dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-08, 14:12   #31
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Przeciez to oczywiste, ze dziewczyny na podforum beda Ci odradzac walczyc. Jak dla mnie brzmi prawie jak pytanie retoryczne
Mowia tak na podstawie wlasnych doswiadczen - byc moze gdyby kiedys nie walczyly, nie przymykaly oczu na wiele spraw - uniknelyby wielu przykrych sytuacji?

Nie wiemy czy ma harem kochanek na boku ale takie slowa w rozmowie z kumplem swiadcza o tym, ze nie tylko nie szanuje wlasnej dziewczyny ale i kobiet w ogole. Plus albo w glupi sposb szpanuje przed kumplami czyli jest niedojrzaly albo w przeszlosci "chodzil na dziwki". Autorka watku sama musi zdecydowac, czy chce zyc z takim czlowiekiem.

Wniosek na dzis (z okazji dnia kobiet): gdy facet jest mily, to chce cie przeleciec
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 14:44   #32
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

wspolczuje ci Musisz sama sobie poradzic... my mozemy tylko ci ewesprzec i wysluchac
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:12   #33
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

A rzuć go w cholerę, faceci są beznadziejni oczywiście są wyjątki
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:25   #34
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Nie załamuj się. Nie mówię, że nie ma problemu. Oczywiscie jest to z jego strony bardzo niedojrzałe, głupie i przede wszystkim krzywdzące Ciebie. Ale słowa to tylko słowa, z tych rozmów nie wynikało, ze rzeczywiście do czegoś doszło. Poczekaj na rozwój wydarzeń (podziwiam Cię za cierpliwość) a potem żądaj wyjaśnień. Nie skreślaj chłopaka z tego powodu.
Z tego co piszesz tworzycie szczęśliwy związek, jakieś fantazje czy popisywanie się przed kumplem to jeszcze nie tragedia. Ja wierzę, że on Ci to wszystko wyjaśni.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:37   #35
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Daj sobie spokój kobitko

skoro teraz już jest nieuczciwy...to pozniej bedzie tylko gorzej
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:55   #36
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Daj sobie spokój kobitko

skoro teraz już jest nieuczciwy...to pozniej bedzie tylko gorzej
Może i coś w tym jest. Ale bez przesady, nie skreśla sie człowieka przez jedną "wpadkę"- tzn przez jeden błąd. Trzeba spojrzeć na związek jako całość.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 18:12   #37
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
TO mnie nie dziwi. ale w innym znaczeniu niz Ciebie.
Mnie nie tylko nie dziwi, ale bylam praktycznie pewna, co przeczytam. Tym samym zero zaskoczenia.

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Mowia tak na podstawie wlasnych doswiadczen - byc moze gdyby kiedys nie walczyly, nie przymykaly oczu na wiele spraw - uniknelyby wielu przykrych sytuacji?
Ale kazac zrobic komus innemu, to co sie samemu nie zrobilo, to instrumentalne traktowanie czlowieka przez czlowieka.

I co dalej tak uciekac cale zycie? Przed kazdym, co nie ma piersi?
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Może i coś w tym jest. Ale bez przesady, nie skreśla sie człowieka przez jedną "wpadkę"- tzn przez jeden błąd. Trzeba spojrzeć na związek jako całość.
Pani blizej do Krakowa czy do Szczecina?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 18:59   #38
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W przypadku takich facetów nie ma o co walczyć. Dla nich wierność nie istnieje, co najwyżej potrafią dobrze udawać, że chcą być tylko z jedną kobietą. A po cichu skaczą w bok i co gorsze uważają, że mają do tego prawo i że to normalne (bo dziewczyna/żona jest coraz starsza, jest cały czas a przecież kochanie się do końca życia z jedną kobietą jest - wg nich - niezdrowe). Wcześniej, czy później on Cię zdradzi. Jak nie z tą, to z inną. Niestety wiele kobiet nawet nie podejrzewa, że wielu facetów, ich facetów, ma takie zdanie co do bycia ze sobą i wierności. Naiwnie sądzą, że misio by tego nie zrobił a nawet jak zrobił, to tylko raz bo się zapomniał. Nie bądź jedną z tych naiwnych, które potem całe życie muszą pilnować "misia" na każdym kroku, a po latach i tak zostają na lodzie, ostatecznie zostawione dla innej.

W pełni sie podpisuje pod ta wypowiedzią... jeśli on pisał takie coś na gg do kolegi to tym bardziej powinnaś być podejrzliwa.
I nie mów mu skąd o tym wiesz (gg) bo to tylko sprawi że będzie sie bardziej maskował przed tobą.

Kilka dni temu rozmawiałam z moja siostra.. rozstała sie z chłopakiem po 2 latach związku..
I tez było chrzanienie o wielkiej miłości, przytulanie się ale ona coś przeczuwała.. miał konto na fotce i zobaczyła jego druga twarz..
Kiedy odeszła od niego dowiedziała sie że przez cały okres związku on notorycznie ją zdradzał, nie było tygodnia żeby sie z jakaś nie przespał.. a jej wmawiał żeby poszła do psychologa skoro ma jakieś chore podejrzenia.
Nie myśl że to był skończony cham.. nie nie.. świetnie sie maskował, o tym jaki był dowiedzieliśmy sie po fakcie. Wszyscy sie nabraliśmy.
Uważaj kochanie żebyś nie cierpiała tak jak moja siostra..

"W imię miłości" nie może być wytłumaczeniem cichego przyzwolenia, strachu przed rozstaniem, twoich łez i twojej niepewność do końca życia z nim.
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:28   #39
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

No to ładnie, wspołczuje siostrze....
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:47   #40
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

tak.. ja tez jej współczuje.. tym bardziej że to był jej pierwszy chłopak i pierwsza romantyczna miłość dla niej.
Kiedy ona pisała do niego smsy że ja rani że zaraz po rozstaniu on poszedł na dyskotekę pierd... lic sie z jakąś dziewucha i przy wszystkich zgrywa biednego porzuconego faceta to potem jego kumple powiedzieli o tym Kasi.. że on czytał te smsy przy wszystkich i śmiał sie na całe gardło..
2 lata z nim była.. 2 lata!!
a ten pie...y alfons smiał pisac do mnie na gg że jest załamany.. a zaraz potem zmienił afront i powiedział bo ja potrzebuje dupy do j...bania wiecej niz raz w tygodniu na weekendy.

No sory że sie uniosłam ale jak widze podobne symptomy to mi sie scyzoryk otwiera.\
Facet który kocha swoja dziewczyne nigdy by nawet nie pomyslał o tym żeby podrywac jakaś inną. Takie jest moje zdanie.
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:50   #41
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
tak.. ja tez jej współczuje.. tym bardziej że to był jej pierwszy chłopak i pierwsza romantyczna miłość dla niej.
Kiedy ona pisała do niego smsy że ja rani że zaraz po rozstaniu on poszedł na dyskotekę pierd... lic sie z jakąś dziewucha i przy wszystkich zgrywa biednego porzuconego faceta to potem jego kumple powiedzieli o tym Kasi.. że on czytał te smsy przy wszystkich i śmiał sie na całe gardło..
2 lata z nim była.. 2 lata!!
a ten pie...y alfons smiał pisac do mnie na gg że jest załamany.. a zaraz potem zmienił afront i powiedział bo ja potrzebuje dupy do j...bania wiecej niz raz w tygodniu na weekendy.

No sory że sie uniosłam ale jak widze podobne symptomy to mi sie scyzoryk otwiera.\
Facet który kocha swoja dziewczyne nigdy by nawet nie pomyslał o tym żeby podrywac jakaś inną. Takie jest moje zdanie.
Zabić to mało... Nie dziwię, że się wściekasz...
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 21:01   #42
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

najgorsze jest to że on bardzo pojechał po jej psychice, ona do końca wierzyła że to jest jej wina, chciała o niego walczyć, pomóc mu. Robił z siebie taka ofiarę losu płakał i padał na kolana kiedy chciała z nim zerwać... a tym czasem jej własnej siostrze proponował nauke całowania.
Nikt nie mógł uwierzyć że człowiek może się aż tak zmienić..
Ale to nie zmiana. to po prostu doskonały kamuflaż.
Mam ochotę mu to wszystko wygarnąć na gg.. bo przychodził do mnie i mi smarkał w rękaw.. jaki to on jest nieszczęśliwy.. poczekam na bardziej odpowiedni moment.. i wtedy go dobije jego własna bronią.

Może jestem okrutna.. ale jakoś nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia.
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 21:05   #43
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Magnolia wspolczuje, takich to tylko za jajca wieszac. i masz racje, to nie chodzi o to ze oni sie zmieniaja, oni po prostu tak doskonale potrafia udawac.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 22:21   #44
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Wiecie... jak to czytam to mam ochotę dorwać się do telefonu i komputera mojego TŻ... Z jednej strony mysle ze nic złego bym tam nie znalazła... a z drugiej .... tyle się naczytałam na wizażu o tych potworach, że aż czuję taki niepokój w środku...
Pewnie każda z nas myśli że jej facet taki nie jest... no cóż... oby nie był.
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 08:28   #45
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
"W imię miłości" nie może być wytłumaczeniem cichego przyzwolenia, strachu przed rozstaniem, twoich łez i twojej niepewność do końca życia z nim.
Ale to o czym piszesz, to nie walka, ale DESPERACJA.
To wlasnie poddanie sie, dobrowolna przegrana.

***

Tak sobie podczytuje komentarze i nie moge wyjsc z podziwu nad ambiwalencja porad.

Najpopularniejsze to oczywista oczywistosc kultowe juz "rzuc go", a zaraz w tle - "ale nie posc pary, ze cokolwiek czytalas, bo on Ci hasla zablokuje"

To co maja juz nie byc ze soba, ale ona bedzie go nadal sledzic
Dyktafon i ukryte kamery w kazdym pomieszczeniu domu + podsluch w pracy lub szkole ( w zaleznosci czym sie zajmuje na codzien) + stala wspolpraca z FBI

Bo przeciez facetow z ktorymi sie juz nie jest trzeba kontrolowac na maksa.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 08:47   #46
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Najpopularniejsze to oczywista oczywistosc kultowe juz "rzuc go", a zaraz w tle - "ale nie posc pary, ze cokolwiek czytalas, bo on Ci hasla zablokuje"
Reno, pijesz do mnie?
I nie piwo mam tu na myśli.
Jeżeli chodzi o moje skromne "mła" ...
Co do ewentualnego puszczania pary z ust, zasugerowałam autorce możliwe konsekwencje.
Takie pewnie będą.
Nie wydaje mi się, żebym jej coś poradziła.
Zapytałam co rozwiąże jej problem.

Co Ty byś zrobiła na jej miejscu?

Czy ktoś mi wreszcie wytłumaczy na czym ma polegać ta walka?
Bo nadal nie rozumiem.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 09:07   #47
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Przede wszystkim powinnaś z nim porozmawiać, niektóre wizazanki piszą, że wtedy już nic się nie dowiesz, bo będzie kasował itd. dla mnie to trochę bez sensu. Ile można się męczyć, dusić w sobie.
Wiem, że faceci między sobą rozmawiają właśnie w taki sposób, zgrywają twardzieli itd. Taka ich męska psychika, ale sposób w jaki on się wyraził "dymać" znaczy, że nie szanuje kobiet.
Pogadaj z nim spokojnie, bez histerii, wysłuchaj go. A potem daj sobie czas, wyjedź na trochę, przeprowadz się, pokaż mu, że może cię stracić. I niech wtedy zdecyduje, czy chce walczyć, czy też woli jakąś nastkę. Myślę, że potrzebujesz dystansu. Bo to będzie w Tobie tkwiło, i jeśli on nie postara się o to, zebyś zapomniała o tym zdarzeniu, to nie widzę sensu w dalszym spotykaniu się z tym niedojrzałym facetem.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 09:30   #48
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

No ale jak sie kogos rzuci, to nie tylko sie nie ma dostepu do archiwum gg, ale takze do wielu rzeczy, ktore jego sa. W tym takze do niego samego.

Ot takie sa konsekwencje takiego czynu.
***

Backie, to ze ktos nie da nam gdzies hasla, nie oznacza, ze nie mozna go zdobyc w inny sposob. Chodzi wiec jedynie o sama celowosc - takiego faktu posiadania.

Walka to wg mnie dobre wzbrojenie, nie danie sobie wejsc na glowe rywalowi, ustalenie kto jest rywalem, o co walczymy (najczesciej ludzie walcza o wladze, wplywowosc), opracowanie strategii dzialania, no i przede wszystkim przemyslane dzialanie.

Na wojnie sie czasem obrywa rany, mozna ogolnie zginac, przegrac inna bitwe toczaca sie na inny terytorium o inne cele i z innym rywalem przez sam fakt nieobecnosci tam. Wiaze sie wiec to z duzym ryzykiem, dlatego warto zadac sobie pytanie czy nam sie to zwyczajnie oplaca?
***
Trudno mi pisac co bym zrobila w sytuacji, o ktorej nic praktycznie nie wiem.
Nawet nick autorki ma mi sugerowac co ja mam o tym myslec.
Ale ja naiwna nie jestem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 09:38   #49
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No ale jak sie kogos rzuci, to nie tylko sie nie ma dostepu do archiwum gg, ale takze do wielu rzeczy, ktore jego sa. W tym takze do niego samego.
Całkiem istotny szczegół.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Backie, to ze ktos nie da nam gdzies hasla, nie oznacza, ze nie mozna go zdobyc w inny sposob. Chodzi wiec jedynie o sama celowosc - takiego faktu posiadania.
Dla mnie to już Wyższa Szkoła Wywiadu Stosowanego.
Nie bardzo rozumiem celowości tego, że się nimi w ogóle wymienili.


Co do walki, pytanie było skierowane do autorki wątku w kontekście jej punktu widzenia.
Opisywanej sytuacji.
Ciekawe, czy doczekam się odpowiedzi...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 10:34   #50
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Faktycznie ciekawe. Facet sam daje na tacy klucz do miejsca, gdzie sa rzeczy nie dla oka jego wybranki.

No chyba, ze wlasnie chce, zeby ona to czytala

Gdzie tu logika?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:25   #51
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Założę się, że nawet przez myśl mu nie przeszło, że dziewczyna będzie z tego korzystać.

Sam fakt, że się tym podzielił powinien dla niej oznaczać, że nie ma nic do ukrycia, a co za tym idzie - nie ma sensu zaglądać, bo i po co.

A tu taka niespodzianka.
W przeciwnym wypadku, zakładam, że takich wpisów by nie było.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:51   #52
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Łatwo radzić, byś go rzuciła. Ale czasami warto coś wybaczyć.
Możesz poczekać i patrzeć na rozwój sytuacji, a później z nim porozmawiać, albo porozmawiać z nim od razu. W końcu sam dał Ci dostęp do swojego gg, sam czytał Twoje wiadomości, więc uważam, że nie ma prawa do pretensji, że czytałaś jego.
Zastanów się nad Waszym związkiem, nad jego sensownością.
Kiedyś trafiłam na bardzo niepokojące rzeczy na gg mojego faceta. Też miałam do niego dostęp.
Wybaczyłam. Nie żałowałam.
Czasami warto.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 15:08   #53
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale kazac zrobic komus innemu, to co sie samemu nie zrobilo, to instrumentalne traktowanie czlowieka przez czlowieka.
1. Nie wiemy, co dana wizazanka zrobila w swoim zyciu.
2. Forum od tego jest - by obiektywnie wypowiadaly sie osoby niezwiazane emocjonalnie z dana sprawa.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
I co dalej tak uciekac cale zycie? Przed kazdym, co nie ma piersi?
Chyba dawno po tylku nie dostalas

Gdy ludzie czuja sie pewnie w swoich zwiazkach, nie prosza o rady na forum internetowym - to raz. Dwa - gdyby sprawa byla niejednoznaczna - pojawilyby sie pojedyncze glosy broniace Tzta autorki watku. To nie jest problem dotyczacy roznicy pogladow - ktory dzieki kompromisom mozna rozwiazac.

Rowniez jestem przeciwna drastycznym rozwiazaniom w takiej sytuacji i uwazam, ze rady "rzuc go"/"zacznij inwigilowac" nie sa przemyslane. Niemniej imo cala ta sytuacja nie stawia Tzta autorki watku w najlepszym swietle - nie z powodu potencjalnej zdrady ale jego stosunku do kobiet.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 15:17   #54
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Tak sobie podczytuje komentarze i nie moge wyjsc z podziwu nad ambiwalencja porad.

Najpopularniejsze to oczywista oczywistosc kultowe juz "rzuc go",
masz jakiś inny pomysł, może lepszy ?
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:26   #55
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Faktycznie ciekawe. Facet sam daje na tacy klucz do miejsca, gdzie sa rzeczy nie dla oka jego wybranki.
No chyba, ze wlasnie chce, zeby ona to czytala
Gdzie tu logika?
A może dla niego ta rozmowa była po prostu na tyle mało ważna, że nie pomyślał iż może z tego wyniknąć problem?
Dlatego nie skasował jej, ani nie pozmienia ł haseł?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 18:15   #56
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

moim zdaniem facet który pisze koledze że ma ochotę przelecieć 17 stke lub dwie..
hmm no faktycznie mi to wróży wielką miłość do grobowej deski a jak..
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:19   #57
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Założę się, że nawet przez myśl mu nie przeszło, że dziewczyna będzie z tego korzystać.
Moze nie wiedzial, ze w ogole rozmowy sie archiwizuja
Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
2. Forum od tego jest - by obiektywnie wypowiadaly sie osoby niezwiazane emocjonalnie z dana sprawa.
Tak te osoby nie sa zwiazane emocjonalnie z dana sprawa, ale sa zwiazane z innymi wlasnymi sprawami, zupelnie nie nawiazujacymi do tej, moze nieznacznie podobnymi, ale jednak zupelnie innymi. Tym samym kazdy pisze o innej sytuacji niz ta, ktora jest tematem watku.
Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Chyba dawno po tylku nie dostalas
Nie popieram edukacji przez bicie
Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Gdy ludzie czuja sie pewnie w swoich zwiazkach, nie prosza o rady na forum internetowym - to raz.
O kazdy zwiazek trzeba dbac.
Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Dwa - gdyby sprawa byla niejednoznaczna - pojawilyby sie pojedyncze glosy broniace Tzta autorki watku.
Zgadzam sie z tym, ze sprawa jest jednoznacznie przedstawiona. Czuje sie jakby mi ktos nie tylko podal na tacy, ale nawet probowal karmic.
Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
masz jakiś inny pomysł, może lepszy ?
To nie do mnie nalezy decyzja.
Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
A może dla niego ta rozmowa była po prostu na tyle mało ważna, że nie pomyślał iż może z tego wyniknąć problem?
Dlatego nie skasował jej, ani nie pozmienia ł haseł?
Ja myslalam, ze juz w przedszkolu chlopczyki wiedza, ze dziewczynki nie lubia, jak ich ulubiony kolega ciagnie za warkocz inna kolezanke
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:22   #58
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tak te osoby nie sa zwiazane emocjonalnie z dana sprawa, ale sa zwiazane z innymi wlasnymi sprawami, zupelnie nie nawiazujacymi do tej, moze nieznacznie podobnymi, ale jednak zupelnie innymi. Tym samym kazdy pisze o innej sytuacji niz ta, ktora jest tematem watku.
Zgadza sie - ale poza relacjami autorki watku nie mamy zadnych innych zrodel. Nawet gdyby zdecydowala sie na publikacje owej nieszczesnej rozmowy tu na forum - ciezko byloby ktorejkolwiek z nas stwierdzic, co dokladnie autor mial na mysli. Stad tez dziewczyny korzystaja z innych, pomocniczych zrodel jakimi sa ich wlasne badz ich znajomych przezycia, by ustalic mozliwe konsekwencje konkretnych decyzji autorki watku.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
O kazdy zwiazek trzeba dbac.
Nie zrozumialysmy sie. Konflikty w zwiazkach zawsze beda. Nie napisalam, ze w udanych zwiazkach ludzie spoczywaja na laurach - ale potrafia ze soba rozmawiac, rozwiazywac konflikty, znaja potrzeby swojego partnera.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja myslalam, ze juz w przedszkolu chlopczyki wiedza, ze dziewczynki nie lubia, jak ich ulubiony kolega ciagnie za warkocz inna kolezanke
Nie zdziwilabym sie, gdyby kilka rozmow wczesniej pisal do kumpla: "wczoraj dymalem swoja kobiete, stary ale jazda byla". Nie byloby dla mnie zaskoczeniem, gdyby dla niego dymanie bylo jak najbardziej stosownym okresleniem w stosunku do ktorejkolwiek kobiety. Wielu mlodych mezczyzn uwaza, ze kobieta "sluzy" do dymania, chodzenia za raczki i pokazywania sie z nim na imprezie. Nie sa to moje wymysly - przebywanie w meskim srodowisku poszerza swiatopoglad
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 22:32   #59
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Zgadza sie - ale poza relacjami autorki watku nie mamy zadnych innych zrodel. Nawet gdyby zdecydowala sie na publikacje owej nieszczesnej rozmowy tu na forum - ciezko byloby ktorejkolwiek z nas stwierdzic, co dokladnie autor mial na mysli. Stad tez dziewczyny korzystaja z innych, pomocniczych zrodel jakimi sa ich wlasne badz ich znajomych przezycia, by ustalic mozliwe konsekwencje konkretnych decyzji autorki watku.
I mi stanely rozne sytuacje z mojej przeszlosci przed oczami. Stad mnie to zupelnie nie dziwi. Wrecz powiedzialabym, ze to odniesienie jest naturalne.

Chodzi tylko o to na ile jestesmy swiadomi, ze piszemy o samych sobie i co z ta wiedza uczynimy.

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Nie zrozumialysmy sie. Konflikty w zwiazkach zawsze beda. Nie napisalam, ze w udanych zwiazkach ludzie spoczywaja na laurach - ale potrafia ze soba rozmawiac, rozwiazywac konflikty, znaja potrzeby swojego partnera.
Ale ja wlasnie o tym. To ze ktos nie chodzi do lekarza, oznacza, ze zawsze jest zdrowy? Albo ten co chodzi, ze za kazdym razem byl ciezko chory?

Nic zlego jest w szukaniu lekarstwa w roznych aptekach. Co najwyzej ktos uzna, ze tutaj nie znajdzie recepty i pojdzie do innej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:08   #60
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: dac sobie z nim spokoj czy walczyc??? ;(

Rena..chyba szukasz dziury w całym. Dziewczyna prosi o radę to ją dostaje, nie musi nic robić tak jak my chcemy bo my nic nie każemy. I nie muszę mieć doświadczenia z takim facetem żeby wiedzieć,że jeśli ma chęć ją zdradzić i pisze o tym kumplom to najprawdopodobniej to zrobi...

... zresztą każdy związek jest inny i indywidualny wiec o każdej radzie na forum intymne mogłabyś pisać,że to instrumentalne traktowanie człowieka....bo nikt przecież nie przeżył na własnej skrórze konkretnie tego co inny człowiek...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.