Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-28, 20:54   #841
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość

A tak na serio i w kwestii prezentów - świece zapachowe. Gdzie kupujecie i jakie? Polećcie mi coś proszę, a jakby jeszcze był jakiś rabacik/kupon/promocja to w ogóle byłoby super
Zapach - jakiś nie mydlany i nie duszący. Może coś z pomarańczą? W Tkmaxx słaby wybór i porządne świece (i nie mam tu na myśli wielkości) od 54zł w górę - sporo.
Ja bym na początku zaczęła od kupienia kominka i wosków. Są tanie, można wypróbować mnóstwo zapachów i znaleźć swoje ulubione bez poczucia, że kupiło się wielki słoik, a tu jednak zapach nie taki ładny jak nam się początkowo wydawało.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 21:36   #842
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

słuszna uwaga
jakies namiary gdzie to w miare tanio i bezproblemowo kupic w necie albo stacjonarnie?
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 22:12   #843
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ja bym na początku zaczęła od kupienia kominka i wosków. Są tanie, można wypróbować mnóstwo zapachów i znaleźć swoje ulubione bez poczucia, że kupiło się wielki słoik, a tu jednak zapach nie taki ładny jak nam się początkowo wydawało.
to prawda Tym bardziej, że zdarzaj się też wadliwe świece, które nierówno się palą, kopcą itp.
Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
słuszna uwaga
jakies namiary gdzie to w miare tanio i bezproblemowo kupic w necie albo stacjonarnie?
Ja kupuję na Mintishop, ale sprawdź w swojej miejscowości, czy nie ma w galerii jakiejś wyspy z woskami YC (jest ich coraz więcej), bo np. u mnie cenowo wychodzą tak samo lub ok. 1zł drożej a jednak można powąchać na żywo Są też woski z Kringle Candle, ale wczoraj za jeden dałam dychę Jeszcze go nie paliłam, jestem ciekawa czy różnica będzie powalająca, bo jak nie to zostaję przy YC.

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2014-11-28 o 23:20
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 08:30   #844
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
ja już mam dla rodziców, dla brata, dla TŻta, dla dwóch przyjaciółek i w połowie dla przyszłego teścia, jeszcze coś dla sióstr TŻta Chyba jeszcze nigdy nie miałam tylu prezentów kupionych przed grudniem Ale to bardzo wygodne, niektóre przedmioty kupiłam nawet w październiku (np. książkę dla brata, bo akurat jego zainteresowanie i miałam kupon zniżkowy, czy prezent dla mamy, bo zamawiałam coś dla siebie z jednego sklepu, zauważyłam coś dla niej i pomyślałam, że nie ma sensu dwa razy płacić za przesyłkę ).

też miałam stracha przez pierwszy rok, ale dziś pierścionek ma swoje pudełeczko (które wszędzie ze sobą zabieram) i sumiennie oddaję je do czyszczenia No oczko w głowie po prostu, ale musiałam się nauczyć o niego dbać, bo kilka razy miałam stracha gdzie go zostawiłam :/



nie wiem gdzie są dodatkowe promocje, ale 6 grudnia jest Dzień Darmowej Dostawy, więc może wtedy warto się zaopatrzyć w jakieś Yankee Candle czy coś (nie znam innych dobrej jakości, a i zapachów jest całe mnóstwo - każdy znajdzie coś dla siebie ).

Ps. Prawda z tym autem!
świetne te YC i jakie zapachy
myślę nad kominkiem i woskami na prezent
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 09:02   #845
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

YC są super, ale trochę drogie moim zdaniem...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 09:25   #846
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Współczuję Ci utraty pierścionka ktos Ci go ukradł z palca czy jak?
Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Sskersik, nie wiem niestety skąd, bo szukałam przez google grafika

Katia, współczuję straty. Właśnie dlatego nie chcę jakiegoś bardzo drogiego. W sumie nawet bardziej boję się tego, że zdejmę na chwilę i gdzieś zostawię albo co
Zawsze w toalecie go zdejmowałam, niestety w pracy również iraz zapomniałam go założyć z powrotem, a ktoś to wykorzystał i zdążył zabrać nim się wróciłam teraz obrączki nie zdejmuję, i jeśli kiedykolwiek TŻ mi jeszcze raz kupi to już nigdy chyba nie zdejmę
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 11:05   #847
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
YC są super, ale trochę drogie moim zdaniem...
moim zdaniem też uważam że za drogie
dlatego rozważam kominek z woskami
bo duża świeca za 100 zl
a są jakieś tańsze opcje które intensywnie pachną??
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 11:16   #848
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Piękny mi tez się takie podobają.

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------



Rozumiem, że każdy ma inny gust, ale o żadnym z tych trzech pierścionków bym nie powiedziała, że jest klasyczny.
Dla mnie akurat są w pełni klasyczne- i patrząc na starą biżuterię rodzinną, na biżuterię choćby skandynawskich rodzin królewskich (wsyztskie pierścionki są tam podobne) jak i na wzornictwo- dla mnie te wybrane przeze mnie są klasyczne.

Zwłaszcza chociażby w porównaniu z tymi nieklasycznymi, niestonowanymi i niewyważonymi :

http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,15071
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,15071
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,15160
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,3372

No ten ostatni jest w miarę klasyczny, ale mam wrażenie że można nim podbić oko

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
http://www.hustla.pl/men/kurtki/

Może niech popatrzy tam. To są raczej rzczy w stylu hip hop ale mój tż kupił tam kurtkę - zwykła czarną bez żadnych udziwnień i co najwazniejsze - bardzooo ciepłą. Czasami kupuje tam ciuchy (można znaleźć takie zwykłe) i są naprawdę dobrej jakości. Nie wiem jakiej dokładnie szukacie, ale może akurat coś wam wpadnie w oko


To może z drugiej strony - gdzie można kupić damską ciepłą kurtkę? Swoją noszę już chyba 4 rok i pomału się przeciera na rękawach. Chciałabym czarną, ciepłą i taką która pasowałaby do kozaków i botków. I oczywiście za tyłek a najlepiej to płaszczyk. Mierzyłam dość fajną w carry, ale miała kołnierz i kaptur z futerka i niestety bardzo ten kaptur był przez to wypełnienie duży i cholernie odstawał. A z zimową to ona w sumie też niewiele miała wspólnego Wszystko teraz takie okryjbiedy cieńkie :/



Super!gratuluję zakupu! Gdzie kupiłaś?
Ja jeszcze szukam


Mi też! Kiedyś już nawet oglądaliśmy (choć nie sądzę aby tż o tym myślał), to żaden mi się nie podobał :/



Ładny



Ten jest fajny bo nie będzie niszczył ubrań.


Już kiedyś dostałam pierścionek zaręczynowy. Białe złoto z 3 brylatami. Nie do końca mi się podobał, ale trafiał do mnie tym że był taki malutki i skromny. Niestety te brylanty były tak osadzone, że niszczyły mi rajstopy i delikatniejsze ciuchy :/ Strasznie zaciągały :/ Teraz jak oglądam pierścionki to głównie patrzę czy nie będzie niszczyć nic no i chciałabym żółte złoto
Szukamy męskiej, ciepłej ale bardziej eleganckiej kurtki. Chciałabym chłopa ubrać w coś porządnego, a nie ciągle te sportowe...

Co do damskich- miałam płaszcz puchowy z Zary, pierwszy rok był ok, drugi średnio na jeża, a trzeciej zimy po miesiącu go wywyaliłam- na potęgę leciał puch i pierze, cienki się zrobił jakby się składał jedynie z wastwy wierzchniej i podszewki... Nie wart był tych 400 czy 500 zl, które za niego dałam.

Za to rok temu kupiłam w Camaieu i jak na razie zapowiada się dobrze- w przeciwieństwie do zarowego nie rozpoczął swojej służby u mnie od gubienia puchu Trzyma kształt, puch z pierzem i poliestrem (chyba, w środku mam 50% puchu z pierzem kaczym i 50% czegoś sztucznego) trzyma się w środku bez chęci ucieczki, naprawdę zadowolona jestem. Kosztował chyba 300zł, beżowy.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 11:55   #849
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
moim zdaniem też uważam że za drogie
dlatego rozważam kominek z woskami
bo duża świeca za 100 zl
a są jakieś tańsze opcje które intensywnie pachną??

Jeśli niekoniecznie musi być świeca , a coś co intensywnie ładnie pachnie, to moimi ulubieńcami są wkłady do kontaktu z B&BW. Nawet przed drzwiami do mieszkania pachnie

Ja z YC świecy nie miałam nigdy duzej, miałam tylko sample i woski i sample jak dla mnie nie pachną wcale normalnie zapalone ale jak je pale tak jak wosk w kominku to wtedy już pachną intensywnie i wychodzą jeszcze lepiej cenowo niż woski Polecane są świece z B&BW, ja miałam jedną i nie pachniało mi w mieszkaniu wcale, tak samo z zachwalanymi granulkami aromatelli. Oprócz sampli YC palonych jak woski i wkładów do kontaktu B&BW lubie jeszcze olejki do kominka z pachnącej szafy
(dostępne w Rossmanie), ale niestety tu bardzo słaby wybór zapachów.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 12:03   #850
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Kociaak, a ta? http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...2p2101563.html
60% wełny to sporo. Ta "podpinka" jest chyba tylko kawałek z przodu, przynajmniej tak było w boskim płaszczu w ubiegłym roku. Wygląda średnio i można ją odpiąć, bo i tak niewiele daje.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 12:28   #851
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dla mnie akurat są w pełni klasyczne- i patrząc na starą biżuterię rodzinną, na biżuterię choćby skandynawskich rodzin królewskich (wsyztskie pierścionki są tam podobne) jak i na wzornictwo- dla mnie te wybrane przeze mnie są klasyczne.

Zwłaszcza chociażby w porównaniu z tymi nieklasycznymi, niestonowanymi i niewyważonymi :

http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,15071
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,15071
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,15160
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,3372

No ten ostatni jest w miarę klasyczny, ale mam wrażenie że można nim podbić oko



Szukamy męskiej, ciepłej ale bardziej eleganckiej kurtki. Chciałabym chłopa ubrać w coś porządnego, a nie ciągle te sportowe...

Co do damskich- miałam płaszcz puchowy z Zary, pierwszy rok był ok, drugi średnio na jeża, a trzeciej zimy po miesiącu go wywyaliłam- na potęgę leciał puch i pierze, cienki się zrobił jakby się składał jedynie z wastwy wierzchniej i podszewki... Nie wart był tych 400 czy 500 zl, które za niego dałam.

Za to rok temu kupiłam w Camaieu i jak na razie zapowiada się dobrze- w przeciwieństwie do zarowego nie rozpoczął swojej służby u mnie od gubienia puchu Trzyma kształt, puch z pierzem i poliestrem (chyba, w środku mam 50% puchu z pierzem kaczym i 50% czegoś sztucznego) trzyma się w środku bez chęci ucieczki, naprawdę zadowolona jestem. Kosztował chyba 300zł, beżowy.
może zajrzyjcie na blog mr Vintage Ostatnio jak byłam z teściem w Fashion House, to odkryliśmy Puere - polska marka z męska odzieżą (klasyczna moda męska) i tata TŻ kupił płaszcz z 80% wełny za ok. 350zł (jeszcze były jakieś dodatkowe zniżki w tamten weekend), więc warto się wybrać do outletów
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 14:19   #852
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Pisałam na Zarowym, ale wam też wspomnę: dziewczyny, jeśli lubicie kosmetyki z Tołpy, to na stronie jest promocja. Ja kupiłam krem i żel myjący dla TŻ za 60zł, dostałam pełnowartościowy krem dla siebie gratis + 5 próbek i zapłaciłam ok. 30zł wykorzystując kod z newslettera. Przesyłka jest gratis.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 17:47   #853
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Zawsze w toalecie go zdejmowałam, niestety w pracy również iraz zapomniałam go założyć z powrotem, a ktoś to wykorzystał i zdążył zabrać nim się wróciłam teraz obrączki nie zdejmuję, i jeśli kiedykolwiek TŻ mi jeszcze raz kupi to już nigdy chyba nie zdejmę
o jezu, współczuję chyba bym się zaryczała;/
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 17:51   #854
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Pisałam na Zarowym, ale wam też wspomnę: dziewczyny, jeśli lubicie kosmetyki z Tołpy, to na stronie jest promocja. Ja kupiłam krem i żel myjący dla TŻ za 60zł, dostałam pełnowartościowy krem dla siebie gratis + 5 próbek i zapłaciłam ok. 30zł wykorzystując kod z newslettera. Przesyłka jest gratis.
Super! Dzięki za info! Zaraz coś poklikam
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 17:55   #855
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Super! Dzięki za info! Zaraz coś poklikam
Niedawno zorientowali się, że krem za grosz jest liczony przy obniżce za pełną cenę
Teraz trzeba "naprawdę" kupić za 80zł, żeby mieć zniżkę 30zł Ale krem za grosz chyba nadal jest.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 17:58   #856
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
słuszna uwaga
jakies namiary gdzie to w miare tanio i bezproblemowo kupic w necie albo stacjonarnie?
jeśli chodzi o Kraków to na Miodowej jest największy wybór YC
są też wysepki w galeriach handlowych

moje sprawdzone esklepy http://swiatzapachow.pl i http://mintishop.pl

koszt takiego wosku to ok.7 zł więc można szaleć

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
YC są super, ale trochę drogie moim zdaniem...
prawdziwie cenowo porażające są dopiero świece Diptyque
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 17:59   #857
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość


prawdziwie cenowo porażające są dopiero świece Diptyque
Można je gdzieś stacjonarnie kupić? Powąchałabym
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:06   #858
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Niedawno zorientowali się, że krem za grosz jest liczony przy obniżce za pełną cenę
Teraz trzeba "naprawdę" kupić za 80zł, żeby mieć zniżkę 30zł Ale krem za grosz chyba nadal jest.
Krem na noc jest za 1 gr przy zakupie kremu na dzień

Ja skuszę się na ten, który był tutaj kiedyś polecany:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-na-dzien.html

Edytowane przez Agnessa*
Czas edycji: 2014-11-29 o 18:17
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:16   #859
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Można je gdzieś stacjonarnie kupić? Powąchałabym
Na Sławkowskiej w Galilu, Tk Maxxx
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:17   #860
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Krem na noc jest za 1 gr przy zakupie kremu na dzień A Ty który krem wybrałaś?
Na noc z serii czarna róża. Chciałam na dzień, ale się pomyliłam
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:18   #861
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Na noc z serii czarna róża. Chciałam na dzień, ale się pomyliłam
Właśnie przeszukałam wątek, bo kojarzyłam, że był kiedyś jakiś krem polecany, ale nie pamiętałam który Biorę ten sam
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:22   #862
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Jak się nie sprawdzi to trudno, w końcu był za 1gr Przynajmniej TŻ będzie zadowolony, bo dla niego wzięłam sprawdzone produkty
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:10   #863
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Katia współczuję straty pierścionka, ja bym się chyba popłakała w ogóle ja to swój pierścionek zdejmuję zaraz po powrocie do domu z pracy bo jestem taką ofiarą, że na bank bym go przy jakichś pracach domowych uszkodziła lub zniszczyła

Dziewczyny pisałyście ostatnio o książce Ani Lewandowskiej, właśnie dziś kupiłam ją w Biedronce za 28,90zł a cena na okładce to 39,90 zaraz zabieram się do niej
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:50   #864
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
szukam czegoś z efektem WOW
myslę jeszcze na Shiseido https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...am.html&next=1albo krem pod oczy z Estte Lauder night repair
jak dotąd najlepsze rezultaty miałam po LRP substiane
Polecam też kremy firmy Origins. Osobiście straciłam już nadzieję, że znajdę krem, który poradzi sobie z moim problemem pod oczami. Mam cienie pod oczami i bardzo cieńką skórę, więc ciężko to naprawić kremem.

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Hehehe najważniejszym przedmiotem w życiu kobiety jest WŁASNE AUTO zwłaszcza jak ma się dzieci. A drugim... komórka

A tak na serio i w kwestii prezentów - świece zapachowe. Gdzie kupujecie i jakie? Polećcie mi coś proszę, a jakby jeszcze był jakiś rabacik/kupon/promocja to w ogóle byłoby super
Zapach - jakiś nie mydlany i nie duszący. Może coś z pomarańczą? W Tkmaxx słaby wybór i porządne świece (i nie mam tu na myśli wielkości) od 54zł w górę - sporo.

Na marginesie dodam, że w TKmaxx zgrzeszyłam kaszmirowym swetrem rozpinanym czyli moja kolekcja porządnych swetrów zwiększyła się do 4.
Kupuję świece tylko w TKmaxie, zwłaszcza Parks i DW Home. Najlepsze.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 21:53   #865
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Można je gdzieś stacjonarnie kupić? Powąchałabym
Ja słyszałam, ze są jeszcze w jakimś sklepie w Centrum w podziemiach.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 04:53   #866
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Katia współczuję straty pierścionka, ja bym się chyba popłakała w ogóle ja to swój pierścionek zdejmuję zaraz po powrocie do domu z pracy bo jestem taką ofiarą, że na bank bym go przy jakichś pracach domowych uszkodziła lub zniszczyła

Dziewczyny pisałyście ostatnio o książce Ani Lewandowskiej, właśnie dziś kupiłam ją w Biedronce za 28,90zł a cena na okładce to 39,90 zaraz zabieram się do niej
Ja kupiłam i kompletnie mi się nie podoba,same banały....przy szybkim czytaniu znalazłam kilka błędów odnośnie diety
Podział przepisów też do mnie nie przemawia,wolałabym już jadłospis na tydzień.
Na promocji w empiku kupiłam też książkę Anwen i jest świetna
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 09:16   #867
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, znacie już olej marula do twarzy (i włosów)? Bo jeżeli nie znacie to coś czuję, że musicie się poznać
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:25   #868
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

carpaibex a możesz coś powiedzieć więcej o tym oleju? jak stosujesz i gdzie kupiłaś?
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:37   #869
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi się podobała. Napisana przystępnie, wszystko jasne i klarowne. Przy okazji bardzo miła dla oka jak i sama autorka Ja jedną kupiłam, a potem jedną dostałam w prezencie, wystawiłam jedną na allegro, jeżeli masz ochotę na książkę to napisz

A co do dalszej części Twojej wypowiedzi - nie chcę zabrzmieć brutalnie, bo sama lubię ładne ciuszki i pachnące kosmetyki, ale jak patrzę na te wszystkie Instagirls (serio, z miłą chęcią poleciałabym nickami, bo mnie to po prostu przeraża) to w ogóle się nie dziwię, że jesteśmy postrzegane jako płeć próżna, mało bystra i głupiutka. Może ja mam sarkastyczne i ironiczne podejście do życia, ale kobiety są tak skoncentrowane na posiadaniu, że nie wiem czy śmiać się czy płakać.
A w jakiej cenie chcesz sprzedać?

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Ja kupiłam i kompletnie mi się nie podoba,same banały....przy szybkim czytaniu znalazłam kilka błędów odnośnie diety
Podział przepisów też do mnie nie przemawia,wolałabym już jadłospis na tydzień.
Na promocji w empiku kupiłam też książkę Anwen i jest świetna
Nad książką Anwen również się zastanawiam, tym bardziej, że włosy lecą mi tak, że masakra...
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:43   #870
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Karolka! Gratuluję!!!
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Gratuluję
Dziękuję Wam bardzo

Ja też pierścionków nie noszę i zależało mi na tym żeby był taki delikatny. TŻ trafił idealnie Co prawda wolałam z białego złota, ale TŻ chce mieć obrączkę z żółtego złota.
A to mój pierścionek zaręczynowy:
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,2,11917
Na zdjęciu wygląda okropnie, ale w rzeczywistości jest śliczny
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.