Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 16:33   #3931
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
anies5, niedługo będziesz mianowanym Ekspertem ds Ombre.
Świetny blog. Są na nim zdjęcia chyba wszystkich typów i tonacji. Robię kawę i zasiadam zaraz do lektury. Wstawiam zbiory moich znalezisk z Pinterest:
1) Part 1 ; 2) Part 2; 3) Part 3; 4) Part 4;
i ostatnie, Part 5 .

Dziewczyny, na yt jest ogromna liczba tutoriali jak osiągnąć efekt fal ze zdjęć. Wstawiam link to przykładowego :http://www.youtube.com/watch?v=qu_NChzeCa0
Skrupulatnie zbieram materiał do 10 kwietnia .
Dokładnie! Świetne jest, że zbierając zdjęcia z tego bloga można sobie zestawić i porównać różne odcienie i tonacje. .

P.S. Johnny Ramirez, to chyba jakiś hollywoodzki mistrz ombre , podobno za koloryzację płaci się 400$ .

Dziękuję za Twoje zbiory .

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
pytanie do posiadaczek torebek Sabriny Pilewicz - czy kupując online, można zwrócić? Szukam i szukam trwałej torebki, która nie rozsypie się po jednym sezonie. SP chyba są bardzo dobrze wykonane?
Zastanawiam się nad modelem MODENA, tylko nie mam odniesienia jak wygląda wielkościowo.
Można . Torebka mała nie jest, sporo zmieści, na stronie SP podane są wymiary, porównaj z jakąś inną.
Co do jakości wykonania, to ja nie mam żadnych zastrzeżeń - detale dopracowane, uszyta perfekcyjnie, okucia nie ścierają się, nie tracą koloru, nie czernieją. Skóra nie wyciera się.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 16:38   #3932
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Skrupulatnie zbieram materiał do 10 kwietnia .
Dokładnie! Świetne jest, że zbierając zdjęcia z tego bloga można sobie zestawić i porównać różne odcienie i tonacje. .

P.S. Johnny Ramirez, to chyba jakiś hollywoodzki mistrz ombre , podobno za koloryzację płaci się 400$ .

Dziękuję za Twoje zbiory .



Można . Torebka mała nie jest, sporo zmieści, na stronie SP podane są wymiary, porównaj z jakąś inną.
Co do jakości wykonania, to ja nie mam żadnych zastrzeżeń - detale dopracowane, uszyta perfekcyjnie, okucia nie ścierają się, nie tracą koloru, nie czernieją. Skóra nie wyciera się.
Czyli generalnie, jesteś zadowolona?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 17:13   #3933
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Czyli generalnie, jesteś zadowolona?
Bardzo
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 17:23   #3934
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Bardzo
Anies mam do Ciebie pytanko: czy ta sukienka z przedostatniego posta z bloga (ta z Zary, w biało-czarne paski) jest z obecnej kolekcji czy coś starszego?
Bardzo mi się podoba. I pewnie wygodna.


Dziewczyny nie wiecie czy SP ma w planach torebki ze złotymi ddodatkami?
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 17:37   #3935
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
O kurczę, nieciekawa sprawa Mnie denerwuje to, że żaden z podkładów nie daje takiego matu jakiego oczekuję, a nawet jeżeli jestem zadowolona to i tak zaczynam się świecić na brodzie czy nosie po godzinie. Dlatego postanowiłam wypróbować bardziej pudrową formułę podkładu niż płynną.
Jeżeli chcesz coś matującego, to polecam moje ostatnie odkrycie: puder fixujący z Essence. Absolutny mat niemal cały dzień! Byłam niesamowicie zaskoczona, porzuciłam dla niego puder bambusowy, który do tej pory był moim hitem. Podkład utrzymuje się o wiele dłużej. To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html Z tego co wiem, jest wycofywany, ale ma wrócić w nowym opakowaniu, a także w wersji prasowanej.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 17:40   #3936
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Anies mam do Ciebie pytanko: czy ta sukienka z przedostatniego posta z bloga (ta z Zary, w biało-czarne paski) jest z obecnej kolekcji czy coś starszego?
Bardzo mi się podoba. I pewnie wygodna.


Dziewczyny nie wiecie czy SP ma w planach torebki ze złotymi ddodatkami?
Z obecnej . Sukienki oversize są zawsze wygodne. Spieszysz się lub nie wiesz, co ubrać - jeden ciuch i po sprawie.

Plany są, ale podobno gorzej z ich realizacją. Słyszałam, że może pojawią się na jesień. Natomiast nie brałabym do serca tej informacji, bo wcześniej była mowa o wiośnie.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:15   #3937
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Anies, w jakiej cenie jest ta sukienka?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 18:26   #3938
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz coś matującego, to polecam moje ostatnie odkrycie: puder fixujący z Essence. Absolutny mat niemal cały dzień! Byłam niesamowicie zaskoczona, porzuciłam dla niego puder bambusowy, który do tej pory był moim hitem. Podkład utrzymuje się o wiele dłużej. To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html Z tego co wiem, jest wycofywany, ale ma wrócić w nowym opakowaniu, a także w wersji prasowanej.
Oo, skoro bije na głowę nawet bambusowy to muszę spróbować, dziękuję
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:32   #3939
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz coś matującego, to polecam moje ostatnie odkrycie: puder fixujący z Essence. Absolutny mat niemal cały dzień! Byłam niesamowicie zaskoczona, porzuciłam dla niego puder bambusowy, który do tej pory był moim hitem. Podkład utrzymuje się o wiele dłużej. To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html Z tego co wiem, jest wycofywany, ale ma wrócić w nowym opakowaniu, a także w wersji prasowanej.
Słyszałam o tym pudrze, ale niestety na razie nie spotkałam go w swojej naturze.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:44   #3940
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Anies, w jakiej cenie jest ta sukienka?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
199 zł, to jest w sumie sweter, z tyłu na całej długości ma złoty zamek. Jest dostępny tylko w rozmiarze M i pierwotnie był gigantem, zwężałam go u krawcowej.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:46   #3941
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że taka duża.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 18:47   #3942
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że taka duża.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Naprawdę jest duża, zwężałam po 8 cm z każdej strony, a i tak pozostała oversize, no ale taki jej urok .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:55   #3943
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
a jak z jakością? jesteście zadowolone?
Ja jestem bardzo zadowolona, jedną mam od roku i zupełnie nic się z nią złego nie dzieje

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Z obecnej . Sukienki oversize są zawsze wygodne. Spieszysz się lub nie wiesz, co ubrać - jeden ciuch i po sprawie.

Plany są, ale podobno gorzej z ich realizacją. Słyszałam, że może pojawią się na jesień. Natomiast nie brałabym do serca tej informacji, bo wcześniej była mowa o wiośnie.
Miały być po Nowym Roku na początku
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:56   #3944
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Miały być po Nowym Roku na początku
Ah
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:59   #3945
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Z obecnej . Sukienki oversize są zawsze wygodne. Spieszysz się lub nie wiesz, co ubrać - jeden ciuch i po sprawie.
Przepięknie w niej wyglądasz Ja widząc jej rozmiar na wieszaku od razu zrezygnowałam, ale muszę przyznać, że po zwężeniu świetnie się prezentuje Fajnie, że powróciłaś z notkami
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:13   #3946
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

anies- spodnie z ostatniego posta na blogu są z nowej kolekcji?
Szukam takich.
Bardzo ładnie wyglądasz, piękna tonacja kolorystyczna
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:22   #3947
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Przepięknie w niej wyglądasz Ja widząc jej rozmiar na wieszaku od razu zrezygnowałam, ale muszę przyznać, że po zwężeniu świetnie się prezentuje Fajnie, że powróciłaś z notkami
Dziękuję .

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
anies- spodnie z ostatniego posta na blogu są z nowej kolekcji?
Szukam takich.
Bardzo ładnie wyglądasz, piękna tonacja kolorystyczna
Dziękuję , oj nie, zdecydowanie starsza kolekcja, chyba wiosna zeszłego roku.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:52   #3948
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, gdzie robicie zakupy ubrań sportowych? Mam na myśli np. spodni do joggingu i bluzy? Swoje kupuję niekiedy w F&F ale szukam alternatywy
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:58   #3949
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie robicie zakupy ubrań sportowych? Mam na myśli np. spodni do joggingu i bluzy? Swoje kupuję niekiedy w F&F ale szukam alternatywy
Mam spodnie i bieliznę sportową z KappAhla i nie mogę narzekać, problemem są rozmiary bo 34/32 to rzadkość a jak jest to często zbyt duże. Szorty mam nike ale więcej nie kupię jakość już nie jest taka jak kiedyś, bardzo szybko zaczęły mechacić się. Polecam skarpetki z Lidla (z coolmaxem) stopa mniej poci się
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 20:03   #3950
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

dziewczyy widziałyście gdzieś ładny klasyczny trencz przed kolano ? najlepiej beżowy albo popielaty
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 20:12   #3951
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Hej dziewczyny
Strasznie dawno do Was nie zaglądałam. Niestety nie mam za bardzo czasu A w pracy możliwości. Mam nadzieję, że się to zmieni, kiedy będziemy w pracy po remoncie i kiedy w końcu dostaniemy nowe laptopy, bo mojemu niestety wyskakuje błąd podczas odpisywania na wiadomości
Jak tam po świętach? Ja czuję się co najmniej 5 kg cięższa Pierwszy raz udało mi się w święta odpocząć, bo zawsze biegaliśmy od jednej rodziny do drugiej, do tego goście byli u nas i w ostatni dzień świąt byłam wykończona. W te święta pojechaliśmy jedynie do teściów i mogę śmiało powiedzieć, że odpoczęłam jak nigdy
Pochwalę się, bo przyciemniłam włosy Twarz od razu nabrała innego wyrazu A i ja się lepiej czuję z taką ciemniejszą czupryną
Przydałby się jeszcze jeden dzień wolnego
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 20:19   #3952
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Mam spodnie i bieliznę sportową z KappAhla i nie mogę narzekać, problemem są rozmiary bo 34/32 to rzadkość a jak jest to często zbyt duże. Szorty mam nike ale więcej nie kupię jakość już nie jest taka jak kiedyś, bardzo szybko zaczęły mechacić się. Polecam skarpetki z Lidla (z coolmaxem) stopa mniej poci się
Dzięki, nawet nie pomyślałam o KappAhlu Skarpetki z Lidla są w stałej ofercie?
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 20:22   #3953
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny czy któraś z Was testowała kiedyś zapachy sygnowane nazwiskiem Kim Kardashian? Potrzebuję opinii
Jeżeli ktoś czytający ten wątek się z nimi zetknął na żywo bardzo proszę o recenzję:pr osi:

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2013-04-01 o 20:23
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 20:46   #3954
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Strasznie dawno do Was nie zaglądałam. Niestety nie mam za bardzo czasu A w pracy możliwości. Mam nadzieję, że się to zmieni, kiedy będziemy w pracy po remoncie i kiedy w końcu dostaniemy nowe laptopy, bo mojemu niestety wyskakuje błąd podczas odpisywania na wiadomości
Jak tam po świętach? Ja czuję się co najmniej 5 kg cięższa Pierwszy raz udało mi się w święta odpocząć, bo zawsze biegaliśmy od jednej rodziny do drugiej, do tego goście byli u nas i w ostatni dzień świąt byłam wykończona. W te święta pojechaliśmy jedynie do teściów i mogę śmiało powiedzieć, że odpoczęłam jak nigdy
Pochwalę się, bo przyciemniłam włosy Twarz od razu nabrała innego wyrazu A i ja się lepiej czuję z taką ciemniejszą czupryną
Przydałby się jeszcze jeden dzień wolnego
Witaj Ja też odpoczęłam, aż za bardzo...i czuję, że mam 1 kg do przodu, co akurat mnie cieszy

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was testowała kiedyś zapachy sygnowane nazwiskiem Kim Kardashian? Potrzebuję opinii
Jeżeli ktoś czytający ten wątek się z nimi zetknął na żywo bardzo proszę o recenzję:pr osi:
Nie testowałam. Mi się zawsze podobał pierwszy zapach Kate Moss. Zabierałam się za niego jak pies do jeża, aż wycofali wszystkie jej perfumy. Ogólnie teraz jestem zakochana w swojej Pradzie Candy, Coco Mademoiselle i Jo Malone Velvet Rose & Cologne. Z tym, że te 2 ostatnie perfumy to koszt ponad 400 zł.....

Apropo perfum. Mówi się, że kobieta z klasą powinna mieć swój charakterystyczny zapach. Tzn. znaleźć swój ulubiony, najlepiej pasujący do osobowiści i uczynić z niego znak rozpoznawczy. Czy Wy macie taki swój jeden ulubiony typ i używacie tylko jego? Czy macie różne?

Ponawiam zapytanie, czy znacie bloga tej dziewczyny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_midiluxi331rtqzfxo1_500.jpg (41,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mirisv9WZn1rtqzfxo1_500.jpg (46,8 KB, 98 załadowań)
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 20:54   #3955
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Witaj Ja też odpoczęłam, aż za bardzo...i czuję, że mam 1 kg do przodu, co akurat mnie cieszy

Nie testowałam. Mi się zawsze podobał pierwszy zapach Kate Moss. Zabierałam się za niego jak pies do jeża, aż wycofali wszystkie jej perfumy. Ogólnie teraz jestem zakochana w swojej Pradzie Candy, Coco Mademoiselle i Jo Malone Velvet Rose & Cologne. Z tym, że te 2 ostatnie perfumy to koszt ponad 400 zł.....

Apropo perfum. Mówi się, że kobieta z klasą powinna mieć swój charakterystyczny zapach. Tzn. znaleźć swój ulubiony, najlepiej pasujący do osobowiści i uczynić z niego znak rozpoznawczy. Czy Wy macie taki swój jeden ulubiony typ i używacie tylko jego? Czy macie różne?

Ponawiam zapytanie, czy znacie bloga tej dziewczyny?
"Moje" perfumy to Guerlain Insolence, bardzo lubię też Coco Madmoiselle i Opium. Ogólnie preferuję perfumy "cięższe".

Świetne stylizacje też się chętnie dowiem czy ta dziewczyna ma bloga.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 20:56   #3956
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
O kurczę, nieciekawa sprawa Mnie denerwuje to, że żaden z podkładów nie daje takiego matu jakiego oczekuję, a nawet jeżeli jestem zadowolona to i tak zaczynam się świecić na brodzie czy nosie po godzinie. Dlatego postanowiłam wypróbować bardziej pudrową formułę podkładu niż płynną.
Z tym świeceniem to przy minerałach też jest z tym problem. Przy jednych szybciej, przy innych później zaczniesz się świecić jeśli masz cerę przetłuszczającą się. Dobrym wyjściem są primery lub finishery (jak np. wspomniany tu puder bambusowy) tyko te z kolei mnie wysuszają ;(
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:00   #3957
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Ponawiam zapytanie, czy znacie bloga tej dziewczyny?
To ta: http://thenativefox.blogspot.com/
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:03   #3958
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dzięki, nawet nie pomyślałam o KappAhlu Skarpetki z Lidla są w stałej ofercie?
Skarpetki są tylko w tygodniach z odzieżą sportową a i tak te z coolmaxem nie zawsze są dostępne, akurat są:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_37624.htm

Kiedyś były dostępne w bardziej neutralnych kolorach np.: białe z niewielką ilością koloru
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:04   #3959
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziękuję
Co do perfum sygnowanych przez celebrytki, zwykle nawet ich nie testuje. Jak dla mnie są bardzo banalne. Właściwie zawsze kwiatowo-słodkie. Nie lubię takich. Podobnie jak Elizka lubię ciężkie, niebanalne zapachy chociaż nie powiem, są czasami wyjątki
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:14   #3960
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Co do perfum sygnowanych przez celebrytki, zwykle nawet ich nie testuje. Jak dla mnie są bardzo banalne. Właściwie zawsze kwiatowo-słodkie. Nie lubię takich. Podobnie jak Elizka lubię ciężkie, niebanalne zapachy chociaż nie powiem, są czasami wyjątki
Ja mam takie samo zdanie, tylko że czytając recenzję zapachu Kim bardzo się nimi zainteresowałam, bo opisywane są jako intensywne, gęste, zawiesiste, przylegające do ciała, killersko trwałe i niebywale ekspansywne. I szugarbejb (wizażanka której gust zapachowy mocno pokrywa się z moim) bardzo gorąco je zachwalała. Ale szukam jeszcze innych weryfikacyjnych opinii

Co do tematu perfum to uwielbiam zapachy Mam hektolitry perfum w domu, nie wyobrażam sobie używać jednego zapachu, najczęściej jest tak że codziennie stosuję inne
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.