Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 12:33   #3001
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ale masz fajnie tylko pozazdrościć u nas takie biegi nie są organizowane albo ja o niczym nie wiem ja tylko biegłam ostatnio w tym co linka podawałaś Polska biega czy coś takiego
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:36   #3002
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ooo nie, musieliby miliony placic zebym przebiegla 1km:P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:38   #3003
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

http://4run.pl/29-hasco-lek-wroclaw-maraton/2011-09-11
znalazłam to może się skuszę tylko czy Jula da radę ?! albo czy znajdzie sie dla niej opiekunka ?!
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:43   #3004
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

PL MADZIA o dziwo w tej ciazy nie puchne...i o dziwo bardzo dobrze sie czuje,o wiele lepiej niz jak bylam z Karinka...teraz caly czas sie ruszam,cos robie,jestem bardzo aktywna,nawet za Karina potrafie biec
a biegania i zapalu do tego sportu juz od dawna Ci zazdroszcze.
pozniej wstawie zdjecie naszego akwarium,jest malutkie i mamy dopiero trzy rybki.


dziekuje dziewczyny za komplementy



tak wiem,ze powinnam teraz leniuchowac ale nie moge tak sobie polezec,ze wzgeldu na Karinke i wogole caly czas sie czuje jak na red bulach(nigdy tego dziadostwa nie pilam,lyczka kiedys na sprobowanie)



a jesli chodzi o lozko...to ja zle wspominam swoj rozkladany fotelmoze to kwestia materacu...
ja Karinie kupilam zwykle,biale nie skladane...i akurat materac pasowal mi z lozeczka tego ze szczebelkami

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

DARUSIA spoznione wszystiego najleszego
jak sie czujesz po powrocie,jak plecy

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

moje dzieciatko sie obudzilo i slysze jak w zabawkach siedzi...a ja nic nie zrobilam w domu
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:52   #3005
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak Wy się czujecie na takich zebranich w szkole. No bo trochę to śmieszne jak dorośli ludzię znowu siadają w tych ławkach, a wtch młodszych klasach to nie wiem czy sie da wcisnąć na te małe krzesełka. I znowu jakaś nauczycielka coś tam do Was mówi. To mimo wszystko musi być śmiszne
P0P - zebranie wczoraj trwało 2,5 godziny. strszanie duzo papierów musiałam wypełnić. No i obowiązkowe- tajne głosowanie na przedstawiciela rady rodziców i trójkę klasową. Zgłosiłam się do komisji skrutacyjnej (ci co przeprowadzają głosowanie) - nie mogłam dzięki temu brać udziału wyborach

Zebranie było w sali chemicznej, dookoła próbówki, na jednej ze ścian same umywalki, miejsce dla nauczyciela na podium . No, trochę dziwnie się czułam

P0P - Darusiaa była kilka dni w szpitalu, też małej nie widziała. I Ty dasz radę. O Oliwcię się nie martw, Ona jest juz taka duża i taka mądra. Poradzi sobie z babcią

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość

ile śpią wasze dzieci w dzień??? Amela w tym tygodniu nie śpi dłużej niż godzinę, a śpi raz dziennie
minka- ola śpi 2-3 godziny, potem na noc idzie koło 21ej. Wstaje ostatnio koło 5,30

Darusiaa- winna Ci jestem spóźnione życzenia Wszystkiego najlepszego!

Czy Waszym maluszkom zdarzyła się kiedyś taka reakcja poszczepienna (we wtorek miała 6w1)? Dzwoniła przed chwilą moja mama, powiedziała, że Ola ma rączkę czerwoną aż do łokcia. Na inforlinii medycznej mi powiedzieli, żeby okładać kompresami sody z wodą.
Myślicie, że powinnam się martwić, czy nie panikować?
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:53   #3006
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

aguś czuje sie ok, poki co nie doskwiera bol wiec mam spokoj oby juz nie wrocil.
Ogolnie w ciazy tez czuje sie dobrze i biegac rowniez musze za moim tajfunem wiec wiem o czym mowisz
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:57   #3007
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość




ile śpią wasze dzieci w dzień??? Amela w tym tygodniu nie śpi dłużej niż godzinę, a śpi raz dziennie
Moja w dzień śpi 3-4 godziny plus całe nocne-spioch po mamie straszny.Prześpimy razem życie
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
NINKA Anowa we własnej osobie

i mój komentarz-jak ona do ciebi podobna (ten sam uśmiech) i jaka DOROSŁA i w oczach mały łobuz

[ana ,sorki za poślizg. Mi sie wydaje, że ci te fotki nie wchodzą, bo za duże są-ja je zmniejszyłam, bo inaczej mi tez nie wchodziły]
Evitka dziękuje.A fotki mi z mojego konta nie wchodzą,bo coś jest nie tak.Jak wlazłam na konto mojej siostry to od razu wchodzą foty
Wie,wiem,że podobna do mnie
Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
jaka blondyneczka

madzia tak mi się przypomniało coś co kiedyś gdzieś przeczytałam:

"Rodzice przez pierwsze dwa lata uczą dziecko chodzić i mówić, po to, żeby przez następne 16 lat prosić, żeby się wreszcie zamknęło i usiadło na du.pie"

coś w tym jest
Taaa zgadzam się z tym.
Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
tak wygląda mój urwis teraz... dobranoc
Śliczności
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Machaj - zostań z nami. Kalinka ma super fryzurę I oczywiście Sliczna i Mądra.


Ana-W końcu jakaś dziewczynka bez burzy włosów na glowie Dla mnie to Ninka się jakoś tak bardzo zmieniła albo może to dlatego że jej dawno nie widziałam. Sliczna mała blądyneczka



Ja też się zawsze Twoją córeczką pocieszam jeśli chodzi o włosyTylko blondi nie wiem po kim
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Podobają mie ste teguumiaki w Lidlu co dzisiaj są

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_21199.htm

Może podjadę i popatrzę na nie

A w następnym tygodniu mi się podoba to:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_21225.htm
Macałam dzisiaj te gumiaki i świetne były,ale nie było już rozmiaru na Nine.A w przyszłym tygodniu stoję tam o 8 pod lidlem po tą śliczną kamizelkę w groszki
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Ninka rzeczywiście ma takie dorosłe spojrzenie,śliczna ta mądra dziewczynka
i z tym zakładaniem butów Daniel zakłada buty mojego tż który ma rozm. 46 nie musze mówić jak to wygląda wstawię kiedyś foto

Moja często bardzo zakłada tż 45 i na drugą nogę mojego adidasa 37 i tak chodzi
Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ANAKAZAR Ninka sliczniutkai widze,ze tak samo ma wysokie czolo jak Karinka




Nawet nie zwróciłam uwagi,że mała ma wysokie czoło
Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
... i juz jutro 35 tydzien zaczynamy
szybko nam zlecialo
Jeju 35?Ale Ty piękna jesteś dziewczynoCiesz się,że ja nie les
Ania tak sukienka jest na 86

Dziewczyny wiecie czy w ecco,kazarze,ccc,bata są już kozaki zimowe?bo ja jutro jadę sobie kupić coś zimowego i dla Niny,a nawet nie wiem czy już w sklepach coś jest

A mnie coś rozłożyć próbuje,zimno mi strasznie,łeb tak boli,że nic tylko sobie w niego strzelić.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 13:30   #3008
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

hej

nic mi się nie chce.. idę Was nadrabiać, bo po 2-dniowej obecności trochę tego jest.
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:42   #3009
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
http://4run.pl/29-hasco-lek-wroclaw-maraton/2011-09-11
znalazłam to może się skuszę tylko czy Jula da radę ?! albo czy znajdzie sie dla niej opiekunka ?!
tylko wiesz że takie 42km to biegnie się około 3,5-4 godzinjak się ma przygotowanie
Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Czy Waszym maluszkom zdarzyła się kiedyś taka reakcja poszczepienna (we wtorek miała 6w1)? Dzwoniła przed chwilą moja mama, powiedziała, że Ola ma rączkę czerwoną aż do łokcia. Na inforlinii medycznej mi powiedzieli, żeby okładać kompresami sody z wodą.
Myślicie, że powinnam się martwić, czy nie panikować?
U moich dzieci nic nie było. Ale ja miałam odczyn poszczepienny, jak dostałam zastrzyk przeciwtężcowy. Miałam czerwoną lekko opuchnięta, i goracą w tym miejscu plame. Kazali mi to okładać altacetem. Pomagało tylko tyle że mniej swędziało-piekło. Taką plamę miałam 2 tygMiałam od niej aż dłoń scierpniętą, bo opuchlizna jakoś naruszała nerwyJa bym na twoim miejscu poszła z tym do lekarza, niech coś innego niż woda do okładów poradzi. Może jeszcze wapno w syropie jej podawaj
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 15:02   #3010
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Hej laski

Mam dzisiaj fatalny dzień. Źle się czuję i fizycznie i psychicznie, ogólnie wszystko jest przeciwko

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
szymek ok teraz to fajna jest pani bo sporo dzieciaków wyje więc nie za bardzo ma się z kim bawić . ale z panią śpiewa i chce wszystko z nią robić . Pani mówi że super sobie radzi i jest dobrze przygotowany do przedszkola w przeciwieństwie do większości dzieci . mam nadzieję że te dzieciaki szybko przywykną


Ja po tym co słyszałam od koleżanki która oddała właśnie synka do przedszkola to mam wrażenie że niektóre panie tam pracujące z księzyca się urwały. Sa strasznie zdziwione ze dziecko pozostawione płacze i co najgorsze nie potrafią odwrócić jego uwagi, zagadać, zabawić itp. Gdzie one studiowały ?
Fajnie że Twoje dzieci tak szybko się zaaklimatyzowały (tylko zazdrościć) ale niestety większość dzieciaków przeżywa koszmar i to jak go przejdą też w dużej mierze zalezy od personelu. Pomijam rodziców którzy ulegają maluchom bo to już inna para kaloszy

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
tak wygląda mój urwis teraz... dobranoc

Włoski ma super

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to ja je traktuję jak przykry obowiązek , tez uważam że to strata czasu , bo powinno byc jedno na poczatku , na koniec semestru i koniec roku a są co miesiąc
Albo wogóle powinni wzywać jak coś nie tak z nauką czy zachowaniem , bo jak wszystko ok. to po co?
Ale u nas jest tak że jak nei pójdziesz to będą wzywać , bo traktują to jak zaniedbanie obowiązków rodzicielskich.


Słyszałyście ,że wraca odra i szkarlatyna , dzisiaj przeczytałam o tym że coraz więcej jest przypadków zachorować a nawet gruźlica gdzies tam w przedszkolu pani dzieci pozarażała , masakra jakaś .
Są grupy rodziców co nie szczepią dzieci żadnymi szczepionkami i nie można ich do tego zmusić , tak za prawdę te obowiązkowe to tylko z nazwy , bo nie można rodzicowi nakazać szczepienia jak on sie uprze i roznoszą potem choróbska , cholera jasna zawsze się jacyś popaprańcy znajdą.
I to jeszcze jak dziecko zachoruje to rodzić nie ma obowiązku informować na co choruje , ciul tam że wszystkich zarazi , co za jakies chore przepisy są u nas
Jestem podobnego zdania jeśli chodzi o zebrania rodziców.

Co do chorób to też słyszałam. Niestety znowu robi się coraz więcej dzieci w przedszkolach, żłobkach i szkołach. Wiadomo że zawsze takie nasilenie jest w okresach powakacyjnych bo dzieciaki mieszają się z całym krajem a i teraz ze światem. Okres inkubacji choroby to zwykle 2-3 tygodnie więc nawet nie wiadomo gdzie i od kogo dziecko co złapie.
Rodzic faktycznie nie ma obowiązku mówić na co choruje dziecko ale musi przynieść zaświadczenie od lekarza że może uczestniczyc w zajęciach. Poza tym jeśli to choroba zakaźna to przychodnia informuje sanepid a ten przedszkole czy szkołę.

A gruźlica to bardzo zaniedbany temat przez nasze władze od lat. Nie ma juz teraz obowiązku wykonywania prześwietlenia do badań okresowych a prześwietlenie płuc to najszybszy sposób na wykrycie choroby. No i leczenie też pozostawia wiele do życzenia. Kiedyś chorego z gruźlicą zamykali w szpitalu nawet i na rok teraz (oczywiście dzięki lepszym lekarstwom) lecznie szpitalne trwa ok.3 tygodni i chory jest wypisywany do domu do leczenia ambulatoryjnego. Niejednokrotnie nie ma na wykupienie leków i choroba ledwo uśpiona znowu wraca i w taki sposób na prątkującą gruźlicę możemy wpaść ma sklepie, na weselu, w przedszkolu itd. Masakra.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
czemu?? wiele istotnych informacji nie da się w inny sposób przekazać rodzicomja się staram krotko i zwięźle
Na zebraniach na których ja byłam nigdy nic konkretnego z ust wychowawcy nie padło. Mam podobne zdanie do Libry.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
fotki mojego akwarium, a razej akwarium Erwinka
Rybkę i żabkę widać, tylko nieco mniej widać glonojada, a on jest największy
Fajne

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Ja od rana sie za sprzatanie porzadne wzielam, tylko jeszcze obiad nasyzkowac zostaje a mala akurat zasypia wiec bedzie spokoj

u nas zakladaja nowe balkony , w przyszlym tygodniu na bank przejda juz na nasz blok.
No i plecki przestały boleć

Na wymianę balkonów to szukuj się psychicznie. Na wiosnę mieliśmy blok ocielpany i wymieniane balkony. To był koszmar kilkudniowy z kuciem, wierceniem i rąbaniem betonu (tylko przy balkonach)

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
u nas katar rozkręcony na maxa do tego doszedł kaszelek ale to pewnie ten spływający katarek na razie podaję jej Lipomal < pani w aptece nam dała na przeziębienie dla dzieci 1-3 > oby pomogło w poniedziałek mamy szczepienie na 12.00 a ja cały dzień w pracy muszę być wyjdę tylko ją zaszczepić i z powrotem do pracy
Ja bym nie szczepiła. Sama czekam aż Zosi zupełnie katar zniknie i nie będzie pokasływać.

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
... i juz jutro 35 tydzien zaczynamy
szybko nam zlecialo
Jaka ładna piłaczka

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Czy Waszym maluszkom zdarzyła się kiedyś taka reakcja poszczepienna (we wtorek miała 6w1)? Dzwoniła przed chwilą moja mama, powiedziała, że Ola ma rączkę czerwoną aż do łokcia. Na inforlinii medycznej mi powiedzieli, żeby okładać kompresami sody z wodą.
Myślicie, że powinnam się martwić, czy nie panikować?
Ja mimo że spokojna to chciałabym żeby to lekarz obejrzał. Na odległość to trudno oceniać tym bardziej po szczepieniu
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 16:08   #3011
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
... i juz jutro 35 tydzien zaczynamy
szybko nam zlecialo
Jakaś Ty piękna Dobrze że Ty moją kochanką będziesz. Naprawdę wyglądasz WANTASTYCZNIE

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Dajcie PoP spokój sama ma wyrzuty i jest z tym ciężko,że dziecko w domu zostawia a Wy jej dokładacie-"ja bym tak nie zrobiła","ja bym tak nie mogła"itd wszystko zależy od sytuacji i punktu siedzenia
Tak, zgadzam sie z Tobą w szczególności z tym pogrubionym
A tak na serio to bardziej martwię sie o babcię czy wytrzyma niż o Oliwkę. Bo temu cygańskiemu dziecku to naprawdę wszystko jedno kto się nim zajmuje. No może gdyby Igor czy Vasco zniknęli na jakiś tydzień to by ryczała za nimi. Za babcią też nie tęskni jak jej w weekendy nie ma. Ona po prostu taka już jest - po mamusi pewnie

Cytat:
Napisane przez Dusiaczek

Czy Waszym maluszkom zdarzyła się kiedyś taka reakcja poszczepienna (we wtorek miała 6w1)? Dzwoniła przed chwilą moja mama, powiedziała, że Ola ma rączkę czerwoną aż do łokcia. Na inforlinii medycznej mi powiedzieli, żeby okładać kompresami sody z wodą.
Myślicie, że powinnam się martwić, czy nie panikować?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Macałam dzisiaj te gumiaki i świetne były,ale nie było już rozmiaru na Nine.A w przyszłym tygodniu stoję tam o 8 pod lidlem po tą śliczną kamizelkę w groszki
Gumiaki już kupiłam i też się czaję na tą samą kamizelkę -ciekawe jaka w dotyku.
A i kupiłam dzisiaj jescze 2 pary butów dla Oliwki - śliczne. Jak znajdę takie na allegro to Wam pokażę a jak nie to zrobię zdięcia. Ciekawe czy rozmiarowo dobre będą bo wziełam 22. Ale co tam najwyżej sprzedam na allegro.
Dziewczyny byłam w Factory i tam jest bardzo dużo butów fajnych zimowych dla dzieci. Tylko dojazd to aktualnie kompletna masakra
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 16:50   #3012
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dziewczyny co sprzedają na allegro mam pytanie:miałam na koncie allegro wpłacone 70zł i patrzę dnia nastęonego,a mi tą kasę zakosilii mam na minusie 10zł.Do licha z jakiej paki mi zabrali/ukradli tyle kasy?aukcje mam najtańsze-bez promowania stron itdCzy ja tam płacę za wystawienie przedmiotu codziennie?tyle ile trwa aukcja czy opłata jest jednorazowa za ileś tam dni(czas trwania aukcji)No zła jestem,bo wyczyścili mi konto i nawet nie mam pojęcia za co

Pop poka,poka te buty.

A mnie z nóg zwaliło w parę sekund-gardło boli,dreszcze jakbym była na golasa wysatwiona na niezłym mrozie i ogólnie zgon.Tż wcześniej wrócił,wziął małą na wycieczkę rowerową,a ja się przespałam,ale co z tegojak mnie co rusz wszystkie telefony w domu budziłyAle wzięłam leki i lepiej się czuję.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:00   #3013
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ana ... nie wiem czy o to ci chodzi.. ale jak ja sprzedaję i np. babeczka zapłaciła mi 183 zł przez Płace allegro to ta kasa tam bedzie dopóki nie zlece przelewu na moje konto.. ale druga opcja że kasa wypłacana jest automatycznie jak zaznaczysz taką opcje i od 20 zł juz wypłacana kasa jest na twoje konto.
Po drugie NIGDY NIGDY nie zdarzyło mi sie aby sami odciagneli kasę za wystawianie?. musisz sama zlecić przelew, tak jakbys rachunek opłacała.

więc nie mam pojecia dlaczego znikneło ci 70 zł??? ja bym to wyjasniła.. i chetnie dowiem sie dlaczego tak sie stało..
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:01   #3014
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sprzedają na allegro mam pytanie:miałam na koncie allegro wpłacone 70zł i patrzę dnia nastęonego,a mi tą kasę zakosilii mam na minusie 10zł.Do licha z jakiej paki mi zabrali/ukradli tyle kasy?aukcje mam najtańsze-bez promowania stron itdCzy ja tam płacę za wystawienie przedmiotu codziennie?tyle ile trwa aukcja czy opłata jest jednorazowa za ileś tam dni(czas trwania aukcji)No zła jestem,bo wyczyścili mi konto i nawet nie mam pojęcia za co

.
Ja się od dłuższego czasu zbieram do wystawienia paru rzeczy na all i wczoraj już chciałam ale jak poczytałam o tych opłatach to kompletnie mi się pomieszało z tymi cenami za wszystko. Dzisiaj mi wogóle nic nie wchodzi. Nie pomogę. Tylko jak robiłam zakupy to zawsze sprzedający mówili żeby nie płacić przez all tylko na osobne podane konta.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:33   #3015
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ana ... nie wiem czy o to ci chodzi.. ale jak ja sprzedaję i np. babeczka zapłaciła mi 183 zł przez Płace allegro to ta kasa tam bedzie dopóki nie zlece przelewu na moje konto.. ale druga opcja że kasa wypłacana jest automatycznie jak zaznaczysz taką opcje i od 20 zł juz wypłacana kasa jest na twoje konto.
Po drugie NIGDY NIGDY nie zdarzyło mi sie aby sami odciagneli kasę za wystawianie?. musisz sama zlecić przelew, tak jakbys rachunek opłacała.

więc nie mam pojecia dlaczego znikneło ci 70 zł??? ja bym to wyjasniła.. i chetnie dowiem sie dlaczego tak sie stało..
Madziwnia wczoraj wpłynęła mi wpłata przez allegro 35zł i było tam na koncie,ustawiłam sobie,że będę wypłacała na żądanie.Dzisiaj wchodzę i na poczcie mam info,że mam wpłacone kolejne 35zł.Wchodzę na konto na all i tam minus 9,65I ani kasy tylko jeszcze długCzyli sprzedałam ubranka za darmo i jeszcze musiałam zapłacić ze swoich za wysyłkę i jeszcze mam długDo supy z czymś takimA powiedz ile zapłaciłaś im za tą aukcje ostatnią?
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Ja się od dłuższego czasu zbieram do wystawienia paru rzeczy na all i wczoraj już chciałam ale jak poczytałam o tych opłatach to kompletnie mi się pomieszało z tymi cenami za wszystko. Dzisiaj mi wogóle nic nie wchodzi. Nie pomogę. Tylko jak robiłam zakupy to zawsze sprzedający mówili żeby nie płacić przez all tylko na osobne podane konta.
No właśnie coś jest nie tak,bo allegro nie działa.Są komunikaty,że maja awarię-może coś się popieprzyło?Oczywiście będę to wyjaśniała jak tylko all zacznie funkcjonować.I już zaznaczyłam,że tylko wpłata na konto,żadnych płatności przez all.Złodzieje

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Ooo działa już.Tylko gdzie tam do nich napisać?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Mają taki komunikat"Przepraszamy, aktualnie trwa awaria usługi Płacę z Allegro. Pracujemy nad przywróceniem jej działania"

Ciekawe czy sami kasę zwrócą jak dojdą do tego czy nie?
Dziewczyny jeśli wiecie gdzie do nich napisać w takiej sprawie,ogólnie gdzie do allegro to dajcie cynk,bo ja się motam i nie wiem;/

całe szczęście,że ponad 200zł ludzie wpłacili mi na konto,bo tak to bym interes zrobiła;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-09-08 o 18:35
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:53   #3016
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ana na alegro masz tak jakby dwa konta, jedno z kasą co tobie wpłacają przez pay, a drugie te płatności za sprzedaż, i one nie są ze sobą powiązane. może nie w te opcje weszłaś, i zamiast na te zarobione, weszłaś na te opłaty

Ja mam na pulpicie poszykowane do aukcji, w sumie na 7, a tu wystawić nie mogę bo all nie działa a kaska mi potrzebna
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:03   #3017
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
ana na alegro masz tak jakby dwa konta, jedno z kasą co tobie wpłacają przez pay, a drugie te płatności za sprzedaż, i one nie są ze sobą powiązane. może nie w te opcje weszłaś, i zamiast na te zarobione, weszłaś na te opłaty

Ja mam na pulpicie poszykowane do aukcji, w sumie na 7, a tu wystawić nie mogę bo all nie działa a kaska mi potrzebna
Nic nie pomyliłamBo wlazłam dzisiaj i wczoraj w to samo i wczoraj kasa była, dzisiaj tylko długNapisałam już do nich.Zobaczę co będzie jak się"naprawią"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:21   #3018
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

oo to zdecydowanie błąd jakis z ich strony.. musza ci kase zwrócic..

a za kombinezon Wójcika skasowali mi świnie 5,6 za sprzedaz... za wystawienie 1,55.. czyli 8,15 czyli nie zarobilam 170 tylko 160 buuu
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:24   #3019
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też się zawsze Twoją córeczką pocieszam jeśli chodzi o włosyTylko blondi nie wiem po kim

Macałam dzisiaj te gumiaki i świetne były,ale nie było już rozmiaru na Nine.A w przyszłym tygodniu stoję tam o 8 pod lidlem po tą śliczną kamizelkę w groszki

Moja często bardzo zakłada tż 45 i na drugą nogę mojego adidasa 37 i tak chodzi

Nawet nie zwróciłam uwagi,że mała ma wysokie czoło.
mi się udało kupić, ostatnią pare wziełam. Też sięczaje na tą kamizelke.

Moja Zosia też ma wysokie czoło.


Ja własnie wróciłam od fryzjera, miałam zapuszczać włosy,a znowu obciałam się na króciutko ale inaczej.
Zosia od dzisiaj ma kolczyki. Byłyśmy przebić jej uszka. Nie płakała wogóle.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 19:29   #3020
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
oo to zdecydowanie błąd jakis z ich strony.. musza ci kase zwrócic..

a za kombinezon Wójcika skasowali mi świnie 5,6 za sprzedaz... za wystawienie 1,55.. czyli 8,15 czyli nie zarobilam 170 tylko 160 buuu
Ta już zerknęłam w ten ich cennik za sprzedaż,a kombinezon to sumka nie mała to wzięli tyle.
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
mi się udało kupić, ostatnią pare wziełam. Też sięczaje na tą kamizelke.

Moja Zosia też ma wysokie czoło.


Ja własnie wróciłam od fryzjera, miałam zapuszczać włosy,a znowu obciałam się na króciutko ale inaczej.
Zosia od dzisiaj ma kolczyki. Byłyśmy przebić jej uszka. Nie płakała wogóle.
Pokaż zdjęcia Zosi w kolczykach.Mi się bardzo dziewczynki małe podobają w kolczykach.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:32   #3021
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ta już zerknęłam w ten ich cennik za sprzedaż,a kombinezon to sumka nie mała to wzięli tyle.

Pokaż zdjęcia Zosi w kolczykach.Mi się bardzo dziewczynki małe podobają w kolczykach.
Jutro zrobie i wstawie, bo śpi już. Cały dzien nas nie było w domu i wogóle nie spała.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:35   #3022
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Jutro zrobie i wstawie, bo śpi już. Cały dzien nas nie było w domu i wogóle nie spała.
Ok
A latałaś po sklepach?są zimowe kozaki już?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:36   #3023
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witam znowu z doskoku ale wiem ze niektóre mnie kojarzą,
Moje dziecko to ostatnio diabeł wcielony, staram się czytac, być na bierzaco ale ciezko cos napisac
Krzyczy, piszczy, wymusza i jęczy całymi dniami, 3 zęby w natarciu grr dwie 3 i dolna 2
A czwórki już są, kolejność masakra
Duuuuzo zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków
Dzieci boskie wszystkie i co jedno to piękniejsze i takie duze w porównianiu do tych fotek madzwini
Madziapl śliczna rybka i akwarium i fajnie piszesz o bieganiu, zupełnie inne spojrzenie na ten sport

Asiulek my tez spalismy tylko raz w karpaczu zanim jeszcze mały był na świecie wiec nie patrzyłam pod kątem dzieci
Pokój ok. ale bez rewelacji, prysznic się zapychał i woda nie sciekała
Ale śniadania robili pyyyyyszne
http://www.skala.karpacz.pl/oferta.htm

Agnieszka wyglądasz BOSKO, zgrabna, promienna i ten cudny brzusio i to już 35tc szook

Dusiaka, ja po roku zaszczepiłam małego na pneumo i będą 2 dawki i po 2 dniach od szczepienia spora czesc rączki zrobiła się czerwona i lekko spuchła była tak prawie 2 dni już miałam isc do lekarza ale znikło samo

Ana wooow ile mała spi mój w dzien zazwyczaj 1:40 ale czasem tylko godzine a czasem prawie 3 ale baaaaaardzo rzadko a w nocy od 19:30 do 6 ale przed 5 musi dostac mleko bo inaczej się budzi po5 i koniec jęczy i zły
W ccc nie ma na pewno, w wojasie jest kilka par zimowych, jedne boskie ale 549zł a reszty sklepów u mnie nie ma wiec nie pomoge

Ana jest mega awaria allegro, może jutro wróci już do normy


Ja Bartusiowi kupiłam kalosze i biedronce i co... załozyłam na próbe w domu i wrzask i machanie nogami żeby mu sciągnąć
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:39   #3024
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ok
A latałaś po sklepach?są zimowe kozaki już?
Byłam wczoraj, ale mało jeszcze jest. Jak mi się coś podobało to Zosi na nogi nie wchodzi. Więcej ma być w drugiej połowie września.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:42   #3025
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Gusinek a niech śpi tyle,spokój jest

Dzięki za info w sprawie butów.To już widzę jak sobie jakieś jutro kupię;/ale koniecznie małej coś muszę kupić,bo jej niedługo zimno w nóżki będzie.

No niech to all się naprawia,bo tż dzisiaj cały dzień się ze mnie nabiją,że głowy do "interesów"to ja nie mam,bo jeszcze dopłacam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:48   #3026
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
a za kombinezon Wójcika skasowali mi świnie 5,6 za sprzedaz... za wystawienie 1,55.. czyli 8,15 czyli nie zarobilam 170 tylko 160 buuu
No niestety all kosztuje, zawsze można przez np gumtree wystawić, albo inne darmowe aukcje, ale tam długo się czeka
Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
Witam znowu z doskoku ale wiem ze niektóre mnie kojarzą,
Moje dziecko to ostatnio diabeł wcielony, staram się czytac, być na bierzaco ale ciezko cos napisac
Krzyczy, piszczy, wymusza i jęczy całymi dniami, 3 zęby w natarciu grr dwie 3 i dolna 2
Mój tez był diabłem wcielonym, ale teraz coraz lepiej, choć jeszcze daleko od ideału, czasami potrafi chwilę spacerować, a nie biegać
No i nasza bolączka od 2 tyg, bo co mu się nie pozwala to głową wali w co ma najbliżej, lub po prostu w ziemieo i nawet ta ikonka pasujeIgnorujemy , ale dalej tak robiale mam wrażenie że już mniej.
Spędzaj jak najwiecej czasu na dworzu to się wymęczy, i nie bedzie miał siły na brojenie
A do kaloszy łatwiej przekonać jak sama w takich wyjdziesz, i wejdziecie razem w głęboką kałuże
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:09   #3027
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ja gumiaki kupiłam oczywiście te różowe.

i takie
http://allegro.pl/nowe-nike-winter-j...799509827.html
To takie bardziej na jesień a nie zimę Dałam za nie 70 zł

A Geox takich jak kupiłam nie mogę znalźć. Dałam za nie 120 zł i kupiłam je w Gino Rossi. Te to już na zimę i mam nadzieję że trafiłam z rozmiarem a jak nie to wystawię na allegro.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:09   #3028
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Gusinek a niech śpi tyle,spokój jest

Dzięki za info w sprawie butów.To już widzę jak sobie jakieś jutro kupię;/ale koniecznie małej coś muszę kupić,bo jej niedługo zimno w nóżki będzie.

No niech to all się naprawia,bo tż dzisiaj cały dzień się ze mnie nabiją,że głowy do "interesów"to ja nie mam,bo jeszcze dopłacam
a pewnie niech spia te nasze dzieci tyle luzu w ciagu dnia

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
No niestety all kosztuje, zawsze można przez np gumtree wystawić, albo inne darmowe aukcje, ale tam długo się czeka

Mój tez był diabłem wcielonym, ale teraz coraz lepiej, choć jeszcze daleko od ideału, czasami potrafi chwilę spacerować, a nie biegać
No i nasza bolączka od 2 tyg, bo co mu się nie pozwala to głową wali w co ma najbliżej, lub po prostu w ziemieo i nawet ta ikonka pasujeIgnorujemy , ale dalej tak robiale mam wrażenie że już mniej.
Spędzaj jak najwiecej czasu na dworzu to się wymęczy, i nie bedzie miał siły na brojenie
A do kaloszy łatwiej przekonać jak sama w takich wyjdziesz, i wejdziecie razem w głęboką kałuże
mój na szczescie nie wali jeszcze głowią ale tupie i piszczy tez ignoruje
ale kurde on wogóle nie wolno ja starm sie mówic na powaznie do niego a on patrzy na mnie robi słodka minke i robi to dalej i wymiękam
a kalosze głupia matka chyba za małe kupiła takie sie duze wydawały jak kupowałam z miesiac temu a teraz hmmm moze ciasne i go gniecie
na dwór chodzimy 2 razy rano i po spaniu i gania non stop, ale spacery uwielbia i jest zazwyczaj grzeczny tzn nie jęczący ale rozrabia na max
uwielbia zbierac pety i te metalowe od puszek piwa grr wszedzie to wypatrzy
ale kocham go nad zycie
i sie pochwale oto mój urwis
i ja byłam blond całe zycie a teraz jestem czarna od prawie 2miesiecy
tak krzycze mamie całymi dniamii kawałek naszego psa:P w zoo, w szklarskiej, moje ulubione buzi tatusiowi i a ostatnie to zafascynowanie panem który grał na akordeonie na ulicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (51,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (60,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buzi.jpg (68,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee.jpg (94,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ttt.jpg (68,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (47,5 KB, 28 załadowań)
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764


Edytowane przez gusinek
Czas edycji: 2011-09-08 o 20:16
gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:17   #3029
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
atak krzycze mamie całymi dniami w zoo, w szklarskiej, moje ulubione buzi tatusiowi i a ostatnie to zafascynowanie panem który grał na akordeonie na ulicy
Słodziak
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:22   #3030
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Gusinek - Bartuś to mały blond przystojniak.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.