Pytanie o farby profesjonalne, jakiej wody użyć ? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 23:54   #1
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73

Pytanie o farby profesjonalne, jakiej wody użyć ? ;)


Serdecznie witam Wizażanki ;*

Najpierw może po krótce przedstawię moją sytuację... Mam długie włosy, mniej więcej do połowy pleców albo nawet troszkę więcej, farbowane na błękitną czerń, teraz już naprawę mocno sprane, z odrostem ok 4 cm, na to mam w bardzo dużej ilości zrobione pasemka - były czerwone a teraz rozjaśniły się do bardzo jasnego rudego, wpadającego w żółć.

Chciałabym delikatnie zmienić kolor włosów, na jakąś ciemną wiśnię lub fiolet, najlepiej przy użyciu farby profesjonalnej. Jeśli jest to możliwe to ile procentową wodę musiałabym użyć - 9%, 12%? Gdyby konieczne byłoby uprzednie użycie rozjaśniaczy to jednak zrezygnuję bo niechcę ich katować, wolę siebie w ciemnych włosach i zwyczajnie po babsku zamarzyła mi się delikatna zmiana

Proszę o pomoc osoby obeznane w temacie, bo ja obcykana tylko w czerniach jestem, a gdy przychodzi coś zmienić to głupieje ;]

Z góry dziękuję
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.

Edytowane przez MalvinkaxD
Czas edycji: 2008-08-10 o 23:54 Powód: lit.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 10:19   #2
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Pytanie o farby profesjonalne, jakiej wody użyć w moim przypadku? ;)

up

zależy mi żeby ktoś się wypowiedział
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:21   #3
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: Pytanie o farby profesjonalne, jakiej wody użyć ? ;)

Witam Malwinko najlepiej byłoby zobaczyć wszystko na żywo...ale z tego co piszesz wynika,że nawet przy użyciu najsilniejszego utleniacza i trwałej farby fryzjerskiej nie będziesz w stanie zmienić błękitna czerń w fiolet lub ciemną wiśnie. Przypuszczam,że od dawna farbujesz włosy na tak ciemny kolor wiec są zbyt nasiąknięte ciemnym pigmentem i farba sobie z tym nie poradzi. Skoro całość masz w odcieniu zimnym skłaniałabym się pozostać w tej kolorystyce w innym wypadku konieczne jest farbowanie wstępne. Nie napisałaś jaki masz naturalny kolor włosów...nie wiem jakiego koloru są odrosty. Jeśli chodzi o pasemka to od fioletu trzybałabym się z daleka- nie wyjdzie, ciemna wisnia ma sznasę ale przy wybraniu odpowiedniego odcienia. podsumowujący wskazana wizyta u fryzjera kolorysty
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:19   #4
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Pytanie o farby profesjonalne, jakiej wody użyć ? ;)

Judyta1986 dziękuję ślicznie za radę

Odrosty mam bardzo jasne, wnet siwy blond, zanim zaczełam farbować nigdy nie miałam tak jasnych włosów, dość ostro gryzą się z czernią, która farbuję od ponad roku.
Udałam się dzisiaj na poradę do fryzjera, po wstępnej rozmowie i dokładnym obejrzeniu moich włosków pani stwierdziła, że najlepiej będzie jak zrobimy dekoloryzację, po czym nałożymy właściwy kolor. Obejrzałam wiele kolorków, i zachwyciły mnie miedzie
Tak właściwie nie decydowałabym się na zmiane, czarny kolor mi pasuje, TŻ bardzo się bulwersuje, że mam zostać czarna ale trochę męczą mnie te jaśniutkie odrosty, a gdy miałam pasemka w innym kolorze twarz była o wiele bardziej ożywiona
Teraz czekam tylko na przypływ gotówki, przygotowuję intensywnie włosy do zabiegu i we wrześniu witaj nowy kolorze
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:02   #5
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: Pytanie o farby profesjonalne, jakiej wody użyć ? ;)

Cieszę się,że mogłam pomoc. Powodzenia u fryzjera!
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.