Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 07:54   #331
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Odgrzebuję wątek.
Zastanawiam się nad zmianą fryzjera. Chodziłam zawsze do NEO na Grodzkiej, ale ich ceny są coraz wyższe (ostatnio strzyżenie z myciem - 74zł) i zwyczajnie nie stać mnie już. Poza tym ciągle zminiają się tam fryzjerzy i jak sobie kogoś upatrzę, to gdy przychodzę następnym razem, to okazuje się, że ten fryzjer już tam nie pracuje. :/

Zastanawiam się nad dwoma salonami:
- Free Style na Stradomskiej,
- U Romana na Radzikowskiego.
Bardzo bym prosiła o więcej opinii na ich temat. Czy nie ścinają na jedno kopyto, tzn. jak pazurki są "trendy" to jadą z nimi na wszystkich głowach itp.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 08:04   #332
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Odgrzebuje wątek.
Zastanawiam się nad zmianą fryzjera. Chodziłam zawsze do NEO na Grodzkiej, ale ich ceny są coraz wyższe (ostatnio strzyżenie z myciem - 74zł) i zwyczajnie nie stać mnie już. Poza tym ciągle zminiają się tam fryzjerzy i jak sobie kogoś upatrzę, to gdy przychodzę następnym razem, to okazuje się, że ten fryzjer już tam nie pacuje. :/
ja też już nie chodzę do NEO ze względu na ceny właśnie. A Agnieszka Jaśko, która tam kiedyś pracowała - i to do niej zawsze chodziłam, przeniosła się do Daviness na Dietla. A i ona przyjmuje też klientki u siebie w domu (co cenowo wychodzi najkorzystniej )
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 09:48   #333
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Cytat:
Napisane przez JudkaN
Dziewczyny! Gorąco polecam fryzjera/stylistę - p.Klaudiusza. Facet ma nieprzeciętny zmysł artystyczny, wie co i jak się na głowie nosi, jest bardzo sympatyczny i profesjonalny (robi przy tym boski masaż głowy ). Namiary:ul.Rusznikarska-Deptak 7. Tel:0-12 431 07 70.
Szczerze polecam - Judyta.
Heh, a mniej więcej ile kosztuje obcięcie włosków u tego Klaudiusza??????
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 09:57   #334
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez usiak
A ja polecam salon Daviness na Dietla 50, sczególnie panią Agnieszkę Jaśko. Zdaje się, że była tu już zachwalana przez xankę, z tym że wtedy jako fryzjerka NEO. Zmieniła jednak salon w między czasie Pani jest konkretna, potrafi doradzić w doborze fryzury i koloru, przy tym przesympatyczna. Ścina na suchych włosach, więc od razu widać jak się będą zachowywać, co sprawia, że samemu w domu można znowu fajnie fryzurę ułożyć. Mi zrobiła krótką, niebanalną fryzurkę i jestem z niej bardzo zadowolona!
a ile mniej wiecej kosztuje obcięcie???? i moge prosic numer telefonu???
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:15   #335
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez xanka
ja też już nie chodzę do NEO ze względu na ceny właśnie. A Agnieszka Jaśko, która tam kiedyś pracowała - i to do niej zawsze chodziłam, przeniosła się do Daviness na Dietla. A i ona przyjmuje też klientki u siebie w domu (co cenowo wychodzi najkorzystniej )
Mi podobało się, jak obcinała Agnieszka Skrobacz, która teraz prowadzi właśnie salon "Free Style". Podobno obie Agnieszki (jak same twierdziły) mają bardzo podobny styl obcinania, ale nie miałam okazji tego porównać.
Xanko, a jak wygląda cennik w "Daviness" (mycie + strzyżenie + modelowanie)? Ma ten salon jakąś stronę www?
Co do salonu "U Romana" słyszałam o nim dobre opinie, poza tym mam do niego znacznie bliżej niż do "Free Style", a ze względu na mój badzo ograniczony wolny czas, jest to dla mnie istotne. Dlatego czekam na jakieś opinie z tego miejsca!

EDIT: Już znalazłam ich stronę z cennikiem (tzn. "Daviness"). Kiedyś na niej nawet byłam i nie spodobało mi sie to, że zdjęcia fryzur w galerii nie są ich autorstwa, tylko pościagane z różych stron w sieci. :/
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:23   #336
JudkaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Niestety nie jest tanio - ok.80 zl za mycie, sciecie i modelowanie - ale faktycznie warto
JudkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:24   #337
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Cytat:
Napisane przez JudkaN
Niestety nie jest tanio - ok.80 zl za mycie, sciecie i modelowanie - ale faktycznie warto
móiwsz o tym Klaudiuszu na Stradomskiej???? \ a jest może strona internetowa tego salonu fryzjerskiego???? Gdzie to jest dokąłdnie??? A on ścina tak nowoczesnie, czy normalnie bez zadnych udziwnień??? Chyba wiesz o co mi chodzi....
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 15:26   #338
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jutro idę do klaudiusza... Boję sie;/;/
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 17:44   #339
JudkaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Tak - chodziło mi o Klaudiusza. Co do stylu, to ścina nowocześnie, świeżo, mnie to pasowało. Ciężko stwierdzić czy Tobie również się spodoba (nie było jeszcze fryzjera, który by wszystkim dogodził ), ja go polecam bo jest dobrym stylistą i nie ścina sztampowo.
JudkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:28   #340
magda_ga7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Hej dziewczyny Ja gorąco polecam Salon Michel Caruso na ul.Rusznikarskiej Deptak 7.Bardzo jestem zadowolona z usług takiej blondynki prawdopodobnie ma na imie Magda.jest swietna robiła mi ostatnio kolorek,cieci modelowanie i jest superniema to jak każda k obieta wychodzac z rąk dobrego fachowca czuje sie kobieco.Ach ten salon zostałprzeniesiony z ul.Stradomskiej.Jeszcze raz gorąco POLECAM.
magda_ga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:01   #341
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez magda_ga7
Hej dziewczyny Ja gorąco polecam Salon Michel Caruso na ul.Rusznikarskiej Deptak 7.Bardzo jestem zadowolona z usług takiej blondynki prawdopodobnie ma na imie Magda.jest swietna robiła mi ostatnio kolorek,cieci modelowanie i jest superniema to jak każda k obieta wychodzac z rąk dobrego fachowca czuje sie kobieco.Ach ten salon zostałprzeniesiony z ul.Stradomskiej.Jeszcze raz gorąco POLECAM.
a ile kosztuje tam obcięcie???? Bo ja jednak z Klaudiusza zrezygnowałam;/
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 22:33   #342
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ponawiam wcześniejsze prośby Wizażanek o zdjęcie fryzur I o pisanie cen
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 06:12   #343
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja się umówiłam na przyszły tydzień do "Free Style" na Stradomskiej. Jak już będę "po", zdam relację.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:17   #344
madmadxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Po dlugich naradach, decyzjach i rozmyslaniach w koncu udalo mi sie ustalic do ktorego salonu pojde. Wybralam "Eric Stipa" w C.H. M1. Zanim jednak podjelam te decyzje obeszlam wiekszosc salonow w celu blizszego poznania cen, rad i ogolnie personelu. Najbardziej niekorzystnie zapamietalam salon "HairCoif" gdzie Pani fryzjerka trzy razy podawala mi cene za sciecie + farba i za kazdym razem byla ona (cena) inna. Dodam ze sama fryzjerka nie nalezala do zbyt milych osob. A szkoda bo sam salon bardzo przypadl mi do gustu. Salon - Jean Louis David w TESCO ma bardzo dobrych i doswiadczonych fryzjerow jesli chodzi o same porady. Nie wiem jak strzyga bo nie scinalam sie jeszcze u nich ale dodam ze maja najnizsza oferte cenowa ze wszystkcih salonow! No dobra teraz o salonie na ktory sie zdecydowalam
Same fryzjerki sa bardzo mile, atmosfera jest przytulna Zanim zaczela mnie obcinac jedna z fryzjerek sama doradzila mi co nieco i pomogla wybrac kolor (najlepszy dla mnie). Zrobilam sobie farbe + pasemka + strzyzenie z modelowaniem. W dniu mojej wielkiej zmiany nie bylam przekonana co do mojego nowego wizerunku. Pani (o ile dobrze pamietam imie) Sylwia nalezy do rzadkosci a dlaczego - poniewaz jest niesamowicie dokladna i staranna. Nie bylo zadnego pospiechu w stylu "szybko bo mam tu druga klientke" itp. Mam dlugie wlosy wiec samo wykonanie pasemek zajelo sporo czasu (o czym zostalam wczesniej poinformowala stad musialam przyjsc ciut wczesniej) a mimo to w/w fryzjerka okazlaa sie byc jeszcze bardzo wytrwala. Efekt byl taki:
Wyszlam w szoku ale tylko dlatego ze fryzura odmienila moj wyglad calkowicie i sama nie bylam pewna czy mi w niej dobrze czy nie - wtedy jeszcze zmeczenie dawalo sie we znaki - az do nastepnego dnia. Wlosy z rana wrecz nie musialam czesac - same sie ukladaja co mnie bardzo cieszy !! Kolor faktycznie jest idealny i chyba juz przy nim pozostane na zawsze bo nigdy nie sadzilam ze moge tak fajnie wygladac. Kolor i pasemka wyszly dokladnie takie jak chcialam. Najbardziej jednak niezadowolony z fryzury (co nie oznacza ze sie nie podoba) jest moj facet a to tylko ze wzgledu na stale ogladajacych sie mezczyzn za mna No coz jednym slowej fryzura zdzialala cuda!!
Znowu czuje sie piekna i mloda...


Zabieg kosztowal 285zl. Czas trwania prawie 3h.
madmadxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:39   #345
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

pani Iwonka na skrzyzowaniu alei Roz i tej ulicy przy ktorej jest straz pozarna. na rogu maly salon fryznjerski. jest to stara szkola ale wlosy dobrze sie ukladaja wiele dni pozniej . tel.126442368 .
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 20:34   #346
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja na wtorek jestem umówiona tam gdzie ostatnio - na Galla. Chcę sprawdzić czy tylko ostatnio było fajnie czy zawsze tak będzie
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:14   #347
bellcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Apropos Starego Podgórza
ul. Limanowskiego - y...obok sklepu Firlit NIE POLECAM , chociaż to znajoma. Same zdecydujcie:

1- Pani bardzo miła
2- strzyrze tanio, ja-długie włosy na sucho pazurki..suszarka..15 zł!
3-włosy się nie układają!!! są tylko przycięte <tak na 2 dzień>

ja jestem niezadowolona
znacie coś innego w Podgórzu?
słyszałam o "Amelii" na Zamojskiego - pójdę zobaczyć! <cmok>
bellcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 08:58   #348
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

hej jednak pofatygowałam sie do pani Iwonki, do salonu Paluina na ul. Czysta 8
nie zaprzczę... pani bardzo miła, salonik malutki, szczerze spodziewałam sie czegos innego... Co do samego obcięcia... to raczej jestem srednio zadowolona Zwyczajnie podcięła mi koncówki i wycieniowała nie jest tak najgorzej.... ale nie wiem czy tam wróce chciałąm fryzurke, która wyszczupli mi twarz, a ona mi zrobiął taką, ze twarz jest jeszcze pełniejsza... albo to mi się tak wydaje Ehh... cena bardzo fajna.. tylko 16 zeta, ale bez mycia i modelowania
podsumuwując.. nadal szukam inneg fryzjera.. ale może wróce do tamtego salonu na regenerowanie włosów (kosztuje to tylko 15 zeta )
Dobla, to ja pozdrawiam.... jesli ktos chce zwyczajne obciecie włosków, to polecam a jeśli cos innego.. to raczej szukajcie czegoś innego
Papatki..
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 11:48   #349
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Byłam w ostatni wtorek. Na Galla, tak jak pisałam wcześniej. Obcięta zostałam super !!! Najlepsza fryzura jaką dotychczas miałam. Wszyscy są zachwyceni Dodatkowo włosy bardzo dobrze sie układają, nawet jak ich wogóle nie układam A jak je układam to wystarczy kilka chwil podkręcania na szczotce i fryzurka wygląda jak z żurnala Zamieszczę fotki tylko nie teraz bo nie mam czasu. A dodam, ze byłam tam po raz 3 i wcześniej tez było fajnie, ale zgodnie z moimi pomysłami. Teraz się za wiele nie wtrącałam, pani fryzjerka zrobiła to co uznała za stosowne do mojej twarzy i moich włosów (już wczesniej chciała, ale ja "nie bo grzywka tak, a włosy chce tak ..." ble ble ble ) i miała świętą rację. Straciłam ok. połowy dlugości, ale efekt jest super (bo ja zawsze krzyczałam "nie za dużo, że by nie były za krótkie", a tu psikus - w krótszych mi lepiej ) Polecam panią Ewę

EDIT: Sama podkreślałam, żeby pisać ceny, a nie napisałam. Już się poprawiam. Strzyżenie bez mycia - 28 zł, a jak z myciem to chyba tyle samo? albo niewiele więcej. Ja zapłaciłam 28zł za strzyżenie bez mycia i bez modelowania, bo nie lubię jak mi modelują włosy - zawsze jak mi wymodelują wracam do domu i myję bo wtedy wiem co tak naprawdę mam na głowie
Kosmetyków używają firmy Keune. Bardzo dobre.

Edytowane przez Malena
Czas edycji: 2006-07-13 o 23:12
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 16:19   #350
Gocha80ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

A konkretnie moze wiesz która z fryzjerek w Hair Coif w carefurze na czyzynach najlepiej scina włoski? Bardzo prosze o szybka odpowiedz
Gocha80ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 23:47   #351
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Question Gdzie jest Iwona z Expandera w Krakowie? :(

Czy ktoś z Was wie, gdzie teraz pracuje? Zgubiłam ją w 2005 roku i od tej pory nie mogę trafić na dobrego fryzjera.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 00:03   #352
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Question Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Dziewczyny, a czy wiecie może gdzie się podziała pani Iwona z Expandera na Długiej? Nie pracuje tam już od 2005 roku, a ja od tego czasu nie mogę znaleźć nikogo, kto poradziłby sobie z moimi "trudnymi" włosami.

Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 06:44   #353
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Obiecała relację z "FreeStyle", wiec oto ona.
Salon sam w sobie bardzo przyjemny i przestrzenny. Mimo chwilowych awarii z klimą i upałem na zewnątrz, w środku jest naturalnie przyjemnie chłodno. Umówiona byłam z panią Agnieszką Skrobacz. Kiedy przyszłam, odrazu mnie wzięła. No i cóż. Mam bardzo fajną fryzurę! Po dwóch latach prostowania non stop, włosy wreszcie mogą odpocząc. Same się układają. Nawet, jak pójdę spać z wilgotnymi włosami! Pani Aga wie co robi jednym słowem. Poza tym jest bardzo miła i rozmowna, i SŁUCHA klienta. Dodam jeszcze, że sama ma rewelacyjną fryzurę. Jak mi włosy trochę podrosną, to chyba też sobie taką zafunduję (mam nadzieje, że nie bedzie miała nic przeciwko ).
Za strzyżenie + mycie + modelowanie (zasadniczą linię fryzury miałam obcinaną na mokro, resztą obcieta po wysuszeniu i wyprostowaniu) zapłaciłam 55zł, czyli dokładnie tyle, ile jest napisane w cenniku.
Aha, w salonie uzywa sie kosmetyków Wella System Professional (choc nie jestem fanką Welli, to juz nieraz przekonałam się, że serie profesjonalne są rewelacyjne) i BedHead. Tyle zauwazyłam.
Jednym słowem - polecam!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 07:49   #354
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Obiecała relację z "FreeStyle", wiec oto ona.
Salon sam w sobie bardzo przyjemny i przestrzenny. Mimo chwilowych awarii z klimą i upałem na zewnątrz, w środku jest naturalnie przyjemnie chłodno. Umówiona byłam z panią Agnieszką Skrobacz. Kiedy przyszłam, odrazu mnie wzięła. No i cóż. Mam bardzo fajną fryzurę! Po dwóch latach prostowania non stop, włosy wreszcie mogą odpocząc. Same się układają. Nawet, jak pójdę spać z wilgotnymi włosami! Pani Aga wie co robi jednym słowem. Poza tym jest bardzo miła i rozmowna, i SŁUCHA klienta. Dodam jeszcze, że sama ma rewelacyjną fryzurę. Jak mi włosy trochę podrosną, to chyba też sobie taką zafunduję (mam nadzieje, że nie bedzie miała nic przeciwko ).
Za strzyżenie + mycie + modelowanie (zasadniczą linię fryzury miałam obcinaną na mokro, resztą obcieta po wysuszeniu i wyprostowaniu) zapłaciłam 55zł, czyli dokładnie tyle, ile jest napisane w cenniku.
Aha, w salonie uzywa sie kosmetyków Wella System Professional (choc nie jestem fanką Welli, to juz nieraz przekonałam się, że serie profesjonalne są rewelacyjne) i BedHead. Tyle zauwazyłam.
Jednym słowem - polecam!
a nie wiesz ile kosztuje tam strzyżenie bez modelowania?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 17:58   #355
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Cytat:
Napisane przez emememsik
a nie wiesz ile kosztuje tam strzyżenie bez modelowania?
Wejdż sobie na ich stronkę http://www.freestylestudio.pl i tam zobacz, albo zadzwoń.
Jak się umawiałam na wizytę, to pani powiedziała mi, że tyle kosztuje "pełna usługa". Z tym, że pisząc "modelowanie" nie miałam na myśli góry lakierów, pianek itp. Włosy miałam strzyżone częściowo na sucho, a do tego trzeba było je wyprostować prostownicą. Po wszystkim miałam jeszcze "wgnieciony" we włosy jakis specyfik o przyjemnym zapachu, dla podtrzymania efektu
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 12:27   #356
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

znacie moze fryzjera ktory mnie obetnie jakos tak nieszablonowo, specjaliste od naturalnych fryzur nie chce miec na glowie tego co polowa miasta.
potrzebuje jakiejs seksownej, naturalnej fryzurki cokolwiek to znaczy. Czy pani Malgosia Strug-Zgrzywa robi takie cuda na glowie czy zamyka oczy, wlacza Wagnera i cieniuje bez opamietania?
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:04   #357
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ewka.mnk możesz mi napisać jakie masz włosy-gęste,grube czy raczej cienkie,jeśli to nie problem Chciałabym to wiedzieć,bo zastanawiam sie nad tym salonem,gdzie Ty ścinałaś.Kiedyś znajoma poleciła mi "świetną" fryzjerkę w salonie Trendy w Hucie i rzeczywiście jej zrobiła świetną fryzurę,ale ona(znajoma ) miała cienkie włosy. Natomiast w moich gęstych fryzjerka zupełnie się pogubiła i fryzura wyszła tragicznie Dlatego teraz wolę się upewnić
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 19:21   #358
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Anitro, ja mam bardzo gęste i dość grube włosy. Wcześniej miałam włosy sięgające trochę za ramiona, prawie wszystkie jednej długość, z długą gęstą grzywką. No i trochę mi już ciążyły. Teraz mam bardzo fajnie wycieniwane włosy, same się układają. Fryzura jest duzo lżejsza i przy okazji nadaje ładną formę głowie.
Btw, a wydawało mi się, że z gęstych i grubych włosów łatwiej coś "wyczarować" niż z cienkich, bo jest większe pole do manewrów.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 22:57   #359
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Anitro, ja mam bardzo gęste i dość grube włosy. Wcześniej miałam włosy sięgające trochę za ramiona, prawie wszystkie jednej długość, z długą gęstą grzywką. No i trochę mi już ciążyły. Teraz mam bardzo fajnie wycieniwane włosy, same się układają. Fryzura jest duzo lżejsza i przy okazji nadaje ładną formę głowie.
To świetnie Coś czuję,że niedługo się tam wybiorę

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Btw, a wydawało mi się, że z gęstych i grubych włosów łatwiej coś "wyczarować" niż z cienkich, bo jest większe pole do manewrów.
Też mi się tak wydawało Do czasu Zauważyłam,że dobrzy fryzjerzy na widok moich gęstych włosów mają radosny błysk w oczu,że mogą zaszaleć i coś fajnego stworzyć,a kiepscy mówią coś w stylu "ooo,ile włosów"(plus panika w oczach )
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:49   #360
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: kraków, katowice - salon joico?

jeśli to Ci w jakiś sposób pomoże to wiem gdzie jest w bielsku-białej
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.