Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-25, 15:44   #1651
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ku przestrodze... nie wybieracie się na ŚDM do Krakowa?
Znajoma znalazła w autobusie plecak, w którym było 4 tys. zł. i dokumenty chłopaka z Syrii. Znajoma skontaktowała się z nim, oddała pieniądze. Chłopak przeszczęśliwy, chciał jej dać tysiąc złotych. Znajoma stwierdziła, że to nie jej pieniądze i nic nie weźmie. Chłopak podziękował i powiedział jej, żeby nie jechała do Krakowa na ŚDM... Dziewczyna zgłosiła to na policję, jego przesłuchano, niby wszystko jest w porządku, ale aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Słyszałam podobną historię tylko z portfelem i dotyczyło to Galerii Krakowskiej w czasie ŚDM.. Znajoma znajomych znalazła portfel Tunezyjczyka (?), chciał jej zapłacić, ona oczywiście nie chciała. Poprosił ją aby w czasie ŚDM nie odwiedzała GK. Jakoś dwa miesiące temu podobne historie krążą o innych galeriach handlowych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:45   #1652
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ku przestrodze... nie wybieracie się na ŚDM do Krakowa?
Znajoma znalazła w autobusie plecak, w którym było 4 tys. zł. i dokumenty chłopaka z Syrii. Znajoma skontaktowała się z nim, oddała pieniądze. Chłopak przeszczęśliwy, chciał jej dać tysiąc złotych. Znajoma stwierdziła, że to nie jej pieniądze i nic nie weźmie. Chłopak podziękował i powiedział jej, żeby nie jechała do Krakowa na ŚDM... Dziewczyna zgłosiła to na policję, jego przesłuchano, niby wszystko jest w porządku, ale aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że ta dziewczyna mówiła prawdę? Moja mama przyniosła niedawno do domu podobną historię. Znajoma z pracy jej koleżanki znalazla portfel jakiegoś araba, odesłała go na adres z dowodu i dołączyła swój numer z prośbą by dał znać czy doszło. Koleś oddzwonił, chciał zaprosić na kawę, ona nie chciała, to powiedział jej niby w ramach podziękowań, że ma nie wysyłać dzieci na ŚDM.
Ponoć takie historie krążą w internetach od lat. jak ktoś jest bajkopisarzem to podłapie i opowie jako swoje.
Też słyszałam o takich historyjkach, różnią się tylko szczegółami...
Jak dla mnie to bujda, celowe wzbudzanie paniki...
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:46   #1653
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, to jest bujda, było juz wiele wersji tej samej historii, a ludzie cały czas w to wierzą. Ja słyszałam wersję sprzed paru miesięcy, że laska w Warszawie oddała zagubione dokumenty i została ostrzeżona, żeby nie jezdziła metrem w dany dzien, bo cos sie stanie chyba nie musze mówić, ze oczywiscie nic sie nie stało.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



na takiej samej zasadzie jest słynna historia o autostopowiczu Ładnie by pani wyglądała w trumnie. Juz tyle razy to słyszałam, że koleżankę kolezanki ciotki/wujka/brata/siostry to spotkało, ze sama prawda itede. Taaaaa.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Ale dobra, miałam się pytać o coś a nie pisac o fejk historiach.

Ktoś wie, jak mam zmienić na komputerze listę sklepów, które mi domyslnie wyskakują przy wybraniu dostawy do sklepów? Bo aktualnie nie mam ani jednego z Wro, chociaz tam zamawiam wszystko, za to Poznan/Warszawa itd. wiszą mi cały czas

Oo to z trumna słyszałam

Zrób rezerwacje do jakichś sklepów we Wro to moze wskoczy potem domyślnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:47   #1654
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
właśnie miałam to samo napisać, dokładnie bardzo podobną historie opowiedziała mi tesciowa że niby bratanek podniósł portfel araba a ten w zamian chciał go zaprosić na piwo a że ten chciał to arab powiedział żeby nie zbliżał się do Galerii Krakowskiej w śdm.....



wiadomo że niebezpieczeństwo istnieje i to coraz większe ale takie historyjki nie są prawdziwe już widzę jak ktoś przeszukuje porzucony plecak jak wszędzie trąbią że takie sytuacje trzeba od razu zgłaszać bo może to być bomba

Chyba masowo coś gubili


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:48   #1655
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Az dziwne ze ja nie słyszałam takiej historyjki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja tez nie słyszłam
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:49   #1656
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Oo to z trumna słyszałam

Zrób rezerwacje do jakichś sklepów we Wro to moze wskoczy potem domyślnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie problem cały w tym, że cały czas robię, od paru dni naklikałam z 10 paczek wszystkie do tej samej galerii, a ona i tak nie wyskakuje w domyślnych za to galerie, gdzie zamawiałam komuś z innego miasta chocby i jeden raz mam na samym początku, wrrr.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:52   #1657
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który kolor zostawić?


Osobiście ta druga mi się kolorystycznie podoba.

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzonka
Spełnią się, spełnią

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Kama, rozmiar 38 to nie jest CHUDA



DZIEWCZYNY POMOCY PROSZĘ !!!

Jest tu ktoś, kto jest księgową, kadrową- chodzi o urlop wypoczynkowy po macierzyńskim i zmianę pracy


Jakby coś to służę pomocą

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Szukam płaszcz ręcznie szytego XS niebieskiego


W ogóle ukradli mi telefon w weekend.. a raczej jestem trochę sobie winna.. najgorzej, że nigdy mi się to nie zdarzyło.. i nie miałam tam żadnej blokady i ktoś wszystkie moje prywatne rzeczy mógł przejrzeć, bo ten telefon był cały dzień włączony, a ja się zreflektowałam na drugi dzień popołudniu, że nie mam telefonu
więc teraz muszę kupić nowy, więc nie poszaleję już ;(

Oj współczuję Kochana
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 16:02   #1658
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
Chyba masowo coś gubili


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:22   #1659
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Też słyszałam o takich historyjkach, różnią się tylko szczegółami...
Jak dla mnie to bujda, celowe wzbudzanie paniki...

hej dziewczyny, nie wiem czy ktoś pamięta mnie z poprzedniej wyprzedaży podczytuję was ale się nie udzielam

co do tych historyjek to słyszałam już kilkanaście różnych wersji. Zgadzam się z Mo_Niką że to istna bujda, szkoda tylko że ktoś powtarza takie głupoty. Oczywiście ryzyko istnieje i to nie małe. Sama chyba nie pojadę na 2 tygodniowe wakacje w Paryżu, które zaplanowaliśmy, chociaż bilety już kupione
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:30   #1660
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
A masz moze ref tej niebieskiej ramoneski??


Oczywiście juz podaje 3046/023


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:33   #1661
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
hmm... może i nie są to prawdziwe historie, ale mi się wydaje,ze lepiej zawczasu sprawdzić czy nie dzieje się coś złego niż później ma sie stać tragedia...
Jasne, masz rację. Nie twierdzę, że należy temat ignorować, odniosłam się tylko do tej konkretnej historii
Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
właśnie miałam to samo napisać, dokładnie bardzo podobną historie opowiedziała mi tesciowa że niby bratanek podniósł portfel araba a ten w zamian chciał go zaprosić na piwo a że ten chciał to arab powiedział żeby nie zbliżał się do Galerii Krakowskiej w śdm.....

wiadomo że niebezpieczeństwo istnieje i to coraz większe ale takie historyjki nie są prawdziwe już widzę jak ktoś przeszukuje porzucony plecak jak wszędzie trąbią że takie sytuacje trzeba od razu zgłaszać bo może to być bomba
Dokładnie. Gdybym ja znalazła taki plecak i nawet do niego zajrzała to widząc zawartość prędzej bym go na policję zaniosła niż szukała właściciela. Ale niestety może zdarzyć się i tak, że ktoś nie pomyśli o tym.
Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
No właśnie problem cały w tym, że cały czas robię, od paru dni naklikałam z 10 paczek wszystkie do tej samej galerii, a ona i tak nie wyskakuje w domyślnych za to galerie, gdzie zamawiałam komuś z innego miasta chocby i jeden raz mam na samym początku, wrrr.
Miałam podobną sytuację (chociaż moja "główna" galeria wisiała dalej jako pierwsza) i po jakimś czasie te inne same mi się usunęły, a na ich miejsce weszły najbliższe.

Btw, czy czeka ktoś dzisiaj na paczkę do Katowickiej? Zawsze wysyłają smsy już koło 9, bylam po 12, koleś mi powiedział, że kuriera jeszcze nie było i dalej cisza.
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 16:36   #1662
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Jasne, masz rację. Nie twierdzę, że należy temat ignorować, odniosłam się tylko do tej konkretnej historii

Dokładnie. Gdybym ja znalazła taki plecak i nawet do niego zajrzała to widząc zawartość prędzej bym go na policję zaniosła niż szukała właściciela. Ale niestety może zdarzyć się i tak, że ktoś nie pomyśli o tym.


Miałam podobną sytuację (chociaż moja "główna" galeria wisiała dalej jako pierwsza) i po jakimś czasie te inne same mi się usunęły, a na ich miejsce weszły najbliższe.

Btw, czy czeka ktoś dzisiaj na paczkę do Katowickiej? Zawsze wysyłają smsy już koło 9, bylam po 12, koleś mi powiedział, że kuriera jeszcze nie było i dalej cisza.
Też nie dostałam sms'a Ciekawe czy jutro przyjdzie mi pięć
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:38   #1663
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
Też nie dostałam sms'a Ciekawe czy jutro przyjdzie mi pięć

Mam nadzieje, ze nic sie z nimi nie stało
Nie lubię tak czekać no


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:42   #1664
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

w zeszlym tygodnia byla podobna historia u mnie w miescie
chodzilo o jedna z galerii
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:43   #1665
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Jasne, masz rację. Nie twierdzę, że należy temat ignorować, odniosłam się tylko do tej konkretnej historii

Dokładnie. Gdybym ja znalazła taki plecak i nawet do niego zajrzała to widząc zawartość prędzej bym go na policję zaniosła niż szukała właściciela. Ale niestety może zdarzyć się i tak, że ktoś nie pomyśli o tym.


Miałam podobną sytuację (chociaż moja "główna" galeria wisiała dalej jako pierwsza) i po jakimś czasie te inne same mi się usunęły, a na ich miejsce weszły najbliższe.

Btw, czy czeka ktoś dzisiaj na paczkę do Katowickiej? Zawsze wysyłają smsy już koło 9, bylam po 12, koleś mi powiedział, że kuriera jeszcze nie było i dalej cisza.


Też miałam nadzieję, że dzisiaj paki dotrą ale sms nie wysłali
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 17:01   #1666
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Owocelki ja bym pojechała do Paryża sama byłam jakoś tydzień po ataku jaki tam był i było bardzo spokojnie wszędzie policja z długa bronią czułam sie bezpiecznie.
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 17:13   #1667
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Nie wpadajmy w panikę takie plotki chodzą już od kilku miesięcy. Kraków jest obecnie najbezpieczniejszym miejscem w Polsce
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 17:18   #1668
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Owocelki ja bym pojechała do Paryża sama byłam jakoś tydzień po ataku jaki tam był i było bardzo spokojnie wszędzie policja z długa bronią czułam sie bezpiecznie.

Mój ojciec (który tam mieszka) powtarza mi to samo, ale nie wiem czy psychicznie byłabym w stanie odpocząć, z drżeniem serca i rąk codziennie rano sprawdzam wiadomości ze świata.

A co do tematu zakupów to jak do tej pory dla siebie nie mam nic, a dla chłopaka jedynie spodnie i koszule. Byłam ostatnio w zarze w galerii krakowskiej, niestety połowa rzeczy leżała na podłodze, a co mi się w miarę spodobało było totalnie brudne. Może na coś jeszcze zapoluję online
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 17:32   #1669
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie wiem czy ktoś pamięta mnie z poprzedniej wyprzedaży podczytuję was ale się nie udzielam
ja pamiętam bo mam od Ciebie super spodnie i spotkałyśmy się
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 17:48   #1670
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Nie wpadajmy w panikę takie plotki chodzą już od kilku miesięcy. Kraków jest obecnie najbezpieczniejszym miejscem w Polsce

Te historyjki to faktycznie głupie plotki, ale z tym najbezpieczniejszym to bym nie przesadzała sama zreszta ostatnio mowilas podobnie o Stambule i Turcji a widziałaś co sie stało tydzień po Twoim wylocie... Takze podsumowując - you never know


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 17:54   #1671
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ku przestrodze... nie wybieracie się na ŚDM do Krakowa?
Znajoma znalazła w autobusie plecak, w którym było 4 tys. zł. i dokumenty chłopaka z Syrii. Znajoma skontaktowała się z nim, oddała pieniądze. Chłopak przeszczęśliwy, chciał jej dać tysiąc złotych. Znajoma stwierdziła, że to nie jej pieniądze i nic nie weźmie. Chłopak podziękował i powiedział jej, żeby nie jechała do Krakowa na ŚDM... Dziewczyna zgłosiła to na policję, jego przesłuchano, niby wszystko jest w porządku, ale aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W SCC jakiś zostawił portfel od kumpeli znajoma to zobaczyła i pobiegła za nim. Podziękował jej i powiedział że dobro za dobro i że ma do końca sierpnia nie przychodzić tutaj.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 17:55   #1672
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Te historyjki to faktycznie głupie plotki, ale z tym najbezpieczniejszym to bym nie przesadzała sama zreszta ostatnio mowilas podobnie o Stambule i Turcji a widziałaś co sie stało tydzień po Twoim wylocie... Takze podsumowując - you never know


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zawsze jest ten sam problem być w nieodpowiednim miejscu
ja mieszkam w samym centrum helikoptery latają cały czas, wojsko, policja, straż miejsca, komandosi, 20 snajperów, służba celna to wszystko sprawia,że czuje się bezpiecznie na pewno bezpieczniej niż w Wiedniu, gdzie spędziłam tydzień i na każdym kroku grupki Arabów, kobiety w chustach to nie ten sam Wiedeń jaki widziałam 3 lata temu za dwa-trzy tygodnie jadę do Turcji na zaproszenie i nie boję się,że spotka mnie tam coś złego.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 18:15   #1673
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Jasne, masz rację. Nie twierdzę, że należy temat ignorować, odniosłam się tylko do tej konkretnej historii

Dokładnie. Gdybym ja znalazła taki plecak i nawet do niego zajrzała to widząc zawartość prędzej bym go na policję zaniosła niż szukała właściciela. Ale niestety może zdarzyć się i tak, że ktoś nie pomyśli o tym.


Miałam podobną sytuację (chociaż moja "główna" galeria wisiała dalej jako pierwsza) i po jakimś czasie te inne same mi się usunęły, a na ich miejsce weszły najbliższe.

Btw, czy czeka ktoś dzisiaj na paczkę do Katowickiej? Zawsze wysyłają smsy już koło 9, bylam po 12, koleś mi powiedział, że kuriera jeszcze nie było i dalej cisza.
U mnie paczki tez byly dzis poznym popoludniem, ale mialam niespodzianke,ze zamowione dzis rano juz zostaly wyslane
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 18:16   #1674
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
zawsze jest ten sam problem być w nieodpowiednim miejscu
ja mieszkam w samym centrum helikoptery latają cały czas, wojsko, policja, straż miejsca, komandosi, 20 snajperów, służba celna to wszystko sprawia,że czuje się bezpiecznie na pewno bezpieczniej niż w Wiedniu, gdzie spędziłam tydzień i na każdym kroku grupki Arabów, kobiety w chustach to nie ten sam Wiedeń jaki widziałam 3 lata temu za dwa-trzy tygodnie jadę do Turcji na zaproszenie i nie boję się,że spotka mnie tam coś złego.

Tyyy gdzie sa snajperzy? Tez chce zobaczyć ja tylko helikoptery słyszę co jakis czas nad soba

Rownież jadę w przyszłym tygodniu do bardzo multi-kulti miejsca wiec nie mowie zeby siedzieć w domu i sie zabarykadować tylko po prostu stwierdzam smutny fakt ze czasem nawet człowiek pójdzie na zakupy do centrum handlowego a jakiemuś świrusowi przyjdzie do głowy zrobic przypał


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 18:17   #1675
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
Słyszałam podobną historię tylko z portfelem i dotyczyło to Galerii Krakowskiej w czasie ŚDM.. Znajoma znajomych znalazła portfel Tunezyjczyka (?), chciał jej zapłacić, ona oczywiście nie chciała. Poprosił ją aby w czasie ŚDM nie odwiedzała GK. Jakoś dwa miesiące temu podobne historie krążą o innych galeriach handlowych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż jestem w szoku, że to taki popularny motyw. Mnie to ominęło, dopiero dzisiaj usłyszałam taką historię i uwierzyłam
Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Też słyszałam o takich historyjkach, różnią się tylko szczegółami...
Jak dla mnie to bujda, celowe wzbudzanie paniki...
Ja wcześniej nic takiego nie słyszałam, dlatego byłam pewna, że to prawdziwa historia. Komu chce się wymyślać takie bzdury...
Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
W SCC jakiś zostawił portfel od kumpeli znajoma to zobaczyła i pobiegła za nim. Podziękował jej i powiedział że dobro za dobro i że ma do końca sierpnia nie przychodzić tutaj.
Rzeczywiście dużo takich historyjek krąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 18:34   #1676
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja pamiętam bo mam od Ciebie super spodnie i spotkałyśmy się


Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
zawsze jest ten sam problem być w nieodpowiednim miejscu
ja mieszkam w samym centrum helikoptery latają cały czas, wojsko, policja, straż miejsca, komandosi, 20 snajperów, służba celna to wszystko sprawia,że czuje się bezpiecznie
kuzynka opowiadała o znajomej mieszkającej na ul. Grodzkiej, wpadła do niej policja i kazała wyprowadzić się na cały tydzień. Gdy powiedziała, ze tego nie zrobi, powiedzieli że codziennie przez kilka godzin będą jej przetrzepywać każdy zakamarek w domu, by zapewnić bezpieczeństwo papieżowi. Czy też miałaś taką sytuację mieszkając w centrum? Pytam z czystej ciekawości
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 18:37   #1677
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość




kuzynka opowiadała o znajomej mieszkającej na ul. Grodzkiej, wpadła do niej policja i kazała wyprowadzić się na cały tydzień. Gdy powiedziała, ze tego nie zrobi, powiedzieli że codziennie przez kilka godzin będą jej przetrzepywać każdy zakamarek w domu, by zapewnić bezpieczeństwo papieżowi. Czy też miałaś taką sytuację mieszkając w centrum? Pytam z czystej ciekawości
na jakiej podstawie kazano jej się wyprowadzić? Czy jest obywatelką Syrii? nikt nikomu nie kazał się wyprowadzić pierwsze co słyszę. Natomiast odwiedziny policji z pytaniem ile osób mieszka już tak.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Tyyy gdzie sa snajperzy? Tez chce zobaczyć ja tylko helikoptery słyszę co jakis czas nad soba

Rownież jadę w przyszłym tygodniu do bardzo multi-kulti miejsca wiec nie mowie zeby siedzieć w domu i sie zabarykadować tylko po prostu stwierdzam smutny fakt ze czasem nawet człowiek pójdzie na zakupy do centrum handlowego a jakiemuś świrusowi przyjdzie do głowy zrobic przypał


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20 snajperów w różnych częściach Krakowa ma być gdzie to pewnie tylko snajperzy wiedzą natomiast nawet minister mówił dzisiaj o tym
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 18:49   #1678
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
U mnie paczki tez byly dzis poznym popoludniem, ale mialam niespodzianke,ze zamowione dzis rano juz zostaly wyslane
Wow, nieźle!
u mnie dalej cisza...
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 19:00   #1679
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

ale historia...mrożąca krew w żyłach...Natalia

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

a ja na wczasaach w troche wiekszym miescie niz Kraków i jakos sie nie boje i eraz jedziemy gdzie indziej i tez bez strachu...ludzie...
najgorsza to tak panika bezsensowna....
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 19:06   #1680
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
na jakiej podstawie kazano jej się wyprowadzić? Czy jest obywatelką Syrii? nikt nikomu nie kazał się wyprowadzić pierwsze co słyszę. Natomiast odwiedziny policji z pytaniem ile osób mieszka już tak.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------



20 snajperów w różnych częściach Krakowa ma być gdzie to pewnie tylko snajperzy wiedzą natomiast nawet minister mówił dzisiaj o tym
pewnie na podstawie tego, że mieliby wtedy mniej pracy, założyliby plomby na drzwi i jedno mieszkanie do sprawdzania mniej
oby wszystko przebiegło spokojnie
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-16 13:49:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.