In Vitro - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 14:31   #361
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: In Vitro

lady_alef trzymam kciuki, odpukuję i w ogóle. będzie dobrze - już jest dobrze, bo jest szansa, czyż nie?

nadiazloto1 w krakowskim parensie - w krk nie ma za dużego wyboru.

dzięki za przywitanie, chociaż - przyznam szczerze - mam nadzieję, że na tym wątku krótko zabawię (z przyczyn chyba oczywistych)...
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:11   #362
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: In Vitro

lady alef trzymam kciuki za Twoje podejście i przesyłam specjalnego wiruska na szczęście
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 08:36   #363
annaantonina
Raczkowanie
 
Avatar annaantonina
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do annaantonina
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez lady_alef Pokaż wiadomość
We wtorek punkcja. Nie mogę uwierzyć, że to już... Czuję się taka szczęśliwa! Jakby mnie ktoś na skrzydłach niósł. Szczęśliwa, że mam SZANSĘ. Uda się, albo nie, ale ja mam szansę na zostanie mamą. Jak ta myśl do mnie dociera to ryczeć mi się chce. Ale siedzę w pracy, nikt tu nie wie o moich problemach, wiec łzy do kieszeni

Od wczoraj jajniki dają się we znaki. Spodnie wciągam normalnie, ale już o szybkim marszu, czy śmiechu nie ma mowy. Boli! Dobrze, niech trochę poboli

Kochana z całych sił zaciskam za Was kciukasy)
Dziś Wielki Dzień!!! POWODZENIA!!!
__________________
IMSI BS BOCIAN - VIII/2011 Julia i Ksawery od 4 IV2012 są z nami, 3 Skarby czekają na zimowisku!!!
Crio Vitrolive- VI/2011 - ;(
II ICSI Vitrolive- II/2011r.-maluszki odeszły;(
I ICSI Vitrolive- X/2010r.- niestety nieudane;(
Kariotypy - prawidłowe
eMek -oligoasthenoteratozoosper mia
annaantonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:38   #364
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

wczoraj byłam na usg (6 tydzień po transferze) jest ciałko żółte i echo zarodka ,ale nie ma jeszcze bicia serduszka , na następne usg idę za 2 tygodnie i wtedy się okaże czy ciąża się prawidłowo rozwija

jestem załamana
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 13:43   #365
lady_alef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 31
GG do lady_alef
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez iwa7778 Pokaż wiadomość
wczoraj byłam na usg (6 tydzień po transferze)

jestem załamana
Iwa trzymaj się. Wyobrażam sobie przez co przechodzisz... Jeśli jesteś w stanie zebrać się w sobie, to staraj się zachować spokój - dla swojego maleństwa. Bardzo mocno, wirtualnie przytulam!!! Trzymaj się!

Dziewczyny, dziękuję za słowa wsparcia!!!!!!! KOCHANE JESTEŚCIE! Nawet nie wiecie, jak wiele to dla mnie znaczy...

12 jajeczek pobranych, w okolicach południa doszło do zapłodnienia. Jutro będę wiedziała jak się maluchy sprawują
lady_alef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 14:05   #366
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

lady_alef dzieki za dobre słowo,ale jak tu zachować spokój?
siedze i myślę czy pójdę na łyżeczkowanie-to jest jakiś koszmar
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 15:39   #367
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez iwa7778 Pokaż wiadomość
wczoraj byłam na usg (6 tydzień po transferze) jest ciałko żółte i echo zarodka ,ale nie ma jeszcze bicia serduszka , na następne usg idę za 2 tygodnie i wtedy się okaże czy ciąża się prawidłowo rozwija

jestem załamana
Kochana, bądź dobrej myśli Musi być dobrze, przesyłam fluidka dla Twojego maluszka, żeby zdrowo podrósł

Cytat:
Napisane przez lady_alef Pokaż wiadomość
12 jajeczek pobranych, w okolicach południa doszło do zapłodnienia. Jutro będę wiedziała jak się maluchy sprawują
piękne jajeczkobranie, trzymam kciuki za randeczki na szkle i oby było jak najwięcej zapłodnionych. I wirusek na kolejny etap
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 19:16   #368
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: In Vitro

iwa- nie martw się. Może jeszcze za wcześnie na serduszko. Poczekaj.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 09:38   #369
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

dziewczyny dziękuję za wsparcie,ale i tak jest mi ciężko

wieczorami nie mogę zasnąć,a rano już mnie nachodzą dziwne myśli,

to będą najgorsze 2 tygodnie
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 07:33   #370
annaantonina
Raczkowanie
 
Avatar annaantonina
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do annaantonina
Dot.: In Vitro

iwa7778 czasami tak bywa że serduszko daje o sobie znac troszkę później, musisz być silna i dbać o maluszka, wierze ze będzie dobrze i za te niespełna juz 2 tygodnie będziesz przeszczęśliwa)

lady_alef jak sie czujesz? jesteście już w trójpaczku?)

ja wczoraj byłam na usg u dr S. dziś biorę ostatnią tabletkę Cilest
i od 2 dc zaczynam się kłuć menopurem w końskiej dawce trzech ampułek... 5-6 dnia usg i zobaczymy co dalej będzie... szacuje swoją punkcję na początek lutego ale prawda jest taka że czas pokaże...
__________________
IMSI BS BOCIAN - VIII/2011 Julia i Ksawery od 4 IV2012 są z nami, 3 Skarby czekają na zimowisku!!!
Crio Vitrolive- VI/2011 - ;(
II ICSI Vitrolive- II/2011r.-maluszki odeszły;(
I ICSI Vitrolive- X/2010r.- niestety nieudane;(
Kariotypy - prawidłowe
eMek -oligoasthenoteratozoosper mia
annaantonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 09:24   #371
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: In Vitro

ja tu sporadycznie wpadam, moja córcia po in vitro jest już na świecie Iwa, chciałam Ciebie pocieszyć, że u wielu kobiet w 6 tygodniu jeszcze nie było słychać serduszka, także głowa do góry. Trzymam kciuki
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 11:46   #372
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

aliszcze dzięki za słowa pocieszenia,mam nadzieję,że to wszystko minie jak zły sen,pocieszam się tym ,że nadal mam objawy nudności,brak apetytu i od kilku dni boli mnie żołądek,ale może być tak ,że podświadomie sobie wszystko wmawiam
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 19:00   #373
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: In Vitro

Cześć dziewczyny

Dzisiaj przeszłam moją drugą punkcję - mimo większej dawki hormonów udało się uzyskać tylko 3 jajejczka
Transfer mam mieć w środę boję się jednak że nie będzie czego transferować bo skoro przy pierszej stymulacji z 8-miu jajeczek zostało mi 3 zarodki to teraz szanse na uzyskanie chociaż jednego są raczej niewielkie.
Jestem strasznie rozżalona i rozczarowana bo po tej całej męce i telepaniu się ponad 300 km w jedną stronę (że o kosztach już nie wspomnę) rezultaty są tak mizerne. Zaczynam myśleć że to nie jest kwestia kliniki tylko że jestem przypadkiem któremu nikt nie jest w stanie pomóc...
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 21:36   #374
lady_alef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 31
GG do lady_alef
Dot.: In Vitro

Mój transfer odbył się w piątek, w 4 dniu od punkcji. 2 maluchy, podobno książkowe. W piątek pozostała 8. była jeszcze w grze. Jutro się dowiem, czy któreś rozwinęlo się do stadium blastocysty i czy zostało zamrożone. Czuję się... szczęśliwa i pełna obaw jednocześnie Nie chcę głośno wypowiadać przeczuć - nawet tutaj - żeby nie zapeszać, nie krakać.

Annaantonina - faktycznie końska dawka! Pisz jak będziesz się czuła po takich ilościach hormonów i przede wszystkim jak będzie szła stymulacja. Ja bardzo dobrze znosiłam Menopur, chodź nie brałam takich dawek jednorazowo. Bardzo się cieszę, że znowu jesteście "w grze". TRZYMAM KCIUKI!!

Egwene6, jakimi lekami byłaś stymulowana? Lekarz potrafił powiedzieć skąd taki wynik? Dojeżdżałaś tak daleko, bo chciałaś leczyć się w renomowanej klinice, czy po prostu ta jest najbliżej? Doskonale rozumiem, co przeżywasz. W drugim dniu po punkcji (11.01.) zadzwoniła do mnie Pani zajmująca się embrionami i powiedziała, że raczej na pewno transfer odbędzie się w 3 dniu, bo maluchy radzą sobie bardzo słabo. W jej głosie było coś takiego, że poczułam, jakby na mnie opadła jakaś czarna kurtyna. Chodziłam cały dzień nieprzytomna. Jednak lekarz podjął decyzję, że damy im szansę i podhodujemy jeszcze trochę. W 4 dniu z tych słabeuszków miałam transferowane 2 prawidłowo rozwinięte zarodki. Dla mnie najpiękniejsze na świecie! Dlatego nie ma się co martwić na zapas. Cały czas masz szansę i tego trzeba się trzymać. BARDZO MOCNO! Zobaczysz, że maluchy Cię zaskoczą!

Z drugiej strony, chyba trzeba się pogodzić z tym, ze zachodzenie w ciążę pozaustrojowo to huśtawka nastrojów, ogrom stresów. I do tego cała ta farmakologia...
lady_alef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 10:15   #375
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: In Vitro

Egwene poczekamy do jutra i bedziemy wiedzieć. Trzeba mieć nadzieję. Przesyłam dla Twoich maluszków wiruski na dobry podział

Lady alef widzę piękne rezultaty i tyle mrozaczków . Trzymam kciuki i czekam na wynik Oczywiście przesyłam na dobre wgryzanie
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:19   #376
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

witam dziewczyny,które są przed i po transferze oraz pozostale,
dzisiaj byłam zrobić badanie moczu ,bo ostatnie wyniki były złe i oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam bete hcg
jutro jadę po wyniki ,mam nadzieję , że wszystko jest ok

wiecie może czy jeżeli ciąza byłaby martwa to wynik bety będzie normalny czy zaniżony,wizytę mi przyspieszyli i jadę do gina w poniedzialek ale i tak się strasznie stresuję
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:00   #377
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: In Vitro

iwa- bete wytwarza łożysko nie płód, więc poziom jest wysoki nawet przy pustym jaju płodowym...

Oczywiście nie chcę Cię dołować, ale ta beta była niepotrzebna ....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 09:35   #378
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: In Vitro

Iwa jeśli jest puste jajo płodowe to beta hcg wolniej przyrasta i na ogół wskazuje na ciążę młodszą o 2 do 4 tygodni. Betę HCG produkuje ciałko żółtkowe, które rozwija się razem z płodem, łożysko zaczyna tworzyć się około 6-8 tygodnia ciąży i zaczyna działać dopiero koło 12 tygodnia, choć pełnie działania osiąga koło 18 tygodnia.

Daj znać jaki będzie wynik bety, trzymam za Ciebie kciuki i przesyłam na bijące serduszko
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 11:43   #379
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

byłam dzisiaj po odbiór wyników i oczywiscie nie było ,nikt mi nie powiedział, że musze czekać na bete 2 dni,jak robiłam w poznaniu w klinice to miałam w tym samym dniu ,nie wiem czy odbiore zanim pojadę do gina

od wczoraj boli mnie podbrzusze chwilami jest to mocny ból ale da się wytrzymać ,wiecie może czy mogę wziążć nospę czy tabletki przeciwbólowe nie są wskazane
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 12:16   #380
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: In Vitro

nospę możesz
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:44   #381
edik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2
Dot.: In Vitro

witam! w grudniu rozpoczęłam procedurę do in vitro w klinice bocian w białymstoku.szłam długim protokołem jednak po punkcji i pobraniu 5 komurek okazało sie że 4 z nich nie nadają się do zapłodnienia,a ta jedna która została się nie zapłodniła.mimo porażki polecam tąklinikę a szczególnie dr. Mrugacza-wspaniały człowiek.Nadalsie nie poddajemy i walczymy dalej następny krok to krótki protokół-NOWA NADZIEJA!mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona.
edik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:13   #382
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: In Vitro

Mam dobre nowiny - z trzech jajeczek zapłodniło się dwa i urosły bardzo ładnie tak że wczoraj miałam transfer dwóch zarodków 8A i 8B Wprawdzie nie mamy żadnych mrozaczków ale i tak jestem bardzo szczęśliwa bo już nastawiałam się na niepowodzenie w tym cyklu

Cytat:
Napisane przez lady_alef Pokaż wiadomość

Egwene6, jakimi lekami byłaś stymulowana? Lekarz potrafił powiedzieć skąd taki wynik? Dojeżdżałaś tak daleko, bo chciałaś leczyć się w renomowanej klinice, czy po prostu ta jest najbliżej? Doskonale rozumiem, co przeżywasz. W drugim dniu po punkcji (11.01.) zadzwoniła do mnie Pani zajmująca się embrionami i powiedziała, że raczej na pewno transfer odbędzie się w 3 dniu, bo maluchy radzą sobie bardzo słabo. W jej głosie było coś takiego, że poczułam, jakby na mnie opadła jakaś czarna kurtyna. Chodziłam cały dzień nieprzytomna. Jednak lekarz podjął decyzję, że damy im szansę i podhodujemy jeszcze trochę. W 4 dniu z tych słabeuszków miałam transferowane 2 prawidłowo rozwinięte zarodki. Dla mnie najpiękniejsze na świecie! Dlatego nie ma się co martwić na zapas. Cały czas masz szansę i tego trzeba się trzymać. BARDZO MOCNO! Zobaczysz, że maluchy Cię zaskoczą!

Byłam stymulowana Menopurem i pod koniec też Gonalem a jednym z powodów małej ilości jajeczek mogło być to że nieoczekiwanie zaczął mi spadać poziom LH pomimo ciągłej stymulacji i tego że był to dopiero 12-sty dzień cyklu. A jeżeli chodzi o klinikę to pierwsze podejście mieliśmy w Lublinie ale nie byliśmy zbytnio zadowoleni z poziomu profesjonalizmu plus potem naczytałam się negatywnych komentarzy na różnych forach. Teraz wybraliśmy klinikę o większej renomie i stwierdzamy że poziom jest tam nieporównywalnie lepszy - nawet jeśli nie uda nam się tym razem to będziemy kontynuować tam leczenie - pomimo uciążliwości i kosztów dojazdu.



Cytat:
Napisane przez edik7 Pokaż wiadomość
witam! w grudniu rozpoczęłam procedurę do in vitro w klinice bocian w białymstoku.szłam długim protokołem jednak po punkcji i pobraniu 5 komurek okazało sie że 4 z nich nie nadają się do zapłodnienia,a ta jedna która została się nie zapłodniła.mimo porażki polecam tąklinikę a szczególnie dr. Mrugacza-wspaniały człowiek.Nadalsie nie poddajemy i walczymy dalej następny krok to krótki protokół-NOWA NADZIEJA!mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona.
Ale zbieg okoliczności - leczymy się w tej samej klinice i u tego samego lekarza. No i zgadzam się z twoją opinią - my też jesteśmy pod wrażeniem i doktora M i całej kliniki i na pewno jej nie zmienimy nawet jeśli teraz się nie uda.
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:34   #383
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: In Vitro

My przeszliśmy całą procedurę w kriobanku, też w Białymstoku.

Ale chyba nie mogę polecić mimo udanego w gruncie rzeczy zabiegu.
Podejście do pacjentów jednak nie jest takie jakbym chciała, żeby było.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:03   #384
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

odebralam bete i wynosi 79 101,699 (transfer mialam 27 listopada)nie wiem czy to dobry wynik

egwene dobrze ci poszło -2 zapłodnione ,gratulacje!
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:00   #385
edik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
Mam dobre nowiny - z trzech jajeczek zapłodniło się dwa i urosły bardzo ładnie tak że wczoraj miałam transfer dwóch zarodków 8A i 8B Wprawdzie nie mamy żadnych mrozaczków ale i tak jestem bardzo szczęśliwa bo już nastawiałam się na niepowodzenie w tym cyklu








Ale zbieg okoliczności - leczymy się w tej samej klinice i u tego samego lekarza. No i zgadzam się z twoją opinią - my też jesteśmy pod wrażeniem i doktora M i całej kliniki i na pewno jej nie zmienimy nawet jeśli teraz się nie uda.
kochana to naprawdę zbieg okoliczności,bo ja także jestem z Lublina mimo że obecnie mieszkam w niemczech.trzymam za ciebie kciuki,abyś nie musiała już jezdzić do BS.
edik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:39   #386
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

wynik mojej bety to 79 101, 69 wcześniej napisałam o jedną 6 za dużo

według moich obliczeń to jestem w 7 tygodniu od transferu +2 tygodnie czyli 9 tydzień ciąży,trochę w tej becie nie mogę się połapać więc proszę o pomoc
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:13   #387
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: In Vitro

Cytat:
Napisane przez iwa7778 Pokaż wiadomość
wynik mojej bety to 79 101, 69 wcześniej napisałam o jedną 6 za dużo

według moich obliczeń to jestem w 7 tygodniu od transferu +2 tygodnie czyli 9 tydzień ciąży,trochę w tej becie nie mogę się połapać więc proszę o pomoc
Znalazłam takie normy

3 tydzień ciąży: 5.8-71.2
4 tydzień ciąży: 9.5-750
5 tydzień ciąży: 217-7138
6 tydzień ciąży: 158-31 795
7 tydzień ciąży: 3697-163 563
8 tydzień ciąży: 32 065-149 571
9 tydzień ciąży: 63 803-151 410
10 tydzień ciąży: 46 509-186 977
12 tydzień ciąży: 27 832-210 612
14 tydzień ciąży: 13 950-62 530
15 tydzień ciąży: 12 039-70 971
16 tydzień ciąży: 9040-56 451
17 tydzień ciąży: 8175-55 868
18 tydzień ciąży: 8099-58 176

Na moje oko to twój wynik mieści się, jak najbardziej w normie i wszystko jest w porządku
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:23   #388
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

egwene dzięki,ja dostałam też normy z wynikami ale jakieś dziwaczne,byłoby wspaniale jakby ciążę można przeżywać bezstresowo
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 11:59   #389
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: In Vitro

ech, nieczęsto tu wchodzę, bo jednak jakoś tak ciężko...
a jeszcze 2 tyg temu TŻ dołapał obustronne zapalenie ucha - biedak siedzi w domu i jęczy z bólu. najgorsze, że cały ostatni tydzień był na antybiotyku, i ten nadchodzący też będzie antybiotykowy.
i nie wiadomo, czy uda nam się przez to rozpocząć w lutym procedurę...
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:31   #390
iwa7778
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: In Vitro

niestety idę na zabieg-brak echa zarodka
jestem u kresu wytrzymalości
iwa7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 15:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.