Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 21:24   #271
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Czekam niecierpliwie na moje próbki, z Twojego opisu Nanomi wydają się te formuly podobne do joppa, tymbardziej jestem ciekawa. (opis jak zawsze konkretny-dziękuję)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:26   #272
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Opakowania pełnowymiarowe podkładów wyglądają tak (o ile nic się nie zmieniło);
http://shadesofu.blogspot.com/2008/0...-my-buffd.html

Puste słoiczki o większej pojemności wyglądają zwyczajnie:
http://www.buffd.com/index.php?main_page=index&cPath=27

Te z Conservatorie ładniejsze.
dzięki, gapa ze mnie że nie znalazłam sama
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:28   #273
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hmm nie mam żadnego różu z Buff'd, natomiast bardzo mi się kilka spodobało z waszych kolekcji. Poświatę w różach akurat lubię, byle to było rozświetlenie a nie efekt bombki. Cóż, zaryzykuję chyba, albo poczekam jeszcze na więcej opinii o różach.
Mam w tej chwili roz Chilled i Bouquet oraz probke Illuminating Dust czy jak to sie tam u nich nazywa (kolor Canvas), pewnie wszystko pojdzie do wymiany. Frantic, bylabys chetna?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:29   #274
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

A ja dopiero czekam na zamowienie (razem z wizanka Ala, bo wspolnie zamawialysmy):

1. Biscuit (conc)
2. Bisque (orig)
3. Sungrass (orig)
5. Wool (orig)
6. Lace (light)
7. Dusty Rose - roz
8. Malted - roz
9. Mint - korektor
11. Flax - puder
12. Putty - puder
13. Mais - puder

I juz sie nie moge doczekac
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:30   #275
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Oczywiście najlepiej jest samemu wypróbować
Aha, dodam jeszcze, że z Original można sobie zrobić porcelanową, wręcz nieskazitelną matową cerę, ale efekt z bliska mi się nie podoba.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:33   #276
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Formuła Light jest kremowa i dobrze się nakłada, ma mnóstwo drobinek, nie jest perłowa jak original glo EDM, tylko raczej ma drobinki, widać je pod światło. Na twarzy nie są nachalne. Kryje dobrze. Bardziej będzie pasować osobom które lubią np. original glo i semi-matte z EDM.
Czyli niestety nie dla mnie...

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Formuła Orginal jest bardzo sucha, trudno się ją nakłada, podkreśla rozszerzone pory. Na mojej twarzy powstają bardzo trudne do rozprowadzenia skupiska podkładu, który uwidocznia każdą niewielką suchość skóry. Podkład jest grudkowaty.
No to ja chyba jakaś zdolna jestem, bo mnie się rozprowadzał równomiernie i bezproblemowo, nakładany zwykłym pędzlem w dodatku. Po prostu sprawdzałam, jak mi się na pędzel nabiera, czy bez grudek. Grudki rozgniatałam włosiem. Z podkreślaniem porów to widać też indywidualna sprawa. Mam bardzo duże, a Buff'd nie włazi mi w nie tak jak EM Intensive. Martwi mnie tylko to uwydatnianie bruzd, bo z tym miewałam problem nawet przy fluidach. Będę musiała poobserwować. Strasznie bym chciała, żeby wszystko było jak trzeba z tymi minerałami, bo nie mam aktualnie podkładu, a do ludzi będzie trzeba niedługo wyjść po domowej rekonwalescencji. Nie zdążę już niczego przetestować, zresztą składy większości podkladów mnie nie satysfakcjonują. Z Kanady przynajmniej w miarę szybko przychodzą przesyłki. I koszty niewielkie. No i nie zapycha mnie formuła Buff'd. A zapycha mnie prawie wszystko.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:35
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:38   #277
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
No to ja chyba jakaś zdolna jestem, bo mnie się rozprowadzał równomiernie i bezproblemowo, nakładany zwykłym pędzlem w dodatku. Po prostu sprawdzałam, jak mi się na pędzel nabiera, czy bez grudek. Grudki rozgniatałam włosiem. Z podkreślaniem porów to widać też indywidualna sprawa. Mam bardzo duże, a Buff'd nie włazi mi w nie tak jak EM Intensive. Martwi mnie tylko to uwydatnianie bruzd, bo z tym miewałam problem nawet przy fluidach. Będę musiała poobserwować. Strasznie bym chciała, żeby wszystko było jak trzeba z tymi minerałami, bo nie mam aktualnie podkładu, a do ludzi będzie trzeba niedługo wyjść po domowej rekonwalescencji. Nie zdążę już niczego przetestować, zresztą składy większości podkladów mnie nie satysfakcjonują. Z Kanady przynajmniej w miarę szybko przychodzą przesyłki. I koszty niewielkie. No i nie zapycha mnie formuła Buff'd. A zapycha mnie prawie wszystko.
Może to inne proporcje miki do titanium dioxide nas satysfakcjonują

PS jeszcze sie nie poddałam i będę testować.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:39
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 21:39   #278
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Opakowania pełnowymiarowe podkładów wyglądają tak (o ile nic się nie zmieniło);
http://shadesofu.blogspot.com/2008/0...-my-buffd.html

Puste słoiczki o większej pojemności wyglądają zwyczajnie:
http://www.buffd.com/index.php?main_page=index&cPath=27

Te z Conservatorie ładniejsze.
Te słoiczki z pierwszego linka (z czarnymi obwódkami na pokrywce) są identyczne jak w Coastal Scents. Swoją drogą bardzo porządny plastik, sprawia wrażenie dobrej jakości i rozmiar słoiczka idealny wręcz (płaskie dyski z EDM bardzo lubię, ale zajmują sporo miejsca jednak).

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mam w tej chwili roz Chilled i Bouquet oraz probke Illuminating Dust czy jak to sie tam u nich nazywa (kolor Canvas), pewnie wszystko pojdzie do wymiany. Frantic, bylabys chetna?
Pranie jak najbardziej byłabym chętna. Napisz mi tylko (może już na pw) co byś chciała w zamian.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:15   #279
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Donoszę o pierwszych testach:

Formuła Light jest kremowa i dobrze się nakłada, ma mnóstwo drobinek, nie jest perłowa jak original glo EDM, tylko raczej ma drobinki, widać je pod światło. Na twarzy nie są nachalne. Kryje dobrze. Bardziej będzie pasować osobom które lubią np. original glo i semi-matte z EDM. Raczej nie włazi w pory i nie tworzy maski. Tę formułę mogę polecić wyżej wymienionym osobom.

Formuła Orginal jest bardzo sucha, trudno się ją nakłada, podkreśla rozszerzone pory. Na mojej twarzy powstają bardzo trudne do rozprowadzenia skupiska podkładu, który uwidocznia każdą niewielką suchość skóry. Podkład jest grudkowaty. W przeciwieństwie do Light wchodzi w linie mimiczne, każde zagięcie skóry. Kryje dobrze, ale nie równomiernie, nie gładko, niestety wchodzi w pory i tam jest bardzo widoczny. Jest zupełnie matowy. Myślę, że osbom które chcą ukryć rumień ale z gładką, młodą cerą by najbardziej pasował, bo jest kryjący. W porówaniu do Intensive EDM ta formuła jest bardziej kryjąca i trudniejsza do rozprowadzenia. Nie polecam, nie odradzam, przetestujcie

Róż i puder są bardzo ładne, mają drobinki (nie testowałam ich na twarzy).
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Czyli niestety nie dla mnie...



No to ja chyba jakaś zdolna jestem, bo mnie się rozprowadzał równomiernie i bezproblemowo, nakładany zwykłym pędzlem w dodatku. Po prostu sprawdzałam, jak mi się na pędzel nabiera, czy bez grudek. Grudki rozgniatałam włosiem. Z podkreślaniem porów to widać też indywidualna sprawa. Mam bardzo duże, a Buff'd nie włazi mi w nie tak jak EM Intensive. Martwi mnie tylko to uwydatnianie bruzd, bo z tym miewałam problem nawet przy fluidach. Będę musiała poobserwować. Strasznie bym chciała, żeby wszystko było jak trzeba z tymi minerałami, bo nie mam aktualnie podkładu, a do ludzi będzie trzeba niedługo wyjść po domowej rekonwalescencji. Nie zdążę już niczego przetestować, zresztą składy większości podkladów mnie nie satysfakcjonują. Z Kanady przynajmniej w miarę szybko przychodzą przesyłki. I koszty niewielkie. No i nie zapycha mnie formuła Buff'd. A zapycha mnie prawie wszystko.
Jak wiadać każda z nas ma inną cerę i inne odczucia Moim zdaniem formuła Light jest na tyle kryjąca, że bardziej jest zbliżona do Intensive EDM lub FF Lumiere niż do lżejszych formuł EDM. Ja zbyt wielu drobinek w niej nie zauważyłam, ale może dlatego, że dopiero dzisiaj rozpoczęłam testy w sztucznym świetle zobaczymy potem....

Odnośnie formuły Orginal poradziłam sobie z nakladaniem ale już rok nakładam na twarz minerały ,więc mam wprawę Poza tym uważam , że do tej formuły lepszy jest pędzel kabuki niż top flat ( ten pędzel sprawdzi się do formuły light) łatwiej rozbić nim grudki i rozprowadzić równomiernie podkład, co dla niewtajemniczonych może być nie lada wyzwaniem.

Poza tym donoszę, że na mojej twarzy okazuje się, że ten sam kolor w różnych formułach inaczej wygląda ! Wiem, że jest tak w Lumiere (które stosuję na codzień), ale w przypadku Lumiere to dobrze widać gołym okiem. Natomiast przy Buff'd w torebeczce kolor Almond wygląda prawie identycznie, a po nałożeniu na twarz formuły orginal kolor Almond jest za żółty a w formule lihgt jest oki. Natomiast w formule Orginal jaśniejszy Antique wygląda dobrze....no przynajmniej w sztucznym świetle tak to widzę ciekawe co będzie jutro rano.

Jak czytam jakie kolory zamówiłyście to ja przy Was mulatka jestem mimo, że zaliczam się do bladych

Wzięłam w formule orginal:
cream
antique
almond

w formule Light:
almond
warm (no ten za ciemny się okazał )

Zdjęć nie zrobiłam , bo na dzienne światło nie było dzisiaj już szans

Coś mi się wydaje, że będę zamawiać mixy jeżeli chodzi o kolory, no ale poczekam parę dni z testowaniem formuł i kolorów, żebym już trafniejszego wyboru mogła dokonać.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:21   #280
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

O, mala kobietko, a moze porownalabys Buff'd do Lumiere w watku ogolnym? pliiiiis
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:23   #281
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

A nakładacie je całkiem na sucho czy potem spryskujecie twarz?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 22:26   #282
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Odnośnie formuły Orginal poradziłam sobie z nakladaniem ale już rok nakładam na twarz minerały ,więc mam wprawę Poza tym uważam , że do tej formuły lepszy jest pędzel kabuki niż top flat ( ten pędzel sprawdzi się do formuły light) łatwiej rozbić nim grudki i rozprowadzić równomiernie podkład, co dla niewtajemniczonych może być nie lada wyzwaniem.
Ja raczej niewtajemniczona nie jestem Nakładać umiem, ale porównując z innymi fomułami, które wypróbowałam, ten jest według mnie gorszy pod względem równomiernego rozprowadzania, po prostu czuje ten brak "kremowości" jaki jest np. w semi-matte EDM. Jest jak korektor.

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem formuła Light jest na tyle kryjąca, że bardziej jest zbliżona do Intensive EDM lub FF Lumiere niż do lżejszych formuł EDM.
Jest zbliżona do original glo i semi-matte pod względem kremowości i rozświetlenia.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-19 o 22:28
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:32   #283
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Odnośnie formuły Orginal poradziłam sobie z nakladaniem ale już rok nakładam na twarz minerały ,więc mam wprawę Poza tym uważam , że do tej formuły lepszy jest pędzel kabuki niż top flat ( ten pędzel sprawdzi się do formuły light) łatwiej rozbić nim grudki i rozprowadzić równomiernie podkład, co dla niewtajemniczonych może być nie lada wyzwaniem.
Ja flat topa znam tylko ze zdjęć, ale przy nakładaniu Original moim luksusowym Avonem taka mi się właśnie refleksja nasunęła jak Tobie, że zwykły kabuki może być efektywniejszy w przypadku tej formuły. Na zwiększaniu krycia mi nie zależy, chcę nakładać śladowe ilości podkładu i korektorować co trzeba. Byle by się tylko nie lśnić jak, za przeproszeniem, psu jajca .

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jak czytam jakie kolory zamówiłyście to ja przy Was mulatka jestem mimo, że zaliczam się do bladych.
Witamy pierwszą Mulatkę w naszym gronie Bladziochów!
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:38   #284
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O, mala kobietko, a moze porownalabys Buff'd do Lumiere w watku ogolnym? pliiiiis
da się zrobić ale potrzebuję parę dni, żeby mieć faktycznie dobre porównanie Lumiere i Buff'd. Lumiere w formule FF używać zaczęłam chyba właśnie w styczniu tamtego roku i było świetnie, ale jak się ociepliło zmieniłam formułę FF na VV (chyba w czerwcu) i przy niej pozostałam.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja raczej niewtajemniczona nie jestem Nakładać umiem, ale porównując z innymi fomułami, które wypróbowałam, ten jest według mnie gorszy pod względem równomiernego rozprowadzania, po prostu czuje ten brak "kremowości" jaki jest np. w semi-matte EDM. Jest jak korektor.

Jest zbliżona do original glo i semi-matte pod względem kremowości i rozświetlenia.
Nanomi nie twierdziłam ,że jesteś niewtajemniczona tylko sama się pochwaliłam ,że ja jestem wtajemniczona i zwracam uwagę, że ktoś kto zaczyna przygodę z minerałkami faktycznie może sobie całkowicie nie poradzić przy tej formule.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:52   #285
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Już wrzucałam tego linka, ale może ktoś kto nie widział znajdzie cenne wskazówki:

http://shadesofu.blogspot.com/2008/0...f-mineral.html

Dziewczyna porównuje 18 marek minerałów.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:53   #286
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
. Z podkreślaniem porów to widać też indywidualna sprawa. Mam bardzo duże, a Buff'd nie włazi mi w nie tak jak EM Intensive. Martwi mnie tylko to uwydatnianie bruzd, bo z tym miewałam problem nawet przy fluidach. .
Lorii to bedziesz musiała dla nas jakąs magiczną miksturę ukrecic bo mi tez w bruzdy wchodzi....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 05:17   #287
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Wrzucam zdjęcia. Wybrałam różne kolory i różne formuły. Kolor Biscuit mam we wszystkich formułach, żeby mieć jak najlepsze porównanie.
Czekam na pędzle z EDM, chyba nawet nie ma sensu nakładać minerałów tymi, które mam obecnie

Na 2 zdjęciu kolory są minimalnie lepiej oddane, bo Porcelain jest biały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1208a.jpg (71,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1209a.jpg (71,7 KB, 186 załadowań)

Edytowane przez margaretka02
Czas edycji: 2009-01-20 o 05:23
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 09:26   #288
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Margaretko proszę podaj kolory które zamówiłaś, bo ja chyba ślepa już jestem mam problem z odczytaniem ze zdjeć ;(
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 09:40   #289
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Buff'd nie dla mnie. Dzis polozylam na buzie serum z wit.C, ktore ladnie sie wchlania i ma odrobine kompleksu silikonowego. Najpierw probowalam metody ktora przetestowalam juz przy EDM i dzialala - z braku pedzla nalozylam odrobine podkladu patyczkiem kosmetycznym na przebarwienia. Natychmiast zrobilo mi sie ciasto i musialam wszystko zmyc. Wiec juz bez korektorowania nalozylam jak najbardziej rownomiernie podklad pedzlem kabuki na cala twarz. Efekt? jak po zwyklym, dosc gruboziarnistym pudrze sypkim. Puder widac, osadza sie tez bardzo na wszelkich wloskach na twarzy (a mam sporo takich malenkich bialych puszkow pod nosem i na policzkach - z tym podkladem wygladam jak malpka!). Kryje dobrze, ale co z tego, jak ja chce osiagnac ten efekt niewidocznym mineralem, a nie widocznym makeupem. Nie, nie i jeszcze raz nie. Chyba wszystkie moje probki Buff'd poleca do nowych wlascicielek... Dodam jeszcze, ze testuje dzis Original Bisque (stopniem jasnosci mi odpowiada, ale kolorytem juz nie, jestem zbyt blada).
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 10:13   #290
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

moje zamówienie już wysłane, czekam na próbki i zaraz je przetestuję oraz opisze. Większość wzięłam w formule original ale light też. Zobaczymy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:15   #291
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
PS jeszcze sie nie poddałam i będę testować.
Już mam, nakładałam pędzlem typu zaokrąglony kabuki. Teraz próbowałam z pędzlem z włosiem naturalnym (pedzel do różu sephora) nie tak zwartym jak kabuki EDM, które inaczej chwyta proszek i inaczej go rozprowadza na twarzy. Jest równo, nałozyłam cieniutką warstwę, ale nadal nie odpowiada mi jego tekstura. Widzę podkład na twarzy, wolę lżejsze formuły, takie których prawie nie widać (typu Light Buffd i Semi-Matte EDM)
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:11   #292
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dzis przyszly moje próbasy cieni do oczu (alez ich malutko) + próbka serecite.. szły całe 4 dni Coż za szybkosć!

Tak więc, zamówiłam:

Cooper Penny (taki rdzawy)
Fuchsia (lilia,fiolet)
Lemon (zolty)
Electric (troche czerwonawy)
Coal (czarny)
i puder Serecite

Jako gratis dostałam cień Masquerade (fajnie ze mi go dolozyli bo mialam go wziąć buff'd czyta mi w myslach chyba zielonych nie lubie, wiec jestem mega zadowolona) oraz Fairy Tale (jaki taki beż)

Dodaje fotki w zalaczniku (swiatlo dzienne, u mnie pochmurno )
Oraz tutaj ZDJĘCIE W WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080495.jpg (59,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080496.jpg (57,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080497.jpg (50,4 KB, 19 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:24   #293
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzis przyszly moje próbasy cieni do oczu (alez ich malutko) + próbka serecite.. szły całe 4 dni Coż za szybkosć!

Tak więc, zamówiłam:

Cooper Penny (taki rdzawy)
Fuchsia (lilia,fiolet)
Lemon (zolty)
Electric (troche czerwonawy)
Coal (czarny)
i puder Serecite

Jako gratis dostałam cień Masquerade (fajnie ze mi go dolozyli bo mialam go wziąć buff'd czyta mi w myslach chyba zielonych nie lubie, wiec jestem mega zadowolona) oraz Fairy Tale (jaki taki beż)

Dodaje fotki w zalaczniku (swiatlo dzienne, u mnie pochmurno )
Oraz tutaj ZDJĘCIE W WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI Enjoy
Aniu, spadłaś mi z nieba. Planuję zakup kilku cieni mineralnych i zastanawiam się jaką firmę wybrać. Ponieważ Buff'd zaskakuje nas szybką wysyłką i znakomitym podejściem do klienta pomyślałam o ich cieniach. Ktoś wspomniał że są słabe, co o nich myślisz?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:31   #294
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aniu, spadłaś mi z nieba. Planuję zakup kilku cieni mineralnych i zastanawiam się jaką firmę wybrać. Ponieważ Buff'd zaskakuje nas szybką wysyłką i znakomitym podejściem do klienta pomyślałam o ich cieniach. Ktoś wspomniał że są słabe, co o nich myślisz?
Nic jeszcze nie myślę o nich bo dziś nigdzie nie wychodze i w zasadzie nie chce się malować, ale za ok. godzinę może jednak wypróbuję to dam znac jak z kolorami. Cykne fotki napewno
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:38   #295
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Nic jeszcze nie myślę o nich bo dziś nigdzie nie wychodze i w zasadzie nie chce się malować, ale za ok. godzinę może jednak wypróbuję to dam znac jak z kolorami. Cykne fotki napewno
będę wdzięczna dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:10   #296
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Zapomnialam dopisać, ze Copper Penny i Fuchsia to pigmenty!
Dobra, biore sie za testowanie kolorów
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:18   #297
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Aga, cienie pureluxe i joppa sa rewelacyjne, z meow mam jeden ale tez niesamowicie trwaly i mocny. pureluxe sa hologramowe w special maja nazwe kalejdoskope - nigdzie indziej takich nie widzialam, moze sephora duochrome cos w tym stylu ma, mozna je nakladac na czarna baze i wtedy cuda- tecza. Frantic je pokazywala na forum i opisywala w ogolnym, moze tydzien temu.

Własnie przyszly moje probki, 10 dni.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:25   #298
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Aga, cienie pureluxe i joppa sa rewelacyjne, z meow mam jeden ale tez niesamowicie trwaly i mocny. pureluxe sa hologramowe w special maja nazwe kalejdoskope - nigdzie indziej takich nie widzialam, moze sephora duochrome cos w tym stylu ma, mozna je nakladac na czarna baze i wtedy cuda- tecza. Frantic je pokazywala na forum i opisywala w ogolnym, moze tydzien temu.

Własnie przyszly moje probki, 10 dni.
oo, muszę w takim razie na pewno zainteresować się pureluxe zwłaszcza że mam ochotę wypróbować też ich podkłady

dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:36   #299
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziś nałożyłam po raz pierwszy podkład na sucho. Udało się dzięki pędzlowi Inglota z naturalnego włosia do podkładów (mokrych) . Przyznam, że odpowiada mi efekt. Pomimo dośc cięzkiej formuły oryginal, jestem zadowolona. Ogólnie wolę lżejsze podkłady, ale Buff'd polubiłam nawet w tej cięższej wrsji .

Przed chwilką odebrałam też z poczty próbeczki EDM wraz z pędzlem. Hurra . Popróbuję w wolnej chwili, ale prawdziwe testy zacznę pewnie jutro na "gołą" twarz
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:38   #300
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

No więc nalozylam na rękę Moze bedzie to pomocne. Nakladalam pacyną do cieni. (swiatlo dzienne, pochmurnie)

Tutaj w wyższej rozdzielczości - KLIK!

No i tak..
Fuchsia jako pure pigments? kolor ledwo zauwazalny.
Copper penny - boski, ma drobinki rozswietlajace
Lemon - bardzo intensywny kolorek, mat.
Electric - bardzo intrensywny kolorek, rowniez mat
Masquerade - taki jakis nie za ciemny fiolecik, pod swiatlo ma leciutkie drobinki ale bardziej wpada w mat. Ogolnie to ladniejszy fiolet mam z paletki za 7zł..
Fairy Tale - niezauwazalny, w sumie moze byc jako jakas baza.
Coal - Czarny mat

Lemon i Copper Penny nalozylam na oko. Zolty piekny nasycony, SLICZNY.. i polowa oka w drugim kolorku (na oku jest taki pomaranczowo rudawy). Bardzo mi sie efekt podoba.
Na drugie oko czarny dalam, ale na powiece wyszedl szary :/

Musze kupic ta gliceryne i klasc na mokro + pędzel.

Ps. pędzlem nalozylam na reke lemon to kolor byl strasznie marny, pacynka duzo lepiej ale z kolei na oku pacynka kijowo wychodzi w porownaniu do ręki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (44,1 KB, 38 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:40
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.