Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 18:27   #1021
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

: jupi: Valencia wygrala 2:1 moje chlopaki gdyby nie wygrali mialabym przez pewna sytuacje beznadziejny humor a to ze Nietoperze wygraly poprawia mi humor ze wszystkiegoooooo nawet z faceta kocham ich za to
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:44   #1022
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Njus wczorajszego dnia : POGODZIŁAM SIE Z WIEŚKIEM zrozumiałam że tylko jego kocham i tylko z nim chce być w sobote przyjechał i troche sie pokłóciliśmy, wczoraj też i myślałam że to naprawde koniec aż uświadomiłam sobie co ja robie że chce sobie zniszczyć własne życie, szczęście które jest tak blisko a ja go nie zauważam ... no i on ... kochany, czuły i tylko mój nawet Anka która była po mojej stronie teraz mówi że jesteśmy sobie poprostu przeznaczeni pamiętacie tego Darka z któym była Anka ? no więc w sobote zerwali a wczoraj Wiesiek nam to wszystko wyjaśnił jak było ... że naprawde ja sie Darkowi pierwsza spodobałam ale dałam mu kosza i on zajął sie Anką a tak naprawde ma dziewczyne, która mieszka u niego w domu ciesze sie że Wiesiek odszedł z tej pracy i już nie pracuje z Darkiem teraz obie z Anką widzimy kto jest fear i doceniamy to że Wiesiek nam powiedział prawde a Anka dziś rano stwierdziła że jesteśmy sobie z Wieśkiem przeznaczeni bo przecież to mnie Darek mógł tak okłamywać a Wieśka byśmy nigdy nie poznały bo podszedł wtedy tylko ze względu na mnie heh to chyba rzeczywiście przeznaczenie i to mocniejsze niż z Krystianem a właśnie z Krystianem to raczej koniec, z resztą niczego nie było, nawet sie nie znaliśmy więc ...
można powiedzieć że jestem na nowo zakochana w Wieśku i niezmiernie sie z tego ciesze
i wreszcie od kilku dni mogłam w nocy spokojnie zasnąć szczęśliwa

Magda, no właśnie kocham tylko Wieśka a Krystian to było zauroczenie, choc bardzo miłe

Ola, to poprostu miłość

Siostra, zrobiłam co mi serduszko kazało
za Valencie a David mniam

W radiu wcozrja słyszałam o tych 5 golach ale jestem dumna z naszej Wisełki a najbardziej jestem dumna z Dudu
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:34   #1023
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Njus wczorajszego dnia : POGODZIŁAM SIE Z WIEŚKIEM zrozumiałam że tylko jego kocham i tylko z nim chce być w sobote przyjechał i troche sie pokłóciliśmy, wczoraj też i myślałam że to naprawde koniec aż uświadomiłam sobie co ja robie że chce sobie zniszczyć własne życie, szczęście które jest tak blisko a ja go nie zauważam ... no i on ... kochany, czuły i tylko mój nawet Anka która była po mojej stronie teraz mówi że jesteśmy sobie poprostu przeznaczeni :pamiętacie tego Darka z któym była Anka ? no więc w sobote zerwali a wczoraj Wiesiek nam to wszystko wyjaśnił jak było ... że naprawde ja sie Darkowi pierwsza spodobałam ale dałam mu kosza i on zajął sie Anką a tak naprawde ma dziewczyne, która mieszka u niego w domu ciesze sie że Wiesiek odszedł z tej pracy i już nie pracuje z Darkiem teraz obie z Anką widzimy kto jest fear i doceniamy to że Wiesiek nam powiedział prawde a Anka dziś rano stwierdziła że jesteśmy sobie z Wieśkiem przeznaczeni bo przecież to mnie Darek mógł tak okłamywać a Wieśka byśmy nigdy nie poznały bo podszedł wtedy tylko ze względu na mnie heh to chyba rzeczywiście przeznaczenie i to mocniejsze niż z Krystianem a właśnie z Krystianem to raczej koniec, z resztą niczego nie było, nawet sie nie znaliśmy więc ...
można powiedzieć że jestem na nowo zakochana w Wieśku i niezmiernie sie z tego ciesze
i wreszcie od kilku dni mogłam w nocy spokojnie zasnąć szczęśliwa

Magda, no właśnie kocham tylko Wieśka a Krystian to było zauroczenie, choc bardzo miłe


W radiu wcozrja słyszałam o tych 5 golach ale jestem dumna z naszej Wisełki a najbardziej jestem dumna z Dudu
dobrze o nim swiadczy to jak sie zachowal...ale...zauwaz, ze jeszcze dwa dni temu twierdzilas, ze to nie to. a dzis juz go kochasz po grób...moim zdaniem powinnas poprostu miec pewien dystans do tej milosci i bacznie ją obserwowac, zeby zdobyc tą pewnosc a nie wmawiac ją sobie co kilka dni... i to co kilka dni inną.
zycze powodzenia


wczoraj tez sylszalam...w tv mowili no wasze chlopaki wymiataja ;p

hah, a ty co? swojego własnego niunia...i rasistka imionowa?


ufff... ale jestem padnieta po tej szkole ;p
zawalilam sprawdzian z angola i chyba calkiem niezle mi poszlo z polaka...
robilismy sobie foty na przerwie XD zapewne wyszłam jak kompletny debil ale cóz... zycie
na wfie reczną mamy od poczatku roku ;D mam cios haha...tylko nogi mi się mylą i nie wiem z ktorej mam wyskakiwac XD

a jutro nie ide do budy, bo mam orto ale i tak we wtorki mam 4 lekcje wiec za duzo mnie nie ominie. w srode wywiadowka XD heh, ale sie nie martwie, bo poki co mam tylko jedną ocene... ijest to 5 z dojcza

no, i co wam jeszcze powiem? :P ze wlasnie wcinam ananaska z puszki ;] mniam... pyszny deserek po obiadku


ach no zapomnialam dodac, ze bayern wczoraj wygral z karlsruher 4:1 jejeje... wiec brawa dla toniego, miro, altiego i ze roberto i calej mojej druzynki zreszta ;p

foteczka: basti z laseczką...jednak co modelka to modelka

brytyjczycy chca klinsiego? czyli ciag dalszy przygody z czelsi:
http://www.bild.t-online.de/BTO/spor...o=2547534.html

aaaa, no i lahmcio ma jeszcze przynajmniej 2 tygodnie wolnego od treningow, wiec nie wiadomo kiedy wroci zdrowiej miś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76943059.jpg (43,1 KB, 8 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2007-09-24 o 14:55
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:32   #1024
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
dobrze o nim swiadczy to jak sie zachowal...ale...zauwaz, ze jeszcze dwa dni temu twierdzilas, ze to nie to. a dzis juz go kochasz po grób...moim zdaniem powinnas poprostu miec pewien dystans do tej milosci i bacznie ją obserwowac, zeby zdobyc tą pewnosc a nie wmawiac ją sobie co kilka dni... i to co kilka dni inną.
zycze powodzenia


wczoraj tez sylszalam...w tv mowili no wasze chlopaki wymiataja ;p

hah, a ty co? swojego własnego niunia...i rasistka imionowa?


ufff... ale jestem padnieta po tej szkole ;p
zawalilam sprawdzian z angola i chyba calkiem niezle mi poszlo z polaka...
robilismy sobie foty na przerwie XD zapewne wyszłam jak kompletny debil ale cóz... zycie
na wfie reczną mamy od poczatku roku ;D mam cios haha...tylko nogi mi się mylą i nie wiem z ktorej mam wyskakiwac XD

a jutro nie ide do budy, bo mam orto ale i tak we wtorki mam 4 lekcje wiec za duzo mnie nie ominie. w srode wywiadowka XD heh, ale sie nie martwie, bo poki co mam tylko jedną ocene... ijest to 5 z dojcza

no, i co wam jeszcze powiem? :P ze wlasnie wcinam ananaska z puszki ;] mniam... pyszny deserek po obiadku


ach no zapomnialam dodac, ze bayern wczoraj wygral z karlsruher 4:1 jejeje... wiec brawa dla toniego, miro, altiego i ze roberto i calej mojej druzynki zreszta ;p

foteczka: basti z laseczką...jednak co modelka to modelka

brytyjczycy chca klinsiego? czyli ciag dalszy przygody z czelsi:
http://www.bild.t-online.de/BTO/spor...o=2547534.html

aaaa, no i lahmcio ma jeszcze przynajmniej 2 tygodnie wolnego od treningow, wiec nie wiadomo kiedy wroci zdrowiej miś

Nom wiem że to wygląda conajmniej śmiesznie ta cała sytuacja ... ale Wieśka tak naprawde cały czas kochałam tylko wmawiałam sobie bo go nie było, ja nie potrafie czekać i jeszcze sie ktoś trzeci pojawił

ależ nie, mi sie imie Dudu strasznie podoba

to gratulejszyn 5 z dojcza
za Bayern
jak sie ta modelka nazywa
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:51   #1025
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Nom wiem że to wygląda conajmniej śmiesznie ta cała sytuacja ... ale Wieśka tak naprawde cały czas kochałam tylko wmawiałam sobie bo go nie było, ja nie potrafie czekać i jeszcze sie ktoś trzeci pojawił

ależ nie, mi sie imie Dudu strasznie podoba

to gratulejszyn 5 z dojcza
za Bayern
jak sie ta modelka nazywa
mi tam tez...dudu jak to cudownie brzmiiiii...

a dziekuje dziekuje ;D

no moje chłopy tez sie niezle postaraly 4 to nie 5, ale tez niezle ;p

sarah jakas tam... nie lubie pamietac jak sie nazywaja kolejne laski bastka totez sie zbytnio nie staram... i zwyczajnie mi sie zapomnialo


łoł. moj pies mnie przeciągnal przez stepy na spacerze ... oczywwiscie nie chcial isc na krotki spacer wysiuśkac sie..,tylko prez piaszczyste drogi, pola i łaki... i coz... moze przynajmniej cos spaliłam przez te pol godziny latania z nim...ale buty mam brudne jak nie wiem ;P
i wrocilam na kompa , bo stwierdzialm, ze obecnie i tak nie mam nic do roboty

a w ogole to gardlo mnie od wczoraj boli, dzis doszedl katar i glowa mnie boli moja klasa zaraża... musze sie wiec pilnowac :P
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:57   #1026
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
mi tam tez...dudu jak to cudownie brzmiiiii...

a dziekuje dziekuje ;D

no moje chłopy tez sie niezle postaraly 4 to nie 5, ale tez niezle ;p

sarah jakas tam... nie lubie pamietac jak sie nazywaja kolejne laski bastka totez sie zbytnio nie staram... i zwyczajnie mi sie zapomnialo


łoł. moj pies mnie przeciągnal przez stepy na spacerze ... oczywwiscie nie chcial isc na krotki spacer wysiuśkac sie..,tylko prez piaszczyste drogi, pola i łaki... i coz... moze przynajmniej cos spaliłam przez te pol godziny latania z nim...ale buty mam brudne jak nie wiem ;P
i wrocilam na kompa , bo stwierdzialm, ze obecnie i tak nie mam nic do roboty

a w ogole to gardlo mnie od wczoraj boli, dzis doszedl katar i glowa mnie boli moja klasa zaraża... musze sie wiec pilnowac :P

Dudu już należy do mojej gromadki

a ja tam wole wiedzieć jak sie nazywają laski facetów i tych w realu i tych sportowców

hah też bym sobie pochodziła z psem ale nie mam

to kuruj sie


Anka wynalazła na wrzucie świetną piosenke - New Day - Odnajde Cie ale boska

lece sie spotkać z Anką si ja
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 17:27   #1027
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

[QUOTE=$Luna$;5362916]Njus wczorajszego dnia : POGODZIŁAM SIE Z WIEŚKIEM zrozumiałam że tylko jego kocham i tylko z nim chce być w sobote przyjechał i troche sie pokłóciliśmy, wczoraj też i myślałam że to naprawde koniec aż uświadomiłam sobie co ja robie że chce sobie zniszczyć własne życie, szczęście które jest tak blisko a ja go nie zauważam ... no i on ... kochany, czuły i tylko mój nawet Anka która była po mojej stronie teraz mówi że jesteśmy sobie poprostu przeznaczeni pamiętacie tego Darka z któym była Anka ? no więc w sobote zerwali a wczoraj Wiesiek nam to wszystko wyjaśnił jak było ... że naprawde ja sie Darkowi pierwsza spodobałam ale dałam mu kosza i on zajął sie Anką a tak naprawde ma dziewczyne, która mieszka u niego w domu ciesze sie że Wiesiek odszedł z tej pracy i już nie pracuje z Darkiem teraz obie z Anką widzimy kto jest fear i doceniamy to że Wiesiek nam powiedział prawde a Anka dziś rano stwierdziła że jesteśmy sobie z Wieśkiem przeznaczeni bo przecież to mnie Darek mógł tak okłamywać a Wieśka byśmy nigdy nie poznały bo podszedł wtedy tylko ze względu na mnie heh to chyba rzeczywiście przeznaczenie i to mocniejsze niż z Krystianem a właśnie z Krystianem to raczej koniec, z resztą niczego nie było, nawet sie nie znaliśmy więc ...
można powiedzieć że jestem na nowo zakochana w Wieśku i niezmiernie sie z tego ciesze
i wreszcie od kilku dni mogłam w nocy spokojnie zasnąć szczęśliwa


Siostra, zrobiłam co mi serduszko kazało
za Valencie a David mniam

/QUOTE]

sis bardzo sie ciesze ze pogodzilas sie z Wieskiem z Krystianem dzielila was dosc duza roznica wieku a jak wiadomo zwiazek ze tak powiem ''namacalny" jest lepszy niz platoniczny fajnie jest tak czasem sobie do kogos powzdychac ale jeszcze lepiej sie do kogoos przytulic super siostrzyczko tak 3maj

ja juz po rozmowie z bylym.ustalilismy ze narazie zwiazek nie ma sensu w sumie ostatnio calkiem fajni faceci sie kolo mnie kreca a ja nie wiem czy akurat on bylby tym jedynym teraz.brakuje mi go ale moze to jeszcze nie ten moment zreszta teraz przede mna studia i musze sie skupic zeby jak najszybciej sie przeniesc na URz


za Valencie i za Wiselke
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 19:12   #1028
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo hejo

Nie lubie poniedzialkow. To by bylo na tyle
Wiece co, zauwazylam ze w szkole jakos tak Majkel sie na mnie dzwinie patrzy.Nie normalnie tak jak na kogos "obcego" ale tak dziwnie Ach te moje glupotki
A dzisiaj jak szlam po korytarzu na dwor to Wojtek szedl do kibla i ja sie tsak na niego spojrzalam, mu prostooo w te jego boskie oczka a on sie do mnie usmiechnal Ach ale to byl goracy usmiech

Brawo dal Wiselki,i Valencii, Bayernu i dla Mojej Spartuni ktora wygrala wczoraj 2 do 0 Ale niestety Celtic przegral 2 do 3

Luna no coz, nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc szczescia.Tylko zeby za pare dni nie bylo ze znowu o cos sie popstrkaliscie i ze juz go nie kochasz i ze to byl blad
Magda my to na jednym wf bylysmy w parku biegac a na drugim rzucalysmy do kosza, oj deski byly
Pokaz jakies foty A ta szmula Bastka to wyglada mi na frajerke
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:11   #1029
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Ale ja mam odpaly Wlaczylam sobie moja piosenke Kayah-Jesli Bog istnieje, widze ze cos mnie razi po oczach, patrze a to pelnia ksiezyca.Wychodze na balkonn, stanelam tak sobie i sie gapie na ten ksiezyc, fajnie oswietlal chmury ktore z boku sie tak super ustawily, jak kwadraciki na niebie, wiatr zawial mi we wlosy a ja sie czulam jakbym byla gdzies na plazy
Uwielbiam moj balkon
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:55   #1030
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
nom fajnie fajnie

ładny garniak

Bo fifi to elegancik jak sie patrzy

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
ach...moze jednak sie skusze ;p
dzis wiecej czasu bede miec na labowanie wiem jak to jest... mozna wiecznosc czekac na te momenty XD jak mialam 10-cio minutowy wywiad poldzia ze szwajnim (ten co poldi trzymal picie jak lala ), to sobie go ładowalam kilka razy dziennie na nowo i czekalam kupe czasu xD (bo brat mi caly czas wylaczal jak wchodzil na kompjutra ;P)

fifik elegancik...potrafi się pokazac chlopak



a no btw to moje chłopciaki bajernboje wygrali 1:0 w meczu pucharu niemiec :P
toni strzelil... poldzio gral ;P




i jeszcze smakowity kąsek na temat klinsiego ;p
czy trafi do czelsi??? ... poki co pozostawia to bez komentarza...
http://www.bild.t-online.de/BTO/spor...o=2530462.html


Sie wie ma sie ten styl i szyk



Ciekawe

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Iza no co do tego tekstu Dawida to mi tez sie tak milo zrobilo ze ktos o mnie tak pozytywnie mysli Ladnie Pippo wyglada na tym rozowym tle jak Landryneczka
Luna teraz zalujesz tej "akcji" z Wieskiem? Ja mowialm Ci odrazu ze to za szybko
Magda nie no jestes na czasie z tym planem lekcji ja mialam miec remont jak mnie nie bylo ale nie zaczal sie.Nie wiem kiedy bede go miec A mam taka soczysta zielona tapete i do tego bede miala takich pare paskow z kolkami, do tego mam kupione dwa dywany w takie kolka i jak bylam w szn to zarezerwowalismy wiklinowy komplet, czyli kanapa, dwa fotele i stolik,No to bedzie gdzies za 3tyg ale i tak sie ciesze
Jak ma myslec ja nie tylko pozytywnie fajna jestes i tyle
Landrynka

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,sorry,ale ja coś tego Owena nie lubie .Nie wiem czemu,ale działa mi on na nerwy.

mozesz go nie lubic, trudno

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość


EDIT:
iza zmienila avka ;D podoba mi sie... ach ta zielen ;p mam tylko pytanie czy sama robilas... bo jesli tak to interesuje mnie to cos z prawej strony (nie wiem czy to brush czy pattern) . naprawde bardzo ładny
Fajnie ze Ci sie podoba Tak robilam sama Jak to ciagałam to było podpisane jako textura wiec nie wiem nie znam sie chyba
Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
Niepokonana, Nasza Wisełka kochana!
rozgromiła Polonię Bytom 5:0

a bramki strzelali:
1:0 Zieńczuk 31'
2:0 Kosowski 35'
3:0 Boguski 48'
4:0 Brożek Piotr 60'
5:0 Dudu 72' - pierwsza w barwach Wisły
Barwo dla Wisły efektowne zwyciestwo

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
Valencia wygrala 2:1
Gartulacje

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Njus wczorajszego dnia : POGODZIŁAM SIE Z WIEŚKIEM zrozumiałam że tylko jego kocham i tylko z nim chce być w sobote przyjechał i troche sie pokłóciliśmy, wczoraj też i myślałam że to naprawde koniec aż uświadomiłam sobie co ja robie że chce sobie zniszczyć własne życie, szczęście które jest tak blisko a ja go nie zauważam ... no i on ... kochany, czuły i tylko mój nawet Anka która była po mojej stronie teraz mówi że jesteśmy sobie poprostu przeznaczeni pamiętacie tego Darka z któym była Anka ? no więc w sobote zerwali a wczoraj Wiesiek nam to wszystko wyjaśnił jak było ... że naprawde ja sie Darkowi pierwsza spodobałam ale dałam mu kosza i on zajął sie Anką a tak naprawde ma dziewczyne, która mieszka u niego w domu ciesze sie że Wiesiek odszedł z tej pracy i już nie pracuje z Darkiem teraz obie z Anką widzimy kto jest fear i doceniamy to że Wiesiek nam powiedział prawde a Anka dziś rano stwierdziła że jesteśmy sobie z Wieśkiem przeznaczeni bo przecież to mnie Darek mógł tak okłamywać a Wieśka byśmy nigdy nie poznały bo podszedł wtedy tylko ze względu na mnie heh to chyba rzeczywiście przeznaczenie i to mocniejsze niż z Krystianem a właśnie z Krystianem to raczej koniec, z resztą niczego nie było, nawet sie nie znaliśmy więc ...
można powiedzieć że jestem na nowo zakochana w Wieśku i niezmiernie sie z tego ciesze
i wreszcie od kilku dni mogłam w nocy spokojnie zasnąć szczęśliwa
Nie bede Ci mowiała czy robisz dobrze czy nie. Jesli naprawde czyjesz ze to jest to. Wiec zycze Ci powodzenia



Witam

Troche zaniedbuje watek ale duzo sie dzieje ostanio u mnie, a poza tym nie mam nastroju.
Wiec krottki skrot co sie dzieje u moich

Milan znowu zremisował nie mam juz sił jak to mozna wytłuamczyc ale coz nie mozna miec wszystkiego

Newcastle wygrał 3:1 ale ta wiadomosc mnie nie juz tak nie cieszy jak powinna ...

Luis ostano strzelil 2 gole brawo

To chyba tyle mam nadzieje ze innym razem bede bardziej pozytywnie nastwiona
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:03   #1031
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Jakos tak zauwazylam ze nasz watek podupada ostatnio
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 17:15   #1032
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Dudu już należy do mojej gromadki

a ja tam wole wiedzieć jak sie nazywają laski facetów i tych w realu i tych sportowców
nom wiem wiem, przeciez nie chce ci go zabierac

hehe... to tez troche racji w tym masz ;p musze to przemyslec XD moze warto jednak zapamietac conieco


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejo hejo

Nie lubie poniedzialkow. To by bylo na tyle
Wiece co, zauwazylam ze w szkole jakos tak Majkel sie na mnie dzwinie patrzy.Nie normalnie tak jak na kogos "obcego" ale tak dziwnie Ach te moje glupotki
A dzisiaj jak szlam po korytarzu na dwor to Wojtek szedl do kibla i ja sie tsak na niego spojrzalam, mu prostooo w te jego boskie oczka a on sie do mnie usmiechnal Ach ale to byl goracy usmiech

Magda my to na jednym wf bylysmy w parku biegac a na drugim rzucalysmy do kosza, oj deski byly
Pokaz jakies foty A ta szmula Bastka to wyglada mi na frajerke
ach te spojrzenia xD
naprawde zwracacie uwage jak ktos sie na was patrzy? ;p ja osobiscie nie patrze na ludzi i nie oczekuje, ze oni beda sie patrzec na mnie ;D
jak patrze to mam w tym jakis cel

haha, frajerka XD ktoż to wie...co wojtek robi w toalecie.... lalalla (nawiazanie do dnia wczorajszergo haha)

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Ale ja mam odpaly Wlaczylam sobie moja piosenke Kayah-Jesli Bog istnieje, widze ze cos mnie razi po oczach, patrze a to pelnia ksiezyca.Wychodze na balkonn, stanelam tak sobie i sie gapie na ten ksiezyc, fajnie oswietlal chmury ktore z boku sie tak super ustawily, jak kwadraciki na niebie, wiatr zawial mi we wlosy a ja sie czulam jakbym byla gdzies na plazy
Uwielbiam moj balkon
schizzzzz...

ja na balkon wychodze rzadko, bo u nas na osiedlu kuny chodzą po dachach i sie boje w nocy ... w wakacje siadalam na parapecie od strony dworu, patrzylam na gwiazdy i sluchalam muzyki. ale teraz za zimno ;p

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Sie wie ma sie ten styl i szyk

Fajnie ze Ci sie podoba Tak robilam sama Jak to ciagałam to było podpisane jako textura wiec nie wiem nie znam sie chyba

Troche zaniedbuje watek ale duzo sie dzieje ostanio u mnie, a poza tym nie mam nastroju.
Wiec krottki skrot co sie dzieje u moich

Milan znowu zremisował nie mam juz sił jak to mozna wytłuamczyc ale coz nie mozna miec wszystkiego

Newcastle wygrał 3:1 ale ta wiadomosc mnie nie juz tak nie cieszy jak powinna...
a sie ma...fifi zawsze stosownie ubrany ;p

pewnie nie pamietasz skąd ją sciagnelas (?) ja nigdy nie pamietam xD
ale jakbys mogla kiedys mi ją podeslac na gadu? albo na wątek wrzucic w zalacznik ;p bylabym wdzieczna. chcialabym zobaczyc jaki daje efekt (oczywiscie widze na twoim ale chcialabym poprobowac )

bodajze o milanie czytalam kiedys...calkiem niedawno...moze w tamtym tygodniu xD ze w lidze nie odnosi znaczacych sukcesow, ale wlasciwie nie przyklada do tego specjalnej wagi, bo zalezy im glownie na rozgrywkach miedzynarodowo-klubowych ;p wiec nie zalamuj rąk ;D napewno w LM dadzą czadu

brawo dla newcastle


hopla.
wrocilam od orto. przy okazji musialam obskoczyc z mama i babcią dwa cmentarze xD wiec nasiedzialam sie na sloneczku pielilam jakies roslinki XD (łoł) i w ogole nie narzekam generalnie ;P bo pogoda byla boska!

jutro znow szkola mnie omija ;D bo mam tylko 2 lekcyje. wf i niemiecki xD tak więc bedę sobie wylegiwac się, ewentualnie uczyc sie na czwartek na angola i PRZEDE WSZYSTKIM: w koncu obejrze na 1000000000% JANKA bo liederladen prowadzi TYLKO on a skoro nie bedzie mnie w szkole to o 13 chociaz raz uda mi sie zasiasc przed tv i oblukac :P szczescliwy dzien musi byc jutro. musi!

ale wymeczona jestem generalnie i podsypiam poprostu

mały njus o bastku:
Niegrzeczny Schweini?

Bastian Schweinsteiger – ostatnimi czasy szef pomocy w reprezentacji Jogiego Löwa. Jak jest w Bayernie? Przez 78 minut był on „oszczędzany”, czyli po prostu siedział na ławce. Co było przyczyną takiego obrotu sprawy? Odpowiedź może być tylko jedna – słabe występy przeciwko Schalke i Lizbonie.


Manager Uli Hoeneß wyznał niewzruszony – jeśli ktoś gra słabo, to po prostu ląduje na ławce. Takie to proste.

Jednak pewne jest jeszcze: Uli dokładnie przygląda się Schweiniemu. Przede wszystkim jego publicznej prezencji.

Raz jest to opaska na ręku, innym razem pomalowane włosy na blond, a ostatnio czarne paznokcie. „Wychowawca” Hoeneß wobec takiej sytuacji – gdy siedzi się na ławce, można się poprzyglądać, jak inni grają. Jeśli wyciągnie się z tego nauki, to może być tylko lepiej. Kolejne przystopowanie Hoeneßa wobec Bastiana.

Ottmar Hitzfeld widzi to następująco – obecnie brakuje mu około 20, 30%.

Źródło: bild.de


osobiscie jestem za. basti sie rozbestwil przy tej pannie. i powinien troche sie obudzic z tej swojej bajki. jeszcze ostatnio gadał, że piłka jest wazniejsza niz seks a teraz nawet sie nie stara zbytnio o to, zeby grac. do roboty chłopie !
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:27   #1033
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

przepelniona pozytywna energią, ktorej nie zmarnuje na pobyt w szkole jutro...moge zmarnowac ją na moich niuniów zawsze to lepsze marnotrawienie

a wiec moje piękności:
1 - lahmcio
2 - toni
3 - bommi
4 - ??? nie pamietam jak on sie nazywa XD pewnie jest z drugiej druzyny
5 - bastuś
6 - janek... schlaudi fkors
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 129-11.jpg (80,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129-14.jpg (61,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129-24.jpg (85,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129-28.jpg (107,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129-34.jpg (103,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129-31.jpg (119,0 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 10:59   #1034
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hey.

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
hehe, fajnie z jego strony

łoł... kryminalnych juz nie ogladalam... fju fju... ze 2 lata XD

btw: brzos swietny avek ;D

no kobietki. i niedziela
ja sie biore za nauke nie chce mi sie ale cóż mam poczac...

na pocieszenie (swoje) powiem wam, ze oktoberfest sie zaczal wiec licze na focie moich chlopakow z piwnego dżampa chyba w tym roku nie zawiadą ;P
Dzięki .

Magda.......
Słuchajcie,a może w przyszłym roku wybierzemy się całą wizażową grupką na Oktoberfest?

Ale wracając do striptizera.dzisiaj o 1 w nocy jest powtórka,także możesz obejrzeć .Ale przesadziłam-nie był wcale taki ładny .

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

foteczka: basti z laseczką...jednak co modelka to modelka

aaaa, no i lahmcio ma jeszcze przynajmniej 2 tygodnie wolnego od treningow, wiec nie wiadomo kiedy wroci zdrowiej miś
A to jego nowa laska?
Ciekawe dlaczego piłkarze zwykle pojawiają się w towarzystwie modelek .
Błagam,niech Bastek zmieni kolor włosów....
Uuuu...Lahmcio się wybyczy,nie ma co .

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Ale ja mam odpaly Wlaczylam sobie moja piosenke Kayah-Jesli Bog istnieje, widze ze cos mnie razi po oczach, patrze a to pelnia ksiezyca.Wychodze na balkonn, stanelam tak sobie i sie gapie na ten ksiezyc, fajnie oswietlal chmury ktore z boku sie tak super ustawily, jak kwadraciki na niebie, wiatr zawial mi we wlosy a ja sie czulam jakbym byla gdzies na plazy
Uwielbiam moj balkon


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
przepelniona pozytywna energią, ktorej nie zmarnuje na pobyt w szkole jutro...moge zmarnowac ją na moich niuniów zawsze to lepsze marnotrawienie

a wiec moje piękności:
1 - lahmcio
2 - toni
3 - bommi
4 - ??? nie pamietam jak on sie nazywa XD pewnie jest z drugiej druzyny
5 - bastuś
6 - janek... schlaudi fkors
Magda,powiem Ci,że ta dziewczyna koło Bastka wygląda na całkiem sympatyczną .

Słuchajcie,przedwczoraj obejrzałam po raz 1 do końca odcinek nowej edycji Big Brothera .Toż to najprawdziwsza patologia .

A Manchester wygrał z Chelsea .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 11:06   #1035
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Patrzcie jakie zdjęcie Crissiego znalazłam
Z profilu .
Taki z tego wniosek,że znani ludzie też mają problemy z cerą .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6271pu0.jpg (27,1 KB, 8 załadowań)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 11:37   #1036
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Hey.

Magda.......
Słuchajcie,a może w przyszłym roku wybierzemy się całą wizażową grupką na Oktoberfest?

Ale wracając do striptizera.dzisiaj o 1 w nocy jest powtórka,także możesz obejrzeć .Ale przesadziłam-nie był wcale taki ładny.

A to jego nowa laska?
Ciekawe dlaczego piłkarze zwykle pojawiają się w towarzystwie modelek
Błagam,niech Bastek zmieni kolor włosów....

Magda,powiem Ci,że ta dziewczyna koło Bastka wygląda na całkiem sympatyczną

Słuchajcie,przedwczoraj obejrzałam po raz 1 do końca odcinek nowej edycji Big Brothera .Toż to najprawdziwsza patologia

A Manchester wygrał z Chelsea
haha, jestem za magda na oktoberfeście...juz powinni sie przygotowywac na moj przyjazd XD z rocznym wyprzedzeniem ;p

uła. 1 w nocy? to nawet na striptizera tyle nie wyczekam

tak, nowa... mozna tak powiedziec, ale naprawde to juz stara, bo dlugo ze soba są ;D a przynajmniej na tyle dlugo, ze juz dawno sie przyzwyczailam sie do tego, ze ona jest XD
ja mam teorie, ze ona go poderwala, zeby sie wylansowac a on glupi i sie naje wodzic za nos ;P i spelnia wszystkie jej zachcianki (typu malowanie paznokci na czarno... i te wlosy pewnie tez jej robota...wczesniej nie mial takich beznadziejnych pomyslow)

pewnie sympatyczna jest dla mnie na pewno, bo juz samo to, ze robi fotki bajernowe a potem daje je do publicznego ogladania dla innych to dla niej na plus nie sknerzy tych boskich zdjec

u mnie tv4 tak slabo odbiera, ze nawet mnie nie kusi patrzec na to cos XD i cale szczescie.



Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie zdjęcie Crissiego znalazłam
Z profilu.
Taki z tego wniosek,że znani ludzie też mają problemy z cerą .
moze patrze nie tam gdzie trzeba XD ale ja nie widze tych problemow z cera ;p oswiec mnie...GDZIE?


a ja w oczekiwaniu na 'liederladen' bawilam sie w szopku ;p i oto co za janek mi wyszedł

i spadywejszyn powgapiać się na niego w telewizorku ...a potem nauka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jankomama.jpg (106,1 KB, 2 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:34   #1037
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

: jupi: aaaaaaa poznalam moja kochana sis
co prawda moze nie wygladamy jak blizniaczki ale to nie ma znaczenia blizniaczki czesto wygladaja troszeczke inaczej ona ma takie sliczne proste wlosy nie to co moje czarne krecone nawet nie wiadomo czy sie kreca czy nie
Lunka to sliczna dziewczyna nic dziwnego ze tylu facetow tam kolo niej sie kreci do tego na zywo jest jeszcze sympatyczniejsza <wiadomo moja siostra nie >
bylysmy w tym barze, gdzie pracuje Krystian ale niestety go nie bylo szkoda chcialam go bardzo zobaczyc

sis strasznie sie ciesze ze wreszcie sie poznalysmy strasznie fajnie mi sie z Toba gadalo jakbym Cie znala cale wieki


odbiegajac od tematu powklejam kilka nowych foteczek moich sloneczek

1.Vicente dawno tu nie bylo jego zdjecia a tak byc nie moze
2.DAvid na plazy
3.sweet Davidek z coreczka Zaida
4.DAvidek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3756824vicente.jpg (18,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4154880villa.jpg (21,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg david_villa_sporting_gijon11.jpg (11,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73756420.jpg (40,1 KB, 2 załadowań)
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 17:15   #1038
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ania - fajnie, ze sie spotkalyscie ;p ja jeszcze nie mialam okazji nikogo spotkac XD eszzz...przez telefon tylko slyszalam ole

BALLA ma dziś URODZINKI !!!

jejcia. siedze wlasnie nad tematami maturalnymi. jutro ide skladac deklaracje i zupelnie nie wiem co wybrac, zeby nie zalowac. generalnie mam wyselekcjonowane 11 tematow... ale powiem wam, ze bylo ich mnostwo i wszystkie są okropne i glupie. jak patrze na watek o prezentacjach i widze jakie ludzie maja tematy to sobie mysle: gdzie sie podzialy te tematy w mojej szkole... u mnie tylko takie badziewo mozna przedstawiac? zero tematow, w ktorych mozna sie wykazac, cos od siebie dac...tylko pieprzenie o szopenie jak to sie mowi. uszzz... nie wiem co zrobie... jeju. boje sie, ze wybiore temat a potem nie zgromadze materialu...ale nie chce robic prezentacji o balladzie, jej cechach i funkcjach xD bez przesady ;p

a na angola prawie 200 slowek do nauczenia na szczescie wiekszosc juz wyuczylam sie i tylko kilkadziesiat mi zostalo ;p upiorny dzien, mimo tego, ze szkoly nie bylo xD
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 19:48   #1039
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Witam ale ja mialam dzisiaj dechy, nie dosc ze mialam do szkoly na 13.35 to tylko dwa polskie bo byla jakas rada dla nauczycieli i wrocilam wczesniej do domu Widzialam tez mojego kochanego Wojtka, powiedzialam mu dziendobry, on znowu sie usmiechnal, rany jak ja uwielbiam jak on sie usmiecha a jak pomysle ze w piatek z nim wf
A wogole moja kolezanka mowi "Olka zobacz, Wojtek jak sie usmiecha to ma taka dziwna gule na policzku" a ja do niej "bo to jest kosc policzkowa"

Brzos--> Krystiano jakie dziubaska walnal a ja tam nie widzie jakis takich super pryszczy itp Za to opalony jest a moj kolega z klasy, taki Paulo poszedl na solarium, chyba wybral na 20minut bo wygladal dzisiaj jak marchewka
Magda--> podoba mi sie ta fotka tej ziomali ze Szwajnim fajnie ma ze sobie tak czesto z nimi robi foty, ja rto moge ew. z pilkarzami naszej Sparty
Janek ma na nazwisko Koppen?? Ja koppen, ty koppen
A no pamietam ta rozmowe, bylam w Krk i mowie "Magda!! wiesz jaki wynik meczu Wisla Zaglebie?" a ty nie wiedzialas a taki jeden ziomal krzyczal "pzdr dla Madzi, daj pogadac z Madzia"
Ania fajnie ze sie spotkalyscie, ja to widzialam sie z nasza dama Tri (ktora zapomniala o istnieniu tego watku ) i z kilkoma dziewczynami z Ebisiowego ale ich nie znacie
Magda--> za Bale
Nie wiem jakie masz tematy do wyboru, tak to bym ci cos poradzila
Ja wczoraj na krtk z czasownikow nieregularnych uczylam sie na religi, i co? napisalam na 5
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 21:55   #1040
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

halo dzień dobry

żadko wpadam, owszem przyznaje, nie bijcie
ale to dlatego, że skończył się dla mnie dzień dziecka i od poniedziałku zaczęłam praktyki w firmie związanej z moją specjalizacją i normalnie musze wstawać bladym ŚWITEM! ok 7:30!
szczerze mówiąc nie wiem czy mój organizm to wytrzyma

poza tym właśnie chłopcy od relacji doprowadzili mnie do zawału
Wisełka pokonała w karnych Śląsk Wrocław w meczu o Puchar Polski

do przerwy było 0:2 dla Wisły
w II połowie Śląsk wyrównał na 2:2
dogrywka, która niczego nie rozstrzygnęła
i karne! było 4:5 i zawodnik Śląska nie strzrelił!
WISŁA AWANSUJE DO DALSZEJ RUNDY

Olka- nasze spotkanie to była historyczna chwila

Madzia- teraz coś specjalnie dla Ciebie
http://allegro.pl/item248298230_gofr...t_zobacz_.html
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 14:22   #1041
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Magda--> podoba mi sie ta fotka tej ziomali ze Szwajnim fajnie ma ze sobie tak czesto z nimi robi foty, ja rto moge ew. z pilkarzami naszej Sparty
Janek ma na nazwisko Koppen?? Ja koppen, ty koppen
A no pamietam ta rozmowe, bylam w Krk i mowie "Magda!! wiesz jaki wynik meczu Wisla Zaglebie?" a ty nie wiedzialasa taki jeden ziomal krzyczal "pzdr dla Madzi, daj pogadac z Madzia"

Nie wiem jakie masz tematy do wyboru, tak to bym ci cos poradzila
Ja wczoraj na krtk z czasownikow nieregularnych uczylam sie na religi, i co? napisalam na 5
pewnie, ze fajnie. szczesciara
ty masz przynajmniej sparty a ja co? XD moge isc co najwyzej do gowniarzerii z gima sportowego (ktore jest razem z moim lo) i poprosic o autograf chyba haha

nie koppen tylko köppen koppen mi sie z kupą kojarzy magdalena köppen...pieknie brzmi

tjaaaa...a ja wtedy akurat czytalam moje 30 stronicowe streszczenie potopu i siedzialam zakatarzona XD
a w ogole to slyszalam cie wiecej razy...bo conajmniej dwa sie nadzialam na poczte a skoro juz sie nadzialam to sluchalam co ta ola gadułkuje XD

uła. no to brawo ja dzis 4 z polaka, ze znajomosci lektury ;p ehhh...ze tez judym musial byc w paryzu na praktykach a nie na studiach XD


Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
halo dzień dobry

żadko wpadam, owszem przyznaje, nie bijcie
ale to dlatego, że skończył się dla mnie dzień dziecka i od poniedziałku zaczęłam praktyki w firmie związanej z moją specjalizacją i normalnie musze wstawać bladym ŚWITEM! ok 7:30!
szczerze mówiąc nie wiem czy mój organizm to wytrzyma

poza tym właśnie chłopcy od relacji doprowadzili mnie do zawału
Wisełka pokonała w karnych Śląsk Wrocław w meczu o Puchar Polski

do przerwy było 0:2 dla Wisły
w II połowie Śląsk wyrównał na 2:2
dogrywka, która niczego nie rozstrzygnęła
i karne! było 4:5 i zawodnik Śląska nie strzrelił!
WISŁA AWANSUJE DO DALSZEJ RUNDY

Madzia- teraz coś specjalnie dla Ciebie
http://allegro.pl/item248298230_gofr...t_zobacz_.html
nie jestem zwolenniczką bicia dzieci totez ode mnie nie dostaniesz ;p poza tym ostatnio ogladalam rozmowy w toku i pani 'superniania' mowila, ze dzieci bic nie wolno... ale karac owszem tak wiec szykuj sie

boszzz.... ja tu czytam: nie wiem czy moj orgazm to wytrzyma i sobie mysle...co ta beatka taka zboczuszkowa ;D łohohoh

haha, swietna gofrownica o ja. jak zaloze rodzine to sobie taka kupie ;D zgadnijcie co bedzie codziennie na sniadanie ... bokiem im wyjdzie XD

łoł to nerwowka pewnie byla ;d

a u mnie chłopaki wygrali 5:0 z cottbus jejejeje
miro mial hattricka i piekne trzy brameczki podobno wbil demi jedną i toni jedną moje złotka

i widzialam, ze leverkusen zestrzelilo schalke z drugiego miejsca w tabeli


niemki awansowaly do finalu zenskiego mundialu ;p ostatnio widzialam jak w polfinale graly z norwegią bodajze... no nic...szczescia zyczyc

tez ostatnio ogladalam troszke 'good bye deutschland'. to jest program o niemcach, ktorzy wyjezdzaja na stale za granice. i byl chlopak strasznie podobny do alana smitha ;p agrrr... i oni do malezji chyba wyjechali, on (17 lat) wraz z mlodszym bratem mieli uczeszczac do jakiejs futbolowe szkolki ;p i na dodatek mial na sobie trykot angielskiej druzyny ;D no alan poprostu
ale nie o tym mialo byc... nom zauwazylam, ze tam w tej szkolce (rozne grupy wiekowe pokazywali) bylo straaaasznie duzo dziewczynek nie to co u nas... pewnie jeszcze trener by wysmial, ze dziewczynka chce pilke kopac.

gaaah. strasznie ciezko mi sie w szkole siedzialo xD a raczej wysiadywalo ... w kazdym razie opornie mi szla nauka, siedzenie w jednym miejscu i tak dalej ;p
wydaje mi sie, ze jest piatek w ogole ;D i jedyne co nie potwierdza mojej tezy jest to, ze dzis nie ma 'neu' w tv czyli janeczka tez nie ma

a ja nadal smarkam sie... lepetynka tez ciezka ;D weekendu!!!
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 14:43   #1042
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Tri ja to prawie codziennie (oprocz srody, kiedy to mam na 13.35 ) wstaje o 6.30
No nasze spotkanie bylo boskie, szczegolnie w h&m z lotych tarasach

No a ja wpadlam sie przywitac, juz dawno po szkole ale zaraz cisne sie szykowac bo ide ze znajomymi na pizze buzka
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 20:16   #1043
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wrocilam i znowu widze ze pustka, mysle ze jak weekend przyjdzie to sie cos tu rozkreci bo tak to bedzie dupa Zaraz leci dobry film "poznaj mojego tate" na tvn normalnie ja sobie wyobrazam ze w tym filmie gram ja i moja rodzina
Oj smiesznie bylo zrobilam lekcje i teraz sobie siadlam do kompa A wogole w szkole to mam dechy, Majkel i Mati smigaja w mundurku (rany jacy grzeczni uczniowie, az mi glupio ) ja jeszcze nie mam bo do sklepu nie dotarly ponoc maja byc jutro. A jutro dwa wf z Wojtkiem

Magda pewno u was tez jest jakis klub sportowy, poszukaj info
A co do kobiet ktore graja w pilke to jestem na nie, no wiem czemu ale jakos mi to do kobiet nie pasuje Bynajmniej ja nie chcialabym byc "pilkarka"
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 15:39   #1044
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Sis wiesz, wiek nie ma dla mnie większej różnicy, z resztą Wiesiek jest o 6 lat starszy
i masz racje że lepszy jest związek namacalny ale czasem serce wie swoje a rozum swoje ... w każdym razie musiałam sobie wielkim gumowym młotkiem wybić Krystiana
dziękuje za wszystkie komplementy i wzajemnie, strasznie sie ciesze że Cie poznałam ale Ty też masz śliczne włoski
seksi Vincente
jak mówiłam napewno jakoś to sie ułoży teraz Ty musisz być cierpliwa i poczekać na niego

Ola, wiem co czuje


Magda, seksi Basti na foto xD
nie przeżywaj tak z tymi tematami cokolwiek wybierzesz, to napewno coś znajdziesz, coś o tym wiem a ostatnio z Anką pomagałyśmy koleżance z technikum wybrać temat

Brzoskwinko, ja jestem za Oktoberfest jako że niedługo są moje urodziny to trzeba pić

za wygraną Wisełki



Hej, co tam ? Ja byłam dziś u neurologa, tak kontrolnie bo ostatnio doszły mi mdłości przy bólu głowy i ból brzucha ale brzuch też mnie boli dlatego że niewiadomo co z tymi nerkami, dalej mnie bolą, leki nie pomagają i takie to moje życie serce też mnie coraz bardziej boli i nie przestaje ja to sie już chyba tylko do trumny nadaje
ale w poniedziałek zaczynam studia, nowy rozdział w życiu jade na 9 i odrazu mam zajęcia ale tylko czytanie i dojcza więc nie jest źle
heh mam zamiar być najlepsza w grupie, a przynajmniej spróbuje zamierzam też wyrwać wszystkich facetów z grupy ale to sie jeszcze zobaczy a Wiesiek sie nie dowie tja, to tyle z mojego życia
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 19:31   #1045
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo hejo ufff nareszcie weekend, jedyne co mnie w szkole trzyma przy zyciu to moje bejbe W, ale o tym pozniej
Dzisiaj przez debilnych chlopakow z mojej klasy ktorzy non toper przeszkadzali napisalismy kartkowke z geografii, na szczescie bylo to o Karpatach wiec bylam nauczona
Hihi wogole jak wchodzilam po schodach na pierwsza dodatkowa matematyke, wiecie 8rano, taka zamula i wogole i w pewnej chwili podnosze glowe, patrze a przedemna stoi Mateusz.Jaki odpicowany koszula bialo niebieska, na to mundurek, wlosy na zel, ułaaa
A Majkel dzisiaj wymiatal, mial taka czarna parasolke, non stop z nia chodzil i tak ja machal, normalnie dziadek o lasce
No i na mnie trafilo, w koncu mam mundur. Od poniedzialku witaj umundurowanie

A na jednej przerwie stalam sobie z kolezankami i Wojtek mial dyzur, no i tak sam sobie chodzil, w czarnych spodniach i takiej kremowej obcislej koszulce no to dawaj do niego idziemy i poszlam z taka Goska i ona cos sie pyta o zawody, ktore maja byc w poniedzialek a ja tak stoje i w pewnej chwili do niego mowie "a panu nie zimno tak w tej koszulce?" a on "nie, cieplutko jest" a ja "ooo to pan goracy facet jest" a on na to "no pewnie, musze taki byc" a moja kumpela mowi do niego "dalabys panu szalik a nie tak marznie" a on mnie tak pociagnal za ten szalik i mowi "no wlasnie, dawaj" i w brecht, no to ja chcialam mu dac ale on powiedzial ze zartowal i ze mu cieplutko no ale dziewczyny!!on go macal potem cos tam sobie pogadalismy o wfach co bedziemy robic itp i on sie tak slodko usmiechal jak mu powiedzialysmy ze pogramy w siatke (a ja stalam tak blisko niego, i tak mu sie przygledalam jemu rece, tzn wiecie, biceps, lokiec itp i zauwazylam ze on ma piekna, gladka, jasna skore a ten jego lekki zarost, aaaa normalnie slinotok taki ze w morde strzelil
Potem w koncu nadeszly dwa wf gralismy w siatke, Wojtek robil takie zagrywki ze luhuhu a jak podskakiwal to mu sie lekko koszulka do gory podnosila i bylo widac brzuch (ale nie dostrzeglam czy ma dwynaik czy nie) Albo raz jak pilka leciala i ja jak kopnelam w gore z taka sila ze tak huknela o sufit, a wszyscy ze mnie dechy A jak robilam zagrywke to moja wycho do mnie "dajesz Borucowa"
Potem byla przerwa to cos tam sie wydurnialysmy i gadalaysmy z wycho i ona cos mowi do mnie zebym popodrywala chlopakow z klasy a ja do niej 'nie bo ja mam Boruca" a ona "ta i pana..." a ja taka mina myslalam ze tam padne No a za chwile on wchodzil do pokoju wfistow a ja do niego "prosze pana!!! i biegne" on tak stoi sie patrze, a ja oczywiscie moj tik (trzymam go za ramie) patrze mu w oczy i mowie "prosze pana jak ma pan na drugie imie? (boze skad mi sie to wzielo ) a on tak sie ptrzy i "ale ja nie mam drugiego imienia"
Hihi potem byl drugi wf to gralismy w hokeja, podzielili nas na grupy a on, moja wycho i kumpela ktora nie cwiczyla siedzieli na takim bajerze co sie przeskakuje (ale nie koziol ) a ja do nich "uuuu ale mamy kibicow" a oni zaczeli sie brechtac, a potem kolezanka pyta sie ich "komu kibicujecie" a oni "Oliii" no czyli mi lans co nie? potem poszlam sobie tam do tej kumpeli gadac, popatrzalam sobie troche na nogi Wojtka i dorwalam taka poduszke w srodku z grochem czy co i rzucilam ja kolezance, on mi odrzucila a ja sie tak zamachnelam ze ja rzucilam,przeleciala kolo Wojtka i wpadla za ten bajer co siedzieli, no to ja sie schylam po to, nie moge znalezc, ci sie brechtaja ze mnie ja sie odwracam a tu nagle kolo mnie cos przelecialo, haha Wojtus podniosl i mi rzucil a ja siermiega nie zauwazylam i pocisk przelecial mi kolo nosa
Oj ogolem bylo bardzo smiesznie i fajnie jak ja uwielbiam wf w piatki

No a co do postow to tylko Luna napisala --> no ja mysle ze ty wiesz co czujesz a co do zdrowia to trzym,majta sie, bedzie git zobaczysz
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 19:38   #1046
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Sis wiesz, wiek nie ma dla mnie większej różnicy, z resztą Wiesiek jest o 6 lat starszy
i masz racje że lepszy jest związek namacalny ale czasem serce wie swoje a rozum swoje ... w każdym razie musiałam sobie wielkim gumowym młotkiem wybić Krystiana
dziękuje za wszystkie komplementy i wzajemnie, strasznie sie ciesze że Cie poznałam ale Ty też masz śliczne włoski
seksi Vincente
jak mówiłam napewno jakoś to sie ułoży teraz Ty musisz być cierpliwa i poczekać na niego

za wygraną Wisełki



Hej, co tam ? Ja byłam dziś u neurologa, tak kontrolnie bo ostatnio doszły mi mdłości przy bólu głowy i ból brzucha ale brzuch też mnie boli dlatego że niewiadomo co z tymi nerkami, dalej mnie bolą, leki nie pomagają i takie to moje życie serce też mnie coraz bardziej boli i nie przestaje ja to sie już chyba tylko do trumny nadaje
ale w poniedziałek zaczynam studia, nowy rozdział w życiu jade na 9 i odrazu mam zajęcia ale tylko czytanie i dojcza więc nie jest źle
heh mam zamiar być najlepsza w grupie, a przynajmniej spróbuje zamierzam też wyrwać wszystkich facetów z grupy ale to sie jeszcze zobaczy a Wiesiek sie nie dowie tja, to tyle z mojego życia
dzieki siostra za komplementy for me a wlosami to sie mozemy zamienic bo ja chce proste wiesz fajnie ze pogadalysmy live bo tak to zawsze inaczej zrobisz jak bedzie dla CIebie najlepiej ale jako Twoja blizniaczka zajelabym sie Wieskiem mozesz sie do niego przytulic kiedy chcesz i wogole a na Krystaiana hmm...sama wiesz tylko popatrzec mozesz ale dobre i to
a z tym moim facetem...poczekam i zobacze co sie bedzie rozgrywac

oby Ci zdrowko dopisalo
taa studia ... dobra okazja do poznania facetow ale Ty tam nie szalej bo powiem szwagrowi



znowu wpadlam na chwilke bo ciagle nie mam czasu dzisiaj robilam zakupy do nowwego mieszkanka.jakos wcale mi to takiej frajdy nie sprawia wogole to nie chce mi sie studiowac, nie chce mi sie uczyc i chyba wogole nic mi sie nie chce chyba stracilam ochote do zycia nie wiem czy dam rade studiowac bo z tego co widzialam to czasami siedzi sie tam od 8 do 18 a moje zdrowie nie bardzo mi na to pozwala najchetniej nic bym nie robila dlaczego tak nie mozna

aaaa i za WIsełke winko:
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 20:23   #1047
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Wrocilam i znowu widze ze pustka, mysle ze jak weekend przyjdzie to sie cos tu rozkreci bo tak to bedzie dupa Zaraz leci dobry film "poznaj mojego tate" na tvn normalnie ja sobie wyobrazam ze w tym filmie gram ja i moja rodzina
Oj smiesznie bylo zrobilam lekcje i teraz sobie siadlam do kompa A wogole w szkole to mam dechy, Majkel i Mati smigaja w mundurku (rany jacy grzeczni uczniowie, az mi glupio ) ja jeszcze nie mam bo do sklepu nie dotarly ponoc maja byc jutro. A jutro dwa wf z Wojtkiem

Magda pewno u was tez jest jakis klub sportowy, poszukaj info
A co do kobiet ktore graja w pilke to jestem na nie, no wiem czemu ale jakos mi to do kobiet nie pasuje Bynajmniej ja nie chcialabym byc "pilkarka"
nom ja mam nadzieje, ze znajde co nieco czasu pomiedzy nauka, ktorej mam mase na weekend

tak ci sie spieszy do umundurowania?
za mundurkiem panny sznurkiem ... nowe powiedzenie szkolne ;P

nom sa jakies tam rozgrywki regionalne XD chlopak mojej kolezanki z klasy gra ;p i w gazecie regionalnej czasem z tylu okladki pokazuja te druzyny xD

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Magda, seksi Basti na foto xD
nie przeżywaj tak z tymi tematami cokolwiek wybierzesz, to napewno coś znajdziesz, coś o tym wiem a ostatnio z Anką pomagałyśmy koleżance z technikum wybrać temat

Hej, co tam ? Ja byłam dziś u neurologa, tak kontrolnie bo ostatnio doszły mi mdłości przy bólu głowy i ból brzucha ale brzuch też mnie boli dlatego że niewiadomo co z tymi nerkami, dalej mnie bolą, leki nie pomagają i takie to moje życie serce też mnie coraz bardziej boli i nie przestaje ja to sie już chyba tylko do trumny nadaje
ale w poniedziałek zaczynam studia, nowy rozdział w życiu jade na 9 i odrazu mam zajęcia ale tylko czytanie i dojcza więc nie jest źle
heh mam zamiar być najlepsza w grupie, a przynajmniej spróbuje zamierzam też wyrwać wszystkich facetów z grupy ale to sie jeszcze zobaczy a Wiesiek sie nie dowie tja, to tyle z mojego życia
podsmiechujki sobie robisz? XD bastiś jest szekszi na maksa ;d zawsze

no juz nie przezywam, bo wybralam xD a co do realizacji...to bede sie martwic niedlugo ... ale jeszcze nie teraz

dobrze, ze masz plany, ambicje i parcie na nauke ;D byle nie przesadzac bo im wyzej sie wejdzie tym mocniej boli upadek


Ola... nie skomentuje juz twojego posta o wojtku, bo burza bardzo blisko i musze wylaczyc kompa ;p
poza tym to co najwazniejsze juz na gadu skomentowalam


mam nadzieje, ze burza przejdzie do 22.30 bo janeczka mam zamiar ogladac ...zyczcie mi powodzenia
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 08:55   #1048
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejo hejo ufff nareszcie weekend, jedyne co mnie w szkole trzyma przy zyciu to moje bejbe W, ale o tym pozniej
Dzisiaj przez debilnych chlopakow z mojej klasy ktorzy non toper przeszkadzali napisalismy kartkowke z geografii, na szczescie bylo to o Karpatach wiec bylam nauczona
Hihi wogole jak wchodzilam po schodach na pierwsza dodatkowa matematyke, wiecie 8rano, taka zamula i wogole i w pewnej chwili podnosze glowe, patrze a przedemna stoi Mateusz.Jaki odpicowany koszula bialo niebieska, na to mundurek, wlosy na zel, ułaaa
A Majkel dzisiaj wymiatal, mial taka czarna parasolke, non stop z nia chodzil i tak ja machal, normalnie dziadek o lasce
No i na mnie trafilo, w koncu mam mundur. Od poniedzialku witaj umundurowanie

A na jednej przerwie stalam sobie z kolezankami i Wojtek mial dyzur, no i tak sam sobie chodzil, w czarnych spodniach i takiej kremowej obcislej koszulce no to dawaj do niego idziemy i poszlam z taka Goska i ona cos sie pyta o zawody, ktore maja byc w poniedzialek a ja tak stoje i w pewnej chwili do niego mowie "a panu nie zimno tak w tej koszulce?" a on "nie, cieplutko jest" a ja "ooo to pan goracy facet jest" a on na to "no pewnie, musze taki byc" a moja kumpela mowi do niego "dalabys panu szalik a nie tak marznie" a on mnie tak pociagnal za ten szalik i mowi "no wlasnie, dawaj" i w brecht, no to ja chcialam mu dac ale on powiedzial ze zartowal i ze mu cieplutko no ale dziewczyny!!on go macal potem cos tam sobie pogadalismy o wfach co bedziemy robic itp i on sie tak slodko usmiechal jak mu powiedzialysmy ze pogramy w siatke (a ja stalam tak blisko niego, i tak mu sie przygledalam jemu rece, tzn wiecie, biceps, lokiec itp i zauwazylam ze on ma piekna, gladka, jasna skore a ten jego lekki zarost, aaaa normalnie slinotok taki ze w morde strzelil
Potem w koncu nadeszly dwa wf gralismy w siatke, Wojtek robil takie zagrywki ze luhuhu a jak podskakiwal to mu sie lekko koszulka do gory podnosila i bylo widac brzuch (ale nie dostrzeglam czy ma dwynaik czy nie) Albo raz jak pilka leciala i ja jak kopnelam w gore z taka sila ze tak huknela o sufit, a wszyscy ze mnie dechy A jak robilam zagrywke to moja wycho do mnie "dajesz Borucowa"
Potem byla przerwa to cos tam sie wydurnialysmy i gadalaysmy z wycho i ona cos mowi do mnie zebym popodrywala chlopakow z klasy a ja do niej 'nie bo ja mam Boruca" a ona "ta i pana..." a ja taka mina myslalam ze tam padne No a za chwile on wchodzil do pokoju wfistow a ja do niego "prosze pana!!! i biegne" on tak stoi sie patrze, a ja oczywiscie moj tik (trzymam go za ramie) patrze mu w oczy i mowie "prosze pana jak ma pan na drugie imie? (boze skad mi sie to wzielo ) a on tak sie ptrzy i "ale ja nie mam drugiego imienia"
Hihi potem byl drugi wf to gralismy w hokeja, podzielili nas na grupy a on, moja wycho i kumpela ktora nie cwiczyla siedzieli na takim bajerze co sie przeskakuje (ale nie koziol ) a ja do nich "uuuu ale mamy kibicow" a oni zaczeli sie brechtac, a potem kolezanka pyta sie ich "komu kibicujecie" a oni "Oliii" no czyli mi lans co nie? potem poszlam sobie tam do tej kumpeli gadac, popatrzalam sobie troche na nogi Wojtka i dorwalam taka poduszke w srodku z grochem czy co i rzucilam ja kolezance, on mi odrzucila a ja sie tak zamachnelam ze ja rzucilam,przeleciala kolo Wojtka i wpadla za ten bajer co siedzieli, no to ja sie schylam po to, nie moge znalezc, ci sie brechtaja ze mnie ja sie odwracam a tu nagle kolo mnie cos przelecialo, haha Wojtus podniosl i mi rzucil a ja siermiega nie zauwazylam i pocisk przelecial mi kolo nosa
Oj ogolem bylo bardzo smiesznie i fajnie jak ja uwielbiam wf w piatki

No a co do postow to tylko Luna napisala --> no ja mysle ze ty wiesz co czujesz a co do zdrowia to trzym,majta sie, bedzie git zobaczysz
fajnie masz z tym Wojtkiem ile on ma lat ;> jest młodszy od mojego Wieśka
zrób sobie zdjęcie w tym mundurku i nam sie pokaż
pewnie że będzie git, jak już sie znajde po drugiej stronie

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
dzieki siostra za komplementy for me a wlosami to sie mozemy zamienic bo ja chce proste wiesz fajnie ze pogadalysmy live bo tak to zawsze inaczej zrobisz jak bedzie dla CIebie najlepiej ale jako Twoja blizniaczka zajelabym sie Wieskiem mozesz sie do niego przytulic kiedy chcesz i wogole a na Krystaiana hmm...sama wiesz tylko popatrzec mozesz ale dobre i to
a z tym moim facetem...poczekam i zobacze co sie bedzie rozgrywac

oby Ci zdrowko dopisalo
taa studia ... dobra okazja do poznania facetow ale Ty tam nie szalej bo powiem szwagrowi



znowu wpadlam na chwilke bo ciagle nie mam czasu dzisiaj robilam zakupy do nowwego mieszkanka.jakos wcale mi to takiej frajdy nie sprawia wogole to nie chce mi sie studiowac, nie chce mi sie uczyc i chyba wogole nic mi sie nie chce chyba stracilam ochote do zycia nie wiem czy dam rade studiowac bo z tego co widzialam to czasami siedzi sie tam od 8 do 18 a moje zdrowie nie bardzo mi na to pozwala najchetniej nic bym nie robila dlaczego tak nie mozna

aaaa i za WIsełke winko:
nmzc, należą Ci sie
ok to następnym razem będzie zamiana włosów
no pewnie że fajnie
ależ oczywiście ja sie zajmuje Wieśkiem a Krystian to słodki dodatek chociaż wczoraj nie powiem że byłam szczęśliwa kiedy mijałam sie z nim i sie uśmiechnął do mnie
nom oby
no pewnie że dobra co Ty mi tu już grozisz że powiesz Wieśkowi
siostra, to sie zmieni, zobaczysz zaczną sie studia, nowe doświadczenia i nabierzesz ochoty do zycia


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość


podsmiechujki sobie robisz? XD bastiś jest szekszi na maksa ;d zawsze

no juz nie przezywam, bo wybralam xD a co do realizacji...to bede sie martwic niedlugo ... ale jeszcze nie teraz

dobrze, ze masz plany, ambicje i parcie na nauke ;D byle nie przesadzac bo im wyzej sie wejdzie tym mocniej boli upadek



mam nadzieje, ze burza przejdzie do 22.30 bo janeczka mam zamiar ogladac ...zyczcie mi powodzenia

gdzieżbym śmiała
a jak brzmi ten temat
im wyższe sie ma ambicje tym większe zwycięstwo
i jak tam Janek







eszzz ... Wiesiek wczoraj nie mógł przyjechać to poszłyśmy do baru, pod którym zauważyłam auto Krystiana ale on niestety był na tzw. dancingu na innym piętrze więc mignął mi tlyko dwa razy ale jak już pisałam tak słodko sie uśmiechnął więc i tak byłam happy
hah w sumie to nie wiem czy taki związek miałby szans, bo w przyszlości jakbyśmy chcieli mieć dzieci to może być kiepsko ... bo jemu bliżej do prostaty niż Wieśkowi aczkolwiek Krystian nie pali więc może tak wcześnie sie u niego nie pojawi chociaż takiego faceta to nawet z tą prostatą bym chciała ale musze uświadomić Wieśkowi że ta prostata będzie nieuchronna jeśli nie przestanie palić najwyżje zagroże że odejde
cóż trzeba myśleć życiowo
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 20:41   #1049
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

witanko

Ja dopiero teraz na necie caly dzien dzisiaj cos robilam, tutaj porzadki, tu przestawialam meble itp. juz mam pokoj prawie dokonczony (zabraklo nam tapety w kolka i jeden pasek wyszedl jak niewypal ) teraz tylko czekac na nowe mebelki i bedzie git
U mnie dzisiaj taka zrypana pogoda byla, deszcz, wiatr, zimno, a ja poszlam do babc zaniesc im racuchy to ubralam kalosze i zostalam przez starsze kobiety oblukana jakbym nie wiem co miala na tych nogach

Luna, hmmm Wojtek ma chyba 26lat, zreszta w poniedzialek zapytam sie kiedy ma urodziny
O nie nie nie, moj tata zobaczyl ten mundurek i mowi "ale scierka" nie pokaze sie publicznie w nim a co juz wam tylko na lekcje
Glupia!

Krystian i prostata Ja jestem ciekawa jakie wyszlo by bejbe moje i Wojtka
A co wy juz planujecie wspolzycie i dzieci?
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:16   #1050
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość

nmzc, należą Ci sie
ok to następnym razem będzie zamiana włosów
no pewnie że fajnie
ależ oczywiście ja sie zajmuje Wieśkiem a Krystian to słodki dodatek chociaż wczoraj nie powiem że byłam szczęśliwa kiedy mijałam sie z nim i sie uśmiechnął do mnie
nom oby
no pewnie że dobra co Ty mi tu już grozisz że powiesz Wieśkowi
siostra, to sie zmieni, zobaczysz zaczną sie studia, nowe doświadczenia i nabierzesz ochoty do zycia




eszzz ... Wiesiek wczoraj nie mógł przyjechać to poszłyśmy do baru, pod którym zauważyłam auto Krystiana ale on niestety był na tzw. dancingu na innym piętrze więc mignął mi tlyko dwa razy ale jak już pisałam tak słodko sie uśmiechnął więc i tak byłam happy
hah w sumie to nie wiem czy taki związek miałby szans, bo w przyszlości jakbyśmy chcieli mieć dzieci to może być kiepsko ... bo jemu bliżej do prostaty niż Wieśkowi aczkolwiek Krystian nie pali więc może tak wcześnie sie u niego nie pojawi chociaż takiego faceta to nawet z tą prostatą bym chciała ale musze uświadomić Wieśkowi że ta prostata będzie nieuchronna jeśli nie przestanie palić najwyżje zagroże że odejde
cóż trzeba myśleć życiowo
dzieki sis moja pocieszycielko
ja jestem za co do tej zamiany wlosow zawsze chcialam miec proste
slodki dodatek mowisz dobra dobra ciekawe kto tu w koncu jest dodatkiem

no tak Wiesiek nie mogl przyjechac to TY juz kurs do baru
Tyyy to faktycznie powiedz mu o tej prostacie po co sobie szukac klopotow juz na przyszlosc: hahaha:
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.