Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 20:09   #4861
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Nissiax to w ogóle ostatnio bryluje w niedopowiedzeniach. Już któryś raz na twitterze tekst o wielkich zmianach, a jak ktoś zapyta jakie konkretnie to wielkie oburzenie. Teraz z tym szpitalem, brzmi to jakby to jej coś się działo.
O voilà... strasznie mnie to irytuje i nawet miałam o tym napisać. Z tym dzisiejszym wpisem na twitterze to już przesada. Nissia robi wszystko by widzowie interesowali się jej życiem prywatnym, zadawali jej pytania a potem jest wielce zdegustowana.
Moją ostatnią ulubienicą jest Szavka
Już nawet nie chodzi o kosmetyki, ale o to, że inspiruje mnie aby walczyć o siebie na obczyźnie ( tj. można się nauczyć języka od zera i znaleźć pracę w swoim zawodzie... można? można!) Brawo!
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:11   #4862
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez dora_angel Pokaż wiadomość
O voilà... strasznie mnie to irytuje i nawet miałam o tym napisać. Z tym dzisiejszym wpisem na twitterze to już przesada. Nissia robi wszystko by widzowie interesowali się jej życiem prywatnym, zadawali jej pytania a potem jest wielce zdegustowana.
Moją ostatnią ulubienicą jest Szavka
Już nawet nie chodzi o kosmetyki, ale o to, że inspiruje mnie aby walczyć o siebie na obczyźnie ( tj. można się nauczyć języka od zera i znaleźć pracę w swoim zawodzie... można? można!) Brawo!
Może to u niej nieświadome, ale rzeczywiście znowu zrobiła to samo co ostatnio.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:11   #4863
ani1982
Raczkowanie
 
Avatar ani1982
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

hej dziewczyny! ale fajny wątek czytam Was od kilku dni a dzisiaj postanowiłam się przyłączyć
ani1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:15   #4864
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez dora_angel Pokaż wiadomość
O voilà... strasznie mnie to irytuje i nawet miałam o tym napisać. Z tym dzisiejszym wpisem na twitterze to już przesada. Nissia robi wszystko by widzowie interesowali się jej życiem prywatnym, zadawali jej pytania a potem jest wielce zdegustowana.
Najbardziej mnie śmieszą jej posty co chwilę, co robicie?, co jecie?, gdzie jesteście?...czasem mam wrażenie, że niczego nie zrobi, nie zje, bez napisania twitta, bez zamieszczenia zdjęcia. Co ciekawe, to zazwyczaj pozostaje bez echa.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:15   #4865
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Nissiax chyba bardzo dawno nie była w Polsce w szpitalu ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:16   #4866
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Myślałam, że nieesia nazwie synka Harry, bo mówiła kiedyś, że jej się podoba. James, śliczne imię, takie klasyczne.

A nissiax to już mi od jakiegos czasu działa na nerwy. Chyba i ją dotyka wypalenie na yt. jak pokazuje 10 raz wodę Uriage, to ją wyłączam xD kiedyś bardzo ją lubilam, teraz mam wrażenie, że już nic nowego nie pokaże
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:18   #4867
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Myślałam, że nieesia nazwie synka Harry, bo mówiła kiedyś, że jej się podoba. James, śliczne imię, takie klasyczne.

A nissiax to już mi od jakiegos czasu działa na nerwy. Chyba i ją dotyka wypalenie na yt. jak pokazuje 10 raz wodę Uriage, to ją wyłączam xD kiedyś bardzo ją lubilam, teraz mam wrażenie, że już nic nowego nie pokaże
Rozumiem Was, ale bez przesady. Mnie irytuje jedynie to, że robi mały szum wokół siebie. To chyba dobrze, że uzywa sprawdzonych kosmetyków i nam je poleca Lepsze to niż sponsorowane recenzje i wychwalanie pod niebiosa produktów, które dostała za darmo.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 20:19   #4868
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nissiax chyba bardzo dawno nie była w Polsce w szpitalu ...
Nie no, niektóre szpitale są faktycznie okropne, ale jej postawa jest po prostu głupia. Jak można porównywać USA i Polskę? Chyba wiadomo, że jesteśmy w tyle, nie ma co się dziwić

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-02-12 o 20:20
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:19   #4869
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
przeczytałam nieesia i sie przestraszyłam .
boże, za bardzo żyję tym yt chyba

swoją drogą komentarz:

W szpitalu. Pierwszy raz na oddziale. Niestety szpitale w PL musza sie jeszcze bardzo mienic aby dorownac tym w USA


mnie zirytował. u mnie w mieście na niektórych oddziałach (nefrologia np) jest nawet ładniej niż w ny. wszystko nowe, czyste, nowoczesne. nie lubię takich uogólnień :sciana:

agnieszka już mi drugi raz podpada z tymi porównaniami, pierwszy raz to było z tymi owłosionymi małpkami (bo w usa sobie golą włosy na rękach).
Tyle ze w szpitalu nie sa najwazniejsze ładne ściany i slodko-pierdzacy personel, który boi sie leczyć bo za chwile bedzie proces lub niepowodzenie a tak jest w Stanach. Nie twierdzę że u nas jest super, ale bez przesady. U nas przy najmniej nie tracisz domu jak zachorujesz na nowotwór, tego sie od nas stany moga uczyć.

A Nissiax sie zrobiła bardzo, hmmm wyniosła, hamerykańska i wszechwiedząca i mama wrażenie że to zmiana z ostatniego pół roku. Wcześniej to była taka miła, nieco zagubiona dziewczyna co jest kosmetologiem i sobie wieczorami radosnie gada do kamery, teraz cóż za bardzo się wvczuła w komentarze o swoim profesjonaliżmie i zaczyna być trudna w odbiorze.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:25   #4870
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez dora_angel Pokaż wiadomość
Moją ostatnią ulubienicą jest Szavka
Już nawet nie chodzi o kosmetyki, ale o to, że inspiruje mnie aby walczyć o siebie na obczyźnie ( tj. można się nauczyć języka od zera i znaleźć pracę w swoim zawodzie... można? można!) Brawo!
Również ją bardzo lubię Też bardzo chcę wyjechać , szukam inspiracji z każdej strony ;-) Właśnie oglądałam vlog Shoguna o jego pracy tym razem na Arubie.. zazdroszczę mu , że ma taką pracę , życie , coś pięknego

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Widziałyście Paulina z kotlet.tv założyła nowy kanał domowa.tv
ćwiczenia, haule , OOTD , kosmetyki i takie tam różne ;-)
http://www.youtube.com/user/domowatv
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:26   #4871
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
U nas przy najmniej nie tracisz domu jak zachorujesz na nowotwór, tego sie od nas stany moga uczyć.
Możesz rozwinąć tą myśl ? bo mnie to zaciekawiło ?


Kiedyś oglądałam taki serial 'Ostry Dyżur' (pewnie wiele z Was oglądała) i da sie zauważyć, że tam dużo zależy od 'ubezpieczenia' jakie się wykupiło i też jakie papiery się podpisało.

Pamiętam jak xbebe robiła chyba filmik o USA i mówiła coś na temat szpitali....

Zreszta szpital jak szpital ale tam też zagląda sanepid więc jaszczury po ścianach nie chodzą, kolejna sprawa jest taka, że to czasami niemiłe pielęgniarki psują opinie danemu szpitalowi.

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2013-02-12 o 20:27
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 20:28   #4872
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Szkoda tylko, że Nissiax nie dodała jaki rachunek za ten szpital później przychodzi. Mało kogo stać na takie wypasione ubezpieczenie.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:34   #4873
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Możesz rozwinąć tą myśl ? bo mnie to zaciekawiło ?


Kiedyś oglądałam taki serial 'Ostry Dyżur' (pewnie wiele z Was oglądała) i da sie zauważyć, że tam dużo zależy od 'ubezpieczenia' jakie się wykupiło i też jakie papiery się podpisało.

Pamiętam jak xbebe robiła chyba filmik o USA i mówiła coś na temat szpitali....

Zreszta szpital jak szpital ale tam też zagląda sanepid więc jaszczury po ścianach nie chodzą, kolejna sprawa jest taka, że to czasami niemiłe pielęgniarki psują opinie danemu szpitalowi.

Ubezpieczenie działa wtedy kiedy jestes ubezpieczony, niby logiczne i teeoretycznie jest tak jak u nas.
Ale w stanach działaja rózne pozionmy ubezpieczenia i zdarza się że na przykąłd ubezpieczenie czegoś nie pokrywa. Albo w przypadku SM czy nowotworu czyli chorób bardzo drogich w leczeniu i słabo rokujacych " ubezpieczenie sie wyczerpuje" czyli ubezpieczyciel przesztaje płacić za leczenie danej choroby i wtedy masz wybór sprzedajesz dom i idziesz na chemie zeby mieć 5 lat więcej życia lub nie idziesz na chemię i szukasz miejsca w hospicjum.

W Polsce leczony jest każdy kto jest ubezpieczony, a ubezpieczenie mają tez niepracujący na ubezpieczeniu małżonka, renciści i emeryci lub mozna sie ubezpieczyc samameu w nfz 250 zł na miesiąc a chemię dostajesz na przykłąd za 20 tysięcy miesiecznie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:47   #4874
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Albo w przypadku SM czy nowotworu czyli chorób bardzo drogich w leczeniu i słabo rokujacych " ubezpieczenie sie wyczerpuje" czyli ubezpieczyciel przesztaje płacić za leczenie danej choroby i wtedy masz wybór sprzedajesz dom i idziesz na chemie zeby mieć 5 lat więcej życia lub nie idziesz na chemię i szukasz miejsca w hospicjum.
A taki bogaty kraj by się wydawało ....
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:49   #4875
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
żeby mieć dużo subskrybentów trzeba coś ciekawego/zabawnego/kreatywnego sobą reprezentować ...

swoją drogą szybko się poddaje. ja bym się cieszyła z każdego subskrybenta a hejt bym olewała i blokowała. czy liczby są takie ważne? ja myślałam, że liczy się radość z nagrywania, a nie ilość osób o ja naiwna

nie masz 2000 subów, to rób wszystko dla tych 154 osób, które zechciały cię oglądać
a jaka ona w ogóle rozgarnięta to szok
jej odpowiedź do komentarza na fb mnie rozwaliła
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:50   #4876
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Widziałyście Paulina z kotlet.tv założyła nowy kanał domowa.tv
ćwiczenia, haule , OOTD , kosmetyki i takie tam różne ;-)
http://www.youtube.com/user/domowatv
dla mnie ona gada jak przedszkolanka
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ubezpieczenie działa wtedy kiedy jestes ubezpieczony, niby logiczne i teeoretycznie jest tak jak u nas.
Ale w stanach działaja rózne pozionmy ubezpieczenia i zdarza się że na przykąłd ubezpieczenie czegoś nie pokrywa. Albo w przypadku SM czy nowotworu czyli chorób bardzo drogich w leczeniu i słabo rokujacych " ubezpieczenie sie wyczerpuje" czyli ubezpieczyciel przesztaje płacić za leczenie danej choroby i wtedy masz wybór sprzedajesz dom i idziesz na chemie zeby mieć 5 lat więcej życia lub nie idziesz na chemię i szukasz miejsca w hospicjum.
to nie jest dokładnie tak jak mówisz - ubezpieczenie u nich nie obejmuje terapii eksperymentalnej więc jeśli wszystko co już jest znane i zatwierdzone przez FDA jest wyczerpane to firma Ci nie zapłaci za leczenie lekiem będącym w fazie testów czy coś takiego. Natomiast jeśli założysz sobie to ubezpieczenie przed zachorowaniem to nie ma takiej opcji że nagle przestaną Ci płacić tyle że jak już chorujesz to nikt z Tobą umowy nie podpisze.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:52   #4877
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
A taki bogaty kraj by się wydawało ....
No własnie miedzy innymi dlatego bogaty.
BTW tam nie ma wielomiesięcznych zwolnień L4 na korzonki czy na dwie kreski na teście, nie ma tez długiego macierzyńskiego (6 albo 8 tygodni, nie wiem) a u nas co armia rencistów i roczne macierzyńskie, płatne chorobowe i urlopy dla poratowania zdrowia, i inne
Cóz każdy kraj ma swoje zalety i wady.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:59   #4878
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
a jaka ona w ogóle rozgarnięta to szok
jej odpowiedź do komentarza na fb mnie rozwaliła
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:03   #4879
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Natomiast jeśli założysz sobie to ubezpieczenie przed zachorowaniem to nie ma takiej opcji że nagle przestaną Ci płacić tyle że jak już chorujesz to nikt z Tobą umowy nie podpisze.
Ale nie jest tak, ze firmy dążą do zerwania ubezpieczenia lub na przykald ubezpieczenie sie traci np w schemacie rak- szpital- zwolnienie z pracy-brak ubezpieczyczenia?
Tak nam kiedyś tłumaczonow ( w stanach nie byłam i nie wiem jak to jest z pierwszej reki, jedynie z opowiadań)
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 21:06   #4880
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Przestancie o tej Małej Rudej bo dzisiaj wystarczająco dużo 'śmiechu' sobie dostarczyłam
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:17   #4881
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
dla mnie ona gada jak przedszkolanka

to nie jest dokładnie tak jak mówisz - ubezpieczenie u nich nie obejmuje terapii eksperymentalnej więc jeśli wszystko co już jest znane i zatwierdzone przez FDA jest wyczerpane to firma Ci nie zapłaci za leczenie lekiem będącym w fazie testów czy coś takiego. Natomiast jeśli założysz sobie to ubezpieczenie przed zachorowaniem to nie ma takiej opcji że nagle przestaną Ci płacić tyle że jak już chorujesz to nikt z Tobą umowy nie podpisze.
Firmy ubezpieczeniowe, a raczej pracownicy to armia wyszukująca niuanse życiowe ubezpieczonych tylko po to, by w trudnej sytuacji np. drogiej terapii, świadczeń odmówić.
Poza tym trzeba wziąć pod uwagę również ceny ubezpieczeń i to na co stać poszczególne grupy społeczne.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:20   #4882
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

ta mala czarna strasznie uzewnetrznia sie na yt, moim zdaniem to za duzo
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:22   #4883
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Przestancie o tej Małej Rudej bo dzisiaj wystarczająco dużo 'śmiechu' sobie dostarczyłam
"Mala Ruda" - o jak mi sie to podoba
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:31   #4884
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Przestancie o tej Małej Rudej bo dzisiaj wystarczająco dużo 'śmiechu' sobie dostarczyłam
Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
"Mala Ruda" - o jak mi sie to podoba
nie, nie, nie ona za tydzień odświeża kolor
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:39   #4885
fokensik
Raczkowanie
 
Avatar fokensik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 291
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

cześć dziewczyny, wróciłam właśnie z "warsztatów makijażowych z Grzeex3", które odbywały się w Gdyni. i jestem KUR***WSKO zła! nie lubię jak się ze mnie robi idiotkę. uh! warsztaty prowadziła Grzeex i jeszcze jakaś typiara z.... ORIFLAME. oczywiście nie było ani słowa o tym, że będzie to pokaz Oriflame, za który zapłaciłam jeszcze 20zł! niczego się nie nauczyłam, bo gdy jedna z dziewczyn poprosiła o pomoc, to Grzeex odpowiedziała, że ona jej malować nie będzie, tylko ona sama musi się nauczyć. no dobrze, ale dziewczyny wychodziły z naciapanymi eyelinerem kreskami (tematem było Pin-up) i nikt im uwagi nie zwracał co robią źle i co poprawić. najważniejsze było wpisanie się na koniec do klubu Oriflame. najlepsza historia, to gdy jednej z dziewczyn spodobał się kolor pomadki, którą Grzeex miała na sobie i okazało się, ze to nie jest z "promowanej firmy", więc ona nie powie, bo tutaj jest prawie taka sama superszminka z Oriflame! no żenada jak nie wiem. przepraszam, że tak nieskładnie, ale w emocjach piszę :/
__________________
любовь не картошка
fokensik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:42   #4886
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez fokensik Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, wróciłam właśnie z "warsztatów makijażowych z Grzeex3", które odbywały się w Gdyni. i jestem KUR***WSKO zła! nie lubię jak się ze mnie robi idiotkę. uh! warsztaty prowadziła Grzeex i jeszcze jakaś typiara z.... ORIFLAME. oczywiście nie było ani słowa o tym, że będzie to pokaz Oriflame, za który zapłaciłam jeszcze 20zł! niczego się nie nauczyłam, bo gdy jedna z dziewczyn poprosiła o pomoc, to Grzeex odpowiedziała, że ona jej malować nie będzie, tylko ona sama musi się nauczyć. no dobrze, ale dziewczyny wychodziły z naciapanymi eyelinerem kreskami (tematem było Pin-up) i nikt im uwagi nie zwracał co robią źle i co poprawić. najważniejsze było wpisanie się na koniec do klubu Oriflame. najlepsza historia, to gdy jednej z dziewczyn spodobał się kolor pomadki, którą Grzeex miała na sobie i okazało się, ze to nie jest z "promowanej firmy", więc ona nie powie, bo tutaj jest prawie taka sama superszminka z Oriflame! no żenada jak nie wiem. przepraszam, że tak nieskładnie, ale w emocjach piszę :/
no to ładnie i tak oto wygląda sponsorowana działalność in real
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:03   #4887
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez fokensik Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, wróciłam właśnie z "warsztatów makijażowych z Grzeex3", które odbywały się w Gdyni. i jestem KUR***WSKO zła! nie lubię jak się ze mnie robi idiotkę. uh! warsztaty prowadziła Grzeex i jeszcze jakaś typiara z.... ORIFLAME. oczywiście nie było ani słowa o tym, że będzie to pokaz Oriflame, za który zapłaciłam jeszcze 20zł! niczego się nie nauczyłam, bo gdy jedna z dziewczyn poprosiła o pomoc, to Grzeex odpowiedziała, że ona jej malować nie będzie, tylko ona sama musi się nauczyć. no dobrze, ale dziewczyny wychodziły z naciapanymi eyelinerem kreskami (tematem było Pin-up) i nikt im uwagi nie zwracał co robią źle i co poprawić. najważniejsze było wpisanie się na koniec do klubu Oriflame. najlepsza historia, to gdy jednej z dziewczyn spodobał się kolor pomadki, którą Grzeex miała na sobie i okazało się, ze to nie jest z "promowanej firmy", więc ona nie powie, bo tutaj jest prawie taka sama superszminka z Oriflame! no żenada jak nie wiem. przepraszam, że tak nieskładnie, ale w emocjach piszę :/
co za laska a pamiętacie jakie robiła halo że 8w1 Eveline jej zniszczył paznokcie a okazało się że ma grzybicę ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:05   #4888
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

cz. 2 o depilacji laserowej u Nisiax83
http://www.youtube.com/watch?v=RDajHHM1fYg
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:09   #4889
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

skad wiadmo ze miala grzybice
??
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:09   #4890
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
co za laska a pamiętacie jakie robiła halo że 8w1 Eveline jej zniszczył paznokcie a okazało się że ma grzybicę ?

Serio okazało się , że ma grzybicę ? ;o czy to tylko takie domysły?
pamiętam jak zjechała ten produkt i serio myślałam , że to on jej zaszkodził
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.