Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-30, 11:14   #3601
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja mam ten z załącznika

faktycznie ciekawie wygląda takie zestawienie pudrów spore różnice
nie to ja mam inny jakis
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:38   #3602
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
przejrzałam allegro i znalazłam kilka pudrów, może ktoś miał i się orientuje co jest odpowiednio jasne ( mnie skrobia nie bieli )
COVER GIRL True Blend sypki puder z mineralami 405
DERMACOL sypki nr 1
LOOSE POWDER MAXFACTOR ( translusent)
Yves Rocher, luminelle, TRANSLUCIDE
Jadwiga, Transparentny
GOSH PUDER SYPKI TRANSLUCENT,

moze wrzuc linki? pewnie są jakieś zdjęcia
[to nie będzie reklama dopóki sama tych pudrów nie sprzedajesz]
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 16:10   #3603
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
przejrzałam allegro i znalazłam kilka pudrów, może ktoś miał i się orientuje co jest odpowiednio jasne ( mnie skrobia nie bieli )
COVER GIRL True Blend sypki puder z mineralami 405 http://www.allegro.pl/item374049298_...der_sypki.html

DERMACOL sypki nr 1 http://www.allegro.pl/item371907477_...yprzedaz_.html

LOOSE POWDER MAXFACTOR ( translusent) http://www.allegro.pl/item362982915_...pki_f_vat.html

Yves Rocher, luminelle, TRANSLUCIDE http://www.allegro.pl/item370205684_...i_pylkowy.html

Jadwiga, Transparentny http://www.allegro.pl/item367674176_...normalnej.html

GOSH PUDER SYPKI TRANSLUCENT, http://www.allegro.pl/item358418416_...anslucent.html
mam nadzieje ze mnie zbanuja za te linki
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 17:56   #3604
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

nie ma powodu do banowania, przecież nie reklamujesz swoich aukcji

kiepawo z tymi zdjęciami :/ zdjęcie MF wydaje się prześwietlone, dermacol z tego co kojarzę na innych aukcjach wyglądal dosyć ciemno, gosh jest mineralny, więc nie nadaje się na filtry, a reszta nie pokazuje kolorów za bardzo
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:41   #3605
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja zamówiłam dzis tester true match C1, ciekawa jestem jaki bedzie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:42   #3606
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hallo bladolice, które testują sally hansen... macie porównanie koloru 03 do innego podkładu?
Ja siedziałam dzisiaj chyba ze 2h w drogerii i testowałam kolory najjaśniejszych podkładów... ale tych, które mi przypasowały wolałabym nie brać, bo opinie mają niepochlebne na kwc :/ [też chciałam SH potestowac,, ale coś mi się na oczy rzuciło, bo myślałam, że na półce SH znajdę coś innego niż lakiery :/]
może macie porównanie do ISADory Hydralight ivory beige, rimmela stay matte 001 albo revlon colorstay softflex buff?

choć w sumie na tę chwilę jestem tak zdesperowana (absolutna końcówka podkładu), że wystarczy mi tylko, że napiszecie, że jest lekko żółtawy ten odcień i jakoś masakrycznie nie zapycha - musze w ten weekend coś zamówić... może do piątku przyjdzie... (tzn widziałam w tym temacie jedną wypowiedź na + odnośnie tego podkładu, no ale mało mi trochę ;P)
potwierdźcie tylko, czy to jaki jest pokrywa się z tymi zdjęciami?
http://www.zakupy.strefa.pl/allegro/equal2.jpg http://images33.fotosik.pl/187/2a471d7e0d9c8ed4med.jpg

Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2008-05-31 o 01:07 Powód: wiedza nie boli...
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 01:35   #3607
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rzucili zielona baze Inglota, wiec zakupilam... niedlugo zobaczymy jakie efekty
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 08:13   #3608
kendy
Rozeznanie
 
Avatar kendy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 800
GG do kendy
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

cześć zostało mi około 10 stron do przerobienia , a w tym tygodniu mam dużooooooooooo wolnego (pracuję tylko w poniedziałek) więc wszystko uporządkuję i w środę wam napiszę , wiem że termin był do 1 czerwca ale miałam taki nawał pracy że się nie wyrobiłam , bardzo was przepraszam , mogłabym to zrobić dziś ale wiecie mam urodziny( jestem stara) , imprezka jakaś będzie więc nie za bardzo mogę siedzieć na wizażu
__________________







piękna z daleka - ale daleka od piękna

kendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 09:51   #3609
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
hallo bladolice, które testują sally hansen... macie porównanie koloru 03 do innego podkładu?
Ja siedziałam dzisiaj chyba ze 2h w drogerii i testowałam kolory najjaśniejszych podkładów... ale tych, które mi przypasowały wolałabym nie brać, bo opinie mają niepochlebne na kwc :/ [też chciałam SH potestowac,, ale coś mi się na oczy rzuciło, bo myślałam, że na półce SH znajdę coś innego niż lakiery :/]
może macie porównanie do ISADory Hydralight ivory beige, rimmela stay matte 001 albo revlon colorstay softflex buff?

choć w sumie na tę chwilę jestem tak zdesperowana (absolutna końcówka podkładu), że wystarczy mi tylko, że napiszecie, że jest lekko żółtawy ten odcień i jakoś masakrycznie nie zapycha - musze w ten weekend coś zamówić... może do piątku przyjdzie... (tzn widziałam w tym temacie jedną wypowiedź na + odnośnie tego podkładu, no ale mało mi trochę ;P)
potwierdźcie tylko, czy to jaki jest pokrywa się z tymi zdjęciami?
http://www.zakupy.strefa.pl/allegro/equal2.jpg http://images33.fotosik.pl/187/2a471d7e0d9c8ed4med.jpg
ja mam inny podklad, wiec niewiele moge powiedziec, tym bardziej, ze go nie wzielam ze sobą na weekend i nie jestem w stanie go sprawdzic
Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Rzucili zielona baze Inglota, wiec zakupilam... niedlugo zobaczymy jakie efekty
gdzie rzucili?
Cytat:
Napisane przez kendy Pokaż wiadomość
cześć zostało mi około 10 stron do przerobienia , a w tym tygodniu mam dużooooooooooo wolnego (pracuję tylko w poniedziałek) więc wszystko uporządkuję i w środę wam napiszę , wiem że termin był do 1 czerwca ale miałam taki nawał pracy że się nie wyrobiłam , bardzo was przepraszam , mogłabym to zrobić dziś ale wiecie mam urodziny( jestem stara) , imprezka jakaś będzie więc nie za bardzo mogę siedzieć na wizażu
sto lat
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 09:54   #3610
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
hallo bladolice, które testują sally hansen... macie porównanie koloru 03 do innego podkładu?
Ja siedziałam dzisiaj chyba ze 2h w drogerii i testowałam kolory najjaśniejszych podkładów... ale tych, które mi przypasowały wolałabym nie brać, bo opinie mają niepochlebne na kwc :/ [też chciałam SH potestowac,, ale coś mi się na oczy rzuciło, bo myślałam, że na półce SH znajdę coś innego niż lakiery :/]
może macie porównanie do ISADory Hydralight ivory beige, rimmela stay matte 001 albo revlon colorstay softflex buff?

choć w sumie na tę chwilę jestem tak zdesperowana (absolutna końcówka podkładu), że wystarczy mi tylko, że napiszecie, że jest lekko żółtawy ten odcień i jakoś masakrycznie nie zapycha - musze w ten weekend coś zamówić... może do piątku przyjdzie... (tzn widziałam w tym temacie jedną wypowiedź na + odnośnie tego podkładu, no ale mało mi trochę ;P)
potwierdźcie tylko, czy to jaki jest pokrywa się z tymi zdjęciami?
http://www.zakupy.strefa.pl/allegro/equal2.jpg http://images33.fotosik.pl/187/2a471d7e0d9c8ed4med.jpg
Jaki jest numer tego trzeciego od lewej na drugim zdjeciu?

Jak mam być szczera, skoro znalazłaś dobry odcień dla siebie w drogerii, to ja bym się nie sugerowała aż tak bardzo opiniami na KWC Już wiele razy odkrywałam, że to co ma bardzo wysokie oceny niekoniecznie spisywało się w moim przypadku. A czasem byłam zaskoczona, że z kolei coś co genialnie sprawdziło się u mnie, zostało na KWC wręcz zjechane Trzeba wszystko dobierać indywidualnie. Poza tym czasem czytając recenzje na KWC żałuję, że nie ma tam funkcji skomentuj...kiedy np dziewczyna daje jedną gwiazdkę dla szamponu WYGŁADZAJĄCEGO i oburzona pisze, że włosy skręcają się jej po nim znacznie bardziej...Tak jakby wygładzanie i prostowanie to było to samo trzeba mieć różne rzeczy na względzie czytając te recenzje

Ja wczoraj patrzyłam na jasne pudry. Faktycznie, wybór żaden. Niby było coś jasnego w Body Shopie, ale nie miałam nic przy sobie, żeby porównać i nie chciałam kupować przed przeczytaniem paru recenzji na MUA no i zrobieniem wywiadu wśród was. Widzialam tam takze swietna baze rozswietlajaca. Jest dyskretna, nie tak brokatowa jak np ta z sephory
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 10:46   #3611
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Wreszcie znalazłam w swoim mieście podkład Dermacol i wreszcie kolor 211. Rozsmarowałam odrobinę testeru na ręce i... okazał się dziwnie różowo-brązowy Czy to możliwe? Do tego taki straaasznie suchy. Zauważyłam, że zachwalacie ten podkład, a szczególnie jego kolor, więc naprawdę nie rozumiem.. Może ja po prostu nie umiem rozsmarowywać podkładów? Proszę, napiszcie mi wszystko co możecie o tym podkładzie, zaciekawił mnie bo wydaje się bardzo trwały i w korzystnej cenie. Z góry dziękuję
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 10:48   #3612
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Aha, zapomniałabym. Przestrzegam wszystkie bladolice przed podkładem Sally Hansen NO COLOR! Jestem pomarańczowa jak marchewka.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 10:55   #3613
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
hallo bladolice, które testują sally hansen... macie porównanie koloru 03 do innego podkładu?
Ja siedziałam dzisiaj chyba ze 2h w drogerii i testowałam kolory najjaśniejszych podkładów... ale tych, które mi przypasowały wolałabym nie brać, bo opinie mają niepochlebne na kwc :/ [też chciałam SH potestowac,, ale coś mi się na oczy rzuciło, bo myślałam, że na półce SH znajdę coś innego niż lakiery :/]
może macie porównanie do ISADory Hydralight ivory beige, rimmela stay matte 001 albo revlon colorstay softflex buff?

choć w sumie na tę chwilę jestem tak zdesperowana (absolutna końcówka podkładu), że wystarczy mi tylko, że napiszecie, że jest lekko żółtawy ten odcień i jakoś masakrycznie nie zapycha - musze w ten weekend coś zamówić... może do piątku przyjdzie... (tzn widziałam w tym temacie jedną wypowiedź na + odnośnie tego podkładu, no ale mało mi trochę ;P)
potwierdźcie tylko, czy to jaki jest pokrywa się z tymi zdjęciami?
http://www.zakupy.strefa.pl/allegro/equal2.jpg http://images33.fotosik.pl/187/2a471d7e0d9c8ed4med.jpg
tak wyglada ja na zdjeciu, ale bardziej tym drugim niz pierwszym, mam ten sam podklad, mi odpowiada jest taki bezowo zolty mnie pasuje idealnie zwlaszcza n alato bo jest b. lekki - ale jesli szukasz kryjacego podkladu to ten nie bedzie dla ciebie
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 12:15   #3614
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

absurdalna dermacol dla większości z tego wątku już dawno stał się za ciemny on jest różowy, niektórzy twierdzą, że jak świnka ale np na mnie, kiedy ja jestem od niego jaśniejsza i ewidentnie różowa, wygląda żółto. A w jakiej postaci był 'tester'? bo z tego co wiem, źle przechowywany dermacol drastycznie ciemnieje i robi się beznadziejny.
Aha, co do konsystencji pasty do butów to tak, on właśnie taki jest
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 14:56   #3615
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ok, thx... czyli ten SH średnio kryje.. bu
ja się generalnie swojego czasu nastawiłam na revlon, popróbowałam, maskuje dobrze, fajnie wygląda, ale ze wszystkiego najlepiej wywołuje trądzik (takie błędne koło - dobrze maskuje i robi cos, co wolałabym zamaskować :/)
zatem poczytam jeszcze o rimmel matte albo isadorze...

[po drodze przez mękę chciałam kupić avon w musie - niestety najjaśnieszy jest za jasny i za różowy, a stopień po nim to już pomarańczka :/ - jeśli pasuje wam taki odcień (różowy - ivory) - może warto spróbować (w spisie go nie widziałam, a może warto dodać) - na allegro od 13 zł]


@tulipanna - nie wiem co to za kolor, tak po prostu wkleiłam zdjęcia z allegro, stawiałabym (na podst. 1), że to 04.

wlasnie wlasnie... ma/miala ktoras z was mary kay 100 albo 200? [te w tonacji żółtej..podobno]
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:13   #3616
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczęta nie wiem co robić! Dużo ostatnio chodzę i załatwiam i niestety słońce się na mnie uparło i trochę opaliło.. . Niestety na jakiś porządny krem z filtrem póki co mnie nie stać. Proszę, znacie jakieś domowe sposoby na rozjaśnienie skóry ? szczególnie rąk i dekoltu, twarzy na szczęście nie "złapało". Proszę o rady!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 11:53   #3617
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

absurdalna peelingi, maseczki z ogórka
a rossmannowskie filtry? są niedrogie w porównaniu do aptecznych, a równie skuteczne

próbowałyście tego nowego lekkiego podkładu nawilżającego z Avonu? <klik> ma 3 odcienie, ostatnio mi koleżanka maznęła po ręce medium i był niewiele za ciemny o dziwo, a niestety nie ma próbek i się zastanawiam czy wziąć light na próbę czy nie...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:36   #3618
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziękuję Cmoksiu, zauważyłam że zawsze mogę na Ciebie liczyć
Co do tego podkładu to może warto spróbować. Ja chyba skuszę się na Rimmel Recover, rozświetlający, na allegro są odcienie 100 Ivory i 101 Porcelain. Miała któraś z Was? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. A jeśli nie miałyście to wykorzystajcie swoją intucicję - który może być jaśniejszy?
Dzięki z góry ;*
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:43   #3619
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczęta nie wiem co robić! Dużo ostatnio chodzę i załatwiam i niestety słońce się na mnie uparło i trochę opaliło.. . Niestety na jakiś porządny krem z filtrem póki co mnie nie stać. Proszę, znacie jakieś domowe sposoby na rozjaśnienie skóry ? szczególnie rąk i dekoltu, twarzy na szczęście nie "złapało". Proszę o rady!
Rozjasniaja ogorki
ale sa tez kremy ogorkowe ja widzialam taki za 3 zł
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 14:44   #3620
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria - rzucili u mnie w Lublinie w Inglocie bo do tej pory ciagle nie bylo

Na razie nie mam zdania o bazie.. poza tym ze jest znacznie gestsza niz zielona baza Burżła :P
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:55   #3621
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W spisie jest Rimmel Recover 100,a el niestety nie natknęłam się na zdjęcie...

Co do filtrów- ja mam właśnie rossmannowską 50tkę i chwalę sobie droższego, aptecznego filtra sobie nie kupuję, ponieważ kosmetyki głownie kupuję ze swoich pieniędzy i po prostu niw wydam jakichś 50zł na podkład


A mi się kończy MK trzeba się rozejżeć za czymś, fajnie by było, jakby było jaśniejsze... Alb o kupię znowu MK i będę mieszać z białą bazą Inglota
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 15:05   #3622
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziękuję Cmoksiu, zauważyłam że zawsze mogę na Ciebie liczyć
Co do tego podkładu to może warto spróbować. Ja chyba skuszę się na Rimmel Recover, rozświetlający, na allegro są odcienie 100 Ivory i 101 Porcelain. Miała któraś z Was? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. A jeśli nie miałyście to wykorzystajcie swoją intucicję - który może być jaśniejszy?
Dzięki z góry ;*
ja chyba 100 (a może 101? nie pamiętam nazwy koloru) oglądałam i na mnie był brązowy rozświetlający to jest ten z drobinkami? jeśli masz tłustą skórę to odradzam
Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Rozjasniaja ogorki
ale sa tez kremy ogorkowe ja widzialam taki za 3 zł
i ogórkowy tonik chyba Ziaji dawno go nie używałam, a fajny był wiadomo, że działa dużo łagodniej niż świeży ogórek bezpośrednio na twarzy ale z tego co pamiętam fajnie odświeżał, chyba trochę nawilżał i pięknie pachniał. Chyba już wiem jaki tonik sobie kupię jak mi się 'aktualny' skończy
Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Daria - rzucili u mnie w Lublinie w Inglocie bo do tej pory ciagle nie bylo

Na razie nie mam zdania o bazie.. poza tym ze jest znacznie gestsza niz zielona baza Burżła :P
już myślałam, ze gdzieś w necie

zielona baza burżuja jest wyjątkowo lejąca.. mi osobiście średnio to odpowiada jak mi się baza przelewa przez palce albo spływa z dłoni zanim ją wymieszam z podkładem za to dobrze się rozprowadza na twarzy
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:05   #3623
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Sprawozdanie z pudrów sypkich Kryolan.

Testowałam dwa kolory od Nanomi , TL1 oraz TL2.


TL1 jest rzeczywiście biały - i szczerze mówiąc ostudził mój zapał do białych pudrów. Na twarzy jest w zasadzie niewidoczny; ale nałożony w większej ilości na kawałek ręki, zdawał się ją lekko... różowić :| Nie wiem, czy mam przywidzenia (na zdjęciu tego raczej nie widać), ale w świetle słonecznym naprawdę skóra wydawała sie, oprócz tego że jasna, to nieco bardziej różowa.

TL2 jest doskonały Jaśniutki jak marzenie, delikatnie żółty. PIĘKNY.


Co do właściwości, to niestety mat jest krótkotrwały - ale to kwestia skóry, u mnie bez minimum dwóch bibułek matujących dziennie nie da rady pokazać się ludziom. Ale nie zapycha i nie ciemnieje na twarzy.


Załączam zdjęcia, oba pudry w pudełeczkach (zdjęcie bez lampy, widać różnicę w kolorach); na drugim zdjęciu: z lewej strony TL1, z prawej TL2.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odcienie1.JPG (79,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odcienie2.JPG (68,3 KB, 101 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:08   #3624
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Uwaga, pod pod postem zamierzony - nie chcę wprowadzać chaosu do postu o pudrach.
Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
próbowałyście tego nowego lekkiego podkładu nawilżającego z Avonu? <klik> ma 3 odcienie, ostatnio mi koleżanka maznęła po ręce medium i był niewiele za ciemny o dziwo, a niestety nie ma próbek i się zastanawiam czy wziąć light na próbę czy nie...
Też się nad tym mocno zastanawiam... Light kusi. Daria - lub inne bladolice, jeśli zdobędziecie próbkę albo go kupicie - proszę napiszcie koniecznie, czy ten podkład jest żółty czy różowy, i oczywiście czy jest jasny.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:51   #3625
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny, a jaki puder brązujący polecilybysie ?dodam ze jestem wprost biala, ale korzystniej wyglądam lekko "przybrązowiona" chcialbym uzywaz go jako rozu + odrobina na nos, chcialabym aby wygladalo to w miarę naturalnie, nie powstaly mi pomaranczowe placki... HELP!
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:58   #3626
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Uwaga, pod pod postem zamierzony - nie chcę wprowadzać chaosu do postu o pudrach.Też się nad tym mocno zastanawiam... Light kusi. Daria - lub inne bladolice, jeśli zdobędziecie próbkę albo go kupicie - proszę napiszcie koniecznie, czy ten podkład jest żółty czy różowy, i oczywiście czy jest jasny.
nie ma probek tego podkładu 3 tygodnie kumpela konsultantka próbowała zdobyć, nie udało się, więc zamówiłam u niej... ale przy jej tempie to za minimum 2 tygodnie będę go miała
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:56   #3627
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny używałyście podkładu RIMMEL RECOVER? Proszę, napiszcie wszystko co o nim wiedzie i koniecznie chciałabym iwedzieć czy kolor ivory dopasuje się do mojej bladej skóry. Jak na razie odpowiedziała mi tylko Cmoksia, proszę dajcie znać.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:17   #3628
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

sub
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:09   #3629
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sprawozdanie z pudrów sypkich Kryolan.

Testowałam dwa kolory od Nanomi , TL1 oraz TL2.


TL1 jest rzeczywiście biały - i szczerze mówiąc ostudził mój zapał do białych pudrów. Na twarzy jest w zasadzie niewidoczny; ale nałożony w większej ilości na kawałek ręki, zdawał się ją lekko... różowić :| Nie wiem, czy mam przywidzenia (na zdjęciu tego raczej nie widać), ale w świetle słonecznym naprawdę skóra wydawała sie, oprócz tego że jasna, to nieco bardziej różowa.

TL2 jest doskonały Jaśniutki jak marzenie, delikatnie żółty. PIĘKNY.


Co do właściwości, to niestety mat jest krótkotrwały - ale to kwestia skóry, u mnie bez minimum dwóch bibułek matujących dziennie nie da rady pokazać się ludziom. Ale nie zapycha i nie ciemnieje na twarzy.


Załączam zdjęcia, oba pudry w pudełeczkach (zdjęcie bez lampy, widać różnicę w kolorach); na drugim zdjęciu: z lewej strony TL1, z prawej TL2.
Kolorystycznie TL2 jest idealny , ale nie lubię mieć takiego purdowo-suchego matu na twarzy, wręcz czuję jak mi sie skóra pod nim kurczy a mam tłustą. Dziwne to jest. Na co dzień używam Hauschki rozświetlającego (na mnie mat), tłustość na nosie wyłazi spod niego, ale nie czuję, że cokolwiek mam na twarzy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 22:23   #3630
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

absurdalna89 - swego czasu zakupilam rimmel recover nr 100 -ivory i stwierdzam, ze jesli jest sie posiadaczka jasnej cery, to ten podklad niestety odpada. A szkoda bo jest naprawde fajny... ale za ciemny , w sumie mozna go uzywac na policzki jako rozu w watku pt: "jasny podklad" umiescilam porownanie kolorystyczne recovera z lasting performance MF -100 fair. Niestety nie podam linku, bo straszliwie mi sie dzisiaj wszystko zawiesza:/
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.