szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 23:58   #31
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

A tak z innej str. wymieniacie tu "gladiatorki" wywniaskowalam ze chodzi o buty ale niby jakie to? sandały przypominajace podeszwe z rzemykami? czy to cos innego?
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 00:08   #32
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

sandaly z cholewka z rzemykow.. jakos tak
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 00:23   #33
Linn4
Raczkowanie
 
Avatar Linn4
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 244
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

A jakie fasony spodni proponujecie?
__________________


Linn4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 00:30   #34
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

ahaa.. milo wiedziec... slysze coraz dziwniejsze nazwy, roznych czesci garderoby..
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:03   #35
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Ja jeszcze nawiązując do tych małych torebek, o których pisałam na poprzedniej stronie, oczywiście, że mam własne zdanie, macie rację, dzięki że mnie sprowadziłyście do parteru Zapytałam, bo nigdy nie śledziłam mody, ostatnio tak mnie ktoś obsmarował, że powinnam się za siebie wziąć, że aż nie wiedziałam co odpowiedzieć i uciekłam.
Taka ze mnie szara mysz.
Biorę się za siebie
No i nie założę nigdy nic, co mi się nie będzie podobało. W sumie chyba o to chodzi;]
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 11:40   #36
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

A mnie przerażają kolejne wątki pod tytułem "jeszcze modne?, nosić?" Mnoży się tego jak grzybów po deszczu. Czy dziewczynom naprawdę brak inwencji? Ja się kocham w tunikach hippi i wisi mi czy modne, czy komuś się podoba, czy będą ludzie kręcili nosami. Teraz zastanawiam się nad kolorowymi sandałami na wiosnę-lato na 11-centymetrowym obcasie. To dżinsów jak znalazł i choć cały Radom by zwiał od nich pewnie bo passe podejrzewam, to mnie interesuje tylko czy nie zaryję gdzie nosem o ziemię. Bo, cholera, wysoki ten obcas...
I nie znoszę ołówkowych spódnic. W dalszym ciągu noszę "cygańskie". Właśnie sprawiłam sobie dwie kolejne...
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:24   #37
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
i zdecydowanie nie ma co plakac - im wiecej brzydkich kobiet, tym ja jestem na ich tle ladniejsza
Moze ladniejsza, ale w Twoich oczach. W oczach kogos ktos moze byc ladniejszy na Twoim tle. Wydaje mi sie ze grunt to dobrze sie czuc w swoich ciuchach, watpie zeby ktos slepo podazal za moda i kupowal cos co mu sie nie podoba bo to jest modne. Osobiscie nie znam takich osob i w ogole takie myslenie o osobach "modnych" jest dla mnie dziwne. A juz wywyzszanie sie z powodu "nie podazania za moda" - no comment.

Swoje zdaniem swoim zdaniem, ale mnie srednio przekonuje podejscie "bede na sile oryginalna i bede nosila tylko to co jest "niemodne" "

A co do osob radzacych sie: czy wy nigdy nie macie dylematow? jak kupujecie tylko to co wam sie w 100% podoba to gratuluje, ja spotykam takie rzeczy raz na rok.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 12:42   #38
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Moze ladniejsza, ale w Twoich oczach. W oczach kogos ktos moze byc ladniejszy na Twoim tle. Wydaje mi sie ze grunt to dobrze sie czuc w swoich ciuchach, watpie zeby ktos slepo podazal za moda i kupowal cos co mu sie nie podoba bo to jest modne. Osobiscie nie znam takich osob i w ogole takie myslenie o osobach "modnych" jest dla mnie dziwne. A juz wywyzszanie sie z powodu "nie podazania za moda" - no comment.

Swoje zdaniem swoim zdaniem, ale mnie srednio przekonuje podejscie "bede na sile oryginalna i bede nosila tylko to co jest "niemodne" "

A co do osob radzacych sie: czy wy nigdy nie macie dylematow? jak kupujecie tylko to co wam sie w 100% podoba to gratuluje, ja spotykam takie rzeczy raz na rok.

troche wiecej dystansu do wszystkiego wokolo i mniej powagi w zyciu zycze
gdybym mogla kupic wszystko co mi sie podoba, wydawlabym miesiecznie ok 5tys zl na ubrania, glownie te niedostepne u nas, latalabym na zakupy do kanady, londynu
jest tyle pieknych rzeczy, na ktore mnie nie stac, ze ciezko mi patrzec na te, ktorych nie jestem pewna
mam wybor kupic to co mi sie podoba, albo to co jest modne.. pewnie gdybym miala do rozpiep*zenia 25tys zl na ciuszki, to kupowalabym modne, niemodne, ladne, nieladne, a co mi tam, jak nie zaloze, to wyrzuce, ale jesli mam wybierac modne, nowe, a sliczne, wymarzone, to wybor jest bardzo prosty

kiedy moje ukochane rzeczy robia sie na chwile modne, ciesze sie, bo robie zapasy takich ciuszkow, w koncu moge je dostac w sklepie

oryginalnych na siłę szczerze mowiac nie znam wcale (chyba, ze sa urodzonymi aktorami i tak sie cudownie maskują), za to ofiar mody pare poznalam "nigdy tego nie zaloze!" i za miesiac wedruje z ta rzecza, bo koelzanki ja przekonaly, ze taka sliczna

jak na cos mowie "nigdy" to zmienia mi sie gust minimum po paru latach, w zmiane parotygodniowa jakos nie wierze

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-17 o 12:48
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:19   #39
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Nie wydaje mi sie zeby ktos kto ma 25tys na ciuchy przychodzi na wizaz i sie pyta, czy kupic ta kurteczke za 15 tys, bo nie jest przekonany a wlasnie problem polega na tym, ze "nas" nie stac na takie rzeczy, i gdy cos potrzebujemy musimy wybierac z tego, co nam sie jednak do konca nie podoba, i stad rodza sie watki typu "ladne?kupic?".

Jesli znasz takie ofiary mody to wspolczuje, ale mysle ze jednak nie ma co szufladkowac, ze jak ktos jest modnie ubrany to jest od razu taka ofiara.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:27   #40
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

pewnie, ze nie
ale jak idzie od gory do dolu żona modna, to skojarzenia nasuwaja sie same
chyba,ze faktycznie przyjac wersje,z e kobiety leja na to, co nosza i kupuja co jest, a po prostu da sie w tym wyjsc, to by wyjasnialo dlaczego mijalam dziesiatki identycznych kurteczek ze skory ze sciagaczem np

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-17 o 13:30
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:48   #41
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny
oplacam niestety swoja dosadność absolutnym brakiem koleżanek (nie umiem klamac w oczy, dyplomacje mam rozwinieta na poziomie "trudno mi powiedziec wiesz ,zupelnie nie w moim stylu")

a z AG nie mam za duzo wspolnego, to raczej grupa od plotkowania niż wierne odwzorowywanie zdjec (za to jestem wielka fanka wszystkiego co sie swieci i smierdzi arabami )
i zdecydowanie nie ma co plakac - im wiecej brzydkich kobiet, tym ja jestem na ich tle ladniejsza
No to mamy coś wspólnego kocham orientalną biżuterie , szale,chustki w orientalne wzory.Dlatego mogę to powiedzieć ja też kocham dodatki co śmierdzą arabami i Indiami

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-02-17 o 14:53
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 14:56   #42
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
No to mamy coś wspólnego kocham orientalną biżuterie , szale,chustki w orientalne wzory.Dlatego mogę to powiedzie ja też kocham dodatki co śmierdzą arabami i Indiami
no to znajdziesz pare perełek (moim zdaniem) w nowym quelle, glownie katalog scena mody (zloto plus biel, zdobione lamowki dekoltow wzorami z cekinow, takie typowe tuniki z ozdobonymi dekoltami i rozcieciem z przodu od dekoltu, polaczenia fuksji z fioletem, troche turkusu)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:44   #43
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Moze ladniejsza, ale w Twoich oczach. W oczach kogos ktos moze byc ladniejszy na Twoim tle. Wydaje mi sie ze grunt to dobrze sie czuc w swoich ciuchach, watpie zeby ktos slepo podazal za moda i kupowal cos co mu sie nie podoba bo to jest modne. Osobiscie nie znam takich osob i w ogole takie myslenie o osobach "modnych" jest dla mnie dziwne. A juz wywyzszanie sie z powodu "nie podazania za moda" - no comment.

Swoje zdaniem swoim zdaniem, ale mnie srednio przekonuje podejscie "bede na sile oryginalna i bede nosila tylko to co jest "niemodne"
"
Papiszynko ja znam same takie osoby którym nie tyle coś się nie podoba, tylko podoba się to, co jest popularne. przykład - ray bany. znam jdziewczynę która nosi je od jakiś 2 lat, wszyscy się z niej podśmiewali a teraz połowa jej znajomych ma -suprise suprise! - nerdy.

kto tu mówi o wywyższaniu się? nie wiem jak np pushit, ale ja jestem szczęśliwą posiadaczką czegoś takiego jak własne zdanie, a wizaż w kwestiach modowych nie ma dla mnie nic ciekawego do zaoferowania jeśli chcę się poradzić to zapytam tż czy jakiejś koleżanki ewentualnie, ale nie będę się ich pytać co jest modne w tym sezonie bo mnie to gu.zik interesuje. pytanie czy ładne to zupełnie inna sprawa czy coś jest modne. bardzo łatwo się zorientować, wystarczy wejść do kilku sieciówek czy dać kupującym dwa miesiące a ulice zapełnią się klonami

ewentualnie wejść na szafę gdzie z góry będzie wiadomo co przeczytamy
1)tak, zmień na czarne rurki
2)myślę że tunika wyglądałaby lepiej
3)powinnaś podkreślić talię paskiem!



smutno mi że na tyle kobitek na mojej salsie jestem jedyną która jest wierna oldskulowej tradycji że coś powinno się ruszać podczas tańca ma zawsze spódnicę albo chustę do tańca, a każda inna ma czarne/jeansowe rurki. każda!

jeszcze co do drugiego pogrubionego:

a i im bardziej ludzie silą się na oryginalność i udawanie offowych i niemodnych, tym bardziej robią się przewidywalni - chociażby zabawna olaxcupcake
jest różnica między sileniem się na bycie niemodną czy modną. można mieć wszystko w nosie i robić swoje
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:24   #44
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Pokaż wiadomość
A tak z innej str. wymieniacie tu "gladiatorki" wywniaskowalam ze chodzi o buty ale niby jakie to? sandały przypominajace podeszwe z rzemykami? czy to cos innego?
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
sandaly z cholewka z rzemykow.. jakos tak
Dokładnie to różnią się rzymianki od gladiatorek tym że gladiatorki maja grube paski, często są długie i mogą być na obcasie. rzymianki to zazwyczaj zwykłe klapki z paskami z rzemyków wiązane przy palcach i na kostce, mogą być też wiązane wyżej. Główna różniaca to własnie paski

Cytat:
Napisane przez Linn4 Pokaż wiadomość
A jakie fasony spodni proponujecie?
Każde. Aby pasowały do Twojej figury
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:46   #45
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

jakie bluzy? jaki fason i jakie kolory?
duskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 20:16   #46
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
Papiszynko ja znam same takie osoby którym nie tyle coś się nie podoba, tylko podoba się to, co jest popularne. przykład - ray bany. znam jdziewczynę która nosi je od jakiś 2 lat, wszyscy się z niej podśmiewali a teraz połowa jej znajomych ma -suprise suprise! - nerdy.
A Tobie nigdy nie podoba sie cos, co jest akurat na topie? NIGDY nie bylo tak, ze nie wyobrazalas sobie zeby cos zalozyc, a pozniej to nosilas?
Mi sie gust zmienia i nie wyobrazam sobie miec przez kilka lat te same upodobania, a moda zazwyczaj mam sporo do zaoferowania i wybieram z niej to, co mi przypada do gustu, po prostu.

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
kto tu mówi o wywyższaniu się?
No czasami zalatuje wywyzszaniem sie, przynajmniej dla mnie "szara masa podaza za moda a ja jestem gwiazda i mam swoj styl"

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
wizaż w kwestiach modowych nie ma dla mnie nic ciekawego do zaoferowania
Widzisz, nie wiem jak to jest, ale praktycznie zawsze osoby ktore narzekaja ze wizaz to klonowanie, ze tylko retro, nigdy nic od siebie nie zaprezentuja, nie wiem z czego to wynika, ale moze wtedy kazdy by znalazl cos dla siebie. To tak troche, jak narzekanie na rzad/prezydenta, gdy sie nie glosowalo. Narzekac jest latwo, pokazac cos od siebie juz gorzej. I nie mowie juz tutaj o Tobie, ale takie narzekanie przewija sie baaaaardzo czesto, w 90% od osob, ktore na modowym nigdy jednego zdjecia nie wkleily.

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
można mieć wszystko w nosie i robić swoje
Tylko kiedy widzac osobe na ulicy mozemy wiedziec, czy ta osoba ma wszystko w nosie i robi swoje czy nie? Moze miec rurki ktore nosi od 10 lat a i tak zostanie nazwana klonem.

I w sumie koncze offtopowanie bo juz nie wiem o czym dyskutujemy
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:09   #47
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość


No czasami zalatuje wywyzszaniem sie, przynajmniej dla mnie "szara masa podaza za moda a ja jestem gwiazda i mam swoj styl"


a to jest twoja baaardzo dowolna interpretacja i slowa, ktore chyba nigdy nie padły

to, ze ktos krytykuje nie jest rownoznaczne z gloryfikacja wlasnej osoby
wrecz czesto idzie w parze z tym, ze osoba krytykujaca doskonale zdaje sobie sprawe ze swoich wlasnych ulomnosci (nie bedac slepym na swiat dookola lepiej mozna sie przyjrzerc i sobie)

bitter bardzo mi sie podoba podsumowanie szafy
szczegolnie z paskiem, ktory trabiono jeszcze dwa lata temu - wyplaszcza i poszerza talie (chyba nawet triny i susannah to mowily)

rowniez sie zgadzam i to chyba kazdy wie, co innego:
"mojego faceta nie ma, poklocilam sie z matka, kupilam to ale nie ma mi kto doradzic, o jezu dziwczyny pomozcie, jak ja w trym wygladam, oddac, zostawic?"
a co innego
"beda sie smiac jak to zaloze? to juz niemodne?"

http://www.youtube.com/watch?v=eqsswEJghTE zakochalam sie w tym utworze, wlasnie slucham calej skladanki z filmu.. nei wiem dlaczego dopiero teraz, ale dla mnie jest bomba!
cudowne czasy, keidy nie panowal jeszcze wyscig szczurow i pogon za kasa
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:27   #48
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

ja stawiam na ciuchy w ktorych dobrze sie czuje i ktore pasuja do mojej figury. Nie mam pojecia co jest modne tej wiosny jednak jest kilka rzeczy ktore chce miec w szafie na wiosne:
-tunika/sukienka/spodnica w orientalne wzory (ostatnio zakochalam sie w tym motywie)
-duze kolczyki takze jakis orientalny wzor
-czarna prosta mini moze byc dzinsowa
-rozkloszowana spodniczka do kolan, najlepiej czerwona
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:31   #49
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Moje must have:


---------- Napisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

1. kobaltowa sukienka
2. czarna mini w stylu LC
3. pastelowa bluzka z żabotem
4. Czarna torebka na długim pasku w stylu boho
5. Muchy z oprawkami z kolorze jasnego różu

To tak szczegółowo. A ogólnie w tym sezonie stawiam na pastele, są piękne Ewentualnie żywe odcienie niebieskiego i fioletu, zgaszona pomarańcz. Grzybki, żaboty, spódnice z wysokim stanem, sukienki - bombki, bluzki i sukienki koszulowe. Plus beżowe dodatki zawsze i wszędzie
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 00:18   #50
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

moje must have to wziąć się i uszyć sobie w końcu bokserkę z kobaltowej elastycznej koronki której mam kilka metrów ;d


a tak ogóle - w sklepach już są kolekcje na wiosnę - wystarczy wjeść i zoabczyć - na pewno to będzie na naszych ulicach w najbliższym czasie


Papiszynka czy ja wiem - pokazywanie własnych zdjeć moim skromnym nie jest konieczne do stwierdzenia wg. własnego widzimisię stanu rzeczy na forum
Gust własny każdy może miec.. a co do prezydenta i rządu - czego sie spodziewać po kraju w którym mam odsetek ekonomistów na poziomie 80% społeczeństwa przynamniej w mniemaniu tej części społeczeństwa


co do mnie - nie powiem, że nie kupię czasem czegoś modnego - tylko, że często zanim ja się do tego przekonam to się kończy na to moda.. tak kupuję w ostatnie chwili ;D był szał na kolorowe rurki kilka miesięcy - kupiłam zielona nagle wszyscy w czarnych wyskoczyli ;D w sumie do tej pory nie mam pojęcia czemu to kupiłam ale kupiłam takia mała ofiara ku modzie
swoja drogą chyba wam przepowiem koniec kurtek skórzanych bo kupiłam niedawno ;D więc na pewno wyjdą zaraz z mody

inna sprawa - mam w szafie sporo rzeczy "nie do przyjęcia" aktualnie - np. buty w takie średni szpic - siłą rzeczy mnie nikt od takich butów nie odciągnie i już - po prostu mi się podobają i będę nosić choćby nie wiem jakie opinie na wizazu o nich był ( a sa zazwyczaj nieciekawe )
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 08:44   #51
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Papiszynka czy ja wiem - pokazywanie własnych zdjeć moim skromnym nie jest konieczne do stwierdzenia wg. własnego widzimisię stanu rzeczy na forum
A czy ja cos takiego napisalam? Stwierdzilam tylko, ze jakby wiecej takich osob, ktore twierdza ze maja odmienny styl, wkleiloby zdjecia, to na wizazu byloby bardziej roznorodnie.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
inna sprawa - mam w szafie sporo rzeczy "nie do przyjęcia" aktualnie - np. buty w takie średni szpic - siłą rzeczy mnie nikt od takich butów nie odciągnie i już - po prostu mi się podobają i będę nosić choćby nie wiem jakie opinie na wizazu o nich był ( a sa zazwyczaj nieciekawe )
Jestem przekonana ze kazdy ma w swojej szafie cos takiego jakas totalnie antymodna rzecz
Mialam nie offtopowac :P
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 13:41   #52
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
-bluzka koszulowa
-bluzka w panterkę

-bluzki ogólnie w pastelowe kolory a szczególnie w pudrowy róż
też mam to w planach

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
róż

ah i podobno jeansowe kurtki wracają...
To chyba muszę swojej poszukać... nie widziałam jej jakieś 3 lata

Cytat:
Napisane przez verochka Pokaż wiadomość
1) skórzana kurtka (jak dla mnie absolutnie niezbędna)
2) okulary-muchy
3) bluzka z wiązaną kokardą
(...)
8) mała torebeczka na długim pasku

Mam zamiar sukcesywnie dokupywać dodatki i ciuchy, ale nie jakies bardzo wymyslne-tak zebym za rok tez miała w czym chodzić


Cytat:
Napisane przez Alpenliebe Pokaż wiadomość

P.S. żółty pojawia się wcale nie rzadko! Np. sukienki Pucci w geometryczne wzory (mocny żółty), sukienki Versace są jasno żółte ale nie tylko. Buty blahnika mają łączoną żółć + róż. Więc żółci będzie sporo
żółć żółci nie równa, bardziej cytrynka czy kukurydza/ słonecznik ? Nie ukrywam że w tym drugim kolore mam hoho...

Co jeszcze chcę kupić: kamizelkę! już w zeszłym roku było ich sporo w H&M, teraz stają sie coraz modne - czy takie malutkie, czy bardziej zabudowane.
na zdj są jeszcze dzinsy marmurki, ale akurat one mi nie przypadaja do gustu. Ogólnie modne będą lata 80-te, kowbojki, paski z ćwiekami, ale jeżeli ktoś ma zupełnie inny styl, to bez sensu kupować na 1 sezon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spring2009new_yorker.jpg (52,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg acid-washedi.jpg (47,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bershka13.jpg (79,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fishbone_top2.jpg (64,7 KB, 27 załadowań)
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 14:32   #53
Cynamonkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Cynamonkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między piekłem a niebiem
Wiadomości: 415
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Według najnowszych trendów mają być modne:
* pastelowe kolory
* motyw panterki
* styl marynarski
* styl orientalny, hippie
* jeansowe kurtki
* kamizelki
* szerokie spodnie (szwedy)
* podobno znowu kolorowe rurki z czego bardzo się ciesze
* marmurki

ja chce nabyć małą torebeczke ( już kupiłam na all dzisiaj), coś w pastelowych kolorkach, jakiś top w panterkę i jakieś fajne kolorowe rureczki (mmm). Kamizelki posiadam ale może skusze się na czarną
Reszta mnie natomiast zupełnie nie przekonuje
__________________
Będę piękna!

` Tak często Cię widzę, choć tak rzadko spotykam...
(...) jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy `


Cynamonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:12   #54
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A czy ja cos takiego napisalam? Stwierdzilam tylko, ze jakby wiecej takich osob, ktore twierdza ze maja odmienny styl, wkleiloby zdjecia, to na wizazu byloby bardziej roznorodnie.



Jestem przekonana ze kazdy ma w swojej szafie cos takiego jakas totalnie antymodna rzecz
Mialam nie offtopowac :P
a to zwracam honor


swoją droga mnie cieszy panterka która wyszła na miasto i robi się mniej niszowa i tandetna, znaczeni łatwiej w ogóle znaleźć ładną panterke
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:26   #55
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

PROSZĘ
http://lula.pl/lula/1,89887,6206193,..._pasteli_.html
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:33   #56
kasimli
Wtajemniczenie
 
Avatar kasimli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 493
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Już zainwestowałam w :

-płaszczyk zielony wiosenny H&M
- bluzeczka w pięknym pudrowym kolorze Orsay z małym żabotem
- Oxfordy z Deichmanna
- spódnica w kwiaty

W co zainwestuję
- dwie chusty - najlepiej w kwiaty
- wygodne baleriny

reszta pewnei będzie spontan
__________________
"A girl should be two things :

classy and fabulous "
Coco chanel
kasimli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:58   #57
Orelie
Raczkowanie
 
Avatar Orelie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Moja lista must have jest naprawde dluga, przede wszystkim jednak musze obkupic sie w sukienki Zastanawiam sie nad jedna z tych:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oooo.jpg (46,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorothy perkins.jpg (54,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorothy perkins 2.jpg (49,8 KB, 20 załadowań)
Orelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:07   #58
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

Cytat:
Napisane przez Orelie Pokaż wiadomość
Moja lista must have jest naprawde dluga, przede wszystkim jednak musze obkupic sie w sukienki Zastanawiam sie nad jedna z tych:
ta środkowa ładna ale trochę nie za smutna jak na wiosnę????
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:12   #59
iwulaa
Rozeznanie
 
Avatar iwulaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 977
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

zauwazylam ze modne staly sie kwiaty, pudrowy róż, pomarancz, niebieski, plaszczyki- trencze, gladiatorki, hippe, kobojski styl, krata, czern + biel, marynarski styl, torebki z dlugim paskiem.

Ja zapatrzylam sie w czerwony plaszczyk, szukam zielonego szaliczka, saszki i moja torebka w kwiaty wlasnorecznie uszyta <3 to jest moj look na wiosne ahh i okulary muchy!
iwulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 21:25   #60
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: szafa- wiosna 2009 co powinno w niej być?

również mam długą listę zakupową
balerinki, gladiatorki, oxfordy, kamizelka (a może i dwie), zwiewne ciuszki w pastelowych kolorach dużo by tego wymieniać :P
na razie udało mi się kupić tylko idealne dżinsy (rurki, ale nie bardzo obcisłe), ciemne, z nie za niskim stanem, w których dobrze się czuję i był to udany zakup
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.