Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarzy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 19:31   #121
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

grapelollipop ,moze dlatego,ze bez wzgledu na fryzure(wlosy rozpuszczone za ramiona,w kitce,krotkie do uszu)patrzac na swe odbicie w lustrze widze tylko te niszczesne kosci policzkowe.Przez co,nawet makijaz wydaje mi sie niezbyt ladny,jaki by nie byl.Majac najszersza czesc twarzy wlasnie w tym punkcie wydaje mi sie ona niesymetryczna i niezbyt proporcjonalna.Do tego oczy chyba tez mam raczej gleboko osadzone,pod nimi cienie,no masakra jakas.Probowalam wybierac nieraz jakies asymetryczne sciecie w okolicy grzywki,ale nie bylo to chyba nic konkretnego,bo nie rzucalo sie w oczy,ze w ogole jakas grzywka jest.Teraz powiem wprost i jasno fryzjerce,zeby zrobila ta grzywke widoczna i asymetrycznaPrzez kosci policzkowe ,moja twarz wydaje mi sie bardzo duza w stosunku do fryzur
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:11   #122
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Rilla82 mam zamiar udac się do rossmana, bo praktycznie na każdym watku o olejowaniu pojawia się właśnie ta oliwka dla kobiet w ciąży. Poczytalam troszkę też o szamponach i odzywkach. Do tej pory sugerowalam się marka, co nie zawsze okazywalo sie strzałem w dziesiątkę. Zauwazylam , ze sporo dziewczyn uzywa tanich i jak sie okazuje dobrych szamponów i odżywek. Spróbuję rozejrzeć sie za czyms tańszym.
Dokładnie, trzon mojej pielęgnacji to od dłuższego czasu niedrogie kosmetyki Alterry - szmpon brzoskwiniowy i odżywka z granatów (niestety odżywka brzoskwiniowa została jakiś czas temu wycofana), zresztą mogę Ci pokazać przemianę moich włosów. Nie jest jakaś szczególnie spektakularna na tle innych Wizażanek, ale i tak widać różnicę. Na dzień dzisiejszy stosuję kosmetyki Alterry, odżywkę Garnier Awokada i oleje, a do stylizacji żel i czasami dyfuzor i to mi wystarczy.https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=184
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 13:17   #123
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Rilla82 no rzeczywiscie roznica jest zauwazalnaZaopatrze sie w podstawowe rzeczy z Twojej listy,a w miare pojawiania sie efektow pomysle nad kolejnymi kosmetykami.Musze przyznac,ze cwicze rowniez systematycznosc,bo do tej pory cienko u mnie z tym bylo No ale bez poswiecenia nie ma efektow
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 15:09   #124
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

To jeszcze ja polecę Ci mleczko jedwabne z biochemii urody. U mnie sprawdza się jako środek 2w1 - produkt do stylizacji oraz do pielęgnacji. Na wysuszone włosy nakładam kroplę wielkości pięciogroszówki i delikatnie wygładzam włosy po wierzchu. Tak ok. 5cm od czubka aż do końcówek, które powijam ręką pod spód. Mam bardzo delikatne włosy. Mleczko nie obciąża ich nic a nic. Wygładza powierzchnię włosa, modeluje mi fryzurę i sprawia, że włosy wydają się grubsze. Przy okazji przez cały czas je odżywia. Mój młodszy synek ma loki i u niego mleczko też świetnie się sprawdza, zapobiegając puszeniu. Tworzą mu się piękne spiralki, a delikatne dziecinne włosy nie są obciążone. Trzeba nakładać dokładnie wyważoną ilość. Tu już musisz sobie wycyrklować. Kosztuje niewiele i jest bardzo wydajne. Dodam, że dzięki niemu nie stosuję już żadnych innych środków do stylizacji. Tak, że polecam Ci bardzo bardzo

Swoją drogą za nieustanną darmową reklamę mogli by czasem dorzucić jakiś gratis. A tu figa
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 18:23   #125
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Musiałabym wiedzieć gdzie jest która odpowiedź, no i mieć Twoje zdjęcia. Bez tego nie jestem w stanie podać Ci wyniku.

Podam tylo prawdopodobne odpowiedzi: Dramatic Classic lub Soft Classic

No chyba, że byłaś mało obiektywna przy udzielaniu odpowiedzi...
W paru odpowiedziach ciężko było mi jednoznacznie określić się
spoko, to tak dla przyjemności rozwiązałam. Znowu coś więcej o sobie wiem
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 18:29   #126
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

GretaKredka dziekuje,a powiedz mi,gdzie dostane to cudo?I przyznam,ze tak jak przy olejowaniu zastanawialo mnie jak mozna cale wlosy( za ramiona )"naoliwic" 1 lyzka oliwy,tak tu jak piszesz ,ze tylko kapke uzywasz wielkosci 5 groszy
Greto a powiedz mi,czy moglabyś jakas jeszcze jedna fryzurke mi przygotowac komputerowo?Przyznam,ze nigdy tak krotkich włosów nie mialam ,i im blizej wizyta u fryzjera tym coraz czesciej zastanawiam sie ,czy nie za krotkie beda
Jesli panikuje to prosze dziewczyny uswiadomcie mnie
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:39   #127
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Tu jest link do mleczka: http://www.biochemiaurody.com/sklep/milk-silk.html

Mleczka dajemy mało, to nie jest maseczka, raczej środek stylizująco-wygładzający. Coś jak jedwab do włosów. Tyle, że tu jest porządny skład i nie obciąża włosów. No chyba, że użyjemy w nadmiarze.

Jasne, że zrobię Ci fryzurkę Powiedz tylko jaka ma być, albo wrzuć zdjęcia.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 15:06   #128
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Greto ,proboje cos znalesc na necie jesli chodzi o fryzury do twarzy w ksztalcie romba,ale jest porazkaOgolnie zauwazylam ,ze bardzo malo pisze sie o tym ksztalcie twarzy,sa raczej przyjete podstawowe ksztalty i to o nich najwiecej mozna znalesc tekstow jak i zdjec.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 16:56   #129
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Greto ,proboje cos znalesc na necie jesli chodzi o fryzury do twarzy w ksztalcie romba,ale jest porazkaOgolnie zauwazylam ,ze bardzo malo pisze sie o tym ksztalcie twarzy,sa raczej przyjete podstawowe ksztalty i to o nich najwiecej mozna znalesc tekstow jak i zdjec.
Fryzury będą podobne jak w trójkącie. Chociaż trójkąt też trójkątowi nierówny. Poszukam czegoś odpowiedniego i zobaczymy efekt.
Do wizualizacji wyślesz mi na priv'a zdjęcie z całkiem odsłoniętą twarzą. Ok?
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 11:15   #130
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Dziękuję Greto za pomoc, jaka co chwilę oferujesz, , jesteś kochana Juz wysylam fotki.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 12:51   #131
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Fotki mam. A propos, ładnie wyglądasz z odsłoniętą twarzą, serio.

Poszukam fryzur, zrobię metamorfozę i zobaczymy.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 12:59   #132
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Fotki mam. A propos, ładnie wyglądasz z odsłoniętą twarzą, serio.

Poszukam fryzur, zrobię metamorfozę i zobaczymy.
A które typy wyglądają z odsłoniętą źle? Bo mam wrażenie, że moje rysy łagodzą tylko włosy właśnie, z odsłoniętą twarzą (a zwłaszcza zaczesanymi do góry) mam bardzo wysokie czoło i ogólnie dziwną, asymetryczną twarz (bez makijażu).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 15:57   #133
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A które typy wyglądają z odsłoniętą źle? Bo mam wrażenie, że moje rysy łagodzą tylko włosy właśnie, z odsłoniętą twarzą (a zwłaszcza zaczesanymi do góry) mam bardzo wysokie czoło i ogólnie dziwną, asymetryczną twarz (bez makijażu).
Im mniej regularne rysy, tym gorzej wyglądamy z włosami zaczesanymi do tyłu. Majka jest typem Dramatic i mimo, że jak na ten typ przystało ma ostre rysy twarzy, całkiem nieźle prezentuje się z odsłoniętą buzią. To zresztą potwierdza się w książce Kibbiego. Kobiety typu dramatic mają szczupłe twarze, osro zarysowane kontury, ale rysy dość regularne.

Typy Natural najkorzystniej prezentują się w dłuższych, kobiecych fryzurkach, które wzmacniają żeński pierwiastek Yin.

Majka - wrzucam metamorfozę z krótką, asymetryczną fryzurką. Zrobiłam Ci mocniejsze oko i dodałam kolczyki odpowiednie dla Twojego typu urody. Top fartownie też trafił się asymetryczny. Ciekawa jestem jak to widzisz.

Kobieta typu Dramatic nie powinna w swoim wizerunku doszukiwać się romantycznej seksbomby czy zwiewnej rusałki. Nigdy ich tam nie znajdzie i ciągle będzie niezadowolona ze swojego wyglądu. Lepiej postawić na wyrazisty wizerunek, ostrą biżuterię oraz na wszystko to co służy jej typowi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Majka_metamorfoza_GretaKredka.jpg (30,5 KB, 83 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 18:23   #134
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Super ta fryzurka
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:47   #135
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Greto fryzurka jest super,ale musze przyznac szczerze,ze dziwnie jakos wygladam patrzac na to zdjecieNie wiem ,moze to kwestia tego,ze cale zycie mialam dluzsze wlosyPierwsze co mi sie rzuca,to wielkie oczy i idealny wrecz ksztalt twarzy
Wiem,ze marudzeale czy cos jednak z dluzsza fryzurka moglabys przygotowac ?

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

A co do odslonietej twarzy,to nie podobam sie sobie w niej,bo wtedy wydaje mi sie,ze te moje rysy sa naprawde ostre i do tego ten duzy nos ma pole do popisu
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 10:51   #136
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Jak znajdę coś ciekawego to pokombinuję.

Powiem Ci tylko, że twarz ze zdjęcia jest całkowicie Twoja, wszystkie kontury i rysy, oczy też są Twoje
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 11:50   #137
kiss3
Przyczajenie
 
Avatar kiss3
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Studenckamodnisia Pokaż wiadomość
Blondy to zdecydowanie Twój kolor! Raczej bym tego nie ruszała Jeśli masz młodszego męża to spróbuj zadbać o jakość włosa i jego długość - faceci kochają zdrowe, długie włosy
To prawda. Faceci zwracają uwagę na fryzurę, i warto do się o nią postarać. Ja mam taką znajomą fryzjerkę. Cud malina. Mogę dać do niej kontakt. Tylko pisz na priv. Bo inaczej mogę nie znaleść wątku. W gąszczu tego wszystiego.
kiss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 12:23   #138
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Greto fryzurka jest super,ale musze przyznac szczerze,ze dziwnie jakos wygladam patrzac na to zdjecieNie wiem ,moze to kwestia tego,ze cale zycie mialam dluzsze wlosyPierwsze co mi sie rzuca,to wielkie oczy i idealny wrecz ksztalt twarzy
Wiem,ze marudzeale czy cos jednak z dluzsza fryzurka moglabys przygotowac ?

Ja bym na Twoim miejscu zaryzykowała z króciakami, może wyglądać obłędnie. Szybko Ci rosną włosy? Na takich krótkich szybko widać, że odrastają. Sama rok temu zdecydowałam się na dość radykalne rachu ciachu i absolutnie nie żałuję. No chyba, że najpierw chcesz spróbować z półdługimi a potem ewentualnie krótkie - mniejszy szok
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 12:50   #139
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Jeżeli ma być coś innego niż obecnie, a nie ma to być krótka fryzura, pozostaje bob i dobre ustawienie grzywki.

Odnośnie długich włosów w Twoim przypadku wymienię następujące argumenty przeciw: włosy są cienkie i w złej kondycji, wyciągają twarz w dół tym samym odchudzając ją jeszcze bardziej, a fryzura "na rusałkę" kłóci się z Twoimi rysami.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:20   #140
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Jesli juz muszę wybrac to decyduje sięna bobanie jestem az tak odwazna,zeby tak skrócić włosy. Myślę,że jesli dolacze jakąś grzywke fajna ,to zmiana bedzie zauwazalna i co najwazniejsze mniej drastyczna
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:29   #141
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Jesli juz muszę wybrac to decyduje sięna bobanie jestem az tak odwazna,zeby tak skrócić włosy. Myślę,że jesli dolacze jakąś grzywke fajna ,to zmiana bedzie zauwazalna i co najwazniejsze mniej drastyczna
Czyli bob z asymetryczną grzywką na bok i już

Ale trójkątne kolczyki proszę sobie zakupić. Koniecznie
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:33   #142
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Greto kolczyki na pewno zakupie,bo co jak co,ale one bardzo mi się spodobały
Bob z asymetryczna grzywką jest ok,wlosy nie straca dużo na dlugosci,a co do ich kondycji to biore się za nie konkretnie
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 15:50   #143
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Greto kolczyki na pewno zakupie,bo co jak co,ale one bardzo mi się spodobały
Bob z asymetryczna grzywką jest ok,wlosy nie straca dużo na dlugosci,a co do ich kondycji to biore się za nie konkretnie
Kiedy wybierasz się do fryzjera?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Rzuciłam wczoraj okiem na allegro. Szukałam rąbów i trójkątów.

Najładniejsze kolczyki jakie znalazłam (cena też w porządku) to te:
http://allegro.pl/piekne-srebrne-delikatne-fantazyjne-kolczyki-warto-i5104591081.htmlhttp://allegro.pl/piekne-srebrne-del...104591081.html

Przy bobie nie będą wydawały się zbyt okazałe, ponieważ częściowo zakryjesz je włosami.

Przy okazji warto wspomnieć, że wg Kibbiego powielamy linie i kształty, które w nas są. Czyli np. Tobie będą pasowały kolczyki w kształcie rąbu lub trójkąta.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 16:09   #144
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Greto dzieci zdrowe,wiec myślę, ze w przyszłym tygodniu. Problem jest z zostawieniem tego 8-miesiecznego, bo karmie go piersia i nie chce pic jakiekolwiek mleko z butli. Czy sztuczne czy moje nie przyjmuje, a maz boi się z nim zostać. Muszę poprosić tesciowa, o opiekę nad dziećmi.
Co do kolczyków to bardzo ładne sa
Co do fryzury, to dlugosc wlosow do polowy szyi będzie chyba ok ?Powiem szczerze, że bob Victorii Beckham bardzo podoba mi się, ale chyba trzeba trochę czasu poświęcić na ułożenie.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 16:46   #145
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Greto dzieci zdrowe,wiec myślę, ze w przyszłym tygodniu. Problem jest z zostawieniem tego 8-miesiecznego, bo karmie go piersia i nie chce pic jakiekolwiek mleko z butli
Skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Co do kolczyków to bardzo ładne sa
Na pewno pasowałyby do Twojej urody. Cena też jest bardzo ok.

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Co do fryzury, to dlugosc wlosow do polowy szyi będzie chyba ok ?Powiem szczerze, że bob Victorii Beckham bardzo podoba mi się, ale chyba trzeba trochę czasu poświęcić na ułożenie.
Porozmawiaj z fryzjerką. Niech zetnie włosy tak aby ładnie układały się nawet bez modelowania. U Ciebie i tak nie potrzeba (wręcz nie będzie pasowało) typowego podwijania końcówek pod spód. Bob powinien być prosty, równo ciachnięty, z ostrymi krawędziami. Skośna, asymetryczna grzywka, dobrze ścięta też powinna układać się sama. Zwłaszcza, że nie masz falujących się włosów.

Wrzucam parę przykładowych fotek dobrze oddających klimat fryzury, o jakiej rozmawiamy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg round-brushed-bob-swoopy-bangs-side-view.jpg (37,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg textured-asymmetry-blonde-choppy-cut.jpg (37,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asymmetrical-bob.jpg (25,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-Asymmetric-Hairstyles-for-Short-Hair-Cute-Bob-Haircut.jpg (74,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,8 KB, 4 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:07   #146
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Bardzo podobają mi się fryzury 1, 2, 4 i chyb nimi będę się sugerowala podczas wizyty u fryzjera. Rzeczywiscie ukladaja się same, zreszta fajne bo prostownica moge je ułożyć, a ti duzo czasu nie zajmuje
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:29   #147
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się fryzury 1, 2, 4 i chyb nimi będę się sugerowala podczas wizyty u fryzjera. Rzeczywiscie ukladaja się same, zreszta fajne bo prostownica moge je ułożyć, a ti duzo czasu nie zajmuje
Kobieta z jedynki też ma ostre rysy, więc widać jak tego typu bob komponuje się z twarzą Dramatic.

Przy dwójce małych dzieci zajmowanie się fryzurą i makijażem to nie lada wyczyn. Na miarę spinaczki na Mount Everest
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:43   #148
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Greto ,widze,ze naprawde mnie rozumieszNajgorsze jest to,ze teraz to jeszcze siedze w domu na macierzynskim,ale poczatek sierpnia przywita mnie powrotem do pracy.Dopiero wtedy,bede miala szkole zycia,aby polaczyc dzieci,prace ,dom i makijaz z fryzura
Im dluzej patrze na te fotki to coraz bardziej podobaja mi sie fryzury nr 2 i 4 .
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 18:19   #149
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Żebyś tylko nie schudła jeszcze bardziej, kiedy zacznie się taki maraton. Będziesz musiała porządnie się odżywiać.

Fryzury, które Ci się podobają właściwie są bez grzywki. Wyglądają tak jak by długie przody były zaczesane w sposób imitujący grzywkę. Na zdjęciach to wygląda fajnie, ale jak sprawdzi się na co dzień? Np. moje włosy za nic nie chciałyby tak się ułożyć, no może z toną lakieru.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 08:42   #150
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

No właśnie,i to jest ten problem,ze jesli fryzura jest ciekawa,to wymaga troche czasu na jej przygotowanie.
Ja niestety tego czasunie będę miala,bopracuje tylkona pierwsze zmiany,do tego muszę dojechać 20km-za chiny nie wyrobie sie.
A sa super te fryzurki
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 09:51:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.