Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październik IV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 17:11   #3451
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
musze Wam pokazac moja swinke morska i jej nowego partnera zyciowego
super wyglądają

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Zdałam egz. - właśnie wynik na poczcie się pojawił. Na 3, ale zawsze:P.
super

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Przyznano mi kredyt
no nareszcie koniec Twojego stresu

A ja dzisiaj zadzwoniłam do położnej z którą będę rodzić i umówiłyśmy się na spotkanie na początku sierpnia.Ja muszę mieć taką bratnią duszę.


A w ogóle dziewczyny właśnie się zorientowałam, że nie ma mnie na pierwszej stronie Kurde przeoczyłam.
Colds wpiszesz mnie? Kasia 3 dychy tp 2.09. synek Kubuś

A co do płci. To ostatnio znajoma, której siostrzenica jest pielęgniarką w szpitalu ,w którym chcę rodzić opowiadała, że rodzice czekali na córkę. Babcie wszystko różowe kupiły. A tu przy porodzie - siusiak. Dobrze, że mąż był przy tym bo matka zawsze lekko oszołomiona mogłaby pomyśleć, że jej dzieci zamienili. Mąż zaczął płakać jak bóbr. Ale ponoć jak podali nazwisko tego lekarza to nikt z personelu nie był zaskoczony bo to nie pierwszy raz
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś

Edytowane przez katiem
Czas edycji: 2012-06-05 o 17:19
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:16   #3452
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Anesh miałam usg 2 tygodnie temu, ale lekarz stwierdził że za wcześnie żeby stwierdzić płeć i na następnym się dowiemy. O ile dzidzio będzie chciało pokazać, bo tamtym razem ślicznie się rozłożyło, to teraz się może zbuntować, ale mam nadzieję, że pokaże

Też mi się wydaje, że powinnyśmy mieć klub, bo piszemy często o sprawach bardzo osobistych, a tutaj każdy może wejść i czytać....
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:18   #3453
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Ja też popieram prywatny klub.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2012-06-05 o 17:23
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:19   #3454
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Tamlin super że będziecie mieć ten kredyt.... Dużo przebojów było, ale fajnie że już załatwione

Któraś (przepraszam, ale nie pamiętam która dokładnie, a znalezienie tego posta zajęłoby mi chyba z miesiąc) kupowała na all pokrowce na przewijak takie fajne kolorowe. Mogłabym prosić o linka? Albo chociaż namiary na takie kolorowe, bo szukałam na all i są wszędzie jednokolorowe, gładkie
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:21   #3455
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Kombinezon polarowy

Rożek

Zestaw body
Śliczne

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Zdałam egz. - właśnie wynik na poczcie się pojawił. Na 3, ale zawsze:P.
Super

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Przyznano mi kredyt
Super, gratuluję

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u gina i wszystko ok Kazał mi się nie denerwować niczym i dużo odpoczywać. A za 3 tygodnie następna wizyta i usg No chyba że coś mu się umyśli i mi przesunie na kolejną wizytę, bo tak czasem ma, ale najważniejsze, że jednak w najbliższym czasie będzie

Dzidzia mnie skopała nad ranem strasznie A po południu zjadłam kilka truskawek i znowu kopniaki To znaczy że smakowały?

Dziewczyny polecacie jakiś sprzedawców na all od kosmetyków? No i żeby ceny były w miarę, bo tak to mogę w aptece pokupować, a chyba już pora zacząć kolekcjonować, bo ubranek już trochę mam.
To świetnie, że wszystko w porządku.

Ja dzisiaj kupiłam coś dla synka, pokaże Wam. To ostatnie to mój mąż stwierdził, że chyba dla dziewczynki ale co tam... podobało mi się, a na dodatek było przecenione, więc synek będzie musiał założyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6050046.jpg (123,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6050047.jpg (113,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6050048.jpg (131,2 KB, 34 załadowań)
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:29   #3456
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
ja w sumie własnie tak mówie.ale tak naprawde to wiem że po prostu mi sie nie chce.nie mam motywacji,a skoro nie mam motywacji to i praktyki też.jak dzidek pzryjdzie na świat to na pewno sie wezme za siebie w tej kwesti

w ogóle co mój Leoś dziś zrobił.moja mama do niego mówi ''ale pamiętaj wnusiu że ja jestem ta fajniejsza babcia,prawda?i przyłożyła mi reke do brzucha a on ja tak kopnął w tej sekundzie a ona że kochany wnusio i mądry i że wie już która babcia lepsza i kochańsza
dla Leosia

No właśnie, troszku mobilizacji i będzie dobrze. a maluszek najlepszą będzie mobilizacją.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
super
Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Super
Dziękuję. Zostały mi tylko 3 jeszcze.

Almariel super ciuszki, a mi się wydaje, że i dla chłopca śliczne to ostatnie.

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Anesh miałam usg 2 tygodnie temu, ale lekarz stwierdził że za wcześnie żeby stwierdzić płeć i na następnym się dowiemy. O ile dzidzio będzie chciało pokazać, bo tamtym razem ślicznie się rozłożyło, to teraz się może zbuntować, ale mam nadzieję, że pokaże

Też mi się wydaje, że powinnyśmy mieć klub, bo piszemy często o sprawach bardzo osobistych, a tutaj każdy może wejść i czytać....
To trzymam kciuki, zeby się udało i żebyś się dowiedziała kogo pod serduszkiem nosisz. Ja mam za tydzień usg - też już chciałabym wiedzieć.

Jestem za klubem
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:33   #3457
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny... tak się zastanawiam...
zaczynamy poruszać na forum coraz bardziej prywatne tematy a jak w tym momencie patrzę na listę podczytujących, to aż mi się włos jeży, bo kilku nicków w ogóle nie kojarzę....
Może czas na prywatny klubik?
YES!!! jestem za
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 17:33   #3458
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj kupiłam coś dla synka, pokaże Wam. To ostatnie to mój mąż stwierdził, że chyba dla dziewczynki ale co tam... podobało mi się, a na dodatek było przecenione, więc synek będzie musiał założyć.
Almariel prześliczne rzeczy kupiłaś (czyżby textil market, czy jakoś tak bo takiego pajaca widziałam w ofercie i bardzo mi się spodobał)
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:34   #3459
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u gina i wszystko ok Kazał mi się nie denerwować niczym i dużo odpoczywać. A za 3 tygodnie następna wizyta i usg No chyba że coś mu się umyśli i mi przesunie na kolejną wizytę, bo tak czasem ma, ale najważniejsze, że jednak w najbliższym czasie będzie

Dzidzia mnie skopała nad ranem strasznie A po południu zjadłam kilka truskawek i znowu kopniaki To znaczy że smakowały?
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj kupiłam coś dla synka, pokaże Wam. To ostatnie to mój mąż stwierdził, że chyba dla dziewczynki ale co tam... podobało mi się, a na dodatek było przecenione, więc synek będzie musiał założyć.
śliczności nasze dzieciaczki będą super modnie ubrane
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:35   #3460
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Almariel bardzo fajne ciuszki

To teraz tylko ktoś musi założyć klub

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Aga dzięki
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:36   #3461
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

i też jestem za klubem, tylko niech mi któraś wytłumaczy jak to mniej więcej wygląda
chodzi o większą prywatność, dobrze rozumiem?

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-06-05 o 17:38
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 17:37   #3462
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Almariel śliczne ciuszki
Co do klubu to ja jestem na nie. Dziewczyny same podczytujemy nieraz wątki mam wcześniejszych i korzystamy z ich wiedzy i przeżyć które my dopiero doświadczamy. Dlaczego mamy odbierać to mamom z wątków nowszych. Przecież mamy maila i tam możemy w razie czego zwierzać się z intymnych spraw. Do maila dostęp mają tylko zaufane, udzielające się osoby. Takie jest moje zdanie. Wątki poczekalni są od lat, ogólno dostępne, przecież nie poruszamy tu jakiś tematów nie przeznaczonych dla innych. Co my mamy na razie do ukrycia? Płeć dzieci, liczbę kilogramów na plusie, rozstępów, chcicy lub niechęci do seksu. No to to już jest chyba najintymniejsze jak na razie. Nie przesadzajmy, bo nie ma co ukrywać.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:37   #3463
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

tamlin gratuluje!!!!!!!!!!!!
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:38   #3464
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Tamlin

gratuluję kredytu,cieszę się


Jestem za klubem.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:38   #3465
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Chyba zaszalałam

Oto moja wygrana aukcja:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2392821501



Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jejku poryczałam się, że moje marzenie się spełni. Że moje dzieci będą miały swoje mieszkanko, tak pięknie im zrobię. No siedzę i ryczę jak głupia. Jutro umowę przedwstępną podpisujemy.
no piknie! jak ja lubię takie szybkie i zdecydowane osoby

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość

w ogóle co mój Leoś dziś zrobił.moja mama do niego mówi ''ale pamiętaj wnusiu że ja jestem ta fajniejsza babcia,prawda?i przyłożyła mi reke do brzucha a on ja tak kopnął w tej sekundzie a ona że kochany wnusio i mądry i że wie już która babcia lepsza i kochańsza
pozdrów mamusie

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny... tak się zastanawiam...
zaczynamy poruszać na forum coraz bardziej prywatne tematy a jak w tym momencie patrzę na listę podczytujących, to aż mi się włos jeży, bo kilku nicków w ogóle nie kojarzę....
Może czas na prywatny klubik?
może kiedyś się doczekam

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Kombinezon polarowy

Rożek

Zestaw body
Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Ręczniki

Kocyk
piękne!! muszę mieć ten kocyk
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:41   #3466
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Przyznano mi kredyt
ale super bardzo sie cieszę ze będziecie mogli być na swoim
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:44   #3467
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Aga z klubem chodzi o to, że tylko dla nas będzie dostępny i nikt z zewnątrz nie będzie tego przeglądał.

Tamlin ale piszemy też o naszym życiu prywatnym, a tego już dziewczyny z innych wątków nie muszą przecież wiedzieć. Z resztą wszystkie (a przynajmniej większość) wątków mamowych mają swoje kluby. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja np. nie piszę o wszystkim, bo mogą tutaj zaglądać osoby z mojego otoczenia, a nie widzę potrzeby, aby mnie zidentyfikowały.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Marta gdybyś mogła pokazać jak kocyk wygląda rozłożony, to byłabym baaardzo wdzięczna
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:46   #3468
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

hej ciężwróweczki!!!
boszeee od wczoraj rana dopiero wlazłam a tu tyle stron
zakupy dla maluchów bombowe!
i kocyki!
i wózek!
ja dzis zrobiam sobie mega przyjemny dzień, pojechałam na kawę do koleżanki, poźniej troszku popracowałam a pozniej wróciłam do domu i się objadałam czeeśniami i arbuzem pyyycha
już widzę minę mojego gina jak zobaczy ze przez niecałe 4 tygodnie 2 kg mi przybylo

Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
Hej, ja już w domciu. Jakie to moje mieszkanko malutkie jest. Odzwyczaiłam się Dobrze, że chociaż porządek zostawiłam, to mężuś tylko kurze pościera dziś i jest czyściutko. Tylko, że pustka w lodówce.


Ja też chciałam być dobrym pracownikiem i swojego pracodawce poinformowałam zaraz na początku ciąży, żeby mógł jak najszybciej znaleźć zastępstwo. A zamiast to zrobić moimi obowiązkami obciążył koleżankę, która nie wyrabiała jak byłam na zwolnieniu. A pierwsze wolne wzięłam jak byłam w 8 tygodniu bo dostałam plamień. I pewnie już bym nie wróciła, gdyby nie sytuacja mojej koleżanki, która też była w ciąży, tylko ze względu na rodzaj umowy nie mogła się przyznać.
Dlatego mam nauczkę na przyszłość, że nie będę następnym razem przejmować się szefem.



Moim zdaniem nic nie spłynie, a mężuś się nie zna. Będzie pięknie za 2 tygodnie i jak wróci to się zachwyci.
widzę że nie tylko u mnie z dyrekcją problem... to pocieszające. do mnie wydzwaniają po kilka, kilkanascie razy dziennie, dziś az telefon wyłączyłam żeby się odstresować, właczylam po południu i oczywiście - kilka połaczeń z pracy! w tamtym tygodniu dyrka mi powiedziała ze powinnam do pracy wrócić i robić to co ona robi - za nią. zawsze wszystko za nią robię i myślalam ze ktoś to doceni -taaaaa jasne, głupia byłam bo z anginą i 40 stopniami gorączki do pracy chodziłam, a oni się przyzwyczaili że ja osioł do roboty jestem

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
niewiem co mnie naszlo zeby zrobic jej sesje,ale to zdjecie dalam nawet na tapete w lapku i caly czas sie ciesze jak glupia
świnka bombowa

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Zdałam egz. - właśnie wynik na poczcie się pojawił. Na 3, ale zawsze:P.
grunt ze do przodu!!!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Przyznano mi kredyt
wow, gratulacje

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u gina i wszystko ok Kazał mi się nie denerwować niczym i dużo odpoczywać. A za 3 tygodnie następna wizyta i usg No chyba że coś mu się umyśli i mi przesunie na kolejną wizytę, bo tak czasem ma, ale najważniejsze, że jednak w najbliższym czasie będzie

Dzidzia mnie skopała nad ranem strasznie A po południu zjadłam kilka truskawek i znowu kopniaki To znaczy że smakowały?

Dziewczyny polecacie jakiś sprzedawców na all od kosmetyków? No i żeby ceny były w miarę, bo tak to mogę w aptece pokupować, a chyba już pora zacząć kolekcjonować, bo ubranek już trochę mam.


Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
ja w sumie własnie tak mówie.ale tak naprawde to wiem że po prostu mi sie nie chce.nie mam motywacji,a skoro nie mam motywacji to i praktyki też.jak dzidek pzryjdzie na świat to na pewno sie wezme za siebie w tej kwesti

w ogóle co mój Leoś dziś zrobił.moja mama do niego mówi ''ale pamiętaj wnusiu że ja jestem ta fajniejsza babcia,prawda?i przyłożyła mi reke do brzucha a on ja tak kopnął w tej sekundzie a ona że kochany wnusio i mądry i że wie już która babcia lepsza i kochańsza
muszę mojej mamci to opowiedzieć

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny... tak się zastanawiam...
zaczynamy poruszać na forum coraz bardziej prywatne tematy a jak w tym momencie patrzę na listę podczytujących, to aż mi się włos jeży, bo kilku nicków w ogóle nie kojarzę....
Może czas na prywatny klubik?
kurcze też się zastanawiam po co jacyś obcy ludzie mi na profil włażą, nie wiem co to klubik ale jestem za
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:46   #3469
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

w zasadzie myślę tak jak Tamllin
Z jednej strony fajna sprawa, bo nie musiałybyśmy otwierać dodatkowej strony (maila) aby się wyżalić tak jak ja swego czasu, ale kurcze z drugiej.. czy chciałybyśmy żeby ktoś nam odciął możliwość poczytania jak to jest?? Czy to kobitki które planują ciąże, czy kobitki które już zaciążyły ale są na wcześniejszym etapie, czy wreszcie kobitki które są może zagubione w stanie swym i mimo tego że mogłyby się ujawnić i wejść z nami do klubu to jednak wolą sobie czytać z ukrycia.
Myślę że nie ma co, już tyle jesteśmy tutaj, już tyle intymnych tematów poleciało że chyba już nie mamy się czym martwić co nie?? kto chciał coś wyciągnąć to już wyciągnął z naszych 4rech wątków.
Co chwila ujawnia nam się jakaś nowa mamusia i myślę że tak już będzie do końca a do klubiku bardzo chętnie bym przeszła np po porodzie, kiedy już będziemy ze sobą z ogromnej sympatii i przywiązania i nikomu nasze rozmowy się nie przydadzą
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 17:47   #3470
caterinazeta jones
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Witajcie mamusie!
Czytam Was już od dłuższego czasu - w sumie odkąd wiem, że jestem w ciąży mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża.. mężatką jestem od września a teraz będziemy rodzicami. Termin porodu wyznaczony mam na 23 października i już się nie mogę doczekać

Wczoraj byliśmy na drugich badaniach prenatalnych i będzie synuś tak pięknie pokazał co ma między nóżkami, że zanim lekarz powiedział, że chłopak ja już sama wiedziałam

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na tym forum ...
__________________

...
caterinazeta jones jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:47   #3471
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Ale oczywiście pójdę za wami w ogień, więc nie zaneguje żadnej decyzji
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:48   #3472
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Zamieszczam 2 kocyki, które udało mi się kupic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040239.jpg (59,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040240.jpg (73,6 KB, 20 załadowań)
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:48   #3473
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez caterinazeta jones Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie!
Czytam Was już od dłuższego czasu - w sumie odkąd wiem, że jestem w ciąży mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża.. mężatką jestem od września a teraz będziemy rodzicami. Termin porodu wyznaczony mam na 23 października i już się nie mogę doczekać

Wczoraj byliśmy na drugich badaniach prenatalnych i będzie synuś tak pięknie pokazał co ma między nóżkami, że zanim lekarz powiedział, że chłopak ja już sama wiedziałam

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na tym forum ...
Witamy, witamy, a właśnie post wyżej pisałam o tym że co chwila nowe mamusie się ujawniają i że pewnie tak będzie do końca
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:54   #3474
caterinazeta jones
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

No proszę jak szybko się ujawniłam ty pomyślałaś ja już byłam Hahaha
__________________

...
caterinazeta jones jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:54   #3475
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

no i nadrobiłam

Tamlin za kredyt!

Rozwaliły mnie opowiesci o pomyłkach płciowych zwierzaków

No i dziewczynki piękne zakupki robicie i ciuszkowe i wózkowe

Konczi egzamin zdasz, ja takie odmóżdżenie czułam przed każdym egzaminem a potem wszystko i tak było do przodu, więc bez paniki mi tu, ciocie wizażowe wspierają

Anusia kciukasy ściskam za jutro!

Ja dziś w nocy też spałam niewiele, ułozyć się nie mogłam i dopiero nad ranem usnęłam jak trzeba.

No i poradźcie mi coś na cycochy, bo jak mnie zaczęły boleć na początku ciąży, tak przejść mi to nie chce, choć zelżało jak staniki miękkie nosić zaczęłam, ale sutki bolą cały czas a teraz jeszcze swędzą niemiłosiernie pomimo smarowania preparatem do biustu dla ciężarnych. Żadnej wysypki nie mam ani rozstępów, tylko siara się zaczęła pojawiać, no i martwię się, jak ja z takimi bolącymi sutkami dam radę karmić moją Lili?
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:55   #3476
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

w sumie macie racyje dziłchy jak na watku deiety dukana zrobiłysmy klubik to juz watek zdechł bo te najwiecej sie udzielakjące na klubie tylko gadały i tak jest do dziś ale jak bedzie klub to ja tam sie zgłaszam

__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:58   #3477
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez caterinazeta jones Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie!
Czytam Was już od dłuższego czasu - w sumie odkąd wiem, że jestem w ciąży mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża.. mężatką jestem od września a teraz będziemy rodzicami. Termin porodu wyznaczony mam na 23 października i już się nie mogę doczekać

Wczoraj byliśmy na drugich badaniach prenatalnych i będzie synuś tak pięknie pokazał co ma między nóżkami, że zanim lekarz powiedział, że chłopak ja już sama wiedziałam

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na tym forum ...
Super Witamy I gratuluję synka
Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Zamieszczam 2 kocyki, które udało mi się kupic
Fajne kocyki Kurcze, mi się tak podobają te kocyki, ale te aplikacje takie malutkie, a chciałabym żeby były na całym :/ Chyba takiego nie znajdę
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:59   #3478
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam coś dla synka, pokaże Wam. To ostatnie to mój mąż stwierdził, że chyba dla dziewczynki ale co tam... podobało mi się, a na dodatek było przecenione, więc synek będzie musiał założyć.
Mężu Almariel przekonaj ją jakoś do tego, że ten pajacyk bardzo by pasował mojej dziewczynce
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:00   #3479
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
w zasadzie myślę tak jak Tamllin
Z jednej strony fajna sprawa, bo nie musiałybyśmy otwierać dodatkowej strony (maila) aby się wyżalić tak jak ja swego czasu, ale kurcze z drugiej.. czy chciałybyśmy żeby ktoś nam odciął możliwość poczytania jak to jest?? Czy to kobitki które planują ciąże, czy kobitki które już zaciążyły ale są na wcześniejszym etapie, czy wreszcie kobitki które są może zagubione w stanie swym i mimo tego że mogłyby się ujawnić i wejść z nami do klubu to jednak wolą sobie czytać z ukrycia.
Myślę że nie ma co, już tyle jesteśmy tutaj, już tyle intymnych tematów poleciało że chyba już nie mamy się czym martwić co nie?? kto chciał coś wyciągnąć to już wyciągnął z naszych 4rech wątków.
Co chwila ujawnia nam się jakaś nowa mamusia i myślę że tak już będzie do końca a do klubiku bardzo chętnie bym przeszła np po porodzie, kiedy już będziemy ze sobą z ogromnej sympatii i przywiązania i nikomu nasze rozmowy się nie przydadzą
Napisałaś dokładnie to o co mi chodziło, z tym że ja przez ten kredyt nie mogę się wysłowić normalnie i sprecyzować myśli

Cytat:
Napisane przez caterinazeta jones Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie!
Czytam Was już od dłuższego czasu - w sumie odkąd wiem, że jestem w ciąży mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża.. mężatką jestem od września a teraz będziemy rodzicami. Termin porodu wyznaczony mam na 23 października i już się nie mogę doczekać

Wczoraj byliśmy na drugich badaniach prenatalnych i będzie synuś tak pięknie pokazał co ma między nóżkami, że zanim lekarz powiedział, że chłopak ja już sama wiedziałam

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na tym forum ...
Przyjmiemy Gratuluję synka
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:02   #3480
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez caterinazeta jones Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie!
Czytam Was już od dłuższego czasu - w sumie odkąd wiem, że jestem w ciąży mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża.. mężatką jestem od września a teraz będziemy rodzicami. Termin porodu wyznaczony mam na 23 października i już się nie mogę doczekać

Wczoraj byliśmy na drugich badaniach prenatalnych i będzie synuś tak pięknie pokazał co ma między nóżkami, że zanim lekarz powiedział, że chłopak ja już sama wiedziałam

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na tym forum ...
witamy, witamy nowa mamusię
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.