Maturzystki 2007 :D cz. III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-05, 23:53   #1711
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

kozak ze mnie dostalam 4 z socjologii a nic sie nie uczylam mistrzunio

buziaki na mikolaja prosto od Martynki, krolowej rospusty
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 15:33   #1712
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 069
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Ja myślałam, że tu zobaczę 40 stron do przeczytania a tu takie pustki...
U mnie wszystko się dzieje szybko. Za szybko.
Studiuję sobie spokojnie
Pozdrawiam
Kajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 18:42   #1713
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

bo dziewczynki maja lenia albo nei wiem co

to ja moze troche podkrece atmosfere... ostatnimi czasy zabawiam sie z kolega z uczelni i problem w tym, ze on ma dziewczyne - <czas na bluzgi z waszej strony - nie bójcie sie,nie obraże sie>-, ja powiem szczerze ze pierwszy raz jak sie z nim calowalam to na prawde traktowalam to jako tak po kolezensku, zreszta nadal to tak traktuje ale na prawde nie umiem sie powstrzymac :/ i co impreza to gdzies znikamy, aha zeby nie bylo - duzo tez rozmawiamy. Jest po prostu kosmiczna chemia miedzy nami na ktora nie ma rady

ale jak sobei pomysle o tym ze on ma dziewczyne, to kij z tym ze jest beznadziejnym pajacem i po raz kolejny udowadnia jacy są samce, ale mi samej jest tak glupio z tym... nie wiem co mi strzelilo do tego glupiego lba, mam wrazenie ze czasami jestem kompletnie pozbawiona uczuc :/

a tak poza tym to jest za***iscie
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 10:32   #1714
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 069
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

martina, ja Cię nie zbluzgam.
To on się powinien powstrzymywać skoro ma dziewczynę, a nie Ty
No, ale cóż... Możemy jedynie jej współczuć . Faceci to świnie
Kajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 11:24   #1715
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

A ja dostałam 4 z logiki i jestem zwolniona z kolokwium A jak Ja to mam szczęście
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 11:58   #1716
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

no to jak się chwalimy to się chwalimy :P dostałam 5 z kolokwium z fizyki (ja Boże ja i fizyka i to na polibudzie ) ,z matmy też i z chemii też :P ścisły umysł ze mnie wychodzi

martina jakie wyrzuty sumienia ,coś Ty baw sie póki możesz i używaj życia :P w końcu studia to ostatni taki beztroski czas w życiu :P A martwić to się powinna jego dziewczyna ,że ma takiego kochającego faceta A swoją drogą może oni po prostu do siebie nie pasują i lepiej byłoby mu z Tobą ?
a co do moich meeenów to katastrofa jak zwykle ;d raz umówiłam sie na spotkanie ,to powiedział w ostatniej chwili ,że nie może bo jest zmęczony i musi jechać do domu ,a następny razem jak już byłam w umówiony miejscu napisał ,że zaspał i będzie ciężko mu się wyrobić zarąbiście nie ?
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 12:57   #1717
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 069
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Jakie oceny łapiecie O maj gad Gratulacje
Kajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 14:17   #1718
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

a ja sie tylko przywitajm
i wszytsko dalej sie wali w moim zyciu..
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 18:52   #1719
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

ja mam dziś lenia i źle mi z tym
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 19:27   #1720
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 069
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Liii...
A mnie do szału doprowadza wizja Świąt...Jakoś źle mi się kojarzą...
Kajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 19:36   #1721
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

też nie lubię świąt.... jeszcze jak byłam młodsza, to potrafiłam się nimi cieszyć, teraz są dla mnie tylko pretekstem do kłótni. niepotrzebną bieganiną itp..
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 20:48   #1722
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

ej dziewczyny ale chyba byscie nie chcialby byc na miejscu tej dziewczyny ... kumacie o co mi chodzi tym bardziej ze mi ktos tez tak kiedys zrobil i tym bardziej mi glupio

liii - rozwin problem

a swieta? ja lubie ale juz teraz nie zwzgl na rodzinne uroczystosci tylko mozliwosc spedzenia fajnie czasu ze znajomymi. ot po prostu wyroslam z tego


chryste panie ale mam lenia
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 21:06   #1723
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

martina, jeżeli miałaś podobną sytuację, to tym bardziej powinnas zrozumieć tą dziewczynę... wydaje mi się,że gdyby ten koleś nie chciał być z nią, to by z nią zerwał, a to,że z tobą kręci na boku jest nie fair w stosunku do was dwóch. ją zdradza, tobie natomiast może dać jakieś nadzieje, jeżeli tobie na nim zależy.
z drugiej strony jeżeli dla ciebie to jest tylko zabawa i nie wiążesz zbyt dalekich planów z tym chłopakiem, to jeżeli jemu zacznie zależeć, to krzywdzisz jego...
taka nowela brazylijska
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 12:05   #1724
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

martina skomplikowane to wszystkko. facet mnie zostawil jeszcze nie do konca bo niby potrzebuje czasu eh glupiec z niego.
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 15:25   #1725
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

matko boska, dziewczyny jakie oceny . ja to poki co na 3 , 4 lecę i dobrze mi z tym i tak ucze sie prawie tyle co nic wiec nie narzekam . naszczescie nie trafilam do grupy kujonów , w ogóle poł grupy z chemii nie zaliczyło z ćwiczeń i musi pisac wyjsciówke.. ja naszczescie nie. uffff

martina@ : no nieźle . kurcze z jednej strony no to studia to czas zabwy, wiec powinnas szaleć i sie nie martwić .. no ale z drugiej jakos tak glupio. no nie wiem. ja bym tak chyba nie mogła

ale poki co w moim zwiazku raczej wszystko sie pomysle układa, wiec nie zawracam sobie głowy takimi sprawami
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 18:32   #1726
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Martynko skoro miałaś podobną sytuację to może lepiej zakończyć tą znajomość na stopie czysto koleżeńskiej.

Ja wczoraj byłam z TŻtem w PUBie na urodzinach jego kolegi z drużyny siatkarskiej Fajnie się bawiłam,tymbardziej,że ostatnio nigdzie nie chciało mi sie chodzić Jak wracaliśmy to troszkę zgłodniałam i poszliśmy do a-Petit w podziemiach,ale i tak nie zjadłam całej tej kanapki
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 18:44   #1727
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

mam kompa w naprawie, więc od jakiegos czasu umieram, bo jestem cholernie uzależniona, ale mój kochany tatuś załatwił mi laptopa z firmy, zaraz nadrobię to, co straciłam
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:28   #1728
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

jak mi sie strasznie nudzi;/ w sobote bylam na targach slubnych i bylo suuuuper poogladalam suknie slubne i jakies wieczorowe BYly pokazy zespolow<super grali!!!!!> makijazu, paznokci i takich tam Najbardziej podobala mi sie fontanna z ktorej wyplywala czekolada i mozna bylo jesc truskawki z czekolada <mniam> zalapalismy sie tez na degustacje ciast hehe Potem tz zabral mnie na lyzwy i wrocilam okropnie obolala ....
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:57   #1729
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

uuu dziewczyny jaki zastój:P
zazdroszcze Wam ocen, bo u mnie z tym klapa...
zazdroszcze Wam podejścia do życia, bo u mnie z tym klapa...chociaż ogólnie rzecz biorąc jestem optymistką, ale tez niestety idealistką, więc trochę mnie zderzenie ze światem rzeczywistym zaskakuje na każdym kroku:|
matkoo byle do sylwestra, chce już nowy rok, bo ten był tak *******, że odechciewa się wszystkiego...właśnie dostałyśmy z dziewczynami wymówienie z mieszkania przed świętami po prostu extra, bo nie będziemy miały gdzie mieszkać, z mieszkaniami jest bardzo ciężko szczególnie teraz...a najlepsze jest to ze mamy się wynieść do 10 stycznia:P a dwie z nas mają 11 urodziny po prostu żyć, nie umierać, tak mi się wszystko świetnie układa
Liiii ja Ci radzę...olej Go!!! byłam/jestem(już chyba na szczęście nie) w identycznej sytuacji!!! skoro On się waha i mówi o tym, to niewarto marnować na Niego czasu, nie jest Ciebie wart!! jak chcesz to dawaj na PW, ja z chęcią popiszę bo mam taką zasadę, że na forum nie piszę za dużo o moich prywatnych sprawach, ale może Tobie pomogę troszkę, skoro sobie nie potrafię:P
choć i tak mam nadzieję, że całkeim nieźle sobie radzę jak na te wszystkie cudowności, które mnie spotykają non stop
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 12:11   #1730
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

wyganianie studentów do 10 stycznia jest chyba dosyć popularne w Warszawie :/ moją kumpelę i jej chłopaka rok temu tak wyrzucili z mieszkania. Na szczęście przez znajomości udało się znaleźć kawalerkę i się stamtąd wynieśli. Ale też nie było za różowo, bo gdzieś w okolicach maja okazało się, że są.. prusaki. Wytrzymali do lipca, teraz mieszkają w tym samym bloku co ja to właśnie u nich pierwsze 2 tygodnie spędziłam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:51   #1731
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Co do mieszkan- to chyba jakas plaga Mnie nikt nie chce wyrzucac ale ja sama chce stąd uciekać. Prusaków nie mam ale grzyba na scianach- owszem. jest straszna wilgoć.. fuu i w ogóle. Szukam czegos z dwoma dziewczynami ale mozna siksowac- chwytaja mieszkania niczym we wrzesniu przed studiami- jedni wyprowadzjaa sie z akademikow innym sie nie podoba tam gdzie mieszkaja- ofert troche jest ale jak widac dwa razy tyle chetnych. rano kupujemy gazete o 11 dzwonimy i juz nieaktualne.. Fajnie by bylo jakbysmy cos znalazly do swiat ale szczerze to wątpie..
To tyle..
Czytuje was caly czas ale jakos nie mam o czym pisac U mnie ok- leci z dnia na dzien- coraz szybciej- nim sie obejrzalam a tu juz zaraz swieta- najgorsze ze nie mam zadnych, podkreslam- zadnych planow na sylwka
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:49   #1732
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

mnie dzisiaj mama wkurzyła.. mija dzisiaj pół roku z TŻtem, więc przyjeżdża do mnie. mama dzwoni i pyta czy mogę dzisiaj wrócić. mówię, że nie - obraziła się. jutro rano wsiadam w pociąg i jadę do domu myć okna :/ wracam w środę wieczorem. To, że planowałam ten tydzień poświęcić na przygotowania do sobotniej parapetówki, bo nikt nie chce mi pomóc, nikogo nie obchodzi... Przyjadą sobie rodzice i ich znajomi zadowoleni i pewnie jeszcze będą się wszystkiego czepiać..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:11   #1733
Kajeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kajeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 069
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

A ja dzis umieram...Dostałam okres...Wymiotuję z bólu..Takiej masakry to jeszcze nie przeżyłam....
Ale +4 z słówek dostałam
Kajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:31   #1734
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

kajeczka biadaku
co do mieszkań, to u nas bardzo dużo osób musi sie wyprowadzić do świąt/ nowego roku itp. jakaś plaga panuje. Ja na szczescie na razie nie muszę, chociaż tak czy siak szukam jakiegos mieszkania
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:35   #1735
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Ojej Kajeczko trzymaj sie jakoś Najlepiej połóż się i może sie przespij A ocenki gratuluję
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 08:00   #1736
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Ja na szczęście nie przeżywam horroru wyrzucania z mieszkania. Mam bardzo ładne, duże i przestronne mieszkanie 3 pokojowe dla 4 osób (ja mam pokój sama, chociaż przechodni, to wcale mi to nie przeszkadza), świeżo wyremontowany. Właściciel - przyjemny staruszek. Jeśli się chce coś zrobić w mieszkaniu, w celu dostosowania go do swoich potrzeb, wystarczy mu powiedzieć, a on zaraz to zrobi. Przyniósł nam półkę do łazienki, zrobił półkę do mojego pokoju, przymocował szafkę do ściany, żeby nie spadła mi na głowę, ogólnie bardzo przyjemnie

W dodatku wczoraj przyszedł po czynsz i przyniósł pierwsze rachunki, 229zł za gaz to nie mało (mamy piecyk gazowy), plus śmiesznie niski rachunek za prąd, aż 30zł Także na 4 osoby wyszło 65zł za rachunki, które przychodzą co 2-3 miesiące^^ Jeszcze powiedział nam, że za wodę nie będziemy w ogóle płacić, bo jej za dużo nie zużywamy (mija się to zupełnie z prawdą, haha ;-D).

All in all, jestem zadowolona Net za 2 tygodnie będzie, nic do szczęścia mi nie brakuje, no może faceta ;]

Aleeeee, w piątek idę z dziewczynami do półgejowskiego klubu, mamy zamiar poderwać jakichś facetów ;D
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:31   #1737
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

to macie bardzo przyjemnego właściciela mieszkania,tylko pozazdrościć
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:43   #1738
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

mam takiego lenia że to jest niepojęte... zapisałam się na darmowe 1,5 godzinne warsztaty z hip hopu i nie chce mi się na nie iść :/ masakra, po prostu na zime najchętniej zapadłabym w sen rzeź po prostu

mam koło z rosyjskiego w piątek na 10 :/ a chciałam iść na impreze i dupa. Zaraz zaczynam się cos uczyć, bo postanowiłam być systematyczna

i zaczynam robić liste noworocznych postanowien - zawsze sprawia mi to dużo radości


Do dupy u was z tymi mieszkaniami... a podpisywalyscie umowe? Generalnie smieszą mnie tacy ludzie, ja mam 19 lat i jestem bardziej odpowiedzialna... przeciez nie mozna ludzi wywalac tak z dnia na dzien! zenada. MAm znajomych, którzy wiedzą ze beda musieli sie wyprowadzic, ale dopiero pod koniec roku akademickiego.

Oceny u mnie takie różne ale juz dzisiaj zaczynam naukę na piątkowe koło z rosyjskiego


Liii - posłuchaj, co mówi mi.a. Z resztą, każdy uczy się na własnych błędach ale po co - jak chłopak nie jest zdecydowany to badź madrzejsza od niego, wyjdziesz z tego z honorem i po raz kolejny powtórzę, że facetów jest 3 mld na świecie ! nie trzeba, a wręcz nie opłaca się trzymac się jednego

ja wiem, ze sentyment, że uczucia, że miłość, ale MYŚL O SOBIE. Sama widzisz, jak to wszystko na Ciebei wpływa i nie wmówisz ani mi, ani reszcie dziewczyn, że do budujące doświadczenie Trzymaj sie ciepło i pomyśl chociaż troche o tym, co napisała mi.a i ja
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:39   #1739
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

Ja umowy nie podpisywałam- i wcale nie mam zmaiaru- na poczatku jak sie wprowadzalam byla mowa o umowie wiazacej- zadna ze stron nie moze jej zerwac przed okreslonym czasem- jak chce zrezygnowac z wynajmu to szuka kogos na swoje miejsce. A wlasciciel bez zadnych podstaw nie moze nas wyrzuc- zasady ok- ale o umowie duzo sie mowilo a jak doszlo co do czego to ucichlo i umowy nie ma. Nie przypominamy sie bo i tak chcemy sie wyprowadzic.. Jednak ludziom nie ma co zbyt ufac- umowa musi byc.. odpowiednia dla obu stron..
Wiec u mnie po staremu- zajecia jakies wyjscia i oczywiscie rpzynajmniej jedno mieszkanie dziennie do obejrzenia
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 19:52   #1740
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Maturzystki 2007 :D cz. III

dzieki dziewczyny mysle o tym ale to nie jest tak latwo niestety....
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.