Trądzik - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-23, 18:29   #4471
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Ja bałabym się stosować doustnych srodków typu Aknenormin, Izotek czy Roaccutane. Jakoś działanie skutków ubocznych za bardzo mnie przeraża. Nie mam tak ciężkiej postaci trądziku a ewentualność nawrotu po takiej kuracji jest zbyt dołująca.

U mnie cera powoli się uspokaja, jak zawsze pod koniec okresu :P
Kupiłam dzisiaj Garnier Czysta Skóra 3w1 i będę testować. Miał dość dobre opinie na KWC i się skusiłam na niego w Rossmanie.
3majcie się dziewczyny i nasi kochani chłopcy.
Nierozumiany15 witaj
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 18:33   #4472
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Trądzik

hej dziołchy! i jeden Pan
minął równy tydzień od mojego zabiegi i jest lepiej był to dopiero 1 ale jest poprawa!!! ciesze sie niesamowicie!! za tydzień mam kolejny

pozdrawiam i życze Wam wszystkim pięknych twarzyczek
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 18:48   #4473
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

Dziewczyny ( i nie tylko ) pomozcie Az wstyd sie przyznac, ze dopiero teraz mysle o takich rzeczach i ze taka zielona jestem Od dwoch tygodni czytam wszystkie mozliwe watki apropo peelingow do twarzy, maseczek, kremow nawilzajacych itp. (KWC tez przejrzalam juz od deski do deski), ale tego jest tak masakrycznie duzo, ze juz sama nie wiem :|

Po pierwsze zastanawiam sie nad peelingiem morelowym St.Ives Utwierdzcie mnie w przekonaniu, ze to dobry wybor Albo jeszcze napiszcie cos o peelingu enzymatycznym z tego co widzialam Ty Zuziku cos pisalas o takowym Ale jesli lepszy ten enzymatyczny to jakiej firmy takie cos

Po drugie, to czy taki peeling jak zastosuje to moge pozniej normalnie nakladac na twarz masci, czy tam zele od dermatologa Bo mam stosowac je rano, popoludniu i wieczorem i w takim wypadku to nie wiem kiedy ten peeling:|

Po trzecie apropo maseczek. To juz wiem, ze z glinka zielona albo aspirynowa Stosowalam nawet swego czasu maseczke Bielendy z ogorkiem i glinka zielona i bardzo ja lubilam, ale nie moge jej juz nigdzie dostac i musze zastanowic sie nad jakas inna No, ale o glinke zielona to sie jeszcze zapytam w aptece. Ale jezeli chodzi o maseczke aspirynowa to pytanie takie jak w przypadku peelingow. Czy po takiej maseczce moge normalnie nakladac masci lecznicze

No to chyba na tyle, poki co moich watpliwosci
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 18:52   #4474
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

tak.Peeling z St.ives to dobry wybór. naprawdę pomaga. maseczka z zielonej glinki=argiletz jest ok, ok 20 zł. no i tyle tylko napisałam,ale mam nadzieję,że wystarczy
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 18:54   #4475
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

a i ja po maseczce apspirynowej stosuję jakiś krem np skinoren i nic się nie dzieje.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 18:59   #4476
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

dzieki włoczykijko Jutro skocze na zakupy A jeszcze jedno ... gdybyscie mialy wybrac miedzy maseczka a peelingiem to co byscie wybraly Bo niestety w tym miesiacu moge sobie pozwolic tylko na jedno
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 19:01   #4477
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik

Witam ponownie Panie!
Bo widze, że męską strone chyba tylko ja reprezentuję. Chcialbym odpowiedziec na temat Izotek. Macie racje moge wystapic nawroty (jak po antybiotyku doustnym). Jednak pamietajcie ze u kazdego ten lek dziala. W sumie w moim malym miasteczku chya nikt tego nie bral. Ogolnie rozmawialem z moja Panią dermatolog na temat tego leku. Powiedziala, że uzywa się go w ciezki to wyleczenie przypadkach np jesli inne antybiotyki doustne oreaz masci nie zadzialaly. Ogolnie przed wakacjami i w wakacje prawie nie mialem problemow z cera. Troche kombinowalem w wakacje z jakims oczyszczaniem cery i slonce podraznilo mi skore. Oraz jak to zawsze jeszcze wielki wysyp: D . Dermatolog polecila mi pierw kuracje tym antybiotykiem a pozniej zajecie sie pozostalosciami..Hmm..Ja bym wolal pierw te przebarwienia do konca wyleczyc..Jutro mam wizyte..Tzn mialem przyjsc po trzech tygodniach a jutro dopiero 17 dzien ale chcialbym jeszcze porozmawiac przed weekendem :P. Ahh..przeparszam ze was tak zanudzilem. No oky juz koncze i pozdrawiam wszystkie Panie;*

Pamietajcie trądzik to nie wszystko..A mimo tego i tak jestescie piekne Nikt nie jest idealny: gruby chudy niski wysoki itp..kazdy ma wady

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 19:53   #4478
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Witam ponownie Panie!
Bo widze, że męską strone chyba tylko ja reprezentuję.
Holha hola kolego

BTW u mnie było pogorszenie, ale teraz jest wielkie polepszenie, a zawdzięczam to maseczce gruszkowej z Perfecty hehe zawsze niezawodna naprawde warto ją zakupić kosztuje około 1,30 zł więc to nie drogo, a mi starcza na 3 razy (patrz foto)


Witam nowych użytkowników
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f6_2.JPG (9,8 KB, 14 załadowań)
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 20:00   #4479
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

cały poniedziałek kułam na spr z biologii by dostać 2.
świetnie.
twarz oczywiście się pogarsza,a tu do soboty miała wydobrzeć.LITOŚCI.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 20:15   #4480
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Holha hola kolego

BTW u mnie było pogorszenie, ale teraz jest wielkie polepszenie, a zawdzięczam to maseczce gruszkowej z Perfecty hehe zawsze niezawodna naprawde warto ją zakupić kosztuje około 1,30 zł więc to nie drogo, a mi starcza na 3 razy (patrz foto)


Witam nowych użytkowników
W tej maseczce jest Isopropyl Myristate czy cos takiego, ktory może zapychac niestety. Ja kiedys mialam tą maseczke ale nie widzialam żadnej rożnicy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 20:49   #4481
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

Witam , witam... (starych bywalców i nowych) dawno mnie nie było...
a trochę się działo - z twarzą ... raz tak raz siak, w piątek drugie kwasy. Pierwsze ... no, no powiem zadowalający efekt teraz już jest co raz lepiej, chociaż mam blizny... i wyskakuje coś tam jeszcze, dość często, także koniec... leczenia, jest jeszcze bardzo daleko. Doszłam do wniosku, że pora zrobić badania u endokrynologa i tak chyba zrobię... dla pewności pójdę do dietetyka - tak już sobie ustaliłam. Uparłam się, że chcę to wyleczyć, bo tyle nerwów co mi to zżera... to już przesada ( problem np - nie pójdę do szkoły bo jak ja wyglądam - ehhh :/ )
a jak tam u Was stan skóry??? aha... wypróbowałam dermablend - jest fajny, ale drogi <73 zeta> no i się świeci po nim skóra trochę , ale mam nadzieję, że i na to znajdę sposób
pozdrawiam cieplutkoooo <bo u mnie... trochę zimnooo> ;*
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 21:00   #4482
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Ja bałabym się stosować doustnych srodków typu Aknenormin, Izotek czy Roaccutane. Jakoś działanie skutków ubocznych za bardzo mnie przeraża. Nie mam tak ciężkiej postaci trądziku a ewentualność nawrotu po takiej kuracji jest zbyt dołująca.

U mnie cera powoli się uspokaja, jak zawsze pod koniec okresu :P
Kupiłam dzisiaj Garnier Czysta Skóra 3w1 i będę testować. Miał dość dobre opinie na KWC i się skusiłam na niego w Rossmanie.
Ja też się boję, ale jak napisał Niezrozumiany - jak się ma duże problemy to nie ma innej alternatywy. Czuję, że będę musiała. Dłużej nie zniosę pokazywania się z tym ryjem.

A co do tego garniera. Miałam. Nie wiem czemu, ale jakoś mi nie pasował. Strasznie podrażniał twarz, chociaż nie mam wrażliwej. Jakiś taki ogólnie dziwny.

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
dzieki włoczykijko Jutro skocze na zakupy A jeszcze jedno ... gdybyscie mialy wybrac miedzy maseczka a peelingiem to co byscie wybraly Bo niestety w tym miesiacu moge sobie pozwolic tylko na jedno
Różnica między maseczką a peelingiem jest duża. Przynajmniej dla mnie. Peelingu używam żeby oczyścić skórę, a maseczki w celu odżywienia. Zazwyczaj najpierw peeling, a potem maseczka.

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość

BTW u mnie było pogorszenie, ale teraz jest wielkie polepszenie, a zawdzięczam to maseczce gruszkowej z Perfecty hehe zawsze niezawodna naprawde warto ją zakupić kosztuje około 1,30 zł więc to nie drogo, a mi starcza na 3 razy
Mnie ta maseczka okropnie zapychała. Już wiem czemu (dzięki Karla).

W ogóle wszystko się pieprzy - sorry za wyrażenie, ale jest źle. Na policzku wyskoczyło mi 4 wulkany - jeden prawie na drugim i w efekcie mam jednego wielkiego guza z czterema wybrzuszeniami, bordowego koloru o średnicy 5,3 cm (zmierzyłam). Poza tym nic nie chce się goić, pół gęby mi się łuszczy, więc wyglądam jak krowa w biało-czerwone łaty!
Mam znowu tyle guzów, że jak dziś przejechalam ręką po twarzy, aby wsmarować krem, to uświadomiłam sobie, że ja sama (osobiście!) brzydzę się dotykać mojej twarzy! To wstrętne uczucie. Z jednej wypukłości w drugą... bleee...

A poza tym... miałam dziś egzamin i na pewno oblałam. Ale jest poprawa, więc się nie martwię tym aż tak bardzo. Mam inny powód. Jestem zła, rozczarowana, mam ochotę zabić... siebie... Za własną głupotę, naiwność i chwilę zapomnienia... Otóż wspominała wcześniej, że na studiach podoba mi się taki jeden chłopak. Zakumplowałam się z nim, bo wiedziałam, że na nic więcej liczyć nie mogę. I teraz pluję sobie w brodę, że zapomniałam się... Ktoś "genialny" wymyślił, żeby po sesji zrobić imprezę, a że to będzie około walentynek, to żeby każdy przyszedł z Kimś - tylko nie ze swoim chłopakiem/dziewczyną, tylko zaprosić kogoś od nas z kierunku. I ja głupia pomyślałam, że może on mnie zaprosi... Jak ja mogłam to sobie wyobrażać? Oczywiście zaprosił jedną z najładniejszych dziewczyn na roku, chociaż nigdy z nią nie rozmawiał (tylko jak zapraszał). Beznadziejna jestem z tymi swoimi nadziejami.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 21:21   #4483
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

Nierozumiany15 - Izotek to nie jest antybiotyk.

Olu trzymaj się!

jeśli chodzi o mnie, to przez kilka dni był spokój. ale wczoraj mnie coś podkusiło, żeby zrobic peeling enzymatyczny - ziaja calma. i dzisiaj mam 3 nowe niespodzianki
i już sama nie wiem czy to od tego, czy to może przedokresowy wysyp... :/
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 21:28   #4484
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Trądzik

Odnosnie Izoteku ... owszem,ryzyko nawrotu jakies jest,ale gdy ktos nie wezmie minimalnej dawki 120mg/kg ciala.Nawroty zdarzaja sie bardzo czesto u osob ,ktore nie wezma calej zalecanej dawki.Druga sprawa,skutki uboczne.Czytalem w ostatnich tygodniach mase informacji i wypowiedzi osob leczacych sie retinoidami doustnymi i zazwyczaj wieksze skutki uboczne sa spowodowane dosc duzymi (80mg dziennie)dawkami.Pozatym, jeszcze nie slyszalem o tym,zeby lek ten,jelsi oczywiscie bierze sie go zgodnie z zaleceniami i pod kontrola,lekarza derm,wyrzadzil komus jakas krzywde.Owszem,czytalem np wypowiedz dziewczyny ,ktorej nawet po kuracji wypadaly wlosy,miala problemy z watroba i nabawila sie zespolu suchego oka,ale zarowna ona jak i lekarz derm ja prowadzacy ,nie wpadli na to,ze przy tak silnym leku,trzeba co miesiac wykonywac odpowiednie badania.Ja ,mimo tego,ze mam dosc lekki tradzik,zamierzam sie juz niedlugo zdecydowac na izotek.Stwierdzilem,ze skoro istnieje mozliwosc pozbycia sie tradziku raz na zawsze ,to czemu nie.Tym bardziej,ze moja derm proponowala mi go juz 3 razy,ale nie zgadzalem sie,bo sie balem.Teraz jednak czuje,ze to odpowedni moment,tym bardziej,ze przetestowalem juz wszystkie masci antytradzikowe,a sam moj tradzik,mimo ze nie jakis specjalnie duzy,jest bardzo uporczywy (krostki potrafia mi sie goic miesiacami,dodatkowo zawsze pozostaja po nich przebarwienia,co jest bardzo denerwujace;/)Zycze Nam wszystkich sukcesow w leczeniu tradziku,obysmy sie go jak najszybciej pozbyli!
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 21:38   #4485
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

ludzie strasznie demonizuja roa. izotek i inne retinoidy.
polecam ten artykul: http://www.bella-derm.pl/roaccutane/ -moża przeczytac kilka istotnych rzeczy.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 21:45   #4486
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik

Witajcie!!!

Michal84 - szczegolnie Ty. Bo widze ze mamy wiele wspolnego. Ten sam typu tradziku, maly ale gojace sie miesiacami rany. Chyba podobne podejscie dermatologa bo ja mialem juz dwa razy proponowany Izotek. Jutro mam wizyte. Nie mam pojecia na co sie zdecydowac..Czy na kwasy AHA i probowac walczy z 'ranami' po wczesniejszych pryszczach czy ten Izotek..Wiele czytalem o IZoteku, wiele rozmawialem z dermatologiem. I zgadzam się z Michalem84. Jesli kuracja jest prowadzona przez doswiadczonego dermatologa i sa robione badania, to male prawdopodobienstwo, że cos pojdzie nie tak. Do tego ten lek jest o wiele bardziej bezpieczny dla mezczyzn (pisze nawet na ulotce), co tez jest plusem dla mnie;p

No i nic zobaczymy jak to bedzie

Pozdrawiam gorąco;**
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 22:46   #4487
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Trądzik

Nierozumiany15 - wiesz,ja mialem 2 lata temu serie kwasami AHA.Nie chce Cie straszyc ,zniechecac czy cos podobnego,wiec powiem po prostu jak to bylo ze mna (zreszta gdzies tu na tym forum jest wiele moich postow z tamtego okresu).Poszedlem do derm estetycznego z cera praktycznie wyleczona (dzieki Brevoxylowi,ktory naprawde bardzo duzo zrobil dla mnie;]),jedynie czego sie chcialem pozbyc ,to przebarwien.Mialem 5 zabiegow kwasem glikolowym ,w miedzyczasie bralem Unidox.Po odstawieniu Unidoxu,a bylo to gdzies pomiedzy 3 a 4tym bodajze zabiegiem,cera zaczela sie pogarszac.Po 5tym zabiegu,moja cera wygladala naprawde paskudnie.Tak paskudnie ze nie wychodzilem z domu w tamty czasie,przez co zawalilem studia.Doslownie wulkan ropny obok wulkanu.Ale moja cera jest dziwna,dziwnie reaguje na pewne rzeczy,wiec u Ciebie napewno tak nie bedzie.3mam kciuki zeby bylo ok

Odnosnie demonizowania Izoteku,to powiem Wam,ze i antyb czesto potrafia wyrzadzic spore krzywdy organizmowi.Wezmy chocby moj przyklad.W 2003 roku bylem przez 4 miesiace na doxycyklinie wewn,zewn masci Isotrexin oraz Brevoxyl.Kuracja zdzialala cuda,spokoj z tradzikiem i idealna cera przez ponad 1,5 roku (pozniej wszystko zaczelo dosc powoli wracac).Niestety przez ostatni miesiac brania antyb i przez ok.3 miesiace po ,mialem straszne problemy z zoladkiem.Praktycznie nie bylo dnia zebym nie dostawal silnych bolesci,wystarczylo ze cos zjadlem i od razu musialem biec do toalety.Jednak uwazam,ze warto bylo,mimo tego bolu ,tamten okres czasu,przez brak problemow z cera wspominam najlepiej (wiecie,brak tradziku,to od razu zycie towarzyskie sie rozkreca).Zmierzam wiec,do tego,ze owszem Izotek to jest silny lek,ale tak samo antyb,ktore sa przepisywane przez derm czesto jak witaminki,lekką rączka.Wydaje mi sie wiec,ze czasem warto zaryzykowac,wszak kto nie ryzykuje,ten nie wygrywa pozdrawiam
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 06:44   #4488
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik

Witaj Michal84!

Dzieki za rade..Bo wlasnie o 11 mam wizyte u dermatologa..Mysle ze i takoddam sie w jego rece i zobacze co on zaproponuje. Ja takze bralem Unidox. Niedawno skonczylem i nie wiem czy beda nawrotu..Na to poczekamy Obecnie i tak lecze sie kwasem (azelinowym czy cos takiego) czyli SKINORENEM. Fakt skóra na poczatku wyglada fatalnie..Ale po dluzszym czasie widac efekty, i licze ze tak samo bedzie z kwasami AHA.

Pozdrawiam wszystkich!
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 08:14   #4489
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

ile duzo nowych osob,wow.
Olka ja tez stracilam nadzieje,ze ta moja milosc sie spelni... on woli rozmawiac z jakimis pannami,ktorych ja nienawidze :/
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 09:53   #4490
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

serdecznie witam wszystkich trądzikowców! mogłabym się dołączyć? wszystkich was doskonale rozumiem, wiem co czujecie, bo sama mam ten problem. Jestem szesnastolatką a trądzik leczę od 4 lat

czasami mam tego po prostu zwyczajnie DOść!!! ale jak na spokojnie przemyślę to, co mnie spotkało to dochodzę do wniosku, że da się z tym żyć. Próbuję się pocieszać patrząc w lustro i przypominając sobie jak było wcześniej, a było bardzo źle. Na szczęście trafiłam na dobrego dermatologa i myślę, że pomoże mi wyleczyć się z tego upierdliwego trądziku. Hmm a wiecie, co najbardziej mnie dołuje? To gdy pójdę do jakiegoś internisty, gdy jestem chora i on pyta czy się leczę dermatologicznie itd. Robi z tego tragedię, wtedy gdy ja już się zdążyłam z tym oswoić i do tego przyzwyczaić. Aktualnie jestem chora i wczoraj byłam u lekarza, jak zwykle nie omieszkał zapomnieć o moim trądziku i pytał czy nie zdecydowałabym się na leczenie hormonami. Ja zdecydowanie odpowiedziałam Nie!! Mama mu wspomniała, że zawsze każdy lekarz pyta o mój trądzik, a on na to, że zapisze w karcie i następnym razem nie zapyta o nic. na szczęście do tego wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Cieszę się, że mam wsparcie w przyjaciołach, w chłopaku, rodzicach. Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa gdy koleżanka zauważy poprawę stanu mojej cery. Ehhh nastawienie bliskich ludzi do naszego trądziku to połowa sukcesu walki z nim
gorąco całuję wszystkich
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 11:32   #4491
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Witam nowe osoby. U mnie dalej beznadzieja, szkoda pisać... Niedobrze mi na samą myśl.
Mam tylko jedno pytanko. Niezwiązane z tematem, tak z gruszki, ni z pietruszki, ale zastanawia mnie. Czy w związku z żałobą narodową odwołane zostają studniówki u Was w tę sobotę?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 12:50   #4492
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

hmm ja słyszałam, że imprezy typu koncerty, skoki narciarskie mają być odwołane, a co ze studniówkami...? trudno powiedzieć, ale możliwe, że zostaną odwołane
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 13:09   #4493
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
hmm ja słyszałam, że imprezy typu koncerty, skoki narciarskie mają być odwołane, a co ze studniówkami...? trudno powiedzieć, ale możliwe, że zostaną odwołane
ja mam pojutrze...nic nie mówią na razie o odwołaniu
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 13:21   #4494
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Witam nowe osoby. U mnie dalej beznadzieja, szkoda pisać... Niedobrze mi na samą myśl.
Mam tylko jedno pytanko. Niezwiązane z tematem, tak z gruszki, ni z pietruszki, ale zastanawia mnie. Czy w związku z żałobą narodową odwołane zostają studniówki u Was w tę sobotę?
U mnie calkiem możliwe...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:04   #4495
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

żałoba trwa do soboty do godziny 19, więc studniówki się odbędą. Myślę, że z powodu studniówek trwa ona do 19
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:10   #4496
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
żałoba trwa do soboty do godziny 19, więc studniówki się odbędą. Myślę, że z powodu studniówek trwa ona do 19
To troche nie halo. Do 18:59 żałoba a od 19:00 każdy zacznie sie bawic? W ogole nie rozumiem tych załob bo co to za żaloba 3dniowa
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:13   #4497
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

witajcie nowi użytkownicyOlu ja mimo że jestem młodsza to od 12 roku życia wiedziałam że milośc do mnie nie zapuka i nawet nie robiłam sobie nadziei,owszem było mi przykro gdy widzialam czasem zakochane pary ale gdy patrzę na związki młodziezy to mi juz sie odechciewa miec chłopakano i kwestia tego jak wygladam tez robi duze wrazenie.dzis robię sobie maseczkę z zielonej glinki a peeling kawowy na twarz w weekend.mam nadzieje ze cos oczywisci moja piekna gębę
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:22   #4498
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Ja akurat w tym momencie nie mam problemu tradzik-brak faceta. Mam problem moje wymagania-brak faceta Aktualnie ciesze sie z tego ze jestem sama, pewnie w wakacje przyjdzie czas na amory Jesli o te sprawy chodzi, zawsze przychodzilo mi z latwoscia 'zdobywanie' upatrzonych celow. Albo raczej sklanianie ich do zdobywania mnie Az mnie to dziwi, bo nigdy nie uwazalam sie za ladna ani inni tez mnie tak nie postrzegali! Moze to ta pewnosc siebie..

Chociaz powiem szczerze ze w chwili obecnej krepuje sie stanem swojej twarzy, bo nie dosc ze wysyp za wysypem to blada jestem jak nigdy od 4 lat! Jak mialam krosty na choc troszke opalonej buzi, a nie wybielonej do najbielszej jej białości, to bylo je polowe mniej widac!
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:39   #4499
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

przykra sprawa z tą żałobą i imprezami,nie wiem czy potrafiłabym się bawić. Mam takie pytanko dziewczyny zupełnie odbiegające od tematu, chociaż ma związek z żałobą. Nie wiecie czy koncert happysadu został odwołany?
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 16:04   #4500
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

Hello !! U mnie troszkę lepiej. Mam teraz przerwę w hormonach (skończyłam pierwsze opakowanie). Wydaje mi się, że u mnie problemem są hormony, bo bardzo szybko (już po kilku pierwszych tabletkach) zauważyłam poprawę na skórze. Teraz mam trzy ropne pryszcze przy brodzie.
Wiecie co mnie wkurza?? Że trzeba stosować filtry, gdy się człowiek smaruje jakimiś silniejszymi maściami czy kremami leczniczymi. A wkurza mnie to dlatego, że te kremy są okropnie tłuste i moja buzia strasznie się świeci w ciągu dnia. No i nie mogę się "cieszyć" tym, że nie mam już tylu pryszczy, bo obecnie mam strasznie tłustą skórę po tych filtrach.
Pozdrawiam serdecznie
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.