Lumiere Rochas-czym pachniecie latem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-16, 19:50   #1
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170

Lumiere Rochas-czym pachniecie latem?


Gdzie mogłabym powąchać w Krakowie.Podobnie szukam Hermes Un Jardin.Sephora w M1 odpada-nie ma.A tak wogóle to czym pachniecie tej wiosny/i latem/???
Ja wąchałam Bvlgari Blanc-interesujący,szczególnie na lato.Kojarzy mi się z porankiem na wakacjach,gdzieś w plenerze,albo z chłodkiem wieczornym latem
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 18:57   #2
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Lumiere Rochas-czym pachniecie latem?

Jakie są wasze typy na lato
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 19:03   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Lumiere Rochas-czym pachniecie latem?

Ja nigdy nie gustowałam w takich zapach, które mogłyby się nadawać na lato.Dlatego przez dłuższy czas używałam latem mgiełek do ciała, bo dune(mój ukochany zapach) na lato jest trochę za ciepłe, ciężkie. Ale na wieczór?
Natomiast od jakiegoś czasu próbuję tego i owego z tej rodziny zapachów i wprawdzie nie mam jeszcze specjalnego doświadczenia, ale na przykład pasuje mi aqua di gio armaniego, właśnie teraz używam. A jak zrobi się nieznośnie gorąco, to będę się psikać clinique`a happy. To nie jest jakiś ambitny zapach, ale lekki i wesoły.I mam słabość do escady tropical punch, ale jak wiadomo to była sezonówka, więc ...
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 19:25   #4
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: Lumiere Rochas-czym pachniecie latem?

Właśnie jestem po intensywnych poszukiwaniach zapachu na to lato I chyba mój wybór padnie na Chanel Chance. Już się prawie zdecydowaam ale po drodze oczywiście porobiłam kupę innych nieplanowanych zakupów, i chwilowo nie mam kasy, muszę trochę poczekać Więc na razie pachnę próbką Chance, 2 ml więc na jakiś tydzień może mi wystarczy
Poza tym podobała mi się Eau de Dolce Vita.
W tamtym roku - Aroma Source Lancome i Clarins Eau Ressourcante, ale obie to wody do ciała, bardzo nietrwałe, po godzinie prawie nie czuć.
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.