Moja zapachowa siostra :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-12, 09:14   #31
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez Hvid
Ja lubie przede wszystkim ( chociaz nie tylko ) zapachy ``babciowe``, czyli Estee Lauder Knowing, Givenchy Ysatis, Climat Lancome, Palome Picasso, Sun Moon Stars Lagerfelda, Marine de Bourbon. Nie wiem, czy do ``babciowych`` mozna rowniez zaliczyc 24 Faubourg Hermesa, Rouge tej samej firmy, Eau des Merveilles, Caleche, XS pour Elle Paco Rabanne, Shalimar. To sa dla mnie zapachy ponadczasowe, podobnie jak Cerruti 1881. Zreszta, Ysatis, Knowing, Lagerfeld, PP rowniez.

A teraz marze o Eau des Merveilles Constellation. Wiem, ze Hermes mnie nie zawiedzie. No i czekam na Antilope, zapach starszych pan.
Również lubię zapachy retro (chociaż nie wszystkie). Z tych które Ty wymieniłaś mam i uwielbiam: Sun Moon Stars, 24 Faubourg (lekki szypr), Caleche, XS, Shalimar. Bardzo lubię, ale niestety nie mam: Ysatis, Rouge, Eau des Merveilles. Reszty która wpisałaś nie znam, oprócz Cerutti 1881 - mam fiolkę od Mariqui i lubię, ale raczej nie kupiłabym.
W posiadaniu mam natomiast jeszcze: Mitsuoko (tylko miniaturka), Bvlgari Pour Femme (z wymianki, lubię i używam w określonych sytuacjach), For Her N. Rodrigueza, J'adore (relikt przeszłości, więcej nie kupię), Amorito Body Shopu (czasami muszę się dosłodzić), Casmir (w sam raz na zimę), Wish (uwielbiam), Woman S. Rykiel (moja skórzano-przyprawowa obsesja), Pink Pepper Body Shop, Eau d'Orange Verte, Eau Ressourcante Clarins (na lato), Sheer Rose Avon. Coś tam pewnie jeszcze jest, zwłaszcza z miniaturek, ale nie pamiętam. Acha, ważny punkt - czarna Mania. Na jesienne słoty.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 09:19   #32
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Z tego, co zauważyłam podczas mojego, krótkiego pobytu na Forum Perfumy, najbliżej mi do E i Neonki28.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:19   #33
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Moje zapachowe siostry: Neonka28, Eiri i Homyk- większośc moich zapachów pokrywa się z ich wyborami
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:55   #34
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Tak 321981125346 czyli szyfrunia, E i Beliczek to moje siostry wizażowe.
Zakupy natomiast lubie robić z kokakola i MARTYNKA oraz Madelaine to moje ulubione wizażanki z którymi ,myszkuje i targuje na allegro w niesamowity sposób!

Kijanko bardzo mi milo
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2006-08-15 o 20:54
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:56   #35
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Wiecie analizowalam to co napisalam i brakowalo mi kogoś..Szumaka!!! Pytanie co się dzieje z Szumakiem???Nie widuje ostatnio..
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2006-08-15 o 20:56
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 20:38   #36
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez ETERNITY
Z tego co pamiętam chyba był kiedyś podobny wątek ale co tam.Ja też zauważyłam że są na forum Wizażanki ,które mają gust taki jak jaJest to Demonik oraz Mulier
Tak, tak, Eternity dokładnie !!!
Dlatego też baaaardzo "zaniepokoił" mnie fakt i pobudził dogłębnie moją wyobraźnię, że spodobła Ci się Cristobal Nie znam go jeszcze a już mam na niego ochotę!!! Le parfum Lalique poznałam dopiero na tych wakacjach...i dokładnie te same wrażenia co i u Ciebie...oczarowanie nimi, przepiękne, ciepłe, ale szczyptę czegoś bym im dodała. Podjęłaś decyzję zakupu cristobala..., widocznie coś w nicch takiego odnalazłaś, bardzo mnie to zaniepokoiło mój portfel aż zajęczał. Czekam na dokładną relację

AAAAA i jeszcze Sabi, oj wiele u nas ciepłych uczuć do tych samych zapachów
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 21:47   #37
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez mulier
Tak, tak, Eternity dokładnie !!!
Dlatego też baaaardzo "zaniepokoił" mnie fakt i pobudził dogłębnie moją wyobraźnię, że spodobła Ci się Cristobal Nie znam go jeszcze a już mam na niego ochotę!!! Le parfum Lalique poznałam dopiero na tych wakacjach...i dokładnie te same wrażenia co i u Ciebie...oczarowanie nimi, przepiękne, ciepłe
W pierwszej chwili ten zapach nie zachwycił mnie tak bardzo..No i wymieniłam sie nim.Ale potem zaczęłam tęsknić i to bardzo..Dzięki Czarnej Nocy poznałam go znowuPorównałam dokładnie z Le Parfum..Le Parfum są takie mięciusie..otulające i cudownie słodkie..jednak Cristobal..

Cytat:
Napisane przez mulier
ale szczyptę czegoś bym im dodała
...no własnie Cristobal ma szczyptę tego czegoś co nie pozwala o nim zapomnieć..coś takiego wibrującego i niepokojącego..ciężko by było rozróżnić oba zapachy wąchając je oddzielnie-tak bardzo są do siebie podobne..jednak jest to możliwe i to co wyróżnia Cristobala to ta kwiatowo-kwaśna nuta otulona wanilią jak woalem..Jak tylko będziesz mieć możliwość zachęcam do poznania Cristobala..Ja swoją próbkę od Czarnej Nocy już wychlapałam ..I czuję niedosyt..stąd moja nieodparta chęć posiadania pełnowymiarowego flakonu.Niedługo urodzinki więc okazja jak znalazłJedna...jedy na rzecz która jeszcze mi nie daje spokoju to chęć poznania Cristobala w wersji EDP..jednak wiem że to raczej już niemożliwe bo ten piękny zapach jest wycofany..Nic jednak nie odchodzi na wieczność więc może kiedyś...
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 23:15   #38
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Neonko podzielam Twoje zdanie!
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 06:32   #39
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Moje zapachowe siostry: Neonka28, Eiri i Homyk- większośc moich zapachów pokrywa się z ich wyborami
Szyfrunia moja siostrą zapachową Jak fajnie My lubimy kwiatki, prawda? I nie tylko
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 16:34   #40
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez neonka28
Tak 321981125346 czyli szyfrunia, E i Beliczek to moje siostry wizażowe.
Zakupy natomiast lubie robić z kokakola i MARTYNKA oraz Madelaine to moje ulubione wizażanki z którymi ,myszkuje i targuje na allegro w niesamowity sposób!

Kijanko bardzo mi milo
Neonko, w jednym z wątków, w którym autor pytał ile wydajemy na perfumy napisałaś cyt.:
„Nie kontroluje tego. to jedna z kilku rzeczy, których nie kontroluje *”
Jesteśmy, więc podobne nie tylko w kwestii gustów zapachowych, ale także i pod tym względem. Po prostu wyjęłaś mi te słowa z ust. Mam tylko wątpliwości, czy jest to powód do radości. Tak jakoś mi się zrymowało.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 22:19   #41
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

a ja nie znam zadnej swojej forumowej siostry nie wiem, czy w ogole taka istnieje, bo moje gusta sa tak szerokie, ze az sie sama dziwie

moze wypisze, co lubie, a ktoras wizazanka odnajdzie we mnie swoja siore

kocham
zarowno slodziaki:
- lolita lempicka edt, edp
- miss dior cherie
- dior addict edp
- hypnotic poison
- lancome hypnose (cos kolo mnie te hipnozy chodza )
- burberry london stare (tylko na mnie nietrwale potwornie )
- escada sentiment

jak i morskie i zielone wonie typu:
- l'eau d'issey
- l'eau par kenzo (davidoffa cool water niecierpie, chociaz swojego czasu lubilam )
- t-girl hilfigera
- schlesser femme
- light blue (chociaz nie uzywam, bo za duzo go dookola)

oraz slodko-kwasne owocki typu:
- baby doll
- in love again
- sezonowki escady
- splendor EA


za to nie toleruje:
- angel (o dziwo nie wyczuwam zadnej slodkiej nuty )
- ciezkich, kadzidlanych zapachow
- ciezkiego orientu
- woni zgnilych owocow (tresor, simply clinique)
- paczuli (na mnie kocie siki)


moze jednak odnajde perfumowa bratnia dusze
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 16:22   #42
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Ja też mam wrażenie, że w kwestii upodobań zapachowych nie mam tu bratniej duszy
Najbardziej lubie świeże morsko-zielone zapachy. Moi faworyci to:acqua di gio, klasyczne srebrne 212 Caroliny Herrery, Be Delicious DKNY, zielona Escada, l'eau par Kenzo, l'eau d'Eden, l'eau d'Issey.

Lubię też zachy kwiatowe, ale z nutką świeżosci: Miracle (klasyczne i Intense), Truth CK, Ardenbeauty (Smerfeta się krzywi ), Eternity, Pleasures, Fifth Avenue.

Z tzw. "mocniejszych" zapachów lubię klasyczną Organzę, Black Code i Sensi, Euphorię CK

Nie cierpię ciężkich orientalnych śmierdzieli (które kiedyś tak kochałam ) w stylu Jungle, Eden, Opium; oraz słodyczy takich jak Angel, Must, Addict

W ogóle ja chyba jakoś inaczej wyczuwam zapachy. Tak bardzo zachwalana na tym forum jako delikatny zapach Noa jest dla mnie (i na mnie)zdecydowanie ciężka, podobnie jak DKNY Woman. Natomiast Organzę, choć z pewnością nie jest świeżakiem, zakwalifikowałabym jako zapach lekki, otoczenie może aplikowć go w dowolnych ilościach i nie powoduje ona u mnie mdłości ani migreny

Czy ktoś też tak ma?
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:18   #43
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Odgrzebuję wątek
Coś mi sie wydaje, że znalałam perfumową siostrę To nasza solenizantka, Burn-it-up. W niektórych przypadkach, rzecz jasna, nie zgadzamy się, ale najczęściej podobają się nam te same perfumy.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:10   #44
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Mysle, ze moja zapachową siostrą mogę nazwać Kasiulke22. Gustujemy w podobnych zapachach.Uwielbiam czytac jej posty, bo sa zwykle dla mnie wskazówką i wiem, ze jak spróbuje to w 90% tez bedzie mi sie podobał zapach wyybrany przez nią.
Fajnie, ze istniejesz Kasiulko22
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:27   #45
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Moją zapachową siostrą jest bez wątpienia Spanish Myszka. Jak jej się coś podoba, to prawdopodobieństwo jest bliskie 100%, że mi też . Zdarza się, że jej coś troszkę mniej się podoba a mi więcej lub odwrotnie, ale i tak często obie jesteśmy na tak. Jedyny zgrzyt to zapachy z cynamonem, którego ja raczej w perfumach nie lubię.

Pewien - głównie kwiatowy - odłam moich fascynacji pokrywa się tez z Mulier.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:41   #46
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Moją zapachową siostrą jest Dallale
A może znajdę jeszcze kogoś mi zapachowo bliskiego?
Uwielbiam kadzidło, pieprz, drzewo sandałowe, ambrę, suche zielska i przyprawy. Lubię BC, Smoka, OS, EdM, Nu, oba Ogródki, Theoremę ale ostatnio pasują mi też słodziaki w stylu L Lempickiej, Brit Red, Flowerbombka, Gloria. Kolejne siostry zapachowe poszukiwane!
edit - aha, zapomniałam, nie pogardzę też zapachami w stylu NR (obie wersje) czy Agentem
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:42   #47
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Rozterka podziela ze mną "uczucie" do Libertine i "odgapiłam" od niej Cristalle,w którym zakochałam się od pierwszego niuchnięcia.
Ponadto czytając recenzje zapachów Pearl78 odnajduję bardzo wiele punktów wspólnych.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:55   #48
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Kolejne siostry zapachowe poszukiwane!
Zgłaszam się!

Gdy zobaczyłam ten wątek od razu pomyślałam o Dallale - łączy nas wiele zapachów, a przede wszystkim wielka miłość do Kingdom . Twoje typy Tulipanko, może z wyjątkiem "L" i Flowerbomb, również są mi bardzo, bardzo bliskie .

Z Kokakolą łączy mnie fascynacja Agentem , podoba mi się też wiele zapachów lubianych przez AnnieHall, która sprawiła, że poznałam i zapragnęłam Musc Ravageur .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 19:26   #49
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Zgłaszam się!

Gdy zobaczyłam ten wątek od razu pomyślałam o Dallale - łączy nas wiele zapachów, a przede wszystkim wielka miłość do Kingdom . Twoje typy Tulipanko, może z wyjątkiem "L" i Flowerbomb, również są mi bardzo, bardzo bliskie .
Ale fajnie
Co do Kingdom, to próbuję dać mu szansę i będę próbować dalej, bo jakoś tak czuję, że to może być mój zapach, niestety moja skóra trzyma go tak niesamowicie krótko, że nawet nie jestem w stanie go zapamiętać Ale się nie poddam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 19:49   #50
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Moją zapachową siostrą jest Dallale
A może znajdę jeszcze kogoś mi zapachowo bliskiego?
Uwielbiam kadzidło, pieprz, drzewo sandałowe, ambrę, suche zielska i przyprawy. Lubię BC, Smoka, OS, EdM, Nu, oba Ogródki, Theoremę ale ostatnio pasują mi też słodziaki w stylu L Lempickiej, Brit Red, Flowerbombka, Gloria. Kolejne siostry zapachowe poszukiwane!
edit - aha, zapomniałam, nie pogardzę też zapachami w stylu NR (obie wersje) czy Agentem
Tulipanko zgłaszam się
COS to wiadomo , Nu, Ogródek, Glorię mam, Theroemę miałam L Lempickiej i Flowerbomb to tylko kwestia czasu A próbka Smoka czeka na test
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 21:56   #51
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Tulipanko zgłaszam się
COS to wiadomo , Nu, Ogródek, Glorię mam, Theroemę miałam L Lempickiej i Flowerbomb to tylko kwestia czasu A próbka Smoka czeka na test
niedługo moja zapachowa rodzina będzie większa od mojej własnej
Czekam w takim razie na relację z testów Smoka, mam nadzieję, że i Ty dołączysz do grona wielbicielek tego niesamowitego, chociaż strasznie kapryśnego zwierza czy lepiej życzyć, żeby się nie spodobał? (ja ostatnio nawet się cieszę, jak mi się coś nie spodoba, bo przeraża mnie liczba zapachów, które nadal bym chciała, a tak szczerze to nie są mi tak strasznie potrzebne i tak nie wierzę samej sobie, że nie jest mi potrzebna kolejna buteleczka )
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 07:36   #52
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: kręgi podobieństwa ;)

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Odgrzebuję wątek
Coś mi sie wydaje, że znalałam perfumową siostrę To nasza solenizantka, Burn-it-up. W niektórych przypadkach, rzecz jasna, nie zgadzamy się, ale najczęściej podobają się nam te same perfumy.
Coś w tym jest.Obie bardzo lubimy Słonia,podoba nam się Lolitka,Amor Amor Elixir,Halloween.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 07:48   #53
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Moją zapachową siostrą jest bez wątpienia Spanish Myszka. Jak jej się coś podoba, to prawdopodobieństwo jest bliskie 100%, że mi też . Zdarza się, że jej coś troszkę mniej się podoba a mi więcej lub odwrotnie, ale i tak często obie jesteśmy na tak. Jedyny zgrzyt to zapachy z cynamonem, którego ja raczej w perfumach nie lubię.

Pewien - głównie kwiatowy - odłam moich fascynacji pokrywa się tez z Mulier.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 10:50   #54
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Moją zapachową siostrą jest Dallale
A może znajdę jeszcze kogoś mi zapachowo bliskiego?
Uwielbiam kadzidło, pieprz, drzewo sandałowe, ambrę, suche zielska i przyprawy. Lubię BC, Smoka, OS, EdM, Nu, oba Ogródki, Theoremę ale ostatnio pasują mi też słodziaki w stylu L Lempickiej, Brit Red, Flowerbombka, Gloria. Kolejne siostry zapachowe poszukiwane!
edit - aha, zapomniałam, nie pogardzę też zapachami w stylu NR (obie wersje) czy Agentem
To ja się przyłącze do poszukiwań- Twoja siostra jest moją siostrą

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Gdy zobaczyłam ten wątek od razu pomyślałam o Dallale - łączy nas wiele zapachów, a przede wszystkim wielka miłość do Kingdom .
O tak, Kingdom Poza tym wiele zapachów odbieramy podobnie, a te, co do których mamy inne odczucia, można policzyć na palcach jednej ręki

Zauważyłam także, że w kwestii upodobań sporo łączy mnie z Rawitą (Nu, Black Cashmere, Dolce Vita, a ostatnio również Narciso edp), Homykiem- Nu, BC, Feminite du Bois, do niedawna Pocałunek Smoka (Madness niestety nie znam) oraz Revelyn (Nu, Smok, Presence d'une Femme, Kingdom).
__________________

Dallale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 11:33   #55
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Dziewczyny , myślę , że mogę do Was dołączyć
Prawie wszystkie wyżej wymienione zapachy bardzo lubię i mam w swoich zbiorach .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 21:41   #56
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

A kto zostanie moja zapachowa siostrą??
Kocham Alien, Code, Allure Sensuelle, L, Lolita Lempicka edp
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 22:57   #57
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
co się dzieje z SZYFRUNIA
Wychodzę z cienia po długiej nieobecności

Moje zapachowe siostry: Neonka i Eiri i Benita5
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 23:58   #58
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
A kto zostanie moja zapachowa siostrą??
Kocham Alien, Code, Allure Sensuelle, L, Lolita Lempicka edp
jestesmy dosc ze soba spokrewnione, mam wrazenie wszystkie wymienione przez Cibie zapachy, za wyjatkiem Alien, ktorego zwyczajnie nie poznalam, bardzo lubie, a juz w szczegolnosci te 2 ostatnie propozycje powiedz, czy nie lubisz przypadkiem Miss Dior Cherie badz tez Addict Dior EDP


Swoja droga wydaje mi sie, ze z Kasiulka laczy nas calkiem spore pokrewienstwo zapachowe bardzo wiele propozycji, w ktorych Kasiulka jest zakochana, sa rowniez moimi faworytami No Kasiulko, a Ty jak sadzisz?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 13:41   #59
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość


Swoja droga wydaje mi sie, ze z Kasiulka laczy nas calkiem spore pokrewienstwo zapachowe bardzo wiele propozycji, w ktorych Kasiulka jest zakochana, sa rowniez moimi faworytami No Kasiulko, a Ty jak sadzisz?
Ja się z Tobą Lalesiu w pełni zgadzam, posiadamy wiele wspólnych zapachowych miłości

321981125346 bardzo miło Cię znowu widzieć
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 17:53   #60
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Moja zapachowa siostra :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja się z Tobą Lalesiu w pełni zgadzam, posiadamy wiele wspólnych zapachowych miłości

321981125346 bardzo miło Cię znowu widzieć
ciesze sie, ze masz podobne odczucia zobaczymy, czy w przyszlosci nasze gusta zaczna sie zblizac, czy oddalac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.