Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 11:32   #2611
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jeszcze raz musze podziekowac Cathy za rekomendacje rhassoul. Nie wysysza, wszystko zmywa, pieknie pachnie.. nie lubie mydel, ale zostane przy nim i jeszcze pokupuje jako prezenty wszystkim wokol!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:18   #2612
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny, nie przymierzacie się czasem do jakiegoś wspólnego zamówienia na EGM? Strasznie chciałabym przetestować słynne mydło ale za samą przesyłkę płaci się ponad 14$ więc się waham czy klikać, czy czekać na jakieś wspólne zakupy...
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:22   #2613
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie przymierzacie się czasem do jakiegoś wspólnego zamówienia na EGM? Strasznie chciałabym przetestować słynne mydło ale za samą przesyłkę płaci się ponad 14$ więc się waham czy klikać, czy czekać na jakieś wspólne zakupy...
Ja widzę 3.74$ za wysyłkę dwóch mydełek.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:04   #2614
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ale przy zakupie mydełek i ogólnie pielęgnacji trzeba chyba wybierać tą droższą przesyłkę :/
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:12   #2615
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

enaiv ma rację, pisze o tym na stronie, że musisz wybrać droższą przesyłke, jak nie to pewnie doślą formularz dopłaty.
wspólne niedawno były bo promocja była, chęć zakupów zgłoś na podformu wspólnych zakupów.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:22   #2616
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
enaiv ma rację, pisze o tym na stronie, że musisz wybrać droższą przesyłke, jak nie to pewnie doślą formularz dopłaty.
wspólne niedawno były bo promocja była, chęć zakupów zgłoś na podformu wspólnych zakupów.
Ja bym zaznaczyła tańszą, bo to jest Skin Care, a nie Bath and Body z resztą to dla mnie strasznie dziwny system.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:52   #2617
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja bym zaznaczyła tańszą, bo to jest Skin Care, a nie Bath and Body z resztą to dla mnie strasznie dziwny system.
A ja nie wiem i dlatego właśnie nie zamawiam. Kiedyś miałam już przeprawy z EGM gdy kazali mi dopłacać za szampony, wolę nie ryzykować. Zatem będę czekać na jakieś wspólne zakupy...
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 18:01   #2618
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja zawsze biore tansza i nigdy nie kazali mi doplacac. Moze to jakis upust dla regularnych klientow
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:20   #2619
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

INTERNATIONAL - PRIORITY SHIPPING, Option #1: Flat Rate Envelope. This option is available for $14.95. If your order includes Soaps, Hair Care or Bath and Body products this should be selected, due to the increased size and weight. This option is applicable for all orders that will fit a 300mm x 230mm x 38mm package (12'' x 9'' x 1-1/2"). 97% of orders will fit in this package.

tłumaczenie:
jeśli zamówienie zawiera mydła, prod. do włosów oraz do ciała powinno sie wybrać opcje priorytetu za 14.95$

http://www.earthenglowminerals.com/content/view/25/109/
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-01-10 o 18:23
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:41   #2620
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja zawsze biore tansza i nigdy nie kazali mi doplacac. Moze to jakis upust dla regularnych klientow
Ja też zawsze najtańszą i nigdy nic
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:07   #2621
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nie to, ze chce ich jakos obcyganic czy cos, ale na logike: jesli zamawiam 2 pudelka proszkow i jedno mydlo, to nie chce mi sie placic za przesylke prawie 15 dolcow. Oni chyba mysla podobnie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 21:37   #2622
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja też zawsze najtańszą i nigdy nic

Ja takiego szczęścia nie miałam. Doczepili się wtedy, kiedy nawet nie powinni, wprawdzie w końcu EGM przyznało mi rację i nie musiałam dopłacać ale miłe to nie było.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 23:18   #2623
Pellini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja też chciałam się dołączyć do podziękowań dla Catchy za "rekomendację" mydełka Rhassoul. To złota dziewczyna dzięki jej blogowi kupiłam już wiele hitów mineralnych na które sama bym nie wpadła. A co do samego mydełka to przyznaję jest rewelacyjne, używam od kilku miesięcy i niczego innego do mycia już nie chcę. Zapach jak dla mnie ładny taki balsamiczno-kamforowo-ziołowy ale
specyficzny nie każdemu się może podobać, jeśli spojrzeć na skład to nic dziwnego że tak wspaniale działa na skórę

Ingredients: Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glycerin, Water, Sorbitol, Sorbitan Oleate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Honey, Virgin Olive Oil, Rhassoul Clay- Lavandula officinalis (lavender essential oil).
Red Morrocan Clay- Melaleuca alternifolia (tea tree oil).

A co do kosztów przesyłki to na dwoje babka wróżyła może się udać tańsza albo i nie, ostatnio zamówiłam same lekkie małe rzeczy i oczywiście obowiązkowo jak zawsze jedno osławione mydełko na kopercie opłata za wysyłkę 9,04 $. Czyli przy mydle obowiązuję chyba ta droższa opcja...
Dla Catchy jeszcze raz za kawał dobrej roboty tak pomocnej innym
Pellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 23:43   #2624
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jeszcze raz musze podziekowac Cathy za rekomendacje rhassoul. Nie wysysza, wszystko zmywa, pieknie pachnie.. nie lubie mydel, ale zostane przy nim i jeszcze pokupuje jako prezenty wszystkim wokol!
Cytat:
Napisane przez Pellini Pokaż wiadomość
Ja też chciałam się dołączyć do podziękowań dla Catchy za "rekomendację" mydełka Rhassoul. To złota dziewczyna dzięki jej blogowi kupiłam już wiele hitów mineralnych na które sama bym nie wpadła. A co do samego mydełka to przyznaję jest rewelacyjne, używam od kilku miesięcy i niczego innego do mycia już nie chcę. Zapach jak dla mnie ładny taki balsamiczno-kamforowo-ziołowy ale
specyficzny nie każdemu się może podobać, jeśli spojrzeć na skład to nic dziwnego że tak wspaniale działa na skórę

Ingredients: Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glycerin, Water, Sorbitol, Sorbitan Oleate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Honey, Virgin Olive Oil, Rhassoul Clay- Lavandula officinalis (lavender essential oil).
Red Morrocan Clay- Melaleuca alternifolia (tea tree oil).

A co do kosztów przesyłki to na dwoje babka wróżyła może się udać tańsza albo i nie, ostatnio zamówiłam same lekkie małe rzeczy i oczywiście obowiązkowo jak zawsze jedno osławione mydełko na kopercie opłata za wysyłkę 9,04 $. Czyli przy mydle obowiązuję chyba ta droższa opcja...
Dla Catchy jeszcze raz za kawał dobrej roboty tak pomocnej innym
dziewczyny, nie macie pojęcia, jak ogromnie się cieszę, że mydełko Wam przypadło do gustu... Ja własnie organizuję kolejne zamówienie, właśnie ze względu na nie. Po prostu mi się skończyło. Miałam dwie kostki w zapasie, ale tak się rozpędziłam z rozdawaniem, że dzisiaj własnie odpakowałam ostatni kawałeczek, który wystarczy mi na jakieś 2 tygodnie...
A tak się do niego przyzwyczailam, że nic innego mi nie pasuje

Pellini - ogromnie Ci dziękuję Tym bardziej, iż polecając rózne produkty często zastanawiam się, jak działają na innych, bo wiadomo, że nic uniwersalnego i tak samo rewelacyjnego dla każdego na tym świecie jeszcze nie wynaleziono

To ja na szybko moze opiszę kilka testowanych przeze mnie ostatnio mydełek (na razie tylko te, które używałam do mycia twarzy. Testowałam jeszcze kilka innych, ale są przeznaczone raczej do ciała niż twarzy)

Rhassoul & Marrocan Clay Bar- niezmienny number one Moje opinie na jego temat już znacie.

APRICOT AND HONEY EXFOLIATING BAR - dość dziwne mydełko jak dla mnie. Przy pierwszym użyciu - AŁĆ...Boli! Górna część mydła to drobinki peelingujące tak ostre w starciu ze skórą, że byłam pewna, że nie odważę się go więcej użyć. Jednak po namydleniu porządnym drobinki przestają być tak ostro szorujące i mycie jest już calkiem przyjemne. I wszystko by było pięknie, gdyby nie to, że po kilku dniach używania go na brodzie pojawiła mi się podskórna gula.. Nie skojarzyłam go z mydełkiem, więc używałam dalej.. Gdy pojawiła się druga - pokornie wróciłam do Rhassoul, które w ciągu 3 dni rozprawiło się ze wszystkim..
Nie mówię, że to złe mydeło.. Wcale nie. Skóra po nim jest fajna, efekt peelingujący całkiem przyzwoity, ze zmywaniem makijażu radzi sobie świetnie.. Po prostu mojej skórze nie służy i już...

OIL CLEANSING BAR - mała śmieszna kosteczka w kolorze niebieskiej muszelki. Przyznam szczerze, że zabrakło mi do niej cierpliwości. Sposób jej używania jest nieco odmienny od tradycyjnego mydła - należy odkroić kawałeczek i rozpuścić go w dłoni (teoretycznie powinien się rozpuszczać pod wpływem ciepła skóry, ale ja widocznie zimnokrwista jakaś jestem, bo ta sztuka mi się nie udała). Ja rozpuszczałam ją stawiając w ciepłym miejscu jakąś godzinę wcześniej i potem lekko miękką pocierałam w dłoniach. Gdy już kostka zamieniła się w olejową maź, zmywałam tym makijaż rozprowadzając ją na twarzy. Tłuste toto niesamowicie było i przyznaję, iż średnio przyjemne. Całość ścierałam z twarzy za pomocą małego suchego ręczniczka. Efekt- świetnie oczyszczona, miękka, gładka i matowa skóra. Ale chyba zbyt leniwa jestem na takie zabawy wieczorne

OATMEAL & HONEY SOAP
- po prostu platki owsiane zatopione w kostce mydlanej. Niespecjalnie przypadło mi to mydło do gustu. Te płatki za duże i zamiast peelingować, to nieprzyjemnie szorowały mi skórę, nic tak naprawdę z nią nie robiąc. Zakupu nie powtórzę.

Rice sushi Bar - to już któryś raz kolei, kiedy zamawiałam mydełko sushi, a zamiast niego dostaję coś innego. Widocznie samego sushi nie jest mi dane wypróbować, więc ocenię Rice& Sushi bar. Najmniejsze z testowanych przeze mnie mydełek. Co prawda występuje w dwóch rozmiarach, ale ja dostalam tą mniejszą chyba i nie w kształcie prostokąta, jak na zdjęciu na stronie EGM, ale trójkąta. Malutka kremowa kosteczka, ale jak się później okazało, bardzo wydajna. Na mojej liście ląduje zaraz za Rhassoul. Co prawda nieco więcej cierpliwości wymaga ode mnie jej używanie, bo dość trudno je zmydlić (kostka ma w sobie zatopione dość twarde drobinki), ale gdy już uda mi się uzyskać pianę, jest ona kremowa i świetnie zmywa makijaż pozostawiając skórę baaaardzo gładką i świetnie oczyszczoną. Właściwie jest to oczyszczenie z peelingiem, ponieważ skóra po nim wygląda na taką... wypolerowaną

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-11 o 07:08
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 00:24   #2625
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
OIL CLEANSING BAR - mała śmieszna kosteczka w kolorze niebieskiej muszelki. Przyznam szczerze, że zabrakło mi do niej cierpliwości. Sposób jej używania jest nieco odmienny od tradycyjnego mydła - należy odkroić kawałeczek i rozpuścić go w dłoni (teoretycznie powinien się rozpuszczać pod wpływem ciepła skóry, ale ja widocznie zimnokrwista jakaś jestem, bo ta sztuka mi się nie udała). Ja rozpuszczałam ją stawiając w ciepłym miejscu jakąś godzinę wcześniej i potem lekko miękką pocierałam w dłoniach. Gdy już kostka zamieniła się w olejową maź, zmywałam tym makijaż rozprowadzając ją na twarzy. Tłuste toto niesamowicie było i przyznaję, iż średnio przyjemne. Całość ścierałam z twarzy za pomocą małego suchego ręczniczka. Efekt- świetnie oczyszczona, miękka, gładka i matowa skóra. Ale chyba zbyt leniwa jestem na takie zabawy wieczorne
no no no
a ze mnie to sie śmiały, ze 8min mnie nie było, jak mówiłam, że idę zapodać niebieskie to coś na twarz swą ..... o o o
a ja mam kole półeczki pod lustrem ... i służy jako zapachowiec łazienkowy
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:51   #2626
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

działa Wam kod 2009 Sale ?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:21   #2627
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A czy ten kod przypadkiem nie stracił już ważności ?
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:27   #2628
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pisali, ze bedzie do 3.01
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:30   #2629
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

stracil z dniem 3 stycznia
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 16:37   #2630
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

oo, bo na stronie nadal widnieje jako IN PROGRESS NOW
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:49   #2631
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
oo, bo na stronie nadal widnieje jako IN PROGRESS NOW
pewnie usuną napis gdy będzie następna promocja
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:54   #2632
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

wrzucam zdjęcia cienie z Gem II, aparat zjada kolory i drobinki!

wszystkie cienie sa mocno drobinkowe -błyszczące!!

SCHORL - srebrno mieniący się różofioletem
AGATE -perłowy ze złotym połyskiem
QUARTZ -na zdjęciu egm srebrny, a w realu złotawy
STELLENBOSCH - taki jany brąż, stare złoto, nie zachwyca.
KYANITE -zimny niebieski, w woreczku wygląda ciut ciemniej niż
BLOODSTONE -
jasny niebieski, ciepły, zupełnie inny niż na fotce egm nie widze fioletu
DICRONIC GLASS -wrzosowy, złote drobinki
BOHEMIAN GLASS-jasny fiolet, czysty ładny, srebrne drobinki
PURPLE SAPPHIRE -
najciemniejszy fiolet, srebrne drobinki
LAVENDER SAPPHIRE - na zdj egm jasny różowy, a realu ciemniejszy, złote drobinki
GREEN QUARTZ- jasny zielony ze złotymi drobinkami
AMOZONITE - ciemno zielony, mocno drobinkowy

cienie bardzo mi się podobają, uwielbiam takie błyszczące, choć jest kilka przekłamań zdj na stronce EGM, ale chętnie sprawdzę pozostałe kolory
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-02-28 o 14:06 Powód: zdj
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:37   #2633
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no ale się wkurzyłam ...
EGM zmieniło cenę Rhassoul na 9$ .. Co prawda dopisali "Large Bar", ale mam to w nosie.. Wolalabym miec wybór czy chcę mniejszą, czy większą kostkę. Do tego jestem akurat w trakcie składania zbiorowego zamówienia i muszę robić wszystkie wyliczenia i rozliczenia od nowa i pytać uczestniczki o zgodę...
Nie dość, ze nie raczyli odpisać na temat mojej zaginionej paczki (II częsci zamówienia), to teraz mi jeszcze taki numer wycięli... Niby 2$ to nie dużo, ale nie lubię takich akcji...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:51   #2634
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Akcja do bani, ale mydelko jest faktycznie rewelacyjne. Nie znam lepszego. A tonik AHA z nowej serii jest swietny. I ladnie pachnie.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:57   #2635
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no ale się wkurzyłam ...
EGM zmieniło cenę Rhassoul na 9$ .. Co prawda dopisali "Large Bar", ale mam to w nosie.. Wolalabym miec wybór czy chcę mniejszą, czy większą kostkę. Do tego jestem akurat w trakcie składania zbiorowego zamówienia i muszę robić wszystkie wyliczenia i rozliczenia od nowa i pytać uczestniczki o zgodę...
Nie dość, ze nie raczyli odpisać na temat mojej zaginionej paczki (II częsci zamówienia), to teraz mi jeszcze taki numer wycięli... Niby 2$ to nie dużo, ale nie lubię takich akcji...
Zobaczyli że sprzedaż podskoczyła
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:34   #2636
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no ale się wkurzyłam ...
EGM zmieniło cenę Rhassoul na 9$ .. Co prawda dopisali "Large Bar", ale mam to w nosie.. Wolalabym miec wybór czy chcę mniejszą, czy większą kostkę. Do tego jestem akurat w trakcie składania zbiorowego zamówienia i muszę robić wszystkie wyliczenia i rozliczenia od nowa i pytać uczestniczki o zgodę...
Nie dość, ze nie raczyli odpisać na temat mojej zaginionej paczki (II częsci zamówienia), to teraz mi jeszcze taki numer wycięli... Niby 2$ to nie dużo, ale nie lubię takich akcji...
Ja do nich piszę od 10 dni, że paczka do mnie nie dotarła. Jakoś wyjątkowo idzie opornie komunikacja z tą firmą. Nie wiem czy się jeszcze skusze na zamówienie u nich, chociaż bardzo mi odpowiada tych kilka kosmetyków, które miałam okazję wypróbować. Youthful Glow okazał się formułą idealną (tej drugiej nie testowałam, bo paczka, w której między innymi były próbki, nie dotarła). No i chociaż produkty są naprawdę dobre, to mam dosyć dopraszania się o odpowiedź i stresu, że paczka nie dotrze. Oj głupia jestem, mogłam się wstrzymać z kolejnym zamówieniem do czasu, aż dotrze pierwsze. Mogłabym się jeszcze obrazić na czas. Poza tym moje zamówienie z 30 grudnia wysłali 17 stycznia. To po co wysyłali maila z grafikiem wysyłek, skoro i tak było wiadomo, że go nie dotrzymają? EGM się normalnie jak mój facet zachowuje. O matko, może to on prowadzi takie podwójne życie i gdzieś skrycie kręci kosmetyki na boku?
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:53   #2637
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Peter, to ja bym wyszla na jego babe na boku, bo mnie wyjatkowo dobrze traktuja Przesylki przychodza, na maile odpisuja. Jestem podejrzana?!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:07   #2638
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no ale się wkurzyłam ...
EGM zmieniło cenę Rhassoul na 9$ .. Co prawda dopisali "Large Bar", ale mam to w nosie.. Wolalabym miec wybór czy chcę mniejszą, czy większą kostkę. Do tego jestem akurat w trakcie składania zbiorowego zamówienia i muszę robić wszystkie wyliczenia i rozliczenia od nowa i pytać uczestniczki o zgodę...
Nie dość, ze nie raczyli odpisać na temat mojej zaginionej paczki (II częsci zamówienia), to teraz mi jeszcze taki numer wycięli... Niby 2$ to nie dużo, ale nie lubię takich akcji...
Oj! Współczuję, będzie z tym trochę zabawy
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2010-01-18 o 20:09
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:29   #2639
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Peter, to ja bym wyszla na jego babe na boku, bo mnie wyjatkowo dobrze traktuja Przesylki przychodza, na maile odpisuja. Jestem podejrzana?!
Trudno powiedzieć, ale będę Cię miała na oku
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:12   #2640
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Ja do nich piszę od 10 dni, że paczka do mnie nie dotarła. Jakoś wyjątkowo idzie opornie komunikacja z tą firmą. Nie wiem czy się jeszcze skusze na zamówienie u nich, chociaż bardzo mi odpowiada tych kilka kosmetyków, które miałam okazję wypróbować. Youthful Glow okazał się formułą idealną (tej drugiej nie testowałam, bo paczka, w której między innymi były próbki, nie dotarła). No i chociaż produkty są naprawdę dobre, to mam dosyć dopraszania się o odpowiedź i stresu, że paczka nie dotrze. Oj głupia jestem, mogłam się wstrzymać z kolejnym zamówieniem do czasu, aż dotrze pierwsze. Mogłabym się jeszcze obrazić na czas. Poza tym moje zamówienie z 30 grudnia wysłali 17 stycznia. To po co wysyłali maila z grafikiem wysyłek, skoro i tak było wiadomo, że go nie dotrzymają? EGM się normalnie jak mój facet zachowuje. O matko, może to on prowadzi takie podwójne życie i gdzieś skrycie kręci kosmetyki na boku?
ja też piszę co kilka dni meila żeby mi przysłali linka do płatności paypal, bo mi wisi niezapłacone zamówienie i od dwóch tygodni - cisza....
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.