Złośliwość męska czy raczej głupota ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 15:00   #31
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
-"piersi ci zmalały... w trakcie mialas calkiem ogromne" -po jednym z pierwszych stosunków
-"masz... ciekawą anatomię" - po pierwszym razie!! - do dzisiaj się zastanawiam co to mogło znaczyć
-"strasznie źle wyglądasz" - po tygodniu znajomosci
-"wyglądasz jakbys byla w ciąży"
-"jak pomyśle o seksie z tobą to mi się odechciewa"

To mix exa i niedoszłego;P



.....Zwlaszcza na to ostatnie....
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:11   #32
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 15:05
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:29   #33
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Mam niedowagę od zawsze, zawsze byłam najchudsza w klasie, najchudsza na studiach itp. Byłam też najchudszą tancerką, mam długie nogi w proporcji do ciała.
A tu nagle słyszę że jestem niska, mam krótkie nogi i skłonności do tycia. W sumie nie dziwię się, bo przede mną on miał dziewczyny powyżej 175 cm wzrostu, modelki, miss, pływaczki itp, więc ja dla niego byłam krótkonogim niezgrabnym kaczątkiem.
Faktycznie skutecznie zatruwał mi życie, bo przez niego nawet włosy tleniłam na jasny blond, co kompletnie mi nie pasowało i chciałam się odchudzać poprzez wymiotowanie (na szczęście mi nie wyszło). A po tekście o tym, że gdyby wiedział o problemach z ciążą, to by się ze mną nie wiązał, zaczęłam planować odejście od niego. I odeszłam 3 miesiące później, będąc w 5 tygodniu ciąży niestety nie mogłam być z kimś, kto był ze mną bo lata mu lecą i może lepszej nie znajdzie, a poza tym nie zamierzał być z kobietą niepłodną (co okazało się nieprawdą dosłownie parę tygodni później).
Nie wiem czy jest teraz ze swoim wyśnionym, chudym, blond ideałem, ale mam nadzieję że moje odejście z jego fasolką w brzuchu, dało mu do myślenia. Więcej się nie zobaczyliśmy.


Kurde , ten facet to jakis koszmar A co z dzieckiem ,jesli moge spytac?
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:52   #34
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 15:04
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 18:01   #35
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Nie wdając się w szczegóły, dziecka nie ma.



Rozumiem. Z takim trutniami jak Twoj byly i wielu innych nie ma zycia moim zdaniem. Oni tylko deptaja godnosc kobiety. Cale szczescie ,ze istnieja jeszcze Ci normalni
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 19:22   #36
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość

No to super, ze tak sie wspieracie. Ja mojego eks tez wspieralam i to nie tylko psychicznie, ale tez finansowo... Dalabym mu wiele, pomagalam, chcialam jak najlepiej ,a on mnie delikatnie mowiac :zdeptal... Zycze Ci ,zeby zawsze tak u Ciebie bylo.. bo czasami zazwyczaj nie spodziewasz sie nawet ciosu ,a jak go dostaniesz to juz pote nigdy nie wiesz za co... A zaczyna sie od niewinnych tekstow
Czyli sugerujesz, że wspieranie i dowartościowywanie faceta skutkuje tym, że związek się rozpada? Wybacz, ale dla mnie relacja dwojga kochających się ludzi nie polega wyłącznie na tym, żeby się dobrze razem bawić, ale właśnie pomagać sobie ze swoimi problemami - sprawiać, że druga osoba czuje się dobrze. Przykładowo gdyby mój facet miał powody, aby się odchudzać to bym starała się mu pomagać z całych sił, a nie waliła tekstem "jesteś tak gruby, że jak idziesz do kina to powinieneś dostać zniżkę na bilet grupowy" czy "jesteś tak gruby, że jak spadasz z łóżka to z dwóch stron jednocześnie"

I z tego co piszesz to wcale nie byłaś taka milutka, bo potrafiłaś być może za jego durny tekst (niekoniecznie specjalnie wypowiedziany) odpowiedzieć złośliwie i uderzyć w jakiś czuły punkt.
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 19:32   #37
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez Alice_in_Wonderland Pokaż wiadomość
Czyli sugerujesz, że wspieranie i dowartościowywanie faceta skutkuje tym, że związek się rozpada? Wybacz, ale dla mnie relacja dwojga kochających się ludzi nie polega wyłącznie na tym, żeby się dobrze razem bawić, ale właśnie pomagać sobie ze swoimi problemami - sprawiać, że druga osoba czuje się dobrze. Przykładowo gdyby mój facet miał powody, aby się odchudzać to bym starała się mu pomagać z całych sił, a nie waliła tekstem "jesteś tak gruby, że jak idziesz do kina to powinieneś dostać zniżkę na bilet grupowy" czy "jesteś tak gruby, że jak spadasz z łóżka to z dwóch stron jednocześnie"

I z tego co piszesz to wcale nie byłaś taka milutka, bo potrafiłaś być może za jego durny tekst (niekoniecznie specjalnie wypowiedziany) odpowiedzieć złośliwie i uderzyć w jakiś czuły punkt.




Nie sugeruje tego. Uwazam ,ze w zwiazku trzeba sobie pomagac i wspierac sie I ja to robilam. Ale trafilam na faceta ,ktory tego nie docenil. Ale to akurat ja na takiego trafilam , i nie uwazam bynajmniej zeby kazdy taki byl. I nigdy nie bylam zlosliwa wobec niego. Nie znasz mojej historii i powodu dla ,ktorego juz z nim nie jestem. Moj byly to zazdrosnik, okazal sie lekkim chamem, obrazal mnie, wysylalam mu pieniazki bo mial klopoty ,a on przestawal sie potem odzywac... po czym ladowal sie w kolejne klopoty... Musialam wyjechac a jemu znudzilo sie czekanie na mnie wiec zaczal sie bzykac z innymi, twierdzac jednak ,ze kocha wciaz mnie i czeka na mnie...ale konia walic juz mu sie znudzilo... Tak mi powiedzial facet ,ktory wciaz ( do tej pory) utrzymuje ,ze czeka na mnie i chce ze mna spedzic zycie... Wiec sorry, ale nie o takie *******y tu poszlo
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 19:45   #38
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość

Nie sugeruje tego. Uwazam ,ze w zwiazku trzeba sobie pomagac i wspierac sie I ja to robilam. Ale trafilam na faceta ,ktory tego nie docenil. Ale to akurat ja na takiego trafilam , i nie uwazam bynajmniej zeby kazdy taki byl. I nigdy nie bylam zlosliwa wobec niego. Nie znasz mojej historii i powodu dla ,ktorego juz z nim nie jestem. Moj byly to zazdrosnik, okazal sie lekkim chamem, obrazal mnie, wysylalam mu pieniazki bo mial klopoty ,a on przestawal sie potem odzywac... po czym ladowal sie w kolejne klopoty... Musialam wyjechac a jemu znudzilo sie czekanie na mnie wiec zaczal sie bzykac z innymi, twierdzac jednak ,ze kocha wciaz mnie i czeka na mnie...ale konia walic juz mu sie znudzilo... Tak mi powiedzial facet ,ktory wciaz ( do tej pory) utrzymuje ,ze czeka na mnie i chce ze mna spedzic zycie... Wiec sorry, ale nie o takie *******y tu poszlo
Kompletne dno
Życzę Ci, abyś znalazła sobie faceta, który wreszcie okaże się kochany, miły i rozgarnięty w wypowiadaniu swoich opinii.
My z moim też dużo się śmiejemy, zwykle przez większość czasu i czasem dopada nas nawet dość ehm... rynsztokowe poczucie humoru hehe, ale nigdy nie powiedzieliśmy sobie czegoś niemiłego na temat wyglądu. I ja wiem, że gdybym tak zażartowała to jemu byłoby bardzo przykro.
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:41   #39
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez Alice_in_Wonderland Pokaż wiadomość
Kompletne dno
Życzę Ci, abyś znalazła sobie faceta, który wreszcie okaże się kochany, miły i rozgarnięty w wypowiadaniu swoich opinii.
My z moim też dużo się śmiejemy, zwykle przez większość czasu i czasem dopada nas nawet dość ehm... rynsztokowe poczucie humoru hehe, ale nigdy nie powiedzieliśmy sobie czegoś niemiłego na temat wyglądu. I ja wiem, że gdybym tak zażartowała to jemu byłoby bardzo przykro.



Dziekuje ...
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 12:10   #40
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 15:03
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 12:21   #41
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Z moim byłym - jasne, zdarzyło się, że palnął głupotę, ale po czasie niestety muszę stwierdzić, że on to była jedna wielka głupota
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 14:47   #42
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

A mi on mówi: Kupilas sobie bilet na tą imprezę? ( wielka impreza trance w moim regionie) . Ja na to: Tak, kupiłam. A on: To dobrze, myslalem że bedę musial Ci kupować. zamilkłam...
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:40   #43
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość




No ,a pomysl sobie jaka byla moja reakcja jak to uslyszalam Taka ,ze po kilku miesiacach ja milcze jak grob , poznaje sobie innych.. a on wciaz pisze ,ze czeka... zal mi go chyba




Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
A mi on mówi: Kupilas sobie bilet na tą imprezę? ( wielka impreza trance w moim regionie) . Ja na to: Tak, kupiłam. A on: To dobrze, myslalem że bedę musial Ci kupować. zamilkłam...


Moze jakis zly byl??
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:45   #44
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?


Moze jakis zly byl??
[/QUOTE]

zły? hehe mysle ze byl w swietnym nastroju ehh
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:49   #45
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość

Moze jakis zly byl??
zły? hehe mysle ze byl w swietnym nastroju ehh[/QUOTE]


Wiesz, jesli nie mial akurat zlego nastroju, to pomyslalabym,ze zwykly sknera Chociaz jak np.nie przepadam by ktos za mnie placil i unikam takich sytuacji, jednak znam mezczyzn , ktorzy nigdy nie daliby placic kobiecie...
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:52   #46
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

tak, zaiste jest sknerą. i bezczelny na dodatek. i wogóle książę! i wogole to se jedzie jeszcze na impreze do Poznania... beze mnie of korsss.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:27   #47
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
tak, zaiste jest sknerą. i bezczelny na dodatek. i wogóle książę! i wogole to se jedzie jeszcze na impreze do Poznania... beze mnie of korsss.



heheh ..moj byly Tz tez jest z okilic Poznania i tez co tydzien jezdzil na imprezy do Pz... ale to jak wyjechalam, bo majac mnie blisko nie wyobrazal sobie zeby wybrac sie na impreze beze mnie Nigdy ..
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:38   #48
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Złośliwość męska czy raczej głupota ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość

I Musialam wyjechac a jemu znudzilo sie czekanie na mnie wiec zaczal sie bzykac z innymi, twierdzac jednak ,ze kocha wciaz mnie i czeka na mnie...ale konia walic juz mu sie znudzilo... Tak mi powiedzial facet ,ktory wciaz ( do tej pory) utrzymuje ,ze czeka na mnie i chce ze mna spedzic zycie... Wiec sorry, ale nie o takie *******y tu poszlo
Boze widzisz i nie grzmisz
Dobrze ze zostawilas w diably tego koniobijce...
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.