Samotne urodziny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 22:34   #31
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Samotne urodziny

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
No tak...znowu o rok starsza...
a tymczasem spedzam ten dzien samotnie...
(...)
przyjaciolka zapomniala...babcia tez...jedynie mama sie zlitowala i zlozyla zyczenia wraz z za duzym sweterkiem w krate...
(...)
generalnie czuje sie jakbym mogla w sumie nie istniec...
Stosunek ludzi do ciebie wynika ze stosunku twojego do nich.
Skoro nawet babcia nie pamięta o wnuczce, musiałaś nieżle oziebic wasze stosunki. W końcu obcym osobom życzeń raczej spontanicznie nie składamy.
Jesli czujesz się samotna, musiałaś na to zapracować. Bo życzliwa osoba
nie przegapiłaby okazji do okazania miłego gestu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 22:43   #32
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Samotne urodziny

heh, też wiem jak to jest, kiedy o urodzinach zapominają najbliżsi przyjaciele i rodzina... jakby jednej daty nie dało rady zapamiętać

życzę Ci wszystkiego najlepsiejszego Malaiko, żebyś za rok nie mogła się opędzić od życzliwych ludzi i kartek urodzinowych
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 22:53   #33
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Samotne urodziny

Wszystkiego najlepszego, Malaiko Żeby Ci się w końcu wszystko poukładało po ostatnich perypetiach (kojarzę Cię dość dobrze z forum) tak, jak sobie wymarzysz... I jeszcze fantastycznego faceta, odnowienia kontaktów z przyjaciółmi, sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 22:56   #34
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Samotne urodziny

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;1585681 8]wiem ze to dobija bo sama miałam samotne urodziny i to 18 nawet nie było imprezy bo nie mialam kogo zaprosić[/QUOTE]

Hm, no wiesz, a przedstawiałaś im się taką ksywą, jaką masz w nicku? Wyzłośliwiam się oczywiście ,najważniejsze, że to już za Tobą

Malaiko, wiem, że nie jest Ci do śmiechu, ale to może Ty powinnaś wyjść z inicjatywą? Zadzwonić do znajomych i oznajmić, że miałas wczoraj urodziny i że chcesz w piątek to opić...? Wszystkiego naj oczywiście!
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:44   #35
angelynn
Raczkowanie
 
Avatar angelynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 390
Dot.: Samotne urodziny

wszystkiego najlepszego . troche spóźnione ale zawsze są. ja wczoraj tez miałam urodziny na brak zyczen narzekac nie mogłam .. ale .. rozstałam sie wczoraj z chłopakiem ... ;( ehh .. w urodziny ...

przyjechał do mnie w niedziele. było wszystko okej . w poniedziałek rano wstałam zrobiłam mu snbiadanie . było wszystko okej . i nagle zadzwonił telefon . czy mogłabym podac adres, dzwoni z poczty kwiatowej, przeprasza ze psuje niespodzianke ale nie moze odczytac . wahałam sie, rozłaczyłam sie, az w koncu sobie mysle ze to na pewno nie zadna sciema. w takim dniu to na pewno tylko po to tez mój adres i spokojnie moge podac. podałam . na co mój TŻ zwyzywał mnie od głupich, idiotek itd.... ;| po czym stwierdził ze idzie do mojego wujka zapytac, gdzie najlepiej zrobic przeglad auta. Poszedł . nie było go chyba z 2 h. zadzwoniłam wiec, gdzie sie podziewa. - Robie przeglad. usłyszałam. wiec zapytałam czy nie mógł powiedziec ze jedzie robic przeglad . "mówiłem" powiedział . ja na to ze nie, ze mówił tylko ze idzie zapytac wujka. bla bla bla gadka szmatka, powiedziałam okej zeby wracał . na prawde nie miałam siły sie z nim zrec w dniu urodzin jeszcze . wrócił po jakims czasie zbukietem kwiatów, wiec mysle sobie "uff w końcu bedzie okej" . przyjechał bukiet kwiatów z poczty kwiatowej. bardzo duzy, w domu zaaferowanie z tego powodu, bo bukiet był na prawde ogromny i na karteczce "wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. Paweł" . obraził sie o to NA MNIE. o to ze ktos mi wyslał kwiaty! szok . czy to moja wina ?! :| pozniej jakos sie jednak znów pogodzilismy ... mielismy ogladac film jakis, wiec pomyslałam ze moze sie choc jakiegos freeqa napijemy do tego filmu czy cokolwiek, bo nawet mnie nigdzie nie zabrał w urodziny!!! poprosiłam zeby jechał do sklepu na co on "nie chce mi sie".. wymiekłam .. co ? w dniu urodzin? on mi mówi nie chce mi sie ? nie wytrzymałam .. kazalam mu sie wynosic... i to chyba juz koniec ... sama nie wiem szczerze mówiac ...
__________________
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
angelynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.