Nadal wymienię-przyjmę inne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 10:45   #31
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Może coś u mnie?
Fajniutkie masz rzeczy do wymiany, ale niestety szukam przede wszystkim tych z mojej listy, dziękuje za propozycję
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:45   #32
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
GG do psycha
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Ooo mamo!! , ale mi teraz dałaś do myślenia
Glazel bardzo mi sie podoba, tylko za ładnie zrobiłaś fotke i zaniepokoiły mnie te rudo-brązowe żyłki.Czy one czasem nie dają brązu, bo ja chcę średnio ciemną wiśnię bez przebłysków brązu czy miedzi, chcę zimny kolor
Wybacz że tak marudzę , ale Glazela nigdzie nie zobaczę
One nie sa rudo-brazowe To złoto, wymieszane z ciemnym rozem Daje drobinki, rozswietla, zostaje stłumione jednak przez reszte kolorow; nie wpływa znaczaco na odcien rozu, udziela sie natomiast przy tworzeniu poswiaty na policzkach - tego akurat nie musisz sie obawiac
Mam tez kuleczki glazel.. moge dorzucic
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:48   #33
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
dusiu ,
a masz może pomysł na jakies konkretne warunki wymiany (tzn. "co za co"?)
w przypadku cienia Nouba przed podjęciem decyzji o ewentualnej wymianie musiałabym na pewno ten cień przetestować (nie szukam cieni o dużym połysku, poza tym niegdy nie miałam cieni tej marki, więc nie wiem jaka jest konstystencja, trwałość, itp)
no i niestety - to testowanie będę mogła przeprowadzic dopiero pojutrze, ponieważ do Douglas'a (a chyba tylko u nich ta marka jest dostępna) jest mi w tygodniu "nie po drodze"
również Innocenta musiałabym sobie przypomnieć; jeszcze niedawno sama się go pozbywałam, ale aktualnie "ma fazę" na słodziaki, więc może teraz bysmy się bardziej polubili
Czy - w przypadku zapachów - byłaby szansa na dodatkowe fotkie, takie, na których flakoniki są "zorientowane poziomo"?
Aniu, nienawidze takich pytań o konkretne warunki co za co
Nie za bardzo znam wartość tego wszystkiego, poddam się każdym Twoim propozycjom
Idź spokojnie oglądaj i obwąchuj, dodatkowe fotki oczywiście zrobie
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:03   #34
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do lalicja
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Dwustoniowy peeling do twarzy od Avon z serii "ANEW"

- gładsza i jaśniejsza skóra
- mniej widoczne zmarszczki
- odblokowane,oczyszczone pory

Kosmetyk składa się z dwóch opakowań płatków po 30 sztuk w każdym słoiczku.
Stosuje się na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy płatkiem z fazy I , następnie płatkiem z fazy II .


Faza I :
Zawiera silną kombinację 10% kwasu glikolowego z ekstraktami papai i ananasa,które mają właściwości odnawiające oraz intensywnie złuszczają martwe komórki naskórka.

Faza II :
Formuła z kojącymi ekstraktami m.in. z zielonej herbaty,ogórka,rumianku, z dodatkiem wyciągu z glonów morskich i grzybów shiitake o właściwościach ujędrniających.
Neutralizuje działanie pierwszej fazy jednocześnie
odżywiając i łagodząc delikatną skórę twarzy.

taki opis znalazłam
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:16   #35
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
One nie sa rudo-brazowe To złoto, wymieszane z ciemnym rozem Daje drobinki, rozswietla, zostaje stłumione jednak przez reszte kolorow; nie wpływa znaczaco na odcien rozu, udziela sie natomiast przy tworzeniu poswiaty na policzkach - tego akurat nie musisz sie obawiac
Mam tez kuleczki glazel.. moge dorzucic
Oki, to chcę tego Glazela.Tylko w międzyczasie wyniknął pewien problem z cieniem Nouba. Wstępnie chciałaby go też Ania. Proponuje mi za niego pielęgnacje i ja jestem na nią bardziej łasa, sprawa potrwa kilka dni bo musi sprawdzić.Poza tym cień i puder to chyba ciut za dużo za róż, co Ty na to
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:20   #36
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
Dwustoniowy peeling do twarzy od Avon z serii "ANEW"

- gładsza i jaśniejsza skóra
- mniej widoczne zmarszczki
- odblokowane,oczyszczone pory

Kosmetyk składa się z dwóch opakowań płatków po 30 sztuk w każdym słoiczku.
Stosuje się na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy płatkiem z fazy I , następnie płatkiem z fazy II .


Faza I :
Zawiera silną kombinację 10% kwasu glikolowego z ekstraktami papai i ananasa,które mają właściwości odnawiające oraz intensywnie złuszczają martwe komórki naskórka.

Faza II :
Formuła z kojącymi ekstraktami m.in. z zielonej herbaty,ogórka,rumianku, z dodatkiem wyciągu z glonów morskich i grzybów shiitake o właściwościach ujędrniających.
Neutralizuje działanie pierwszej fazy jednocześnie
odżywiając i łagodząc delikatną skórę twarzy.

taki opis znalazłam
Dziękuje za opis, brzmi nawet zachęcająco.Tylko Euphorią zaintereswana jest też Ania,a ona ma pielęgnację która bardziej by mnie interesowała. Jeśli do wymiany nie dojdzie to się odezwę, pozdrawiam
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:22   #37
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do lalicja
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

mogę coś dorzucić! straznie mi zalezy
ale bde czakac
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 11:23   #38
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
GG do psycha
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Oki, to chcę tego Glazela.Tylko w międzyczasie wyniknął pewien problem z cieniem Nouba. Wstępnie chciałaby go też Ania. Proponuje mi za niego pielęgnacje i ja jestem na nią bardziej łasa, sprawa potrwa kilka dni bo musi sprawdzić.Poza tym cień i puder to chyba ciut za dużo za róż, co Ty na to
Glazel jest wart nie cale 30 zł ...a nouba to wydatek 90 zł. Znam tez cene pudru dior, napewno nie chce cienia i pudru za roz warty 30 zł Myslalam ze dobierzesz sobie cos do glazela za ten cien.. liczylam wlasnie na ten redemic, ale jesli nie wypali to trudno... bede dalej szukac


pozdrawiam
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:29   #39
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Witaj może chciałabyś róż Clinique maczek z najnowszej serii 04 Plum Popy za róż Esste Lauder?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:52   #40
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Glazel jest wart nie cale 30 zł ...a nouba to wydatek 90 zł. Znam tez cene pudru dior, napewno nie chce cienia i pudru za roz warty 30 zł Myslalam ze dobierzesz sobie cos do glazela za ten cien.. liczylam wlasnie na ten redemic, ale jesli nie wypali to trudno... bede dalej szukac


pozdrawiam
Psycho to pudr Ci zarezerwuję, bo na Glazalku mi zależy, a dalej bedziemy sie umawiały, najbardziej potrzebne mi rzeczy z listy , oczywiście pielegnacja
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:53   #41
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Witaj może chciałabyś róż Clinique maczek z najnowszej serii 04 Plum Popy za róż Esste Lauder?
Ryjku, przykro mi, różu lauder juz nie mam, pozdrawiam
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 13:01   #42
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Aniu, nienawidze takich pytań o konkretne warunki co za co
Nie za bardzo znam wartość tego wszystkiego, poddam się każdym Twoim propozycjom
Idź spokojnie oglądaj i obwąchuj, dodatkowe fotki oczywiście zrobie
dusiu ,
żeby Ci nie blokować innych wymian (widzę, że na cienie masz sporo chętnych) "przeryłam" internet w poszukiwaniu informacji na ich temat i wydaje mi się, że mogę z nich zrezygnować.
Są to (jak udało mi się ustalić) cienie spiekane, a ja niespecjalnie za takowymi przepadam ;
uzywałam i pojedynczych Bourjois i czwórek Chanel i jakoś sie nie mogłam do nich przekonać, mimo, że faktycznie są niezwykle wydajne;
jednak zdecydowanie wolę cienie pudrowe prasowane .

Ograniczę się zatem do pytania: które z moich kosmetyków widziałabyś na wymianę za Euphorię, a które za Innocenta?
Nie wiem, na czym zalezy Ci najbardziej, dlatego tak Cię "nękam"

Jeśli chodzi o Repairwear po oczka to od razu napiszę, że na jego temat od wczorajszego wieczora prowadzę negocjacje również z asia_1.
Nie są to "zaawansowane negocjacje", poza tym asia_1 nie prosiła mnie o zarezerwowanie kremu, więc nie ma wzmianki w moim wątku.
Niemniej jednak wspominam Ci o tym już teraz, tak na wszelki wypadek, żeby uniknąć ewentualnych niezręcznych sytuacji w przypadku, gdybym wybrała ofertę asi.

Aha! Byłabym wdzięczna za informację, czy zapachy z twojego wątku nabyłaś osobiście, czy też pochodzą one z jakiejś wymiany ...
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:17   #43
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
małpeczko w oko wpadły mi te kremy
- Mary Cohr Paris, Creme Eclaircissante Cellulaire, krem wybielający - Cell Clarifier Cream, 50 ml, nowy,
- Mary Cohr Paris, Creme d'Essences Eclaircissante Cellulaire, wybielający krem esencjonalny, 30 ml, nowy:
Dusiu, chętnie wymienię krem na cienie, jeśli będziesz zainteresowana to daj znać Z tym, że w sobotę wyjeżdżam na dłużej, więc na ewentualną decyzję czekam do piątku, bo inaczej nie zdążę wysłać
Zastanawiałam się jeszcze nad jakimś pudrem brązującym dla blondynek. Poza wątkiem mam ewentualnie jeszcze Eluage lub Redermic, skitrane na później , jednak nie jestem blondynką, a pudry brązujące nie dla blondynek są dla mnie za ciemne. Szukam pudru, któy byłby lekko brązujący, żeby mi nie rozjaśniał karnacji, a jednocześnie za bardzo nie przyciemniał, tylko żeby się nadawał na całą twarz, żeby był jak najbardziej zbliżony do mojego koloru cery czyli raczej ciepłego. Zdecydowanie bez drobinek. Czy któryś z pudrów które masz w wątku pasuje do tego dość skomplikowanego opisu ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:19   #44
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
dusiu ,
żeby Ci nie blokować innych wymian (widzę, że na cienie masz sporo chętnych) "przeryłam" internet w poszukiwaniu informacji na ich temat i wydaje mi się, że mogę z nich zrezygnować.
Są to (jak udało mi się ustalić) cienie spiekane, a ja niespecjalnie za takowymi przepadam ;
uzywałam i pojedynczych Bourjois i czwórek Chanel i jakoś sie nie mogłam do nich przekonać, mimo, że faktycznie są niezwykle wydajne;
jednak zdecydowanie wolę cienie pudrowe prasowane .

Ograniczę się zatem do pytania: które z moich kosmetyków widziałabyś na wymianę za Euphorię, a które za Innocenta?
Nie wiem, na czym zalezy Ci najbardziej, dlatego tak Cię "nękam"

Jeśli chodzi o Repairwear po oczka to od razu napiszę, że na jego temat od wczorajszego wieczora prowadzę negocjacje również z asia_1.
Nie są to "zaawansowane negocjacje", poza tym asia_1 nie prosiła mnie o zarezerwowanie kremu, więc nie ma wzmianki w moim wątku.
Niemniej jednak wspominam Ci o tym już teraz, tak na wszelki wypadek, żeby uniknąć ewentualnych niezręcznych sytuacji w przypadku, gdybym wybrała ofertę asi.

Aha! Byłabym wdzięczna za informację, czy zapachy z twojego wątku nabyłaś osobiście, czy też pochodzą one z jakiejś wymiany ...
Aniu, oczywiście nie zamierzam Cie przekonywac do cienia Nouby, ale ja również używałam 4 Chanela i Bourjois i moje porównania sa zdecydowanie na rzecz Nouby.Bo cień niby spiekany, ale jednak cudnie satynowy i nie osypujący się i fajnie sie nabiera. Cień bardzo mi sie podoba, ale dostałam ostatnio paletkę cieni (18 szt) Glazela i mam po prostu za dużo wszystkiego , z czegoś musze zrezygnować, co mi się wiele kolorów dubluje.
Teraz do rzeczy, kurcze najbardziej właśnie zależało mi na tym Clinique po oczki, bo to i krem i cena konkretna, wiadomo jak liczyć
Szczerze mówiąc myślałam o kremie za Euphorie, a teraz szkoda mi się rozdrabniać .
Może poczekajmy co będzie z Twoja wymianą, bo może akurat....
zapachy kupowane własnorecznie , do Euphorii mam kartonik, do Innocenta nie, myślałam że taką 15 szybciutko zużyję i kartonik wyrzuciłam, zreszta był niewspółmiernie duży do flakonika
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:29   #45
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Dusiu, chętnie wymienię krem na cienie, jeśli będziesz zainteresowana to daj znać Z tym, że w sobotę wyjeżdżam na dłużej, więc na ewentualną decyzję czekam do piątku, bo inaczej nie zdążę wysłać
Zastanawiałam się jeszcze nad jakimś pudrem brązującym dla blondynek. Poza wątkiem mam ewentualnie jeszcze Eluage lub Redermic, skitrane na później , jednak nie jestem blondynką, a pudry brązujące nie dla blondynek są dla mnie za ciemne. Szukam pudru, któy byłby lekko brązujący, żeby mi nie rozjaśniał karnacji, a jednocześnie za bardzo nie przyciemniał, tylko żeby się nadawał na całą twarz, żeby był jak najbardziej zbliżony do mojego koloru cery czyli raczej ciepłego. Zdecydowanie bez drobinek. Czy któryś z pudrów które masz w wątku pasuje do tego dość skomplikowanego opisu ?
małpeczko, no normalnie jakbyś opisywała puder Collistara, naprawdę jest taki jakiego szukasz.Jest w tonacji ciepłej(co mi najbardziej przeszkadza) , nie ma drobinek, zdecydowanie nadaje sie na cała paszcze, ma takie satynowe złotawe wykończenie, delikatnie przyciemnia, co dla mnie blondynki nie do końca pasuje
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:44   #46
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
małpeczko, no normalnie jakbyś opisywała puder Collistara, naprawdę jest taki jakiego szukasz.Jest w tonacji ciepłej(co mi najbardziej przeszkadza) , nie ma drobinek, zdecydowanie nadaje sie na cała paszcze, ma takie satynowe złotawe wykończenie, delikatnie przyciemnia, co dla mnie blondynki nie do końca pasuje
A on nie jest ciemny ? na zdjęciu wygląda na ciemny
A ten Dior ma drobinki ? bo na zdjęciu kolorystycznie to bardziej wygląda na mój odcień, chociaż jeśli znowu piszesz, że dla ciebie blondynki jest za jasny...
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:54   #47
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
A on nie jest ciemny ? na zdjęciu wygląda na ciemny
A ten Dior ma drobinki ? bo na zdjęciu kolorystycznie to bardziej wygląda na mój odcień, chociaż jeśli znowu piszesz, że dla ciebie blondynki jest za jasny...
Według mnie Dior jest taki herbatnikowy jasny, ma drobinki ale na buźce ich prawie nie widać. Collistar nie jest ciemny( no dla mnie blondynki ciut tak) na buzi daje złotawą satynę, włwściwie to on jest do podkreślania leciutkiej letniej opalenizny ale takiej majowej a nie sierpniowej. Nieraz nawet ja sobie go daje na kości policzkowe bo ładnie modeluje. Oczywiście nie namawiam Cie , staram sie tylko uczciwie opisać kolor. On od nowości miała lekką chropawą powierzchnie, teraz sie to pogłębiło, ale teraz dopiero ładnie wyzłaca, przedtem był bardziej matowy, taki płaski
decyzja należy do Ciebie
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:23   #48
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Aniu, oczywiście nie zamierzam Cie przekonywac do cienia Nouby, ale ja również używałam 4 Chanela i Bourjois i moje porównania sa zdecydowanie na rzecz Nouby.Bo cień niby spiekany, ale jednak cudnie satynowy i nie osypujący się i fajnie sie nabiera. Cień bardzo mi sie podoba, ale dostałam ostatnio paletkę cieni (18 szt) Glazela i mam po prostu za dużo wszystkiego , z czegoś musze zrezygnować, co mi się wiele kolorów dubluje.
Teraz do rzeczy, kurcze najbardziej właśnie zależało mi na tym Clinique po oczki, bo to i krem i cena konkretna, wiadomo jak liczyć
Szczerze mówiąc myślałam o kremie za Euphorie, a teraz szkoda mi się rozdrabniać .
Może poczekajmy co będzie z Twoja wymianą, bo może akurat....
zapachy kupowane własnorecznie , do Euphorii mam kartonik, do Innocenta nie, myślałam że taką 15 szybciutko zużyję i kartonik wyrzuciłam, zreszta był niewspółmiernie duży do flakonika
Dusiu ,
a to nie będzie problem dla Ciebie wstrzymać się z wymianą Euphorii do soboty/niedzieli?
Bo ja wtedy dopiero będę mogła przetestować zapach zaproponowany mi przez asia_1 .
Euphorii testować nie potrzebuję, bo znam .
Jeśli jest kupowana własnoręcznie przez Ciebie to świetnie (przyznam, że nie przepadam za zapachami krążącymi po Targowisku od "nie-wiadomo-kiedy", bo przeważnie oferujące je Przekupki nie wiedzą, czy miejscem nabycia danego flakonika była markowa perfumeria, czy też Allegro (no a z oryginalnością produktów nabyanych na Allegro różnie bywa ).
Mój kremik Repairwear był zakupiony przeze mnie osobiście w jednej z krakowskich Sephor. Krem jest świeży; wyprodukowany w grudniu 2006.
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:27   #49
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
Dusiu ,
a to nie będzie problem dla Ciebie wstrzymać się z wymianą Euphorii do soboty/niedzieli?
Bo ja wtedy dopiero będę mogła przetestować zapach zaproponowany mi przez asia_1 .
Euphorii testować nie potrzebuję, bo znam .
Jeśli jest kupowana własnoręcznie przez Ciebie to świetnie (przyznam, że nie przepadam za zapachami krążącymi po Targowisku od "nie-wiadomo-kiedy", bo przeważnie oferujące je Przekupki nie wiedzą, czy miejscem nabycia danego flakonika była markowa perfumeria, czy też Allegro (no a z oryginalnością produktów nabyanych na Allegro różnie bywa ).
Mój kremik Repairwear był zakupiony przeze mnie osobiście w jednej z krakowskich Sephor. Krem jest świeży; wyprodukowany w grudniu 2006.
Aniu czekanie do niedzieli to nie problem, po prostu czekam...
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 18:00   #50
DAISSY
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 218
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

EL Day Wear Plus Multi Protection SPF 15 oto link do KWC (swietne opinie):

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3217
DAISSY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:02   #51
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Aniu czekanie do niedzieli to nie problem, po prostu czekam...
No to świetnie .
Ja w takim razie czekam na dodatkowe foto .
Oczywiście jesli uda mi się wyskoczyć do perfumerii w piatkowe popołudnie i podejmę decyzje już jutro, to dam znać natychmiast .
Chciałam się upewnić jeszcze tylko w jednej kwestii (tak na wszelki wypadek): rozumiem, że flakonik nie ma żadnych wad, rys, itp., a atomizerek działa bez zarzutu ...
Jest to dla mnie istotne, ponieważ zapachy, które mi się znudziły/przestały podobać (a dzieje się to niestety w przypadku dużej części moich nabytków ) awansują do roli niezobowiązujących upominków dla Mamy lub Siostry; ewentualnie - jeśli żadna z nich nie jest chętna - "lądują" na moim kramiku ...
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:14   #52
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Znajdziesz coś u mnie za cień podwójny Nouba i Euphorię ? Co prawda na cieniu bardziej mi zależy ale woda też mi się bardzo podoba.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:03   #53
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Aniu, gdyby zapach miał jakieś wady zaznaczyłabym to w kramiku.
Kurcze ,aż poszłam zobaczyć czy wszystko z nim ok. I przy okazji psiknęłem na nadgarstek
mąż i syn natychmiast zamruczeli że cudny zapach i dlaczego w nim nie chodzę. Jak powiedziałam że go wymieniam to stwierdzili że sie nie zgadzają bo to jeden z najładniejszych zapachów jakie mam( a mam kilkanaście). Może to prawda i faktycznie nie wymieniać? idzie zima a on taki otulający,no już sama nie wiem?
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:07   #54
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Aniu, gdyby zapach miał jakieś wady zaznaczyłabym to w kramiku.
Kurcze ,aż poszłam zobaczyć czy wszystko z nim ok. I przy okazji psiknęłem na nadgarstek
mąż i syn natychmiast zamruczeli że cudny zapach i dlaczego w nim nie chodzę. Jak powiedziałam że go wymieniam to stwierdzili że sie nie zgadzają bo to jeden z najładniejszych zapachów jakie mam( a mam kilkanaście). Może to prawda i faktycznie nie wymieniać? idzie zima a on taki otulający,no już sama nie wiem?
dusiu ,
to pomyśl sobie spokojnie
może faktycznie skoro dawno nie testowałaś tego zapachu, warto go sobie przpomnieć teraz, jak nastały chłodne dni i może "odbiór" będzie inny
mojemu mężowi też się, powiem Ci, Euphoria bardzo podoba
synkowi też, no ale jemu podoba się każdy zapach (ma 5 lat, więc nos jeszcze niewyrobiony )
jak się zdecydujesz już tak ostatecznie na oddawanie Euphorii, to będę wdzięczna za tę dodatkową fotkę
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:13   #55
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Może faktycznie jeszcze przemyślę, ale Ty oczywiście posprawdzaj wszystko co masz posprawdzać, bo jednak coś mi mówi że zapach pójdzie do wymiany
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:15   #56
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Znajdziesz coś u mnie za cień podwójny Nouba i Euphorię ? Co prawda na cieniu bardziej mi zależy ale woda też mi się bardzo podoba.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:19   #57
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Może faktycznie jeszcze przemyślę, ale Ty oczywiście posprawdzaj wszystko co masz posprawdzać, bo jednak coś mi mówi że zapach pójdzie do wymiany
jasne
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:53   #58
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Dusiu- interesuje mnie cien Nouba
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:15   #59
DAISSY
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 218
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez DAISSY Pokaż wiadomość
EL Day Wear Plus Multi Protection SPF 15 oto link do KWC (swietne opinie):

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3217

DAISSY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:22   #60
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Przekupka: 141 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nadal wymienię-przyjmę inne

Cytat:
Napisane przez DAISSY Pokaż wiadomość
Daissy, przepraszam,przeoczyłam Cię
Szukam raczej nocnej pielęgnacji, więc bez filtrów, na dzień mam już swoje filtry
dziękuje za propozycję
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.