Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 05:28   #4981
euxinus
Zakorzenienie
 
Avatar euxinus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: za górami za lasami...
Wiadomości: 4 408
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Chcę się upewnić, czy mam rację. Skoro perfumeria Fumeria. pl ma tego samego właściciela, konto bankowe, NIP co Luxury (pachniemy), to mozna się spodziewać, że i produkty będą tej samej jakości? Tyle że Luxury jest polecana, a Fumeria chyba nieznana. Adres też maja inny, chociaż obie krakowski. Może ktoś robił zakupy w tej ostatniej?
euxinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:48   #4982
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

aromadream.pl- bardzo proszę o opinię Na opineo bardzo dobre statystyki, ale więcej dla mnie znaczy wasze zdanie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:02   #4983
pawelorlo
Przyczajenie
 
Avatar pawelorlo
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Cracovia
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam, jestem tu nowy i z tego co widzę, przynajmniej w tym wątku, nie zbyt wielu na wizazu jest mężczyzn... dlatego spytam Was miłe Panie, czy męskie perfumy w polecanych przez Was perfumeriach, również są na 100% oryginalne? Pytam, bo jak wspomniałem mężczyzn chyba tu nie wielu, przynajmniej wertując ten wątek nie dokopałem się do męskiej opinii, a pewnie nieraz kupowaliście zapachy dla swoich ukochanych . Pozdrawiam
pawelorlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:09   #4984
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez pawelorlo Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowy i z tego co widzę, przynajmniej w tym wątku, nie zbyt wielu na wizazu jest mężczyzn... dlatego spytam Was miłe Panie, czy męskie perfumy w polecanych przez Was perfumeriach, również są na 100% oryginalne? Pytam, bo jak wspomniałem mężczyzn chyba tu nie wielu, przynajmniej wertując ten wątek nie dokopałem się do męskiej opinii, a pewnie nieraz kupowaliście zapachy dla swoich ukochanych . Pozdrawiam
Trochę jest mężczyzn ale rzeczywiście w większości baby .

A czemu myślisz, że polecane i wypróbowane przez nas (tysiące a nawet setki ) perfumerie mają oryginalne tylko damskie wody . Oczywiście, że męskie też są oryginalne
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:14   #4985
pawelorlo
Przyczajenie
 
Avatar pawelorlo
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Cracovia
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Trochę jest mężczyzn ale rzeczywiście w większości baby .

A czemu myślisz, że polecane i wypróbowane przez nas (tysiące a nawet setki ) perfumerie mają oryginalne tylko damskie wody . Oczywiście, że męskie też są oryginalne
...w takim razie ślicznie dziękuję i bez stresu zamawiam. Pozdrawiam
pawelorlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:20   #4986
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez pawelorlo Pokaż wiadomość
...w takim razie ślicznie dziękuję i bez stresu zamawiam. Pozdrawiam
Kupuj bez obaw . Dla naszych facetów też przecież tam kupujemy, baaa... nawet same sobie męskie tam kupujemy , jak ładne to używamy
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 17:11   #4987
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny i Chłopaki ( ) kupowaliście może w perfumerii avcosmetics.pl ? Na wątku jest jedna opinia a wolałabym jednak poznać opinię innych osób

Szukam Womanity w fajnej cenie a najtaniej jest właśnie tam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 15:26   #4988
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No i otrzymałam pierwsze zamówienie z dolce.pl , woda była dobrze opakowana, oryginalnie zafoliowana i ja właśnie to lubię bo wiem że nikt tam wcześniej nie grzebał, już czuję że będę tam zamawiać, wybór zapachów przeogromny i to mi pasuje, wiele takich co na półce sklepowej nie widziałam wcześniej, będę pachnieć najlepiej z mojej ulicy... .
Co do wody to wydaje mi się drzewna to pewnie ten fikus i brzoza w składzie... ale co ja tam wiem, podoba mi się.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2013-04-17 o 15:39
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 00:27   #4989
prima_ballerina
Raczkowanie
 
Avatar prima_ballerina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

po nieudanej transakcji na allegro kupiłem perfumy (najlepsza cena jaką znalazłem w oficjalnych sklepach na chanel;])
tutaj: http://www.xperfume.pl

polecam
prima_ballerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 05:54   #4990
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Moje zamówienie z aromadream.pl wczoraj dotarło. Perfumy oryginalne, szybka realizacja zamówienia i bardzo dobry kontakt. Na moje pytania w ciagu godziny dostawałam odpowiedz.jestem zadowolona i to bardzo
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:20   #4991
Nadia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zrobiłam zakupy w dolce.pl i wczoraja dostałam przesyłkę. Zamawiałam kosmetyki clarinsa oraz perfumy CK Truth dla brata.
Jeśli chodzi o terminowość nie mam zastrzeżeń,zapakowane super. Co do oryginalności nie mam wątpliwości ,że oryginały(ale nie jestem ekspertem),mam nadzieję,że się nie myle,polecając tę perfumerie internetową.
Nadia_79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 15:46   #4992
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny kupiłam wczoraj Womanity EDP Muglera w perfumerii avcosmetics.pl i nie dostałam paragonu Czy zdarzyła Wam się podobna sytuacja? Była do zaznaczenia przy zakupie tylko faktura VAT, więc nie zaznaczałam, ale zawsze w takich sytuacjach dostawałam paragon

Czy mam zacząć się martwić?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:55   #4993
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam wczoraj Womanity EDP Muglera w perfumerii avcosmetics.pl i nie dostałam paragonu Czy zdarzyła Wam się podobna sytuacja? Była do zaznaczenia przy zakupie tylko faktura VAT, więc nie zaznaczałam, ale zawsze w takich sytuacjach dostawałam paragon

Czy mam zacząć się martwić?
Też zawsze dostawałam paragon... napisz do nich, niech doślą
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:01   #4994
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Też zawsze dostawałam paragon... napisz do nich, niech doślą
Napisałam Ciekawe co odpiszą. Czy w takim razie mogę bez problemu rozlewać do atomizerów czy czekać na paragon?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 17:49   #4995
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dostałam dzisiaj maila, i myślę, że nie tylko ja, o zmianie regulaminu sklepu perfumeria.pl

Czy ktoś się orientuje na czym dokładnie polega ta zmiana?
Bo oni po prostu dają odnośnik do nowego regulaminu a nie wyjaśniają w czym rzecz.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:08   #4996
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj maila, i myślę, że nie tylko ja, o zmianie regulaminu sklepu perfumeria.pl

Czy ktoś się orientuje na czym dokładnie polega ta zmiana?
Bo oni po prostu dają odnośnik do nowego regulaminu a nie wyjaśniają w czym rzecz.
Ja też dostałam takiego maila i przeczytałam nowy regulamin. (Ja mam tak, że zawsze czytam wszelkie regulaminy i dokumenty zanim je podpiszę. ) Co prawda nie jestem w stanie dotrzeć do poprzedniej wersji; ale podejrzewam że chodzi o nowe regulacje związane z plikami cookies i z tego co pamiętam to chyba wcześniej nie oferowali odbioru osobistego ale pewna nie jestem. Co jeszcze się zmieniło - niestety nie mam pojęcia.
Chyba ten e-mail, to coś na zasadzie, że jeżeli nie wyrażasz zgody na nowe warunki to możesz usunąć konto - jak piszą. Zwykle z wszelkimi "umowami" tak jest, że jak wprowadza się zmiany, to osoba nie godząca się na nie, może wogóle zaprzestać korzystania ze "współpracy"; chyba dla porządku te maile rozsyłają. Ale ja prawnikiem nie jestem, więc może ktoś mądrzejszy się wypowie.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:20   #4997
Little Thai Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

polecam mojezapachy.pl
Little Thai Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:47   #4998
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Ja też dostałam takiego maila i przeczytałam nowy regulamin. (Ja mam tak, że zawsze czytam wszelkie regulaminy i dokumenty zanim je podpiszę. ) Co prawda nie jestem w stanie dotrzeć do poprzedniej wersji; ale podejrzewam że chodzi o nowe regulacje związane z plikami cookies i z tego co pamiętam to chyba wcześniej nie oferowali odbioru osobistego ale pewna nie jestem. Co jeszcze się zmieniło - niestety nie mam pojęcia.
Chyba ten e-mail, to coś na zasadzie, że jeżeli nie wyrażasz zgody na nowe warunki to możesz usunąć konto - jak piszą. Zwykle z wszelkimi "umowami" tak jest, że jak wprowadza się zmiany, to osoba nie godząca się na nie, może wogóle zaprzestać korzystania ze "współpracy"; chyba dla porządku te maile rozsyłają. Ale ja prawnikiem nie jestem, więc może ktoś mądrzejszy się wypowie.
Ok, dzięki. Tyle mi wystarczy

Chyba masz rację, że chodzi o te pliki cookies. Odbiór osobisty był już wcześniej na pewno.

Ja tam raczej regulaminów nie czytam, raczej przeglądam na szybko więc nie byłam wstanie wskazać zmian. A bałam się, że to może coś ważnego
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:25   #4999
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cześć, nie wiedziałam za bardzo gdzie umieścić moje pytanie więc zapytam tutaj. Czy ktoś z Łodzi orientuje się w kwestii wiarygodności co do perfumerii "Aromatika" (plac barlickiego box 18). Dostałam dziś wizytówkę do zakupów próbek, pan mówił że ma oryginalne zapachy tanio sprzedaje. Cóż, na stoisku ma wody w stylu Chatier, a z oryginałów Mexx i Gabriela Sabatini chyba? Stąd mam wątpliwości czy aby on mówił prawdę.
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 09:36   #5000
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny, a czy któraś kupowała cokolwiek w sklepie 2find.pl ?? Szukałam Kenzo Amour w pojemności 50 ml no i w moim ulubionym e-glamour nie było, wyskoczyła mi cała fura mniej znanych sklepów, wśród nich ten - niestety na ceneo ma malutko opinii... zachęcająca jest b. niska cena dostawy (9,99 za kuriera!), no i w ogóle ceny perfum mają fajne... może nie aż tak niskie jak np. w czeskiej xperfume.pl ale niski koszt przesyłki to rekompensuje.
Dajcie znać proszę, czy ktokolwiek zna i coś u nich kupował...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 12:38   #5001
nellie_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

uważam, że należy wykasować z listy iperfumy.pl - sprzedają podróbki. ostatnio zakupiłam u nich DKNY be delicious i Masaki Aqua Mat. Mając porównanie po zakupach owych w Sephorze stwierdzam, że zakupione w iperfumy.pl są nieoryginalne, gdyż wietrzeją już (Masaki) po 1,5 h, a DKNY po 2h. W dodatku szalenie długi czas oczekiwania na przyjęcie reklamacji (potrącają 10% ceny) i zwrotu kasy na konto. ogólnie nie polecam, choć ceny kuszą.
nellie_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:29   #5002
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez nellie_m Pokaż wiadomość
uważam, że należy wykasować z listy iperfumy.pl - sprzedają podróbki. ostatnio zakupiłam u nich DKNY be delicious i Masaki Aqua Mat. Mając porównanie po zakupach owych w Sephorze stwierdzam, że zakupione w iperfumy.pl są nieoryginalne, gdyż wietrzeją już (Masaki) po 1,5 h, a DKNY po 2h. W dodatku szalenie długi czas oczekiwania na przyjęcie reklamacji (potrącają 10% ceny) i zwrotu kasy na konto. ogólnie nie polecam, choć ceny kuszą.
Wklej zdjęcia na wątek '"Oryginał, czy podróbka".
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:04   #5003
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj maila, i myślę, że nie tylko ja, o zmianie regulaminu sklepu perfumeria.pl

Czy ktoś się orientuje na czym dokładnie polega ta zmiana?
Bo oni po prostu dają odnośnik do nowego regulaminu a nie wyjaśniają w czym rzecz.
A czy wcześniej była możliwa dostawa przez Paczkomaty? Chyba to wprowadzili....
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:08   #5004
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
A czy wcześniej była możliwa dostawa przez Paczkomaty? Chyba to wprowadzili....
Była, była
Na pewno bo ja tylko w ten sposób zamawiam a u nich kupowałam jeszcze na jesieni zeszłego roku. właśnie do paczkomatu.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:23   #5005
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez nellie_m Pokaż wiadomość
uważam, że należy wykasować z listy iperfumy.pl - sprzedają podróbki. ostatnio zakupiłam u nich DKNY be delicious i Masaki Aqua Mat. Mając porównanie po zakupach owych w Sephorze stwierdzam, że zakupione w iperfumy.pl są nieoryginalne, gdyż wietrzeją już (Masaki) po 1,5 h, a DKNY po 2h. W dodatku szalenie długi czas oczekiwania na przyjęcie reklamacji (potrącają 10% ceny) i zwrotu kasy na konto. ogólnie nie polecam, choć ceny kuszą.
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Wklej zdjęcia na wątek '"Oryginał, czy podróbka".
No i kolejna odważna osoba, która nie wstawia zdjęć rzekomych podróbek.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 23:24   #5006
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez nellie_m Pokaż wiadomość
uważam, że należy wykasować z listy iperfumy.pl - sprzedają podróbki. ostatnio zakupiłam u nich DKNY be delicious i Masaki Aqua Mat. Mając porównanie po zakupach owych w Sephorze stwierdzam, że zakupione w iperfumy.pl są nieoryginalne, gdyż wietrzeją już (Masaki) po 1,5 h, a DKNY po 2h. W dodatku szalenie długi czas oczekiwania na przyjęcie reklamacji (potrącają 10% ceny) i zwrotu kasy na konto. ogólnie nie polecam, choć ceny kuszą.
Kupuję tam od wielu lat i jeszcze nie zdarzyło mi się, abym otrzymała podróbkę. Jest to zbyt poważna perfumeria, aby trudnić się takim procederem. Nie bez powodu są na liście polecanych perfumerii, a na swoją pozytywną opinię pracują od lat. Poza tym, nie uzurpowałabym sobie prawa do wygłaszania takich opinii na podstawie swoich subiektywnych odczuć, po zrobieniu tam jednego czy dwóch zakupów. Gdybym miała jakiekolwiek wątpliwości odnośnie oryginalności oferowanych tam produktów, to zanim wydałabym wyrok, zapytałabym najpierw w adekwatnym wątku, w którym wyjaśniamy takie sytuacje, kierując pytania do osób o dużym doświadczeniu merytorycznym w tym temacie.
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Wklej zdjęcia na wątek '"Oryginał, czy podróbka".
Właśnie
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
No i kolejna odważna osoba, która nie wstawia zdjęć rzekomych podróbek.
No właśnie, po raz drugi
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 11:13   #5007
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Kupuję tam od wielu lat i jeszcze nie zdarzyło mi się, abym otrzymała podróbkę. Jest to zbyt poważna perfumeria, aby trudnić się takim procederem. Nie bez powodu są na liście polecanych perfumerii, a na swoją pozytywną opinię pracują od lat. Poza tym, nie uzurpowałabym sobie prawa do wygłaszania takich opinii na podstawie swoich subiektywnych odczuć, po zrobieniu tam jednego czy dwóch zakupów. Gdybym miała jakiekolwiek wątpliwości odnośnie oryginalności oferowanych tam produktów, to zanim wydałabym wyrok, zapytałabym najpierw w adekwatnym wątku, w którym wyjaśniamy takie sytuacje, kierując pytania do osób o dużym doświadczeniu merytorycznym w tym temacie.

Właśnie

No właśnie, po raz drugi
No dokładnie sama zamawiałam nieraz i zawsze było wszystko w porządku.
Jak widać w przypadku tej dziewuchy, najłatwiej rzucić oskarżenie i ulotnić się z wątku bo nie wierzę, że doczekamy się jakichkolwiek zdjęć, itd...
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:58   #5008
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A ja znowu chcę sobie ponarzekać na Kokai.pl

Ja wiem, że to może być upierdliwe, że tak się czepiam, ale skoro mają ustalone pewne zasady, to powinni się ich trzymać prawda?

Chodzi mi o program lojalnościowy. Początkiem kwietnia na rozbiórkę kupiłam od nich flaszki na kwotę ponad 400zł i z tego co wynika z ich zapisów w programie lojalnościowym, to powinnam mieć przyznane dodatkowe punkty, jednak nic takiego mi nie dodali... Napisałam do nich maila, ciekawe co odpiszą. Fajne jest to, że starają się wszystko rozwiązać z korzyścią dla klienta, ale żeby się tak ciągle o coś upominać? Po co ten zapis, skoro się go w ogóle nie trzymają? Kupowałam oczywiście flaszki bez promocji wtedy, tzn bez znaczka %
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:03   #5009
maja_02
Wtajemniczenie
 
Avatar maja_02
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: 3M
Wiadomości: 2 435
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ja znowu chcę sobie ponarzekać na Kokai.pl

Ja wiem, że to może być upierdliwe, że tak się czepiam, ale skoro mają ustalone pewne zasady, to powinni się ich trzymać prawda?

Chodzi mi o program lojalnościowy. Początkiem kwietnia na rozbiórkę kupiłam od nich flaszki na kwotę ponad 400zł i z tego co wynika z ich zapisów w programie lojalnościowym, to powinnam mieć przyznane dodatkowe punkty, jednak nic takiego mi nie dodali... Napisałam do nich maila, ciekawe co odpiszą. Fajne jest to, że starają się wszystko rozwiązać z korzyścią dla klienta, ale żeby się tak ciągle o coś upominać? Po co ten zapis, skoro się go w ogóle nie trzymają? Kupowałam oczywiście flaszki bez promocji wtedy, tzn bez znaczka %
moim zdaniem ten ich system jakis jest niekumaty i nie nadaza... mnie z kolei zdarzylo sie ze mi nie zeszly punkty po jakims zakupie i jak kupilam kolejny raz wykorzystujaxc te same punkty to mi sie robily "punkty ujemne" tzn nie widzialam tych ujemnych ale bylo 0 mimo ze kupowalam nastepne... i jak sobie wyliczylam w excelu to dopiero jak "odrobilam" te punkty ujemne to znow zaczely przyrastac normalnie...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają personel

wymienię Yankee i Kringle

przygarnę puste słoje po tumblerach odwdzięczę się czym chata bogata
maja_02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:07   #5010
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez maja_02 Pokaż wiadomość
moim zdaniem ten ich system jakis jest niekumaty i nie nadaza... mnie z kolei zdarzylo sie ze mi nie zeszly punkty po jakims zakupie i jak kupilam kolejny raz wykorzystujaxc te same punkty to mi sie robily "punkty ujemne" tzn nie widzialam tych ujemnych ale bylo 0 mimo ze kupowalam nastepne... i jak sobie wyliczylam w excelu to dopiero jak "odrobilam" te punkty ujemne to znow zaczely przyrastac normalnie...
No to pięknie Myślałam, że tylko ja mam z nimi ciągle jakieś problemy a tu jednak nie. Napisałam im maila, ciekawe co odpiszą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.