moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-02-07, 21:05   #31
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

NATINA
Wejdz na watek "Pytanie o KOSMETOLOGIE", tam jest pare dziewczyn z zaocznych m.in. Ag_nes lub Asiaczek zawsze sie tam mozesz odezwac, one pewnie odpisza
aha...pisalas wczesniej ze do szkoly jest dluga droga od rynku, wcale nie jest taka dluga, ok.15 min idziesz mianowicie od szkoly ul.Grzegorzecka w strone Hali targowej za hala przechodzisz na druga str. i idziesz w ulice Wielopole, jak dojdziesz na koniec tej ul. przechodzisz przez swiatla i juz masz przed soba ul.¦w.Krzyza a w lewo jest bodajze Sienna i ta ulica dochodzisz wprost na srodek rynku trzeba znac dobre skroty
Co do pytania o wykonywanie zawodu: oprocz pracy kosmetyczki to ogolnie mozna pracowac przy produkcji kosmetykow oczywiscie gabinety odnowy biologicznej, masazu itp. wlaczaja sie pod okreslenie kosmetyczki
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-08, 13:25   #32
slicznotKaS
Raczkowanie
 
Avatar slicznotKaS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 83
Question Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

A wiecie co¶ na temat takiego zawodu: "kreator wizerunku" ?? To chyba ma co¶ wspólnego z kosmetologi± i brzmi ciekawie
slicznotKaS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-08, 13:39   #33
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

kreator wizerunku... hmm wydaje mi sie ¿e to bardziej podchodzi pod zajêcie stylisty tez ¶wietna sprawa. A co chcia³aby¶ byæ kreatorem? to tak ³adnie brzmi pozdrawiam
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-08, 15:27   #34
blue-papryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

helo... studiuje kosmetologie i chce ci powiedziec ze wbrew pozorom nie jest to latwy zawod... bardzo wazny jest wybor szkoly... sa szkoly ktore skupiaja sie tylko na teorii... osobiscie jednak polecam te z wieksza iloscia praktyk... zapewniam cie ze w przyszlosci nie beda ci potrzebna szczegolowa wiedza z histologii, biochemii czy fizjologii... najwazniejsza jest duza ilosc godzin praktycznych i jakosc kosmetykow na ktorych wykonuje sie zabiegi... wazna jest tez znajomosc biologii i chemii... jesli to lubisz to wszystko bedzie ok... a jesli tak jak ja nie to... przyzwyczaisz sie... nie ma innego wyjscia...
pozdrawiam
blue-papryka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-08, 17:09   #35
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

i tu sie musze zupe³nie z Tob± zgodziæ. To trudny zawód, (mo¿na powiedzieæ ¿e praca fizyczne)ale daje z pewnosci± wiele rado¶ci zw³aszcza gdy widzisz zadowolenie klientki. Ja osobi¶cie chyba w niczym innym nie potrafi³abym siebie wyraziæ czuje pasje i ci±gnie mnie na ten kierunek s³ysza³am ¿e w szko³ach pañstwowych g³ownie zwraca sie uwage na teorie a nie na praktyke. jak myslicie czy to prawda??
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-08, 18:55   #36
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez blue-papryka
helo... studiuje kosmetologie i chce ci powiedziec ze wbrew pozorom nie jest to latwy zawod... bardzo wazny jest wybor szkoly... sa szkoly ktore skupiaja sie tylko na teorii... osobiscie jednak polecam te z wieksza iloscia praktyk... zapewniam cie ze w przyszlosci nie beda ci potrzebna szczegolowa wiedza z histologii, biochemii czy fizjologii... najwazniejsza jest duza ilosc godzin praktycznych i jakosc kosmetykow na ktorych wykonuje sie zabiegi... wazna jest tez znajomosc biologii i chemii... jesli to lubisz to wszystko bedzie ok... a jesli tak jak ja nie to... przyzwyczaisz sie... nie ma innego wyjscia...
pozdrawiam
Chyba pomylilas pojecia...kosmeolog nie zawsze przeciez musi byc kosmetyczk±! I nie mow jej ze nie przyda jej sie w przyszlosci za bardzo biochemia czy fizjologia, bo sie przyda! Moze nagle zapragnie pracowac przy produkcji kosmetykow a wtedy biochemia lub bardziej chemia biomedyczna bedzie jej bardzo potrzebna...Poza tym kilentki do gabinetu (jesli juz ci o niego chodzi) tewz przychodza z roznymi problemami same czasem nie wiedzac ze trzeba sie udac np. do dermatologa i my musiy je wtedy do niego skierowac jak zauwazymy jakies zmiany itp...dlatego inne przedmity rowniez sa potrzebne. Ja sie ciesze ze mam np. anatomie itp. pzedmioty, bo lubie sie ich uczyc i wiem, ze moga mi sie przydac w przyszlosci
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-08, 19:28   #37
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

jak kolwiek nie bede studiowaæ to z pewno¶ci± bedê chciala sie przy³o¿yæ do ka¿dego przedmiotu gdy¿ bede za tê szko³e buliæ Maripossa! masz racje kosmetolog nie zawsze musi byæ kosmetyczk± i to w tym zawodzie jest piêkne. Nie ogranicza Cie tylko do jednego zajêcia Hey dziewczyny! a matme na kosmetologii to trzeba umieæ? bo u mnie tragicznie z t± dziedzin±.... TRAGICZNIE
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 22:56   #38
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez natina2
jak kolwiek nie bede studiowaæ to z pewno¶ci± bedê chciala sie przy³o¿yæ do ka¿dego przedmiotu gdy¿ bede za tê szko³e buliæ Maripossa! masz racje kosmetolog nie zawsze musi byæ kosmetyczk± i to w tym zawodzie jest piêkne. Nie ogranicza Cie tylko do jednego zajêcia Hey dziewczyny! a matme na kosmetologii to trzeba umieæ? bo u mnie tragicznie z t± dziedzin±.... TRAGICZNIE
Matma??!! no cos ty! na szczescie...juz bym chyba wogole nie poszla do tej szkoly...nie dosc ze chemia mnie zniecheca to jeszcze atma by miala byc a po co nam ona mimo chemii czuje ze to wszystko "czuje" i podoba mi sie hehe
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-11, 11:07   #39
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

hehehe no tak, a jak bedê chcia³a za³o¿yæ w³asny gabinet to zatrudnieniê ksiêgow± jak mnie bêdzie staæ oczywi¶cie, a jak nie bêdzie to od czego s± kalkulatory ale sie zamarzy³am ... ale przecie¿ ¿yæ to marzyæ
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-11, 22:15   #40
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 972
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

ja po maturze, któr± zda³am w zeszlym roku mia³am wielki dylemat gdzie pój¶æ na studia! by³o tyle opcji, a ja nie wiedzialam co mnie tak naprawde krêci. zawsze interesowalam sie kwesti± pielêgnowania urody, makijazem i ogólnie zdrowym stylem zycia, ale o studiach kosmetologicnych nie by³o mowy, powód?? - CHEMIA
to ona zniechêcila mnie ostatecznie. tymbardziej ze przy zdawaniu matury nie pomyslalam o tym, ze dobrze by bylo wybrac przedmiot na maturze, który bedzie brany pod uwage na studiach, wiec kompletnie zawalilam(wybralam geografie). zdawalam wiec w koncu na zarzadzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii na katowickim AWF. niestety, a moze i stety nie dostalam sie tam, i na wybór innych studiów bylo juz za po¼no, zdecydowalam sie wiec na policealne studium kosmetyczne w moim miescie i z tego wyboru powiem wam jestem naprawde zadowolona moze nie spe³nilam swoich ambicji dot. studiowania, ale jak na razie droga do studiów nie zostala jeszczedla mnie zamkniêta, wiec wszystko przede mn±. moze kiedys i ja stane obok Was jako studentka kosmetologii??
__________________
"S± rzeczy na tym ¶wiecie zbyt piêkne, aby podziwiaæ je samemu. Zbyt cudowne, aby siê nimi nie dzieliæ z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-14, 14:37   #41
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

ja mam kole¿anke która chodzi do takiego studium i te¿ ma zamiar w przysz³o¶ci studiowaæ kosmetologie, mysle ¿e takim Osobom bêdzie znacznie ³atwiej stusiwaæ na tym kierunku po takim studium taka droga niby naoko³o czasami bardzo sie op³aca! pozdrawiam
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 14:52   #42
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 20 100
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Hanka20
ja po maturze, któr± zda³am w zeszlym roku mia³am wielki dylemat gdzie pój¶æ na studia! by³o tyle opcji, a ja nie wiedzialam co mnie tak naprawde krêci. zawsze interesowalam sie kwesti± pielêgnowania urody, makijazem i ogólnie zdrowym stylem zycia, ale o studiach kosmetologicnych nie by³o mowy, powód?? - CHEMIA
to ona zniechêcila mnie ostatecznie. tymbardziej ze przy zdawaniu matury nie pomyslalam o tym, ze dobrze by bylo wybrac przedmiot na maturze, który bedzie brany pod uwage na studiach, wiec kompletnie zawalilam(wybralam geografie). zdawalam wiec w koncu na zarzadzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii na katowickim AWF. niestety, a moze i stety nie dostalam sie tam, i na wybór innych studiów bylo juz za po¼no, zdecydowalam sie wiec na policealne studium kosmetyczne w moim miescie i z tego wyboru powiem wam jestem naprawde zadowolona moze nie spe³nilam swoich ambicji dot. studiowania, ale jak na razie droga do studiów nie zostala jeszczedla mnie zamkniêta, wiec wszystko przede mn±. moze kiedys i ja stane obok Was jako studentka kosmetologii??
Witam jezeli mozna spytac to do jakiego studium chodzisz, bo w tej chwili tez szukam dobrego studium policealnego i nie mam zielonego pojecia ktore wybrac
eweska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-14, 16:45   #43
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 972
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez eweska
Witam jezeli mozna spytac to do jakiego studium chodzisz, bo w tej chwili tez szukam dobrego studium policealnego i nie mam zielonego pojecia ktore wybrac
ja chodze do studium w Rudzie ¦l±skiej. jest tylko jedno w tym miescie. wedlug mnie jest dosc dobre, to znaczy wiele mozna sie nauczyc, a i atmosfera zupelnie inna niz w pozostalych szkolach, bo jest to szkola tak jakby w lesie, i dosc mala(sa tylko trzy kierunki: ratownictwo medyczne, kosmetyczny i terapia zajêciowa). warto spróbowac
__________________
"S± rzeczy na tym ¶wiecie zbyt piêkne, aby podziwiaæ je samemu. Zbyt cudowne, aby siê nimi nie dzieliæ z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-14, 17:51   #44
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 20 100
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Hanka20
ja chodze do studium w Rudzie ¦l±skiej. jest tylko jedno w tym miescie. wedlug mnie jest dosc dobre, to znaczy wiele mozna sie nauczyc, a i atmosfera zupelnie inna niz w pozostalych szkolach, bo jest to szkola tak jakby w lesie, i dosc mala(sa tylko trzy kierunki: ratownictwo medyczne, kosmetyczny i terapia zajêciowa). warto spróbowac
Dziekuje za odpowiedz, myslalam ze moze jest to gdzies blizej mnie ,ale niestety Ruda Slaska jest troche za daleko.
eweska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-20, 13:02   #45
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Od¶wie¿ê nieco w±tek ostatnio nasz³a mnie chêæ na urozmaicenie moich planów Mam wiêc pytanie mo¿e która¶ z Was bêdzie wiedzieæ. Jakie wykszta³cenie trzeba mieæ, aby pisaæ artyku³y o urodzie do gazet? Np. do popularnego czasopisma <<Uroda>>... Trzeba raczej i¶æ w kierunku dziennikarstwa czy mo¿e kosmetyki? a mo¿e po³±czyæ oba te kierunki? a mo¿e wystarczy kurs dziennikarstwa?
mam nadzieje ¿e która¶ z Was bedzie sie orientowaæ w tym temacie pozdrawiam!
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-20, 14:42   #46
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 764
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Studiujê kosmetologiê w Poznaniu wielu moich wyk³adówców pisze artyku³y do gazet kosmetycznych ale nie tych "kisokowych" tylko profesjonalnych.Nie maj± nic wspólnego z dziennikarstwem.I my¶lê ¿e nie musisz nic w tym kierunku robiæ tylko mieæ rozleg³± wiedzê odno¶nie urody i umieæ j± ciekawie przekazaæ.
Akszeinga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-30, 08:32   #47
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

up mo¿e jeszcze kto¶ wie co¶ na ten temat? bo jednak w±tpie ¿eby bez jakich¶ podstaw dziennikarstwa gdzies mnie zatrudnili...
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.