Nadruki na koszulki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 19:58   #1
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96

Nadruki na koszulki


Możecie podać mi linki, lub wkleić różne fajne, śmieszne, kolorowe lub czarno-białe wzory nadruków na koszulki. Tylko, aby były same wzorki, a nie z koszulką, ponieważ będzie to wyglądało bez sensu na koszulce, a chciałabym sobie zrobić jakieś fajne T-shirty na lato
Najbardziej chciałabym koszulkę z napisem : ,, księżniczka szuka księcia'' - doda taką ma.
Jeśli był już taki wątek, to proszę o wklejenie linku, bo ja nie mogłam znaleźć.... xD Dzięki
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 18:51   #2
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Nadruki na koszulki

a możesz zdradzić jak chcesz zrobić bo sama chciałam się w to bawić
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 20:13   #3
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Nadruki na koszulki

Mam ( siostra gdzieś kupiła ) taki specjalny papier właśnie, żeby naprasować coś na koszulkę/poduszkę lub inne rzeczy. (Zrobiłam 2 naprasowanki ze zdjęciem na poduszkę, trzyma się ładnie, ale jeszcze prane nie było... xD ) Na początku trzeba mieć jakiś obrazek/napis/zdjęcie ( czego szukam, a znaleźć nie moge... ) potem to wydrukować na tym papierze, a potem żelazkiem przyprasować. Jakbyś znalazła jakiś śmieszny obrazek, napis itp to wklej link Jak masz więcej pytań to pisz ( Na innym forum napisane jest, że dużo ciekawych koszulek z fajnymi obrazkami lub napisami można kupić w trollu lub new yorker )
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 20:17   #4
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Nadruki na koszulki

haaa u[ierzesz to raz i zobaczysz jak bedzie wygladac.. ;/
tragedia
jeszcze jak jest dosc male to ok, ale jak duze, to zapomnij zeby bylo ladnie i dlugo. gniecie sie i peka, a jak drukowane atramentowa to umie kolor puscic i sie rozlac
naprawde duzo eksperymentowalam z tym i powiem Ci ze bardziej sie oplaca zaniesc gdzies zeby na sicie to zrobili
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 23:10   #5
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Nadruki na koszulki

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
haaa u[ierzesz to raz i zobaczysz jak bedzie wygladac.. ;/
tragedia
jeszcze jak jest dosc male to ok, ale jak duze, to zapomnij zeby bylo ladnie i dlugo. gniecie sie i peka, a jak drukowane atramentowa to umie kolor puscic i sie rozlac
naprawde duzo eksperymentowalam z tym i powiem Ci ze bardziej sie oplaca zaniesc gdzies zeby na sicie to zrobili
dokładnie
najlepiej sobie zamówić nadruk na allegro
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 14:12   #6
zosiarobot
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Nadruki na koszulki

Możesz zaprojektować w sklepie internetowym <reklama> Mają koszulkomat w którym wystarczy wgrać zdjęcie jakie chcesz. Koszulka z własnym nadrukiem nie jest droga i dobra jakoś szybkie wykonanie. Polecam!!! <reklama>

Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2013-11-01 o 19:55
zosiarobot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 17:27   #7
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Nadruki na koszulki

Ja jestem za zamówieniem gotowych na alegro lub w skelpie stacjonarnym w mieście niż koszulkę z nadrukiem zamawiać, ponieważ drożej wychodzi. No chyba że nie chcesz się bawić w takie coś to dużo ofert w necie jest z takimi koszulkami wystarczy w gogle wpisać.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 20:07   #8
desert_r0se
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Nadruki na koszulki

Mam różne doświadczenia z tak zwanymi „wprasowankami”, albo były nietrwałe i znikały w praniu, albo po kontakcie z żelazkiem (nawet w niewielkim stopniu) uszkadzały się wyglądając zwyczajnie źle… Więc odradzam takie praktyki w domu, szkoda nerwów, czasu, pieniędzy na koszulki, specjalne kartki i czyszczenie żelazka;|

Chciałam zrobić taki prezent koledze z okazji urodzin, lubi gadżety i nieprzeciętny wygląd, a taka koszulka zwraca na siebie uwagę, jest oryginalna, czyli pomysł był strzałem w 10 wyszukałam w Internecie ( najprostsze rozwiązania są najlepsze ) i znalazłam stronę: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ , jedyne co mnie martwiło to to, że miałam swój pomysł na nadruk ale ku mojemu zaskoczeniu okazało się to być żadnym problemem Według zasady klient nasz Pan zrobili wszystko tak jak chciałam
Zakupy bajecznie proste, żadnych rejestracji z milionem głupkowatych pytań, same konkrety. Realizacja w oka mgnieniu Polecam bo to fachowcy i produkt spełnia nasze oczekiwania bez dwóch zdań A, że zbliżają się święta, to polecam wypróbować jako pomysł na prezent, taka zwykła koszulaka z inside joke’iem staje się o wiele bardziej wartościowa, niż coś, za co tylko zapłacimy w sklepie kartą. Licząc każdy grosz zwrócę też uwagę, że jak kupimy dwie rzeczy to kurier jest gratis, może warto upiec dwie pieczenie na jednym ogniu?

Edytowane przez desert_r0se
Czas edycji: 2013-11-08 o 20:09
desert_r0se jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.