Carlo di roma... nowa firma? Kto zna? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-13, 10:48   #151
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
dziewczyny czy kredka z gąbką jest trwala?
Wg mnie jest trwała Mam problem z odbijaniem się kreski na górnej powiece, a tu on nie występuje, a poza tym kreski ładnie się trzymają od rana do wieczora. Może pod koniec dnia są bledsze, ale dalej dobrze widoczne, bo kredka się nie rozmazuje. Trwalsze od nich w moim prywatnym rankingu są tylko kredki Gosh'a, ale znów te się nawet trudno z powieki zmywa, a z Carlo nie ma tego problemu. Zresztą zerknij na KWC, bo tam też są ich oceny.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 20:47   #152
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

A czy któras z was próbowała tuszy?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 09:27   #153
dominika_2208
Przyczajenie
 
Avatar dominika_2208
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Ja jestem ze Świętochłowic jakby sie kto pytał . Ale .. nie wiem gdzie tam swoją siedzibę ma dystrubutor Carlo di Roma. Mogę tylko powiedzieć, że w Bytomiu jest taka drogeria ( nie na głownej ulicy, tylko w tych pobocznych) i kiedyś szłam sobie z mamą, patrzymy się a tam kartka : POKAZ MAKIJAŻU CARLO DI ROMA. No to weszłyśmy sobie i się pytamy o ten pokaz, a babka na to że mnie na krzesełko zaprasza. No to pomyślałam sobie: " a co mi tam " i zaczęła mnie malować kosmetykami z tej firmy. I powiem szczerze, że naprawdę ładnie jej to wyszło i makijaz trzymał się do wieczora . Był śliczny - w zieleniach Mmmm . Pamiętam że dawała mi podkład, cien w kulce chyba beżowy, potem cien chyba potrójny albo poczwórny zielony, zrobiła kreskę tym ołówkiem z gąbeczką ( przepiękny zielony kolor), wytuszowała mi rzęsy, no i pomalowała usta błyszczykiem. To by było na tyle. Zastanawiam się nad kupnem paru drobiazgów tejże firmy, bo stwierdzam, że za ta cenę naprawde warto. Pozdrawiam.
__________________
" Kochać Kogoś To Znaczy Widzieć W Nim Cuda Dla Innych Niedostrzegalne ... "

matury pisemne i ustne juz za mną
19-20.06. - egzamin zawodowy
dominika_2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 12:56   #154
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Dziewczyny a jak z tuszami tej firmy? Warte są zakupu?

Cienie w kulce u mnie w mieście widziałam, fajnie wygladają, połyskują, ale ich nie kupiłam bo żaden z kolorów mi nie pasił.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:25   #155
dominika_2208
Przyczajenie
 
Avatar dominika_2208
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak z tuszami tej firmy? Warte są zakupu?

Cienie w kulce u mnie w mieście widziałam, fajnie wygladają, połyskują, ale ich nie kupiłam bo żaden z kolorów mi nie pasił.

Hmmm nie wiem, ja zachwycona nie byłam - tylko że ja miałam swoim tuszem pomalowane oczka a pani mi nałozyła na to tusz carlo di roma i efekt byl taki jakis mizerny. Może gdybym nie miała swojego tuszu to wyglądałoby to troszkę inaczej. Więc nie wiem .
__________________
" Kochać Kogoś To Znaczy Widzieć W Nim Cuda Dla Innych Niedostrzegalne ... "

matury pisemne i ustne juz za mną
19-20.06. - egzamin zawodowy
dominika_2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:30   #156
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A widziałyście gdzieś już nowe paletki cieni?
Tu więcej info http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149628
Bardzo mnie zaciekawiły, zwłaszcza, że cena przyjazna
U siebie widziałam te paletki cieni w 2 sklepach, także są na rynku.
Poza tym nie testowałam ich-nie ma testerów u mnie, ale wyglądają ok., tzn., co kto lubi, bo jak dla mnie to one za mało perłowe są. Bardziej satynowe-delikatna perła. Kolory doścć znośne, przystępne

Cytat:
Napisane przez dominika_2208 Pokaż wiadomość
Hmmm nie wiem, ja zachwycona nie byłam - tylko że ja miałam swoim tuszem pomalowane oczka a pani mi nałozyła na to tusz carlo di roma i efekt byl taki jakis mizerny. Może gdybym nie miała swojego tuszu to wyglądałoby to troszkę inaczej. Więc nie wiem .
Jak 2 tusze na rzęsach to efekt powinien być dość mocny, a nie mizerny. OJ, to chyba tusze mają słabawe....

Może ktoś jeszcze używał tuszy CdR i podzieli się opinią?

Tu znalazłam jakąś str. z tymi kosmetykami, ale widzę, że nie mają wszystkiego.

http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...ln,7407,0.html
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 21:05   #157
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
U siebie widziałam te paletki cieni w 2 sklepach, także są na rynku.
Poza tym nie testowałam ich-nie ma testerów u mnie, ale wyglądają ok., tzn., co kto lubi, bo jak dla mnie to one za mało perłowe są. Bardziej satynowe-delikatna perła. Kolory doścć znośne, przystępne
Mam już jedną z tych paletek i faktycznie cienie są satynowe Ale ładny efekt dają i są naprawdę trwałe - zresztą stosowną notkę na KWC już poczyniłam

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Jak 2 tusze na rzęsach to efekt powinien być dość mocny, a nie mizerny. OJ, to chyba tusze mają słabawe....

Może ktoś jeszcze używał tuszy CdR i podzieli się opinią?
Jak dla mnie te tusze są za tanie, a ja takim tanim nie ufam, ale zależy co kto lubi. W końcu skoro takie produkują, tzn. że popyt jest. Ja tam od tuszu za wiele wymagam, by kupić taki za 10zł, choć z drugiej strony ten Double Extension mógłby być niezły...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Tu znalazłam jakąś str. z tymi kosmetykami, ale widzę, że nie mają wszystkiego.

http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...ln,7407,0.html
Fakt, za wiele nie mają i ceny jakby zawyżone.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 21:21   #158
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mam już jedną z tych paletek i faktycznie cienie są satynowe Ale ładny efekt dają i są naprawdę trwałe - zresztą stosowną notkę na KWC już poczyniłam
O to muszę iść poczytać.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te tusze są za tanie, a ja takim tanim nie ufam, ale zależy co kto lubi. W końcu skoro takie produkują, tzn. że popyt jest. Ja tam od tuszu za wiele wymagam, by kupić taki za 10zł, choć z drugiej strony ten Double Extension mógłby być niezły...
Zgadzam się tusz musi być konkretny i spełniać swoją rolę.
Koniecznie muszę obczaić te tusze, może są w sklepach. I tez nie mam zaufania do takich produktów z takich "słabszych" firm.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fakt, za wiele nie mają i ceny jakby zawyżone.
Racja.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 21:40   #159
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
O to muszę iść poczytać.

Zgadzam się tusz musi być konkretny i spełniać swoją rolę.
Koniecznie muszę obczaić te tusze, może są w sklepach. I tez nie mam zaufania do takich produktów z takich "słabszych" firm.

Racja.
Akurat Carlo wcale taką słabą firmą nie jest. Dziewczyny chwalą cienie sypkie, ja kredki z gąbką i paletki, więc coś w tym musi być. Ale jak cienie czy kredki za parę złoty mogę kupować i wręcz najczęściej takie kupuję, to przed tuszem czy podkładem mam opory. Te muszą być lepsze, w sensie - pewniejsze. Ale z drugiej strony za parę złoty można wypróbować taki tusz - w sumie niewiele się ma do stracenia.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 10:54   #160
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Akurat Carlo wcale taką słabą firmą nie jest. Dziewczyny chwalą cienie sypkie, ja kredki z gąbką i paletki, więc coś w tym musi być. Ale jak cienie czy kredki za parę złoty mogę kupować i wręcz najczęściej takie kupuję, to przed tuszem czy podkładem mam opory. Te muszą być lepsze, w sensie - pewniejsze. Ale z drugiej strony za parę złoty można wypróbować taki tusz - w sumie niewiele się ma do stracenia.
MagJa - widzę, że postępujesz tak samo jak ja
Bardzo często kupuję kredki do oczu albo cienie do powiek z jakiś "tańszych"firma, natomiast jeśli chodzi o tusze albo o podkłady to własnie wybieram znane, pewniejsze mi marki...kiedyś sobie kupiłam podklad za coś ok.10 zł no i hm... dałam go nastoletniej siostrze i używa go jako korektora

a ja z Carlo di roma kupiłam sobie ostatnio błyszczyk do ust (Lip gloss diamante) w różowym odcieniu i jestemn zachwycona - trzyma mi się na ustach niewiarygodnie długooo (przebił sto razy L'oreal glam shine crystals) - nie zniknął mi nawet całkowicie podczas jedzenia i do tego po prostu obłędnie pachnie i pięknie lśni na ustach

EDIT:
może jeszcze dodam,gdzie w Kielcach można je kupić
KIELCE - kosmetyki Carlo di Roma są do kupienia w Galerii Czarnowskiej na 2 piętrze (sklep z kosmetykami - Pani ma całą wystawę z Carlo di Roma i innymi firmami, m.in. uwielbianymi na wizażu kuleczkami Cantare/Margaret - swoją drogą kuleczki Margaret ostatnio zakupiłam i są piękne )

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2007-05-17 o 11:02 Powód: dopisek:)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 12:05   #161
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Akurat Carlo wcale taką słabą firmą nie jest. Dziewczyny chwalą cienie sypkie, ja kredki z gąbką i paletki, więc coś w tym musi być. Ale jak cienie czy kredki za parę złoty mogę kupować i wręcz najczęściej takie kupuję, to przed tuszem czy podkładem mam opory. Te muszą być lepsze, w sensie - pewniejsze. Ale z drugiej strony za parę złoty można wypróbować taki tusz - w sumie niewiele się ma do stracenia.
MagJa to że Carlo ma dobre cienie i kredki nie rzutuje na to, że i tusze są tak samo dobre.
Poza tym obczaiłam w sklepie i na kwc te produkty i wydają sie być ok., więc ja im nie odbieram dobrej jakości, tylko wspominam, że nie mam zaufania do tuszy z niepewnej mi firmy. Tak samo jak mnie nikt nie zmusi do używania podkładu, np. firmy Vollare. W życiu bym tego na twarz nie nałożyła... Podobnie jest z tuszem, której firmy nie znam/nie czytałam o niej/nie uzywałam etc.
Wcale nie napisałam, że Carlo w asortymencie ma sam badziew.
Zresztą mam wrażenie, że chodzi nam o to samo, tylko się dogadac nie możemy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 14:19   #162
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
MagJa - widzę, że postępujesz tak samo jak ja
Bardzo często kupuję kredki do oczu albo cienie do powiek z jakiś "tańszych"firma, natomiast jeśli chodzi o tusze albo o podkłady to własnie wybieram znane, pewniejsze mi marki...kiedyś sobie kupiłam podklad za coś ok.10 zł no i hm... dałam go nastoletniej siostrze i używa go jako korektora

a ja z Carlo di roma kupiłam sobie ostatnio błyszczyk do ust (Lip gloss diamante) w różowym odcieniu i jestemn zachwycona - trzyma mi się na ustach niewiarygodnie długooo (przebił sto razy L'oreal glam shine crystals) - nie zniknął mi nawet całkowicie podczas jedzenia i do tego po prostu obłędnie pachnie i pięknie lśni na ustach


Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
MagJa to że Carlo ma dobre cienie i kredki nie rzutuje na to, że i tusze są tak samo dobre.
Poza tym obczaiłam w sklepie i na kwc te produkty i wydają sie być ok., więc ja im nie odbieram dobrej jakości, tylko wspominam, że nie mam zaufania do tuszy z niepewnej mi firmy. Tak samo jak mnie nikt nie zmusi do używania podkładu, np. firmy Vollare. W życiu bym tego na twarz nie nałożyła... Podobnie jest z tuszem, której firmy nie znam/nie czytałam o niej/nie uzywałam etc.
Wcale nie napisałam, że Carlo w asortymencie ma sam badziew.
Zresztą mam wrażenie, że chodzi nam o to samo, tylko się dogadac nie możemy.
Dokładnie to samo, o czym piszecie, miałam na myśli
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 16:31   #163
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

mam błyszczyk Moulin Rouge i jestem bardzo zadowolona, jest trwały nawet przy mojej tendencji do zlizwyania błyszczyków ma jeden minus - chemiczny smak i zapach, ale da się znieść.

widziałam dziś takie śliczne cienie w kilku kolorach, z tych kolorów narysowany był kotek gdybym malowała oczy cieniami to na pewno bym je kupiła
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 18:17   #164
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Jestem w posiadaniu tuszu Carlo di Roma - kupiłam go w Chorwacji, w sklepie coś na podobieństwo naszych 'wszystko po 4 złote' Zapłaciłam 15Kn, czyli coś ok. 8.00 zł jeśli sie nie mylę
Ten tusz to dla mnie kompletny paradoks. Nie potrafię stwierdzić czy jestem na tak czy na nie. Wg mnie świetnie rozdziela rzęsy, tak gładko, aksamitnie się go nakłada. Po wyschnięciu rzęsy są takie leciutkie,delikatne (nawet po nałożeniu kilku warstw). Niestety schnie baaardzo sługo, co się wiąże z tym że można go sobie łatwo odbić na powiece, a ponadto za dużo nakłada się go na szczoteczkę i trochę trudno to 'zdjąć'. Nadrabia mocnym, wyrazistym (czarnym) kolorem.

Mimo że strasznie mnie denerwuje (a to Ci niegrzeczniuch xD), to mam ochotę go używać

P.S Dziewczyny, czy orientujecie się gdzie w okolicach Sosnowca, Katowic są kosmetyki CdiR ? Bo chętnie wypróbowałabym więcej, a nigdzie ich nie widziałam

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2007-06-29 o 18:29 Powód: dopisek.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:26   #165
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

a ma ktoras z wizazanek te duze wielokolorowe cienie w okraglym pudeleczku?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:27   #166
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość

P.S Dziewczyny, czy orientujecie się gdzie w okolicach Sosnowca, Katowic są kosmetyki CdiR ? Bo chętnie wypróbowałabym więcej, a nigdzie ich nie widziałam
W Katowicach są w małej drogeryjce na rogu Kościuszki i Żwirki i Wigury.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 21:42   #167
magdad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Dziewczyny, jest już nowa strona CdR
www.carlodiroma.pl
Caly czas powiększa się mapka ze sklepami gdzie można kupić te produkty.
Pozdrawiam
magdad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:56   #168
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Widziałam sporo kosmetyków CdR w Sosnowcu, na Modrzejowskiej, w niewielkiej drogerii - sklepu jeszcze nie ma na liście na stronie internetowej
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 17:12   #169
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Ja mam taką kulkę - niby to cień do powiek, może być też szminką (fanka gotyku ) fajną ma konsystencję i trzyma się dość długo, tyle że wchodzi w załamania powieki. Ogóle jestem skłonna kupić kilka produktów, tylko muszę je najpierw znaleźć gdzieś w okolicy.
http://allegro.pl/item213426670_carl...ie_glacon.html
__________________
Gdziekolwiek jesteś - czekam.
***
Powstała w wyniku koincydencji.
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 15:46   #170
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Carlo di roma mieli kiedyś super cienie Moulin Rouge poczwórne. Nic sie nie rolowały, miały piękne kolory. Teraz w ogóle nie widzę ich w sprzedaży. Za to pojawiły sie inne poczwórne Four Seasons. Zastanawiam się czy mają taką samą formułę, bo zestawy kolorystyczne są bardzo zbliżone do MR. Nie wiem czy mam je zamówić czy nie...bo np. potrójne jak kiedyś widziałam w sklepie już nie były takie fajne, w ogóle brak koloru.

Próbował je ktoś?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Pozdrawiam
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 16:44   #171
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

ja testowałam tylko w sklepie prasowane i one miały taka fajną jakby kremową i gładką konsystencję jak tylko wybiore sobie kolorek to kupię, ale to może troche potrwać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:52   #172
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Kupiłam sobie taki rozświetlacz w sztyfcie do stosowania pod łukiem brwiowym, jeszcze zanim mi Agabil napisała, że tam rozświetlać akurat nie powinnam
Ale nic to, zużyję w innych miejscach

Jest bardzo fajny, mam kolor biały, który tak naprawdę koloru nie daje, a tylko srebrzyste rozświetlenie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:11   #173
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

rzyrafka: a te cienie które testowałaś , jakie to były? poczwórne four seasons, potrójne czy może Moulin Rouge też poczwórne? Wszędzie szukam tych ostatnich i nigdzie ich nie ma, pomijając fakt, że w pobliżu 100km nie istnieje żaden sklep z tymi kosmetykami

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie proszony jest o zgłoszenie

na.tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:19   #174
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

takie paskowe duże, paskowe małe i poczwórne
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 16:17   #175
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

a, rozumiem Dzięki
Okazuje się,ze cienie potrójne i poczwórne mają taką samą formułę. Nie jestem tym zachwycona, bo Moulin Rouge były o niebo lepsze a niestety nie widzę ich w sprzedaży...a szkoda

Pozdrawiam
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 21:16   #176
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie taki rozświetlacz w sztyfcie do stosowania pod łukiem brwiowym, jeszcze zanim mi Agabil napisała, że tam rozświetlać akurat nie powinnam
Ale nic to, zużyję w innych miejscach

Jest bardzo fajny, mam kolor biały, który tak naprawdę koloru nie daje, a tylko srebrzyste rozświetlenie.
a dlaczego nie powinno się rozświetlać łuk brwiowy??
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 21:57   #177
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Daphne, to tylko ja nie powinnam bo mam akurat taką budowę oka, dla której jest to niekorzystne - oko z wystającą kością oczodołu, którą należy chować, a nie eksponować dodatkowo za pomocą jasnych i błyszczących cieni/rozświetlaczy.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 05:46   #178
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

2 lata temu jak byłam na targach, to dostałam od przedstawiciela tej fimry jakieś kosmetyki w prezencie. Był to balsam do ust Baby Lola (w pomarańczowym opakowaniu), puder brązujący w kulkach (ten bardzo przypadł mi do gustu) oraz tusz do rzes Double Extension - podwójny z białą bazą. Tusz był ok, aczkolwiek bez rewelacji. Biała baza dobrze się rozprowadzała, a tusz miał w sobie takie drobniutkie niteczki które wydłużały rzęski. Jednak ja po tuszach oczekuję efektu pogrubienia, więc nie do końca trafili . Ogólnie kosmetyki są fajne.
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:55   #179
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Nenah, a czy te "cosie" w tuszu nie osypują się do oczu i nie drażnią ich? Bo niektóre lubią to robić.
Chętnie bym wypróbowała, lubię tusze dwufazowe bo mam z natury rzęsy cienkie, mizerne i krótkie, ogólnie mówiąc - czarna rozpacz... Chociaż nie, nawet nie czarna, bo na domiar złego są bardzo jasne
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 14:06   #180
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Daphne, to tylko ja nie powinnam bo mam akurat taką budowę oka, dla której jest to niekorzystne - oko z wystającą kością oczodołu, którą należy chować, a nie eksponować dodatkowo za pomocą jasnych i błyszczących cieni/rozświetlaczy.
Ja tez mam tę paskudną kośc wypukłą i na nią staram się "naciągać" jakiś ciemniejsyz kolorek z ruchomej powieki, ale odrobinkę rozświetlacza kładę czasem tuz przy samej linii brwi cieniutkim paseczkiem i rozcieram i wtedy jest ok
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.