Chlopak, Pierscionek i Rozstanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-20, 21:02   #1
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305

Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...


Mam taki problem, ktory chodzi mi caly czas po glowie. Mam zamiar zerwac z chlopakiem, ale nie chce zeby to stalo sie przed sylwestrem, bo nie chce zeby akurat w ta noc bylo mi lub jemu przykro z tego powodu. Nie pytajcie dlaczego chce to zrobic, bo porostu musze... meczymy sie obydwoje ze soba ale zadne z nas do tej pory nie odwazylo sie powiedziec o tym otwarcie. No coz, to wkoncu 2 i pol roku razem. Ale to nie istotne. On kupil mi pod choinke prezent i nawet wiem jaki, bo go niechcacy znalazlam. To piekny srebrny pierscionek warty napewno duzo pieniedzy. I co ja mam teraz zrobic? Mam go przyjac? Czy nie? A jak go przyjme to zrywajac mam mu go oddac? Bezsensu... A wy jak byscie postapily na moim miejscu?
P.S. niech was nie dziwi moje pytanie, ja mam tylko 17 lat i naprawde nie wiem jak mam w tej sytuacji postapic...
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 21:07   #2
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Poprostu przyjąć, a przy potencjalnym zrywaniu nie wygłupiać się z oddawaniem.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:02   #3
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Cytat:
Napisane przez sitc
Poprostu przyjąć, a przy potencjalnym zrywaniu nie wygłupiać się z oddawaniem.
Zgadzam sie... rownie dobrze moglas nie odkryc prezentu i tak by sie wtedy chyba stalo ,ze pierscionek by zostal u Ciebie.
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:18   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Zerwałabym z nim już teraz, bo skoro jesteś zdecydowana, to udawanie przez święta, że wszystko jest OK to by było troszkę oszukiwanie. Trzymaj się!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:30   #5
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Cytat:
Napisane przez Meariel
Zerwałabym z nim już teraz, bo skoro jesteś zdecydowana, to udawanie przez święta, że wszystko jest OK to by było troszkę oszukiwanie. Trzymaj się!
Zgadzam sie w zupełnosci
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:36   #6
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Zgadzam się z Meariel. To i tak będzie bolało, więc im szybciej tym lepiej.
Teraz powodem są święta a później nie zerwiesz bo co? Bo będą Walentynki? Potem coś tam jeszcze... nie warto odwlekać tego, jeśli jesteś na to zdecydowana. Głowa do góry
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:43   #7
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Jeżeli miałabym taką sytuację, gdzie wiedziałabym, że nie chcę już z nim być, to nie przedłużałabym tego dalej.
Bo i po co, skoro już wiem, że tak czy siak z nim nie będe. Poza tym, uważam, że chyba troszkę takie trzymanie go w iluzji jest nie na miejscu. Bądź szczera- zaoszczędzisz sobie sytuacji podczas dawania prezentów.
A co do oddawania- uważam to za bzdurę.
Skoro ktoś oddaje jakąś pamiątkę, to tak jakby oddał przy okazji wspomnienia.
Tak samo w przypadku np. wyrzucania zdjęć.
Po co je wyrzucać?
Album zawsze można posłać w kąt, wyjąć go za jakiś czas i mieć kawałek przeżytego życia, zwłaszcza jeśli z tą osobą spędziło się mnóstwo czasu

Mam nadzieję, że uporasz sie z problemem.
Ps. postaw się w jego sytuacji.
Chyba też nie chciałabyś żyć w przekonaniu, że wszystko jest okej i nagle bach.
"Zrywam z Tobą"

Szczerość to podstawa
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 07:55   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

zerwałabym z nim juz dzisiaj ,pierscionek moze uda mu sie zwrócic do sklepu.

teraz nie bo swieta ,potem sylwek,potem walentynki-ty bedziesz mial ta mysl w glowie a on bedzie sie dobrze bawil ,nie podejrzewajac nic.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:03   #9
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Cytat:
Napisane przez magda_madzia
Mam taki problem, ktory chodzi mi caly czas po glowie. Mam zamiar zerwac z chlopakiem, ale nie chce zeby to stalo sie przed sylwestrem, bo nie chce zeby akurat w ta noc bylo mi lub jemu przykro z tego powodu.
Naprawdę będziesz w stanie się świetnie bawić w sylwestra i udawać, że wszystko jest dobrze, jednocześnie będąc świadomą, że dzień później z nim zerwiesz? Cyniczne to trochę...

a jak chłopak wpadł po uszy i kupił pierścionek, bo chce się oświadczyć ?
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:36   #10
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Cytat:
Napisane przez Meariel
Zerwałabym z nim już teraz, bo skoro jesteś zdecydowana, to udawanie przez święta, że wszystko jest OK to by było troszkę oszukiwanie. Trzymaj się!
To nie bedzie oszukiwanie, bo obydwoje wiemy ze nasz zwiazek nie ma juz szans na przetrwanie i on doskonale zdaje sobie z tego sprawe.
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:39   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

No to skoro oboje tak uważacie, to po co dalej w tym tkwicie? Jeszcze dzisiaj to zakończcie, nic prostszego.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 08:40   #12
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

meariel- napisalas ze to bedzie oszukiwanie...

nie, to nie bedzie oszukiwanie go, bo obydwoje wiemy ze nasz zwiaze powoli sie konczy a milosc wygasla juz dawno, i on doskonale zdaje sobie z tego sprawe

xanka- to nie beda oswiadczyny...

napewno nie posunalby sie do tego z wyzej wymienionych powodow
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:43   #13
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

jezus, czy wy naprawde myslicie ze to takie proste? ze pojde do niego stane i powiem zrywam z toba? ze w sylwestra bede siedziala w domu i plakala z powodu rozstania, myslala co on teraz robi, gdzie jest, z kim... powinnyscie wiedziec ze to zawsze boli, nawet jesli milosci juz nie ma, to jest ogromne przywiazanie i przyzwyczajenie do drugiej osoby po prawie 3 latach.
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:45   #14
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Jasne, że tak, ale chyba nie ma to znaczenia, czy zrobisz to 21 grudnia w środe, czy 2 stycznia w poniedziałek? Przykre będzie i tak. Moim zdaniem komplikujesz klarowną i prostą sprawę. Ale to tylko moje zdanie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:51   #15
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Nie rozumiem dlaczego tkwicie w tym związku. Zdajecie sobie sprawę z tego , że to co Was łączyło - już wygasło, a mimio to nadal przed soba udajecie i bawicie się w poprawny związek. PO co?

Rozumiem , ze zaraz będą śiwęta, póżniej sylwester i miło by było pokazać się z chłopakiem / dziewczyną na imprezie, ale czy jest sens dręczyć się nawzajem ?
Chyba lepiej zakończyć to już teraz, skoro - jak sama napisałaś- zakńczenie związku nie będzie nispodzianką ani dla Ciebie , ani dla niego.

.... a może on przedłuża to wszystko z tego samego powodu co TY? Może pierścionek ma być czymś co załagodzi Twój smutek, wyrazem jego skruchy?...

Nie smuć się i nie zadręczaj, a nawet jeśli zdecydujesz się na rozstanie juz w nowym roku, to pierścionek tak czy siak należy do Ciebie. Prezentów się nie oddaje, poza tym to pamiątka
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2005-12-21 o 09:40
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 09:18   #16
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Też mi się wydaje, że sytuacja dla chlopaka nie jest jednoznaczna. Może mysli, że pierścionkiem w pewnien sposób kupi jeszcze troche czasu razem? Może da Ci pierścionek i poprosi, żebyście zaczęli wszystko jeszcze raz?
Jeśli jesteś pewna, że nie chcesz z nim być, to po co stwarzać pozory i robic mu nadzieje - jakie zyczenia świąteczne czy noworoczne mu złożysz?
Jeśli nie chcesz spędzać Sylwestra samotnie, macie juz jakieś plany, to przecież nawet po kulturalnym rozstaniu możecie razem pójść na niego - to naprawdę nic strasznego i się zdarza.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 09:34   #17
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Tez uwazam,ze powinnas jak najszybciej-jeszcze przed swietami-porozmawiac z nim szczerze.
Kazda z nas rozumie,ze to nie jest proste,bo ktore rozstanie jest latwe?

Im szybciej zalatwisz sprawe tym lepiej dla ciebie i dla niego.Mniej bolu,mniej klamstwa.
Jesli meczycie sie oboje ze soba,to zapewne dla niego wasze rozstanie tez bedzie ulga.
Po co przeciagac?


Trzymam kciuki
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 09:38   #18
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Cytat:
Napisane przez magda_madzia
jezus, czy wy naprawde myslicie ze to takie proste? ze pojde do niego stane i powiem zrywam z toba? ze w sylwestra bede siedziala w domu i plakala z powodu rozstania, myslala co on teraz robi, gdzie jest, z kim... powinnyscie wiedziec ze to zawsze boli, nawet jesli milosci juz nie ma, to jest ogromne przywiazanie i przyzwyczajenie do drugiej osoby po prawie 3 latach.

czy zakończysz związek teraz czy po sylwestrze to i tak bedzie jednakowo nieprzyjemne, zasatanów sie nad tym bo może sie zdarzyć że przepłaczesz cały sylwester bedąc jeszcze z nim a wiedząc co nastąpi za kilka dni.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 09:50   #19
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

magda_madzia
ja mysle, ze jesli on chcialby skonczyc ten zwiazek, wiedzialby, ze nie ma sensu bycie razem, to nie kupowalby tak drogiego prezentu. moze jednak jemu na Tobie zalezy, wiec im szybciej z nim zerwiesz, tym lepiej. bo przyjmiesz ten pierscionek, pozniej na sylwka gdzies razem pojdziecie i on ciagle bedzie myslal, ze jest ok, ze jest szansa na odbudowanie tego, co bylo. zastanow sie nad tym dobrze i jak juz wczesniej dziewczyny pisaly, ze jesli jestes zdecydowana, to nie zwlekaj.
pozdrawiam serdecznie
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 12:35   #20
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Cytat:
Napisane przez magda_madzia
ze w sylwestra bede siedziala w domu i plakala z powodu rozstania, myslala co on teraz robi, gdzie jest, z kim... powinnyscie wiedziec ze to zawsze boli, nawet jesli milosci juz nie ma, to jest ogromne przywiazanie i przyzwyczajenie do drugiej osoby po prawie 3 latach.
Przepraszam, że to napiszę, ale chyba sama nie wiesz czego tak naprawdę chcesz.

Albo rybki albo akwarium, no sory...

Staram się zrozumieć Twoje zachowanie, ale jakoś nie mogę. Dziwi mnie, że jeżeli chcesz zerwać i jesteś do tego święcie przekonana, to później chcesz płakać.

Skoro Ty zrywasz, to dlaczego będziesz płakać? Jak ja wiedziałam, że z panem M już nie chcę być, że naprawdę nic już nie ma, to ani łez ani smutku przez chwilę nie było, bo go już nie kochałam...

Lepiej zastanów się nad sobą
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 12:38   #21
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Ps. skoro myślisz, że on może z kimś spędzić sylwestra, to wydaje mi się, że tu jest lekka nutka zazdrości...

Poza tym- jeśli ty będziesz siedzieć załamana i zapłakana w sylwestra jako strona zrywająca, to podejrzewam, że on jako strona odrzucona też zbyt dobrze bawić się nie będzie
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:40   #22
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Cytat:
Napisane przez Juda
Przepraszam, że to napiszę, ale chyba sama nie wiesz czego tak naprawdę chcesz.

Albo rybki albo akwarium, no sory...

Staram się zrozumieć Twoje zachowanie, ale jakoś nie mogę. Dziwi mnie, że jeżeli chcesz zerwać i jesteś do tego święcie przekonana, to później chcesz płakać.

Skoro Ty zrywasz, to dlaczego będziesz płakać? Jak ja wiedziałam, że z panem M już nie chcę być, że naprawdę nic już nie ma, to ani łez ani smutku przez chwilę nie było, bo go już nie kochałam...

Lepiej zastanów się nad sobą
Muszę wziąć w obronę magdę_madzię: zerwałam ze swoim narzeczonym i płakałam przez kolejny rok na wspomnienie o nim, choć wiedziałam, ze to była słuszna i jedyna decyzja.
Koniec związku może mieć wiele przyczyn, a tylko jedna z nich może być wygaśnięcie jakichkolwiek uczuć. Ale gdy umiera miłość, a pozostaje na przykład przyjaźń, to zrywając ranisz swojego przyjaciela. A to jest bolesne dla obydwu stron.
Dlatego nie uwazam, że z magdą_madzią jest coś nie tak, niemniej na jej miejscu nie odwlekałabym zerwania. Moze tylko poszłabym na układ, że ewentualnie rodziców poinformowałabym po Nowym Roku, jeśli oczywiście są zaangażowani. Oszczędziałbym im zamartwiania się życiem uczuciowym córki w czasie świąt.
Tyle ja.
Abuba
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:54   #23
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chlopak, Pierscionek i Rozstanie...

Ja napewno bym powiedziala mu juz teraz. Wiadomo ,ze to nie jest latwe ale predzej czy pozniej i tak bedziesz musiala to zrobic ,weic chyba lepiej predzej .
Jezeli tak jak piszesz oboje sie meczycie to on chyba moze chociaz troszke podejrzewac ,ze taka sytuacjia moze nastapic , nie ma chyba tak ,ze ty sie meczysz a on jest caly w skowronkach i nie ma pojecia jakie sa Twoje uczucia. Mysle ,ze jeslieli sie kochaliscie to chociaz z szacunku dla niego powiedzialabym mu to jak najszybiej . Jesleli byliscie ze soba 2 i pol roku to zdazyl Cie chyba na tyle poznac ,ze jakbys "udawala " ,ze wszytsko jest ok w swieta to chyba i tak by to rozgryzl . Ja jestem ze swoim chlopakiem prawie 2 lata i jak sklamie w najmniejszym tego slowa znaczeniu on tak wie , odrazu wyczuwa To jest tylko moja opinia ,wiec i tak postapisz jak zechcesz ale ja na Twoim miejscu zaoszczedzilabym mu takich swiat , bo chyba zasluzyl sobie na odrobine szacunku . Pozdrawiam i trzymaj sie
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.