie dziewuszki naprawde nie martwcie, naprawde spada po porodzie) uzywajcie ile mozecie :P

Synka narazie nie swatam musze sie nim nawierzyc :P
bede jedna z ,,tych,, zaborczych i psychicznych mamusiek
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 20:37   #458
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Dziewczyny, ale cudne te Wasze dzieciaczki
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:51   #459
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Stokroteczka ciesze sie,ze w Twoim snie niemcy pierwszy raz byli bardziej zacofani od nas
nie wpadłam na to racja, racja. Ale co mnie wkurzyło...że nie dośniłam,czy ta płatność przeszła

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Dziewczyny cudne zdjęcia na mailu

Wróciłam z prezentacji, w sumie fajnie było. Oczywiście chodziło o to, żeby się zapisać do ich firmy. Żadna się nie zapisała Był peeling na dłonie, masaż olejkiem i krem fajny zabieg Ale takie coś przydalo by mi się na stopy
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:51   #460
ladybird_1987
Rozeznanie
 
Avatar ladybird_1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 698
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Synka narazie nie swatam musze sie nim nawierzyc :P
bede jedna z ,,tych,, zaborczych i psychicznych mamusiek
__________________
ladybird_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:52   #461
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

rozowa1987 12kg?? JUŻ?? ALE JAK??
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 20:53   #462
karozka
Raczkowanie
 
Avatar karozka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 181
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez nasteczka83 Pokaż wiadomość
JA już dawno nie mam mam podobne odczucia myślisz, że libido wróci? /nie ukrywam, że poszalałabym jak za dawnych lat
Wróci, wróci będzie ciężko te 6 tyg po porodzie wytrzymać

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Zapomnialam dopisac, pojawil sie u mnie "pierwszy" objaw ciazy Zauwazylam ciemna obwódke wokol sutkow,no i cycuszki zaczely mnie pobolewac, lepiej pozno niz wcale Chyba moje cycuszki (nazywaja sie Anulki ) przestraszyly sie jak wyliczylam ile bede musiala wydawac na mleko modyfikowane jak nie dam rady naturalnie karmic i poszly po rozum do glowy (brodawek) hehe odwala mi
z tym kąpaniem to masz rację
anulki poczuły presję czasu

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Wczoraj wyszłam ze szpitala, mały miał dużo badań robionych i ze względu na żółtaczkę i na moja tarczycę miał pilotowane tsh. Ginekolodzy chcieli mnie puścić po 3 dobie, ale pediatrzy się nie zgodzili i w sumie byłam 5 dób jesteśmy już w domku i wszystko ok, mały przekochany. Wrzucę zdjęcia na pocztę. Nie wiem czy dam radę nadrobić, ale postaram się być na bieżąco
Jak fajnie, że już jesteście w domu
Jeszcze raz wielkie gratulacje

Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
Dziękuję za pocieszenie, ale od dziecka miałam wpajane że jestem nikim i nic w życiu nie osiągnę... teraz jak żyję swoim życiem, mam swoją rodzinę, to moja psychika bardzo odżyła, ale ślad z dzieciństwa pozostanie na zawsze.... Nie chcę się użalać, ani szukac pocieszenia, ale pamiętajcie, aby powtarzać swoim dzieciom że są wyjątkowe, że ich kochacie i jesteście z nich dumne, cokolwiek by nie robiły... moje dzieci chyba będą mnie za jakiś czas miały dość z tym nieustannym zapewnianiem o miłości i zadowolenia. Jestem teraz naprawdę szczęśliwa i wiem że wszystko co osiągnęłam, to zawdzięczam sama sobie


różowa ale super, że Cie nie nacinali
no i super z tymi kg
__________________
Leon zawodowiec
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c2n0amxwdel8a.png
karozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:58   #463
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Gdzie jest kism? Rodzi?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:10   #464
sweetjoy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 408
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Gdzie jest kism? Rodzi?
Raczej dała by komuś znać... choc kto wie, może akcja potoczyła się bardzo szybko
sweetjoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:13   #465
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Ile kosztuje profesjonalny pedicure?
A do porodu lakier bezbarwny na paznokciach u kopytek można mieć?
Ja za pedi z pełnym odparmezanowaniem i jakimiś rytuałami Spa + lakier płaciłam 110 zł. Ale powiem szczerze, że na prawdę, jest to mega przyjemne, tylko że nie znosze czekac aż lakier wyschnie, a sama sobie tak fajnie już nie pomaluję jak mi moja mistrzyni walnie
No i dzisiaj własnie zrobiłam sobie sama i mam palufy do poprawy. ale to już jutro.
swoją drogą .. to niezły wyczyn był, maż jak zobaczył jak probuję się dostać do małego palca u stopy to aż siadł na podłodze z wrażenia, cham jeden.

martwi mnie ta boląca pupa.... normalnie czuję się tak jakby mnie ktoś skopał w lewą wargę sromową....
niech ten poniedziałek już nastąpi bo zwariuję !!!!!
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:17   #466
sweetjoy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 408
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Jutro ładna data 12.05.12, ehhh pomarzyć można...
Zmykam spać, bo rano pobudka
sweetjoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:19   #467
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
Ja za pedi z pełnym odparmezanowaniem i jakimiś rytuałami Spa + lakier płaciłam 110 zł. Ale powiem szczerze, że na prawdę, jest to mega przyjemne, tylko że nie znosze czekac aż lakier wyschnie, a sama sobie tak fajnie już nie pomaluję jak mi moja mistrzyni walnie
No i dzisiaj własnie zrobiłam sobie sama i mam palufy do poprawy. ale to już jutro.
swoją drogą .. to niezły wyczyn był, maż jak zobaczył jak probuję się dostać do małego palca u stopy to aż siadł na podłodze z wrażenia, cham jeden.

martwi mnie ta boląca pupa.... normalnie czuję się tak jakby mnie ktoś skopał w lewą wargę sromową....
niech ten poniedziałek już nastąpi bo zwariuję !!!!!
A umiesz polecić tani peeling na stopy? Ale taki w tubce nie domowe mieszanki.

Co to jest odparmezanowanie ?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"

Edytowane przez stokroteczka777
Czas edycji: 2012-05-11 o 21:20
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:20   #468
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

oooo, witam Mamuśki
Dasti, Olek jest słodki
różowa, Liwia piękna
Leon, to już prawdziwy model Jego miny są powalające

Dziewczyny, z tym zoo nie jest podobno tak kolorowo Po pierwsze dostaje się je dopiero przy jakimś tam rozwarciu, już pod sam koniec akcji porodowej więc i tak ileś bólu musicie znieść. Po drugie, nie zawsze anestezjolog może podejść do znieczulenia, bo może być zajęty (no chyba, że jest jakiś specjalnie dla Was, rodzących w szpitalu). Po trzecie, nie mogą podać go za dużo, bo skończy się cc z powodu chociażby braku czucia. Właśnie bywa tak, że znieczula się tylko jedna strona. Poza tym, często akcja porodowa po zoo kończy się na stole i cc
To takie informacje mam od położnych ze sr. Może Missmalezji mogłaby coś więcej napisać w tym temacie
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:26   #469
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
ja mailam rozmiar w ciazy 75 b a teraz mam cyce mega pokarm mi naszedł dopiero w 3 dobie teraz sie leje ze hej karmie tylko piersia,ale musze nakladac nakladki silikonowe bo mala nie umie chwytac sutka bo mam takie plaskie
Ja te nakładki silikonowe też kupiłam. Lepiej już karmić tak, niż w ogóle a też mam strasznie płaskie brodawki.


Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość


pochwale sie zrzuciłam juz 12 kg
Fajnie! Gratulacje!!!



Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
A umiesz polecić tani peeling na stopy? Ale taki w tubce nie domowe mieszanki.
Fajny peeling do stóp jest z biedronki - taki w pomarańczowej tubce. Gęsty i fajnie ściera. A kosztuje coś ok 5 zł.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 21:27   #470
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Fajny peeling do stóp jest z biedronki - taki w pomarańczowej tubce. Gęsty i fajnie ściera. A kosztuje coś ok 5 zł.
I nie trzeba daleko szukać. Dzięki szczerze to nie znalazłam dla siebie jak na razie żadnego odpowiedniego. Spróbuje biedronkowego

Oczywiście na tym pokazie Pani prezentowała peeling ale za 26zł!!! bez przesady.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:28   #471
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Dziewczyny, skandal!!! 11 str. od południa Czytam, czytam i końca nie widać... I tematów też multum. O pracy nie chcę się wypowiadać, to co opisuje millena o Kr, to dla mnie norma Szkoda nerwów...
Znowu początek wątku jakoś na gadatliwość wpłynął, stawiam, że dziś będzie pobity rekord. Ostatni o ile się nie mylę, wynosił 417 postów

To teraz ja popiszę, co mi się tam uzbierało przez cały dzień
Byłam na tym ktg, ale ja się niczego wielkiego po nim nie spodziewałam, moja gin powiedziała, żebym chodziła co drugi dzień już.
aniu, dziękuję za pośrednictwo, ale ja wcale nie jestem taka chętna do oddawania moje terminu
moniczka, to Ty tak bardzo chciałaś brać? Ty już masz swój za sobą i nie wykorzystałaś
Co Wam opowiem o ktg... Byłam tam 2 godz Ktg płatne... Dziwiłam się, jak niektóre z Was o tym pisały, a tu sama płacę, ale niedużo na szczęście - 15 zł. Cóż, chodzę do gin prywatnie, to nie mając żadnego skierowania, kiedy przychodzę do szpitala tak po prostu zrobić sobie ktg, to muszę płacić. Ale dziś nie płaciłam, choć trochę się nadenerwowałam, już opowiadam co i jak... Pracownia ktg jest przy położniczej izbie przyjęć i tam byłam 2 dni temu, a dziś w poradni przyszpitalnej, bo akurat była czynna i to urządzenie dziś coś świrowało, coś nie mogło wyłapać tętna, przerywało, a czasem łapało, ja słyszałam wyraźnie, że jest w podobnym tempie cały czas, a na urządzeniu wyskakiwało na chwilę 240. To jeszcze jakoś znosiłam Ale w którymś momencie zaczęło regularnie spadać po trochę aż do 20, przy czym nie słyszałam prawie nic poza szumami przez głośnik i przez ten moment myślałam, że na zawał zejdę!!! Na szczęście za chwilę wróciło w dobre okolice. Położna i lekarka patrzą w to, i patrzą, i mówią, że to niemożliwe, bo siedzą tu i słyszą przecież, że jest dobrze, ale nie mogą mnie puścić z takim wydrukiem, że nie wezmą ode mnie kasy i żebym poszła jeszcze na izbę przyjęć zrobić drugi zapis. Zadzwoniły tam, powiedziały co i jak, poszłam... Tam położna stała przy mnie i tym ktg przez 40 min (sama nie wierzyłam), pilnowała cały czas, żeby było dobrze słychać, żeby zapis był prawidłowy... Lekarka też czasem podchodziła patrzeć, wypytała mnie o wszystko, o poprzednie ciąże, poronienia, poród, kiedy miałam ostatnie usg i badanie gin. Po ktg zrobiła mi jeszcze usg (Kaj jej wyszedł ok. 3700-3800, czyli rośnie dalej... ) i powiedziała, że na pewno wszystko jest dobrze Ale gdyby było mało ruchów albo właśnie dużo gwałtownych, albo cokolwiek by mnie niepokoiło, to żebym jeszcze przyjechała na ktg i też kazała nie płacić A jak nie, to za 2 dni tak jak mi moja gin zaleciła. Więc ogólnie duuuży plus dla szpitala! (rinco, pewnie zapytasz - to był stary, bo na nowym nie robią odpłatnie ktg.) Ale to akurat ten szpital, którego zupełnie nie biorę pod uwagę na poród, bo nie ma tam sali do porodów rodzinnych, więc może być tak, że mi tż po prostu nie wpuszczą

Pisałam dziś do agaty, co u niej i że nikt się nie rozpakował jeszcze, to mi odpisała:
No najwyzsza pora juz sie rozpakowywac bo coraz wiecej sie przeterminuje Jest coraz lepiej, juz chodze, pokonuje szalencze dystanse miedzy pokojem a lazienka Maly ladnie ssie, ja pokarmu mam coraz wiecej jem kleik ale przy takim glodzie wszystko dobrze smakuje Pewnie we wtorek wyjdziemy

Pisałyście jeszcze o gapieniu się na brzuchy... Mój jak wiecie, należy do tych większych i ludzie na ulicy gapią się bezczelnie, czasem z uśmiechem, ale teraz to już większość ludzi w każdym wieku od dzieci po starych tak bezczelnie ze zdziwieniem czy zniesmaczeniem. Może młode kobiety najmniej A ja się bawię, jak idę ulicą, że też się na takich ludzi gapię bezczelnie z pytającą miną, a oni nagle zdziwieni i speszeni Tyle mi zostało...
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:30   #472
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
Jutro ładna data 12.05.12, ehhh pomarzyć można...
Zmykam spać, bo rano pobudka
ano ładna to idąc tym tropem dla mnie ładna by była 12.06.12 tylko czy na poród w 37t5d to nie za wcześnie
a mam kumpla z 07.07.77
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:34   #473
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
ano ładna to idąc tym tropem dla mnie ładna by była 12.06.12 tylko czy na poród w 37t5d to nie za wcześnie
a mam kumpla z 07.07.77
To ja poproszę o ten 12,06,12 chociaż wolałabym chyba wcześniej
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:41   #474
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
To ja poproszę o ten 12,06,12 chociaż wolałabym chyba wcześniej
ależ proszzz rozdaję terminy porodów, kto jeszcze chce

swoją drogą myślę że na takiej umiejętności to mogła bym zarobić
szkoda, że jej nie mam noo albo jeszcze jej nie odkryłam
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:42   #475
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
ależ proszzz rozdaję terminy porodów, kto jeszcze chce

swoją drogą myślę że na takiej umiejętności to mogła bym zarobić
szkoda, że jej nie mam noo albo jeszcze jej nie odkryłam
Może czas odkryć taką umiejętność
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:44   #476
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

hmmm mój kot z zapałem przez 5 minut ugniatał mi poduszkę po czym mnie polizał w stopę i poszedł spać na podłogę
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:50   #477
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
hmmm mój kot z zapałem przez 5 minut ugniatał mi poduszkę po czym mnie polizał w stopę i poszedł spać na podłogę
koty uwielbiają ugniatać poduszki

a z rzeczy niemiłych coś Wam napiszę...moja ciocia wyprała dziś kotka!!! Prał się z 5minut a potem jeszcze z 2min był w środku zanim się drzwiczki odblokowały. Dobrze że ma w sumie trzy małe, bo zauważyła że te dwa dziwnie się zachowują. Jeden siedział na pralce, a drugi w zagłębieniu bocznych drzwiczek. I ona patrzy gdzie trzeci i jakoś ją tknęło że może być w środku i wyłączyła. Pojechała z nim do weterynarza, dostał jakiś zastrzyk i na razie żyje ale biega z pozostałymi więc chyba nic mu nie będzie. Dobrze że nie włączyła gotowania.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:50   #478
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Witam w nowym wątku!!!

GRATULUJĘ MAMUSIOM!!!

Info od męża Libretki: "Córka 3.875 długa 58 10/10 mamusia odpoczywa. Pozdrawiam mąż Libretki."

Wiadomość z dziś godz. 11:49 - byłam u rodziców bez neta i nie mogłam wcześniej napisać...

Gratuluję!!! : roza:
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:54   #479
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Wczoraj dentystka mi powiedziała że mam używać nici dentystycznych, a przecież używam, bo między niektórymi zębami mam mikroubytki, takie doslownie kropeczki, i że mam ciasno między zębami (aż miałam na końcu języka że nie tylko tam ) no i się zdziwiłam, bo nigdy tak nie miałam. A wieczorem mnie coś tknęło...wiecie ile cukru ma jedna pastylka Rennie?? a ja go biorę zazwyczaj w łóżku już po myciu zębów i mi cukier chyba zżerał ząbki
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:54   #480
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
koty uwielbiają ugniatać poduszki

a z rzeczy niemiłych coś Wam napiszę...moja ciocia wyprała dziś kotka!!! Prał się z 5minut a potem jeszcze z 2min był w środku zanim się drzwiczki odblokowały. Dobrze że ma w sumie trzy małe, bo zauważyła że te dwa dziwnie się zachowują. Jeden siedział na pralce, a drugi w zagłębieniu bocznych drzwiczek. I ona patrzy gdzie trzeci i jakoś ją tknęło że może być w środku i wyłączyła. Pojechała z nim do weterynarza, dostał jakiś zastrzyk i na razie żyje ale biega z pozostałymi więc chyba nic mu nie będzie. Dobrze że nie włączyła gotowania.
dobrze, że mój pralkę omija z daleka
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.