Jak to rozumiec ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 16:45   #1
arminvb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4

Jak to rozumiec ?


Witam,

chcialbym spytac o jedna rzecz. Od 2-3 tygodni jestem w zwiazku/spotykam sie z dziewczyna, ktora od paru miesiecy znalem jako kolezanke. Ale to wszystko rozwija sie powoli, malymi kroczkami do przodu. Najpierw powiedzialem jej, ze mi sie podoba, pozniej po jakims czasie sie pocalowalismy, ale mimo to ona wciaz nie byla jakos bardzo otwarta i chetna na spotkania, i dopiero niedawno cos jej sie zmienilo i zaczela czesciej sie spotykac, zaczela sie angazowac i jej zalezec. Jest nam bardzo milo, sa pieszczoty, pocalunki. Chodzi mi o to czy Wy macie pewien "zegar" w glowie, ze wszystko sie rozwija i w odp czasie rozne rzeczy sobie uswiadamiacie, zaczynacie czuc itd. Pytam bo ja nie zrobilem jakiejs duzej roznicy w swoim zachowaniu, moze delikatnie zluzowalem, ale nie az tak zeby jej sie przestawilo wszystko na plus

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-02-09 o 22:48
arminvb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:15   #2
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jak to rozumiec ?

ja tak na dobrą sprawę nie wiem, jak rozumiec, Twoj post, autorze.

Jesli chodzi Ci o wspomniany "zegar", to myślę że nikt go nie ma. Robi się to, co się w danej chwili czuje. Nie ma żadnych ram, ani zasad w związkach....Zreszta wszedzie, gdzie w grę wchodzą uczucia.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:17   #3
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez arminvb Pokaż wiadomość
Witam,

chcialbym spytac o jedna rzecz. Od 2-3 tygodni jestem w zwiazku/spotykam sie z dziewczyna, ktora od paru miesiecy znalem jako kolezanke. Ale to wszystko rozwija sie powoli, malymi kroczkami do przodu. Najpierw powiedzialem jej, ze mi sie podoba, pozniej po jakims czasie sie pocalowalismy, ale mimo to ona wciaz nie byla jakos bardzo otwarta i chetna na spotkania, i dopiero niedawno cos jej sie zmienilo i zaczela czesciej sie spotykac, zaczela sie angazowac i jej zalezec. Jest nam bardzo milo, sa pieszczoty, pocalunki. Chodzi mi o to czy Wy macie pewien "zegar" w glowie, ze wszystko sie rozwija i w odp czasie rozne rzeczy sobie uswiadamiacie, zaczynacie czuc itd. Pytam bo ja nie zrobilem jakiejs duzej roznicy w swoim zachowaniu, moze delikatnie zluzowalem, ale nie az tak zeby jej sie przestawilo wszystko na plus
ale w czym problem kolego? ...

najlepiej gdy wszystko sie dzieje powoli, i ja uważam że większość kobiet woli gdy wszystko rozwija się w swoim tempie.

Nadejdzie dzien kiedy ona poczuje ze jestes bardzo zaangażowany, poczuje sie bezpiecznie i wtedy pozwoli Ci na wiele więcej.

Podkreślonego nie rozumiem! nie chcesz zeby jej sie przestawilo na plus, czy "zluzowales" by jednak sie przestawilo ?
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:27   #4
arminvb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jak to rozumiec ?

Chodzilo mi o to, czy moje zachowanie, to ze np. zaczalem mniej pisac, wiecej wychodzic ze znajomymi moglo miec wplyw na jej wieksze zaangazowanie ? Ale sadze, ze to nie byla az tak duza zmiana. I zatem czy wlasnie u kobiet rozwija sie to powoli, czy musza dojrzec do pewnego uczucia, przychodzi to z czasem ? Jestem facetem i wiem jak to jest u nas, prawie zawsze odrazu wiesz czy chcesz z kims byc czy nie. A u niej to sie tak rozwijalo powoli jesli chodzi o zachowanie, mimo ze pisalismy sobie slodko od dawna. Ale chec spotykania sie, postarania sie o to.. To widze dopiero od niedawna.
arminvb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:27   #5
zakochana w sloncu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak to rozumiec ?

Owszem, są przypadki, które określają z góry rzeczy w stylu: "dam mu się pocałować po miesiącu" itp., ale jest ich bardzo mało Większość z nas zaczyna się angażować i pokazywać drugiej stronie więcej uczuć stopniowo, ale nie według jakiegoś "zegara". Po prostu w pewnym momencie czujemy, kiedy jest na co pora
__________________
my heart is beating like a jungle drum



51.5 (9.06.)
cel 1.: 49
cel 2.: 47
cel 3.: 45
zakochana w sloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:50   #6
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez arminvb Pokaż wiadomość
I zatem czy wlasnie u kobiet rozwija sie to powoli, czy musza dojrzec do pewnego uczucia, przychodzi to z czasem ? Jestem facetem i wiem jak to jest u nas, prawie zawsze odrazu wiesz czy chcesz z kims byc czy nie. A u niej to sie tak rozwijalo powoli jesli chodzi o zachowanie, mimo ze pisalismy sobie slodko od dawna. Ale chec spotykania sie, postarania sie o to.. To widze dopiero od niedawna.
Tak, nie masz sie czym przejmowac w tej sprawie. Ja mam identycznie; rowniez potrzebuje czasu, a nawet sporo!! I nie ma co sie zrazac bynajmniej!
Czy Tobie spieszy sie juz do jakichs 'konkretow'? Pytam, bo swoja droga ciekawi mnie podejscie facetow w tej sprawie. Czy - teorytycznie - bylbys juz gotow na seks z nia?
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:37   #7
arminvb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jak to rozumiec ?

Nie spieszy mi sie do niczego.. Teraz jestesmy na etapie dlugich, namietnych pocalunkow i delikatnych pieszczot. Zostawiam jej tyle czasu i przestrzenii ile bedzie potrzebowac. Po prostu mialem duza kolomyje w glowie, kiedy po 1 pocalunku juz cos zaczynalo byc, ale ona dalej byla nieufna, malo zaangazowana itd. A teraz sie to zmienia.. I nie chcialbym po prostu zeby wrocilo tamto.
arminvb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 19:51   #8
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 159
Dot.: Jak to rozumiec ?

w żadnej z nas nie ma zegara, który by "mówił" kiedy mamy się pocałować z chłopakiem, a kiedy się z nim przespać. masz już pewnie jakieś doświadczenie i wiesz, że jedna od samego początku była gotowa sypiać z Tobą, a inna czekała z tą decyzją do ślubu. każda z nas jest indywidualną jednostką i każda masz inne potrzeby. a poza tym... nie masz powodu do zmartwień, dziewczyna się stara, więc wszystko układa się pomyślnie
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie... `

Edytowane przez bravee
Czas edycji: 2010-02-05 o 19:52
bravee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:05   #9
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez arminvb Pokaż wiadomość
Nie spieszy mi sie do niczego.. Teraz jestesmy na etapie dlugich, namietnych pocalunkow i delikatnych pieszczot. Zostawiam jej tyle czasu i przestrzenii ile bedzie potrzebowac. Po prostu mialem duza kolomyje w glowie, kiedy po 1 pocalunku juz cos zaczynalo byc, ale ona dalej byla nieufna, malo zaangazowana itd. A teraz sie to zmienia.. I nie chcialbym po prostu zeby wrocilo tamto.
No to teraz powinieneś się tylko cieszyć, że zmieniło sie na lepsze, a nie zastanawiać się, dlaczego tak się stało Poprostu, kobieta zmienną jest...
__________________










Edytowane przez Myszka_83
Czas edycji: 2010-02-06 o 08:30
Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:07   #10
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez arminvb Pokaż wiadomość
Jestem facetem i wiem jak to jest u nas, prawie zawsze odrazu wiesz czy chcesz z kims byc czy nie.
Jesteś sobą i wiesz jak to jest u siebie, drogi Autorze. Nie ma czegoś takiego jak wszyscy faceci czy wszystkie kobiety. a w kwestii rozwijania się związków - ilu ludzi, tyle poglądów.

Nie traktuj swojej dziewczyny jako wszystkich kobiet tylko indywidualnie, a zapewne po jakimś czasie, kiedy poznacie sie lepiej, sam będziesz już znał odpowiedź na swoje pytanie.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:10   #11
zakochana w sloncu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Jesteś sobą i wiesz jak to jest u siebie, drogi Autorze. Nie ma czegoś takiego jak wszyscy faceci czy wszystkie kobiety. a w kwestii rozwijania się związków - ilu ludzi, tyle poglądów.

Nie traktuj swojej dziewczyny jako wszystkich kobiet tylko indywidualnie, a zapewne po jakimś czasie, kiedy poznacie sie lepiej, sam będziesz już znał odpowiedź na swoje pytanie.
Ładnie to wyjaśniłaś
Autorze, tylko mam nadzieję, że skoro w końcu widzisz, że ona zaczyna okazywać Ci uczucia, nie przestaniesz się starać
__________________
my heart is beating like a jungle drum



51.5 (9.06.)
cel 1.: 49
cel 2.: 47
cel 3.: 45
zakochana w sloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 20:48   #12
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez arminvb Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o to, czy moje zachowanie, to ze np. zaczalem mniej pisac, wiecej wychodzic ze znajomymi moglo miec wplyw na jej wieksze zaangazowanie ? Ale sadze, ze to nie byla az tak duza zmiana. I zatem czy wlasnie u kobiet rozwija sie to powoli, czy musza dojrzec do pewnego uczucia, przychodzi to z czasem ? Jestem facetem i wiem jak to jest u nas, prawie zawsze odrazu wiesz czy chcesz z kims byc czy nie. A u niej to sie tak rozwijalo powoli jesli chodzi o zachowanie, mimo ze pisalismy sobie slodko od dawna. Ale chec spotykania sie, postarania sie o to.. To widze dopiero od niedawna.
Może chce, żebyś to Ty się cały czas starał. Kobiety lubią jak się je zdobywa.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:20   #13
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Może chce, żebyś to Ty się cały czas starał. Kobiety lubią jak się je zdobywa.
Oj tak!
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:15   #14
arminvb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jak to rozumiec ?

Zmienilo sie tez to, ze wczesniej ona pisala mi duzo czulych i slodkich smsow, ale jakos ciezko nam sie bylo spotkac, ona nie dazyla to tego, byly wymowki itd.. Teraz tych smsow jest jakby mniej, chociaz oczywiscie raz na jakis czas tez mi cos slodkiego napisze, ale czesciej sie widujemy i wtedy robimy to o czym wczesniej sobie pisalismy tylko i ona tez sama zaczela proponowac wyjscia. Tak jakbysmy sie przeniesli z przestrzenii wirtualnej do realnej troche.. Nie wiem czy to brzmi dla Was logicznie i spotkaliscie sie z czyms takim wczesniej.
arminvb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 22:31   #15
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: Jak to rozumiec ?

Cytat:
Napisane przez arminvb Pokaż wiadomość
Zmienilo sie tez to, ze wczesniej ona pisala mi duzo czulych i slodkich smsow, ale jakos ciezko nam sie bylo spotkac, ona nie dazyla to tego, byly wymowki itd.. Teraz tych smsow jest jakby mniej, chociaz oczywiscie raz na jakis czas tez mi cos slodkiego napisze, ale czesciej sie widujemy i wtedy robimy to o czym wczesniej sobie pisalismy tylko i ona tez sama zaczela proponowac wyjscia. Tak jakbysmy sie przeniesli z przestrzenii wirtualnej do realnej troche.. Nie wiem czy to brzmi dla Was logicznie i spotkaliscie sie z czyms takim wczesniej.
Ja jestem takim typem kobiety...i nie widzę tu nic dziwnego
U mnie się wszystko rozwija o wiele wolniej....
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 06:57   #16
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Jak to rozumiec ?

Ech, znowu usuwanie postów :/
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.