Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 14:30   #451
gochagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Exclamation żel na naturalnych

Powiedzcie mi dziewczyny co moze być przyczyną odpadania żelu z paznokcia naturalnego na drugi dzien??
Nie jest to wina wykonania powieważ ukończyłam kurs, uzywam sprawdzonego zelu przez moje znajome i dzieje sie to tylko u jednej dziewczyny;-/

spotkała sie ktoras z czymś takim?
powiedzcie jak rozwiazac ten problem, pozdrowienia.
gochagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:10   #452
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: żel na naturalnych

ja innej przyczyny niż odpowiednie przygotowanie płytki nie widzę;/
albo źle zmatowiony,,brak primera,źle odpylona płytka,albo skóry pozalewane.
Ja czegoś takiego nie miałam;p
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:59   #453
gochagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: żel na naturalnych

płyka odtłuszczona cleanerem, zmatowiona blokiem, nalozony primer odparowany 30s w lampie, skorki nie pozalewane powiem wiecej dziewczyna robila paznokcie w salonie i dzialo sie to samo poszla do salonu z reklamacja zrobione paznokcie ponownie i również odpadły. Moze byc to wina brania dużej ilości tabletek? itp na serce itp??

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

powiedzcie mi co zrobic z takimi trudnymi paznokciami?? zalorzyc tipsy?
gochagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 07:29   #454
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: żel na naturalnych

mi odpada żel równiez na drugi dzień... ale jak sobie założe tipsy to trzymaja sie bardzo długo.... a używam dobrych żeli (ESN) i nic to nie daje - poprostu mogę je sobie sobie sama zdjąc na drugi dzień tak łatwo odchodzą.... sama się nad tym zastanawiałam dlaczego - więc dobrze ze poruszyłaś ten problem
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:16   #455
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: żel na naturalnych

Mi sie wydaję,że źle zalewasz wolny brzeg. Bo niestety wykonanie tipsów a zażelowanie naturalnych pazurków to 2 inne sprawy. Wydaję mi się że może niedokładnie tak jakby nadkładasz żel na wolny brzeg. Jeśli nie to nie wiem..
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:42   #456
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: żel na naturalnych

Cytat:
Napisane przez gochagirl Pokaż wiadomość
płyka odtłuszczona cleanerem, zmatowiona blokiem, nalozony primer odparowany 30s w lampie, skorki nie pozalewane powiem wiecej dziewczyna robila paznokcie w salonie i dzialo sie to samo poszla do salonu z reklamacja zrobione paznokcie ponownie i również odpadły. Moze byc to wina brania dużej ilości tabletek? itp na serce itp??

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

powiedzcie mi co zrobic z takimi trudnymi paznokciami?? zalorzyc tipsy?
wiesz ja robie tak:matowie płytke,ale delikatnym pilnikiem,aby sie nie świeciła nigdzie,odpylam,primer,ja wyschnie,to bonder no itd.

co to za primer co odparowuje w lampie?
i jest git
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:01   #457
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: żel na naturalnych

Moim klientkom też odpadają..No może nie na drugi dzień ale trzymają się góra tydzień..a to stanowczo za krótko..I nie mam pojęcia co jest przyczyną..Może źle zalewam ten wolny brzeg...Jak żeluję naturalki to tak się staram że aż trudno opisać, a tak nie wychodzi...Bleeeeeeeeeeee
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 14:05   #458
LittleStar
Zadomowienie
 
Avatar LittleStar
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 506
Dot.: żel na naturalnych

Nie zajmuję się tym aż tak, paznokcie robię tylko sobie na tipsach, ale wiem, że są specjalne żele do nakładania na naturalną płytkę.

Edytowane przez LittleStar
Czas edycji: 2009-11-23 o 14:23
LittleStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:14   #459
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: żel na naturalnych

Też mam...Bardzo dobry..i co? I nic...Więc albo ja ułomna jakaś jestem albo nie wiem co jest grane...
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:24   #460
LittleStar
Zadomowienie
 
Avatar LittleStar
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 506
Dot.: żel na naturalnych

No to już nie wiem co może być grane
LittleStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:01   #461
gochagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: żel na naturalnych

"co to za primer co odparowuje w lampie?"

Kazdy primer mozna wlozyc do lampy na 30s wtedy ma sie pewnosc ze dobrze odparuje;-)


Paati89 powiedz jak ty zalewasz ten wolny brzeg, moze dowiem sie od ciebie czegos ciekawego?

Edytowane przez gochagirl
Czas edycji: 2009-11-23 o 16:05
gochagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 08:34   #462
maczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: żel na naturalnych

a jaki to żel na naturalną płytkę? Bo z chęcia wypróbuje
maczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:36   #463
a_gusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: HeavenlyNails, Warszawa
Wiadomości: 64
GG do a_gusiaczek
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

polecanymi zelami do naturalnej płytki są żele silikonowe - są bardziej elastyczne niż te używane do przedłużania paznokci

jednak tak jak już w temacie było napisane możecie używać do tego zabiegu żeli budujących, których używacie do przedłużania

pamiętajcie, że żelując natrualne paznokcie powinnyście frezować wolny brzeg od spodu - ten temat też był już poruszany

co do odchodzenia żelu płatami po kilku dniach - nie powinno się tak dziać to pewne - może to być kwestia nie do końca utwardzonego produktu (sprawdźcie żarówki w lampach); może to też być kwestia przyjmowania leków hormonalnych lub innych zaburzeń w organiźmie o których nawet klientka może nie wiedzieć (np. anemia)

zawsze pytajcie się klientek, jeśli przychodza do Was pierwszy raz, czy przyjmują na stałe jakieś leki, czy chorują na coś
w razie reklamacji klientka będzie widziała, że próbujecie rozwiązać problem bo Wam też na tym zależy i chcecie aby wróciła do Was zadowolona i polecała wasze usługi znajomym
a_gusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:48   #464
malootka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witajcie. Jakiś czas temu miałam tipsy, miała to być terapia na moje poobgryzane paznokcie i na szczęście udało się Gdy je zdjęłam, naturalne były długie i piękne ale oczywiście popękały i teraz każdy ma inną długość. Postanowiłam utwardzić je żelem, ale z tego względu, że zamierzam mieć długie paznokcie na długą metę a koszt w salonie to 60zł, postanowiłam sama wyposażyć się w takowy zestaw do modelowania paznokci. Jakieś pojęcie o tym mam, nie uważam naiwnie że wystarczy lampa i żel więc powinno się udać Chciałabym żebyście mi doradziły w sprawie żelu. Zorientowałam się już, że firma Sun Flower jest dość dobra. Zastanawiam się tylko, czy kupić jednofazowy przezroczysty jak do tipsów - linki poniżej - czy może silikonowy polecany do paznokci naturalnych miękkich, czy jeszcze inny jednofazowy który w sumie nie wiem czym różni się od pierwszego, poza tym że cenowo dość wyraźnie. Doradźcie proszę drogie koleżanki!

Linki do żeli:
http://www.allegro.pl/item815461478_...ka_gratis.html
http://www.allegro.pl/item820456345_...yczny_7_g.html
http://www.allegro.pl/item819847292_...7g_gratis.html

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Polecacie jednak silikonowy żel. W związku z tym mam kolejne pytanie: czy można nim uzupełniać odrosty?
malootka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:23   #465
a_gusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: HeavenlyNails, Warszawa
Wiadomości: 64
GG do a_gusiaczek
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

malootka pierwszy i trzeci różnią się pojemnością

jesli nie masz frezarki, żeby wyfrezować wolny brzeg to proponuję wybrać żel silikonowy clear może być za twardy i jest ryzyko odspajania od płytki

nie pracowałam na produktach tej firmy więc nie wiem dokąłdnie jaka jest charakterystyka i trwałość akurat tych konkretnych żeli
a_gusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:49   #466
maya1990
Raczkowanie
 
Avatar maya1990
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 291
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

A co zażelowaniem naturalnej płytki paznokcia u stóp? tak sie zastanawiałam jak poprawić ich wygląd ,są pokarbowane trochę a na jednym dużym paluchu starłam sobie za mocno płytkę bo właśnie była strasznie skarbowana i odleciał przez to spory jego kawałek od wolnego brzegu paznokcia :/

Może to być każdy silikonowy żel czy to ma być jakis specjalny do tego?
__________________
Czas na zmiany


kierunek:kosmetologia

-systematycznie się uczę
-dbam o paznokcie i dłonie
-dbam o stopy!
-dbam o włosy
-zdrowo się odżywiam
-walczę o zdrową cerę
-rozwijam nowe zainteresowania


maya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:19   #467
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez maya1990 Pokaż wiadomość
A co zażelowaniem naturalnej płytki paznokcia u stóp? tak sie zastanawiałam jak poprawić ich wygląd ,są pokarbowane trochę a na jednym dużym paluchu starłam sobie za mocno płytkę bo właśnie była strasznie skarbowana i odleciał przez to spory jego kawałek od wolnego brzegu paznokcia :/

Może to być każdy silikonowy żel czy to ma być jakis specjalny do tego?
Ja paznokcie u stóp żeluje zwykłym żelem do tipsów. Nigdy nie było z tym problemów, bo paznokcie u stóp są nieco twardsze i mniej narażone niż paznokcie dłoni. Pamiętaj że płytkę paznokcia jedynie się lekko matowi a nie piłuję, a unikniesz bólu i nieprzyjemności
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 22:20   #468
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dla mnie żelowanie paznokci to super sprawa. Nie podobają mi się sztuczne tipsy, na szczęście nie miałam problemów z wyhodowaniem odpowiadającej mi długości naturalnych paznokci.
Żelowałam już 2 razy- teraz mam na paznokciach klasycznego frencza
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 23:02   #469
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

sugar_kitty masz sliczne paznokcie

Ja ze wzgledu na prace moge zapomniec o dlugich,ladnych paznokciach.Probowalam z akrylami i zelami,ale tez za dlugo nie wytrzymywaly.Teraz mam 3tygodniowy urlop i sumiennie wcieram w pazurki rozne cuda,zeby choc troche je zapuscic i chyba tez je 'zazeluje' Moze w koncu nie bedzie wstyd pokazac dlonie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 17:02   #470
Nomihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witam, do tej pory frencha na naturalnej płytce robiłam snow white gel i nic sie nie działo. Robilam wszystko tak jak trzeba kładłam baze, biały i natural nail. wszystko sie pieknie trzymało ale tera końcowkę robię angel white i pękają... czy to wina tego białego żelu? nie wiem co robić, angel dużo lepiej mi się pracuje. poradźcie dziewczyny, nie chce specjalnie do naturalnej płytki kupowac snow white. Czy któraś z Was miała podobną sytuację???
Nomihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:50   #471
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

ja mam takie pytanie:
*czym się różnią paznokcie żelowe od tych akrylowych?jak to jest z tym uzupełnianiem ich?
*które są lepsze?
*czy rzeczywiście po żelowych płytka paznokcia się tak niszczy?jak to jest z tym?
**
a tak wgl to jestem tutaj nowa
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:14   #472
mariolka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

hej, ja dzis dostałam z DR zamówione żele do naturalków, tak wygląda paznokieć (sory że u nogi, ale to narazie na próbę). Chciałam pokazac jak pracuje razem z płytką, po ściśnięciu paznokieć ugina się, naciskając prostuje. teraz tylko próba ile to wytrzyma, jutro dokończę, a potem rączki sobie zrobię to zdam relację
mariolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 09:35   #473
psyhe
Przyczajenie
 
Avatar psyhe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witam dziewczyny, tak czytam ten wątek i czuję się coraz bardziej "skuszona" nosiłam tipsy z przerwami przez kilka lat- jak ściągałam to z obietnicą, że zapuszczę, będę miała swoje aaa... guzik prawda. Po pierwsze mam łamliwe paznokcie po mamusi nie wiem czemu, taka nasza uroda, włosy mam silne, paznokcie słabe. Po drugie- ja nie umiem dbać o paznokcie, nie mam do tego cierpliwości, zawsze mam wrażenie, że robie coś źle, etc. etc.
Stąd moje pytanie: czy któraś z was jest z Gdańska i nie chciała by adoptować moich paznokci w celu zażelowania? Za odpłatą naturalnie Uważam po prostu, że co wizażanka to wizażanka Pozdrawiam serdecznie!
psyhe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:31   #474
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witajcie.
Pierwszy raz zażelowałam sobie paznokcie, i dopiero po tym trafiłam na to forum. Nigdy nie miałam tipsów, zawsze dbałam sama o swoje paznokcie i zazwyczaj miałam je ładne i zdrowe. Jednak ostatnio z powodu pracy, stresu moje paznokcie zaczęly się łamać i nawet sprawdzone odżywki sobie z tym nie radziły.
W związku z tym poszłam do manikiurzystki i poprosiłam o cienką warstwe żelu , na krótkich paznokciach bez żadnych ozdób, bo sama maluję paznokcie na ciemne kolory. Za trzy tygodnie mam iść na uzupełnianie- no ale zobaczymy jak sie będę trzymały. Mam do was pytanie, może głupie ( ale jestem laik w tej dziedzinie) co by sie stało gdybym nie poszła na uzupełnianie a jakim czasie sama lekko spiłowała żel zostawiając warstwę dla zachowania twardzości paznokcia. Chciałam je trochę podhodować ( na zjazd absolwentów)ale nie planuję dłuższej zabawy z żelem- noszę krótkie paznokcie i nie będę ich zapuszczać na stałe I jeszcze pytanko czy rzeczywiście po jakimś czasie żel zacznie odpadać i trzeba go będzie zdjąć. Obawiam się zniszczonych paznokci po zdjęciu żelu - czy jest sposób na uniknięcie tego.
Mam nadzieję, że mnie nie zbesztacie za te pytania.
Z góry dziękuje.

Edytowane przez milenazuzia
Czas edycji: 2010-02-09 o 17:33
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:22   #475
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Witajcie.
Pierwszy raz zażelowałam sobie paznokcie, i dopiero po tym trafiłam na to forum. Nigdy nie miałam tipsów, zawsze dbałam sama o swoje paznokcie i zazwyczaj miałam je ładne i zdrowe. Jednak ostatnio z powodu pracy, stresu moje paznokcie zaczęly się łamać i nawet sprawdzone odżywki sobie z tym nie radziły.
W związku z tym poszłam do manikiurzystki i poprosiłam o cienką warstwe żelu , na krótkich paznokciach bez żadnych ozdób, bo sama maluję paznokcie na ciemne kolory. Za trzy tygodnie mam iść na uzupełnianie- no ale zobaczymy jak sie będę trzymały. Mam do was pytanie, może głupie ( ale jestem laik w tej dziedzinie) co by sie stało gdybym nie poszła na uzupełnianie a jakim czasie sama lekko spiłowała żel zostawiając warstwę dla zachowania twardzości paznokcia. Chciałam je trochę podhodować ( na zjazd absolwentów)ale nie planuję dłuższej zabawy z żelem- noszę krótkie paznokcie i nie będę ich zapuszczać na stałe I jeszcze pytanko czy rzeczywiście po jakimś czasie żel zacznie odpadać i trzeba go będzie zdjąć. Obawiam się zniszczonych paznokci po zdjęciu żelu - czy jest sposób na uniknięcie tego.
Mam nadzieję, że mnie nie zbesztacie za te pytania.
Z góry dziękuje.
Po pierwsze nie dłub sama w pazurkach bo je uszkodzisz. Dobrze założony i ściągnięty żel nie zniszczy naturalengo paznokcia. Czas uzupełnienia jest różny, mam klientki które mnie odwiedzają co 2 tyg,bo wzrost ich paznokci jest baardzo szybki,ale są i takie co raz na 4-5 tyg przyjdą. Jeśli nie pójdziesz na uzupełnienie, będzie nieestetyczny odrost i tyle
Powtarzam, sama nie piłuj, nie dług, nie zrywaj! A nie zniszczysz paznokci
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:09   #476
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dzięki za informację. Zobaczę jak to sie wszystko będzie trzymało i wtedy podejme decyzję co dalej.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 22:26   #477
malootka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny, a jak zdejmujecie żel z naturalnych paznokci? Piłujecie, aż zejdzie cały żel, czy może "zdejmujecie" acetonem? Który ze sposobów jest według Was lepszy?
malootka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:39   #478
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

żelu nie ściągniesz acetonem. To nie to co akryl.
żel jedynie można spiłować
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:21   #479
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Od jakiegoś czasu nie mogę zapuścić pazurków, to chyba kwestia ciągłego stresu. A zaczynam nową pracę i chciałabym, żeby dłonie wyglądały estetycznie, a nie z porozdwajanymi paznokciami.
W związku z tym mam pytanie, bo zupełnie nie znam się na takich sprawach - da się zażelować pazurki i przedłużyć je przy tym trochę? Czy to prawda, że taki żel wzmacnia paznokcie? I czy możecie mi polecić kogoś dobrego w centrum Krakowa?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:33   #480
maya1990
Raczkowanie
 
Avatar maya1990
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 291
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Myślę ,że żelowanie żelowaniem, ale żelowanie nigdy prze nigdy nie wzmocni pazurów jeśli się zaczną rozdwajać,bo rozdwajanie to sygnał ,że brakuje im potrzebnych dla nich mikroelementów, witamin.
Co z tego że zażelowane bedą estetycznie wyglądać jak pod spodem paznokieć nadal bedzie w kiepskiej kondycji
__________________
Czas na zmiany


kierunek:kosmetologia

-systematycznie się uczę
-dbam o paznokcie i dłonie
-dbam o stopy!
-dbam o włosy
-zdrowo się odżywiam
-walczę o zdrową cerę
-rozwijam nowe zainteresowania


maya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 14:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.