tylko się ujędrnić ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 17:39   #1
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991

tylko się ujędrnić ;-)


no więc właśnie. chciałabym ujędrnić pupę oraz uda, nie zmniejszyc nie powiększyc,ujedrnic. pozbyc sie pomaranczowej skorki, ktora zaczyna sie rozwijać.
postanowiłam jezdzic na rowerku stacjonarnym codziennie ok.30-40 min. w zaleznosci od mobilizacji a po tym cwiczenia rozciągające. do tego spacery(mam 2 km z szkoly do domu ) oraz cwiczenie na wfie. ograniczam tylko słodycze, musze jesc tyle ile jem, poniewaz waze przy 164cm 48 kg i po prostu nie chce schudnąc a i potrzebuje jesc tyle ile jem bo inaczej wciaz mysle o jedzeniu. tak czy siak, nawet przy porządnych 6 posiłkach dziennie nie tyję, waga od kilku lat jest ta sama. no, ale do sedna.
czy to ograniczenie słodyczy, picie wody niegazowanej, jazda na rowerku i cwiczenia(czasami z callenetisu) dadzą efekt ujędrnienia? jesli nie, to jakie są cwiczenia ujędrniające? no i jeszcze masuje sobie tyłeczek i uda balsamem ale nawilżającym, jakos nie moge sie przekonac do antycelluitowych...
na wizazu większosc cwiczen jest tylko na schudnięcie, albo rozbudowanie mięsni a na tym mi aż tak nie zależy.
help.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:52   #2
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: tylko się ujędrnić ;-)

Ja uprawiam joge i mam wrażenie że ona całkiem fajnie ujędrnia, do tego masaże mega szorstką gąbką, żel Nivea Goodbye Cellulite. zmienne prysznice, mocne, silne ugniatanie (czyt. masaże)

P.S płakać już nie będę, wspominać również. patrzeć z tęsknotą przez okno, sprawdzać skrzynki odbiorczej. wściekać się za brak odzewu, zmuszać do obietnic. żałować,kochać, całować, pragnąć, pożądać nie zamierzam ponownie. Nice one
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 09:01   #3
Lola_Psik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: tylko się ujędrnić ;-)

Na polepszenie jedrnosci ciala najlepsze sa cwiczenia silowe. Jezeli chodzi ci tylko o pupe i nogi to wykonuj po prostu cwiczenia na te partie ciala. Do jadlospisu dobrze jest tez dodac wieksza ilosc bialka.
Po silowni cialo jest super jakosci.
Lola_Psik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.