Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)- - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 09:17   #181
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

dziekuje
ja wczoraj zgrzeszylam. bylam na grillu i najpierw jadlam tylko salatke (salata, ogorek, pomidor i cebula), ale potem mnie przycisnelo (glod) no i skusilam sie na kielbaske a mialam przejsc na wegetarianizm (mam grupe krwi A, a tam miesa nie powinno sie jesc). niby nie ciagnie mnie do miesa, szczerze mowiac nie przepadam za miesem, jak dla mnie mogloby go nie byc w ogole, ale niestety wczoraj sie skusilam. no i do tego paczka chipsow bez ktorych nie moge sie obejsc (najdluzej wytrzymalam AŻ 109 dni bez nich i tego "mojego rekordu" chyba juz nie przebije).
dzisiaj biore sie za siebie. na sniadanko byly 4 chlebki wasa z maslem. co na obiad to sie jeszcze zobaczy ale na pewno bedzie bez miesa mam nadzieje ze wytrzymam w tych moich postanowieniach bo mam slomiany zapal
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:09   #182
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez aggie3 Pokaż wiadomość
dziekuje
ja wczoraj zgrzeszylam. bylam na grillu i najpierw jadlam tylko salatke (salata, ogorek, pomidor i cebula), ale potem mnie przycisnelo (glod) no i skusilam sie na kielbaske a mialam przejsc na wegetarianizm (mam grupe krwi A, a tam miesa nie powinno sie jesc). niby nie ciagnie mnie do miesa, szczerze mowiac nie przepadam za miesem, jak dla mnie mogloby go nie byc w ogole, ale niestety wczoraj sie skusilam. no i do tego paczka chipsow bez ktorych nie moge sie obejsc (najdluzej wytrzymalam AŻ 109 dni bez nich i tego "mojego rekordu" chyba juz nie przebije).
dzisiaj biore sie za siebie. na sniadanko byly 4 chlebki wasa z maslem. co na obiad to sie jeszcze zobaczy ale na pewno bedzie bez miesa mam nadzieje ze wytrzymam w tych moich postanowieniach bo mam slomiany zapal
Oj ja to jestem typowy mięsożerca, szczególnie drobiowy właśnie dziś będę robić na obiad ryż (brązowy, ciekawa jestem czy smaczny) i kurczaka w curry. a na deser robie biszkopt z ptasim mleczkiem, troszkę pewnie zjem, ale głównie to dla mojego TŻta
Troche jestem nieprzytomna bo 4h snu to jednak za mało, ale mam zamiar poćwiczyć choć jeszcze nie wiem kiedy:p ide pichcić w kuchni
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:04   #183
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Dziewczyny, a mnie chyba kryzys dopadł... Przez ostatnie dni trochę podjadałam, zaniedbałam bieganie i rowerek, (a6w robię cały czas systematycznie, tyle dobrze), no i wczoraj wieczorem weszłam na wagę i... 57kg a było już 55, z tym że zawsze rano się ważyłam. Dlatego teraz oczekuję, że na mnie bardzo nakrzyczycie, żebym się wzięła za siebie
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:34   #184
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Kurde. jestem zla na siebie. mialam sie dzisiaj zabrac za siebie i wszystko poszlo.... nic sie nie udalo. jadlam ja opetana caly czas chce mi sie jesc. nie wiem co jest. cholera no
nic mi sie nie chce a cwiczyc tym bardziej.
chyba poczekam jak mi przejdzie @ to wtedy zaczne bo teraz to sa marne szanse
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:56   #185
Anczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

No to widzę, że was dopadło to samo, co mnie... Ja nie wiem, co to ma być. Człowiek chce, stara się i co? I nic! Przychodzi moment i się wszystko wali. A tak już ładnie było. Brzuszek mi zaczął spadać i w ogóle, a teraz znowu. I to wszystko przeze mnie i mój słomiany zapał (a może przez lenistwo???). No ale trzeba się poprawić
__________________
Kalorie sio sio sio...
Czas schudnąć
Cel tymczasowy: 5cm mniej
Uda się

P.S. Zasada nr 1 pozostaje ta sama




Anczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:41   #186
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

no to nie jestem sama tez mam mega nygusa a wszystko przez weekend..jutro musze wejsc na stepper to bedzie lepiej.a sie pochwale ze zaczelam czytac Zmierzch..znaczy sie pierwszy tom juz skonczylam dzisiaj zaczne 2gib zajefajna ksiazka ahhh film tez byl mega:P uwielbiam takie romansidla co wiadomo ze w zyciu ci sie nie przydazy
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:57   #187
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Dziewczyny to ta pogoda chwiejna, pewnie też zmiany nastroju związane z cyklem... ale trzeba trzymać się w ryzach pomyślcie sobie, przyjdzie słonko, bikini a tu fałdka, tam oponka... Oj ja mam zamiar ( o ile wypali wyjazd) w Grecji pokazywać wszystko co się da (oczywiście w granicach rozsądku ) i kiedy się da
ja ostatnio zaniedbałam zupełnie cokolwiek oprócz wejdera, bo po prostu nie mam czasu wejder wczoraj robiłam tak szybko i w tak polowych warunkach, że aż boli. A dziś 27 dzień - 18 powtórzeń o_O jutro będą 4 tygodnie... staram się jeść lepiej ale ciężko w takim pośpiechu wszystko... Niby szkoła odpadła ale jakoś doba się nie wydłużyła dla mnie
Muszę wziąć się do roboty bo na 15:30 do pracy a tam to już w ogóle warunków nie mam
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 13:25   #188
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

To widzę, że kryzys dopadł nas wszystkie... Musimy go przezwyciężyć
Michalewa, ja dziś 31 dzień weidera i 20 powtórzeń... Mam już serdecznie dość tych ćwiczeń, są tak nudne No ale trzeba to dociągnąć do końca, jaka satysfakcja będzie! Trzeba będzie jakoś uczcić te 42 dni No ale póki co, to trzeba do nich dojść

Na śniadanko zjadłam dzisiaj owsiankę z kokosem i nektarynką, później trochę rosołku (z makaronem, no ale trudno), zaraz idę sobie zrobić warzywa na patelnię, później jogurt z otrębami i jabłkiem, a na kolację muszę coś wymyślić, może mi podrzucicie jakieś Wasze ulubione propozycje?
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:24   #189
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez cherry91 Pokaż wiadomość
To widzę, że kryzys dopadł nas wszystkie... Musimy go przezwyciężyć
Michalewa, ja dziś 31 dzień weidera i 20 powtórzeń... Mam już serdecznie dość tych ćwiczeń, są tak nudne No ale trzeba to dociągnąć do końca, jaka satysfakcja będzie! Trzeba będzie jakoś uczcić te 42 dni No ale póki co, to trzeba do nich dojść

Na śniadanko zjadłam dzisiaj owsiankę z kokosem i nektarynką, później trochę rosołku (z makaronem, no ale trudno), zaraz idę sobie zrobić warzywa na patelnię, później jogurt z otrębami i jabłkiem, a na kolację muszę coś wymyślić, może mi podrzucicie jakieś Wasze ulubione propozycje?
Może na kolacje serek wiejski np ze szczypiorkiem? Ja dziś : rano kanapke plus jajecznica na maśle, po wejderze serek wiejski, teraz czekam, żeby zjeść schaboszczaka z kapustką gotowaną (chyba średnio dietowe ) a na wieczór mam 2 jogurty w tym jeden ze zbożami.
Nie wiem czy u Was też taka pogoda okropna ale we Wrocławiu mam ochotę schować się pod łóżko i spaaać. szóstka to dziś była tak wymęczona, bo ta rutyna mnie dobija. Ale mimo kryzysu zmusiłam się do niemyślenia a do robienia i jakoś poszło... Chciałam postepować bo wczoraj mi dokręcili śrubę w pedale i działa stepper () ale już po prostu nie miałam siły, a na myśl czekającego mnie zamułu w robocie do 23 tym bardziej odpuściłam.
No dobra przyznam się Wam, że sił też nie mam bo ostatnie dwa dni spędziłam u TŻta a tam jakoś nie umiem normalnie spać...:P
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:02   #190
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

ja na kolacje lubie sobie zrobic wiesniaka z pomidoami i ogorkiem kiszonym albo mojego pomyslu roladki czyli bierzemy plasterki szynki nakladamy na to serek wiejski zawijamy i wcinamy mniammniusie
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:40   #191
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
ja na kolacje lubie sobie zrobic wiesniaka z pomidoami i ogorkiem kiszonym albo mojego pomyslu roladki czyli bierzemy plasterki szynki nakladamy na to serek wiejski zawijamy i wcinamy mniammniusie
Mmm aż się robie głodna ale chyba o 19 zjem pierwszy jogurcik bo jeszcze 4,5h siedzenia przede mną... jak mi się chce spać albo chociaż położyć, no trudno wytrzymam a jutro mam zamiar mocniej pospać z rana nie lubie pracować na wieczór bo z rana nigdy nie mam takiego zapału i zaplanowanego czasu na ćwiczenia.
I nadal nie kupiłam hulahulahop! byliśmy nawet w sklepie sportowym i jedyne to było takie superza***ongo za 70 zł.... troche za dużo jak dla początkującej. Ukradliśmy młodszej siostrze TŻta najzwyklejsze hh i ćwiczyliśmy nadal nie umiem ale było śmiesznie, nawet TŻ próbował i obojgu nam kiepsko szło Muszę kupić, a nigdzie nie widzę takiego zwykłego za kilka złotych;(
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 17:55   #192
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Michalewa, a patrzyłaś w sklepie zabawkowym? ja kupiłam tam hh za 5 złotych
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:32   #193
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

proponuje przejsc sie do tesco tam napewno są hh bo ja swoje tam kupilam a poza tym dzisiaj tżtowi dzisiaj kupilam;d
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:13   #194
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Ech akurat Tesco? Tak się składa, że pracuje na infolinii T. ale nie mam informacji na temat produktów, dobrze wiedzieć, bo w Realu nie było. A jakoś zabawkowego nie mam w okolicy, same biedronki i lidle się rozrosły.. Jak znajdę chwilę dłuższą to się udam na poważne poszukiwania!
A na razie zdycham, chce do domu i spać...
Sylvi a Twój facet korzysta? też ćwiczy talie ?
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:45   #195
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez Michalewa Pokaż wiadomość
Ech akurat Tesco? Tak się składa, że pracuje na infolinii T. ale nie mam informacji na temat produktów, dobrze wiedzieć, bo w Realu nie było. A jakoś zabawkowego nie mam w okolicy, same biedronki i lidle się rozrosły.. Jak znajdę chwilę dłuższą to się udam na poważne poszukiwania!
A na razie zdycham, chce do domu i spać...
Sylvi a Twój facet korzysta? też ćwiczy talie ?
jeszcze nie cwiczy bo dopiero dzisiaj kupilismy dla niego hh ale musi zaczac bo ma takie smieszne boczki ktore nie chca mu zejsc kiedys chcial sie nauczyc na hula ale na chceniu sie skonczylo


w carrefurze hula nie widzialam za to w tesco napewno jest:P
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:28   #196
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Dzisiaj jestem nawet dumna z siebie kolejny dzień szóstki, 25 minut stepperka, na śniadanie bułka z ziarnami, serkiem ala mozarella, pomidorem / na obiad kotlet schabowy z kapustką (podzielony na dwie porcje w odstępie 3h), popołudniu jogurt z ziarnami (dietetyczny sobie nawet kupiłam w lidlu całkiem smaczny:P) a na wieczór pół melona (poczęstowałam troche ludków w pracy). I właśnie tak się zastanawiałam czy taki cukier pochodzący z owoców to w porządku jest? Taki melon to cholernie słodki, uwielbiam
Kurcze. właśnie przypomniałam sobie że kawałek ciasta z masą kremową jadłam... psuje to efekt
Ale schudłam około kg, choć jak kiedyś pisałam nie to było moim celem. I zeszłam tak około cm z talii i boczków. Jak na miesiąc to niby mało, ale po co się spieszyć, organizm sam wie lepiej jakie tempo dla niego dobre:P Żałuje, że brzucha samego nie zmierzyłam na wstępie bo tak na oko to porządnie zszedł i właśnie o to chodziło
A kolejny plus - przez takie systematyczne posiłki i trochę lepsze jakościowo (mniej słodyczy, fastfoody bliskie zeru, tak samo gazowane napoje, ograniczenie węglowodanów) naprawdę zauważyłam różnicę w metabolizmie nie pamiętam kiedy miałam problemy ze wzdęciami a wcześniej była to moja największa zmora...
Dieta to nie tylko odchudzanie ale i zdecydowanie lepsze samopoczucie
A jak Wasze postępy? kryzys minął mam nadzieję, hę?
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 14:27   #197
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

U mnie już lepiej, pogoda się poprawiła, to od razu więcej energii
Waga znów wróciła do 55kg, a w udach 52cm (zaczynałam od 57cm).
I jeszcze tylko 10 dni a6w Ale już mówię, że w weekend na pewno zgrzeszę, bo idę na grilla, a wiadomo jak jest na takich spotkaniach...
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:36   #198
Anczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

A ja sobie dzisiaj z koleżanką na rowerze trochę pojeździłam no i do tego był jeszcze przemarsz po sklepach, więc coś tam już dzisiaj ruszyłam . No ale jeszcze mam zamiar dzisiaj poćwiczyć trochę z moją magiczną książeczka z ćwiczeniami. Oby do przodu
__________________
Kalorie sio sio sio...
Czas schudnąć
Cel tymczasowy: 5cm mniej
Uda się

P.S. Zasada nr 1 pozostaje ta sama




Anczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:27   #199
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cherry91 też mam grilla w sobotę... i to takiego całonocnego pewnie, a wcześniej do pracy i sie zastanawiam - kiedy wejder? ale jakoś wygospodaruje, trudno. Dziś uznałam za otwarty sezon na słoneczko, z przyjaciółkami sobie pokisiłyśmy ciałka nad stawikiem, w którym nawet popływałam (kocham pływać! gdyby nie okres i problemy z zatokami, to bym tylko w ten sposób się aktywizowała...)ale dzielnie po powrocie zmęczyłam wejdera a jak skóra nabrała rumieńców to od razu lepiej wygląda
Ale trochę niepokoi mnie brak apetytu. Rano zjadłam 2 kanapki z pastą z tuńczyka, potem o 12 trochę (nie dałam rady więcej!) sera białego z pomidorem i o 18 zjadłam kilka kanapek z pasztetem. nie chodzi o jakość ale ilość - ja, znana z żołądka "bezendu" (potrafiłam 3 pełne obiady dziennie zjeść ) nagle ledwo cokolwiek wpycham w siebie... mam nadzieje że to tylko gorąc tak na mnie wpływa, bo nie chciałam aż tak skurczać sobie brzucha...;p co myślicie?
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 22:58   #200
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Michalewa, ja mam grilla w niedzielę, połączonego z oglądaniem finału MŚ Trudno się będzie oprzeć chipsom, paluszkom, coli itp... Przynajmniej kiełbaski z grilla nie zjem, bo nie lubię, ale za to jeszcze ma być pizza
Myślę, że ten Twój brak apetytu to z gorąca, też nie chce mi się jeść, jak jest bardzo ciepło
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 09:10   #201
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Ech dziś miałam kolejną do kolekcji bezsenną noc. Kiedyś miałam z tym ogromny problem, teraz sporadycznie, ale dziś do 4 leżałam i patrzyłam w sufit, coś podrzemałam chyba i o 5 wstałam bo i tak rodzice wyjezdzali na wakacje... a skoro miałam na 8 do pracy to zrobiłam sobie o 6:30 wejdera (0_O dziś zaczęło się po 20 powtórzeń......... ) wykąpałam się i do roboty... a wieczorem na grilla, ciekawe do której wytrzymam.
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 14:43   #202
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Co tu tak cicho? Mam wrażenie, że ten wątek zaczyna umierać
Michalewa, jak tam na grillu, mam nadzieję, że się zbytnio nie objadałaś?
Ja właśnie muszę zrobić weidera i choć pół godzinki na rowerku pojeździć i postaram się nie ulec grillowym pokusom wieczorem
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 19:15   #203
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez cherry91 Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho? Mam wrażenie, że ten wątek zaczyna umierać
Michalewa, jak tam na grillu, mam nadzieję, że się zbytnio nie objadałaś?
Ja właśnie muszę zrobić weidera i choć pół godzinki na rowerku pojeździć i postaram się nie ulec grillowym pokusom wieczorem
Uległam uległam, a jeszcze dziś na obiad pizze zamówiliśmy bo nie mieliśmy siły na robienie obiadu.... jestem tak nieprzytomna że nie wiem czy dam rade wejdera i cokolwiek...
Dziewczyny nie śpimy, żyjemy!

Jednak udało mi się zrobić wejdera, zmotywowało mnie to że koledzy TŻta zauważyli że schudłam! sami z siebie i uznałam że musze trzymać fason
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)

Edytowane przez Michalewa
Czas edycji: 2010-07-11 o 21:21 Powód: aktualizacja :)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 14:16   #204
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Oj, ja też wczoraj uległam, szczególnie chipsom o smaku Afryki
No ale trudno, dzisiaj trzeba pojeździć dłużej na rowerku i już 37 dzień weidera, teraz już wiem, że dam radę to skończyć

A jak koledzy zauważyli różnicę, to nic tylko pogratulować, będzie coraz lepiej

Edytowane przez cherry91
Czas edycji: 2010-07-12 o 14:18
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:24   #205
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Waśnie wróciłam z tygodniowej pielgrzymki i chyba nieco schudłam
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:34   #206
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Oj widzę, że nie tylko ja zupełnie nie mam czasu na wizaż :P na kompie nie siedziałam już porządnie 4 dni bo miałam wolne w pracy i mieszkam u TŻta (moi rodzice wyjechali to nie marudzą;p) ale zapewnia, że wejder leci miałam jeden dzień przerwy bo się pokłóciliśmy i nie miałam warunków. ale robię choć nie mam ze sobą listy (jest na moim kompie) więc jestem ciągle na 20 powtórzeniach;p a dieta.... hm no ciężko się oprzeć w taki upał lodom i chłodnym napojom...
I kupiłam hh! jeszcze nie używałam bo w domku na spokojnie sobie będę ćwiczyć
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:24   #207
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Coś o nas http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,124...wiadomosc.html
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:51   #208
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

No ja nie miałam za bardzo czasu, bo teraz zamieszanie ze składaniem dokumentów na studia, szukanie mieszkania itp. Wczoraj schodziłam chyba pół Krakowa w takim upale, wróciłam padnięta do domu, ale zrobiłam weidera prawie o północy, jeszcze tylko 2 dni!
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:59   #209
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez cherry91 Pokaż wiadomość
No ja nie miałam za bardzo czasu, bo teraz zamieszanie ze składaniem dokumentów na studia, szukanie mieszkania itp. Wczoraj schodziłam chyba pół Krakowa w takim upale, wróciłam padnięta do domu, ale zrobiłam weidera prawie o północy, jeszcze tylko 2 dni!
Ale wiesz chodzenie w upale to też ćwiczenie kondycji powodzenia w układaniu sobie studenckiego życia, szczególnie w Krakowie, piękne miasto (ale Wrocław lepszy)
Ja już dziś po a6w choć nawet nie wiem który dzień. chyba powinnam zacząć już po 22 powtórzenia, ale jak wróce dziś do domu to sprawdzę. na obiadek ryż ze skrzydełkami słodkopikantnymi. no i ciasta kawałek...
i udało mi się już 30 sekund utrzymać hulahop :P
HarajukuChilli te badania tylko dowiodły czegoś co dla nas było już oczywiste od dawna;D ja kiedyś tylko z koleżanką na siłkę, a że teraz nie ma czasu to dlatego wizażanki mnie wspierają w ćwiczeniach rzadko zdarza się, żeby samemu mieć tyle samozaparcia... najlepiej motywują te ładniejsze i szczuplejsze koleżanki do ćwiczeń
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 15:05   #210
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Dzięki Udało mi się już wczoraj znaleźć mieszkanie, w pierwszym dniu poszukiwań Myślałam kiedyś o UWr, ale jednak Kraków bliżej i większość znajomych tam się wybiera
Ja a6w robię wieczorem, bo jakoś wcześniej mi się nie udaje zmobilizować, poza tym teraz taki upał, że tylko siedzieć i nic nie robić Ja niestety troszeczkę zaniedbałam hh, ale obiecuję się poprawić
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.