Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 11:15   #4981
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

hejale zescie nabazgraly od wczorajmi sie dzien zaczal fatalnieDaria w nocy wymiotowala 2 razy,ma goraczke i cos sie biegunka zaczyna ,robi coraz rzadziejjuz 3 razu od rana zrobila,jak jej nie bedzie lepiej to popoludniu do pani doktor
Doridee ja chce taki podklad matujacy ale zeby nie bylo efektu maski,lekki i nie zatykajacy porow,mam cere mieszana wiec trudno dostac idealny.
To co piszesz o tym biednym dziecku to az mi ciarki przeszly,Daria tez czesto siega na stol i szafki ale ja staram sie wszystko gorace stawiac daleko i tak ze nie siegnie,wystarczy chwila nieuwagi i tragedia gotowa

Śniezynka z tymi urodzinami to twoja siora sie poprostu nadgadujenie badz zla ale chyba bardziej jej zalezy na prezencie od ciebie niz na twojej wizycieuwazam tak bo tkie wyciagam wnioski po tym jak pisalas o opiece nad dzieckiem
Ale mialas szczescie ze nie zrobilyscie sobie krzywdyna tych schodach,a ty pewnie taka slaba jestes od tego odchudzania co????Tobie by sie baty przydaly a nie dieta!!!!Bo niedlugo znikniesz cala!!!

Edytcia ja tez czasem ogladam Sunset ale zawsze to przegapie,pierwsza serie ogladalam kazdy odcinek.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 11:24   #4982
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Śnieżynko jak ja Ci zazdroszczę takiej śpiącej księżniczki Mój brzdąc budzi się często w nocy a i rano wcześnie wstaje. Marzy mi się, żeby zostać samej, jakimś cudem, w domu i spędzić 24 h w łóżku Ja też kilka razy prawie się wywaliłam na schodach z Tymciem, ale jakoś udaje mi się złapać równowagę w ostatniej chwili.

Doridee pisząc profesjonalne farby - to jakie mas zna myśli? Ja teraz też wróciłam do ciemnego brązu a farbowałam czymś z Welli i nie jestem zadowolona. Wcześniej też używałam farb z drogerii, najczęściej L'Oreal i było ok.

Ja też przez ostatnie 2 tygodnie nie jadłam po 18, chociaż ssało bardzo ale wytrzymywałam, a jak TŻ wyjechał to jem sobie i o 21

Monka
a oglądałaś Grind House (DEATH PROOF I PLANET TERROR, pierwszy w reż. Tarantino, drugi Rodriguez'a) Jeśli nie to obejrzyj koniecznie, są zajefajne, tylko trzeba lubić tych reżyserów


Gosiula my mamy laptopa HP PAVILION potem sprawdzę dokładnie numer, jest bardzo dobry. Tamtego kompa to oczywiście napraw i zatrzymaj dla Oskarka, po co potem kupować, zwłaszcza, że masz w miarę nowy monitor.
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 11:45   #4983
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka ja to bym raczej nie brala sie do tej siostry, a jakby zadzwonila w ostatniej chwili, to bym kupila poprostu kwiatka i jakies winko i poszla. Moja siostra by sie ucieszyla z takiego prezentu.
Zazdroszcze takiego spiocha w domu.
A wizaz mam ustawiony w ulubionych.

Doridee straszne co piszesz o tej dziewczynce.

Monika no jak nie urok to sraczka Trzymaj sie dzielnie i lec do lekarza z Darunia. Zosia dzis chodzila sobie z kupa w pampersie, bo nie widzialam, ze robi, a i jakas taka bezzapachowa byla, ale jak otwarlam pieluche to masakra.

Alabama my z tz-tem lubimy bardzo Tarantino, super ma filmy, a dodatkowo zawsze mozna liczyc na rewelacyjna muzyke, ktora w DEATH PROOF tez jest super.

Mialam cos pisac i zapomnialam...
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 11:51   #4984
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dzien doberek Olivia spi to moge troszke popisac Wstala dzisiaj o 11:00 i o 12:30 zasnela Ale wydaje mi sie, ze spi tak dlugo,bo ma w pokoju ciemno, gra muzyka i jest ciepluskooo Jak ktorejs z tych rzeczy zabraknie to wstaje nawet o 8:00

Monika ja tez tak mysle, ze tu chodzi tylko o prezent Przed chwila sie wyzalilam mamie i jej wszystko powiedzialam, ze musze placic tez
A jesli chodzi o moja diete, to nie przesadzam naürawde, i wcale nie jestem slaba poprostu sie poslizgnelam

Doridee- Napewno bedziesz zadowolona z zakupow w Ikea Chociaz musze przyznac, ze na moje oko w PL IKEA jest duuzo drozsza niz tutaj. Oswietlenie jest chyba najtansze, za grosze idzie kupic super swiatla

Monka cwiczylas juz dzisiaj ??? Czy tylko gotowalas?? Mi tez nie przeszkadza, ze tak a nie inaczej sie wchodzi na wizaz, tylko ostatnio czytam troche wiecej i musze wszystko szukac i sama nie pamietam gdzie co pisalam

Alabamo tez sie naprawde ciesze, ze mala tyle spi Przynajmniej moge duzo rzeczy zrobic.

Wenezja - prosba zostanie rozpatrzona w najblizszym czasie Pozdrawiam

Edytcia a jak mozna dodac ta stronke do ulubionych ?? Dziekuje za pomoc

Lece gotowac obiad

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2007-11-22 o 12:43
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 12:33   #4985
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ha ha ha... No nie! Chwila, moment i już kupa czytania... Muszę zaglądać teraz na wizaż co godzinę, to się jeszcze jakoś wyrabiam z czytaniem

Kurcze, okres dostałam, brzuch mnie boli, TEŚCIÓWKA wku...rza... Raj na ziemi.

Doridee, tyle z mojego szyfru. No mogę jeszcze dodać, że gratuluję MIESZKANIA.
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 12:55   #4986
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee oo ale co z mala ktore miejsca oparzyla sobie? Jest teraz pod dobra opieka i postaraja sie jej pomoci usmiezyc bol a to najwazniejsze U nas jeszcze blizna z oparzenia jest po tej herbacie tylko u nas cipka spdla na klatke i jako tako sie rozeszlo po kosciach maly troche poplakal ale juz jest dobrze .

Gosiula patrz zeby laptp mmij jak najwieksza pamiec my mamy malo i jednak trzeba bedzie go zmienic bo ani nie moge zrzucic a ni pocudowac I zeby procesor byl tez szybki Techologia idzie tak szybko ze za jakis czas to juz jest przezytek.

Alabama nie ogladalam chyba tego filmu ale jak wyczaje w wpozyczalni to obczaje go

Monika duzo zdrowka dla malej .Tez sie biedaczka musi meczyc .

Siezynka a no cwiczylam cwiczylam z rana z tz-tem haha wlasnie zesmy wstali hehe Moze wiczorem pocwicze na sprzecie haha .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:04   #4987
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka sa dwa proste sposoby na dodanie strony do ulubionych;
jak otworzysz strone z forum wizazu to mozesz
1. kliknac na tej stronie prawym przyciskiem myszy i w tej "tabelce" co Ci sie pojawi wybrac "Dodaj do ulubionych...", wyskoczy mala tabelka "Dodawanie ulubionych" i tam wciskasz ok i gotowe.
2. bedac na stronie forum wizazu, albo jakiejkolwiek innej naciskasz w gornym pasku narzedzi taka GWIAZDKE, przy niej pisze ULUBIONE. Jak nacisniesz z boku pojawi ci sie taka tabelka. Na jej gorze beda dwie opcje; "Dodaj" i "Organizuj". Ty naciskasz "Dodaj", wyskoczy mala tabelka "Dodawanie ulubionych i tam wciskasz ok.

Jak to zrobisz to za kazdy wejsciem do internetu wlaczajac strone startowa, a potem naciskajac ta gwiazdke, zawsze gdy wyskoczy Ci ta boczna tabelka, beda tam wszystkie strony, ktore dodasz do ulubionych.

Chyba nie umiem tlumaczyc ale madra dziewczyna jestes - rozczytasz to.

A zapomnialam napisac przedtem, ze tz to mnie chyba nabiera i chyba przyjedzie w ten weekend
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 16:12   #4988
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edycia haha ale cie tz robi w balonna

Dalam malemu ostatio parowke i nie zjald ale mnie dzis oswiecilo i dodalam mu do barszczu czerwoego Pokroilam na malutkie kawaleczki i zjadl Tazke bede mu dodawac i z czasem zwiekszac wielkosc tych kawalkow zeby sie przyzwyczail do smaku mieska parowek i w miedzy czasi bede mu dawac czasem az sam sie przelamie Tylko musze teraz do jakiegos sklepu tureckiego jechac

Oprocz pulpetow co dajecie na drugie danie OSWIECCIE MNIE

Mam trche luzu tz z malym [pojechal, do sklepu a ja zajadam pazdziocha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 17:18   #4989
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Daria ma goraczke i biegunke ,a szczescie nie wymiotujekurcze biedna mi na rekach przed chwila usnelamam jej dawac Enterol jak jej do jutra nie przejdzie to przyjechac na wizyte.A ja na to wszystko dzis ja chcialam odzwyczajac od smoka ,Doridee zrobilam jak tydcielam koniec smoka i mala raz go wziela i okropnie sie zdziwilawykrzywila sie i wyplula i nie chciala go wogole widziec ale potem przyniosla swoja niunie(pieluszke bo to jej przytulanka)i o cos prosila i marudzila a ja mama sadystka dalej swoje i daje jej ten smok a ona smutna placze no i zmieklam..dalam jej drugi i sie ucieszyla i zaraz zasnela.Wiec jeszcze troche potrwa zanim sie odzwyczai.Dobra zmykam na chwile bo ide robic dzieciom kolacje
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:09   #4990
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edytcia wielkie dzieki, naprawde potrafisz tlumaczyc DZIEKUJE
Ide jesc kolacje, pozniej wejde, papa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:29   #4991
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka no to sie ciesze ze mi sie udalo wytlumaczyc, bo juz myslalam, ze za bardzo namotalam

monka Zosia tez niechetnie zjada miesko solo, ale ja jej dodaje parowke tez do jejecznicy, podsmazam troche na maselku do tego jajo i zajada, bardzo lubi.
A dzis przeszla sama siebie i jadla kotleta, tzn. fileta z kurczaka w ciescie, wszystko ladnie pogryzla, ciesze sie.

Monika biedna Darunia Oby szybko przeszlo.

Kasia a jak tam Igor?

Zosia opanowal "dzienka", tzn. dziekuje i przychodzi zabiera np. portfel czy chleb, mowi dzienka i wychodzi gdzies sie schowac ze zdobycza.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 18:37   #4992
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosiula my mamy laptopa toshiba tzn tz ma..A ja ma stacjonarny.Jedyne na co nazeka w lapku to na windows vista.
http://www.arest.pl/index.php?inc=pr...10396&katid=48
Ale teraz to juz chyba kazdy lapek ma taki system.
Ja osobiście wole Xp-ka.A tak poza tym to komp jest bardzo dobry.
A co do picia to Igor głownie pije i to takie chłodne herbatki.
Prawie wogóle nie ma apetytu.
A dziś temperatura była jednak tylko 38 i 4 kreski.
Monka ja na drugie daje nie tylko pulpety.Igor jada prawie to samo co my.Specjalnie dla niego nie gotuje.Bardzo lubi piers z kurczaka.
Czasami bitki wieprzowe a ostatnio bardzo smakowała mu rolada wołowa.
Bo kluski to uwielbia.
W kazdym bądz razie zjada prawie wszystko co mu dam.
W poniedziałek przed choroba chodził i dziamgał ogórka konserwowego.
Mam złote dziecko co do jedzenia.
Jedyne czego nie zje to kaszki z łyżeczki.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:07   #4993
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka ale mnie zaszokowalo jak przeczytalam ile twoja cora potrafi spac-tylko dzieci robic!!!!!!!!Bo moj Kevin tez ma ciemniusienko w swoim pokoiku ale nigdy nie spal dluzej co do 9tej i nawet do tej dziewiatej to chyba zazylo sie dwa albo trzy razy,a tak wstaje kolo 7-mej. Fajnie masz tylko pozazdroscic. Doride jaka straszna historia o tej dziewczynce,biedactwo musi tak cierpiec-jak cos bedziesz o niej dalej wiedziala to pisz. Moj Kevin tez je jak my ,nie przygotowywuje mu osobnych dan.A w zlobku niechce jesc ich tych wspanialych PAPEK ja na jego miejscu tez pewnie tego bym niejadla Jutro przyjezdrza do mnie taka kumpela (polka)i robimy sobie wieczorek rozrywki-kupujemy zobrowke i robimy sobie popijawke od czasu do czasu potrzeba troche luzu bo do glowy by sie dostalo
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:11   #4994
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Jeny jak te wasze dzieci maja apetytDaria to nie je prawie niclubi jajecznice na maselku,parówki,niektóre wedliny,filety z kurczaka tez zje i nawet kotlety mielone lubi,ale kluski czy kaszki??Pluje nimi na talerza do picia tez najbardziej lubi letnia herbatke.Kiedys pila durzo Kubusiów ale zaczela sie robic po nich żółtawiec jej odstawiłam,a mleko to tez pije tylko dwa razy po 150ml,ale z kakaem rozpuszczalnymbo samego nie lubi chociaz juz jej bananowe kupujeA teraz jak jest chora to wcale nie je!tylko pije,ale dobrze ze chociaz to..teraz juz spi,miala prawie 39st goraczkiwiec ja wykapalam i dalam syropek na goraczke i spi bidulka
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:35   #4995
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika jutro juz bedzie lepiej jak je lekarstwa A smoczkiem sie nie martw wazne teraz zeby jak najszybciej wyzdrowiala a potem zaczna sie katusze I ty mowisz ze twoja nic nie je " filety z kurczaka wedliny parowki kotlety mielone" haha no zabilas mnie tym serio to w takim razie moj gloduje haha A jak te starsze dzieciaki ladnie ci jedza kazdemu co innego pichcisz czy razem to samo No nie licze chorowitki

Dj amelka no fajne takie spotkanie mozna poplotkowac i sie wyloozowac domnie tez czasem kumpela wpada to gdzecznie niiie siedzimy hehe Innego wyjscia nie ma zebym wyruszyla gdzies w teren Ale skorzystamy jak moja mamska wpdanie na 2 tyg i moze ja namowie na wiecej OJJJ ale bede happyyyyyy

Edycia korcze co ty jej dajesz do jedzenie ze ona tak lapie slowka Szok normalnie Moj to NIE NIE NIE haha no nie ma co rozgadany jest Nie liczac jego mixu polsko turecko agielskiego hehe.

Siezynka ja dzis pasuje z dietki haha bo zaraz bedziemy szamac uczte mamy Tz glodny na maxa ale na miesko czekamy A jak zjem to nie ma bata z kanapy sie nie ruszam Nie o nie nie hehe.

Kasia moj tez zje ogorki czy kiszone czy korniszone ale za to do mieska nieprzekonay a wiem ze im starszy bedzie to moze byc gorzej A pozatym takie dzieci potrzebuja jesc miesooo.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:40   #4996
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Djamelka naprawde moja mala to chyba rekordy bije w spaniu Kiedys sie o to martwilam i poszlam do lekarza z nia, a lekarka sie smiala, mowila, ze nie mam sie czym martwic, jak ma apetyt i spi to super

Olivia za bardzo wedlin nie lubi, ale za to uwielbia frytki ( daje jej sporadycznie,jak jestesmy poza domem ) parowki BOBASKI przepada za nimi, kiedys zjadla na sniadanie 8 chciala jeszcze, ale TZ jej nie dal bo sie martwil, ze jej zaszkodza ogorki konserwowe tez lubi Wlasciwie nie mam problemow z jedzeniem, zje prawie wszystko i sama, nawet jajecznice chce jesc sama, wiekszosc laduje na podlodze, ale licza sie checi

Monika wspolczuje choroby Darii, ale bedzie dobrze.... Olivia ma jednego przegyzionego smoczka, ale za nic w swiecie nie chce go wziac do buzi, zaraz wypluwa

Moj TZ juz 45 min w lazience jest, slysze, ze sie pryska perfumem chyba cos chce
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:44   #4997
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Moniko zdróweczka Daruni życzę Bidulka, daruj jej na razie z tym smokiem U mnie w sumie tez to sie nałożyło z chorobą ale to nawet lepiej bo miała straszny katar i tak byłby płacz ze nie może ssać.

Moja Ala ma ostatnio ładny apetyt (odpukać) bo wszyscy wiedzą jaki z niej niejadek był.. A ostatnio zajada zupki i drugie danie (pulpeciki, kotlety, gulasz, makaron z sosem, ryż z warzywami czy mięskiem, gołąbki itd.) Dziś zjadła 1,5 dużego kotleta mielonego z surówka z marchewki Do tego uwielbia pić, głównie wodę Pamiętacie jak kiedys sie martwiłam ze nic nie pije Teraz sie nie rozstaje z butelką Dziewczyny dajecie pic dzieciom z normalnych kubków?? Monika i inne dziewczyny, jak dajecie gotowe soki marchwiowe typu Kubuś to zawsze je rozcieńczajcie 1:1!!

Kasiu dobrze, ze Igorek juz lepiej sie czuje.

Alabamo moja ulubiona farba od lat to Voila Intercosmo, niestety bardzo ciężko ja dostać. Wcześniej używałam farby teraz szamponu ale niezmiennie jestem nią zachwycona Z profesjonalnych używałam jeszcze Goldwell ale to już nie to

Nie wiem co z ta dziewczynką, jak będę cos wiedziała to dam znać. Też wylała sobie na klatkę piersiową, musiała byc chyba dopiero co zalana, jeszcze wrzątek...

djamleka, pewnie poimprezuj - należy Ci się Kevinek od dawna chodzi do żłobka? Na cały dzień czy tylko kilka godzin.. nie pamietam czy pisałaś

Ale sie dziś narobiłam.. zaliczyłam prawie 3 godzinny spacer, w tym zakupy, totalne porządki w łazience i szafkach... Ugotowałam też ta zupkę meksykańska ale zjem już jutro, dziś za późno. Skubie tylko słonecznik - moje uzależnienie
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:45   #4998
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka cos kiepsko widze Twoja diete ale domyslam sie, ze Ty nie masz tyle kg do zrzucenia co ja, wiec mozesz sobie na to pozwolic, a ja niee Ale u mnie nie jest zle, daje rade, tylko ciezko mi z tym chlebem, bo nie cierpie czarnego, ale jem...

Ide ogladac film, TZ zaprasza Ale wroce pewnie poznym wieczorkiem jak zawsze zreszta
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:39   #4999
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka jak ty juz cos napiszesz to zara mam lepszy humor

Moje starszaki to nie wymyslaja "AŻ" takLubia frytki,zapiekanki,nalesni ki,gofry,zup niet,ewentualnie ogorkowa!Kotlety,devola il"e ,mielone,golabki,gulasz,z upki mleczne,pieczen rzymska,rybki,jajewczka w kazdej postacihym co tam jeszcze...
aha:SŁODYCZE!!!!!!!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 20:40   #5000
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

djamelka noo fajnie masz, kolezanka i zubrowka udanego posiedzenia!

Monika i Ty pisesz ze Daria nic nie je przeciez je duzo. Teraz sprawdzalam, dzis o 22.05 jest sunset tan
Zosia pije kubusie i temu podobne soczki, ale podaje je jej pol na pol z mineralna, albo 1/3 kubusia i reszta wody.
Tz swego czasu pil pol duzego kubusia dziennie i po 2 tygodniach byl opalony super.

monka moze Zosia bedzie jakims politykiem ze tak mowi. Nie masz sie co przejmowac, tylko cieszyc, ze naturalnie twoj bedzie umial trzy jezyki, poliglota jeden zeby poligamista nie byl

Sniezynka Olivka zjadla 8 parowek PRZE-AGENTKA! Fajnie ze je sama, Zosia dopiero sie do tego przymierza. Tz 45minut w lazience i cos chce, dobrze piszesz Moj tz jak cos chce to jego prysznic, golenie i reszta to est gora 10minut Udanego wieczoru.
A monka to jak ja zrozumialam to ma do zrzucania nie kg tylko centymetry. Chyba

Doridee no to Ala sobie dzis pojadla niezle. Zosia pije z kubka niekapka AVENTU.
A jak tam przed zblizajaca sie uroczystoscia?Przygotowal iscie juz wszystko?

Dziewczyny uzywacie termometrow elektronicznych? Bo ja takiego nie mam i sie zastanawiam czy mierza one dobrze?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:51   #5001
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

laaaaaaaaa pogubilam sie hehe jak cos zapomialam apisac to wasza wina haha

Sniezynka to bedzie sie dzialo haha a moze kupsztala walnol takiego ze nie mial jak oddychac i musial psiknac hehe oczywiscie zarty My tez zaczynamy ogladac film najadlam sie jak ...... 8 parowek lo matko ale ma spusciora hehe ale to dobrze .Moj maly tez czasem podje frytasy ale piluje tz-ta zeby za duzo mu nie dawal bo potem pierwsze co jak wejdziemy do sklepu to maly za frytki bedzie chytal .

Doridee no my pijemy wode ale kubusia tez i aje cwiartke soku a reszte wode albo pol a pol .Ja juz wszamalam jeda paczke sloecznika i czekam chwile zeby mi sie miejsce zwoltnhilo ui jem druga haha


Monika no slodycze to musza byc stadardowo hehe Jak robisz ta piecze rzymska hehe uwielbiam pieczen

Edycia hehe no miejmy nadzieje ze zalapie te 3 jezyki ale ja juz sie doczekac nie moge jak juz sobie z nim pogadam normalie czadera Ja kocham jak tak male dzieci juz nawijaja po swojemu przekrecaja slowa boki wtedy mozna zrywac hehe no sama wiesz A kurcze nie ogladne dzis suseta bo ogladamy film hehe Ale jak cos sie tam bedzie ostrego dzialo to mow hehe dobrze ze te glupie hooly pooly zwolnili Jakie to pustaki byly szok szok dakika hah
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:16   #5002
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

eee dzisiejszy sunset na E! to stare odcinki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:19   #5003
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Igo mi sie wierci,obudził sie cały rozpalony.Dałam pyralginke i niedługo juz powinno byc dobrze.
Monika duzo zdrówka dla Darii.Biedne te nasze dzieciaczki.

A ja jestem zadowolona bo w sobote wraca mój tż.
A na jutro jestem z mamą umówiona na martini hmmm pycha.

DZiewczyny nie zgadniecie,dzis wymalowałam sobie kuchnie he he.
Jak facet nie ma czasu to trzeba sobie jakos radzic.
Teraz mi sie podoba ,kuchnia odswiezona,czysto i ładnie.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:36   #5004
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka ja sie tu ryje ze smiechu jak twoje posty czytama moj tz dziwnie mi sie przyglada..

A pieczen rzymska robie zwyczajnie:mieszam 1kg mielonego z przyprawami,bulka tarta i jajkiem ,potem wykladam folia takie podluzne korytko od babki i wkladam polowe miesa na to albo parowki albo gotowane jajka i klade druga czesc miesa,posypuje majerankiem,koperkiem i co tam mam i zapiekam.Ja tez to uwielbiam,raz zrobilam inna wersje zawijalam parowki w mieso i zeby dobrze trzymlo to jeszcze owijalam lisciem pora,pieklam na ruszcie i ....niebo w gebie!!!!!Ale moje dzieci nie lubia pora wiec wiecej nie robilam,ja to wogole to lubie ostra kuchnie

Edytcia ja tez kupilam malej kubek-niekapek z Aventu ale ona nie lubi z niego pic,a tak mi sie spodobal,mamy fioletowyjednak woli butle a termometr mam elektroniczny i moim zdaniem mierzy dobrze,kupilam z apteki za 17zl ale da tansze nawet z gazeta raz byl
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:46   #5005
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kasia Ty to gigantka jesteś Gratulacje!!!

Monka u nas to samo, jak czytam twoje posty to zawsze sie chichram a TŻ też dziwnie patrzy
Kartal też niedługo sie rozkręci, zobaczysz, ma trudniej to co sie dziwisz Mówisz do niego po polsku? Ala tez dużo nawija, potrafi juz powiedzieć co chce, tylko z kupą jej nie wychodzi

Monika fajny przepis, coś chyba podobnego do klopsa Będę miała piekarnik to będę kombinować, teraz to dużego pola do popisu nie mam

Edycia
w sumie to niby mamy już przygotowane ale nie do końca. Nie mamy potwierdzonych gości no i najważniejsze NIE MAMY OBRĄCZEK W sumie został tylko tydzień, powinny być juz gotowe a tu cisza
Ala zazwyczaj je sama, wyjatkiem są zupki, a tak to wszystko poza tym je sama tyle że rączkami. Nie chce sie przekonać do widelca
Ja też mam termometr elektroniczny, według mnie mierzy dobrze.
Pytałam o kubek bo podobno juz 10 misięczne dziecko powinno umieć pic z normalnego kubka, hmm. Ja Ali często daję, zreszta woli od niekapków, a najczęściej pije ze zwykłej butelki po mineralce.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:57   #5006
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

kasia to Ci sie zdziwi tz na ta kuchnie wejdzie pewnie i bedzie chrzakal i mowil no nawet ladnie Ci to wyszlo
moj tz tez wsobote wraca

Monika ja Zosia dawalam niekapej jak miala 9miesiecy i wtedy wszystko poza mlekiem pila przez niego.

Doridee no to sie zakreccie kolo tej firmy co Wam obraczki robi, ja bym nie wytrzymala i dzwonila, chodzila - natretna jestem w takich sprawach

Babki napiszcie jakich to firm macie te termometry?
bo siostra moja ma i mowi ze jej roznie mierzy, daltego chciala kupil jakis dobry.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:59   #5007
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Moj tz mi kaze do lozka iscej ci faceci dzis maja jakas ruje czy cos takiego?!Spadam do wanny na godzinkea potem aśku jak to Darunia mowi ale jutro znowu bede pol dnia czytac bo pewnie bedziecie tu siedziec do poznaa moze tak sie tu przeprowadzimy co??Dobrnoc!!:craz
Edytciamoj termometr jest firmy ROMED
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:14   #5008
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika no to mi chodzilo torche o ina pieczen Ale moze kiedys sproboje jak tz zagosci w domu hehe .

Doridee to juz tydzien ale zlecialo .Jeszcze potwierdzen nie masz? Ja myslam ze to w miare szybko sie powinno odpowiedziec .No w koncu placisz za miejsca czy jedzenie dla osob . A gdzie robicie w restauracji przyjecie czy w domu Mimo to trzeba jakies jedzenie przygotowac pokupowac to Ja to panikara jestem i juz bym sie bala A na duzo tych potwierdzen czekacie? I ile osob ma byc? bo nie pamietam.A obraczki zamowiliscie? Jakies napisy na nich robicie?z data slubu (zeby tz nigdy sie nie powiedzial "och kochanie to my mamy dzis roczice" haha tak to bedzie mial date na palcu hehe A poprawinki robicie? hehe sto pyta do hehe.Fajnie My ejszcze daty nie mamy ale jak w marcu na wielkanoc pryjade to ide rezerwowac i zalatwiac u mnie ajgorzej bedzie z jedzeniem Kombiowanie zeby swinki nie bylo.

Edycia ja tez mam elektryczny ale z mother care takze namie nie patrz hehe ale dobrze mierzy A sunset to powtorka w sobote leci nowy odcinek.

Ogladam juz chyba z 3 raz tych piratow bo moj tz nie pamieta

Monika no gonia sie cos dzisiaj gonia nie wiem jak u was ale u nas pelnia haha takze pewnie to to.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:21   #5009
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Haha, mój też wrócił wygłodniały a ja Aluśkę do wyrka wpakowałam bo co chwila sie budziła z płaczem to położyłam sie z nią na chwilę w łóżku, pewnie ja przełoży z powrotem do łóżeczka

Monka robimy w restauracji obiad na ok 30 osób. Z tym potwierdzeniem to troche moja wina bo w końcu sie niedawno zdecydowałam zeby zaprosić wujka z ciotka (mama mnie prosiła) i myślę, ze w niedzielę potwierdzą. Po obiadku imprezka u nas i pewnie wyjście do klubu na dance Poprawiny.. hmm nie zastanawiałam sie Ale jak cos to na pewno w domu Obrączki bez graweru, ciężko będzie bo ja nie nosze biżuterii i nie wiem jak sie przyzwyczaję.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:30   #5010
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no myslam ze wiecej ludzi nie potwierdzilo a tak to dwojka to jeszcze tragedi nie ma.No fajny plan macie pewnie bedzie niezla zabawa .A jak zupa meksykanska probowalas chociaz? smakuje ci? Moj tz zadowolony hehe Ja kiedys nie osilam bizuteri lezalo w domu a teraz jakos sie przyzwyczailam i nosze brasoletki i lacuszek ale cos do pierscionnkow nie moge sie przyzywyczaij i zareczynowy nosze na lacuszku .A obraczke to sobie chyba na palec u nogi zamowie i bedzie z glowy hehe

Kiedy zmienia sie lozeczka dla dzici ? Bo mozna kupic normalne juz i dotego dokupic te boczne scianki Nam sie odoba cos takiego

http://www.mothercare.com/gp/product...18031&mcb=core albo jakas wyscigowka czy cos w tym stylu
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.