Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 20:25   #1171
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Po padsach sie filruje, bez padsow zreszta tez. Znalazlam zestaw perfekcyjny: serum z wit.C i peptydami z SN, na to genialnie wchlania sie Lirenka, pozniej Soft Focus (kusilam nim juz dawno ale mnie ignorowalyscie!), CM Roselyn i jeszcze raz SF Golden. Miazga.
Doszlam do wniosku, ze EG z niewytlumaczalnych przyczyn od samego poczatku potrafi wylowic wsrod klientek takie, ktore ich kochaja i zachowywac sie w stosunku do nich jak aniolki, zeby jeszcze bardziej je w sobie rozkochac. Tak bylo z Kobietka, tak jest i ze mna. Wczoraj napisalam, ze nie dostalam jednej przesylki, dzisiaj odpisali. Prosza o kilka dni cierpliwosci, jak nie dojdzie to wysla nowa paczke. Dziekuja mi za bycie takim wspanialym klientem (fakt, czekam w tej chwili na 2 czy 3 EG ) Uwielbiam ich.
Co do rozswietlaczy, mial ktos Sans Doubt? strasznie jestem go ciekawa. Dziewczyny, opiszcie pls te rozswietlacze, ktore macie.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:25   #1172
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
z lirenki podobno

curry ja nie jestem expertem od takich bladzioszkow wiec moze trafilas
Pastereczko, wstyd mi ja nie umiem sama trafic w kolor Z buff'd sie udalo dzieki lorii, z lumiere wzielam po prostu drugi co do jasnosci z goldenow. Warm w sumie z lumiere tez mi pasuje ale mam najlzejsze formuly, wiec moze one po prostu sie tak ladnie wtapiaja

I ja w cale bladzioszek nie jestem Ale stram sie od kilku miesiecy filtrowac, kwasy tez w sumie zrobily swoje
Dobra lece na strone EGM cos powybierac

Dziewczyny, czy w egm jest taki "brudny roz"? Cos w stylu mystic z Buff'd ;> Moze byc nawet nieco ciemniejszy.
Poszukuje jeszcze czegos w stylu bouquet(rowniez z Buff'd).
Zalaczam zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mystic_LRG.jpg (15,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bouquet_LRG.jpg (16,0 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-12 o 20:34
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:47   #1173
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

hehe, kusicie kooleżanki, oj kusicie
aż poleciałam sprawdzić, co tam brałam w ostatnim zamówiewniu z egm. No i wzięłam soft focusa translucent. Także Wasze wcześniejsze posty zachęciły mnie do wypróbowania tego cuda. Mam nadzieję, że przypasuje mojej różowo/żótlej cerze
aha i fajny opis ma high definition pro, pewnie teraz go załaduję
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:57   #1174
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

praniuszku, ja wszystko pamiętam, ale ja jestem dość systematyczną minerałoholiczką i testowałam inne rzeczy ale nie zapomniałam- stąd moje zamówienie Soft Focusa.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:16   #1175
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Po padsach sie filruje, bez padsow zreszta tez. Znalazlam zestaw perfekcyjny: serum z wit.C i peptydami z SN, na to genialnie wchlania sie Lirenka, pozniej Soft Focus (kusilam nim juz dawno ale mnie ignorowalyscie!), CM Roselyn i jeszcze raz SF Golden. Miazga.
Doszlam do wniosku, ze EG z niewytlumaczalnych przyczyn od samego poczatku potrafi wylowic wsrod klientek takie, ktore ich kochaja i zachowywac sie w stosunku do nich jak aniolki, zeby jeszcze bardziej je w sobie rozkochac. Tak bylo z Kobietka, tak jest i ze mna. Wczoraj napisalam, ze nie dostalam jednej przesylki, dzisiaj odpisali. Prosza o kilka dni cierpliwosci, jak nie dojdzie to wysla nowa paczke. Dziekuja mi za bycie takim wspanialym klientem (fakt, czekam w tej chwili na 2 czy 3 EG ) Uwielbiam ich.
Co do rozswietlaczy, mial ktos Sans Doubt? strasznie jestem go ciekawa. Dziewczyny, opiszcie pls te rozswietlacze, ktore macie.
ja Cie nie zignorowałam do tego stopnia że z wymianki wzięłam od razu duzy wymiar !!! i do tej pory blogosławie za to
no wobec mnie tez sa jak aniołki acz wy to znacznie wiecej tam bierzecie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:18   #1176
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a znacie może mydełka???jak myją, jak pachną - czy zostaje woal na cielsku? widzi mi się java me up soap dla lubego...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:27   #1177
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a znacie może mydełka???jak myją, jak pachną - czy zostaje woal na cielsku? widzi mi się java me up soap dla lubego...
Ktoś niedawno pisał, że java peelingująca jest, więc nie wiem, czy Twój TŻ to przeżyje
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 21:36   #1178
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dzięki!!! w życiu!!!! padłby trupem jakby choć trochę babskie było no a już dodatkowe efekty Gdybym ja je tylko widziała to ok...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:50   #1179
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a znacie może mydełka???jak myją, jak pachną - czy zostaje woal na cielsku? widzi mi się java me up soap dla lubego...
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ktoś niedawno pisał, że java peelingująca jest, więc nie wiem, czy Twój TŻ to przeżyje
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dzięki!!! w życiu!!!! padłby trupem jakby choć trochę babskie było no a już dodatkowe efekty Gdybym ja je tylko widziała to ok...
a to moi pisała java to głownie papra - najpierw zostawia pianke koloru kawowego (na cielsku jak to ladnie ujelas), potem jak rozmydlasz to przechodzi w cappucino a miedzy czasie placza sie tam kawowe farfocle
jak kapiel blotna a wanna tez uroczo ubrudzona
wez mu raczej jakis goat milk one nie pachna tak bardzo- ja juz mojemu zapowiedziałam że nie po to kupuje za oceanem za dolary wrecz Zit Zapa zeby on go w kacie postawil, ma stosować i już
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:09   #1180
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

tak sobie Was czytam i kurka woda, jak ja mogłam przegapić to, że kusiłyście tym focusem?
To znaczy, że nie jest ze mną jeszcze tak źle i nie rzucam się na wszystko, co zachwalacie
Ale z drugiej strony mogłam go już dawno wziąć i teraz miałabym święty spokój... A ja obudziłam się dopiero teraz, że to takie cudne coś... I podtrzymuję wszystko, co napisałam o nim wcześniej, a nawet dodam, że po kilku ładnych godzinach nadal mi się podoba, jak wygląda na twarzy...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:28   #1181
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja juz mojemu zapowiedziałam że nie po to kupuje za oceanem za dolary wrecz Zit Zapa zeby on go w kacie postawil, ma stosować i już
Pewexem zapachniało Dobry masz dziś humor Joasiu. Lubię czytać Twoje txt szczególnie, gdy jesteś w takim nastroju
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 22:48   #1182
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

to ja wklejam rozswietlacze, które do mnie dzisiaj przyleciały. Co prawda za Chiny nie mogę uchwycić ich piękna, ale coś tam widać.

Candle Glow - piękna brzoskwinka z mnóstwem złotych (tak, tak, złotych, a nie srebrnych) drobinek
Belize Glow- delikatny beżo-brązik z odrobiną różowych tonów.
Early Sunrise - delikatny żółto-złoty odcień, który na mojej skórze zostawia jasno złotą poświatę.

Swatche są robione z lampą, oczywiście w świetle dziennym nie biją aż tak po oczach Nadają bardzo sympatyczne rozświetlenie bez wielkich kawałków brokatu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozswietlacze EGM kopia.jpg (126,4 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-12 o 22:50
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 23:35   #1183
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to ja wklejam rozswietlacze, które do mnie dzisiaj przyleciały. Co prawda za Chiny nie mogę uchwycić ich piękna, ale coś tam widać.

Candle Glow - piękna brzoskwinka z mnóstwem złotych (tak, tak, złotych, a nie srebrnych) drobinek
Belize Glow- delikatny beżo-brązik z odrobiną różowych tonów.
Early Sunrise - delikatny żółto-złoty odcień, który na mojej skórze zostawia jasno złotą poświatę.

Swatche są robione z lampą, oczywiście w świetle dziennym nie biją aż tak po oczach Nadają bardzo sympatyczne rozświetlenie bez wielkich kawałków brokatu
Wyglądają apetycznie, szczególnie Early Sunrise
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 07:34   #1184
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kasiu, sliczne te radiant glowy. I po co ja bralam pelen wymiar Naturala EDM, ktory jest lekko szarawy i nie mam za bardzo co z nim robic..
Wczoraj wypackalam sie NTBT na noc, uzywajac pedzla. Na razie nie widze fajerwerkow ale i tak chyba zamowie pelne opakowanie. Chce wykorzystac ostatnie dni promocji w EG. Wierze im na slowo, ze zrobi mi dobrze
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:28   #1185
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to ja wklejam rozswietlacze, które do mnie dzisiaj przyleciały.
Boskie! [kolejne określenie, które powinno być zabronione ] Wierzę na słowo, że w świetle dziennym nie biją tak po oczach drobinkami.
Przy kolejnej promocji się nimi zainteresuję.

Znalazłam na dnie szufladki woreczek z primerem dla cery tlustej [zamawialam ryżowy, ale się machneli...] i położyłam na Antheliosa, a na to Anastasie- na razie wygląda zaskakująco dobrze, 100 razy lepiej niż na ryziu czy w ogóle bez primera. Mam nadzieję, że mnie nie przesuszy, chyba, że nie zdąży, nim się skończy...
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:52   #1186
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kasiu, sliczne te radiant glowy. I po co ja bralam pelen wymiar Naturala EDM, ktory jest lekko szarawy i nie mam za bardzo co z nim robic..
Wczoraj wypackalam sie NTBT na noc, uzywajac pedzla. Na razie nie widze fajerwerkow ale i tak chyba zamowie pelne opakowanie. Chce wykorzystac ostatnie dni promocji w EG. Wierze im na slowo, ze zrobi mi dobrze
No właśnie nie wiem co lepiej działa: ZZ czy NTBT? A może poprostu oba razem tak dobrze, bo mimo że przed okresem wszystko mi w jedną noc schodzi Ale chyba jednak nie będę kładła pędzlem, bo mam wrażenie, że większość produktu w nim zostaje Wolę jednak na dłonie, rozetrzeć w nich i delikatnie wklepac w twarz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 16:41   #1187
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Przyłączam się do prośby Pranie - dziewczyny, opisujcie swoje rozświetlacze!!! Mnie szczególnie interesuje czy są drobinkowe czy satynowe. To bardzo cenne informacje w kontekście kończącej się promocji. A ja, niedobra, miałam oszczędzać na wakacje tymczasem kupuję na pewno drugi duży podkład, tym razem YG, trochę próbek różności i poważnie myślę nad kitem próbkowym cieni bo już koleżankę namówiłam na jego połowę. Oczywiście tnie mogę też oprzeć się zachwalanemu Zit Zapowi i być może dam szansę innemu zapachowi chociaż ten mój nie taki zły jeśli ktoś lubi cytrynkę
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:24   #1188
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
ROZSWIETLACZE i Bronzery :
-Nadi Bay RG
nieco ciemny, bardziej zakwalifikowalabym go jako brozner, delikatnie rozswietla satynowo, nie ma zadnych drobinek, wyglada jak roż taki brazowy wpadajacy w czerwien, na twarzy ladny broznererk
-Corsica BR zdecydowanie bronzer, ale taki czekoladowy - ciepły czekoladowy rowniez satynowy polysk bez drobinek ze zlocistym blaskiem
-Monte Carlo RG- jasny idący nieco w pomarańcz, ale lekko taka wewnetrzna lupinka mandarynki Stynowe rozswietlenie bez drobinek.
-Early Sunrise RG zdecydownie złote satynowe rozświetleniem z malusieńką ilością drobinek, bardzo delikatny
-Champagne & Diamonds RG rozwietlenie satynowe bez drobinek w kolorze nude, szampana , bardzo delikatny
-Tahiti Sweetie rg bardziej zlotawy i jasniejszy od Corsica ale ciemniejszy Earlu sunrise i bardziej brązowawy , bez drobinek satynowy
-Marseilles BR złotawy brozner - bardziej złoty od Tahiti Seetie i cieplejszy od niego.

Zdjęcia już dawałam ale dam jeszcze raz

nie zauważyłam, że są na innych fotkach

Polecam TAHITI SWEETIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bronzerki.jpg (51,6 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie.jpg (54,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Róze.jpg (56,4 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-06-14 o 11:57 Powód: post pod postem
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:01   #1189
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja tu się opieram ręcami i nogami żeby nic nie brać teraz z EGM, a wy tu jeszcze swatche robicie na pokuszenie foxxxy, jak możesz
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 18:07   #1190
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja tu się opieram ręcami i nogami żeby nic nie brać teraz z EGM, a wy tu jeszcze swatche robicie na pokuszenie foxxxy, jak możesz
a wiesz, że dziś robie zamówienie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:12   #1191
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
nie zauważyłam, że są na innych fotkach

Polecam TAHITI SWEETIE
Foxxxy, gdzie na ich stronce jest stunner? Potrzebuję właśnie czegoś takiego.

Kusicielko
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:16   #1192
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wpisz sobie w product search : Stunner i Ci znajdzie
A tak w ogóle jest w GLAMOUR & GLITZ COLLECTION
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:46   #1193
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

kocham egm, kocham
wczoraj napisałam im maila czy mają coś ciekawego zamiast mojego mixu amy/christeen/zoe i dziś dostaję odpowiedź ze wyślą mi taką próbkę, zapytali o proporcje i ew. rozjaśnienie, dodanie jakiegoś kolorku żebym ostatecznie sprawdziła czy mi pasuje i że zrobią go slecjalnie na moje zamówienie
Kocham egm!

przy następnej promocji zamawiam duże pudełka!:jupi :
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:47   #1194
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

super zestawienie Foxxxy! Champagne & Diamonds jest chyba tym, czego poszukuję. Postanowione - biorę próbeczkę! I tylko tą jedną z rozświetlaczy choć mam ochotę na więcej.
Tak sobie myślę że nie będę kupowała na raz wszystkiego co mi się podoba bo jak kupię teraz to co mi zostanie do testowania na później? (taka ostatnia próba zdroworozsądkowego myślenia żeby nie roztrwonić jednak całych funduszy przed wakacjami). Powiedzcie że dobrze kombinuję!
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:50   #1195
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
super zestawienie Foxxxy! Champagne & Diamonds jest chyba tym, czego poszukuję. Postanowione - biorę próbeczkę! I tylko tą jedną z rozświetlaczy choć mam ochotę na więcej.
Tak sobie myślę że nie będę kupowała na raz wszystkiego co mi się podoba bo jak kupię teraz to co mi zostanie do testowania na później? (taka ostatnia próba zdroworozsądkowego myślenia żeby nie roztrwonić jednak całych funduszy przed wakacjami). Powiedzcie że dobrze kombinuję!

średnio, zawsze coś kusi
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:09   #1196
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kocham egm, kocham
wczoraj napisałam im maila czy mają coś ciekawego zamiast mojego mixu amy/christeen/zoe i dziś dostaję odpowiedź ze wyślą mi taką próbkę, zapytali o proporcje i ew. rozjaśnienie, dodanie jakiegoś kolorku żebym ostatecznie sprawdziła czy mi pasuje i że zrobią go slecjalnie na moje zamówienie
Kocham egm!

przy następnej promocji zamawiam duże pudełka!:jupi :
mam nadzieje że nastepna promocja bedzie za jakis miesiąc acz ja i tak pewnie dopiero po wakacjach zakupy uskuteczniam wieksze ale dobrze by było aby sie nauczyli że my lubimy promocje

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
ROZSWIETLACZE i Bronzery :
-Nadi Bay RG
nieco ciemny, bardziej zakwalifikowalabym go jako brozner, delikatnie rozswietla satynowo, nie ma zadnych drobinek, wyglada jak roż taki brazowy wpadajacy w czerwien, na twarzy ladny broznererk
-Corsica BR zdecydowanie bronzer, ale taki czekoladowy - ciepły czekoladowy rowniez satynowy polysk bez drobinek ze zlocistym blaskiem
-Monte Carlo RG- jasny idący nieco w pomarańcz, ale lekko taka wewnetrzna lupinka mandarynki Stynowe rozswietlenie bez drobinek.
-Early Sunrise RG zdecydownie złote satynowe rozświetleniem z malusieńką ilością drobinek, bardzo delikatny
-Champagne & Diamonds RG rozwietlenie satynowe bez drobinek w kolorze nude, szampana , bardzo delikatny
-Tahiti Sweetie rg bardziej zlotawy i jasniejszy od Corsica ale ciemniejszy Earlu sunrise i bardziej brązowawy , bez drobinek satynowy
-Marseilles BR złotawy brozner - bardziej złoty od Tahiti Seetie i cieplejszy od niego.

Zdjęcia już dawałam ale dam jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
nie zauważyłam, że są na innych fotkach

Polecam TAHITI SWEETIE
to juz nie jest kusicielstwo to jakis rytuał sadomaso!!! cierpie tu
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:27   #1197
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mnie tez ta firma coraz bardziej kusi... najpierw zitzap i pperfumy, soft focus, teraz rozswietlacze... a i chetnie wyprobuje ich podklady (chociaz nie mam bladego pojecia w co celowac, ale tu licze na pomoc Pastereczki bo twierdzi ze jestem od niej ton jasniejsza wiec jakos by pewnie mogla mnie pokierowac
w kazdym razie teraz mam przerwe zakupowa ( a dzisiaj juz mnie tak baaardzo kusilo niewielkie zamowionko z SN ale niee ) trzeba pozbierac kaski troche.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:35   #1198
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
a wiesz, że dziś robie zamówienie
Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
super zestawienie Foxxxy! Champagne & Diamonds jest chyba tym, czego poszukuję. Postanowione - biorę próbeczkę!
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
nie zauważyłam, że są na innych fotkach

Polecam TAHITI SWEETIE
Nie czytam Was, nie czytam Was, nie czytam....





.




.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:24   #1199
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
mnie tez ta firma coraz bardziej kusi... najpierw zitzap i pperfumy, soft focus, teraz rozswietlacze... a i chetnie wyprobuje ich podklady (chociaz nie mam bladego pojecia w co celowac, ale tu licze na pomoc Pastereczki bo twierdzi ze jestem od niej ton jasniejsza wiec jakos by pewnie mogla mnie pokierowac
w kazdym razie teraz mam przerwe zakupowa ( a dzisiaj juz mnie tak baaardzo kusilo niewielkie zamowionko z SN ale niee ) trzeba pozbierac kaski troche.
ja też już kocham egm, mimo ze dane mi było tylko raz ich testować na razie, ale sporo rzeczy w tej chwili do mnie leci podoba mi sie to, ze na ich stronie jest tyyyyyle rzeczy, ktore chciałabym mieć nie tylko make up, ale też pielęgnacja- wash and go
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
a wiesz, że dziś robie zamówienie
wiem, wiem, nie da się nie zauważyć ale tym razem NIE DAŁAM SIĘ i jestem z siebie dumna czekam na następną promocję ale lista wymarzonych rzeczy juz taka długa...

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Nie czytam Was, nie czytam Was, nie czytam....


.
bądź silna, nie damy się tym razem
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:40   #1200
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Nie mogę tego czytać! (....)
Z racji kryzysu powinno się zabronić używania słów "fotoszopowy" , "cudowny", "nie do opisanie", "piekne" etc.

OMG, podali wreszcie datę końca promocji: 15 czerwca, w poniedziałek.....

.
jest szansa , że przedłużą promocję albo zaraz zrobią nową

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
koniecznie podziel się opinią, jak już ją dostaniesz, bo wiadomo, ze co cera, to inny efekt
U mnie- rewelacja. Ale za to kilka innych chwalonych przez niektórych poleciało u mnie w inne ręce, bo się nie sprawdzały.
Chyba zerknę na wątek zakupowy, czy jakiegoś zamówienia z EGM nie ma, bo mnie ten koniec promocji nieco zmartwił i może się jeszcze uda załapać na duże opakowanie w rozsądnej cenie
Cathy tak sobie czytam jak piszesz, że "co cera, to inny efekt" i się śmieję na myśl jak pierwszy raz wyglądałaś w minerałach EGM mnie odmładzały z 10 lat, a Tobie dodały lat
Cieszę się, że teraz Ci pasują

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jestem caly dzien w young glow WHITEY i musze powiedziec ze po bardzo intensywnym dniu wygladam jak rano, chyba nie bede testowac juz nic bo EGM i AFTERGLOW rządzą
jakby co to jutro skladam zbiorowe EGM
Pastereczko ja myślałam , że Ty full size Whitey posiadasz a Ty ciągle testujesz ?...no chyba że kolejne opakowanie musisz kupić

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jeszcze chcialam pochwalić kosmetyki do wlosów, szampon- zuzywa się nieco więcej niz "normalnego" ale pieni sie dobrze, myje w zasadzie juz jednokrotnie. Odżywka ze splukiwaniem- dobra, latwo sie wlosy rozczesująi są miękkie. Odżywka bez splukiwania- jeszcze lepsza, wlosy mam mięciutkie, naturalne. Szampon jest dobry dla mnie rowniez dlatego ze nie ma w skladzie tegos czegos co mi przesusza skore glowy przy normalnych szamponach.
Więc dziękuje Ci Pranie za zrobienie ze mnie wariatki co szampony kupuje w stanach
wiecie ja już nie wiem, czy lepiej mówić, że w Stanach kupuję (wtedy wychodzę na snobkę ) czy, że sama "kręcę" (wtedy wychodzę na idiotkę). Geny mam całkiem niezłe i wiele osób, które zna mój wiek pyta mnie o pielęgnację i podkład, bo wygladam młodo .....ile ja klientek Lumiere załatwiłam ....a teraz EGM chwalę

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Tak jest Psze Pani! Od jutra filrt!
Idę poczytać z czego minerały nie spływają, bo Anthelios nie chce współpracować...
.
[QUOTE=pastereczka;1273136 0]z lirenki podobno [QUOTE]

potwierdzam Lirenka nawet rzekłabym matuje i rewelacyjnie minerałki na niej leżą.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Po padsach sie filruje, bez padsow zreszta tez. Znalazlam zestaw perfekcyjny: serum z wit.C i peptydami z SN, na to genialnie wchlania sie Lirenka, pozniej Soft Focus (kusilam nim juz dawno ale mnie ignorowalyscie!), CM Roselyn i jeszcze raz SF Golden. Miazga.
Doszlam do wniosku, ze EG z niewytlumaczalnych przyczyn od samego poczatku potrafi wylowic wsrod klientek takie, ktore ich kochaja i zachowywac sie w stosunku do nich jak aniolki, zeby jeszcze bardziej je w sobie rozkochac. Tak bylo z Kobietka, tak jest i ze mna. Wczoraj napisalam, ze nie dostalam jednej przesylki, dzisiaj odpisali. Prosza o kilka dni cierpliwosci, jak nie dojdzie to wysla nowa paczke. Dziekuja mi za bycie takim wspanialym klientem (fakt, czekam w tej chwili na 2 czy 3 EG ) Uwielbiam ich.
Co do rozswietlaczy, mial ktos Sans Doubt? strasznie jestem go ciekawa. Dziewczyny, opiszcie pls te rozswietlacze, ktore macie.
Judyto oni po prostu potrafią znaleźć perły wśród tłumu ...wiedzą, że jestem monogamistką i dlatego, to miłość z wzajemnością, która trwa
A Sans Doubt chyba ktoś miał, używa i dalej ma w pełnym wymiarze ...jak chcesz wyślę Ci na wypróbowanie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kocham egm, kocham
wczoraj napisałam im maila czy mają coś ciekawego zamiast mojego mixu amy/christeen/zoe i dziś dostaję odpowiedź ze wyślą mi taką próbkę, zapytali o proporcje i ew. rozjaśnienie, dodanie jakiegoś kolorku żebym ostatecznie sprawdziła czy mi pasuje i że zrobią go slecjalnie na moje zamówienie
Kocham egm!
przy następnej promocji zamawiam duże pudełka!:jupi :
ja też ich kocham , ale mixowanie całkiem sprawnie mi idzie przyzwyczaiłam się również do mieszania formuł, więc wcale nie brakuje mi jednego opakowania tym bardziej, że od 2 miesięcy mniej czasu spędzam w hotelach i ograniczenia kosmetyczki mają mniejsze znaczenie a jak nie mam wyjazdów służbowych to YG i L&N wystarczają

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Nie czytam Was, nie czytam Was, nie czytam....

.
ja też nie czytam, bo ciągle kuszą...a mi czasu brak (przecież kryzys jest i stąd więcej pracy) i brak kasy (przez kryzys oczywiście ...inaczej inwestować należy )
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.