Odstający brzuch. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-20, 16:43   #1
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188

Odstający brzuch.


Cześć dziewczyny. Nie wiem czy jest taki wątek, ale mam pewien problem. Więc mam 21 lat i borykam się z odstającym brzuszkiem, najgorszej jest w dolnej części? Czym to jest spowodowane? Dodam, że regularnie się ruszam, ostatnio zaczęłam biegać. Widzę efekty bo nogi mi wyraźnie zeszczuplały, jednak brzuch prawie wcale nie ruszył marzy mi się bardzo płaski brzuszek. Nie wiem tylko czy jest to w ogóle wykonalne przy takiej beznadziejnej figurze, jak moja.
W ogóle jest tutaj jakaś dobra duszyczka, która siedzi w tym temacie i pomogła mi określić jakim typem figury jestem? Niby biodra mam szersze biodra niż ramiona i do tego jestem płaska, więc powinnam być gruszką, jednak ten odstający brzuch trochę tutaj nie pasuje, bo gruszka nie powinna mieć z tym problemu.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek rady w załączniku dodaje zdjęcia mojej sylwetki.
1.jpg

Bez☠tytułu.jpg

IMGP8309 ? kopia2.jpg

Przepraszam, jeśli taki wątek już był.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 22:20   #2
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Odstający brzuch.

Po pierwsze, to raczej Twój kompleks, bo odstawać, trochę odstaje, ale spodziewałam się raczej patologii, a tu nie jest wcale źle
A po drugie, jak wygląda Twoja dieta? Wiesz, że "brzuch robi się w kuchni"?
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 22:43   #3
jaityle
Raczkowanie
 
Avatar jaityle
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 235
Dot.: Odstający brzuch.

Ja też spodziewałam się "bardziej odstającego brzucha".
Według mnie nie ma w nim nic takiego (pod względem negatywnym) co miało by przykuwać szczególną uwagę.

Masz świetne wcięcie w tali , ćwiczenia czy natura?
__________________
Mój dziennik (dieta i ćwiczenia): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767796

BYŁO: 76 kg
JEST: 62,5 kg
BĘDZIE: 58 kg
jaityle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 22:55   #4
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Odstający brzuch.

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to raczej Twój kompleks, bo odstawać, trochę odstaje, ale spodziewałam się raczej patologii, a tu nie jest wcale źle
A po drugie, jak wygląda Twoja dieta? Wiesz, że "brzuch robi się w kuchni"?
Wiem, że brzuch robi się w kuchni dlatego staram się odżywiać racjonalnie, jednak zdarza mi się nieraz jeść produkty wysoko przetworzone, białe pieczywo i wiem, że może to mieć właśnie wpływ na brzuch. Marzy mi się taki typowy, płaski brzuch, tylko nie wiem czy to w ogóle możliwe przy mojej budowie ciała.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to raczej Twój kompleks, bo odstawać, trochę odstaje, ale spodziewałam się raczej patologii, a tu nie jest wcale źle
A po drugie, jak wygląda Twoja dieta? Wiesz, że "brzuch robi się w kuchni"?
Cytat:
Napisane przez jaityle Pokaż wiadomość
Ja też spodziewałam się "bardziej odstającego brzucha".
Według mnie nie ma w nim nic takiego (pod względem negatywnym) co miało by przykuwać szczególną uwagę.

Masz świetne wcięcie w tali , ćwiczenia czy natura?
Wiem, że brzuch robi się w kuchni, dlatego staram się odżywiać racjonalnie. Jednak zdarza mi się jeść produkty wysoko przetworzone, białe pieczywo, czy z dodatkiem innej chemii. Moim zdaniem w ogóle ciężko od tego czasami uciec. Moim problemem jest chyba również to, że pije za mało wody. Chociaż swego czasu naprawdę bardzo się z tym pilnowałam i jakoś nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli o wygląd brzucha chodzi.

Marzy mi się taki typowy "fitnessowy" płaski brzuch, jednak nie wiem czy to w ogóle osiągalne przy mojej budowie ciała.
A takie wcięcie w talii mam z natury, ale pewnie ćwiczenia troszkę ją uwydatniły
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 23:29   #5
gloria90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Odstający brzuch.

Mam bardzo podobną figurę do Twojej, tylko bardziej odstający brzuszek... Chętnie się dowiem, co zrobić, by sięgo pozbyć ;-)
__________________
wciąż studentka )
gloria90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 21:59   #6
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Odstający brzuch.

Czy ćwiczysz dolne partie brzucha? Jeśli nie, potrenuj, wtedy powinno się co nieco zarysować
Inna kwestia - czy to jest zdjęcie brzucha w ciągu dnia czy na czco? U mnie podobnie to wyglądało przy problemach jelitowych (wzdęcia i inne przeboje).
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 23:56   #7
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Odstający brzuch.

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Czy ćwiczysz dolne partie brzucha? Jeśli nie, potrenuj, wtedy powinno się co nieco zarysować
Inna kwestia - czy to jest zdjęcie brzucha w ciągu dnia czy na czco? U mnie podobnie to wyglądało przy problemach jelitowych (wzdęcia i inne przeboje).
Właśnie z dolnymi partiami jest u mnie trochę gorzej, bo mało jest ćwiczeń na tą część brzucha, albo mnie się tak może tylko wydaje
Zdjęcie zrobiłam w ciągu dnia, rano, na czczo brzuch wygląda troszkę lepiej, ale też rewelacji nie ma.
Miewam też czasami wzdęcia i inne takie, ale w w tym miejscu gdzie brzuch odstaje też jest tkanka tłuszczowa. Wydaje mi się, że to też sprawa genów, bo moja mama też od kiedy pamiętam ma taki lekko odstający brzuch w tym miejscu, a teraz gdy przytyła to już w ogóle.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 18:30   #8
karolina_hot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 88
Dot.: Odstający brzuch.

dziewczyno ja bym chciała mieć taki odstający brzuch. Jskbyś mój zobaczyła to bys się zdziwiła który jest odstający bo dość że urósł to mi się zrobiła na nim tzw galareta tzn nie jest ukształtowany;( i brak motywacji na jakies ćwiczniea;( chociaż może dużo nie ważę bo tylko 54 kg:P
karolina_hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 19:30:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.