Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 2010 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 13:28   #1471
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Lila wyglądasz bosko!!świetna figura, fryzura i strój i przede wszystkim śliczna buzia. a gdzie dokładnie jedziecie?bardzo zazdroszcze Wam.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 13:52   #1472
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Kamyk ta nasz sluzba zdrowia oby nie skoczyla temp.
Zebra u nas na nie sie mowi mirabelki
a ja za kazdym razem jak pisalas o tym pieczonym,to bylam pewna,ze na grilla jedziecie
Lila wooow !! piekne zeby masz,no i ta figurka
Filka za 7 m-cy
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:10   #1473
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Kogo ja tu widzę

To już pół roku? Szok.
Hehehe mialam to samo powiedziec Milo Cie widziec kochana

Dziewczyny ja naprawde nie wyrabiam i nie nadazam za Wami i stwierdzilam, ze jestem durna, bo zamiast czytac na biezaco i po prostu spowrotem sie wkrecic to ja chce za wszelka cene nadrobic a to po prostu niemozliwe...

Widzialam cudne malowidla by Pysia!!! Dziewczyno jestes niebywale utalentowana!!! Moze zrobisz z tego biznesik Napewno znalezli by sie chetni na takie malunki bo to strasznie oryginalne i niepowtarzalne!!! Chyle czola bo sama jestem taka troche artystyczna dusza i takie rzeczy mnie naprawde porywaja i inspiruja.

Widzialam tez piekne fotki maluchow. Karola Swietny smoczek usmialam sie jak norka. Widzialam tez maluszki Malinki (swietniarski tort!!!), Krzysia Gosbaj - rewelacyjne fotki wakacyjne i jesio mnostwo innych fotek oraz filmikow - stojacy Filip pomykajacy po podlodze Szymek Madziulki naprawde ciezko mi wszystko spamietac, ale czytam, ogladam i staram sie naprawde angazowac, tyle, ze przy moim Olku to naprawde jest ciezka sprawa....

On ma spore problemy ze snem w ciagu dnia i nie wiem co go wybudza, ale jest ewidentnie niewyspany i czesto jeczy, jeczy i zasypia mi zywcem na rekach po czym jak go poloze, spi pol godziny do 40 minut i sie wybudza... Juz nie wiem jak mu pomoc bo widze, ze jest niewyspany i ze chcialby spac, ale jakos nie moze...

Dolaczam pare fotek od nas i postaram sie teraz czytac po prostu na biezaco.. Czego nie nadrobilam to juz chyba nie nadrobie i za to przepraszam.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:17   #1474
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Castillia ślicznie się usmiecha maluszek
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:27   #1475
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Temperatura się stabilizuje, max. teraz było 38, więc jest dożo lepiej... Nawet do 37 spadło i to 3 godziny po Nurofenie samoistnie zaczęło spadać...

Działa Wam dodawanie zdjęć na wizaż? U mnie w edytorze brak ikonki

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
a my dziś konczymy 7 miesięcy.boshe jak to zleciało


Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Już po imprezie - wklejam Wam mnie w "nowej" wersji przygotowana na wczorajsze wyjście


Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
filka wyszły ok Adi mega zadowolony z prezentów nie rozstaje się z nimi torty zjedzone i smakowały


Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Dolaczam pare fotek od nas i postaram sie teraz czytac po prostu na biezaco.. Czego nie nadrobilam to juz chyba nie nadrobie i za to przepraszam.
Oluś na fotach śliczny
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:57   #1476
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Kamyczku dobrze że pojechaliście możecie byc chociaż odrobinę spokojniejsi ...oby szybko minelo

Lila jestem pod wrazeniem
Wyglądasz OSZAŁAMIAJĄCO mąż musi być dumny i blady ...że ma takiego pięknego lachona.
A swoją drogą jak bym Cię zobaczyła na jednej z okładek Vogue Fashion to pomyslałabym WOW piekna rasowa modelka

ps. Miłego leniuchowania i dobrej pogody może Malinke gdzies spotkasz
Oni grasują w Jastrzebiej o ile się nie mylę

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość

Widzialam cudne malowidla by Pysia!!! Dziewczyno jestes niebywale utalentowana!!! Moze zrobisz z tego biznesik Napewno znalezli by sie chetni na takie malunki bo to strasznie oryginalne i niepowtarzalne!!! Chyle czola bo sama jestem taka troche artystyczna dusza i takie rzeczy mnie naprawde porywaja i inspiruja.
dziekuje za tyle ciepłych słów...
widziałam że z Ciebie też artystyczna dusza ...


Cytat:
Dolaczam pare fotek od nas
Z mamusią cudo i jak cudownie się uśmiechaaaaaaaaaaaaaa

Julka spi na tarasie .... dziś parówa niedowytrzymania
Kuba bawi się z babcią bo mamy nalot teściowej
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:53   #1477
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Pysia ale mi napisałaś!!!! Dziękuję bardzo aż się zaczerwieniłam
My będziemy w Trzęsaczu.
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 17:40   #1478
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

dziewczyny jak to jest z tym odstawianiem malucha od piersi?czy zawsze trzeba brac tabletki?czy poprostu coraz rzadziej dawać cyca i samo zanikniea ile to może trwac?zielono mi....
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:51   #1479
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Filka ja odstawiałam stopniowo zmniejszając ilość karmień - trwało to około 1,5 miesiąca. Obyło się bez tabletek na szczęście. Samo zanikło.
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:14   #1480
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

lilla a to Ty juz niekarmisz cysiem?
udanych wakacji
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:19   #1481
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Juz od miesiaca nie karmie dzięki
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 18:22   #1482
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest z tym odstawianiem malucha od piersi?czy zawsze trzeba brac tabletki?czy poprostu coraz rzadziej dawać cyca i samo zanikniea ile to może trwac?zielono mi....
U mnie to samo postępuje... Teraz karmię już tylko 2 razy dziennie i pewnie w końcu mleczko się skończy...
Jeszcze kombinuję, żeby to spowolnić, bo np. na noc już mleka nie ma, a i tak Paulinę regularnie przystawiam... I czasami mamy cud, mleczko leci, ale to tak raz na trzy wieczory...

A Paulinka całkiem nieźle się czuje już... Martwiłam się, żeby temperatura nie rosła, a tu spada i kaszel też się skończył...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:51   #1483
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Kamyk to super! aby juz jej przeszło. Mój Bartuś też juz lepeij się czuje
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:05   #1484
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Lilla wyglądasz rewelacyjnie, powinnaś być żywą reklamą macierzyństwa ( reszta na klubie)
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:07   #1485
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

lila - piękna ta nowa TY, udanych wakacji
filka za 7 miesięcy - my jutro - bosh jak ten czas leci
a co to elektroniczny pastuszek
ja nie brałam tabletek - coraz mniej karmiłam - najpierw jeden posiłek zastąpiłam potem dwa i tak z czasem coraz więcej, ale mleko baardzo szybko mi zanikło jak dałam już raz butlę - chciałam jeszcze w nocy karmić, ale już mały się nie najadał i budził się co chwilę głodny więc też poszła butla...jakies 2 tygodnie w sumie to chyba trwało
Kancia za udaną imprezkę
Castilia - super zdjęcia - śliczny synuś i mamusia oczywiście też
Kamyk - mam nadzieję że gorączka całkiem zejdzie i będzie już oki

jednak pojechaliśmy nad wodę i w sumie dobrze bo nie było tam takiej parówki jak w mieście, Borys się pochlapał w baseniku ale i tak długo nie byliśmy bo zerwał się wiatr jak na burzę i zebraliśmy się do domku
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:21   #1486
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

castilia sliczne zdjęcia

dziekujemy za miłę słowa
Tomus czuje sie duzo lepiej, dziś juz nie miał gorączki i był znosny a po południu juz zasnął całkiem sam połozony do łozeczka teraz tez i nawet nie darł sie przy kapieli co ostatnio nawet bez tej temperatury się zdarzało
górna jedynka czerwona i opuchnieta takze obstawiam, ze to jednak ząbki tylko kiedy wyjdą ?
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:25   #1487
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Castilia
Kamyk moze to jednak na kolejnego zeba
Kancia stwierdzam,ze zabkowanie jest jednak straszne
__________________
Lukrecja

Edytowane przez aldii
Czas edycji: 2010-08-15 o 19:30
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:35   #1488
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Dziewczyny które śliwki polecacie jako najbardziej rozluźniające?

Bo Paulina ma znowu problem po risottcie z indykiem... Ryż kiepsko na nią działa...
Dobrze, że wybieramy się na urlop dopiero 15 września, bo może do tej pory znajdę jakieś gotowe dania co ją nie zapychają... No chyba że nakupuję indyka z Gerbera, marchewki, jabłek z dynią i jej będę mieszanki z kaszkę na miejscu robić...
Ziemniaków nie może, ryż zapycha i co tu kupić?
Poza tym robimy próby z owockami Gerbera i na razie jest ok...
One są dużo tańsze, a przy takich ilościach jak Paulina zjada, to się trochę drogo robi...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:57   #1489
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Kamyk suszone śliwki gerbera są rewelka mały srał po nich jak ta lala są też suszone śliwki z jabłkami.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 20:02   #1490
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Już po imprezie - wklejam Wam mnie w "nowej" wersji przygotowana na wczorajsze wyjście
Wow, ale Ty jesteś super babka
Udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
a my dziś konczymy 7 miesięcy.


Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
.

Dolaczam pare fotek od nas i postaram sie teraz czytac po prostu na biezaco.. Czego nie nadrobilam to juz chyba nie nadrobie i za to przepraszam.
Śliczny śmieszek

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest z tym odstawianiem malucha od piersi?czy zawsze trzeba brac tabletki?czy poprostu coraz rzadziej dawać cyca i samo zanikniea ile to może trwac?zielono mi....
Jak odstawiałam swojego syna, to nie brałam tabletek. Samo zanikło. Tylko, że karmiłam go prawie 1,5 roku, no ale zaczął mnie gryźć i było koniec cyca z dnia na dzień

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość

A Paulinka całkiem nieźle się czuje już... Martwiłam się, żeby temperatura nie rosła, a tu spada i kaszel też się skończył...
Szybkiego powrotu do zdrówka

Miała się pochwalić wrażeniami z podania pierwszego deserku. Było to wczoraj. Pierwsza łyżeczka - zdziwienie, druga - plucie, trzecia - coś tam wpadło do żołądka. Dzisiaj podałam drugą porcję i o dziwo dziewczę zjadło bardzo ładnie Czyli jesteśmy na dobrej drodze
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:04   #1491
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

hej laski ja teraz weekend spedzam z siostra bo w sobote wyjezdza wiec musze sie nia nacieszyc
wogole to nie mam pojecia co robic moj Szymek nie chce jesc zjadl wczoraj o 22 mleko i w no nocy tylko soczek rano dostal sloiczek bo cyckiem pogardzil i od tej pory nic nie chcial jesc nie wiem czemu wasze dzici tez tak malo jedza?
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:09   #1492
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Castillia ślicznie się usmiecha maluszek
Bardzo dziekuje
Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Temperatura się stabilizuje, max. teraz było 38, więc jest dożo lepiej... Nawet do 37 spadło i to 3 godziny po Nurofenie samoistnie zaczęło spadać...

Oluś na fotach śliczny
Dziekuje w imieniu synka Bardzo sie ciesze, ze Paulinka czuje sie lepiej. Kurcze chwala Bogu, ze moj Olek poki co (tfu tfu) jest okazem zdrowia bo chyba kiepsko bede znosic jak cos mu sie bedzie dzialo

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Kamyczku dobrze że pojechaliście możecie byc chociaż odrobinę spokojniejsi ...oby szybko minelo

Lila jestem pod wrazeniem
Wyglądasz OSZAŁAMIAJĄCO mąż musi być dumny i blady ...że ma takiego pięknego lachona.
A swoją drogą jak bym Cię zobaczyła na jednej z okładek Vogue Fashion to pomyslałabym WOW piekna rasowa modelka

ps. Miłego leniuchowania i dobrej pogody może Malinke gdzies spotkasz
Oni grasują w Jastrzebiej o ile się nie mylę


dziekuje za tyle ciepłych słów...
widziałam że z Ciebie też artystyczna dusza ...



Z mamusią cudo i jak cudownie się uśmiechaaaaaaaaaaaaaa

Julka spi na tarasie .... dziś parówa niedowytrzymania
Kuba bawi się z babcią bo mamy nalot teściowej
Hehehe zawsze mnie rozbawiasz tekstami o swojej tesciowej ja tez palam taka ''miloscia'' do mojej
Zazdroszcze tarasu a cieple slowa to szczera prawda, nie badz taka skromna

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Pysia ale mi napisałaś!!!! Dziękuję bardzo aż się zaczerwieniłam
My będziemy w Trzęsaczu.
Lila ja sie podpinam do tego co pisala Pysia bo mi oczy z orbit wyszly jak zobaczylam to zdjecie Wygladasz zjawiskowo!!!

Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
lila - piękna ta nowa TY, udanych wakacji
filka za 7 miesięcy - my jutro - bosh jak ten czas leci
a co to elektroniczny pastuszek
ja nie brałam tabletek - coraz mniej karmiłam - najpierw jeden posiłek zastąpiłam potem dwa i tak z czasem coraz więcej, ale mleko baardzo szybko mi zanikło jak dałam już raz butlę - chciałam jeszcze w nocy karmić, ale już mały się nie najadał i budził się co chwilę głodny więc też poszła butla...jakies 2 tygodnie w sumie to chyba trwało
Kancia za udaną imprezkę
Castilia - super zdjęcia - śliczny synuś i mamusia oczywiście też
Kamyk - mam nadzieję że gorączka całkiem zejdzie i będzie już oki

jednak pojechaliśmy nad wodę i w sumie dobrze bo nie było tam takiej parówki jak w mieście, Borys się pochlapał w baseniku ale i tak długo nie byliśmy bo zerwał się wiatr jak na burzę i zebraliśmy się do domku
Dziekujemy slicznie U mnie z karmieniem piersia bylo to samo, tez chcialam nocne utrzymac, ale Olek zaczal sie budzic po kilka razy i w koncu wykminilam, ze po prostu mam za malo pokarmu, a on zwyczajnie jest glodny.


Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
castilia sliczne zdjęcia

dziekujemy za miłę słowa
Tomus czuje sie duzo lepiej, dziś juz nie miał gorączki i był znosny a po południu juz zasnął całkiem sam połozony do łozeczka teraz tez i nawet nie darł sie przy kapieli co ostatnio nawet bez tej temperatury się zdarzało
górna jedynka czerwona i opuchnieta takze obstawiam, ze to jednak ząbki tylko kiedy wyjdą ?
Fajnie, ze Tomus czuje sie lepiej W ogole duzo zdrowka zycze wszystkim chorujacym maluszkom no i oczywiscie wytrwalosci i sily ich dzielnym mamom!!!

Kancia widze, ze u Was malutkimi kroczkami tez macie mile osiagniecia. Moj tez jest diabel wcielony i strasznie zrzedzi a mnie kregoslup piersiowy tak boli, ze zdycham, ale ciesze sie za kazdym razem i chwale Go glosno jak bawi sie sam 10 minut

Zmykam spac. Mialam bardzo mile popoludnie. W ogole musze pochwalic mojego mezczyzne bo ostatnio jest naprawde kochany. Pomaga, gotuje, ostatnio nawet jak maly obudzil sie o 5 rano a ja zrezygnowana stwierdzilam ze ''mam w d... nie wstaje...'' to wyslal mnie spac do salonu a sam walczyl z nim do 9 rano Bardzo sie zmienil i cieszy mnie ta nowa wersja.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:32   #1493
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Hej!

Chyba Was nie nadrobieTak w skrocie to spedzilismy wspaniały weekendWłasnie probuje sie podzielic fotkami w klubie, ale jako, ze ja blondynka to troche mi to zajmie, zeby zajarzyc o co tam chodzi

Widzialam piekne zdjecia dziecii naprawde sliczna mamusie(LILA wygladasz rewelacyjnie)

Witam nowa mamusie _Ya
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442

Edytowane przez blonde_hair
Czas edycji: 2010-08-15 o 20:52
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:49   #1494
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Bry

Gosbaj biedna jest ta dziewczynka z linka. Widać jaki to ciężar po nogach, jak szable tureckie...

Zeberko niech i tak będzie (to w sprawie członkostwa w klubie )

Aldii, Brzoskwinko dziękuję ślicznie
Bałam się, ze młody ma uczulenie. W lipcu miał problemy z kopą, robił jedną na tydzień. Lekarka powiedziała, że to uczulenie na gluten. Odstawiłam, dwójeczka wróciła Teraz znowu mu podaję, ale nie widzę, żeby to miało jakiś wpływ, już głupia byłam. W ogóle to mały ma skazę białkową i nie wiem czy już próbować mu dawać jakieś obiadki z masełkiem? W ogóle chciałam mu dawać kaszki, ale on bardzo niechętnie do tego podchodzi. Dawałam mu na swoim mleku, chciałam sztuczne jakieś, ale w ogóle nie mam rozeznania jakie wybrać. Lekarka mówiła, żebym kupiła hypoalergiczne, ale boję się, że znowu go wysypie. Nie wiem mam mętlik w głowie, chcę jakoś 2 karmienia wprowadzić inne niż moje mleko, ale ciężko nam idzie. W ogóle butelka mu śmierdzi. Na razie nauczył się pić z niekapka TT. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie powrotu do pracy

Lila pięknie wyglądasz Cudowna sukienka, figura modelki, no i bardzo podobają mi się Twoje włosy. Pozazdrościć Udanego wyjazdu, pogody życzę

Castillia śliczny synio Na zdjęciach nie wygląda na niewyspanego i zmęczonego


Filka a czemu odstawiasz od piersi? Ja bym chciała karmić do roku czasu, oczywiście jak się da.

Kamyku próbowaliśmy suszone śliwki z jabłkami z Gerbera i ruszyły małego

U nas dziś dzień marudzenia. Na pewno upał swoje zrobił, bo mało jadł i dużo pił. Wieczorem jak trochę się ochłodziło jakaś śrubka w tyłku mu się przekręciła i szalał jak zły Chyba nam zęby idą kolejne, bo dziś cały dzień łapa w buzi i tak jakby chciał wyciągnąć te ząbki co ma.
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:56   #1495
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Mój też taki marudny dzisiaj, że jeśli jutro też taki będzie to wyjde z siebie... Masakra sąsiadka mnie pocieszyła, że jej córka była taka marudna do roku
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:17   #1496
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Castilla piękne zdjęcia!!!

Kamyk dobrze,że z Paulinką lepiej.

piszecie o śliwkach, ja mojemu jeszcze nie dawałam, w tym tyg musze mu wprowadzić. poza tym daje mu deserek, mały słoiczek np ziemniak z dynią i duży np indyk z marchewką. czy uważacie że za dużo mu daję???no i pierś daję, mam nadzieję,że nie stracę pokarmu, bo chciałabym conajmniej do roku.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:27   #1497
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Kamyk, Kancia dobrze, ze z Waszymi maluchami juz lepiej

aldii a co to za sen byl?? Hmmm, Szymek dziewczynka.... hmmm nawet potrafie sobie wyobrazic, bo te jego dluuuugie rzesy i cudne oczka Tylko od pasa w dol by sie nie zgadzalo

lila woooooooow!!!! Ja tez sie podpinam pod to co dziewczyny juz napisaly, wygladasz przepieknie!!!! Milych wakacji

filka za 7 miesiaczkow

castilia Olus z ta swoja slodka minka I brawa dla Bertana za poprawe

A my bylismy dzis u znajomej, ktora jest na urlopie w gorach, cudna pogoda, bylo super Te zdjecka i z parku postaram sie jutro wkleic

Szymek cos ma od kilku dni jakis katarek, tak mi sie wydaje... I cos czasami pokasluje. Idziemy w srode do lekarza na kontrole w zwiazku z ta anemia, wiec tez go obslucha.
A ja dzis po tej wycieczce padam, zero kondycji, jakas w ogole taka slaba jestem. Tez chyba sie lekarz i badania klaniaja...
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:57   #1498
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Jutro do pracy. Nie chcę . Chcę być z Adasiem w domku
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:04   #1499
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

LASKI napisze ktoras z was jaki macie jadlospis waszych maluszkow?
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:06   #1500
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Hej laseczki

Wróciliśmy z działki, więc jestem nieco padnięta. Przejrzałam kilka stron ale wszystkiego nie dam rady

Współczuj biednym chorowitkom i mamusiom marudków

Coś z postów kojarzę, że Piotruś Zebry ma ząbka

Wszystkie skarbusie śliczne (piękny uśmiech Olusia Castilii). Lila przyłączam sie do zachwytów innych mamusiek.
No i oczywiścieza zaległe i obecne miesięcznice

Współczuję nieciekawych sytuacji po powrocie z pracy i trzymam kciuki za świeżo powracające

Co do odstawiania od piersi, to z Michałem nie brałam żadnych tabletek tylko po prostu coraz rzadziej karmiłam i teraz też tak samo będzie z Maćkiem.

Mały przez te upały też mniej je, ale na szczęście sporo pije i często mu zmieniam pieluchy. Skubaniec lubi wstawać opierając się o kosz z zabawkami, a jak nie stoi to sobie kleczy oparty o ten kosz i wygrzebuje co raz to nową zabawkę i próbuje czy jest lepsza od poprzedniej, choć w dalszym ciągu ma tylko 2 zębale

no i nie mogłam nie zacytować
Addicted - zabierz mnie na działkę - skoszę Ci trawę
[/QUOTE]

Trawa już skoszona, ale zostały jeszcze drzewa do wycięcia, więc jak nadal jesteś zainteresowana to zapraszamy

Lecę sie kąpać
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.