moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-08, 08:43   #4681
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mikołaj odwiedził? U mnie zostawił między innymi takiego aniołka:
http://allegro. pl/swiecacy-aniol-szklany-figurka-aniola-swieci-i1967568234.html

ale w takiej kuli

http://allegro. pl/swiecacy-szklany-aniol-w-kuli-aniolek-3-i1945105111.html

Podświetla się na zmianę na niebiesko, biało, różowo i czerwono pięęęęknie wygląda jak jest ciemno w mieszkaniu
Ale fajny !

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Te koty to jak moje psy pod lodówką

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
A u mnie właśnie pada śnieg
Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
melduję, że w Szczecinie pada deszcz ze śniegiem, mozna powiedziec ze z duzą przewagą sniegu okno mam białe dachy już przyprószone

to zawsze coś
o kurde już sypie
Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
U mnie sam śnieg i powoli robi się biała warstewka
Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
sypie snieg! szkoda tylko ze nie jest bialo bo wszystko wsiaka w ziemie
Ale Wy jesteście



---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

O, dziewczyny, uważajcie na markety podczas robienia zakupów. Ja się nacięłam już w Kauflandzie jakiś czas temu, niby 0,40 gr. , ale w każdym markecie codziennie po parę groszy i przez kilka dni to się zbiera.

Były 2 zestawy świąteczne koło siebie. Nad jednym cena 1.79, na drugim- 4.99 .

Fakt, nie sprawdziłam na czytniku, bo zapomniałam. Na paragonie zamiast 1.79 widnieje 2.19. Poszłam jeszcze raz na sklep sprawdzić cenę: w koszach cena 1.79, na czytniku- 2.19

Dostałam jakiegoś nerwa i poszłam do punktu obsługi klienta

Jakaś babka poszła sprawdzić i przyszła z tą kartką z ceną.
- A bo koleżanki nie zmieniły...

Bla,bla,bla... Najlepiej na kogoś zwalić.

Podobnie miałam w Biedronce. Ciasto z 2.79, a na czytniku cena 4.99

W Kauflandzie zauważyłam, że tam jest tak: 10 produktów, 15 cen. Inna cena przy produkcie, inna na czytniku, inna na paragonie- oczywiście wyższe
Miałam tak kiedyś z żarówkami...
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 08:49   #4682
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Nimfa jeżeli cena jest 1.79zł to babki mogą sobie w tyłek wsadzić tłumaczenie "koleżanka nie zmieniła" MUSZĄ! oddać Ci różnicę... takie jest prawo... i nie daj sobie wcisnąć kitu... jak koleżanka nie zmieniła to niech odda z pensji... wiem co mówię bo sama pracowałam w supermarkecie i tak jest, że jak nie ma dobrej ceny to klient ma prawo do kupienia rzeczy za cenę wskazaną na półce... no chyba, że obok gdzieś jest odpowiednia cena to wtedy inna rozmowa... a klient nie ma obowiązku korzystania z czytnika warto o tym pamiętać...

heh muszę dzisiaj się wybrać po resztę prezentu dla siostry
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 08:49   #4683
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

z tymi cenami to racja, zwlaszcza przed Swietami ludzie pewnie w pospiechu nie patrza na paragony a sklepy na tym zarabiaja ja zawsze patrze przy kasie za ile jest nabijany kazdy produkt, a potem jeszcze spr paragon (choc tez nie zawsze).

tak ten snieg sypal a dzis od rana szaro buro i ponuro i deszcz leje az sie odechciewa wszystkiego..
ale nic to, zabieram sie niedlugo za pierniczki. jestem tylko zawiedziona bo nigdzie nie znalazlam tych foremek do wycinania jeden ksztalt rozne rozmiary i nie bedzie pierniczkow z dziurka
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 08:52   #4684
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Śnieg! Ale się cieszę! Szkoda, że od razu topnieje...
Juz 15 dni? Kiedy ten czas zleciał?
Iwonko- super, że porządki tak sprawnie Ci idą!
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 08:52   #4685
Inalinka
Raczkowanie
 
Avatar Inalinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 370
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Z tymi cenami okropnie wariują.Zamierzałam kupić Kinder Schoko-Bons,ale cena około 10zł... jeszcze 2 tyg. temu było za ok.7zł.
U mnie wczoraj wieczorkiem popadał śnieg i to spory. Ale niestety już stopniał .
__________________





Inalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 09:29   #4686
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Oj już niedużo zostało! A ja nagle mam tyle do zrobienia, że chyba się nie wyrobię! Wczoraj byłam prawie cały dzien na zakupach, ale i tak jeszcze sporo zostało do kupienia! Odwiedziłąm 5 supermarketów Kupiłam 4 maty z Biedronki, te z bałwankami, będę idealne na wigilijny stół. I prezent mamie kupiłam...sama wybrała...troche szkoda, bo chciałam jej jakąś niespodziankę zrobić, ale jeszcze został mi prezent od taty dla niej więc może tu uda nam się ją jakoś zaskoczyć Chyba umyję dziś część okien...ale tak strasznie wieje i ciągle pada...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 11:10   #4687
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A ja do 19 grudnia mam zapieprz naukowy do tego a grr :/

Uwielbiam tą piosenkę - http://www.youtube.com/watch?v=7Ew_k_LzQWI
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 12:01   #4688
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
z tymi cenami to racja, zwlaszcza przed Swietami ludzie pewnie w pospiechu nie patrza na paragony a sklepy na tym zarabiaja ja zawsze patrze przy kasie za ile jest nabijany kazdy produkt, a potem jeszcze spr paragon (choc tez nie zawsze).
Tak, i tłumaczenie: a, 0,40 gr to co tam...
Ludziom głupio się upomnieć o 'parę groszy'. A szkoda...

Kiedyś moja mama brała wędlinę. Załóżmy, że kg był za 10 zł. Mama patrzy, ile do zapłaty, a tam ponad 20 zł.
Okazało się, że była to wędlina za ponad 30 zł kg. , a na wadze elektronicznej coś się nie zmieniło...


---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Inalinka Pokaż wiadomość
Z tymi cenami okropnie wariują.Zamierzałam kupić Kinder Schoko-Bons,ale cena około 10zł... jeszcze 2 tyg. temu było za ok.7zł.
Znajomy z pracy tłumaczył na czym to polega; np. coś jest pod koniec listopada za 200 zł. Po 2 tygodniach jest obniżka na np. 150 zł, żeby przed świętami powrócić do początkowej ceny.
Nie od dziś wiadomo, że mnóstwo osób kupuje na ostatnią chwilę, wstrzymując się z zakupem, że przed świętami będzie taniej , a tu zonk: trzeba kupić i już. I wcale nie po obniżce...

Och, markety nie dadzą sobie krzywdy zrobić, nie...


---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Padał u mnie deszcz ze śniegiem z przewagą śniegu, a później śnieg
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 12:44   #4689
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
z tymi cenami to racja, zwlaszcza przed Swietami ludzie pewnie w pospiechu nie patrza na paragony a sklepy na tym zarabiaja ja zawsze patrze przy kasie za ile jest nabijany kazdy produkt, a potem jeszcze spr paragon (choc tez nie zawsze).

tak ten snieg sypal a dzis od rana szaro buro i ponuro i deszcz leje az sie odechciewa wszystkiego..
ale nic to, zabieram sie niedlugo za pierniczki. jestem tylko zawiedziona bo nigdzie nie znalazlam tych foremek do wycinania jeden ksztalt rozne rozmiary i nie bedzie pierniczkow z dziurka
A byłaś w Wars&Sawa w Marks&Spencer i w TkMaxxie? Bo ja właśnie tam widziałam choinki i chyba gwiazdki.

Oj to prawda z tymi oszukaństwami cenowymi niestety. Ja jak robiłam duuuże zakupy świąteczne w ostatnią sobotę to poszłam uzbrojona jak na wojnę miałam kartkę i długopis na której spisywałam ceny tego co wrzucam do koszyka, a potem stanęłam przy czytniku i klikałam WSZYSTKO po kolei patrzyli na mnie dziwnie ludzie, ale ich sprawa - ja pilnuję swojego budżetu świątecznego. I muszę Wam powiedzieć, że wszystkie ceny zgadzały się z tymi na półkach

Wkurza mnie ten deszcz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 12:56   #4690
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Szybkie wpadnięcie do sklepów i szalone zakupy w okolicach 20-23 grudzień to samobójstwo dla naszego budżetu.

Najlepszy plan potraw i innych świątecznych rzeczy - lista zakupów - przepatrzenie cen w internecie (gazetki itp) - pójście na zakupy. Uzbroić się w cierpliwość i nie brać ze sobą marudzącego TŻta

Raz mi się zdarzyło zrobić ŚWIETNE świąteczne zakupy. To była noc 23/24 grudzień w supermarkecie 24h. Byliśmy tam 0 23 wyszliśmy ok 1 w nocy. Tak się akurat nam złożyło.

Puste alejki. Nowy towar wykładany przez pracowników sklepu - najbardziej ucieszyły mnie warzywa i owoce które wyjechały z zaplecza - nikt ich nie podeptał, nie obmacał, nie obsmarkał i tak dalej.
Przepatrzyłam calutką półkę ze słodyczami, wybrałam swoje ulubione czekolady (a nie w dzikim tłumie łapiesz pierwszą niepołamaną) , sprawdziłam nowe zapachy żeli pod prysznic itd...

Chyba to będzie moja świąteczna tradycja
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 14:28   #4691
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
A byłaś w Wars&Sawa w Marks&Spencer i w TkMaxxie? Bo ja właśnie tam widziałam choinki i chyba gwiazdki.
akurat tam nie bylam, bylam w M&S w Arkadii, w Tesco, Carrefourze, Auchan, Pepco, Lidlu, osiedlowym przemyslowym, Duka, i nie pamietam czy gdzies jeszcze...

w kazdym razie zrobilam te pierniczki http://mojewypieki.blox.pl/2008/11/P...alpejskie.html, jestem zmeczona bo stalam nad nimi prawie 3h, a dodatkowo jestem ZLA bo one w ogole nie smakuja jak pierniczki tzn. nie czuc przyprawy korzennej
stracilam czas i pieniadze, i bede musiala jeszcze raz robic z innego przepisu grrrr
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 14:36   #4692
Inalinka
Raczkowanie
 
Avatar Inalinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 370
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość

w kazdym razie zrobilam te pierniczki http://mojewypieki.blox.pl/2008/11/P...alpejskie.html, jestem zmeczona bo stalam nad nimi prawie 3h, a dodatkowo jestem ZLA bo one w ogole nie smakuja jak pierniczki tzn. nie czuc przyprawy korzennej
stracilam czas i pieniadze, i bede musiala jeszcze raz robic z innego przepisu grrrr
Hmm,ja robiłam je w listopadzie i mi wyszły,tylko ,że akurat nie miałam wystarczająco przyprawy do pierników to dodałam,imbir,cynamon.I muszę powiedzieć,że już są mięciutkie i smaczne.
__________________





Inalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 15:03   #4693
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
akurat tam nie bylam, bylam w M&S w Arkadii, w Tesco, Carrefourze, Auchan, Pepco, Lidlu, osiedlowym przemyslowym, Duka, i nie pamietam czy gdzies jeszcze...

w kazdym razie zrobilam te pierniczki http://mojewypieki.blox.pl/2008/11/P...alpejskie.html, jestem zmeczona bo stalam nad nimi prawie 3h, a dodatkowo jestem ZLA bo one w ogole nie smakuja jak pierniczki tzn. nie czuc przyprawy korzennej
stracilam czas i pieniadze, i bede musiala jeszcze raz robic z innego przepisu grrrr

Po pierwsze te pierniczki muszą leżeć minimum dwa tygodnie, żeby się przegryzły.

Po drugie mnie przepis pasuje, może ja daję więcej przypraw bo lubię mocno aromatyczne, ale ktoś równie dobrze może nie lubić dużo przypraw, więc przepis jak większość przepisów na blogach jest dostosowany do większości.

Fakt przypraw to indywidualny gust, więc jak za mało dałaś żeby Ci smakowały to nie jest wina złego przepisu.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 15:45   #4694
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Inalinka Pokaż wiadomość
Hmm,ja robiłam je w listopadzie i mi wyszły,tylko ,że akurat nie miałam wystarczająco przyprawy do pierników to dodałam,imbir,cynamon.I muszę powiedzieć,że już są mięciutkie i smaczne.
a probowalas zaraz po pieczeniu? bylo czuc ze to pierniczki?

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Po pierwsze te pierniczki muszą leżeć minimum dwa tygodnie, żeby się przegryzły.

Po drugie mnie przepis pasuje, może ja daję więcej przypraw bo lubię mocno aromatyczne, ale ktoś równie dobrze może nie lubić dużo przypraw, więc przepis jak większość przepisów na blogach jest dostosowany do większości.

Fakt przypraw to indywidualny gust, więc jak za mało dałaś żeby Ci smakowały to nie jest wina złego przepisu.
a moim zdaniem to jest zly przepis, bo przypraw nie czuc W OGOLE a nie, ze slabo czuc. a i tak dalam troche wiecej niz podano.
pierniczki to pierniczki i tak powinny smakowac, a nie ze ja mam sie domyslac, czy w przepisie przypadkiem nie podano za malej ilosci przyprawy korzennej
poczekam te 2 tygodnie, ale jak narazie to jestem zawiedziona. robilam juz pierniczki z innych przepisow i nic sie nie musialo przegryzac, byly od razu do zjedzenia
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 16:45   #4695
Inalinka
Raczkowanie
 
Avatar Inalinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 370
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
a probowalas zaraz po pieczeniu? bylo czuc ze to pierniczki?

Po pieczeniu próbowali tylko domownicy,z ich opisu wynika,że początkowo smakowały jak ciasteczka korzenne. Nie do końca było czuć ten smak,który jest obecnie. Jednak uważam,że teraz w zupełności smakują jak pierniczki.
__________________






Edytowane przez Inalinka
Czas edycji: 2011-12-08 o 16:47
Inalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:20   #4696
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość

a moim zdaniem to jest zly przepis, bo przypraw nie czuc W OGOLE a nie, ze slabo czuc. a i tak dalam troche wiecej niz podano.
No tak, ale w przepisie jest wyraznie zaznaczone, ze trzeba 2 tyg odczekac.

Moje doswiadczenie z nie konca pierniczkowymi pierniczkami jest takie, ze juz dwa razy przepierniczylam przyprawa, a jeszcze nigdy nie bylo za malo. Czyli warto poczekac a nuz beda dobre
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:43   #4697
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja upiekłam już 3 i pół porcji pierników i zamierzam upiec jeszcze... Jeśli chodzi o to dochodzenie pierników, to one chyba nie zmienią smaku, staną się po prostu bardziej kruche...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:54   #4698
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Ja upiekłam już 3 i pół porcji pierników i zamierzam upiec jeszcze... Jeśli chodzi o to dochodzenie pierników, to one chyba nie zmienią smaku, staną się po prostu bardziej kruche...
Ojj, dochodza. Np. moj piernik staropolski niby normalnie przyprawiony, sprawdzam po 1,5 miesiaca lezakowania, co za ostry dziad! Na szczescie troche odpuscil po upieczeniu, nadzianiu i lezakowaniu

Za to pierniczki inne. Robilam ciasto, ciagle bylo mi malo przyprawy. Dodawalam, dodawalam, upieklam. Jadalne, przyprawe czuc troche, ale twaarde kamienie. Puszczeczka i dwa tygodnie, po ktorych ciasteczka staly sie miekkie i zabojczo ostre... Ciasto moze przejsc lepiej aromatem przypraw, smaki tez sie zaostrzaja. Wiec moze bedzie ok.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 18:03   #4699
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
No tak, ale w przepisie jest wyraznie zaznaczone, ze trzeba 2 tyg odczekac.

Moje doswiadczenie z nie konca pierniczkowymi pierniczkami jest takie, ze juz dwa razy przepierniczylam przyprawa, a jeszcze nigdy nie bylo za malo. Czyli warto poczekac a nuz beda dobre
no jest napisane by 2 tygodnie odczekac ale po to aby zmiekly a nie przeszly smakiem
w kazdym razie moja mama sie nimi zajada i jest zachwycona
a ja jestem narazie z nich niezadowolona, wiec poczekam 2 tygodnie, sprobuje, udekoruje i mam nadzieje ze beda dobre bo jak nie...
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 18:08   #4700
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja w sobotę będę robić swoje pierwsze pierniczki, zobaczymy co z nich wyjdzie

Dzisiaj kupiłam parę prezentów dla rodzinki i w nagrodę kupiłam sobie sukienkę, a co
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 18:22   #4701
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja też dzisiaj dokupiłam kolejną partię prezentów jutro wręczę prezent dla siostry i chrześniaka mam nadzieję, że im się spodoba

co do pierników... nigdy nie piekłam i jakoś specjalnie za nimi nie szaleję xD także mam jeden problem mniej
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:02   #4702
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A ja będę piec pierniczki, choć nie spróbuję nawet. Jednak myślę, że pieczenie i dekorowanie to świetna zabawa, przynajmniej ja to bardzo lubię
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:22   #4703
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
A ja będę piec pierniczki, choć nie spróbuję nawet. Jednak myślę, że pieczenie i dekorowanie to świetna zabawa, przynajmniej ja to bardzo lubię
O taaak, uwielbiam piec ciacha a dekoracja to już w ogóle bajka jutro będę latać za wszelkiego rodzaju kolorowymi posypkami, pisakami do dekoracji, lukrami i wszystkim co się nada na pierniczki
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:56   #4704
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
O taaak, uwielbiam piec ciacha a dekoracja to już w ogóle bajka jutro będę latać za wszelkiego rodzaju kolorowymi posypkami, pisakami do dekoracji, lukrami i wszystkim co się nada na pierniczki
Ja nadal szukam kolorowych piegów...nigdzie nie ma Kupiłam już złote perełki, cukrowe gwiazdki, posypkę w kuleczkach, ale potrzebne mi jeszcze piegi...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 21:00   #4705
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Ja nadal szukam kolorowych piegów...nigdzie nie ma Kupiłam już złote perełki, cukrowe gwiazdki, posypkę w kuleczkach, ale potrzebne mi jeszcze piegi...
Zobaczymy co jutro mój maraton przyniesie
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 22:07   #4706
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja póki co do dekoracji mam tylko kolorową posypkę cukrową (kuleczki) i zrobię lukier. Może kupię jakieś barwniki i zrobię kolorowy lukier? I tak od fantazji najwięcej zależy
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 07:34   #4707
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

2 Tygodnie do Świąt !!!


Wczoraj obejrzeliśmy Love Actually - kocham ten film

Dziś mam bardzo przyjemny dzień - ostatnie zakupy przedświąteczne, jeżeli chodzi o prezenty

Popołudniu idziemy na pizzę na wrocławski rynek, potem na jarmark, a potem na Listy do M Super
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 08:16   #4708
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Popołudniu idziemy na pizzę na wrocławski rynek, potem na jarmark, a potem na Listy do M Super
Rzeczywiście ,super dzień.Chciałabym kiedyś pojechać do Wrocławia
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 08:23   #4709
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ,super dzień.Chciałabym kiedyś pojechać do Wrocławia
Zapraszam Ja się zakochałam w tym mieście
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 08:24   #4710
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
2 Tygodnie do Świąt !!!


Wczoraj obejrzeliśmy Love Actually - kocham ten film

Dziś mam bardzo przyjemny dzień - ostatnie zakupy przedświąteczne, jeżeli chodzi o prezenty

Popołudniu idziemy na pizzę na wrocławski rynek, potem na jarmark, a potem na Listy do M Super

Napisz coś więcej o tym jarmarku;-)
Dziewczyny wiecie może do kiedy będą lecieć Listy do M. w kinach?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.