Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 20:15   #3271
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ta,mój też chciał i się nie odzywa.Może to i dobrze.Widzę,że na prawdę zaufanie i przyjaźń to teraz nie ma racji bytu.Trzeba liczyć tylko na siebie.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Ja się pytam: czemu ty jeszcze go nie zablokowałaś tylko sobie robisz krzywdę?
Ja też się boję.
Ja go....odblokowałam :P Zablokowałam w styczniu, ale jakiś z miesiąc temu odblokowałam. I miałam się dobrze. Ech...

Ja już chyba zawsze będę sama. Im więcej serca daję tym więcej w d...dostaję...
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:05   #3272
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Podejrzewam,że się zawsze wspomina pierwszą miłość, bo wszystko zazwyczaj jest wtedy pierwsze..ale nie powiedziałabym,że każda będzie wspominać tę relację z uśmiechem..
Tyle, że to nie była 1 :/ Więc nie wiem czemu tak jest ale mam te same obawy co Wy- że to byłą TA miłość... To co jest raz w życiu. Gdyby to była pierwsza, to mogłabym to tłumaczyć właśnie tym, ale nie jest. :/
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:19   #3273
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Tyle, że to nie była 1 :/ Więc nie wiem czemu tak jest ale mam te same obawy co Wy- że to byłą TA miłość... To co jest raz w życiu. Gdyby to była pierwsza, to mogłabym to tłumaczyć właśnie tym, ale nie jest. :/
Też to mam. To był mój trzeci związek
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:22   #3274
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Też to mam. To był mój trzeci związek
A mój drugi i to na dodatek taki krótki... A wyzbierać się z tego i tak nie mogę i czuję, że już nigdy nie spotka mnie taka miłość, nigdy do nikogo nie poczuję tego co do niego
Pewnie będę sama.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:35   #3275
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

dziewczyny nie mozna caly czas gdybyć... gdyby to .. tamto..siamto.... koniec
bierzemy sie do życia i korzystamy z tego wszystkiego co nam przynosi
koniec użalania sie nad soba

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
A mój drugi i to na dodatek taki krótki... A wyzbierać się z tego i tak nie mogę i czuję, że już nigdy nie spotka mnie taka miłość, nigdy do nikogo nie poczuję tego co do niego
Pewnie będę sama.
jak bedziesz tak mowic to będziesz , nie wiesz co jeszcze moze sie wydarzyc w Twoim życiu a już stwierdzasz że bedziesz sama !!!! koniec oki

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Też to mam. To był mój trzeci związek
po co rozpamietywac ktory ? trzeba iść dalej do przodu to juz PRZESZŁOŚĆ a teraz jest i będzie PRZYSZŁOŚĆ glowa do gory , wszystko będzie dobrze

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ja też się boję.
pamiętajcie że każda miłość jest inna i może być lepsza od tych co były

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Neffik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie jest jakaś masakra nie chcę zrywać kontaktu z ex. Nie potrafię On chce się przyjaźnić, tylko czy ja jestem na to gotowa? Nie sądzę, nie wiem czy będę umiała.
Neffik dla Ciebie dobre będzie jak go skończysz. Przez to wszystko wracasz....cofasz sie a masz iść do przodu
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:37   #3276
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

No właśnie czy będzie dobrze to nie wiem...jakbym wiedziała to bym nie jęczała
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:40   #3277
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
No właśnie czy będzie dobrze to nie wiem...jakbym wiedziała to bym nie jęczała
nie możesz od razu nastawiać sie że bedzie wszystko źle i będziesz nieszczesliwa!!! przeciez tego nie wiesz co Ci przyniesie los.
ja tez nie wiem co będzie ze mna ale sie nad tym nie zastanawiam , żyje swoim życiem, robie to na co mam ochote i co najważniejsze CIESZE SIE NIM
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 21:51   #3278
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
nie możesz od razu nastawiać sie że bedzie wszystko źle i będziesz nieszczesliwa!!! przeciez tego nie wiesz co Ci przyniesie los.
ja tez nie wiem co będzie ze mna ale sie nad tym nie zastanawiam , żyje swoim życiem, robie to na co mam ochote i co najważniejsze CIESZE SIE NIM
ania, tak bardzo się☠cieszę że to ty piszesz.
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:55   #3279
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
No właśnie czy będzie dobrze to nie wiem...jakbym wiedziała to bym nie jęczała
No właśnie, dobrze byłoby wiedzieć. Może jakaś wróżka?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:04   #3280
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
No właśnie, dobrze byłoby wiedzieć. Może jakaś wróżka?
Już kiedys była grana. Tzn. nie przeze mnie ale o mnie. Wszystko się spełniło, ale to jedno juz niebardzo ma prawo. Mam wyjść za mąż za 1,5 roku wg wróżki.... I co :P Nawet kandydata nie ma
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:28   #3281
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Już kiedys była grana. Tzn. nie przeze mnie ale o mnie. Wszystko się spełniło, ale to jedno juz niebardzo ma prawo. Mam wyjść za mąż za 1,5 roku wg wróżki.... I co :P Nawet kandydata nie ma
To pewnie już niedługo poznasz miłość swojego życia
A gdzie byłaś u tej wróżki;p?

Też kiedyś byłam,wszystko się spełniło oprócz spraw dotyczących męża i dzieci:P a co do męża to wszystko co mi o nim powiedział pasuje idealnie do eksa, łącznie z tym,że już znam swojego męża(jakieś z 5-6 lat temu to było- zanim zaczełam chodzić z moim byłym:P)
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 22:34   #3282
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
ania, tak bardzo się☠cieszę że to ty piszesz.
dziekuje
dużo mi to dało że mu odmowilam , trzeba sie szanowac
dziewczyny naprawde chce sie cieszyc życiem
pierw splata kredytu jak dobrze pojdzie do czerwca sie wyrobie
potem sierpień/wrzesien kupno samochodu
chce sobie zafundować jeszcze jakis fajny zabieg kosmetyczny może jakies masaże czy cosik na polepszenie ciala aaaa i wyprostowac włosy

mam dużo rzeczy ktore chce zrobic i wiecie co JA TO ZROBIE

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Już kiedys była grana. Tzn. nie przeze mnie ale o mnie. Wszystko się spełniło, ale to jedno juz niebardzo ma prawo. Mam wyjść za mąż za 1,5 roku wg wróżki.... I co :P Nawet kandydata nie ma
hahah do tego czasu może sie znajdzie GŁOWA DO GORY

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

dobranoc jutro do pracy trza iśc a nie bylo mnie tydzien więc bedzie duzzzzzo pracy
papap
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:51   #3283
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
To pewnie już niedługo poznasz miłość swojego życia
A gdzie byłaś u tej wróżki;p?

Też kiedyś byłam,wszystko się spełniło oprócz spraw dotyczących męża i dzieci:P a co do męża to wszystko co mi o nim powiedział pasuje idealnie do eksa, łącznie z tym,że już znam swojego męża(jakieś z 5-6 lat temu to było- zanim zaczełam chodzić z moim byłym:P)
Tak jak pisałam, nie ja byłam. Generalnie nikt nie był, wróżka sama się napatoczyła. I to mojemu Tacie. 6 lat temu....

Przepowiedziała jego problemy z kręgosłupem, przewidziała że niedługo rozstane się z facetem (2 miesiące później go zostawiłam), powiedziała że będę miała toksyczne związki (ooooj tak...) i że w wieku 27 lat wyjdę za mąż i będę bardzo szczęśliwa... ech :/
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 00:07   #3284
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dziewczynki, muszę się do was dołączyć. Długo czytałam wasz wątek, bo planowałam się rozstać z facetem i trochę on mi dał siły do zrobienia tego. Mimo, że kocham, to wiem, że to była dobra decyzja, bo gościu okropnie toksyczny.

I mimo iż wiem, że ten związek był zły od samego początku, to po prostu on jak pisze do mnie i robi z siebie ofiarę (i wiem, że tak jest) to normalnie się popłakałam, nie wiem czemu. On uważa, że skoro zerwałam to mam go w głębokim poważaniu, a tak kompletnie nie było i nie jest

Jest mi ciężko na sercu, a zarazem czuję ulgę, że to zrobiłam, bo męczyłam się długo, zbyt długo I tak muszę się z nim jeszcze zobaczyć i oddać mu rzeczy i wiem, że będzie dalej z siebie ofiarę robił i obawiam się, że wymięknę. Masakra, czemu rozstania potrafią być czasem takie ciężkie?
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:21   #3285
arctika
Raczkowanie
 
Avatar arctika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 36
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dziewczyny!!! Piszę do Was nabuzowana endorfinową torpedą!
Nie wiem czy jakoś Wam sie rzuciłam w oczy tutaj, ale miałam nastroje zmienne jak huśtawka!
Koniec, koniec, koniec!!! Jest przyczyna - jest skutek! Trzeba ponosić konsekwencje tego co było w związku!

Ja właśnie wczoraj sobie z tego zdałam sprawę! Wracałam do Poznania i pomyslałam, że "skoro ten gnojek tak mnie olewa, mam mnie w dupie mimo tego, że zostawiłam mu otwartą furtkę, a mało tego! pisze i pyta czy chcę się spotkać, bo jest wyposzczony - no sorry! trzeba dać sobie z nim spokój!" I stwierdziłam także, że narazie daję sobie spokój z każdym!
A tu niespodzianka!!! Spotkałam po drodze sąsiada, do którego poszłam na herbatę, kończąc na winie (mieszkam na swoim od jakiegoś miesiąca) i iskrzy!!!
Jest co prawda między nami 10 lat różnicy, ale iskrzy!

Nie poddawajcie się!!!! nie warto się załamywać, no naprawdę nie warto!!!!
Trzymam za Was i za siebie kciuki, żeby było co ma być, ale bez smutku i łez!
arctika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:58   #3286
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Im więcej serca daję tym więcej w d...dostaję...
Bo za dużo tego serca dajesz na samym początku, zwracając głównie uwagę na słowa, nie szukając dla nich pokrycia. Zrobiłaś bardzo duży postęp, najnowszego eksa odstrzeliłaś dużo wcześniej niż poprzedniego, więc jakieś zmiany w Tobie zachodzą, coś się dzieje
Niepotrzebnie skupiasz się na tym, co przepowiedziała wróżka. No bo co będzie jeśli wyjdziesz za mąż rok czy dwa lata później? Katastrofa jakaś? :P

Żyj swoim życiem, tak jak Ania. Żyj dla siebie, a nie dla wyczekiwanego ślubu.


Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
ania, tak bardzo się☠cieszę że to ty piszesz.
Podpisuję się
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 07:22   #3287
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

A u mnie w pracy tak cieżko,targam te ciężkie skrzynki.Aż rączki sie od nich urywający a ja muszę je podnosić
Okres spóźnia mi sie już 2 tygodnie nie wiem co jest znów
Ostatnio spóźnił mi sie cały miesiąc.Schudlam tak strasznie,ze można policzyć moje żebra
Przez sobotę i niedziele jechałam na tabletkach przeciwbólowych bo nie wyrabialam na kręgosłup.Aż mi sie płakać chce żeby tam znów dzisiaj iść.
Do tego pracuje cieżko fizycznie,i jeszcze umysłowo bo postawili mnie na wagi,gdzie jestem odpowiedzialna na wysylke towaru,za pakowanie i masę innych rzeczy

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2013-04-22 o 07:28
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 07:53   #3288
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cześć
Ja go nie wywaliłam z fb, po prostu widzę, że dalej mu nie zależy, i to mnie uspokaja, że nie popełniłam błędu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 09:38   #3289
Paulinija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Witam ponownie. Wczoraj mój związek przeszedł do historii Byliśmy ze sobą rok i miesiąc, od 7 mies. mieszkaliśmy razem. Był pierścionek przedzaręczynowy i plany na przyszłość. Kilka razy już się wyprowadzał i wprowadzał ale zawalałam to na jego chorobę (depresja dwubiegunowa). Od ponad 2 tyg zaczął się dziwnie zachowywać. Chciał przerwy bo nie wiedział , czy chce być ze mną. Wczoraj miarka się przebrała. Pousuwał wspólne zdjęcia, nie odzywał się. Porozmawialismy i co ? dowiaduję się ,że chce być sam. Kocha, tęskni, myśli ale chce być sam bo nie radzi sobie. Miał problemy na studiach (musi powtarzać rok), stracił stypendium, praca, ktorej nie lubi ale musi mieć pieniądze na mieszkanie i czasem sprzeczki w naszym związku. Do tego jego rodzina , która nie pogodziła się z jego wyprowadzką . Powiedział, że za dużo naobiecywał i to za szybkie tempo . Tego samego dnia , gdy chciał przerwę mówił, że kocha ,że jestem cudowna i tylko ja . Nie dość,że on się pogubił to i ja mam mętlik. Myślę co mogłam robić nie tak, co lepiej. Nie chcę się rozstać. Wiem ,że to był ten. Póki co siedzę i płaczę. Widok pustych półek , na któreych były jego rzeczy to koszmar. Nawet do mieszkania nie chce mi się wracać
Paulinija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 09:41   #3290
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
A u mnie w pracy tak cieżko,targam te ciężkie skrzynki.Aż rączki sie od nich urywający a ja muszę je podnosić
Okres spóźnia mi sie już 2 tygodnie nie wiem co jest znów
Ostatnio spóźnił mi sie cały miesiąc.Schudlam tak strasznie,ze można policzyć moje żebra
Przez sobotę i niedziele jechałam na tabletkach przeciwbólowych bo nie wyrabialam na kręgosłup.Aż mi sie płakać chce żeby tam znów dzisiaj iść.
Do tego pracuje cieżko fizycznie,i jeszcze umysłowo bo postawili mnie na wagi,gdzie jestem odpowiedzialna na wysylke towaru,za pakowanie i masę innych rzeczy


Prawdopodobnie to dlatego nie masz okresu.
Zadbaj o siebie, żeby to się źle nie skończyło dla Ciebie.
Zdrowie jest najważniejsze.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/

Edytowane przez behemotkot
Czas edycji: 2013-04-22 o 09:42
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:00   #3291
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulinija Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Wczoraj mój związek przeszedł do historii Byliśmy ze sobą rok i miesiąc, od 7 mies. mieszkaliśmy razem. Był pierścionek przedzaręczynowy i plany na przyszłość.
A cóż to za wynalazek ten pierścionek przedzaręczynowy? Czy to coś w stylu obietnic "za rok w Boże Narodzenie oświadczę ci się"?
Cytat:
Napisane przez Paulinija Pokaż wiadomość
Kilka razy już się wyprowadzał i wprowadzał ale zawalałam to na jego chorobę (depresja dwubiegunowa).
Strasznie mu współczuję choroby. Mam nadzieję, że ją leczy. Musi być mu ciężko, skoro ma problemy ze studiami i pracą, a rodzina sączyła jad do ucha. Szczerze mówiąc dziwi mnie, że zrezygnował z oparcia, jakie mu dawałaś.

A dla Ciebie to tylko lepiej. Życie z chorą osobą nie jest łatwe. Życie z kimś, kto nie jest pewny uczucia i obiecuje gruszki na wierzbie jest męczarnią.

Nie będzie Ci łatwo, będziesz cierpieć, ale wyjdziesz z tego i zapewne poznasz kogoś, kto nie będzie miał wątpliwości - jakkolwiek obco by to na dzień dzisiejszy nie brzmiało.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:03   #3292
Paulinija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A cóż to za wynalazek ten pierścionek przedzaręczynowy? Czy to coś w stylu obietnic "za rok w Boże Narodzenie oświadczę ci się"?
Nie miał jeszcze pieniędzy na prawdziwy, taki z diamentem , a chciał pokazać ,że traktuje nas poważnie. Ale wyszło jak wyszło. Łudzę się , że pomyśli, zatęskni i może się odezwie
Paulinija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:31   #3293
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bo za dużo tego serca dajesz na samym początku, zwracając głównie uwagę na słowa, nie szukając dla nich pokrycia. Zrobiłaś bardzo duży postęp, najnowszego eksa odstrzeliłaś dużo wcześniej niż poprzedniego, więc jakieś zmiany w Tobie zachodzą, coś się dzieje
Niepotrzebnie skupiasz się na tym, co przepowiedziała wróżka. No bo co będzie jeśli wyjdziesz za mąż rok czy dwa lata później? Katastrofa jakaś? :P

Żyj swoim życiem, tak jak Ania. Żyj dla siebie, a nie dla wyczekiwanego ślubu.


Nie no wiem, ja mam jakąś schizę tykającego zegara
Ale cieszę się, że jestem na tyle silna by nie brnąć w związek, który mnie rani...
Chciałabym wreszcie spotkać kogoś kto będzie chciał mi coś dać, a nie tylko brać. No ale ostatni to był wybitnym egoistą. Jakbym wady 3 poprzednich skleciła, to by jeden ten nie wyszedł nawet :P
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:43   #3294
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

A ja mam dzisiaj okropny dzień,optymizm ze mnie jakoś uleciał i dzisiaj za nim tęsknię.Ciekawe czy i kiedy mit o przejdzie.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:10   #3295
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Jakbym wady 3 poprzednich skleciła, to by jeden ten nie wyszedł nawet :P
Czy ja wiem? Ten od kredytów na wycieczki też miał całkiem egoistyczne myślenie...i mocno niedojrzałe.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinija Pokaż wiadomość
Łudzę się , że pomyśli, zatęskni i może się odezwie
Nie masz problemów z planowaniem przyszłości z kimś, kto jest chory? A dzieci?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:13   #3296
Paulinija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:

Nie masz problemów z planowaniem przyszłości z kimś, kto jest chory? A dzieci?
Nie, jeszcze niedawno to była nasza decyzja . Wiem , że nie byłoby łatwo ale leki+ terapia i da się żyć normalnie.
Paulinija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:14   #3297
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Ten od kredytów na wycieczki też miał całkiem egoistyczne myślenie...i mocno niedojrzałe.[COLOR="Silver"]
To prawda, był egoistą i niedojrzały ale nie tak jak ten. Większym egoizmem dla mnie jest 1) traktowanie kobiety jak inkubatora 2) znikanie na tydzień, dwa bez odzewu 3) wyłączanie bez słowa telefonu na 3 dni i wiele wiele innych....
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:19   #3298
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

A dla mnie nie ma sensu stopniować egoizmu. Egoistom mówimy stanowcze NIE, bez względu na to w jakim aspekcie się ten egoizm objawia. Żaden z tych panów się nie nadawał na męża i ojca.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:24   #3299
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Jak patrzę na facetów dookoła to żaden się na niego by nie nadawał
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:55   #3300
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Niechże mnie ktoś trzepnie porządnie w głowę.

No i gdzie ja niby męża mam znaleźć?;p
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.