Sephora - co tam mają i jak tam jest ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 09:23   #1
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377

Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)


Wybieram się w przyszłym tygodniu do Sephory (pierwszy raz-nie śmiać się) po prostu będę w Zabrzu i mam zamiar odwiedzić Sephorę, której nie ma w moim mieście, a o której tyyyyyyyyle słyszałam. Oświećcie mnie, proszę na co mam się nastawić
Planuję zakup paru rzeczy do makijżu (puder, róż) ale raczej firm z niższej półki - Hean, Bell, Joko... nie wiem czy zaopatrzyć się w to wcześniej czy w Sephorze znajdę tego typu rzeczy? Czy mają tam tylko wyższą półkę ...
Czytałam parę wątków o Sephorze (niesympatyczni ochroniarze, itp.) ale można sobie chodzić między półkami (są tam półki-ja nic niewiem ) czy raczej trzeba o wszystko prosić?
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 09:26   #2
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Aha, jeszcze jedno - mam z planach zakup kosmetyczki, może do tego lusterka (takie malutkie), czy znajdę to w Sephorze?
Wiadomo, mogłabym sobie kupić gdzieś u mnie, ale nie po to się idzie do Sephory, żeby wyjść z pustymi rękami
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 09:26   #3
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Wybieram się w przyszłym tygodniu do Sephory (pierwszy raz-nie śmiać się) po prostu będę w Zabrzu i mam zamiar odwiedzić Sephorę, której nie ma w moim mieście, a o której tyyyyyyyyle słyszałam. Oświećcie mnie, proszę na co mam się nastawić
Planuję zakup paru rzeczy do makijżu (puder, róż) ale raczej firm z niższej półki - Hean, Bell, Joko... nie wiem czy zaopatrzyć się w to wcześniej czy w Sephorze znajdę tego typu rzeczy? Czy mają tam tylko wyższą półkę ...
Czytałam parę wątków o Sephorze (niesympatyczni ochroniarze, itp.) ale można sobie chodzić między półkami (są tam półki-ja nic niewiem ) czy raczej trzeba o wszystko prosić?
W Sephorze nie znajdziesz firm przez Ciebie wymienionych, wiec lepiej zaopatrz sie w nie w innej drogerii . Mozna tam znalezc kosmetyki ze sredniej i wyzszej polki. Mozna samemu ogladac, testowac kosmetyki, nie trzeba o nie prosic
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 09:34   #4
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Dzięki za odpowiedź
a kosmetyczki, pędzle, lusterka?
Jak szaleć to szaleć
niecodziennie mam okazję oblookać Sephorę

co do Heana, Bell itp, tak przeczuwałam, ale niewykluczone, że pod wpływem przetestowania skuszę się powiedzmy na Maybelline'a. Nic nie jest wykluczone
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 09:41   #5
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

aaa jeszcze jedno
czy można sobie testować zapachy? tzn. podchodzić do półek, "psikać" testerami itp?
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 10:20   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Mozesz testowac wszystkie kosmetyki kolorowe, kremy i perfumy.
Kupisz tam lusterka, pedzle, kosmetyczki. W Sephorze sa przede wszystkim takie firmy jak : Maybelline, L'oreal, Isa Dora, Bourjouis, kosmetyki kolorowe i do kapieli Sephory, Chanel, Dior, Guerlain etc etc.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 10:35   #7
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)


to suuuper
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 11:16   #8
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Aaaaa, jeszcze coś

Czy tam są też różne kosmetyki, taki jak w Rossmannie? Balsamy, żele pod prysznic, kremy do rąk, itp?
I tak jak w Rossmannie się chodzi i ogląda?

a podczas oglądania tych perfumów to ktoś mi stoi nad głową i patrzy czy czegoś nie chcę zwinąć, tak?

sorry za głupie pytanka, ale ja naprawdę "przeżywam"
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:34   #9
Natalka81
Raczkowanie
 
Avatar Natalka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Tak w Sephorze są też żele pod prysznic, balsamy do ciała, płyny, kulki, tabletki do kąpieli itp. itd., głównie ich sephorowskie - różne linie,m.in taka dla nastolatek. Są też tego typu produkty innych marek np. aquoline.No i mozna sobie dowolnie chodzić, wybierac , przebierać, wąhać...a ochroniarze przynajmniej u mnie we wrocławskich sephorach sa dosyc ludzcy ...za moimi plecami zaden nigdy się nie czaił
Pozdrawiam
Natalia
Natalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:41   #10
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Dzięki
czuję, że potrzebuję takiej wyprawy
odsstresuję się
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:23   #11
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Hehe, czesc ciekawa swiata Rozbawil mnie twoj watek ( nie gniewaj sie, tak pozytywnie rozbawil). Ciesze, sie, ze sa tu wyrozumiale wizazanki, ktore cierpliwie odpowiedzialy na wszytskie pytania. Ja na poczatku po przyjezdzie od Francji z mojej kieleckiej dziury nie wiedzialam, ze w Sephorze i Douglasie mozna sie malowac. Dopiero kiedys widzialam jak kolezanka stoi przed lustrem i naklada sobie makijaz, a potem go zmywa, testuje inny tusz, inna szminke.. to az mnie powalilo!! To bylo cztery lata temu, dzis jestem ich znienawidzona klientka, mam Sephore na przeciwko swojego domu, jestem tam co drugi dzien, zuzywam im testery, robie makijaze, prosze o probki, psikam wszystkie mozliwe perfumy, testuje, robie notatki, przychodze z wydrukowana lista zapachow do przetestowania (wyczytanych na wizazu ) itp. Nie masz sie o co martwic, one maja tych testerow tyle, ze nie jestes w stanie tego zuzyc. I pamietaj : zachowuj sie naturalnie, z gory ( wtedy nie bede na ciebie patrzec podejrzliwie), przechadzaj sie swobodnie i czuj, jakby wszystko ci sie nalezalo, a jak cos zakupisz, nawet niedrogiego to popros o probki perfum lub kremow do przetestowania w domu ( jak jestem w polsce to zawsze prosze, a jak nie chca dac to robie dziwna mine, a potem wyklad, ze to hanba i tak dalej, i zawsze cos dostaje; nie martw sie oni maja takie przepisy). POWODZENIA !
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:13   #12
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

hihi dzięki
właśnie pragnę takich zakupów, bo nie lubię się wciąż o coś dopraszać, wolę sobie sama pooglądać
ale chwila... np. chcę sobie pooglądać odcienie szminki Lip Smooth Maybelline'a. Czy mogę sobie sama gdzieś podejść i podotykaać czy będę musiała prosić panią ekspedientkę żeby mi pokazała (ja nie chcę)
i te wszystkie kosmetyczki i lusterka też chcę sobie sama pooglądać, podotykać, tak, żeby nikt nade mną nie stał... przecież nic nie ukradnę
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:15   #13
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Wszystkiego możesz podotykać
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:18   #14
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
hihi dzięki
właśnie pragnę takich zakupów, bo nie lubię się wciąż o coś dopraszać, wolę sobie sama pooglądać
ale chwila... np. chcę sobie pooglądać odcienie szminki Lip Smooth Maybelline'a. Czy mogę sobie sama gdzieś podejść i podotykaać czy będę musiała prosić panią ekspedientkę żeby mi pokazała (ja nie chcę)
i te wszystkie kosmetyczki i lusterka też chcę sobie sama pooglądać, podotykać, tak, żeby nikt nade mną nie stał... przecież nic nie ukradnę
No OCZYWISCIE ze mozesz, po to wlasnie jest Sephora. Mozesz sobie podejsc, podotykac wszytskie produkty kosmetyki i lusterka i pedzelki i pomalowac sie czym chcesz (uwaga! to znaczy tylko specjanymi do tego testerami, bron cie panie boze nowymi produktami) i nikogo o zdanie nie musisz pytac. Napewno one beda do ciebie podchodzic i pytac, czy moga ci pomoc z wielkim bananem na twarzy, ale jak nie masz ochoty to mowisz nie dziekuje i nie zwracasz na nie uwagi.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:30   #15
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Testerami - ma się rozumieć Jestem uczulona jak np. w Rossmannie ktoś dotyka "pełnowartościowego" produktu, otwiera tusz czy błyszczyk, od razu prezentuję swoje niezadowolenie

dzięki za dobre wieści
humor mi się poprawił i już nie mogę się doczekać
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 10:54   #16
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Cytat:
Napisane przez Estella
W Sephorze sa przede wszystkim takie firmy jak : Maybelline, L'oreal, Isa Dora, Bourjouis, kosmetyki kolorowe i do kapieli Sephory, Chanel, Dior, Guerlain etc etc.
Maybelline w Sephorze? U mnie nie ma (Albo jestem ślepa )

Ciekawa_świata daj poźniej znac w co sie zaopatrzyłas
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 10:59   #17
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Cytat:
Napisane przez Evka
Maybelline w Sephorze? U mnie nie ma (Albo jestem ślepa )
W Warszawie jest Maybelline w Sephorach, kojarzę też że na pewno było kiedyś w Auchan w Swadzimiu - ale z racji miejsca zamieszkania nie jestem teraz na bieżąco
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 11:05   #18
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Dla mnie Sephora to raczej perfumeria niż drogeria. Przede wszystkim zapachy, testery. Do tego kosmetyki kolorowe z wyższych półek, całe stoiska z testerami wszystkiego. Kosmetyki pielęgnacyjne to już naprawdę drogie. No i trochę produktów Sephory. Sklep jest samoobsługowy, a ochroniarze niestety mają obowiązek za tobą chodzić. Grunt to nie zwracać uwagi.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:20   #19
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
W Warszawie jest Maybelline w Sephorach, kojarzę też że na pewno było kiedyś w Auchan w Swadzimiu - ale z racji miejsca zamieszkania nie jestem teraz na bieżąco
Hmm....wprawdzie do Swadzimia mi nie po drodze zupełnie to nie wykluczam opcji ze jestem ślepa i nie zauwazyłam tych mejbelinów

Ciekawa_świata powinna zaszalec a nie patrzec na te kosmetyki które dostanie u siebie w Rossmanie
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:13   #20
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

hihi dzięki
zaszaleć jak kupię Harry'ego (w twardej oprawie, bo takie mam wszystkie części ) to już niewiele zostanie, ale może coś w sam raz na jakąś szmineczkę czy puder
już samo w sobie wejście do Sephory to będzie przeżycie
ochroniarzy będę olewać
i zrobię sobie małą lekcję aserywości: "nie, dziękuję"
zdam potem relację jak było, ale to dopiero w przyszły poniedziałek tam będę
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:21   #21
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

A ja Ci coś jeszcze podpowiem: jeśli wybierasz się do Sephory w CH Platan, to spróbuj skombinować numer telefonu i zapisz się na "darmowy" makijaż - wizażystka przyjmuje tam akurat w poniedziałki. Jedynym warunkiem jest zakup jednego z kosmetyków albo akcesoriów (może być najtańszy pędzelek). Kobieta dobierze Ci odpowiednie kosmetyki i Cię umaluje. Chociaż może obejdzie się bez wcześniejszego zapisu, zależy ile będzie chętnych.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:35   #22
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Tak, właśnie wybieram się do CH Platan
Kochana jesteś, ale obawiam się, że pani nie malowałaby mnie zbyt chętnie, gdyż od razu poznałaby, że i tak nie kupię polecanych przez nią kosmetyków
Potestuję sobie różne szmineczki, pudry, itp i tak będzie fajnie
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:49   #23
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Tak, właśnie wybieram się do CH Platan
Kochana jesteś, ale obawiam się, że pani nie malowałaby mnie zbyt chętnie, gdyż od razu poznałaby, że i tak nie kupię polecanych przez nią kosmetyków
Potestuję sobie różne szmineczki, pudry, itp i tak będzie fajnie
Ona nie ma nic do gadania, chcesz, to Cię maluje Ja stamtąd wyszłam z gąbeczką i kredką do oczu A w ogóle fajne numery robią: moja mama tam była na makijażu we wrześniu, i nie dość, że nic nie musiała kupić, to jeszcze babka jej nalała do pudełeczek trochę podkładu, korektora i czegoś jeszcze. A ja sobie siedzę na tym śmiesznym krzesełku, a babka się mnie pyta, czy mnie uprzedzili, że muszę coś kupić :| Dobrze, że miałam przy sobie pieniądze...
Zresztą możesz na starcie zaznaczyć, że chcesz być umalowana kosmetykami z półki cenowej na poziomie Sephory czy Maybelline, ja tak zrobiłam
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:59   #24
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Zastanowię się
ale słyszałam, że z tymi "profesjonalnymi" makijażami to niezłe numery już były niektóre babki w ogóle nie znają się na tym co robią i wychodzi się stamtąd z makijażem typu : "panienka lekkich obyczajów"

na pewno pierwszą czynnością w przyszły poniedziałek po przyjeździe będzie zdanie Wam relacji
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 14:01   #25
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

A to malowanie by się mojej mamie bardziej przydało
Mam nadzieję, że moja mama wreszcie pod wpływem testerów zdecyduje się na jakiś zakup, bo ona jest strasznie niezdecydowana w efekcie czego już chyba 3 lata ma te same kosmetyki... ciągle słyszę, że a)nie trafi w kolor b) konsystencja będzie nie taka c)...
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 14:21   #26
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Hehe no faktycznie czasem ten makijaż dziwnie wychodzi... Moja mama miała ładnie pomalowane oczy, ale tragicznie dobrany podkład... wyglądała jak w masce! Jest dość opalona po solarium, a nałożyli jej dość jasny podkład.
Z kolei ja byłam zadowolona z podkładu, przy kolejnym przypływie gotówki go kupię, ale jakoś nieszczególnie jestem przekonana do makijażu oczu
Ale zawsze warto spróbować
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 14:26   #27
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

hihi ciekawe jakie będą moje wrażenia
Może napiszę, że nic ciekawego? a może mi się spodoba

czas zmykać, mam parę lektur do przeczytania
ale i tak pewno będzie i wizaż i lektury
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 19:06   #28
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

No i byłam w tej Sephorze ogólne wrażenie - średnio
na pewno jest tam za drogo, w mojej drogerii np. Maybelline Volume Exspress Curved Brush kosztuje 19,90 - ZAWSZE bo kupuję już chyba 2 lata ten tusz, a w Sephorze - 22zł. Niby mało, ale od razu wyobraziłam sobie różnicę przy droższych kosmetykach
Oczywiście tak jak się spodziewałam gdy zaczęłam przeglądać perfumy (szukałam Adidasa albo Bruno Banani) podeszła pani i spytała w czym może pomóc Normalka ale była nawet miła, więc grzecznie podziękowałam i powiedziałam, że się rozejrzę
Zaczęłam się rozglądać za kosmetyczkami, ale 17złotych to trochę za dużo jak na zwykłą kosmetyczkę zwłaszcza, że widziałam w "mojej drogerii" trochę ładniejsze i to za ok. 7zł
nabyłam najpierw lusterko, logo - Sephora za 10złotych i dostałam próbkę kremu, a potem jeszcze przypomniałam sobie, że chcę pędzelek do cieni i wróciłysmy się z mamą po niego i kupiłyśmy i moja mama dostała tym razem próbki (2) podkładu, może kobitki zauważyły, że mama stała przy tych podkładach i się zastanawiała
żałuję, że nie kupiłam pędzla do pudru, co prawda 29 złotych kosztował, ale taki śliczny, różowy, chyba z tej serii (nie wiem jak to nazwać)... eee... dziecięcej
ale piękny i byłby pewno na wieki wieków no cóż... ale jednak warto było

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 19:09   #29
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

aha, ale jednak z obsługi jesteśmy z mamą bardzo zadowolone, bo jak jeszcze raz sobie przeczytałam posta to można to dwuznacznie rozumieć
ogólnie, jak obrabuję bank to wybiorę się do Sephory na większe zakupy
oczopląsu można dostać, ale wszystko tak ładnie opisane, pędzle i w ogóle, nie tak porozrzucane jak w niektórych sklepach
ale pędzla do pudru sobie nie daruję


__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 19:23   #30
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Sephora - co tam mają i jak tam jest ;)

Ja dodam coś od siebie przedewszystkim trzeba wymienić w którym mieście znajduje się Sephora i w którym większym hipermarkecie bo Sephora w większości znajduje się na pasażu handlowca. A teraz moje, wrażenie z Zabrza( sklepik w Geant) obsługa koszmarna nie zdążysz wejść a oni już w czym mogę momóc, a później jak sobie tak różne perfumiki testujesz patszą się na ciebie "spod byka", juz od samego zapachu i gorąca można sie przewrócić i przedewszystkim ceny - za buteleczke perfum dać ok 200 zł -obłęd może u was jest inaczej- w każdym razie każdy ma swoj gust i zdanie
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.