Zdradziłam wizaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-06, 23:38   #1
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170

Zdradziłam wizaż


Tak,tak moje drogie.Właśnie jestem na dietce(trzeba zrzucić te 7 kilosów zimowych)-a co robi kobieta na diecie???Myśli o jedzeniu!Itak myśląc sobie właśnie znalazłam wspaniałą stronę kulinarną;www.mniammniam. pl(Jeśli nie można podać to wykreślcie).Od dwóch dni tam buszuję,czego i wam życzę.Zaglądnijcie i powiedzcie czy jest coś lepszego?(oczywiście kucharskiego)
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 23:48   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Zdradziłam wizaż

Jest jeszcze parę stronek kucharskich (jak chcesz to poszukam, ale jutro [img]icons/icon12.gif[/img] ), ale mniammniam jest najsympatyczniejszy i najfajniejszy, pewnie ze wględu na szefa [img]icons/icon10.gif[/img] Ponieważ moja kumpela od żubra [img]icons/icon12.gif[/img] siedzi tam jako Nutinka (obejrzyj stronkę, polecam przepisy [img]icons/icon10.gif[/img] ), więc mam wiadomości z pierwszej ręki. Atmosfera podobna jak na wizażu (PRAWIE [img]icons/icon12.gif[/img] ) i sympatyczni ludzie... ale ja tam wolę wiosną z dala od czytania o żarciu [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 00:09   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Zdradziłam wizaż

hehehe [img]icons/icon10.gif[/img] Ja tam jakoś nie mogłabym tam tyle siedzieć ale stronkę znam, bo ja mam silny ślinotok przy czytaniu i spora wyobraznie i sie głodna robie od czytania takich pychotek [img]icons/icon10.gif[/img]
Jak można być na diecie i czytać o żarciu ??? [img]icons/icon10.gif[/img]
Nie ssie Cię ?? [img]icons/icon28.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 07:08   #4
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Zdradziłam wizaż

Eeee tam, od razu zdradziłaś [img]icons/icon7.gif[/img]

Tylko przez to wiosenne odchudzanie u nas nikt nie wpisuje przepisów do poradnika, chlip... chlip....

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 07:54   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Zdradziłam wizaż

ja też bardzo lubię MniamMniam.

dla przykładu w tym roku po raz pierwszy gotowałam żur i wszędzie indziej [img]icons/icon7.gif[/img] znajdowałam mniej więcej taki oto sposób na przyrządzenie tej potrawy: wlać żur, dodać składniki, zagotować a w MniamMniam jest wszystko opisane krok po kroczku i to bardzo przyjemnym językiem.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 08:37   #6
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: Zdradziłam wizaż

a mi się udało zrobić nawet parę potraw z mniammniam [img]icons/icon7.gif[/img]
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 09:46   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Zdradziłam wizaż

zlosliwiec napisał(a):
> Tylko przez to wiosenne odchudzanie u nas nikt nie wpisuje przepisów do poradnika, chlip... chlip....
>

Nie płacz Malutki [img]icons/1glaszcze.gif[/img] Babcia coś wyszuka [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

A swoją drogą, ja jestem jakaś dziwna... Do ostatniej Claudii była dołączona książeczka ze 120 najlepszymi przepisami w historii pisma (swoją droga, kto to wybierał!!!) i ze smakiem poczytałam. po czym okazało się, ze ślinotoku dostawałam WYŁĄCZNIE na przepisy powyżej 500 kcal na porcję [img]icons/icon28.gif[/img]

Buziaki dla wszystkich lubiących dobrze zjeść, zycie bez takich przyjemności jest... jakieś niepełne... [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
zlosliwiec napisał(a):
> Eeee tam, od razu zdradziłaś [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Tylko przez to wiosenne odchudzanie u nas nikt nie wpisuje przepisów do poradnika, chlip... chlip....
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-07, 22:31   #8
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Zdradziłam wizaż

Kiedy naczytam się o jedzonku opisanym na dodatek tak sympatycznie to tak jakbym go już zjadła-he,he.W sobotę przyjeżdzają teściowie i upiekę serrniczek z mniammniam.Jak się uda takiej nodze kulinarnej jak ja to zamieszczę przepis w poradniku.A-ha,teściowie są potrzebni żeby go zjeść,żeby jak najmniej zostało dla mnie,Bo ja mam żołądek strusia-nic mnie nie "zmuli" ani w żadnej ilości
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 07:34   #9
Zita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 125
Re: Zdradziłam wizaż

Witam serdecznie w ten słoneczny dzień.
Mam kilka świetnych przepisów, którymi chętnie z Wami się podzielę. [img]icons/icon7.gif[/img] Nie należą one do dietetycznych, ale robią wrażenie na gościach (mioch bynajmniej). Już kilka razy zabierałam się do zamieszczenia ich w poradniku,(może dzisiaj wieczorem) [img]icons/icon7.gif[/img] i jakoś nie mogłam się zmobilizować. [img]icons/icon9.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Zita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 08:00   #10
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nie straszyc mnie jedzeniem prosze!

Ja naprawde nawet kilka przepisow w jeden wieczor potrafie skonsumowac [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 08:03   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zdradziłam wizaż

Witaj Zito [img]icons/icon7.gif[/img]
Czekamy z niecierpliwością [img]icons/icon20.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-09, 07:30   #12
Kudłata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1
Re: Zdradziłam wizaż

Hej Dziewczyny. Witam po raz pierwszy. Podam Wam przepis na coś mało dietetycznego, ale za to jakie pyszne.... Jest to sernik na zimno. Należy zakupić herbatniki, mleko skondensowane niesłodzone, 4 galaretki (różnokolorowe) i owoce. Blaszkę (1/2 normalnej - bo ciasta wychodzi dużo)wyłozyć herbatnikami. Galaretki rozpuścić (oczywiście każdą osobno) w połowie wody i zostawić do wystygnięcia. Bardzo mocno schłodzone mleko podzielić na 3 równe części i ubić. Następnie połączyć ubite mleko ze schłodzoną galaretką i wlać na blaszkę. Poczekać aż trochę zastygnie i to samo zrobić z następną i następną. Na wierzchu ułożyć owoce i zalać ostatnią galaretką i włożyć do lodówki. Jest pyszne i w sam raz na lato. Życzę smacznego i czekam na opinie.

Pozdrawiam
Kudłata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 08:20   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zdradziłam wizaż

Witaj Marzenko [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki za przepis, ale on zaraz zginie w gąszczu wątków. Wpisz go proszę jeszcze raz w Poradniku. [img]icons/icon7.gif[/img]
A brzmi pysznie, slinka sama leci [img]icons/icon10.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 08:27   #14
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Poznaj wizaż

Jesli masz takie rewelacyjne przepisy, zapraszam do poradnika http://www.wizaz.pl/porady - zarejestruj sie tam jako Zglaszajaca i zglaszaj przepisy - bo na forum to sie zgubi po jakims czasie [img]icons/icon7.gif[/img]

I witam w Klubie Pudernic [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.