Miłość czy przyjaźń? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 19:51   #31
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
najlepsza opcja - TŻ i przyjaciel w jednym

w sumie popieram ALE jesli pokloce sie z TZ to najlepiej pogadac z przyjaciolka czy sie wyplakac, ale czasem to moze byc zwykla zaufana kolzenka lub poprostu ktos obcy albo wizazanka


ale kurcze, ciagle teraz o tym mysle i wydaje mi sie ze to na wadze przyjmuje taka sama wartosc, bo to i to cenne, daja tak samo wartosciowe wartosci, i wiele nas ucza.

z milosci biora sie wkoncu dzieci, no czasem z przyjazni damsko-meskiej tez
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2008-01-27 o 20:17
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:01   #32
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
w osobie TZa mam najlepszego przyjaciela. i to jest dla mnie najbardziej optymalna sytuacja na 'przyjaciolkach' juz nie raz sie przejechalam dlatego juz wiecej takich nie szukam...
ja tak samo.
przyjaźnie, które przetrwały liczą się dla mnie bardzo ale czasem mam wrażenie, że tylko dla mnie...
nowych nie szukam, i kto wie, może odstraszam potencjalne przyjaciółki już na starcie?
wybieram miłość.
a z miłości ciężko rezygnować bo nigdy nie wiemy a może to właśnia ta do grobowej deski?
__________________
byle do wiosny


Edytowane przez madame paranoja
Czas edycji: 2008-01-27 o 21:04 Powód: zamotana żem :)
madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:23   #33
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Wybiorę przyjaźń.

Co za tym przemawia?

1. Najdłuższa moja przyjaźń trwa osiemnaście lat - w miłości jeszcze takiego stażu się nie dorobiłam.

2. Przyjaciół mam w liczbie więcej niż jeden - nie mylić, że od razu nie wiadomo ilu.
Miłość - pomijając koneksje rodzinne, a zakładając w tym wypadku osobnika płci przeciwnej, powinna zamykać się w jednostce.

3. Aktualnie nikogo nie kocham - w sensie wspomnianym wyżej, więc ciężko debatować nad czymś, co człowiek musiałby sobie nieco odświeżyć.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 22:46   #34
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

a ja ani w miłośc ani przyjaźn do konca nie wierze

i co teraz
na tym i na tym sie zawiodłam

Nie wiem naprawde co lepsze

ale wiem co gorsze
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 23:49   #35
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Przyjaźń.


Nie zgadzam się zupełnie ze zdaniem Fresy, że 'wystarczy mała burza i zostaną po niej gruzy i zgliszcza'.

Przyjaciół mam chyba dwóch. Chyba, bo to, czy ja nazwę kogoś przyjacielem czy nie, nie jest najważniejsze. Pierwsza trwa kilkanaście lat, druga sześć. I nie wyobrażam sobie, że jakaś burza mogłaby je zniszczyć. Miłość przecież (choć to też dla każdego co innego znaczy) może zniszczyć na przykład zazdrość, zdrada - a trudno o to pomiędzy przyjaciółmi.

Te dwie osoby bardzo sobie cenię i zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy takiej przyjaźni doświadczyli - bo dla mnie to abstrakcja, że ktoś kogo mam za przyjaciela staje się moim wrogiem, a wiem, że tak bywa. Tylko to wtedy nie była przyjaźń, moim zdaniem.


Choć niewykluczone, że kiedyś spotkam kogoś, kogo pokocham w ten sposób, że edytuję ten post i uznam, że miłość jednak trwalsza, ważniejsza. Na razie kochałam chyba jeden raz. Zostały zgliszcza.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 07:48   #36
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

To jak sie zachwycac, ze kwadrat jest czworokatem Kazda milosc ma u podstawy przyjazn, ale nie kazdy czworokat jest kwadratem
niczym sie nie zachwycam. stwierdzam fakt. w zyciu jako przyjaciolki trafily mi sie same !@#$. jak mam problem z facetem to nie szukam nigdzie pocieszenia. sama sobie z nim radze. nie potrzebuje przyjaciolki. wystarcza mi zwykle kolezanki. nie mam natury wyplakiwania sie w rekaw i szukania pocieszenia...


Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
"nie chce przyjaciol bo juz sie na wielu przejechalam". A na facetach i zwiazkach to nie? to czemu watek "numery wykrecone przez facetow" kwitnie w najlepsze? i zadna nie mowi: "teraz juz nigdy faceta nie chce bo sie przejechalam na wielu.
nie. na facetach i zwiazkach nie, bo to dopiero moj drugi facet. na pierwszym sie nie przejechalam. poprostu pomylilam sie w wyborze, bo kompletnie do siebie nie pasowalismy. obecny TZ numerow nie wykreca. przynajmniej od 7 lat mu sie nie zdarzylo... a to ze inni sie przejechali? a coz mnie to obchodzi? przeciez pisze o sobie...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 10:42   #37
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Racja, dobrze prawi
Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tak właśnie jest





myślałam o tym wątku

i doszłam do wniosku, że jest jeszcze jedna niesamowicie ważna przyczyna, dla której przyjaźń jest dla mnie ważniejsza

ja bez przyjaciół NIE UMIEM żyć łaknę kontaktu z ludźmi, mam mnóstwo znajomych bliższych i dalszych, kilku nawet wirtualnych , kilku przyjaciół (a właściwie przyjaciółki )
wiadomo, że te znajomości ewoluują, ktoś kto kiedyś był bardzo bliski z czasem się oddala, ktoś kto miał być na chwilę zostaje na lata ale ogólnie zawsze mam kogoś przy sobie
oczywiście parę razy się zawiodłam, ale to jakiś marny ułamek procenta, reszta to wspaniali ludzie, którzy ratują mnie przed totalnym zwątpieniem w ten świat


a faceci?
bez faceta spokojnie funkcjonuję, ba, śmiem twierdzić, że jestem szczęśliwa
jak dla mnie w kontaktach damsko-męskich za dużo jest różnych gierek i "chęci posiadania", a i jedno i drugie mocno mi działa na nerwy
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 14:38   #38
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Trudny wybór , ale wybieram przyjaźń, ponieważ wydaje mi się, że jest trwalsza niż miłość. Poza tym nie wyobrażam sobie życia pozbawionego przyjaźni, do tego pozbawionego miłości już dawno się przyzwyczaiłam i jakoś żyję.


Zgadzam się z tym, co napisała Benito. Często w miłości występują gierki, dziwaczne podchody, chęć zawładnięcia czyjąś duszą i ciałem. Jeśli miałabym tkwić w takim związku to mówię – no, thanks...
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:44   #39
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Miłość wole.
To w moim przypadku 2 w 1.

Moze dlatego ze na przyjaciolkach tych ktore mialam zawsze się zawodziłam, zawsze.
Byly i zaraz ich nie było.

TZ mnie kocha, zalezy mu na mnie,
pomaga mi, poradzi...zawsze.
Zawsze znajdzie czas aby ze mną pogadać jak mam problem.

Z przyjaciolkami to bywało roznie.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:48   #40
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

..
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.

Edytowane przez MalvinkaxD
Czas edycji: 2008-11-24 o 11:40
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:51   #41
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
w osobie TZa mam najlepszego przyjaciela. i to jest dla mnie najbardziej optymalna sytuacja na 'przyjaciolkach' juz nie raz sie przejechalam dlatego juz wiecej takich nie szukam...
Zgadzam się.
Tżtowi się zwierzam z problemów i radości.
Koleżanki mam ale nie mam potrzeby wyplakiwania im się czy wygadywania.
Zresztą ja nigdy nie potrzebowałam przyjaciół..odkąd pamiętam wolałam koleżeństwo,poza zbyt wiele razy przejechałam się na "przyjaźniach".

Nie mam potrzeby przyjaźnienia się z kimś.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 15:54   #42
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Do dziewczyn, które w osobie tż mają przyjaciela i ostoję (jak rozumiem):

A nie boicie się tego, że może się tak przydarzyć, iż pewnego dnia zabraknie wam tego partnera? Z jakichkolwiek przyczyn?

I nie chodzi tutaj o moją złośliwość. Pytam, bo ja zawsze się nad tym zastanawiam.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:54   #43
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

ostatnio "porzucili" mnie i przyjaciele i TZ wiec,ze tak powiem nie ufam juz nikomu
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:14   #44
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które w osobie tż mają przyjaciela i ostoję (jak rozumiem):

A nie boicie się tego, że może się tak przydarzyć, iż pewnego dnia zabraknie wam tego partnera? Z jakichkolwiek przyczyn?

oczywiscie, ze sie boje. piekielnie boje sie utraty TZa (w jakikolwiek sposob), bo jest osoba ktora bardzo kocham, z ktora chce spedzic reszte zycia. dziwne by bylo gdyby mi to zwisalo
nie rozumiem, wiec co chcesz udowodnic tym pytaniem.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:52   #45
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
oczywiscie, ze sie boje. piekielnie boje sie utraty TZa (w jakikolwiek sposob), bo jest osoba ktora bardzo kocham, z ktora chce spedzic reszte zycia. dziwne by bylo gdyby mi to zwisalo
nie rozumiem, wiec co chcesz udowodnic tym pytaniem.
Nic nie chcę udowadniać
Bo nie chodzi mi o porzucenie samo w sobie, utrate ukochanej osoby (bo jeśli się kogoś kocha to wiadomo-trudno przychodzi takie rozstanie). Myślałam o tym, czy nie boicie się, że tego feralnego dnia zostaniecie całkiem same bez przyjaciela (przede wszystkim) jakim był dla was facet? Nie boicie się, że wypłakać będziecie się mogły jedynie w poduszkę?

Wizja rozpadu związku mnie przeraża, a wizja utraty w tym samym momencie ukochanego i przyjaciela przerasta moje wyobrażenia.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 17:48   #46
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Przyjaźń.


Nie zgadzam się zupełnie ze zdaniem Fresy, że 'wystarczy mała burza i zostaną po niej gruzy i zgliszcza'.

Przyjaciół mam chyba dwóch. Chyba, bo to, czy ja nazwę kogoś przyjacielem czy nie, nie jest najważniejsze. Pierwsza trwa kilkanaście lat, druga sześć. I nie wyobrażam sobie, że jakaś burza mogłaby je zniszczyć. Miłość przecież (choć to też dla każdego co innego znaczy) może zniszczyć na przykład zazdrość, zdrada - a trudno o to pomiędzy przyjaciółmi.

Te dwie osoby bardzo sobie cenię i zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy takiej przyjaźni doświadczyli - bo dla mnie to abstrakcja, że ktoś kogo mam za przyjaciela staje się moim wrogiem, a wiem, że tak bywa. Tylko to wtedy nie była przyjaźń, moim zdaniem.


Choć niewykluczone, że kiedyś spotkam kogoś, kogo pokocham w ten sposób, że edytuję ten post i uznam, że miłość jednak trwalsza, ważniejsza. Na razie kochałam chyba jeden raz. Zostały zgliszcza.
Nie zgadzasz się z moim zdaniem, a nawet nie potrafisz jednoznacznie określić, czy te 2 osoby,to są przyjaciele, czy znajomi .
'Chyba', robi wielką różnicę.
I jest ważne, czy możemy kogoś określić mianem przyjaciel, czy nie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 17:55   #47
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Myślałam o tym, czy nie boicie się, że tego feralnego dnia zostaniecie całkiem same bez przyjaciela (przede wszystkim) jakim był dla was facet? Nie boicie się, że wypłakać będziecie się mogły jedynie w poduszkę?
oczywiscie, ze sie boje. ale tak jak teraz jakos radze sobie z np. problemem w zwiazku i sama sobie sie wtedy wyplakuje ewentualnie poduszce (na Wizazu tez nie zwyklam sie zalic...), tak samo mysle poradzialbym sobie w takiej sytuacji.
nie wiem czy tak trudno sobie wyobrazic ze mozna nie chciec miec przyjaciolki... wystarcza mi zwykle kolezanki i koledzy. to nie tak, ze nagle pojawil sie TZ i przyjaciolka poszla w odstawke. jak nie bylo TZa tez nie mialam przyjaciolki i wcale nie narzekalam na samotnosc... juz jestem takim bezprzyjaciolkowa istotka
do przyjazni potrzeba zaufania... a ja tak latwo nie obdarzam ludzi zaufaniem. szczegolnie, ze juz pare razy sie na tym sparzylam...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:34   #48
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Kiedyś byłam przekonana, ze to przyjaźń jest najważniejsza na świecie. Niestety grubo się pomyliłam. "Rozstałam" się z przyjaciółką, dla której stawałam na rzęsach, gdy mnie potrzebowała, potrafiłam odwołać randkę, bo ona mnie potrzebowała. Gdy ja potrzebuję porozmawiać - nigdy jej nie ma. Dlaczego? Zjawił się chłopak. To wiele tłumaczy. Teraz jest tylko on i on. Dla mnie przyjaźń nadal jestbardzo ważna, wiele już przepłakałam z tęsknoty za nią. Tęskniłam za rozmową i za kimś komu moge się wypłakać i poplotkować. Teraz nie mam przyjaciółki. W osobie TŻ mam przyjaciela i chłopaka. To mi wystarcza, już chyba nigdy nie będe chciała sie z nikim przyjaźnić. Moim zdaniem nie warto, sparzyłam się.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 22:17   #49
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

...
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.

Edytowane przez MalvinkaxD
Czas edycji: 2008-11-24 o 11:40
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 22:19   #50
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Lain,
zazdroszczę ci, że potrafisz sobie radzić sama z własnymi problemami. Ja niestety taka nie jestem i zawsze potrzebuje wsparcia z zewnątrz. Dlatego bez przyjaciół nie wyobrażam sobie życia, ale to właściwie uzależnione jest od charakteru człowieka Rozumiem, że nie każdy ma takie potrzeby jak ja.


Jak czytam wasze posty to zauważam, że wiele dziewczyn 'przejechało' się na swych przyjaciółkach Niestety tak jest. Wiele z nas się zapiera, że w życiu nie postąpiłoby podobnie, a potem trach, przyjaciółki nie ma. Ciekawe od czego to zależy. Usłyszałam kiedyś, że z przyjaciółką się nie ożenię. Może i nie, ale czy to podstawa do zrywania kontaktów?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 06:23   #51
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które w osobie tż mają przyjaciela i ostoję (jak rozumiem):

A nie boicie się tego, że może się tak przydarzyć, iż pewnego dnia zabraknie wam tego partnera? Z jakichkolwiek przyczyn?

I nie chodzi tutaj o moją złośliwość. Pytam, bo ja zawsze się nad tym zastanawiam.
Jestem świadoma, że coś się może nie udać, że przestanę kochać Tżta, albo on przestanie kochać mnie, albo poznamy kogoś innego- nie łudźmy się, to że kocham go teraz nie znaczy, że bedzie tak zawsze, jesteśmy tylko ludzmi.
Gdyby(odpukać) nasz związek się skończył to nie byłoby tak, że zostałabym sama- mam koleżanki,rodzinę. Ale jak już pisałam nie lubię się im zwierzeć z problemów osobistych. Nawet kiedy byłam sama (bez partera,Tżta) to nie potrzebowałam przyjaciółki, wyplakiwania się w rękaw.
Dlatego gdy Tżta by zabrakło nie miałabym potrzeby zwierzania się komuś... potrafię być sama.


Przyjaźń to fajna sprawa,ale ludzie łączą się w pary i normalne,że na przyjaźń jest mniej czasu. Dlatego wybieram koleżeństwo- przyjaźń by mnie przerosła, nie jestem gotowa na takie poświecenie dla drugiej osoby i nawet nie chce się tak poświecać (chodzi mi głównie o spedzanie razem czasu- to jest ważne w przyjaźni), już i tak wiele czasu kosztuje mnie związek,z czego akurat się cieszę

Ja przejechałam się na przyjaźniach gł. przez zazdrość, plotkowanie na mój temat. o wiele lepiej dogaduję się z mężczyznami bo wiem, że nie bedzie problemu z rywalizacją pod wieloma względami.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:43   #52
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

No tak, trudno o prawdziwych przyjaciół na dobre i na złe
Czasami zwykli znajomi wystarczają.
Najgorzej kiedy za twoimi plecami obgaduje cię ktoś, kto był bliski. A może tak być.
Z tego względu łatwiej o miłość, tylko tak jak już wspominałyśmy- z trwałością miłości jest różnie.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 09:59   #53
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
No tak, trudno o prawdziwych przyjaciół na dobre i na złe
Czasami zwykli znajomi wystarczają.
Najgorzej kiedy za twoimi plecami obgaduje cię ktoś, kto był bliski. A może tak być.
Z tego względu łatwiej o miłość, tylko tak jak już wspominałyśmy- z trwałością miłości jest różnie.
Tak, bardzo trudno o prawdziwych przyjaciół, ale wierzę w to, że tacy są, pomimo, iż wielokrotnie się na przyjaźni zawiodłam właśnie wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebowałam.

Czy łatwiej o miłość? Chyba nie do końca.
Przyjaźń można wspólnie "wypracować" przez lata, natomiast miłość albo się pojawia, albo jej nie ma, ale nikogo do miłości nie nakłonimy.
Natomiast jeśli chodzi o trwałość, jak dla mnie wygrywa przyjaźń.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:06   #54
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Miłość czy przyjaźń?

Ja i MIŁOSĆ i PRZYJAŹŃ stawiam na równi.

Miałam przyjaźń, nie miałam miłości, czułam się jakąs pusta.

Później miałam miłość, straciłam przyjaźń i znów uczucie pustki mnie prześladowało..

Teraz MIŁOŚĆ mam nadal, PRZYJAŹŃ odzyskałam, czuje się szczęśliwa i jestem szczęśliwa.

Miłość i Przyjaźń
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.