Snowboardzistki :)) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 14:23   #2671
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Snowboardzistki :))

Pokaz jakies zdjęcie będzie mi łatwiej a co do mijania to chyba Ty mnie mijałaś, mam cały tyłek w siniakach:P
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 18:03   #2672
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Fajniusia by nikt nie kupił przed Tobą.


Zazdraszczam. Sama nie wiem, czy odwiedzę Alpy tego roku
Powiedz, proszę, jeździłaś tam już wcześniej? Wielu snołbordzistów odradzało mi wyjazd w te rejony ze względu na krótkie jak na Alpy trasy. Masz jakiś z nimi doświadczenie?

Rewelacja! Już widzę jak leżę

Sympatyczne kolorki. A pasek przy spodniach dla ozdoby? Ile bym dała za szelki przy spodniach W takich chwilach miło wspominam spodnie narciarskie, ale gdy pomyślę o wstawaniu w nich i o wpinaniu wiązań, to wolę już te, co mam

Gratulacje I zazdraszczam...
Jeśli śnieg utrzyma się w Czechach (w moich ulubionych Jańskich 40 cm i -7 , w Szpindlu też biało ), to 31 grudnia pojeżdżę nieco. W zależności od grubości pokrywy - na starej lub nowej desce.
to jest taki pasek-wstążka,ale nie tylko dla ozdoby,można spokojnie zawiązać : P

ja chciałam codziennie chodzić na stok,ale sesja coraz blizej,poza tym mam tyle popraw,ze juz na samą myśl mi sie odechciewa : P

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Zuzka86 Pokaż wiadomość
Wróciłam!

Było super, najeździłam się, mam mnóstwo siniaków, na pupie nadal nie mogę siedziec heheh ale było warto! nauczyłam się w końcu jeździc na przedniej krawędzi !!! a ostatniego dnia udało mi się jeździc jak prawdziwa snowboarderka ... czasem tylko TŻ trzymał mnie za rękę jak zmieniałam krawędź, bo lądowałam twarzą w śniegu ;p

Jeździliśmy głównie w Białce i to z reguły po 16, bo do południa było sporo ludzi i żadnej frajdy z jazdy. Warunki były całkiem dobre, sporo śniegu na stoku, oprócz jednego dnia kiedy całkowicie zmroziło cały śnieg i każdy upadek bolał jak cholera!

No i była jedna mało przyjemna sytuacja drugiego dnia, kiedy "fantastyczny pan narciarz" zjeżdżał z Kotelnicy na Banię (po której ja akurat jeździłam) i wjechał rozpędzony prosto we mnie! :[ naszczęście skończyło się dobrze, ale mało brakowało! już nie wspomnę, że TŻ chciał pana narciarza zamordowac ...

Jeździliśmy też na stoku RusinSki - całkiem fajny stok, dobre warunki i trochę taniej niż w Białce.

No i polecam termy w Białce! po całym dniu na stoku to była rewelacja zrelaksowac sie w cieplym basenie!!!

I najchętniej bym tam wróciła już teraz i została z miesiąc
ja wczoraj czegos szukałam i trafiłam na filmik jak jakaś dziewczyna zjeżdza sobie wolno na nartach,na oślej łączce i zz impetem wjezdza w nia koleś na desce,wiem,że miała przez to cos złamane. Nie byłam w stanie obejrzeć do konca,bo mam za słabe nerwy : P

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

i btw,patrzcie jaki fajny wyciag w tle : P

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tv_a...ay/9369328.stm
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:09   #2673
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość

Zazdraszczam. Sama nie wiem, czy odwiedzę Alpy tego roku
Powiedz, proszę, jeździłaś tam już wcześniej? Wielu snołbordzistów odradzało mi wyjazd w te rejony ze względu na krótkie jak na Alpy trasy. Masz jakiś z nimi doświadczenie?
tam jeszcze nie byłam... zobaczymy, myślę, że nie będzie gorzej niż na Sella Rondzie (nie będzie trzeba robić "gondoliera") :p zdam relację! póki co, to myślę, że 06.01 będzie jakiś wypadzik na inaugurację nowego sprzętu
__________________
Keep calm and play squash

Edytowane przez riliana
Czas edycji: 2011-12-20 o 21:14
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 12:24   #2674
13latka
Raczkowanie
 
Avatar 13latka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
Dot.: Snowboardzistki :))

Czy u Was też pada śnieg? U mnie od godziny i powoli zaczynam odczuwać te święta
Troszkę mało śniegu, ale gdyby tak około 2 dni posypało .. Uhuhuh .. Co by było na Kotelnicy
Daje zdjęcia sprzed domu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0053.jpg (135,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0052.jpg (156,9 KB, 12 załadowań)
__________________
Nareszcie się udało!
Frontside nosebone zaliczony.

Włosy ;
55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65
13latka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 13:40   #2675
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

u mnie od rana pada,zaczeło w trakcie 1 lekcji i ja kol obok mów patrz śnieg pada! ja zaczynam tyrpać drugą kol-śnieg pada! i zaraz reszta grupy-śnieg pada !

ależ dzisiaj jest cudowny dzien xD
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2011-12-21 o 15:16
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:03   #2676
13latka
Raczkowanie
 
Avatar 13latka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
u mnie od rana pada,zaczeło w trakcie 1 lekcji i ja kol obok mów patrz śnieg pada! ja zaczynam tyrpać drugą kol-śnieg pada! i zaraz reszta grupy-śnieg pada !

aleś dzisiaj jest cudowny dzien xD
Taak, cudowny dzień

Już wzięłam deski z drewna z budowy taty i zbudowałam sobie box'a z nich. Jeszcze tylko skombinować HDPE i czekać na więcej śniegu. Wtedy zaszaleję

Może to dziwne, ale ukopałam górkę ze śniegu , który sypie już godzinami ( ), wpięłam deskę i skakałam do zmęczenia
__________________
Nareszcie się udało!
Frontside nosebone zaliczony.

Włosy ;
55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65
13latka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:17   #2677
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

ja jednak jezdze na desce tylko na stoku,bo na placu dziwnie by to wygladało,zważając,że na placu mam warsztat samochodowy,poza tym nie mam w ogóle trawy,bo wszędzie zrobilismy kostke : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 10:23   #2678
13latka
Raczkowanie
 
Avatar 13latka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
Dot.: Snowboardzistki :))

Krojąc marchewkę na sałatkę zauważyłam na stronie siepraw-ski, że 24.12 - w wigilię - od 10 do 13 odbędą się próbne szusy
Od razu uradowana zadzwoniłam do taty czy ma jakieś plany na sobotni poranek. .. I stało się .. Powiedział, że mnie podwiezie na te 3 godziny jazdy Siepraw ma + i - .. plusem jest mała odległość od Krakowa, ale minus - mały stoczek.
Uhh.. Nie mogę się doczekać xD
_____

Oby trochę tego prawdziwego śniegu w Sieprawiu było ;d
Któraś z Was słyszała, czy może będą jakieś dodatkowe atrakcje?
__________________
Nareszcie się udało!
Frontside nosebone zaliczony.

Włosy ;
55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65
13latka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 13:51   #2679
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Snowboardzistki :))

Witajcie prawie poświątecznie
Ktoś gdzieś zaszalał na jakimś stoku? Ja się wybierałam dzisiaj, ale rano zrezygnowałam - jakoś pogoda nie nastrajała mnie do wyjazdu :P
Ale chyba wybiorę się we środę, bo mam wolne
Pozdrawiam!
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 14:08   #2680
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

a ja sobie siedze w pidżamce przed komputerem i chwile temu oglądałam kamerke ze stoku i patrzyłam jak inni jeżdża : P
ale pogoda fatalna,otwarty tylko jeden wyciag i śnieg zmrozony : / wiec duzo nie trace
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 15:17   #2681
13latka
Raczkowanie
 
Avatar 13latka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość
Witajcie prawie poświątecznie
Ktoś gdzieś zaszalał na jakimś stoku? Ja się wybierałam dzisiaj, ale rano zrezygnowałam - jakoś pogoda nie nastrajała mnie do wyjazdu :P
Ale chyba wybiorę się we środę, bo mam wolne
Pozdrawiam!
Byłam w Wigilię ( o 10 ) w Sieprawiu. Cieplutko, śnieg troszkę mokry, chwilę popadało. Jeździłam jak początkująca .. dopiero po 4 zjeździe dobrze szło. W lasku zrobili bardzo ciekawy snowpark, (!) tylko nienaśnieżony Troszkę duży, dla amatorów freestylu nie polecam.
Jutro zapewne znów pojadę na kilka godzin, chyba wezmę nową deskę - obym się nie zabiła na niej ! - dłuższa o 10cm od starej.

Przemoczyłam rękawiczki i cały czas teraz kaszle. To chyba tradycja, że co roku na święta jestem chora Obym do jutra wyzdrowiała.
__________________
Nareszcie się udało!
Frontside nosebone zaliczony.

Włosy ;
55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65
13latka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 15:31   #2682
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Snowboardzistki :))

Oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, że już umiecie jeździć
Generalnie w ogóle nie lubię sportów zimowych, ale chłopak jest instruktorem i miłośnikiem snowboardu i nie odpuści . Tak mnie ze znajomymi nakręcił aż obiecałam, że przynajmniej spróbuję się nauczyć. Już mnie tyłek boli na samą myśl o mojej jeździe . Mam nadzieję, że za kilka tygodni, już bez siniaków będę się też dzielić doświadczeniami, jak narazie musimy się wybrać na niezbędne zakupy, tj. spodnie (kurtkę już mam), rękawiczki itd. w sumie nie wiem jeszcze dokładnie co mi jest potrzebne. Póki co deski nie kupuję, może jeśli przeżyję pierwsze lekcje i mi się spodoba to się zdecyduję. Macie dziewczyny jakieś rady dla totalnie początkującej?
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 15:40   #2683
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

aaale super mieć chłopaka instruktora

ja chce namówić przyjaciółke,żeby spróbowała na desce,bo jeździ na nartach,jej chłopak na desce i gdybyśmy jeździli we 3 na desce byłoby super bo zanim ja zejde z wyciagu,zapne wiązanie,wstane to ona już dawno zjedźie a tak to wszyscy siedzą na ziemi i jest fajnie,nikt nikogo nie pogania

rady hmm ja niestety nie mam niczego ciekawego do powiedzenia
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 16:50   #2684
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Snowboardzistki :))

Jezdzi któraś z Was na DOLNYMSLASKU?
Jak warunki np. w Zielencu? jest po co jechac?
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:03   #2685
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Jezdzi któraś z Was na DOLNYMSLASKU?
Jak warunki np. w Zielencu? jest po co jechac?
W tv pokazywali, że kiepskie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 16:56   #2686
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: Snowboardzistki :))

Dziewczyny moje plany sylwestrowe legły w gruzach, mieliśmy iść do klubu, ale wszystko sie posypało...


tak sobie pomyślałam o sylwstrze na stoku z deseczką
Czy któraś z Was była na takiej imprezie organizowanej na stoku? Jak wrażenia?

generalnie interesują mnie rejony Dolnego Śląska, bo jestem z Wrocławia, to co wyszukałam w necie to niestety dalasze rejony, wiem ze sylwester na stoku jest organizowany w Jaworzynie Krynickiej, Białce Tatrzańskiej, Czorsztyn Ski w Kluszkowcach etc, ale to wszystko daleko od Wrocka, a ja się nie nastawiałam na taki dalszy wypad...


A jak w Karpaczu , czy Szklarskiej? Wiecie coś może jak było w tamtych latach?
Wyczytałam ze w Karpaczu wyciag do poznych godzin jest czynny na stoku Panorama... ale to by było chyba na tyle :/ Już nawet nie chodzi o to , żeby była zapewniona impreza z grillem, muzą, sztucznymi ogniami, już sam fakt otwarcia stoku do póóźna by mnie satysfakcjonował...

Jak o czymś wiecie to napiszcie i poratujcie !
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 17:01   #2687
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Snowboardzistki :))

w Zieleńcu będzie impreza, szczegóły na stronie http://www.zieleniec.pl/
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 17:06   #2688
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

ja jestem co roku na stoku,ale nie wykupuje 'miejsca' (z posiłkiem(,po prostu siedze przy stole, jest rozpalone ognisko,wiec jeśli ma sie swoja kiełbasę, można usmażyć,potem są sztuczne ognie,o 12 ludzie zjezdzają z pochodniami
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:04   #2689
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: Snowboardzistki :))

dzięki za info wprawdzie już postanowiłam ze do Zieleńca nie bede jeździła, szukałam jakiegoś bardziej płaskiego stoku, bo moje pierwsze kroki na desce były własnie na zieleńcu na wyciągu winterpool i chyba jak na 1szy raz to ciut za stromo, ale skoro za pierwszym razem jakos dałam radę to teraz tez zapewne, zawsze to jakaś alternatywa

w Karpaczu teraz jest fajna opcja, bo na wszystkie wyciągi na Kope - karnet całodniodniowy 44 zł ! tylko niestety oświetlenia nocnego nie maja, ale coś czuję cze dzień przed sylwkiem tam zawitam co by się chodź troszkę wprawić przed szaleństwami na Zieleńcu

Bawcie się dobrze dziewczyny, udanego sylwka, no i szczęśliwego Nowego Roku 2012!
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 15:06   #2690
tirami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 31
Dot.: Snowboardzistki :))

Cześć dziewczyny Ja nie umiem jeszcze jeździć na snowboardzie co innego na nartach, na których jeżdżę 9 lat . No właśnie stwierdziłam, że czas na jakąś nowość i chcę się nauczyć jazdy na desce, ale tu mam pytanie jakie ciuchy wybrać dla początkującego? Nie chcę jakiś gigantycznych cen, żeby nie zrazić moich rodziców do tego sportu zanim go zacznę praktykować, no i żeby miał może jakieś lepsze "cuś", żebym sobie pupci zbyt mocno nie obiła. Tak więc tani, porządny sprzęt (oczywiście musi też wyglądać jak dla nastolatki ). I jeszcze jakbyście mogły polecić jakiś dobry stok do nauki jakby co to mieszkam w Krakowie, więc raczej przy granicy Czeskiej mi stoków proszę nie polecać

No z góry dzięki i mam nadzieję, że zrozumiałyście moja wypowiedź
__________________
Czas zakończyć obgryzanie paznokci.
Czas zapuścić włosy i rozjaśnić.
Czas zwalczyć rogowacenie okołomieszkowe.
Czas zacząć zdrowy styl życia.


Zapuszczam włochale od lipca 2010
33cm - 3.08.2011
cel 60cm
Ograniczam siedzenie przy komputerze

START9h-8h-7h-6h-5h-4h->META2-3h
tirami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:23   #2691
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Snowboardzistki :))

Przy Krakowie i do nauki to chyba Siepraw jest niezły, ale tam zdaje się tylko orczyk..?

A ja właśnie wróciłam z Jurgowa i całkiem mi się tam podobało.
Od rana do południa baaardzo mało ludzi (a w Białce korki przez całą wieś :P) i niezłe warunki, choć ciepło i dosyć mokro. No i nie wszystkie trasy działają.
Ale przez jakieś 4 godziny trochę poszaleliśmy z kolegą i najważniejsze - deska zaczęła ze mną współpracować!!!

Potem już był stok mocno rozjeżdżony, spore muldy, ale bez lodu, więc jak dla mnie OK

No i niestety widoczność kiepska, a podejrzewam, że przy ładnej pogodzie widoki są zacne Toteż zamierzam tam jeszcze wrócić
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:25   #2692
tirami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 31
Dot.: Snowboardzistki :))

Oj w Jurgowie to ja na nartach uwielbiam jeździć na tym najbardziej stromym stoku
__________________
Czas zakończyć obgryzanie paznokci.
Czas zapuścić włosy i rozjaśnić.
Czas zwalczyć rogowacenie okołomieszkowe.
Czas zacząć zdrowy styl życia.


Zapuszczam włochale od lipca 2010
33cm - 3.08.2011
cel 60cm
Ograniczam siedzenie przy komputerze

START9h-8h-7h-6h-5h-4h->META2-3h
tirami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:08   #2693
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez tirami Pokaż wiadomość
Tak więc tani, porządny sprzęt (oczywiście musi też wyglądać jak dla nastolatki
Niestety, w tym sporcie nie ma czegoś takiego, jak "tani i porządny'.

Zaczęłam jazdę w zeszlym sezonie, zaopatrywałam sie Decathlonie. Kupisz tam ciuchy w rozsądnej cenie, pozwalające przetrwać na stoku oraz bez bolu serca (i portfela) ocenić, czy to sport dla Ciebie.

Jeżeli od razu wiesz, że deskę pokochasz to polecam kupić coś naprawdę dobrego (membrana 10.000/15.000) - renomowanych snowboardowych firm.
Pamiętaj, że membrana membranie nierówna, membrana pseudofirmy "Foxy" to nie to samo co Roxy, Ride, O'neill itp.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:18   #2694
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Snowboardzistki :))

Jak tam dziewczyny na podhalu, jest śnieg? nie mowie o stokach
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:51   #2695
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Snowboardzistki :))

hej dziewczyny, chciałam Wam życzyć na końcówkę tego oraz w Nowym Roku wiele radości w życiu oraz pomyślności!
Widzę kilka dziewczyn z zeszłego sezonu oraz nowe twarze zajarane deską
Ja stety niestety w tym sezonie nie pojeżdżę ponieważ mam tutaj taki mały trzytygodniowy powód dla którego deska musi pozostać w szafie Ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze!
Będę Was podczytywać z uśmiechem na twarzy i życzę Wam mnóóóóóóóóóóóóóóóóóóóstwa śniegu!! DD buźka
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:45   #2696
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny na podhalu, jest śnieg? nie mowie o stokach
W odpowiedzi na Twoje pytanie - bałwan w Białce w dniu dzisiejszym
Niewyraźny, bo robione przeze mnie zdjęcie telefonem, w trakcie prowadzenia przeze mnie samochodu
Zasadniczo baaaardzo licho z tym śniegiem...
A Ty jak się miewasz tak w ogóle koleżanko? Wszystko OK?


A dziewczyny, jeszcze pytanie: prałyście kiedyś ciuchy snowboardowe? Jak, w czym, z jakimi detergentami...? Jak to zniosły?
Spodnie mam tak ubłocone, że nie mogę na nie patrzeć
Konrad z Backflipie mówił, żeby prać albo w szarym mydle, albo w specjalnym płynie, którego nie mam oczywiście
Ale muszę coś zrobić z tymi gaciami, bo wglądają tragicznie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0844.jpg (134,7 KB, 17 załadowań)
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168

Edytowane przez madzieeek
Czas edycji: 2011-12-28 o 19:56
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:00   #2697
maedle
Rozeznanie
 
Avatar maedle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 795
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, chciałam Wam życzyć na końcówkę tego oraz w Nowym Roku wiele radości w życiu oraz pomyślności!
Widzę kilka dziewczyn z zeszłego sezonu oraz nowe twarze zajarane deską
Ja stety niestety w tym sezonie nie pojeżdżę ponieważ mam tutaj taki mały trzytygodniowy powód dla którego deska musi pozostać w szafie Ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze!
Będę Was podczytywać z uśmiechem na twarzy i życzę Wam mnóóóóóóóóóóóóóóóóóóóstwa śniegu!! DD buźka
Taki powod (jesli dobrze mysle) to wiesz Tylko sie cieszyc, ze decha poczeka
Jak powod bedzie starszy to jaka bedzie frajda mala deche kupowac, i takie male wiazania

Ja chce na deske Sniegu dalej zero, temp - ok 7stopni
Za to uwaga Dostalam na gwiazdke ta wymarzona kurtke Jeju jak sie ciesze, potrafie wieczorami w niej po domu lazic
__________________

"Czytanie książek wymaga odwagi.
Siły woli, odporności psychicznej
oraz umiejętności jednoczesnego
kąpania się, czytania i picia
w ten sposób, by nie oblać się wrzątkiem."
S.K
maedle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:17   #2698
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Snowboardzistki :))

jak kupowałam spodnie, to chłopaki w sklepie mówili, że do prania ciuchów z membraną są specjalne płyny (oczywiście u nich do kupienia), a jak nie, to żeby nieść do pralni jakieś sprawdzonej, ponoć też dysponują jakimiś specyfikami

potrzebuję jeszcze kupić polar, ale tak do 100 zł bym chciała wydać... może jakieś marki własne Decathlonu? kiedyś jakiś miałam i był całkiem spoko, a wy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:43   #2699
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Snowboardzistki :))

ja nie jeżdze w polarze : P

Dziewczyny powiem Wam, że z tą zimą to jest jakaś kpina,7 stopni, śnieg topnieje
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:23   #2700
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Snowboardzistki :))

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość
W odpowiedzi na Twoje pytanie - bałwan w Białce w dniu dzisiejszym
Niewyraźny, bo robione przeze mnie zdjęcie telefonem, w trakcie prowadzenia przeze mnie samochodu
Zasadniczo baaaardzo licho z tym śniegiem...
A Ty jak się miewasz tak w ogóle koleżanko? Wszystko OK?


A dziewczyny, jeszcze pytanie: prałyście kiedyś ciuchy snowboardowe? Jak, w czym, z jakimi detergentami...? Jak to zniosły?
Spodnie mam tak ubłocone, że nie mogę na nie patrzeć
Konrad z Backflipie mówił, żeby prać albo w szarym mydle, albo w specjalnym płynie, którego nie mam oczywiście
Ale muszę coś zrobić z tymi gaciami, bo wglądają tragicznie...
Madzia, faktycznie licho z tym śniegiem
Co do prania ciuchów, absolutnie nie zanoście do pralnii jakiejkolwiek. Ja tak sobie zepsułam spodnie, które były super wodoodporne, a po pralni jeden upadek i gacie mokre na tyłku, że aż zimno. Nie wspominając, że plamy nie zeszły, właśnie takie z błota.
Najlepiej prać w takim płynie, on jest dostepny głownie w saszetkach i kosztuje ok. 5 zł w 4F chociażby. Dostepny w kazdym sklepie sportowym.

Czuję się dobrze, 3 miesiące
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.