Wyniki ciąża a tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 13:14   #1
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86

Wyniki ciąża a tabletki


Witam dziewczyny od kilku miesięcy z mężem staramy się o dzidziusia lekarz kazał zrobić wyniki TSH i PRL - TSH -2,621 a PRL - 26 powiedział że trzeba ustabilizować hormony bo PRL jest minimalnie podwyzszony -np stres ...dostałam tabletki DUPHASTON i BROMERGON. Czy któras z Was tez je brała i czy pomogły ? Jakie miałyscie poziomy hormonów
__________________
ŚLUB 20.04.2014 ZAKOPANE

“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 13:59   #2
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Wyniki ciąża a tabletki

A jaka norma w tym laboratorium, gdzie robiłaś, była dla prolaktyny? Bo nie bardzo też rozumiem, że jeśli minimalnie podwyższona (na co ma wpływ szereg czynników nawet nie chorobowych), to chce ją stabilizować. No i czy w odpowiednim czasie miałaś ją robioną, bo jej poziom również waha się ze względu na fazę cyklu. Duphaston generalnie jest chyba jednym z dwóch takich środków, które stosuje się w Polsce w takich przypadkach (czasem proponowana jest luteina), bo pomaga przy niedoborach progesteronu i: wywołuje miesiączki, pomaga podtrzymać ciążę, a także wspomaga organizm przy problemach z płodnością. Biorę go zapobiegawczo ze względu na utrzymanie ciąży właśnie i trudno mi powiedzieć, czy działa, bo w sumie nie wiem, czy byłoby inaczej bez niego, w każdym razie nie mam jakichś efektów ubocznych. Tego drugiego środka nie znam, prócz tego, że to on miałby stabilizować poziom prolaktyny, więc nie wypowiem się.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 15:01   #3
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86
Dot.: Wyniki ciąża a tabletki

dla PRL max było 23,561 ja miałam 26 więc nie wiem czy dużo czy mało a TSH max 4,6 ja miałam 2,621 ale biore te leki tylko zastanawiam się czy to dobry trop czy może coś innego
__________________
ŚLUB 20.04.2014 ZAKOPANE

“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 18:00   #4
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Wyniki ciąża a tabletki

O ile nie dopadną Cię po nich jakieś nieprzyjemne skutki uboczne, to na pewno warto, zawsze to jakiś krok naprzód, wyeliminowanie ewentualnych przyczyn, które by utrudniały poczęcie.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:44   #5
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86
Dot.: Wyniki ciąża a tabletki

Czuje sie po nich dobrze tylko właśnie zastanawiam się czy działają Czy ktos z was je brał i na co ?
__________________
ŚLUB 20.04.2014 ZAKOPANE

“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 10:44:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.