moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-01-16, 13:38   #1
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Smile

moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki


Witam szanowne Wiza¿anki! postanowi³am spytaæ o porade. Jestem w II klasie LO na profilu biol-chem. W przysz³o¶ci chcia³abym studiowaæ kosmetologiê w Krakowie. Od kiedy siêgam pamiêci± chcia³am zostaæ kosmetyczk± ale i nie tylko. Interesuj± mnie wszystkie dziedziny tego zawodu pocz±wszy od stylizacji wygl±du, wiza¿u, manikiuru do zawodu kosmetologa. Z pewno¶ci± wiele z Was jest ju¿ do¶wiadczonymi kosmetyczkami dlatego proszê Was o porade z czego zdaæ maturê, czy ju¿ zapisywaæ sie na kursy lub szkolenia przygotowuj±ce do zawodu, na co zwróciæ szczególn± uwage, jakie s± plusy i minusy tego zawodu. itp

mam nadzieje ¿e dobrze trafi³am na forum, je¶li co¶ bedzie nie tak to proszê szanownych moderatorów o przeniesienie tego w±tku

KA¯DA SUGESTIA JEST DLA MNIE BARDZO WA¯NA!

dziêki i czekam na odp
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-16, 19:45   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez natina2
Witam szanowne Wiza¿anki! postanowi³am spytaæ o porade. Jestem w II klasie LO na profilu biol-chem. W przysz³o¶ci chcia³abym studiowaæ kosmetologiê w Krakowie. Od kiedy siêgam pamiêci± chcia³am zostaæ kosmetyczk± ale i nie tylko. Interesuj± mnie wszystkie dziedziny tego zawodu pocz±wszy od stylizacji wygl±du, wiza¿u, manikiuru do zawodu kosmetologa. Z pewno¶ci± wiele z Was jest ju¿ do¶wiadczonymi kosmetyczkami dlatego proszê Was o porade z czego zdaæ maturê, czy ju¿ zapisywaæ sie na kursy lub szkolenia przygotowuj±ce do zawodu, na co zwróciæ szczególn± uwage, jakie s± plusy i minusy tego zawodu. itp

mam nadzieje ¿e dobrze trafi³am na forum, je¶li co¶ bedzie nie tak to proszê szanownych moderatorów o przeniesienie tego w±tku

KA¯DA SUGESTIA JEST DLA MNIE BARDZO WA¯NA!

dziêki i czekam na odp
Jesli chcesz isc na Kosmetologie do Krakowa, to przypuszczam ze do platnej szkoly (np. tej co moja, MWSZ) tak wiec nie musisz zdawac na maturze nic konkretnego azeby sie tam dostac (do tej MWSZ albo do tej KSWPZ czy jakos tak). Natomiast zeby ci bylo latwiej, zebys wiecej rozumiala na wykladach, to najlepiej jak bedziesz cos juz kumala z biologii (anatomia czlowieka przede wszystkim) i chemii. Ja zdawalam na maturze biologie, chemii nie cierpialam i nadal jej nie lubie ale jakos ja zcierpie do konca i przelkne te pigule
no i jesli chcesz cos szerzej wiedziec na ten temat to zapraszam do poczytania watku (oraz udzialu) "Pytanie o KOSMETOLOGIE"
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-16, 20:10   #3
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 1 924
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

w tym roku zdajê maturkê z chemii a biologiê na uczelniChcê dostaæ sie na ¶laska akademie medyczna na kosmetologie pozdrawiam
kate6o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-16, 21:05   #4
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Kurde ja te¿ wiem, ¿e chemia i biologia s± bardzo wa¿ne .Biologa to jeszcze lajt, za to chemia kompletne Zero (przez du¿e Z i dzwiêczne O) w moim przypadku
__________________
Prowadzisz firmê? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-16, 21:39   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez paliziomka
Kurde ja te¿ wiem, ¿e chemia i biologia s± bardzo wa¿ne .Biologa to jeszcze lajt, za to chemia kompletne Zero (przez du¿e Z i dzwiêczne O) w moim przypadku
Ze mna jest TAK SAMO biologie bardzo lubie, anatomie i pochodzne ale chemii NIECIERPIE! Ale nie poddalam sie i daze do celu w srode mam zaliczenie z chemii biomedycznej, czarna magia nic ine kapuje, robie zaraz sciagi (gosc nam zadania dal, powiedzial ze dane pozmienia itd. ale w zeszlym roku dziewczynom nic nie zmienial, byly takie same ), wiec trzymajcie kciuki zebym zdala
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-16, 21:48   #6
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 1 924
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

no to ja mam odwrotnie bardziej lubie chemiê ni¿ biolê
kate6o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-30, 17:59   #7
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

hehehe kate6o mamy tak samo ja zdaje chyba na maturze chemie podstawow±
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 18:42   #8
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Smile Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

No ja te¿ mam zamiar startowaæ na kosmetologiê Ale wolê chemiê, bo biologia to niestety nie tylko cz³owiek,ale jeszcze paskudne ro¶linki:P
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-30, 23:31   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Kajeczka
No ja te¿ mam zamiar startowaæ na kosmetologiê Ale wolê chemiê, bo biologia to niestety nie tylko cz³owiek,ale jeszcze paskudne ro¶linki:P
Tez nie lubie roslinekale na kosmetologii nie uczymy sie o roslinkach na szczescie...jest TYLKO czlowiek a roslinki to moze i sa, ale na surowcach kosmetycznych (przedmiot), tzn. sa one w takim sensie, ze rosliny sa wykozystywane w ziololecznictwie i kosmetyce i trzeba znac ich wlasciwosci itp. ale ogolnie jakiejs budowy, rozmnazania itd. nie ma
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-31, 08:14   #10
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Ale mi chodzi³o o maturê z biologii,bo tam ju¿ bêd± ro¶linki :P No, ale mo¿e wytrwam w postanowieniu i po¶wiêcê siêw imiê kosmetologii :P
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-31, 15:57   #11
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

NIE PRZYPOMINAJCIE MI O RO¦LINKACH hehehe zdawa³am to cholerstwo 5x i do dzi¶ nie zda³am... by³am tak za³amana ¿e stwierdzi³am ¿e wyrwê wszystko co zielone w moim ogrodzie... i to W£ASNIE przez nie, nie bede zdawaæ biologii na maturze NEVER. Kajeczka w Ty w której jestes klasie? Biol bedziesz rozszerzony zdawa³a??
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 16:18   #12
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Ja pewnie siê zapedzê na rozszerzon± biologiê, chocia¿ ciemno to widzê...
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-31, 16:19   #13
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Ja pewnie siê zapedzê na rozszerzon± biologiê, chocia¿ ciemno to widzê... A i 2 klasa - biol-chem
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-31, 16:23   #14
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Kajeczka
Ja pewnie siê zapedzê na rozszerzon± biologiê, chocia¿ ciemno to widzê... A i 2 klasa - biol-chem
no to mamy wiele wspólnego... hehehe apropos czy wiesz ¿e jestem od Ciebie o 5 dni starsza?? :P Baranki jeste¶my
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-31, 19:00   #15
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Talking Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Hehe Baranki s± na najlepsze A gdzie chcesz studiowaæ Natina?
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-31, 20:21   #16
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Kajeczka
Ale mi chodzi³o o maturê z biologii,bo tam ju¿ bêd± ro¶linki :P No, ale mo¿e wytrwam w postanowieniu i po¶wiêcê siêw imiê kosmetologii :P
Hmm, ja pisalam mature z biologii i nic o roslinkach nie pisalam poniewaz pisalam podstawow± a na PODSTAWOWEJ jest: cz³owiek (anatomia...), genetyka i elementy ekologii a na ROZSZRZEZONEJ to co na podst.+ROSLINY. noo, chyba ze w tym roku cos sie wam zmienilo, ale takie rozpozadzenie bylo z ta biologia (z innymi przedmiotami tez cos bylo), pamietam bo czytalam o tym na str.CKE a na te studia co ja jestem nie musisz miec rozszerzonej zdanej, wystarczy ze wogole masz zdana mature....
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-01, 11:23   #17
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Zastanawiam siê te¿ nad Katowicami,bo tam chyba na pañstwowej uczelni jest kosmetologia... Tak mi kto¶ mówi³ No,ale jak narazie biologia to dla mnie ogólnie horror...
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-01, 13:03   #18
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Kajeczka
Zastanawiam siê te¿ nad Katowicami,bo tam chyba na pañstwowej uczelni jest kosmetologia... Tak mi kto¶ mówi³ No,ale jak narazie biologia to dla mnie ogólnie horror...
Owszem, w Sosnowcu jest oddzial Akademii Medycznej w Katowicach i jest tam kierunek kosmetologia. ALE wiem tez, ze tam ucza farmacji a kosmetologia to tylko specjalnosc i tak naprawde jest jest bardzo malo....
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-01, 14:43   #19
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 1 924
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Kajeczka
Zastanawiam siê te¿ nad Katowicami,bo tam chyba na pañstwowej uczelni jest kosmetologia... Tak mi kto¶ mówi³ No,ale jak narazie biologia to dla mnie ogólnie horror...
ja siê tam wybieram
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkaza³
swoim anio³om

¿eby Ciê strzeg³y
na wszystkich Twoich ¶cie¿kach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 14:52   #20
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Kajeczka
Hehe Baranki s± na najlepsze A gdzie chcesz studiowaæ Natina?
Kajeczko! marzy mi sie Kraków... najlepiej chyba MWSZ bo s³ysza³am wiele dobrych opini o tej szkole... z tego co wiem na pañstwowych uczelniach g³ównie skupiaj± sie na teorii, zreszt± do £odzi czy Katowic mam trochê daleko...A Kraków to chyba jest najpiêkniejsze miasto w Polsce do ,,studiowania" i jako¶ ci±gnie mnie tam... pozdrawiam WSZYSTKIE Baranki :P
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-01, 17:46   #21
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez natina2
Kajeczko! marzy mi sie Kraków... najlepiej chyba MWSZ bo s³ysza³am wiele dobrych opini o tej szkole... z tego co wiem na pañstwowych uczelniach g³ównie skupiaj± sie na teorii, zreszt± do £odzi czy Katowic mam trochê daleko...A Kraków to chyba jest najpiêkniejsze miasto w Polsce do ,,studiowania" i jako¶ ci±gnie mnie tam... pozdrawiam WSZYSTKIE Baranki :P
MWSZ skad ja to znam...
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-01, 18:54   #22
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez natina2
Kajeczko! marzy mi sie Kraków... najlepiej chyba MWSZ bo s³ysza³am wiele dobrych opini o tej szkole... z tego co wiem na pañstwowych uczelniach g³ównie skupiaj± sie na teorii, zreszt± do £odzi czy Katowic mam trochê daleko...A Kraków to chyba jest najpiêkniejsze miasto w Polsce do ,,studiowania" i jako¶ ci±gnie mnie tam... pozdrawiam WSZYSTKIE Baranki :P
Kochanie, mnie ci±gnie tym bardziej, bo tam studiuje mój T¯ A do Krakowa mam 120 km... Ale zawsze marzy³am o studiowaniu tam
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-02, 14:54   #23
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

fajnie ... to mo¿e sie kiedy¶ spotkamy na tej uczelni fajnie bêdzie mam nadzieje ... Maripossa a Tobie sie to fajnie tam?? ogólnie jak oceniasz t± szko³e... chodzisz dziennie czy zaocznie?
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-02, 19:11   #24
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 069
Talking Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Heh no fajnie by by³o A o MWSZ jest troszkê w±tków
Kajeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-02, 23:02   #25
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez natina2
fajnie ... to mo¿e sie kiedy¶ spotkamy na tej uczelni fajnie bêdzie mam nadzieje ... Maripossa a Tobie sie to fajnie tam?? ogólnie jak oceniasz t± szko³e... chodzisz dziennie czy zaocznie?
Szkole oceniam jako fajna mnie sie tam bardzo podoba, sa tez minusy (niedomowienia ze strony wladz szkoly, problemy z PANIAMI z dziekanatu-ale to ponoc wszedzie sa- i inne rzeczy...). Ogolnie przedmioty podobaja mi sie bardzo, kadra rowniez jest ok (mamy profesorow z Collegium Medicum UJ) a i do tego mam fajne kolezanki Szkola (z wygladu) zadbana (nawet bardzo) noo...poza tym ze maja teraz jakos robic modernizacje komputerow, bo chodza tak wolno, ze zanim jakis plik czy strone otworzysz to kawe bys zdarzyla wypic no ale skoro to maja poprawiac to im sie chwali...Moim zdaniem zrobili jeden minus, orzyjmujac tak duzo osob (na dziennych jest ok.120 a na zaocznych prawie 2 razy tyle...) no ale szczegol...w koncu to platna szkola, wiec na kasie im zalezy jak chyba wszystkim...
Ja jestem na dziennych Podsumowujac: NIE ZAMIENILABYM TEJ SZKOLY I KIERUNKU NA ZADNA/ZADEN INNY
Aha...jesli chcecie cos wiecej o szkole poczytac to najwiecej znajdziecie w watku "Pytanie o KOSMETOLOGIE" ktory zalozylam chyba jeszcze we wrzesniu lub sierpniu tamtego roku
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-05, 11:51   #26
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

strasznie duuu¿e te grupy Maripossa... :/ idzie sie w takich grupach czego¶ nauczyæ?? wybieram sie na zaoczne... a egazminy jak wygladaj±? tyle osób idzie normalnie w jednym terminie?? zdajecie wszyscy w jednej du¿ej auli??!! to przecie¿ mozna nie¼le ¶ciagaæ?? u¶wiadom prosze AHA! patrzy³am ostatnio w mape i zauwazy³am ze to strasznie daleko od rynku jest,...
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-05, 12:29   #27
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 883
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez natina2
strasznie duuu¿e te grupy Maripossa... :/ idzie sie w takich grupach czego¶ nauczyæ?? wybieram sie na zaoczne... a egazminy jak wygladaj±? tyle osób idzie normalnie w jednym terminie?? zdajecie wszyscy w jednej du¿ej auli??!! to przecie¿ mozna nie¼le ¶ciagaæ?? u¶wiadom prosze AHA! patrzy³am ostatnio w mape i zauwazy³am ze to strasznie daleko od rynku jest,...
Hmm....my nie mamy wszystkich zajec razem na pracowni kosmetycznej jest nas ok.25, moze teraz troche mniej, nie liczylam ostatnio, ale kilka dziewczyn odeszlo (z roznych powodow). Co do auli: w auli jest nas niecale 90 osob, bo tyle jest mniej wiecej na niej miesc. Druga grupa (ok.30 osobowa) ma zajecia w innej mniejszej sali na pietrze i tak podczas gdy jedna grupa ma np. anatomie to druga ma zywienie a pozniej zmiana - my mamy zywienie a oni anatomiei tak mamy wszystkie wyklady. Na grupy tez jestesmy podzieleni na jezyki obce, informatyke i w-f na grupy ok.20 osobowe. Mnie tam nic nie przeszkadza Natomiast podczas emgzaminow i zaliczen 120 osob jest podzielone na rowne 2 grupy po 60 osob, sa rozsadzone po calej auli i tak piszemy owszem sciagnac sie da jak na to profesor "pozwala", tzn. nie pilnuje tylko siedzi za biurkiem i cos robi, ale w innym wypadku nie ma jak sciagac... Jak jestesmy na tych egz. podzieleni na 2 grupy to jedna pisze np. o 14 a druga o 15 i jest ok. I tak, idzie sie nauczyc tylko trzeba siasc wzglednie z przodu, bo z tylu raczej nic nie slychac mimo iz profesor mowi przez mikrofon, bo laski z tylu gadaja zazwyczaj ale ja tak nie nazekam, jak sie chcesz czegos nauczyc to sie nauczysz, naprawde ja zawsze robie notatki i cos z nich wiem poza tym: nie wszystkie egzaminy i zaliczenia masz pisemne, niektore sa uste. W tym polroczu mialam ustny z surowcow, odpytywal kazdego po kolei u siebie przy biurku i nie bylo zadnej mozliwoscio podpowiadania, i kurcze zdalam na 4+
Tak wiec reasumujac nie jest tak zle z tymi grupami i zaliczeniami no chyba ze na zaocznych jest gorzej (o czym czasem sie slyszy ze maja gorzej bo nie raz sie nie moga pomiescic....), ale u nas na dziennych jest ok, kazdy zawsze ma miejsce siedzace.
Maripossa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-07, 15:01   #28
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

dziêki wielkie za odp ale mnie zmartwi³as tymi zaocznymi troche. bo raczej na zaoczne bym posz³a...a masz jakies znajome z zaocznych s³u¿±ce pomoc± w doradztwie ???
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-07, 17:09   #29
slicznotKaS
Raczkowanie
 
Avatar slicznotKaS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

Hej, dziewczynki. Mo¿e trochê odbiegnê od Waszego tematu ale mam pytanie odnosnie kosmetologii bo te¿ mam na ni± chêtke Gdzie mo¿na szukac pracy po tych studiach oprócz wszelkich salonow kosmetycznych itp. Z pewno¶ci± zastanawia³y¶cie sie nad tym i wiecie gdzie jeszcze ubiegaæ siê o pracê. Bêde wdziêczna za odpowiedzi i opinie. PS Pozdrawiam studentki kosmetologi (te przysz³e tez )
slicznotKaS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-02-07, 17:37   #30
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: moja przysz³o¶æ zwi±zana z zawodem kosmetyczki

z tego co sie orientuje bo du¿o na ten temat czytam mo¿esz pracowaæ potem równie¿ w salonie doradztwa kolorystycznego, sanatorium, gabinecie odnowy biologicznej, jako podolog (gabinet pielegnacji stóp), w klinice dermatologicznej, przemy¶le kosmetycznym, gabinecie lekarskim (dermatologia, chirurgia plastyczna), jako nauczyciel przedmiotu w policealnych studiach kosmet. (oczywiscie po zdobyciu odp kwalifikacji), mo¿esz te¿ pracowaæ w drogerii przy w³asnym stoisku z kosmetykami jako wiza¿ystka ... i chyba mo¿na wymieniaæ w nieskoñczono¶æ. Dlatego w³asnie my¶le o tym zawodzie gdy¿ daje mi wielkie pole manewru i nie bede sie nudziæ Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.