Carlo di roma... nowa firma? Kto zna? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-04, 14:34   #181
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Wypatrzylam na All paletke CdR Versus i bardzo podobaja mi sie na fotce odcienie zieleni,wydaja sie na bardzo instensywne.Moze ktoras miala lub ogladala?
Zaczelam chorowac na ciemna nascona zielen,ktora moze byc opalizujaca ale nic nie wpadlo mi w oko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 14:43   #182
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

testowałam je w sklepie ale to było dawno i nie pamiętam
Z ciemnych nasyconych zieleni po długich poszukiwaniach w końcu nabyłam sypkiego inglota 31, a z bardziej matowych i bardzo ciemnych mam prasowany IB nr9
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 14:48   #183
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
testowałam je w sklepie ale to było dawno i nie pamiętam
Z ciemnych nasyconych zieleni po długich poszukiwaniach w końcu nabyłam sypkiego inglota 31, a z bardziej matowych i bardzo ciemnych mam prasowany IB nr9

Dziekuje Rzyrafko akurat nie chce sypanca musi byc w kamieniu cien poniewaz nie mam cierpliwosci,IB nie do konca spelnialy moje oczekiwania i wszystkie poszly w swiat
Zaluje ze nie kupilam swojego czasu Clarinsa-byla taka piekna zielen
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 15:01   #184
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Dla cienie CdR są okropne.
Sam talk żero koloru.
Są bardzo miękkie i niewidoczne na powiece
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 15:57   #185
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje Rzyrafko akurat nie chce sypanca musi byc w kamieniu cien poniewaz nie mam cierpliwosci,IB nie do konca spelnialy moje oczekiwania i wszystkie poszly w swiat
Zaluje ze nie kupilam swojego czasu Clarinsa-byla taka piekna zielen
Może jeszcze gdzieś ustrzelisz

Ja teraz choruję na masakrycznie ciemne odcienie, takie prawie-czarne a konkretnie fiolet
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 19:09   #186
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

O, proszę, dalabym glowe sobie uciac, ze watku takiego (o kosmetykach CdR) nie bylo na Wizazu, a tu taka niespodzianka.
Sama kupilam sobie, kredkę czarną z gąbką, przekonaly mnie opinie w KWC i ich niewygorowana cena- 9 zł, palete cieni versus (5 cieni)-brazy, 15 zł, liner w pisaku za 14zł i cień kremowy za 9 zł.

Jak przyjdą to zdam relacje, czy warto było...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 23:04   #187
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Widziałam dziś na bazarku lakiery do paznokci w super kolorach tylko miały duże pojemności spodobały mi sie 3 kolorki bardzo i chyba je kupię następnym razem
Kusi mnie jeszcze taki jeden błyszczyk pomidorowy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 23:47   #188
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

mi dzis pokazala ta firme kolezanka i sie w miejscu zakochlam w brazowej kredce z gabeczka!!!!!!cena 8.90!!! jutro po nia lece!!!!!cala gama produktow sprawia strasznie przyjemne wrazenie nie wiem ale przypomina mi styl minimlistyczny jak opalowania clinique-duzo czerni bez zbednych upiekszen ,moga opakowania zdoic lazienke i nie dostaje sie od nich oczoplasu; opakowania podkladow sa mile dla oka(szkana matowa buteleczka)puder w kulkach w eleganckim szkanym skoiczku z czarna zakretka;d wrazenie bardzo eleganckie i na wrazeniu sie nie konczy!!!!!! sprawdzalam kilka testerkow i bylam zaskoczona ich dbra jakoscia za ta cene! korektorki super,rozswietlacz.kredki ,blyszcyki!!!!!!!!!


mam tylko pytanko o korektor pod oczy ten bialy dobry on?sprawdza sie w praktyce?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 12:41   #189
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Ja mam kredkę z gąbką i dobra jest Czaję się teraz na więcej. Carlo di Roma można kupić w Nisku koło Stalowej Woli.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:35   #190
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

a ja wlasnie wrocilam z wyprawy 12 przystankow od hacjendy pojechalam specjalnie po CdR na stronie pisze, ze we Wro są na ul. Bajana 1, w drogerii duet. jakby ktoś nie wiedział [tak jak ja], to znajduje sie ona w Hali Targowej obok przystanku.
kupiłam granatową kredkę z gąbeczką [8,50zł], lakier cielisty [6,8zł]i oliwkowo-złoty cień w sztywcie [11,4zł]. kupiłambym pewnie jeszcze więcej, 'le duzo odcieni nie bylo. tzn były tylko testery i jak napalona już chciałam wziać nietester, to okazalo sie, ze nie ma:/
lakier zaraz wypróbuje, bo bede robic pedicure moim zmęczonym nóżkom. a resztę dopiero [], bo nie będę zmywać makijażu.
'le sie ciesze bo już od dawna myslalam o tych kosmetykach. a nie wiem, dlaczego ten wątek odkryłam dopiero wczoraj:/ wyszukiwarka nie chciala, zebym sie dowiedziala;> juz nawet chcialam z neta zamawiac, 'le jak mam na miejcu i moge popróbować dziś wybierałam min. pół godziny... ;>
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:35   #191
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

A dziewczyny widzialyscie moze pudry, CdR?? Ponoc sa bardzo ciemne(??), a ja mam raczej jasna cere, ale strasznie mnie kusi, zeby wyprobowac...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 19:45   #192
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

pudry sa chyba 2 rodzaje i maja szeroka game obadaj ich strone.wystarczy wpisac w google ja kupilam brazwa kredke z gabeczka i korektor brzoskwiniowy ten jasniejszy z 2 kolorowych mam zamiar uzywac go pod oczka bo ten bialy jakos dla mnie dziwny byl w kolorkupo 1 zastosowaniach stwierdzam ze korektor jest porownywaly w dzialaniu do loreala z retinolem wydajny ladnie kryje jednoczesnie ladnie sie laczy ze skora i rozswietla spojrzenie cuuudooooo!!!!! cale 8 zl

kredka jak narazie trwala i bardzo miekka babka bardzo ladnie rozciera
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:21   #193
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
pudry sa chyba 2 rodzaje i maja szeroka game obadaj ich strone.wystarczy wpisac w google ja kupilam brazwa kredke z gabeczka i korektor brzoskwiniowy ten jasniejszy z 2 kolorowych mam zamiar uzywac go pod oczka bo ten bialy jakos dla mnie dziwny byl w kolorkupo 1 zastosowaniach stwierdzam ze korektor jest porownywaly w dzialaniu do loreala z retinolem wydajny ladnie kryje jednoczesnie ladnie sie laczy ze skora i rozswietla spojrzenie cuuudooooo!!!!! cale 8 zl

kredka jak narazie trwala i bardzo miekka babka bardzo ladnie rozciera
no wlasnie dzis sie zastanawialam nad korektorem, bo musze sobie jakis kupic, 'le nie chcialam ryzykowac. najpierw wole uslyszec jakies opinie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 07:48   #194
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
pudry sa chyba 2 rodzaje i maja szeroka game obadaj ich strone.wystarczy wpisac w google
Ja wiem, ze na stronie sa, bo tam wlasnie je wyczailam.
Ale chodzi mi o to, czy w sklepach sa dostepne?
Bo pytalam jednej pani sprzedajacej na Allegro, to mowila, ze pudrow nie zamawia, bo maja bardzo ciemne kolory.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:44   #195
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

sa sa bardzo ciemne???hmmmm....jak patrzylam to nie wydawaly sie bardzo tak ciemne.no moze ze skrajnych numeracji jak bede miala czas to sie przejade do sklepiku i obadam

sprawdzalam za to pudry w kulkach rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!! matuja i leciutko rozswietlaja dobrze sie trzyma pedzla w przeciwienstwie do innych kulkowych co nawet na pedzel nie daja sie nabrac specjalnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:06   #196
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

ja w poniedziałek kupie tusz belissmia bo ma fajna szczoteczke i ładne opakowanieKosztuje całe 10 zł hmmmm no i kredke ta brazowa z gabeczka do rozcierania tez zakupie za co......Napisze cos o tym tuszu.....
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:04   #197
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
sprawdzalam za to pudry w kulkach rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!! matuja i leciutko rozswietlaja dobrze sie trzyma pedzla w przeciwienstwie do innych kulkowych co nawet na pedzel nie daja sie nabrac specjalnie
A masz może porównanie z kuleczkami APC? Tymi APC byłam kiedyś zachwycona, a ostatnio - o zgrozo! - stwierdziłam, że je bardzo widać na twarzy! wchodzą w pory (których to normalnie u siebie nie widzę) Noo chyba, że się da ociupinkę, ale znów wtedy efektu nie widać, a że używałam ich jako różu, to jednak zależało mi na tym, żeby efekt był. Teraz mnie kuszą 07 z CdiR, bo są takie cieplutkie, lekko brzoskwiniowe, ale jaśniutkie i boję się, żeby nie było z nimi tak samo jak z APC Które w ogóle testowałaś i jaki kolor dawały?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 15:18   #198
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

ja niedawno kupiłam ten cień sypki z kulka- srebrny- i jest świetny - trzyma sie prawie cały dzień i to bez bazy(!!) i ślicznie sie mieni, zapłaciłam 7.50, musze jeszcze jakiś dokupić no i kusi mnie tez ta kredka z gąbeczką
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:41   #199
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Wiem gdzie można dostać produkty Carlo di Roma w Rzeszowie Byłam w dwóch drogeriach Wispol i w obu były prawie wszystkie produkty carlo di roma. Podejrzewam, że Wispol sprzedaje Carlo di roma, tak więc szukajcie ich w wispolach!
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 21:44   #200
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Natomiast w Łodzi kosmetyki carlo di roma można znależć w galerii centrum(w manufakturze).Wybór jest ogromny (chyba cała ich oferta),zajmuje dwie szafy-stoiska
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 21:53   #201
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Zapomniałam powiedzieć że sama używam dwóch kosmetyków CdR - cienia w kulce i kredki z gąbeczka. Co do tego pierwszego trudno mi się wypowiedzieć bo go praktycznie nie używam - źle dobrałam kolor i mi się nie podoba. Ale ładnie błyszczy i jest trwały, choć trudny w aplikacji.
Za to na stałe zagości w mojej kosmetyczce automatyczna kredka z gąbka - ma same zalety Świetne opakowanie - kredka wysuwa się, z drugiej strony jest gąbeczka, idealna do rozcierania. Trwałość bardzo dobra - mam problem z nakładaniem kredki na wewnętrzna część dolnej powieki i do tego ta kredka nadaje się idealnie.
Ogolnie - jestem zadowolona
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 00:17   #202
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

na stronie nie jest o tym napisane, 'le we Wro CdiR jest tyż w Galerii Centrum w Pasażu Grunwaldzkim.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:50   #203
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Nie dawno nabyłam błyszczyk tej firmy.. Cena przyjemna bo raptem 8,5 zl zapłaciłam A kolorek suuper!! mam taki ciemny róż-wpada trochę we fiolet. Jest to błyszczyk kryjący,kremowy. Błyszczyk ten (choć lepiej by powiedzieć pomadka w płynie) baardzo dobrze trzyma się ust Co mnie zaskoczyło..pozytywnie oczywiście. Nie zbiera się w kącikach ani załamaniach. No i kolor jest żywy -ładny..nawet po kilkakrotnym "piciu" nie schodzi z ust..a to już mało który błyszczyk robi. Jedyną jego wadą ( ale dla niektórych może to być zaleta! ) jest to że nie jest to błyszczyk rozświetlanący. Żadnych drobinek czy błysku nie ma Trochę szkoda bo przyzwyczaiłam się do takiego typu "mazańców"..Ale..
aha- jeszcze coś- błyszczyk ma w sumie neutralny zapach. Ani ładny ani odstraszający.

Podsumowując: ten produkt jest Na PLUS

Miałam jeszcze balsam do ust tej firmy. Taki w puszeczce. To tak na prawdę była barwiona i perfumowana wazelina. Wiadomo ..nawilżał w takim razie kiepsko-jak dla mnie za mało. Ale ładnie pachniał i.. opakowanie 9puszeczka) to świetny gadżet. Strasznie mi się podobała..
Reszty niestety nie znam. Ale firma wydaje się być ciekawa więc spróbuję na pewno jeszcze nie jednego ich produktu.
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 22:17   #204
Zahiraa
Raczkowanie
 
Avatar Zahiraa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 89
Smile Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Przekopałam pół internetu w poszukiwaniu informacji gdzie kupić CdR w Warszawie i znalazłam ją właśnie tu...
I dziś kupiłam sobie fioletową kredkę z gąbeczką. Wypróbowałam też cień do powiek w kulce ale nie kupiłam i teraz żałuję, jutro po niego jadę . A miejscem tym jest Galeria Centrum w CH Targówek (ten sklep nazywał się kiedyś Sfera). Asortyment nie jest jakiś powalająco duży ale są tam cienie (Five, Roll on, B4 i coś jeszcze), kredki do oczu, błyszczyki, lakiery do paznokci, pudry...
__________________
Tej jesieni ciepły szal, gorąca herbata i dobra książka. I aby do wiosny...

Zaręczeni...
Jesteśmy razem...
Zahiraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:41   #205
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Czesc Ja dostalam cienie "5" w prezencie od przyjaciolki i jestem bardzo zadowolona. Mam paletke z biela (matowa i perlowa) 4 odcieniami szarosci (od jasnych do bardzo ciemnych) jednym granatem i jednym granatem zlamanym szaroscia. Bardzo ladnie trzymaja sie na oczkach, daja ladne kolorki ale raczej d makijazu dziennego, aczkolwiek nie probwalam ich jeszcze na mokro. Robi sie nimi fajne kreseczki Ogolnie polecam.
Chcialam sie jeszcze zapytac czy ktos moze widzial ta firme w Krakowie? I jezeli tak to gdzie? Z gory dziekuje za odpowiedz
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:59   #206
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Kupiłam niedawno cień w płynie Carlo di Roma za całe 3 złote Kolor jest przepiękny, ciemny granat z drobinkami. Niestety cień jest sredniej jakości, trudno go nałożyć równomiernie, dość długo schnie. Ładnie wygląda i jest w miarę trwały, ale nie skuszę się na inne kolory, bo wolę jednak tradycyjne cienie w kamieniu lub sypkie.

Wczoraj odkryłam kosmetyki tej coraz bardziej popularnej firmy w Galerii Centrum w katowickiej Silesia City Center. Mają chyba pełen asoprtyment, ale po cenach dużo wyzszych niż te, za które nabywałam CdR w małych drogeriach.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:06   #207
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

A ja posiadam tusz do rzes jak i białą kredkę do oczu kredka jest genialna, bo trzyma się i trzyma i zejść nie może Tusz jest wporzadku, ale czego spodziewac sie po produkcie za max. 10 zł Delikatnie przyciemnia rzesy itd itd (niewygodna szczoteczka wg mnie) ale po kilku chwilach poprostu sie skurusza ... Mascara Moulin Rouge (przepraszam jakbym zrobila blad)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 08:23   #208
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Wiadomość dla dziewczyn z Katowic i okolic:
Spory wybór tych kosmetyków jest w malutkiej drogerii na rogu Żwirki i Wigury w Katowicach..


te kosmetyki mozna takze dostać w Silesia City Center w Galerii Centrum
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 17:22   #209
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

Tak obserwuje ten watek,bo widzialam 3 i 4 u siebie w drogerii w roznych ladnych wersjach kolorystycznych.Sypkich w kulce niestety nie bylo I tak ciagle sie zastanawiam,czy warto W sumie,to nawet nie zapytałam o cenę,ale z tego,co piszecie,to chyba są tanie,więc penwnie się skuszę Kolorki mają ładne,więc chyba spróbuje
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 17:40   #210
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Carlo di roma... nowa firma? Kto zna?

moren - wypróbuj cena nie jest wygórowana i naprawdę warto sprawdzić te kosmetyki
ja też jutro albo pojutrze wybieram się uzupełnić zapasy z carlo di roma
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.