piekna panienka...no naprawde... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 16:22   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Exclamation

piekna panienka...no naprawde...


zalaczam zdjecie ktore meczy mnie juz bardzo dlugo..marzylam aby znalesc idealny makijaz oka i wlasnie znalazlam...piekny make up...i teraz pytanie...jak go zrobic?? wiem wiem..przydymiony itp....ale mimo wskazowek wizazu nie udaje mi sie tak pieknie zrobic oczka na tak piekny ksztalt migdala...blagam pomozcie... jak to zrobic?jak rozcierac?aha...ja mam oragle male oczy...i co zrobic aby wlasnie tak je pieknie ''wysmuklic'' i powiekszyc..?????...aha.. .jak maluje oko czarna kredka...bo tu jest taka uzyta..to oko mi sie zmniejsza i wyglada na zmeczone..wiec moze lepiej uzyc brazowej??prosze o wskazowki!!

Edytowane przez pysia22
Czas edycji: 2007-02-04 o 12:53
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:18   #2
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

Kotek- to jest robione w okół czarnym i brazowym cieniem,i pedzelkiem, a nie kredką( kredka jest tylko od wewnatrz)!W dodatku co bardzo lubie wypukła cześc nieruchomej powieki rozjasniona rózem... faktycznie-piekny!
Jesli masz małe oko- pozostań przy cieniu ewentualnie mozesz spróbowac tak -do połowy- od wewnetrznego kacika oka biała kredka, od połowy do zewnetrznego-czarna.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:46   #3
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

heh...dzieki bardzo ..a powiedz mi jeszcz (bo widze ze jestes obcykana) co zrobic aby uzyzkac wlasnie taki ksztalt?wiesz o co mi chodzi??ze jest migdal...jak cieniowac??wieli buzzziAK dla ciebie
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:34   #4
slicznotKaS
Raczkowanie
 
Avatar slicznotKaS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 83
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

Mi to znowu wyglada na jakis ciemny fiolet zlamany ciemnym szarym. Czasami tez sie tak maluje i robie to tak, ze nakladam cien w zewnetrzym konciku oka (na ruchomej czesci powieki) i wychodze wyzej, poza nia i delikatnie rozcieram kontury zeby wygladalo bardziej naturalnie. Można tez obwiesc pedzelkiem pod linia dolnych rzes oraz przy samym zewnetrznym konciku oka i nieznacznie rozetrzec ku skroniom. Tuz pod brwiami i w wewnetrzym konciku oka jakis jasniutki perlowy roz+ usta jasny cielisty roz i makijaz jak z bajki ) Pozdrawiam
slicznotKaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:56   #5
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

Cytat:
Napisane przez slicznotKaS
Mi to znowu wyglada na jakis ciemny fiolet zlamany ciemnym szarym. Czasami tez sie tak maluje i robie to tak, ze nakladam cien w zewnetrzym konciku oka (na ruchomej czesci powieki) i wychodze wyzej, poza nia i delikatnie rozcieram kontury zeby wygladalo bardziej naturalnie. Można tez obwiesc pedzelkiem pod linia dolnych rzes oraz przy samym zewnetrznym konciku oka i nieznacznie rozetrzec ku skroniom. Tuz pod brwiami i w wewnetrzym konciku oka jakis jasniutki perlowy roz+ usta jasny cielisty roz i makijaz jak z bajki ) Pozdrawiam

o jezuuuu..juz mam wizjeeee ..pieknie pieknie...a powiedz..szary...jak to lamiesz...??w jaki sposob i gdzie??a wewnatrz oka malujesz sie kredka?**
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:46   #6
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

Bardzo ładna osóbka Obawiam się że jeśli nawet uda mi się zmałpować makijaż oczu to efekt nie będzie nawet podobny. Wydaje mi się dziewczyny, że tutaj bardzo wiele zależy od cery a piękne oczy dobrze wypadają tylko na tak doskonałym "tle".
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:41   #7
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

myśle ze duza role odgrywa tu perfekcyjny tuszu do rzes co sprawia ze sa one sliczne
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 23:22   #8
slicznotKaS
Raczkowanie
 
Avatar slicznotKaS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 83
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

Cytat:
Napisane przez pysia22
o jezuuuu..juz mam wizjeeee ..pieknie pieknie...a powiedz..szary...jak to lamiesz...??w jaki sposob i gdzie??a wewnatrz oka malujesz sie kredka?**
Tak, wewnatrz tez maluje kredką, bo z reguły taki makijaż powiększa oczy, wiec maluje wewnatrz bez obaw, ze bede miec malutkie oczka
A co do tego koloru to stosuje regułe, ze im bardziej na zewnatrz tym ciemniej wiec ruchoma czesc powieki mozna cala pomalowac na ciemny fiolet, rozjasnic poczatek oka np jasnym rozem, a w konciku nalozyc szary, rozciagnac to lekko pod linie rzes dolnych i rowniez zrobic tak nad gornymi z tym ze kierowac pedzelek bardziej w strone skroni. To bardziej pod styl smokey eyes Mozesz poeksperymentowac jak chcesz, moze sie spodoba
slicznotKaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:44   #9
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

potrzebny Ci mały pedzelek do powiek ,wiekszy ,sypki puder(bo cień tylko na mocno przypudrowanej powiece tak ładnie sie rozciera....) a osianiecie kasztłtu to juz niestety kwestia zdolnosci manualnych...
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 18:48   #10
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: piekna panienka...no naprawde...

Cytat:
Napisane przez Motylka
Bardzo ładna osóbka Obawiam się że jeśli nawet uda mi się zmałpować makijaż oczu to efekt nie będzie nawet podobny. Wydaje mi się dziewczyny, że tutaj bardzo wiele zależy od cery a piękne oczy dobrze wypadają tylko na tak doskonałym "tle".

eh...cholera...racja... ..ale wiecie co??powiedzcie mi...na jakiej skorze on bedzie lepiej wygladal?rozjasnionej (tak jak na zdjeciu) czy przyciemnionej??bo ja osobisicie jestem dosc balada..a moja cera jest taka jakby ziemista..wiec bardzo czesto uzywam pudru brazujacego i robie wszystko aby byla ''energetyczna''...wiec jak myslicie??aha..i mam jeszcze jedno pytanie natury technicznej..mam since pod oczetami...ok..korektor daje rade..ale co robic aby oko nie wygladalo po godzinie czy dwoch na zmeczone i ciezkie??moze jakies triki rozswietlajace??czekam na wasze odpowiedzi moje madre dziewuszki
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.