'Przepis na życie' - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 22:51   #1051
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
fakt, związek Anki i Jerzego praktycznie nie istnieje, bo co to jest te parę telefonów i jeden pocałunek??? jak na parę wczesnych nastolatków w sam raz, ale na dojrzałych ludzi??
I ta żona, chyba pomysłu na miłosne perypetie nie mieli Kobieta wyglądała jakby spod latarni wyszła

I uwielbiam scenkę z apteki tą z pieluchami
Dla mnie wyglądała bardzo elegancko. Mogłabym się przyczepić do tej bordowej szminki, ale i tak bardzo ładnie.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 23:19   #1052
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Wątek Beaty obecnie najbardziej mi się podoba i zazdrosny Andrzej. Nie dziwię się Beacie, ze zaczęła rozglądać się za innym mężczyzną, bo Andrzej od pewnego czasu olewał ją i mówił tylko o dziecku Anki, nie interesował się ciążą Beaty. Po bardzo krótkim czasie zaczęli być starym małżeństwem. Zero ognia. Beata nie czuła się pożądana, piękna i kochana, dlatego szuka szczęścia, gdzie indziej.
Pola i ten nowy pracownik to ciekawy wątek. Koleś musiał się zwolnić na ważną imprezę z uczelni, którą był mecz Akcja z chowaniem się przed szefową nienawidzącą futbolu, świetna;P
Klemens moim zdaniem ma romans z tą muzyczką, której akt namalował. Coś tam szwankuje, bo nie brakuje mu seksu z Polą. On ją olewa.
Podobało mi się, jak Andrzej obronił Manię. Swoją drogą Grochol zachował się wulgarnie i skandalicznie, nie chciałabym mieć z nim nic do czynienia.
Widać, że i matka Anki się zakochała, w panu aptekarzu. Ich dialogi są boskie.
Scena wyrzucenia przed Długiego kwiatków dla Aldony, była mega.

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Dla mnie wyglądała bardzo elegancko. Mogłabym się przyczepić do tej bordowej szminki, ale i tak bardzo ładnie.
Według mnie była wystylizowana na wiedźmę, makijaż miał odzwierciedlić jej negatywną rolę w życiu Jerzego.,
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 23:26   #1053
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Wątek Beaty obecnie najbardziej mi się podoba i zazdrosny Andrzej. Nie dziwię się Beacie, ze zaczęła rozglądać się za innym mężczyzną, bo Andrzej od pewnego czasu olewał ją i mówił tylko o dziecku Anki, nie interesował się ciążą Beaty. Po bardzo krótkim czasie zaczęli być starym małżeństwem. Zero ognia. Beata nie czuła się pożądana, piękna i kochana, dlatego szuka szczęścia, gdzie indziej.
Pola i ten nowy pracownik to ciekawy wątek. Koleś musiał się zwolnić na ważną imprezę z uczelni, którą był mecz Akcja z chowaniem się przed szefową nienawidzącą futbolu, świetna;P
Klemens moim zdaniem ma romans z tą muzyczką, której akt namalował. Coś tam szwankuje, bo nie brakuje mu seksu z Polą. On ją olewa.
Podobało mi się, jak Andrzej obronił Manię. Swoją drogą Grochol zachował się wulgarnie i skandalicznie, nie chciałabym mieć z nim nic do czynienia.
Widać, że i matka Anki się zakochała, w panu aptekarzu. Ich dialogi są boskie.
Scena wyrzucenia przed Długiego kwiatków dla Aldony, była mega.

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------



Według mnie była wystylizowana na wiedźmę, makijaż miał odzwierciedlić jej negatywną rolę w życiu Jerzego.,
Ja to myślałam wcześniej, że to ta koleżanka matki Anki jest zafascynowana tym aptekarzem, a tu się okazuje, że matka Anki też. Może będą o niego rywalizować
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:41   #1054
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Według mnie była wystylizowana na wiedźmę, makijaż miał odzwierciedlić jej negatywną rolę w życiu Jerzego.,
Hehe,no wyglądała wyjątkowo niekorzystnie,narozrabiał a,wiedźma jedna.
Założę się ,że sprawa pomiędzy Jerzym ,a Anką się rypła na przynajmniej kilka odcinków,pewnie on będzie dzwonił ,a ona będzie Go unikać itp. itd.,bla bla bla- chyba trochę w wątku A&J zabrakło reżyserowi pomysłów.

Za to Beatka coraz bardziej mi się podoba,ciąża jej służy i te jej teksty i próby wzbudzenia zazdrości :P:P

A Klemens... dobrze ,że wyszło jak wyszło,było za pięknie na początku,a okazał się zwykłym burakiem
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:36   #1055
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: 'Przepis na życie'

Jak się nazywa ta aktorka które gra matkę Anki??
Ona jest piękną kobietą! Mogę pomarzyć tylko o takim wyglądzie w tym wieku...
I we wczorajszym odcinku w aptece, taka elegancka
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:58   #1056
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: 'Przepis na życie'

Mnie wkurza w 2giej serii nierealność wątku mamy noworodka.
- dziecko 2-3 tygodniowe a ona o randce z seksem myśli (sorry, ale w realu to nie jest możliwe fizjologicznie)
- kasa się kończy i do pracy przez to musi już iść, a macierzyński to co?? 20 tygodni jest przecież, skoro pracowała na etacie (no jako szef kuchni na umowie-zlecenie raczej nie była hehe)
- z dnia na dzień decyduje o powrocie do pracy nie myśląc zupełnie co z dzieckiem, liczy na opiekę starszej siostry, no sorry, to ona jest matką, czy całodobową niańkę ma w postaci córki???
- jeden dzień z maleńkim dzieckiem i ma czas na spotkanie z koleżanką na ploty w mieście (gdzie jest dziecko w tym czasie, skoro Mania w szkole, babcia ze znajomymi?), na gotowanie góry szparagów z szynką parmeńską (dla kogo i za co skoro kaska się kończy, a wiadomo są to towary raczej drogie ), na pójście do pracy i wieczorną randkę.

Ja wiem, że to serial, ale stopień oderwania od rzeczywistości zaczął być absurdalny.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:02   #1057
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Jak się nazywa ta aktorka które gra matkę Anki??
Ona jest piękną kobietą! Mogę pomarzyć tylko o takim wyglądzie w tym wieku...
I we wczorajszym odcinku w aptece, taka elegancka
http://www.filmweb.pl/person/Dorota+Kolak-44002

Szukanie na googlach nie boli
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:16   #1058
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Mnie wkurza w 2giej serii nierealność wątku mamy noworodka.
- dziecko 2-3 tygodniowe a ona o randce z seksem myśli (sorry, ale w realu to nie jest możliwe fizjologicznie)
- kasa się kończy i do pracy przez to musi już iść, a macierzyński to co?? 20 tygodni jest przecież, skoro pracowała na etacie (no jako szef kuchni na umowie-zlecenie raczej nie była hehe)
- z dnia na dzień decyduje o powrocie do pracy nie myśląc zupełnie co z dzieckiem, liczy na opiekę starszej siostry, no sorry, to ona jest matką, czy całodobową niańkę ma w postaci córki???
- jeden dzień z maleńkim dzieckiem i ma czas na spotkanie z koleżanką na ploty w mieście (gdzie jest dziecko w tym czasie, skoro Mania w szkole, babcia ze znajomymi?), na gotowanie góry szparagów z szynką parmeńską (dla kogo i za co skoro kaska się kończy, a wiadomo są to towary raczej drogie ), na pójście do pracy i wieczorną randkę.

Ja wiem, że to serial, ale stopień oderwania od rzeczywistości zaczął być absurdalny.
myślę zupełnie tak jak ty, pisałam o tym wcześniej, że wogóle ale to wogóle nie pokazują żadnej więzi z nowonarodzonym dzieckiem i pokazują tylko jaka z Anki wyrodna matka yyy sorry miało być niezależna i dzielna.

Wogóle ostatnio zanotowałam dziwne zjawisko. Zajść, urodzić, oddać opiekunce (czyt. zapomnieć)... ale to troszkę odejście od tematu
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:44   #1059
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Mnie wkurza w 2giej serii nierealność wątku mamy noworodka.
- dziecko 2-3 tygodniowe a ona o randce z seksem myśli (sorry, ale w realu to nie jest możliwe fizjologicznie)
- kasa się kończy i do pracy przez to musi już iść, a macierzyński to co?? 20 tygodni jest przecież, skoro pracowała na etacie (no jako szef kuchni na umowie-zlecenie raczej nie była hehe)
- z dnia na dzień decyduje o powrocie do pracy nie myśląc zupełnie co z dzieckiem, liczy na opiekę starszej siostry, no sorry, to ona jest matką, czy całodobową niańkę ma w postaci córki???
- jeden dzień z maleńkim dzieckiem i ma czas na spotkanie z koleżanką na ploty w mieście (gdzie jest dziecko w tym czasie, skoro Mania w szkole, babcia ze znajomymi?), na gotowanie góry szparagów z szynką parmeńską (dla kogo i za co skoro kaska się kończy, a wiadomo są to towary raczej drogie ), na pójście do pracy i wieczorną randkę.

Ja wiem, że to serial, ale stopień oderwania od rzeczywistości zaczął być absurdalny.
dodać jeszcze należy ze miała cc ,a tydzień po prawie ze biegała po ulicy ,no czad
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 14:37   #1060
shapeofmyheart1
Zadomowienie
 
Avatar shapeofmyheart1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 567
GG do shapeofmyheart1
Dot.: 'Przepis na życie'

Dopisuję się do długaśnej listy fanek tego superowego serialu
__________________
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post54177794


odpisz u mnie inaczej nie odpowiem
shapeofmyheart1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:50   #1061
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
dodać jeszcze należy ze miała cc ,a tydzień po prawie ze biegała po ulicy ,no czad
Tiaaa, do tego z niemal wklęsłym brzuchem
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 00:27   #1062
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Też uważam, że sceny z dzieckiem w ogóle są nierealne. Nie trzymają się kupy. Tak jak z tym niewybraniem imienia dla dziecka.
A i jeśli chodzi o łapanie absurdu, to Beatka nie powinna przyjmować pacjentki w sukience, ale w fartuchu.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 12:03   #1063
ujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: 'Przepis na życie'

W pełni zgadzam się ancią19, troszkę przesadzili. Ance udało się zrzucić kilogramy i ominąć połóg.. Nic tylko zachodzić w ciążę (!)
Ale i tak uwielbiam ten serial z tym, że jak wcześniej zauważyłyście, wydawać by się mogło, że rolę głównej pary przejęli Beata i Andrzej. Bo Ance i Jerzemu do statusu pary jeszcze długa droga.

No i cóż, z przykrością stwierdzam, że po obejrzeniu 5 odcinka nie czekam na kolejny z niecierpliwością...
Tak namieszane, szczególnie końcówka, że jak Anka z Jerzym zejdą się w 2 serii to będzie cud.. Anka wykreowana na kobietę dzielną i niezależną na pewno nie da sobie szybko wszystkiego wytłumaczyć.
ujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 19:17   #1064
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Widać, że i matka Anki się zakochała, w panu aptekarzu. Ich dialogi są boskie.
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 08:28   #1065
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
a żona Jerzego rzeczywiście wyglądała jak spod latarni
Ale jest wkurzająca naprawdę... i pewnie o to chodziło
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:53   #1066
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Wątek Beaty obecnie najbardziej mi się podoba i zazdrosny Andrzej. Nie dziwię się Beacie, ze zaczęła rozglądać się za innym mężczyzną, bo Andrzej od pewnego czasu olewał ją i mówił tylko o dziecku Anki, nie interesował się ciążą Beaty. Po bardzo krótkim czasie zaczęli być starym małżeństwem. Zero ognia. Beata nie czuła się pożądana, piękna i kochana, dlatego szuka szczęścia, gdzie indziej.
Dokładnie, Andrzej ciągle o dziecku jego i Anki...
Może by się trochę zastanowił jak się czuje Beata w tej sytuacji - na dodatek będąc jeszcze w ciąży!

Cytat:
Podobało mi się, jak Andrzej obronił Manię. Swoją drogą Grochol zachował się wulgarnie i skandalicznie, nie chciałabym mieć z nim nic do czynienia.
Też mi się to podobało Jeszcze wzrok i tekst Andrzeja "Legia!"
Co do zachowania Grochola- bez komentarza
A wydawał się taki fajny chłopaczek
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:56   #1067
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez K4si44 Pokaż wiadomość
Co do zachowania Grochola- bez komentarza
A wydawał się taki fajny chłopaczek
No właśnie,też tak myślałam.Ale odwalił manianę ;/.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 13:11   #1068
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No właśnie,też tak myślałam.Ale odwalił manianę ;/.
Młody jest i głupi

A jak on tam do Andrzeja? "Dziadku" ? haha
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 13:33   #1069
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: 'Przepis na życie'

A mi sie Grochol od początku nie podobał , jakiś taki dziwny był. Uwielbiam tą kumpele Mani , Grubą ( nie moge zapamiętac jak ma na imie ) ,świetna jest
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 14:54   #1070
K4si44
Zakorzenienie
 
Avatar K4si44
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 276
Dot.: 'Przepis na życie'

Kumpela Mani to Zosia "Gruba"
Też mi się podoba

Śmieszył mnie odcinek, jak dołączył do ich klasy jakiś nowy chłopak, wszedł do sali, a ona już się zakochała
A jak Grochol uczył ją tańczyć - bomba
K4si44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:44   #1071
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: 'Przepis na życie'

Dołączam do was Też lubię ten serial.
Bardzo mi się podoba obsada w serialu, a szczególnie podoba mi się gra aktorska Beaty i Grubej, bardzo podobają mi się dialogi w serialu.
Denerwuje mnie nienaturalny płacz dziecka. W dwóch ostatnich odc. można było to zauważyć, w ostatnim np, jak dziecko leżało w wózku w parku - że niby jakiejś wysypki dostało i był płacz a dziecko się przeciągało
No i wątek A&J za bardzo rozwleczony.
Serial oglądam ze względu na dialogi, naprawdę dobre
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 10:55   #1072
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Właśnie obejrzałam odcinek, który będzie emitowany we wtorek i znudził mnie...Nie wiem czemu, ale Anka mnie zaczęła denerwować Doktorek się upił, Ignacy pocałował Polę, Pola wyrzuciła rzeczy Klemensa za płot, doktorek pocałował w pierś Samousionek, a ta od książki pocałowała Jerzego. I tyle...
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:56   #1073
Carmenaa
Raczkowanie
 
Avatar Carmenaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: 'Przepis na życie'

Widziałyście zwiastun 6 odcinka nowej serii?;D
J : ''Bo ją kocham''
Kocham Jerzego!;p
__________________
` Każdego dnia żyj pełnią życia.
Czasu , który masz , jutro może zabraknąć..
Carmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 00:18   #1074
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez K4si44 Pokaż wiadomość
Dokładnie, Andrzej ciągle o dziecku jego i Anki...
Może by się trochę zastanowił jak się czuje Beata w tej sytuacji - na dodatek będąc jeszcze w ciąży!



Też mi się to podobało Jeszcze wzrok i tekst Andrzeja "Legia!"
Co do zachowania Grochola- bez komentarza
A wydawał się taki fajny chłopaczek
W ogóle na miejscu Beaty pomyślałabym, że Andrzej nie uznaje naszego wspólnego dziecka, bo on się nim kompletnie nie przejmuje, ani tym jak się czuje Beata w ciąży. On by ją najlepiej sam ubierał, malował i karmił, nie liczy się kompletnie z tym, jak ona się z tym czuje.
A Grochol wydawał się takim chłoptasiem, a potrafi nieźle narozrabiać. A "Legia" była boska
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 08:35   #1075
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam odcinek, który będzie emitowany we wtorek i znudził mnie...Nie wiem czemu, ale Anka mnie zaczęła denerwować Doktorek się upił, Ignacy pocałował Polę, Pola wyrzuciła rzeczy Klemensa za płot, doktorek pocałował w pierś Samousionek, a ta od książki pocałowała Jerzego. I tyle...
Ale po co piszesz ,co będzie w następnym odcinku,nie rozumiem tej idei,naprawdę nie można napisać tego za kilka dni,jak już wszystkie obejrzą?Ja np. widzę co jest napisane normalnie,bo mam inny kolor tła tekstu na wizażu,i pewnie mnóstwo innych wizażanek też ma zmieniony kolorystycznie profil,a nie ten podstawowy.Nie każdego stać na wcześniejsze wykupywanie odcinków/czy też nie każdy ma dostęp do innych źródeł.Ja np. mam z mamą taki wtorkowy rytuał,bardzo lubimy ten serial i jest to jeden z nielicznych chwil ,które spędzamy razem,naprawdę takie coś psuje oglądanie,jak się wie co będzie.

Edytowane przez ricca166
Czas edycji: 2011-10-02 o 08:41
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:05   #1076
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Ale po co piszesz ,co będzie w następnym odcinku,nie rozumiem tej idei,naprawdę nie można napisać tego za kilka dni,jak już wszystkie obejrzą?Ja np. widzę co jest napisane normalnie,bo mam inny kolor tła tekstu na wizażu,i pewnie mnóstwo innych wizażanek też ma zmieniony kolorystycznie profil,a nie ten podstawowy.Nie każdego stać na wcześniejsze wykupywanie odcinków/czy też nie każdy ma dostęp do innych źródeł.Ja np. mam z mamą taki wtorkowy rytuał,bardzo lubimy ten serial i jest to jeden z nielicznych chwil ,które spędzamy razem,naprawdę takie coś psuje oglądanie,jak się wie co będzie.
Mam ochotę, więc piszę
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:11   #1077
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Mam ochotę, więc piszę
Aha,na takiej zasadzie.No to nie wiem po co należeć do jakiegoś fanklubu,żeby innym psuć przyjemność oglądania i emocjonowania się kolejnym odcinkiem.Ale ,,masz ochotę to sobie pisz".To świadczy o Tobie (również Twoja odpowiedź).
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:13   #1078
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Aha,na takiej zasadzie.No to nie wiem po co należeć do jakiegoś fanklubu,żeby innym psuć przyjemność oglądania i emocjonowania się kolejnym odcinkiem.Ale ,,masz ochotę to sobie pisz".To świadczy o Tobie (również Twoja odpowiedź).
Zastanów się nad swoją powyższą wypowiedzią, a potem ze mną dyskutuj.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:19   #1079
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Zastanów się nad swoją powyższą wypowiedzią, a potem ze mną dyskutuj.
Komuś zabrakło argumentów?
Kulturalnie Ci napisałam,że pisząc co będzie w następnym odcinku ,odbierasz innym przyjemność oglądania,to dosyć egoistyczne podejście,a zważzając na fakt ,że i tak Ci rzadko kto odpisuje na te streszczenia odcinków-dziwne.
Ale rób dalej to co robisz,olej wszelkie sugestie itp.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:21   #1080
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: 'Przepis na życie'

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Komuś zabrakło argumentów?
Kulturalnie Ci napisałam,że pisząc co będzie w następnym odcinku ,odbierasz innym przyjemność oglądania,to dosyć egoistyczne podejście,a zważzając na fakt ,że i tak Ci rzadko kto odpisuje na te streszczenia odcinków-dziwne.
Ale rób dalej to co robisz,olej wszelkie sugestie itp.
Nie będę z tobą dłużej dyskutować, żeby nie robić off topa. Na zakończenie, po to piszę na biało, żeby innym nie odbierać tego, o czym ty wspominaszz. Dyskutuję w wielu wątkach i tylko ty masz jakieś żale. Koniec dyskusji.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.