Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !! - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 12:11   #4681
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Marigold I love U ��You know

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Doszła? Jest love?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez tishka Pokaż wiadomość
o to to to
zwlaszcza te przeswitujace ligginsy
Też to widziałam, ja tego nie czaję- dlaczego Ci ludzie nie rozumieją, że jak geter to tunika. Ja też noszę legginsy (raczej getry niż leggi), ale zawsze do tego koszulkę czy tunikę, która się kończy co najmniej za zadkiem- nie każdy musi oglądać mój tyłek opięty od biodra do pośladka ;p Że już nie wspomnę o prześwitujących.

Ostatnio poszliśmy z TŻ na miasto w niedzielę i tak sobie spacerujemy, siedzą dwie dziewoje na ławeczce, jedna shorty jeansowe z wysokim stanem. Za to druga zwróciła moją uwagę i mówię do TŻ-ta "taka młoda, a taka tapeta...", a TŻ "a widziałaś? tej drugiej majtki wystawały!"
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:33   #4682
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

A wiecie może, czemu w okresie wiosennym i jesiennym w chłodniejsze dni do spódnic i sukienek (nie do tunik) dziewczyny zakładają ledżinsy i cienkie rajstopowe skarpetki? Wg mnie to wygląda okropnie. Tak im gorąco w stopy, że nie wolą zamiast tego założyć po prostu rajstop? Nie ogarniam
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:40   #4683
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A wiecie może, czemu w okresie wiosennym i jesiennym w chłodniejsze dni do spódnic i sukienek (nie do tunik) dziewczyny zakładają ledżinsy i cienkie rajstopowe skarpetki? Wg mnie to wygląda okropnie. Tak im gorąco w stopy, że nie wolą zamiast tego założyć po prostu rajstop? Nie ogarniam
to ja spotykam wersje sukienka/spodnica i getry, ale bez skarpet tez nie ogarniam
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:40   #4684
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A wiecie może, czemu w okresie wiosennym i jesiennym w chłodniejsze dni do spódnic i sukienek (nie do tunik) dziewczyny zakładają ledżinsy i cienkie rajstopowe skarpetki? Wg mnie to wygląda okropnie. Tak im gorąco w stopy, że nie wolą zamiast tego założyć po prostu rajstop? Nie ogarniam

Ten problem jeszcze mnie nie spotkał więc nie odpowiem Za to spotkałam się raz z nałożeniem takich podkolanówek NA leginsy !
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:41   #4685
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

http://wiadomosci.onet.pl/podhale/in...przepisy/czdb6

czytałyście? widziałyście?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:42   #4686
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
straszne to problem pojawia sie co roku i nikt nic z tym nie robi
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:43   #4687
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Doszła? Jest love?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



Też to widziałam, ja tego nie czaję- dlaczego Ci ludzie nie rozumieją, że jak geter to tunika. Ja też noszę legginsy (raczej getry niż leggi), ale zawsze do tego koszulkę czy tunikę, która się kończy co najmniej za zadkiem- nie każdy musi oglądać mój tyłek opięty od biodra do pośladka ;p Że już nie wspomnę o prześwitujących.

Ostatnio poszliśmy z TŻ na miasto w niedzielę i tak sobie spacerujemy, siedzą dwie dziewoje na ławeczce, jedna shorty jeansowe z wysokim stanem. Za to druga zwróciła moją uwagę i mówię do TŻ-ta "taka młoda, a taka tapeta...", a TŻ "a widziałaś? tej drugiej majtki wystawały!"
wczoraj właśnie jak kupowałam stanik w intimissimi to dwie panie ekspedientki prezentowały na sobie legginsy + tanktop sięgający max. do pępka - jeśli miały reklamowac legginsy to w moim odczuciu stały się ich antyreklamą - mimo że były to dziewczyny młodziutkie (20-22) szczuplutkie i śliczne
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 12:50   #4688
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Ten problem jeszcze mnie nie spotkał więc nie odpowiem Za to spotkałam się raz z nałożeniem takich podkolanówek NA leginsy !
no idealnie jak na WSIAKA przystalo
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:50   #4689
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez martita_26 Pokaż wiadomość


Farciaro.. ale cudna spódnica..


Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Oby




Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
straszne to problem pojawia sie co roku i nikt nic z tym nie robi
dokładnie, co roku to samo, tylko kasa się liczy
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:51   #4690
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wczoraj właśnie jak kupowałam stanik w intimissimi to dwie panie ekspedientki prezentowały na sobie legginsy + tanktop sięgający max. do pępka - jeśli miały reklamowac legginsy to w moim odczuciu stały się ich antyreklamą - mimo że były to dziewczyny młodziutkie (20-22) szczuplutkie i śliczne
Niestety ale akurat i calzedonia i intimissimi mają ustalone stroje więc muszą zakładac co firma im daje Chociaż faktycznie ten top do legginsów to przegięcie
Pracowałam w Calzedoni i uwierzcie jak dostawaliśmy bluzki z intimissimi w jakich miałyśmy chodzić do pracy to mi głupio było w tym w domu chodzić a co dopiero do ludzi Dobrze, że ja byłam nowa to trochę kręciłam i omijałam te przymusowe stroje. Ale stałe pracownice nie miały wyjścia czy im się to podobało czy nie
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:53   #4691
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Straszne. A idę sobie dziś w południe przez Rynek, a tam rząd dorożek w pełnym słońcu. Może i dają zwierzakom wodę, ale co z tego. Zero cienia i stoją te biedne konie
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 13:02   #4692
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość

Eh serio, przywiązałabym tych ludzi i kazała im ciągnąć pod górę taki cieżar w upale 30 stopniowym Zawsze jak jestem w Zakopanym i widzę te bryczki to mam normalnie łzy w oczach, te konie stoją w samym słońcu po kilkanaście godzin dziennie... Koń nie jest przystosowany żeby kłusem czyli szybkim ruchem ciągnąć kilkaset kilo pod górę w upale, i tak codziennie. Ale to wina ludzi też - gdyby nie korzystali to by tego nie było, naprawdę jak chcą sobie pogłaskać i pojeździć to każda stadnina chętnie przyjmie. A jak się pieszo nie chce iść to proponuje zostać w domu przed Tv.

Jak jeżdze konno w taką pogodę to naprawdę koń po godzinnej jeździe jest zmęczony, spocony i sam śmiga do boksu. Zreszta tam gdzie jezdze nie pozwalają nawet koniom dłużej , musi być potem odpoczynek i wypluskać konia pod zimną wodą

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Straszne. A idę sobie dziś w południe przez Rynek, a tam rząd dorożek w pełnym słońcu. Może i dają zwierzakom wodę, ale co z tego. Zero cienia i stoją te biedne konie
Konie się strasznie męczą w takim upale, woda nic tu nie pomaga, w taką pogode koń nie powinien na słońcu przebywać dłużej niż godzinę, bo może dostać udaru. Eh jadę dziś na 18 to wymiziam wszystkie koniki u siebie i dam marchewki bo aż mi sie podniosło ciśnienie... to są takie cudowne zwierzęta i łagodne a ludzie je tak wykorzystują.
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:11   #4693
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Dla zobrazowania sytuacji mówię o takich szortach Bo widziałm przynajmniej 5 dziewczyn tak ubranych, i uwierzcie nie był to mily widok dla oka jak praktycznie mogłam oglądać narządy tych pań
Ale w przypadku takich szortów nie ma już chyba znaczenia, czy ktoś jest zgrabny czy nie? W obu przypadkach wygląda to obrzydliwie i wulgarnie niestety

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość


czyli są jeszcze osoby, którzy potrafią czytac ze zrozumieniem
Gabi, ale musisz się zgodzić, że słówko 'toto' użyte w stosunku do człowieka (jaki by nie był) nie wskazuje raczej na podziw, czy szacunek - a wręcz odwrotnie
I żeby nie było - nie czepiam się, nie mam takiej natury. Po prostu nie spodobało mi się sformułowanie którego użyłaś

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Straszne to

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Straszne. A idę sobie dziś w południe przez Rynek, a tam rząd dorożek w pełnym słońcu. Może i dają zwierzakom wodę, ale co z tego. Zero cienia i stoją te biedne konie
Niestety - kasa przede wszystkim Niby prawo już to w jakimś stopniu reguluje - przy określonej temperaturze właściciele mają obowiązek sprowadzić konie z płyty rynku, ale jak widać mają to gdzieś

Biedne zwierzęta

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ożeszzzzz imo ani to estetyczne ani sexowne......

mnie mierzi jeszcze a raczej mierżą legginsy + krótka koszulka/top....... przeca to całą Halinę widac


mnie też To przecież identycznie jakby rajstopy założyć i już nic na nie
Ale może ja się nie znam
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:16   #4694
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Ale w przypadku takich szortów nie ma już chyba znaczenia, czy ktoś jest zgrabny czy nie? W obu przypadkach wygląda to obrzydliwie i wulgarnie niestety



Gabi, ale musisz się zgodzić, że słówko 'toto' użyte w stosunku do człowieka (jaki by nie był) nie wskazuje raczej na podziw, czy szacunek - a wręcz odwrotnie
I żeby nie było - nie czepiam się, nie mam takiej natury. Po prostu nie spodobało mi się sformułowanie którego użyłaś

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



Straszne to

Oczywiście że nie ma znaczenia, ale kontekst był taki że właśnie osoby z większym rozmiarem częściej wybierają tego typu szorty ( przynajmniej ja widzialam w nich same dziewczyny bynajmniej nie noszące rozmiaru S a nawet M). Co dla mnie jest dziwne O normalnych szortach nie było w ogóle mowy, bo jeśli mają normalną długość to dla mnie może je nosić nawet Pani w rozmiarze 50 i nic mi do tego

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


[/B]
mnie też To przecież identycznie jakby rajstopy założyć i już nic na nie
Ale może ja się nie znam
U mnie na studiach miałyśmy w-f w klubie fitness. Koleżanka przychodziła na zajęcia w rajstopach czarnych plus sportowy stanik... I nie , nie byłyśmy tam same, byli również normalni klienci siłowni
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:18   #4695
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Ja ostatnio byłam świadkiem tego, jak szło sobie dziewczę w takich szortomajtkach a za nią mała dziewczynka z mamą i ta dziewczynka nagle wypaliła "mamo, a tej pani widać pupęęęę".
Myślała, że padnę ze śmiechu

I psioczycie na dziewczyny,a wyobraźcie sobie, że ja widziałam faceta w takim ałtficie <trauma>
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2014-07-22 o 13:19
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:21   #4696
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Sasiad mojej kolezanki (pan po 50) smiga w krotkim topie i szortach, do tego koraliki na szyi
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:22   #4697
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam świadkiem tego, jak szło sobie dziewczę w takich szortomajtkach a za nią mała dziewczynka z mamą i ta dziewczynka nagle wypaliła "mamo, a tej pani widać pupęęęę".
Myślała, że padnę ze śmiechu

I psioczycie na dziewczyny,a wyobraźcie sobie, że ja widziałam faceta w takim ałtficie <trauma>
Haha, dziecko przynajmniej postawilo jasno sprawę ej, w końcu równouprawnienie jeśli kobiety mogą się wietrzyć to faceci też
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:29   #4698
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość


Gabi, ale musisz się zgodzić, że słówko 'toto' użyte w stosunku do człowieka (jaki by nie był) nie wskazuje raczej na podziw, czy szacunek - a wręcz odwrotnie
I żeby nie było - nie czepiam się, nie mam takiej natury. Po prostu nie spodobało mi się sformułowanie którego użyłaś
eee tam nie miało miec to takiego wydźwięku i już...po prostu używam często takiego określenia i to niemalże do wszystkiego

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Sasiad mojej kolezanki (pan po 50) smiga w krotkim topie i szortach, do tego koraliki na szyi
no i można? można
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:31   #4699
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

A34 czyżbyś widziała naszego rzeszowskiego celebrytę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 485608_286674088136472_1275893648_n.jpg (50,1 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10407694_449694171834462_2933370269608641359_n.jpg (147,3 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75927c8020d5c6ca1ae869784af341e1.jpg (56,1 KB, 160 załadowań)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 13:34   #4700
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A34 czyżbyś widziała naszego rzeszowskiego celebrytę?
Ten mój był starszy ale też total jeans look
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:35   #4701
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Ja nie wiem czy gorsze te panny z tyłkami na wierzchu, czy dżentelmeni w eleganckich koszulach rozpiętych od góry, ale nie tak nonszalancko"na dwa guziki", tylko do pępka albo wersja "na sportowo": poliestrowy podkoszulek bez rękawów, a pod pachą zlepione potem włosy jak ktoś je akurat obiad to sorki

A co do zapominania dolnej części garderoby: widziałam kiedyś dziewczę w tunice i kremowych rajstopach, tyle że tuniczkę chyba zwinęła młodszej siostrze i z tyłu można było podziwać klin w rajstopach

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2014-07-22 o 13:41
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:36   #4702
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie ma znaczenia, ale kontekst był taki że właśnie osoby z większym rozmiarem częściej wybierają tego typu szorty ( przynajmniej ja widzialam w nich same dziewczyny bynajmniej nie noszące rozmiaru S a nawet M). Co dla mnie jest dziwne O normalnych szortach nie było w ogóle mowy, bo jeśli mają normalną długość to dla mnie może je nosić nawet Pani w rozmiarze 50 i nic mi do tego

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



U mnie na studiach miałyśmy w-f w klubie fitness. Koleżanka przychodziła na zajęcia w rajstopach czarnych plus sportowy stanik... I nie , nie byłyśmy tam same, byli również normalni klienci siłowni
Ale w rajstopach czy leggach?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:37   #4703
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy gorsze te panny z tyłkami na wierzchu, czy dżentelmeni w eleganckich koszulach rozpiętych od góry, ale nie tak nonszalancko"na dwa guziki", tylko do pępka albo wersja "na sportowo": poliestrowy podkoszulek bez rękawów, a pod pachą zlepione potem włosy jak ktoś je akurat obiad to sorki

To dla mnie przebija wszystko: gołe pośladki, legginsy w każdej formie, rozpięte koszule, skarpetki do sandałów, dekolt do pępka. Aż mnie zemdliło. Jak widzę faceta w koszulce bez rękawów, to od razu podejrzewam go o najgorsze
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:38   #4704
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ten mój był starszy ale też total jeans look
Ja nie wiem, w jakim wieku jest ten, bo nigdy nie było mi dane widzieć naszego celebryty Może Tishka albo Ewcik widziały
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:39   #4705
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Od mojego miasta ok. 5km jest plaża i zrobili niedawno ścieżkę rowerową, jeżdżę tamtędy z pracy i codziennie widzę ludzi którzy wracają do miasta w samych strojach kąpielowych, na rowerze albo pieszo Hit z wczoraj, idą 2 babki w strojach pchając wózki i 3 czy 4 dzieci z nimi też w strojach i wbijają się tak do marketu
__________________
http://instagram.com/sandii52#
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:40   #4706
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
eee tam nie miało miec to takiego wydźwięku i już...po prostu używam często takiego określenia i to niemalże do wszystkiego

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------


no i można? można
To super, wszystko wyjaśnione
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:46   #4707
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Biedne konie. Czy wreszcie ktoś z tym coś zrobi?
Wielokrotnie jak byłam w Zakopanem to wędrowałam pieszo nad Morskie Oko bo nie potrafiłam patrzeć jak się te konie męczą...
Od dziecka - też z podobnych względów - nie znoszę cyrku gdzie pokazują tresurę zwierząt

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Straszne. A idę sobie dziś w południe przez Rynek, a tam rząd dorożek w pełnym słońcu. Może i dają zwierzakom wodę, ale co z tego. Zero cienia i stoją te biedne konie
Nam jest w ten upał ciężko a co dopiero zwierzętom.... ludzie są okropni

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A34 czyżbyś widziała naszego rzeszowskiego celebrytę?
Ale mu gorąco
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:47   #4708
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A34 czyżbyś widziała naszego rzeszowskiego celebrytę?
w jakiej niewiedzy ja zylam do tej pory bo nigdy go na oczy nie widzialam
musze sie teraz bardziej rozgladac po przystankach
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:48   #4709
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Od mojego miasta ok. 5km jest plaża i zrobili niedawno ścieżkę rowerową, jeżdżę tamtędy z pracy i codziennie widzę ludzi którzy wracają do miasta w samych strojach kąpielowych, na rowerze albo pieszo Hit z wczoraj, idą 2 babki w strojach pchając wózki i 3 czy 4 dzieci z nimi też w strojach i wbijają się tak do marketu
No nieźle
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:48   #4710
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Z głodu nie umieramy, na lepsze cięcia czekamy! Miłośniczki Zary, część XLII !!

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy gorsze te panny z tyłkami na wierzchu, czy dżentelmeni w eleganckich koszulach rozpiętych od góry, ale nie tak nonszalancko"na dwa guziki", tylko do pępka albo wersja "na sportowo": poliestrowy podkoszulek bez rękawów, a pod pachą zlepione potem włosy jak ktoś je akurat obiad to sorki

A co do zapominania dolnej części garderoby: widziałam kiedyś dziewczę w tunice i kremowych rajstopach, tyle że tuniczkę chyba zwinęła młodszej siostrze i z tyłu można było podziwać klin w rajstopach
no ja niestety tych mezczyzn z torsem na wierzchu widuje czasem w pracy
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 15:13:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.