Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 21:23   #1051
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
witanko

Ja dopiero teraz na necie caly dzien dzisiaj cos robilam, tutaj porzadki, tu przestawialam meble itp. juz mam pokoj prawie dokonczony (zabraklo nam tapety w kolka i jeden pasek wyszedl jak niewypal ) teraz tylko czekac na nowe mebelki i bedzie git
U mnie dzisiaj taka zrypana pogoda byla, deszcz, wiatr, zimno, a ja poszlam do babc zaniesc im racuchy to ubralam kalosze i zostalam przez starsze kobiety oblukana jakbym nie wiem co miala na tych nogach

Luna, hmmm Wojtek ma chyba 26lat, zreszta w poniedzialek zapytam sie kiedy ma urodziny
O nie nie nie, moj tata zobaczyl ten mundurek i mowi "ale scierka" nie pokaze sie publicznie w nim a co juz wam tylko na lekcje
Glupia!

Krystian i prostata Ja jestem ciekawa jakie wyszlo by bejbe moje i Wojtka
A co wy juz planujecie wspolzycie i dzieci?
ojj ja tez dopiero na necie musialam wszystko powypierac itp
Ola to Ty masz nowy pokoik bo ja tez od niedawna go mam taaaaki piekny i duuuzy i caly moj tylko jeszcze trza pomalowac polakierowac wstawic drzwi balkonowe i meble no i chyba tyle ale mam juz wiekszosc orentalnych dodatkow

popieram moja SIS i przylaczam sie do apelu o pokazaniu sie w mundurku
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:35   #1052
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
ojj ja tez dopiero na necie musialam wszystko powypierac itp
Ola to Ty masz nowy pokoik bo ja tez od niedawna go mam taaaaki piekny i duuuzy i caly moj tylko jeszcze trza pomalowac polakierowac wstawic drzwi balkonowe i meble no i chyba tyle ale mam juz wiekszosc orentalnych dodatkow

popieram moja SIS i przylaczam sie do apelu o pokazaniu sie w mundurku
No mialam tapetowanie, i czkeam na nowa kanape z krzeslami i stoliczek ale to gdzies za tydzien? nie wiem sama. Aha i mam takie super dwa dywaniki jak juz wszystko bedzie picus glancus to sie pochwale a zreszta kawalek tapety w kolka jest na moim fotoblogu

Zastanowie sie
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 22:02   #1053
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
No mialam tapetowanie, i czkeam na nowa kanape z krzeslami i stoliczek ale to gdzies za tydzien? nie wiem sama. Aha i mam takie super dwa dywaniki jak juz wszystko bedzie picus glancus to sie pochwale a zreszta kawalek tapety w kolka jest na moim fotoblogu

Zastanowie sie

ja jak juz bede miec gotowy pokoik to tez sie pochwale a co
Olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa nie daj sie prosic my chcemy Twoj mundurek
a tak PS: ja zawsze chcialam nosic mundurek a kiedys tego nie bylo

i zmykam sie wykapac i spac.dobranocki
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 22:03   #1054
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
a sie ma...fifi zawsze stosownie ubrany ;p

pewnie nie pamietasz skąd ją sciagnelas (?) ja nigdy nie pamietam xD
ale jakbys mogla kiedys mi ją podeslac na gadu? albo na wątek wrzucic w zalacznik ;p bylabym wdzieczna. chcialabym zobaczyc jaki daje efekt (oczywiscie widze na twoim ale chcialabym poprobowac )

bodajze o milanie czytalam kiedys...calkiem niedawno...moze w tamtym tygodniu xD ze w lidze nie odnosi znaczacych sukcesow, ale wlasciwie nie przyklada do tego specjalnej wagi, bo zalezy im glownie na rozgrywkach miedzynarodowo-klubowych ;p wiec nie zalamuj rąk ;D napewno w LM dadzą czadu

brawo dla newcastle

Tak zawsze i wszedzie

Wiem ze piorytet to zawsze jest LM no ale Serie A tez sie liczy bo dawno jej nie wygrali, a pozatym z słabszymi druzynami i to jeszcze u sibie warto by bylo wygrywac bo to jest walak o miejsce zeby za rok grac LM
Mam nadzieje ze daja czadu




Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
przepelniona pozytywna energią, ktorej nie zmarnuje na pobyt w szkole jutro...moge zmarnowac ją na moich niuniów zawsze to lepsze marnotrawienie

a wiec moje piękności:
1 - lahmcio
2 - toni
3 - bommi
4 - ??? nie pamietam jak on sie nazywa XD pewnie jest z drugiej druzyny
5 - bastuś
6 - janek... schlaudi fkors
Fajne fotki

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
1.Vicente dawno tu nie bylo jego zdjecia a tak byc nie moze
2.DAvid na plazy
3.sweet Davidek z coreczka Zaida
4.DAvidek
No no no co za foty




Wpadłam bo jutro wracam do Opola skonczyło sie bumelowanie

Postaram sie czesciej wpadac niz ostatnio ale poprostu jedna sprwa mnie zdołowała i jakos tak wyszło. Ale dzis chyab prognozy sa dobre i mam nadzieje ze tak bedzie.

Jutro gra Milan i mam nadzieje ze wrescie zwycieza

Dzis grał newcastle ale przegrał

Lecz za to Roqus dzis bramke strzelił i ostatnio rowniez

A wiec papa
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 22:08   #1055
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
ja jak juz bede miec gotowy pokoik to tez sie pochwale a co
Olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa nie daj sie prosic my chcemy Twoj mundurek
a tak PS: ja zawsze chcialam nosic mundurek a kiedys tego nie bylo

i zmykam sie wykapac i spac.dobranocki
Ale moj mundurek jest brzydki

Ja tez moglabym nosci jakby byl jakis sensowny, typu marynarka, do tego spodnica, getry itp a nie zwykla kamizelka
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 06:53   #1056
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hej
cóż powiem tak : Krstian jest u mnie SPALONY co za cham zbolały no poznaliśmy sie wczoraj, ale tak sie chamsko odezwał że dopiero teraz zrozumiałam jaki to cham a ja chciałam dla niego rzucić Wieśka nic, Krystian to był błąd ale to już definitywnie skończone
zanim poszłam do baru to pół dnia ( od 14 ) spędziłam z Wieśkiem i wiecie co ? przy każdym spotkaniu na nowo sie w nim zakochuje i nawet motylki w brzuchu przy nim miałam to chyba moje prawdziwe szczęście nie wiem, może miałam spotkać Krystiana żeby docenić Wieśka ? heh kocham go




Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość

Luna, hmmm Wojtek ma chyba 26lat, zreszta w poniedzialek zapytam sie kiedy ma urodziny
O nie nie nie, moj tata zobaczyl ten mundurek i mowi "ale scierka" nie pokaze sie publicznie w nim a co juz wam tylko na lekcje
Glupia!

Krystian i prostata Ja jestem ciekawa jakie wyszlo by bejbe moje i Wojtka
A co wy juz planujecie wspolzycie i dzieci?
eee, to jest w wieku mojego Wieśka
prosze, pokaż sie
no nie ploanujemy i planować nie będziemy ale tak na wszelki wypadek sie zastanawiałam

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
dzieki sis moja pocieszycielko
ja jestem za co do tej zamiany wlosow zawsze chcialam miec proste
slodki dodatek mowisz dobra dobra ciekawe kto tu w koncu jest dodatkiem

no tak Wiesiek nie mogl przyjechac to TY juz kurs do baru
Tyyy to faktycznie powiedz mu o tej prostacie po co sobie szukac klopotow juz na przyszlosc: hahaha:
nmzc ok
tylko i wyłącznie Krystian był dodatkiem
oj bo trzeba gdzieś iść sie rozerwać
jak go spotkam jeszcze raz to mu dowale z tą prostatą



Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
popieram moja SIS i przylaczam sie do apelu o pokazaniu sie w mundurku
ooo widze że nie jestem sama


Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość







Wpadłam bo jutro wracam do Opola skonczyło sie bumelowanie

Postaram sie czesciej wpadac niz ostatnio ale poprostu jedna sprwa mnie zdołowała i jakos tak wyszło. Ale dzis chyab prognozy sa dobre i mam nadzieje ze tak bedzie.

Jutro gra Milan i mam nadzieje ze wrescie zwycieza

Dzis grał newcastle ale przegrał

Lecz za to Roqus dzis bramke strzelił i ostatnio rowniez

A wiec papa
u mnie też sie skończy bumelowanie
to wypijmy
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 09:56   #1057
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
gdzieżbym śmiała
a jak brzmi ten temat
im wyższe sie ma ambicje tym większe zwycięstwo
i jak tam Janek
no ja mysle bo kto sie smieje z moich miśków...przewalone ma u mnie ;p

nie pamietam juz XD coś tam... kicz jezykowy w literaturze wspolczesnej. ale dokladnie ci nie przytocze ;D
mielismy takie pipipippipipii tematy, ze szok. inne szkoly maja takie fajne, luzne, mozna sie wykazac... a u nas nie wiem co za paly je wybieraly...ale są masakryczne.

powiedzmy... o ile zwyciezamy ;D ale nie zawsze mozna wygrywac...

no wlasnie... janka nie bylo znowu !!!!! chamstwo...wrednoty normalnie...specjalnie mi to robią... i janek tylko wtedy wystepuje jak ja w szkole jestem ;p aszzz...
na dodatek wczoraj widzialam, ze jest nowy program 'vip charts' i prowadzi go collien...kazdy dostaje nowe programy...nawet ten dziad sebastian xD aaaaaaaaaa...
no. ulżyło.


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
witanko

Ja dopiero teraz na necie caly dzien dzisiaj cos robilam, tutaj porzadki, tu przestawialam meble itp. juz mam pokoj prawie dokonczony (zabraklo nam tapety w kolka i jeden pasek wyszedl jak niewypal) teraz tylko czekac na nowe mebelki i bedzie git
U mnie dzisiaj taka zrypana pogoda byla, deszcz, wiatr, zimno, a ja poszlam do babc zaniesc im racuchy to ubralam kalosze i zostalam przez starsze kobiety oblukana jakbym nie wiem co miala na tych nogach

Krystian i prostata Ja jestem ciekawa jakie wyszlo by bejbe moje i Wojtka
jestem ciekawa jak to wyszlo ;p szczegolnie po 'probce' tapety z foto bloga

u mnie bylo cieplutko, na krotki rekaw chodzilam ;D (i dzis mi katar wrocil )

dziewczyneczki...haha...c oz...przylaczam sie do was...w rozmyslaniach...jakie to piekne moje i jankowe dzieci by wyszly


Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Wiem ze piorytet to zawsze jest LM no ale Serie A tez sie liczy bo dawno jej nie wygrali, a pozatym z słabszymi druzynami i to jeszcze u sibie warto by bylo wygrywac bo to jest walak o miejsce zeby za rok grac LM
Mam nadzieje ze daja czadu


Wpadłam bo jutro wracam do Opola skonczyło sie bumelowanie

Postaram sie czesciej wpadac niz ostatnio ale poprostu jedna sprwa mnie zdołowała i jakos tak wyszło. Ale dzis chyab prognozy sa dobre i mam nadzieje ze tak bedzie.

Jutro gra Milan i mam nadzieje ze wrescie zwycieza

Dzis grał newcastle ale przegrał

Lecz za to Roqus dzis bramke strzelił i ostatnio rowniez
wazne, ze maja jakis prorytet ;p i nie dadza sie tak latwo... bo wiedza, ze gwarantem gry w LM jest dosc wysoka pozycja w lidze. tak wiec glowa do gory jeszcze pokaza co potrafia.

nie chcialabym byc niemila...ale... dobrze, ze juz wracacie ... bo mi samej smutno bylo sie uczyc xD łehehe...

łuhu. brawo dla roqusia dobrze, ze sobie radzi. milo slyszec.

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Hej
cóż powiem tak : Krstian jest u mnie SPALONY co za cham zbolały no poznaliśmy sie wczoraj, ale tak sie chamsko odezwał że dopiero teraz zrozumiałam jaki to cham a ja chciałam dla niego rzucić Wieśka nic, Krystian to był błąd ale to już definitywnie skończone
zanim poszłam do baru to pół dnia ( od 14 ) spędziłam z Wieśkiem i wiecie co ? przy każdym spotkaniu na nowo sie w nim zakochuje i nawet motylki w brzuchu przy nim miałam to chyba moje prawdziwe szczęście nie wiem, może miałam spotkać Krystiana żeby docenić Wieśka ? heh kocham go
genialne podsumowanie tego krisa

myslisz jak moj ksiadz katecheta... ex co prawda, bo teraz mamy katechetke, ale mniejsza o wiekszosc XD
on mowil, ze sadzi, iz zawsze spotykamy dana osobe po cos...
tez tak staram sie myslec...szczegolnie kiedy ta osoba dziala mi na nerwy xD bo latwiej mi ją zniesc ;P


normalnie moje chlopaki poprostu wymiataja po calosci
wczoraj wygrali z leverkusen 1:0 toni
oczywiscie nadal jestesmy na czele tabeli i mamy 4 pkty przewagi nad druga schalke jejejjejejeje...bayern mistrzem jest !!!

a dzis o 14 grają niemki w finale z brazylijkami ;p mamy kupe nauki... ale moze polukam...zwykle nie ogladam pilki noznej w wydaniu damskim...bo mniej wiecej po 10 minutach juz mnie nudzi ... ale final WM? moze chociaz lukne ;p
dla zainteresowanych: bedzie lecialo na zdf i niemieckim eurosporcie


no, a ja zmykam, bo mam full nauki...i tak przez caly tydzien aaaaaa


ach na ja...z okazji dzisiejszego dnia chłopca pragne zyczyc swoim wszystkim pupilkom z podpisu...calej gromadce...a w szczegolnosci moim pilkarskim mezom lukasowi i bastusiowi a takze mojemu wyjatkowemu jankowi wszystkiego naj naj naj...jeszcze wiecej czasu spedzonego ze mna...(), wiecej mojej milosci do was i przesylam super mega wypasione caluski
no.
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 13:50   #1058
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Hej
cóż powiem tak : Krstian jest u mnie SPALONY co za cham zbolały no poznaliśmy sie wczoraj, ale tak sie chamsko odezwał że dopiero teraz zrozumiałam jaki to cham a ja chciałam dla niego rzucić Wieśka nic, Krystian to był błąd ale to już definitywnie skończone
zanim poszłam do baru to pół dnia ( od 14 ) spędziłam z Wieśkiem i wiecie co ? przy każdym spotkaniu na nowo sie w nim zakochuje i nawet motylki w brzuchu przy nim miałam to chyba moje prawdziwe szczęście nie wiem, może miałam spotkać Krystiana żeby docenić Wieśka ? heh kocham go

eee, to jest w wieku mojego Wieśka
prosze, pokaż sie
no nie ploanujemy i planować nie będziemy ale tak na wszelki wypadek sie zastanawiałam
Hmmm a co Ci powiedzial? (a jesli moge spytac to wy cos zaczynaliscie ze juz skonczone? )
Mowilam odrazu
No postaram sie Wam pokazac w przyszlym tygodniu
Aha

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

jestem ciekawa jak to wyszlo ;p szczegolnie po 'probce' tapety z foto bloga

u mnie bylo cieplutko, na krotki rekaw chodzilam ;D (i dzis mi katar wrocil )

dziewczyneczki...haha...c oz...przylaczam sie do was...w rozmyslaniach...jakie to piekne moje i jankowe dzieci by wyszly

normalnie moje chlopaki poprostu wymiataja po calosci
wczoraj wygrali z leverkusen 1:0 toni
oczywiscie nadal jestesmy na czele tabeli i mamy 4 pkty przewagi nad druga schalke jejejjejejeje...bayern mistrzem jest !!!

a dzis o 14 grają niemki w finale z brazylijkami ;p mamy kupe nauki... ale moze polukam...zwykle nie ogladam pilki noznej w wydaniu damskim...bo mniej wiecej po 10 minutach juz mnie nudzi ... ale final WM? moze chociaz lukne ;p
dla zainteresowanych: bedzie lecialo na zdf i niemieckim eurosporcie


no, a ja zmykam, bo mam full nauki...i tak przez caly tydzien aaaaaa


ach na ja...z okazji dzisiejszego dnia chłopca pragne zyczyc swoim wszystkim pupilkom z podpisu...calej gromadce...a w szczegolnosci moim pilkarskim mezom lukasowi i bastusiowi a takze mojemu wyjatkowemu jankowi wszystkiego naj naj naj...jeszcze wiecej czasu spedzonego ze mna...(), wiecej mojej milosci do was i przesylam super mega wypasione caluski
no.
No pokaze Wam jak beda juz meble ulozone
Brawo dla Beyrnu i Moj Celtic tez wygral 3 do 0 z Dundee United
Eeee nie lubie jak kobiety graja w pilke ;p

Ja takze zycze wszystkiego najlepszego moim niunia kochanym ale najwieksze zyczenia dla Artura i Wojtka
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 16:04   #1059
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

niemki wygraly WM ;p
nie ogladalam ale wlasnie widze na bildzie ;D

przy okazji czytam njusy i mnie martwią

podobno werder chce wypozyczyc poldiego do siebie. narazie lukas nie chce sie dac...ale kto wie...przeciez ostatnio prawie wcale nie gra
basti to samo...nie chce tego ! bo jak ich pozycza to tu to tam...to jak ja mam kibicowac bayernowi i jednoczesnie moim mezom?


piekna pogoda. zal bylo nie wykorzystac a wiec niedzielne spacery odbębnione ;D nawdychalam sie duuuzo powietrza (Zapas na caly tydzien mam nadzieje :P), teraz troszke na kompie posiedze i pewnie pojde sobie jeszcze cos powtorzyc

trzymam kciuki za nasze wszystkie studentki, zeby lekko minal im pierwszy dzien i zeby szybko wdrozyly sie w swiat nauki i wiedzy

i moze pobawie sie cos teraz w szopku ;D

znalazlam avek z bastim... ale jakis taki pusty mi sie wydaje... XD wiec nie wiem ile go potrzymam ;p
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 19:20   #1060
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

LUNKA : eszsz widzisz jak to wychodzi z facetami co z tego ze ladny jak glupi teraz przynajmniej nie bedziesz zalowac niczego i masz swojego Wieska

OLA : oooo to teraz juz naprawde musisz pokazac swoj mundurek


zawiozlam juz swoje rzeczy do mieszkanka ja nie chce studiowac jutro rozpoczecie o 9.30

wracam za tydzień trzynajcie kciuki zeby dobrze bylo
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 15:08   #1061
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

no nareszcie sa foty z oktoberfestu ;d hahah... normalnie toni wyglada jak frankensztajn XD poldi tym razem odziedziczyl chyba po bastim tą rozowa koszule w krate ;P
kobiety przeslzy same siebie...tak jak rok temu wygladaly ladnie i bawarsko tak w tym roku wygladaja jak wiesniary xD niby bawarskie sukienki...ale zamiast normalnych kolorow to jakies pastelowe zielenie albo róże ... jedynie chyba zony roya i mirka wygladaly ladnie i jak trzeba...bastka laska to w ogole oczywiscie musiala sie jako modelka wyroznic...czyli przyszla w spodniach (a tak to przynajmniej wyglada na focie XD) a on wyglada jak krsnal...w zielonym sweterku
lahmik uroczo powychodzil na fotkach
a kahna kobitka? łohohoh... miala powalajaca torbe XD

posmiali sie? XD to idą sie uczyc ...

fotki postaram sie wrzucic wieczorkiem jak wpadne ;p bo teraz chwilke odpoczne i mam wielkie kucie z matmy...az sie boje pomyslec ile jutro mam kucia ehhhh

pozdrowionka


EDIT godz. 20:43
nie mam sily ruszac nawet palcem ;p ponad 3 godziny kucia z matmy przynoszace srednie efekty to nie na moje nerwy i sily xD dzis nie wrzuce tych fot... jutro pewnie tez nie, bo mam jeszcze wiecej roboty. moze sie zmobilizuje w wrode po szkole... jak nam niczego nie dowala
ide padać teraz si ja

edit2: zmienilam janka na....janka , bo ola mi powiedziala, ze ten ladniejszy niz pierwowzor (chociaz wlasciwie pierwowzorem byl wlasnie ten xD)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2007-10-01 o 20:03
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 19:44   #1062
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo

no pierwszy dzien nowego tygodnia jakos zlecial.Luzik byl widzialam Wojtka w dresie Pogoni, powiedzialam mu dziendobry a potem przed g.wych pani wziela nas na sale to widzialam jak szedl do kibelka ( ) a potem wracal to mowi doniego " a co pan nie idzie do domku" a on "jeszcze nie, ide na sale" a ja poszlam dlaej ale doszlyszalam "ide na sale" i sobie mysle, jak on idzie na sale jak my bedziemy.No to cofam sie i do niego "eeej! prosze pana" tak jakos niechcaca mi sie to "ej" wtrynilo Troche se z nim pogadalam i jak mu sie przyjrzalam to on robi sobie lekki zarost a'la Boruc

Magda ale by byla lipa jakby Poldi i Szwajni odeszli
Ladny avek, taki kolorowy
Ania specjalnie dla Was zrobilam dzisiaj dwie foty w mundurku, nie wiem jak wyszly bo narazie nie moge ich zrzucic.Jutro daje karte pamieci do naprawy ew. wymiany '
Magda pokaz foty
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 19:44   #1063
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo

no pierwszy dzien nowego tygodnia jakos zlecial.Luzik byl widzialam Wojtka w dresie Pogoni, powiedzialam mu dziendobry a potem przed g.wych pani wziela nas na sale to widzialam jak szedl do kibelka ( ) a potem wracal to mowi doniego " a co pan nie idzie do domku" a on "jeszcze nie, ide na sale" a ja poszlam dlaej ale doszlyszalam "ide na sale" i sobie mysle, jak on idzie na sale jak my bedziemy.No to cofam sie i do niego "eeej! prosze pana" tak jakos niechcaca mi sie to "ej" wtrynilo Troche se z nim pogadalam i jak mu sie przyjrzalam to on robi sobie lekki zarost a'la Boruc

Magda ale by byla lipa jakby Poldi i Szwajni odeszli
Ladny avek, taki kolorowy
Ania specjalnie dla Was zrobilam dzisiaj dwie foty w mundurku, nie wiem jak wyszly bo narazie nie moge ich zrzucic.Jutro daje karte pamieci do naprawy ew. wymiany '
Magda pokaz foty
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 17:13   #1064
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Witam

Fajnie jest znowu zobaczyc tych moich kulturoosiłków
Znowu sa brechy brakowalo mi tego

Jutro mam rozpoczecie ale nikt nie idzie haha

Nic sie raczej u moich drogich nie dzieje procz ze Milan kolejny raz zremiosował no comment...

Mam fotki Roqusia to wrzuce jedynie on sie porzadnie spisuje
1- to jest z ostatniego meczu
2,3- z przed ostaniego:p
A jutro Milan gra LM licze ze wygraja innej obcji nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0,,10303~3414769,00.jpg (71,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0,,10303~3412003,00.jpg (58,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77041873.jpg (38,6 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 19:17   #1065
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hoho widze ze pusciutko

Iza super drugie zdjecie

U mnie dzisiaj dechy, wyszlysmy na dwor poubierane (tzn nie to ze chodzimy nago czy co ) zreszta foty sa na fotologu, a ludzie jak sie na nas gapili
a ja jak wyszlam to mowie "chcilabym zobaczyc Majkela" wracamy, a moja kolezanka "Olka patrz, chcialas i masz" ja patrze a tam Majkel Stal z kolega, a jak nas zobaczyl to tak sie lampil jakby co najmniej Spice Girls zobaczyl
no a jutro na 13.35 do szkoly i do 17.05 za to jutro mecz, znowu bedzie Ola kontra Iza a mianowicie Celtic kontra Milan o 20.45 na tvp2
w czwartek jedziemy do Szn sie polansowac z klasa jedziemy na Katyn a potem mamy czas wolny w CH na zakupy
No a w piatek dwa wf z Wojtkiem Oczywiscie genialna Ola zglosila sie, aby w piatek poprowadzic rozgrzewke przed siatkowka.Na ocene!
A wogole chyba Wam nie mowilam ze snil mi sie dzisiaj nagi Wojtek? wprawdze byl pod prysznicem za taka "zamglona" szyba ale byl big
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:28   #1066
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Dziendobry ale tutaj pusto
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 13:07   #1067
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hoho widze ze pusciutko

Iza super drugie zdjecie

U mnie dzisiaj dechy, wyszlysmy na dwor poubierane (tzn nie to ze chodzimy nago czy co ) zreszta foty sa na fotologu, a ludzie jak sie na nas gapili
a ja jak wyszlam to mowie "chcilabym zobaczyc Majkela" wracamy, a moja kolezanka "Olka patrz, chcialas i masz" ja patrze a tam Majkel Stal z kolega, a jak nas zobaczyl to tak sie lampil jakby co najmniej Spice Girls zobaczyl
no a jutro na 13.35 do szkoly i do 17.05 za to jutro mecz, znowu bedzie Ola kontra Iza a mianowicie Celtic kontra Milan o 20.45 na tvp2
w czwartek jedziemy do Szn sie polansowac z klasa jedziemy na Katyn a potem mamy czas wolny w CH na zakupy
No a w piatek dwa wf z Wojtkiem Oczywiscie genialna Ola zglosila sie, aby w piatek poprowadzic rozgrzewke przed siatkowka.Na ocene!
A wogole chyba Wam nie mowilam ze snil mi sie dzisiaj nagi Wojtek? wprawdze byl pod prysznicem za taka "zamglona" szyba ale byl big
Dzieki

Tak znowu ale przynajmniej dobrze ze w fazie grupowej

Sen wymiata wiecej masz tego typu snow



Zanalazłam pare fot Owena dawno o nim nic nie wspominała gdyz poprostu znowu jest kontuzjowany juz dobry tydzien, i jakos nie miałam siły i o choty o tym pisac. Przeszedł niedwano opercje chyba 2 w Niemczech na zmocnienie zoładka, bo miał problemy z pachwina, i tez o przepuklinie była mowa niby miał 3 tygodnie pauzowac ale osatnio doszły dobre wiesci ze to moze byc kwestia tygodnia Narazie sie umiarkowanie ciesze bo starsznie sie o niego boje i chciałabym zeby wrescie skonczyły sie te jego kontuzje

A wiec foty w Umbro

I zmykam bo zniedlugo mam zajecia a wieczorem meczyk oby jako tako go ogladneła
FORZA MILAN
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1208679.picture.jpg (11,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1208683.picture.jpg (14,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1208687.picture.jpg (12,0 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:37   #1068
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Magda ale by byla lipa jakby Poldi i Szwajni odeszli
Ladny avek, taki kolorowy
Magda pokaz foty
nom bylaby...ale zobaczymy co to bedzie.
dzieki i zmienilam go na ten obecny za twoja namowa
pokaze, pokaze, ale teraz mam urwanie glowy w szkole. wiec w weekend uracze was oktoberfestem xD

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Witam

Fajnie jest znowu zobaczyc tych moich kulturoosiłków
Znowu sa brechy brakowalo mi tego

Jutro mam rozpoczecie ale nikt nie idzie haha

Nic sie raczej u moich drogich nie dzieje procz ze Milan kolejny raz zremiosował no comment...

Mam fotki Roqusia to wrzuce jedynie on sie porzadnie spisuje
1- to jest z ostatniego meczu
2,3- z przed ostaniego
A jutro Milan gra LM licze ze wygraja innej obcji nie ma
do'nt worry be happy milan jeszcze sie podniesie ;p
aczkolwiek nie ukrywam, ze moim faworytem w dzisiejszym meczu nie bedzie. uraz do wlochow i zeszlorocznej rywalizacji z bayernem mi pozostanie na dluuuugo ;p

roqus jak zawsze sliczny....i w koncu szczesilwy to chyba najwazniejsze

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj dechy, wyszlysmy na dwor poubierane (tzn nie to ze chodzimy nago czy co ) zreszta foty sa na fotologu, a ludzie jak sie na nas gapili
a ja jak wyszlam to mowie "chcilabym zobaczyc Majkela" wracamy, a moja kolezanka "Olka patrz, chcialas i masz" ja patrze a tam Majkel Stal z kolega, a jak nas zobaczyl to tak sie lampil jakby co najmniej Spice Girls zobaczyl
no a jutro na 13.35 do szkoly i do 17.05 : za to jutro mecz, znowu bedzie Ola kontraza a mianowicie Celtic kontra Milan o 20.45 na tvp2
w czwartek jedziemy do Szn sie polansowac z klasa : jedziemy na Katyn a potem mamy czas wolny w CH na zakupy
No a w piatek dwa wf z Wojtkiem Oczywiscie genialna Ola zglosila sie, aby w piatek poprowadzic rozgrzewke przed siatkowka.Na ocene!
A wogole chyba Wam nie mowilam ze snil mi sie dzisiaj nagi Wojtek? wprawdze byl pod prysznicem za taka "zamglona" szyba ale byl big
hah, no coz...sesyje juz skomentowalam na blogu xD jednym slowem...mysle trafnym
sen tez... oczywiscie, ktorego to tresc obwiescilas mi o 7 rano i mnie obudzilas
fajnie wam, my mielismy na katyn wyruszyc w poniedzialek, ale w zwiazku ze smutnymi przyczynami losowymi nie pojedziemy. coz. troszke szkoda.
meczyk sprobuje obejrzec...i bede kibicowac arturowi

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Dziendobry ale tutaj pusto
no ja nie wiem czego sie spodziewalas o 12 godzinie w srodku tygodnia
ja mam w szkole taki teraz kociol, ze ledwo wpadam na wątek was poczytac... odpisywac juz czasu mi braknie ;p

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Zanalazłam pare fot Owena dawno o nim nic nie wspominała gdyz poprostu znowu jest kontuzjowany juz dobry tydzien, i jakos nie miałam siły i o choty o tym pisac. Przeszedł niedwano opercje chyba 2 w Niemczech na zmocnienie zoładka, bo miał problemy z pachwina, i tez o przepuklinie była mowa niby miał 3 tygodnie pauzowac ale osatnio doszły dobre wiesci ze to moze byc kwestia tygodnia Narazie sie umiarkowanie ciesze bo starsznie sie o niego boje i chciałabym zeby wrescie skonczyły sie te jego kontuzje

A wiec foty w Umbro
owi jak zawsze agrrrr ;p
umbro mi sie jakos kojarzy bardziej z werderem xD ale angielska narodowa ma trykoty umbro nie? ;>



ooooo... njusow a njusow moje mile:
na poczatek

jutro bayern gra w pucharze uefa z Belenenses Lizbona. mam nadzieje (licze na to ogrmonie), ze gdzies na dojczowskich programach pokaza :p

poldi oczywiscie nie pojechal tam, bo grype złapal i kurcze ciagle trafi okazje na wykazanie sie... za jego zdrowko
a mialby okazje, bo miro pauzuje z powodu kontuzji jakies 3 tygodnie (minimum)

olli kahn prawdopodobnie bedzie pauzowal ok. 5 tygodni...a nie jak poczatkowo mowiono 3-4 a wiec i za jego zdrowko ... i oby rense wykorzystal swoje 5 minut w tym czasie

nie wiadomo tez co bedzie z bastim i bommim . basti ma cos z udem a bommi z palcem u nogi XD

lahmik oczywiscie nadal pauzuje.... oj krucho ;p


stuttgart przegral z barca w LM 0:2 .... o i to chyba tyle njusow z mojej piaskownicy ;D


a tak u mnie to jestem padnieta po szkole xD
wymeczyli nas niemilosiernie... 4+ z dojcza mi sie sypnelo z odpowiedzi ustnej nic nie umialam normalnie...ale coz...talent sie ujawnia hahah

na jutro mam mniej kucia niz w poprzednie dni ale nie tak znowu malo w sobote odrabiamy dzien z listopada i w ogole ten tydzien to wielka masakra...ale dam rade

a teraz chyba ide sie polozyc, bo jakos mnie rozklada ;p na godzinke chociaz pozniej nauka i meczyk ;Dale na 'you can dance' chyba tez sobie popatrze w trakcie

soł si ja laskyyyyy

edit:
nie podoba mi sie jak to ludzie z ebisiowego mowia frayern na moj tim xD a podobno to my tacy nieokrzesani i niewychowani... phi.
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2007-10-03 o 16:38
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:02   #1069
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo )

Juz za parenascie minut mecz u mnie prowiant gotowy i bedziemy kibicowac Celticowi i Arturkowi

Izka mi tez ten sen sie podobal Kurde ten Owen wiecej nie gra niz gra Drufa fajna
Magda no to czekamy na fotki
Magda sesja byla cudowna poprostu, jak patrze na te zdjecia to mi sie micha cieszy a moja kumpela dzisiaj mowi "jak ja bede dzieci, to im powiem ze jak matka byla mloda to byla cholernie *** nieta"
Haha tym znem musialam sie z kims podzielic
Kibicuj kibicuj
Haha co do pustek to chodzilo mi ogolem caloksztalt
Wlasnie czytalam o tej pladze kontuzji w Bayernie szkoda szkoda, ale Rense gra, to ciacho
Ja zalapalam dzisiaj 5 z wosu, a powiedzialm tylko jedno zdanie o partii socjaldemokratycznej
Ja obejrze meczyk, po meczyku pojde sie myc i w kime bo jutro szn
Co do frayernu to czytalam.


i lece, baaaj
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 14:49   #1070
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejo

Juz za parenascie minut mecz u mnie prowiant gotowy i bedziemy kibicowac Celticowi i Arturkowi

Magda no to czekamy na fotki
Magda sesja byla cudowna poprostu, jak patrze na te zdjecia to mi sie micha cieszy a moja kumpela dzisiaj mowi "jak ja bede dzieci, to im powiem ze jak matka byla mloda to byla cholernie *** nieta"
Haha tym znem musialam sie z kims podzielic
Kibicuj kibicuj
Wlasnie czytalam o tej pladze kontuzji w Bayernie szkoda szkoda, ale Rense gra, to ciacho
Ja zalapalam dzisiaj 5 z wosu, a powiedzialm tylko jedno zdanie o partii socjaldemokratycznej
Ja obejrze meczyk, po meczyku pojde sie myc i w kime bo jutro szn
Co do frayernu to czytalam.
hehe... jakbym miala dzieci to pewnie tez bym musiala im to powiedziec ...

dzis za to okazalo sie, ze jestem choleryczką XD dostalismy jakies kartki z cechami... i trzeba bylo ze 160 wybrac 40, ktore najlepiej okreslaja nas samych... staralam sie wybrac te, ktore uwazalam za sluszne xD i wyszlo, ze choleryk praktycznie na rowni z melancholikiem ;p jednak wtedy to znajomi zaczeli mnie sprawdzac... ... 'zaznaczylas: szef?' (ehhh...przyznam sie, ze zaznaczylam ;p sama dobrze wiem, ze lubie byc gora XD)

hah, no najwazniejsze w tych nowinach jest to, ze rense przystojny... racja ;P no coz...moje bajern boje... to jakie maja byc ... same śliczne cukiereczki :p

tez chce 5 za jedno zdanie XD

a no jeszcze teraz jak pisalas do izy o owenie....to mi sie przypomnialo co mialam wczoraj napisac odnosnie jego kontuzji ciaglych:
bo generalnie od razu nasunal mi sie na mysl (po wypowiedziach izy) sebcio deisler...glownie dlatego, ze kilka dni temu czytalam wywiad z nim wlasnie na ten temat.
mysle, ze wiele osob wie jakie mial problemy z ciaglymi kontuzjami. i na poczatku 2007 roku zrezygnowal z gry w bayernie i w ogole z kariery pilkarskiej calkowicie.
w wywiadzie przyznal, ze z powodu kontuzji mial depresje i problemy ze sobą i poprostu nie wytrzymal tego. wiec pozegnal sie z pilka.
kontuzje wyeliminowaly go z obu ostatnich WM.
i mam ogromną nadzieje, ze majk nie skonczy tak samo, bo szkoda by bylo


meczyk celtic - milan ogladalam ... pierwszą polowe cala... drugą po trosze...nie widzialam pierwszego gola celtów... ale gol milanu juz tak. i powiem szczerze, ze zdenerwowalam sie wtedy xD bo wlaczam spowrotem na mecz...patrze 1:0.... o milo. a tu zaraz gol ;p
teraz na necie czytam, ze milan nie bedzie domagal sie kary dla celticu ...poprostu gdyby to zrobili to bylby smiech na sali. i dopiero by sie zaczely domysly. moim zdaniem zrobili dobrze...przede wszystkim dla siebie. nie chce sie wypowiadac na temat tego incydentu z kibicem, bo nie jestem tym bramkarzem i nie moge powiedziec na ile bylo to takie straszne, okropne i tak dalej... ze ostatkiem sil musial sie na nosze wpakowac. to powinno w jego wlasnym sumieniu pozostac. czy byl zgodny ze sobą...czy chcial beznadziejnie i po amatorsku wplynac na przebieg akcji.
generalnie wygladalo to dosc komicznie... koles biegnie a po chwili 'przypomina' mu sie, ze powinien upasc a nie gonic.
mysle, ze zespolowi klasy milanu nie wypadaloby robic takich durnych rzeczy (przynajmniej do tej pory uwazalam, ze maja swoja klase... i wolalabym myslec tak nadal... bo mimo, ze nie przepadam za nimi... to szanuje za gre)

zespoly bundesligii wypadaja marnie. tym razem werder polegl z olympiakos piräus... 1:3 w LM. no coz... ja tam caly czas uwazalam, ze wynik ostatniego sezonu to byla wielka pomylka XD i tylko bayern jest mistrzowski ;p

ostatnio musialam sie uczyc slowek na angola... i powiem wam, ze czasem przydaje sie to pilkarskie hobby ;p nie moglam wbic sobie do glowy wyrazenia: have a fringe (miec grzywkę) ... ale mysle sobie: fringe ---> frings ... i teraz juz nie zapomne ;D bankowo.


łuuuu...klapnieta jestem ;p
szkola, pogrzeb, pogoda marna...jakos tak melancholijnie dzisiaj.
na jutro mam troche nauki wiec zaraz sie za to biore, chociaz oczy same mi sie zamykaja. i sobota do szkoly...ehhh...ach zycie zycie...
plusy? w sobote byc moze rodzice kupią mi drugiego kompa XD hah. i w koncu bede mogla wyganiac mojego brata z mojego pokoju z jego całym bajzlem och jak milo ;p

ihihihi... i pozytywne njusiki dla mnie ;d
na zdf bedą meczyki uefa cup dzisiaj jejejejjee...od 18...mecze hsv i bayernu , nie wiem czy wyrobie sie z nauką na meczyk hamburga ale bayern na pewno bede lukac ... w koncu troche meczykow przybylo
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:07   #1071
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wrocilam

hehe brechowo bylo kupilam sobie ta torbe w serduszka co sie tak na nia czailam szalik (kolejny ) ale za 5.97 zal nie wziac jak wpadlysmy to stoiska z przecenami to az sie trzeslo, tak bo my lubimy "grzebac"
Mam fajne foty z deichmanna jak przymierzalysmy takie z 10cm szpilki ale fajoskie byly, kupilabym takie ale nie wiem gdzie mam kabelek do tarego tela bo tamten oddalam do serwisu
Co do filmu to daje do myslenia

Magda
Ja chyba tez swoim dzieciom tak powiem
No wlasnie te kontuzje to chyba najgorsze co moze byc w swiecie pilki
Ja ogladalam caly meczyk jestem dumna z moich niuniek ze wygrali Co do tego pierwszego gola to to byl samoboj, drugi niesluszny karny. Nie lubie gdy Kaka odstawia taka szopke po strzeleniu gola Trzecia akcja cudowna
A najlepszy byl Dida no na serio koles dorosly, "doswiadczony" a taki cyrk odwalil, buahahaha az mi sie go zal zrobilo bo zrobil z siebie posmiewisko
Magda!!! Fringe moze Ci sie ze mna kojarzyc bo ja mam grzywke
Ja tez jestem padnieta, do szkoly jutro mi sie nie chce isc, jutro biologia, matma, polski, geografia, historia jedyny plus to dwa wf z mezem ale pomysle ze jutro juz weekend...
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 13:01   #1072
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Dziewczęta,oszalałam

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 05wiktor4ov.png (99,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w15ig.jpg (45,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: png 04maciekiwiktor9kn.png (99,2 KB, 2 załadowań)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 13:11   #1073
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fffffaaaa.jpg (40,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marzenawiktor3ua.jpg (40,0 KB, 3 załadowań)
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:31   #1074
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
do'nt worry be happy milan jeszcze sie podniesie ;p
aczkolwiek nie ukrywam, ze moim faworytem w dzisiejszym meczu nie bedzie. uraz do wlochow i zeszlorocznej rywalizacji z bayernem mi pozostanie na dluuuugo ;p

roqus jak zawsze sliczny....i w koncu szczesilwy to chyba najwazniejsze




owi jak zawsze agrrrr ;p
umbro mi sie jakos kojarzy bardziej z werderem xD ale angielska narodowa ma trykoty umbro nie? ;>



ooooo... njusow a njusow moje mile:
na poczatek

jutro bayern gra w pucharze uefa z Belenenses Lizbona. mam nadzieje (licze na to ogrmonie), ze gdzies na dojczowskich programach pokaza :p

poldi oczywiscie nie pojechal tam, bo grype złapal i kurcze ciagle trafi okazje na wykazanie sie... za jego zdrowko
a mialby okazje, bo miro pauzuje z powodu kontuzji jakies 3 tygodnie (minimum)

olli kahn prawdopodobnie bedzie pauzowal ok. 5 tygodni...a nie jak poczatkowo mowiono 3-4 a wiec i za jego zdrowko ... i oby rense wykorzystal swoje 5 minut w tym czasie

nie wiadomo tez co bedzie z bastim i bommim . basti ma cos z udem a bommi z palcem u nogi XD

lahmik oczywiscie nadal pauzuje.... oj krucho ;p


stuttgart przegral z barca w LM 0:2 .... o i to chyba tyle njusow z mojej piaskownicy ;D


a tak u mnie to jestem padnieta po szkole xD
wymeczyli nas niemilosiernie... 4+ z dojcza mi sie sypnelo z odpowiedzi ustnej nic nie umialam normalnie...ale coz...talent sie ujawnia hahah

.
Miejmy taka nadzieje

Tak napewno jest szczesliwy moze grac i zdobyawc bramki a to najwazniejsze

jak zawsze
Tak anglicy maja tez trykoty z umbro

To za kontuzjowanych zeby szybko do zdrowka wrocili

Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejo )

Juz za parenascie minut mecz u mnie prowiant gotowy i bedziemy kibicowac Celticowi i Arturkowi

Izka mi tez ten sen sie podobal Kurde ten Owen wiecej nie gra niz gra Drufa fajna
Ja zalapalam dzisiaj 5 z wosu, a powiedzialm tylko jedno zdanie o partii socjaldemokratycznej
.


i lece, baaaj
Nie watpie Niestety bardzo mnie to matrwi
brawo za 5

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
a no jeszcze teraz jak pisalas do izy o owenie....to mi sie przypomnialo co mialam wczoraj napisac odnosnie jego kontuzji ciaglych:
bo generalnie od razu nasunal mi sie na mysl (po wypowiedziach izy) sebcio deisler...glownie dlatego, ze kilka dni temu czytalam wywiad z nim wlasnie na ten temat.
mysle, ze wiele osob wie jakie mial problemy z ciaglymi kontuzjami. i na poczatku 2007 roku zrezygnowal z gry w bayernie i w ogole z kariery pilkarskiej calkowicie.
w wywiadzie przyznal, ze z powodu kontuzji mial depresje i problemy ze sobą i poprostu nie wytrzymal tego. wiec pozegnal sie z pilka.
kontuzje wyeliminowaly go z obu ostatnich WM.
i mam ogromną nadzieje, ze majk nie skonczy tak samo, bo szkoda by bylo


meczyk celtic - milan ogladalam ... pierwszą polowe cala... drugą po trosze...nie widzialam pierwszego gola celtów... ale gol milanu juz tak. i powiem szczerze, ze zdenerwowalam sie wtedy xD bo wlaczam spowrotem na mecz...patrze 1:0.... o milo. a tu zaraz gol ;p
teraz na necie czytam, ze milan nie bedzie domagal sie kary dla celticu ...poprostu gdyby to zrobili to bylby smiech na sali. i dopiero by sie zaczely domysly. moim zdaniem zrobili dobrze...przede wszystkim dla siebie. nie chce sie wypowiadac na temat tego incydentu z kibicem, bo nie jestem tym bramkarzem i nie moge powiedziec na ile bylo to takie straszne, okropne i tak dalej... ze ostatkiem sil musial sie na nosze wpakowac. to powinno w jego wlasnym sumieniu pozostac. czy byl zgodny ze sobą...czy chcial beznadziejnie i po amatorsku wplynac na przebieg akcji.
generalnie wygladalo to dosc komicznie... koles biegnie a po chwili 'przypomina' mu sie, ze powinien upasc a nie gonic.
mysle, ze zespolowi klasy milanu nie wypadaloby robic takich durnych rzeczy (przynajmniej do tej pory uwazalam, ze maja swoja klase... i wolalabym myslec tak nadal... bo mimo, ze nie przepadam za nimi... to szanuje za gre)
Ja wierze ze Mike jest silny i przetrwa, tak jak Louis w tym dokumencie powiedziała ze jak dostał tej kontuzji na mistrzostwach to myslała ze bedzie starsznie, a tu bylo dobrze cały czas wierzył ze uda mu sie wrocic, i mysle ze on sie nie podda bo piłka i zobywanie goli to cale jego zycie i duzo marzen ma jeszcze z nia zwiazanych


Co do meczu to sie nie bede rozwodzi bo szkoda czasu mecz jak pogoda do dupy. A co do Didy on to juz mam przesrane, zastanawiam sie jak teraz kibice bede reagowac, bo głownei to bija mu brawo jak chwyta piłke obojetnie jak, a teraz to nie bedzie za przyjemnie. Ale ja sie nie dziwie i nie tylko ja. chyba jego dni w Milanie sa juz policzone i nic juz go nie uratuje. Bo jest naszym słabym punktem nie umniejszajac mu ale taka jest ostanio smutan prawda.


No i wrescie weekend ale zaganainy byl ten tydzien jeszcze do tego jestem chora jak zwykle tylko przekrocze granice Opola

Edit:
Mike juz trenuje dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 77199210.jpg (52,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77199371.jpg (55,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77199377.jpg (33,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77199378.jpg (36,5 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2007-10-05 o 16:15
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:05   #1075
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
no ja mysle bo kto sie smieje z moich miśków...przewalone ma u mnie ;p

nie pamietam juz XD coś tam... kicz jezykowy w literaturze wspolczesnej. ale dokladnie ci nie przytocze ;D
mielismy takie pipipippipipii tematy, ze szok. inne szkoly maja takie fajne, luzne, mozna sie wykazac... a u nas nie wiem co za paly je wybieraly...ale są masakryczne.

powiedzmy... o ile zwyciezamy ;D ale nie zawsze mozna wygrywac...





dziewczyneczki...haha...c oz...przylaczam sie do was...w rozmyslaniach...jakie to piekne moje i jankowe dzieci by wyszly


genialne podsumowanie tego krisa

myslisz jak moj ksiadz katecheta... ex co prawda, bo teraz mamy katechetke, ale mniejsza o wiekszosc XD
on mowil, ze sadzi, iz zawsze spotykamy dana osobe po cos...
tez tak staram sie myslec...szczegolnie kiedy ta osoba dziala mi na nerwy xD bo latwiej mi ją zniesc ;P


normalnie moje chlopaki poprostu wymiataja po calosci
wczoraj wygrali z leverkusen 1:0 toni
oczywiscie nadal jestesmy na czele tabeli i mamy 4 pkty przewagi nad druga schalke jejejjejejeje...bayern mistrzem jest !!!

a dzis o 14 grają niemki w finale z brazylijkami ;p mamy kupe nauki... ale moze polukam...zwykle nie ogladam pilki noznej w wydaniu damskim...bo mniej wiecej po 10 minutach juz mnie nudzi ... ale final WM? moze chociaz lukne ;p
dla zainteresowanych: bedzie lecialo na zdf i niemieckim eurosporcie


no, a ja zmykam, bo mam full nauki...i tak przez caly tydzien aaaaaa


ach na ja...z okazji dzisiejszego dnia chłopca pragne zyczyc swoim wszystkim pupilkom z podpisu...calej gromadce...a w szczegolnosci moim pilkarskim mezom lukasowi i bastusiowi a takze mojemu wyjatkowemu jankowi wszystkiego naj naj naj...jeszcze wiecej czasu spedzonego ze mna...(), wiecej mojej milosci do was i przesylam super mega wypasione caluski
no.
a czy Twoje macki dosięgają południa Polski ?
dasz rade każdy temat da sie jakoś przygotować, trza tylko chcieć
ja pojechałam do Przeworska tylko i wyłącznie wygrywać jasne, wiem że nie każdą bitwe da sie wygrać, nie każde zaliczenie, kolokwium i egzamin zdam ale to będą tylko bitwy stoczone w wojnie
to ja widze że Ty już o dzieciach z Jankiem myślisz
no co, musiałam go jakoś podsumować
pewnie katecheta ma racje
mi tam damski futbol sie podoba, choć nie oglądałam tego WM

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hmmm a co Ci powiedzial? (a jesli moge spytac to wy cos zaczynaliscie ze juz skonczone? )
Mowilam odrazu
No postaram sie Wam pokazac w przyszlym tygodniu
Aha



No pokaze Wam jak beda juz meble ulozone
Brawo dla Beyrnu i Moj Celtic tez wygral 3 do 0 z Dundee United
Eeee nie lubie jak kobiety graja w pilke ;p

Ja takze zycze wszystkiego najlepszego moim niunia kochanym ale najwieksze zyczenia dla Artura i Wojtka


stara sprawa, ale tak zaczynaliśmy
i gdzie ten mundurek

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
niemki wygraly WM ;p
nie ogladalam ale wlasnie widze na bildzie ;D

przy okazji czytam njusy i mnie martwią

podobno werder chce wypozyczyc poldiego do siebie. narazie lukas nie chce sie dac...ale kto wie...przeciez ostatnio prawie wcale nie gra
basti to samo...nie chce tego ! bo jak ich pozycza to tu to tam...to jak ja mam kibicowac bayernowi i jednoczesnie moim mezom?


piekna pogoda. zal bylo nie wykorzystac a wiec niedzielne spacery odbębnione ;D nawdychalam sie duuuzo powietrza (Zapas na caly tydzien mam nadzieje :P), teraz troszke na kompie posiedze i pewnie pojde sobie jeszcze cos powtorzyc

trzymam kciuki za nasze wszystkie studentki, zeby lekko minal im pierwszy dzien i zeby szybko wdrozyly sie w swiat nauki i wiedzy

i moze pobawie sie cos teraz w szopku ;D

znalazlam avek z bastim... ale jakis taki pusty mi sie wydaje... XD wiec nie wiem ile go potrzymam ;p

huh, to widze że grubsza sprawa z tym odejściem Bastka i Poldka
ah dziękuje za kciuki ja już sie wdrożyłam



Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
LUNKA : eszsz widzisz jak to wychodzi z facetami co z tego ze ladny jak glupi teraz przynajmniej nie bedziesz zalowac niczego i masz swojego Wieska

zawiozlam juz swoje rzeczy do mieszkanka ja nie chce studiowac jutro rozpoczecie o 9.30


wracam za tydzień trzynajcie kciuki zeby dobrze bylo

tja, jak ładny to musi być głupi, jedno wyklucza drugie chociaż jak patrze na mojego Wieśka to widze że to poprostu ideał
damy rade na studiach


Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Witam

Fajnie jest znowu zobaczyc tych moich kulturoosiłków
Znowu sa brechy brakowalo mi tego

Jutro mam rozpoczecie ale nikt nie idzie haha

Nic sie raczej u moich drogich nie dzieje procz ze Milan kolejny raz zremiosował no comment...

Mam fotki Roqusia to wrzuce jedynie on sie porzadnie spisuje
1- to jest z ostatniego meczu
2,3- z przed ostaniego:p
A jutro Milan gra LM licze ze wygraja innej obcji nie ma
Roque jak Kaka tu wygląda


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hoho widze ze pusciutko

Iza super drugie zdjecie

U mnie dzisiaj dechy, wyszlysmy na dwor poubierane (tzn nie to ze chodzimy nago czy co ) zreszta foty sa na fotologu, a ludzie jak sie na nas gapili
a ja jak wyszlam to mowie "chcilabym zobaczyc Majkela" wracamy, a moja kolezanka "Olka patrz, chcialas i masz" ja patrze a tam Majkel Stal z kolega, a jak nas zobaczyl to tak sie lampil jakby co najmniej Spice Girls zobaczyl
no a jutro na 13.35 do szkoly i do 17.05 za to jutro mecz, znowu bedzie Ola kontra Iza a mianowicie Celtic kontra Milan o 20.45 na tvp2
w czwartek jedziemy do Szn sie polansowac z klasa jedziemy na Katyn a potem mamy czas wolny w CH na zakupy
No a w piatek dwa wf z Wojtkiem Oczywiscie genialna Ola zglosila sie, aby w piatek poprowadzic rozgrzewke przed siatkowka.Na ocene!
A wogole chyba Wam nie mowilam ze snil mi sie dzisiaj nagi Wojtek? wprawdze byl pod prysznicem za taka "zamglona" szyba ale byl big

Ola, jakie Ty masz sny

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Dzieki

Tak znowu ale przynajmniej dobrze ze w fazie grupowej

Sen wymiata wiecej masz tego typu snow



Zanalazłam pare fot Owena dawno o nim nic nie wspominała gdyz poprostu znowu jest kontuzjowany juz dobry tydzien, i jakos nie miałam siły i o choty o tym pisac. Przeszedł niedwano opercje chyba 2 w Niemczech na zmocnienie zoładka, bo miał problemy z pachwina, i tez o przepuklinie była mowa niby miał 3 tygodnie pauzowac ale osatnio doszły dobre wiesci ze to moze byc kwestia tygodnia Narazie sie umiarkowanie ciesze bo starsznie sie o niego boje i chciałabym zeby wrescie skonczyły sie te jego kontuzje

A wiec foty w Umbro

I zmykam bo zniedlugo mam zajecia a wieczorem meczyk oby jako tako go ogladneła
FORZA MILAN

Izuś, nie martw sie Michaelem, wyzdrowieje pierwza fota boska




Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
nom bylaby...ale zobaczymy co to bedzie.
dzieki i zmienilam go na ten obecny za twoja namowa
pokaze, pokaze, ale teraz mam urwanie glowy w szkole. wiec w weekend uracze was oktoberfestem xD


do'nt worry be happy milan jeszcze sie podniesie ;p
aczkolwiek nie ukrywam, ze moim faworytem w dzisiejszym meczu nie bedzie. uraz do wlochow i zeszlorocznej rywalizacji z bayernem mi pozostanie na dluuuugo ;p

roqus jak zawsze sliczny....i w koncu szczesilwy to chyba najwazniejsze


hah, no coz...sesyje juz skomentowalam na blogu xD jednym slowem...mysle trafnym
sen tez... oczywiscie, ktorego to tresc obwiescilas mi o 7 rano i mnie obudzilas
fajnie wam, my mielismy na katyn wyruszyc w poniedzialek, ale w zwiazku ze smutnymi przyczynami losowymi nie pojedziemy. coz. troszke szkoda.
meczyk sprobuje obejrzec...i bede kibicowac arturowi


no ja nie wiem czego sie spodziewalas o 12 godzinie w srodku tygodnia
ja mam w szkole taki teraz kociol, ze ledwo wpadam na wątek was poczytac... odpisywac juz czasu mi braknie ;p


owi jak zawsze agrrrr ;p
umbro mi sie jakos kojarzy bardziej z werderem xD ale angielska narodowa ma trykoty umbro nie? ;>



ooooo... njusow a njusow moje mile:
na poczatek

jutro bayern gra w pucharze uefa z Belenenses Lizbona. mam nadzieje (licze na to ogrmonie), ze gdzies na dojczowskich programach pokaza :p

poldi oczywiscie nie pojechal tam, bo grype złapal i kurcze ciagle trafi okazje na wykazanie sie... za jego zdrowko
a mialby okazje, bo miro pauzuje z powodu kontuzji jakies 3 tygodnie (minimum)

olli kahn prawdopodobnie bedzie pauzowal ok. 5 tygodni...a nie jak poczatkowo mowiono 3-4 a wiec i za jego zdrowko ... i oby rense wykorzystal swoje 5 minut w tym czasie

nie wiadomo tez co bedzie z bastim i bommim . basti ma cos z udem a bommi z palcem u nogi XD

lahmik oczywiscie nadal pauzuje.... oj krucho ;p


stuttgart przegral z barca w LM 0:2 .... o i to chyba tyle njusow z mojej piaskownicy ;D


a tak u mnie to jestem padnieta po szkole xD
wymeczyli nas niemilosiernie... 4+ z dojcza mi sie sypnelo z odpowiedzi ustnej nic nie umialam normalnie...ale coz...talent sie ujawnia hahah

na jutro mam mniej kucia niz w poprzednie dni ale nie tak znowu malo w sobote odrabiamy dzien z listopada i w ogole ten tydzien to wielka masakra...ale dam rade

a teraz chyba ide sie polozyc, bo jakos mnie rozklada ;p na godzinke chociaz pozniej nauka i meczyk ;Dale na 'you can dance' chyba tez sobie popatrze w trakcie

soł si ja laskyyyyy

edit:
nie podoba mi sie jak to ludzie z ebisiowego mowia frayern na moj tim xD a podobno to my tacy nieokrzesani i niewychowani... phi.



zdrówko za dojczki

a co to znaczy frayern


Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Dziewczęta,oszalałam
Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
cd
nie mów że dopiero teraz zauważyłaś Wiktora
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:05   #1076
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Wrocilam

hehe brechowo bylo kupilam sobie ta torbe w serduszka co sie tak na nia czailam szalik (kolejny ) ale za 5.97 zal nie wziac jak wpadlysmy to stoiska z przecenami to az sie trzeslo, tak bo my lubimy "grzebac"
Mam fajne foty z deichmanna jak przymierzalysmy takie z 10cm szpilki ale fajoskie byly, kupilabym takie ale nie wiem gdzie mam kabelek do tarego tela bo tamten oddalam do serwisu
Co do filmu to daje do myslenia

Magda
Ja chyba tez swoim dzieciom tak powiem
No wlasnie te kontuzje to chyba najgorsze co moze byc w swiecie pilki
Ja ogladalam caly meczyk jestem dumna z moich niuniek ze wygrali Co do tego pierwszego gola to to byl samoboj, drugi niesluszny karny. Nie lubie gdy Kaka odstawia taka szopke po strzeleniu golaTrzecia akcja cudowna
A najlepszy byl Dida no na serio koles dorosly, "doswiadczony" a taki cyrk odwalil, buahahaha az mi sie go zal zrobilo bo zrobil z siebie posmiewisko
Magda!!! Fringe moze Ci sie ze mna kojarzyc bo ja mam grzywke
Ja tez jestem padnieta, do szkoly jutro mi sie nie chce isc, jutro biologia, matma, polski, geografia, historia jedyny plus to dwa wf z mezem ale pomysle ze jutro juz weekend...
heh, fajnie ;p my chyba w poniedzialek jednak mamy kino mielismy odwolac z powodu pana, ale nasz facet to jest jedniak debeściak

co do meczu to juz sie wypowiedzialam ;D i wylałam swoje żale XD

hah, nie niestety ale w tej konkurencji chyba twoja osoba musi przegrac z fringsim XD ty mi sie moze z czyms innym skojarzysz...np...hym...z afrodyzjakiem (ty wiesz dlaczego hahaha... 'czookolate a czoko czoko....czoko czoko klap klap....')

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Dziewczęta,oszalałam
Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
cd
e no.... za***ioza dupa ;p moj typ ;D agrrr...
jednak chyba nie bylabym w stanie przemoc sie, zeby ogladac 'w11' dla tego pana XD a kogo on tam gra... (czy tam co robi... bo to jest chyba grane a nie na zywca co? ;p)

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Tak napewno jest szczesliwy moze grac i zdobyawc bramki a to najwazniejsze

Tak anglicy maja tez trykoty z umbro

To za kontuzjowanych zeby szybko do zdrowka wrocili

Ja wierze ze Mike jest silny i przetrwa, tak jak Louis w tym dokumencie powiedziała ze jak dostał tej kontuzji na mistrzostwach to myslała ze bedzie starsznie, a tu bylo dobrze cały czas wierzył ze uda mu sie wrocic, i mysle ze on sie nie podda bo piłka i zobywanie goli to cale jego zycie i duzo marzen ma jeszcze z nia zwiazanych


Co do meczu to sie nie bede rozwodzi bo szkoda czasu mecz jak pogoda do dupy. A co do Didy on to juz mam przesrane, zastanawiam sie jak teraz kibice bede reagowac, bo głownei to bija mu brawo jak chwyta piłke obojetnie jak, a teraz to nie bedzie za przyjemnie. Ale ja sie nie dziwie i nie tylko ja. chyba jego dni w Milanie sa juz policzone i nic juz go nie uratuje. Bo jest naszym słabym punktem nie umniejszajac mu ale taka jest ostanio smutan prawda.


No i wrescie weekend ale zaganainy byl ten tydzien jeszcze do tego jestem chora jak zwykle tylko przekrocze granice Opola

Edit:
Mike juz trenuje dobrze
to najwazniejsze, bo zle mi bylo jak ciagle siedzial na lawce u nas... i ciagle wypowiadal sie, ze tego nie chce...a nikt nie dawal mu szansy... teraz tak patrze na poldzia...i jeszcze gorzej sie z tym czuje
szkoda mi, ze odszedl. ale pozostanie na zawsze nasz... i mam bayernowy katalog z nim ;p moge zawsze go wspomniec ... haha... jak kolezanki nieobeznane z pilką ogladaja moj katalog to zawsze mowia, ze roqus najladniejszy

nom pamietam wlasnie, pewnie dzieki alankowi zapamietalam ;p

a wiec niech moje miski szybciutko wracaja do zdroweczka

oczywiscie tez mu tego zycze...tylko mysle, ze sebek tez mial duze parcie na gre, ze kochal to co robil...bo gdyby tak nie bylo nie mialby z tego powodu pewnie stanow depresyjnych...ale w koncu musial odpuscic. bo ani stan fizyczny by sie nie ustabilizowal ani psychiczny
a pecha mial totalnego. ledwo ruszyl do gry i znowu kontuzja na wiele tygodni...i tak w kolko...te omijanie kazdego WM przez niespodziewaną kontuzje tuz przed...poprostu koszmar. zadnemu pilkarzowi nie zyczylabym napewno.

ja to widzialam na necie jak sie wysmiewaja z niego...ojejka...az mi sie szkoda go zrobilo xD


kto ma weekend to ma
ja jutro zapierniczam do budy ;p odlot... sobota to jedyny dzien kiedy moge sobie jako tako bimbac...i spac dlugo a tu zonk. odrabiamy za jakis tam dzien. ale w pon mamy kino czyli wolne a w piatek dzien nauczyciela, edukacji narodowej czy jak kto woli świeto lasu wiec tez lekcji nie mamy XD jejeje

wczoraj nie wpadlam wieczorkiem... ale ledwo co skonczylam nauke, poszlam szybko sie wykapac i ogladalam meczyk moich miśkow w uefa cup.

normalnie na poczatku to myslalam, ze im tylki skopie, zdenerwuje sie okropniascie... i przestane ogladac ;D szlo im paskudnie. jedyne co sie dzialo to chyba to, ze co chwila ktos lezal na murawie...bo dostal pilką w glowe ehhhh...
rozumiem, ze sklad nie byl podstawowy...wielu graczy brakowalo ale bez przesady ;p
w drugiej polowie na szczescie cos im sie poprzestawialo i juz ladnie wbili belenenses 2 gole (koncowy wynik to wlasnie 2:0).
pierwszego gola strzelil toni i normalnie az podskoczylam ;p bo taka kaszana byla przed tym golem, ze innej reakcji byc nie moglo drugiego alti kopsnął
w drugiej polowie wpuscili na kilkanascie minut kroosa, schlaudi sie pojawil i bodajze asyste mial przy jednym golu dopiero to jego pierwsze mecze w bayernie ;D bo tuz po transferze przeciez byl po operacji ale juz jest z nami czyli dobrze
oczywiscie rense stal w bramce...i jeszcze postoi, bo jak mowilam juz wczesniej przed ollim dluga przerwa (obecnie jest w USA na operacji)
no...czyli dzien zakonczyl sie bardzo pozytywnie. chociaz powiem wam, ze bylam juz tak padnieta, ze na meczu oczy mnie bolaly ze zmeczenia xD a ledwo wylaczylam tv... poszlam do swojego pokoju do lozka i juz spie ;P

dzisiaj na dwoch godzinach na polaku pisalismy wypracowanko.... ochhh... wiec znowu dzien meczacy. ale na historii ogladalismy filmy o pierwszej wojnie swiatowej (wiem... jestesmy do tylu z materialem, ale pan mowi,ze wyrobimy ;p my rozszerzona to musimy dokladnie omawiac ) i generalnie mam do odrobienia prace domowe z matmy na jutro ale jestem w nastroju piątkowym...a piatkowe wieczory to jedyne moje w pelni relaksacyjne wiec chyba sobie odpuszcze

dzis mam ogromna nadzieje W KONCU zobaczyc janka w 'neu' i czyjaś glowa spadnie jak go w koncu nie oblukam ... mowi to krolowa ja

studentki nam sie rozproszyly i cicho sza jest ;p co to ma byc...wiecej pisować dziewczeta
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:19   #1077
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

no a ja wlasnie poslalam posta nagadujacego na was, ze sien ie odzywacie ;p patrze a tu luna ;D

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
a czy Twoje macki dosięgają południa Polski ?
dasz rade każdy temat da sie jakoś przygotować, trza tylko chcieć
ja pojechałam do Przeworska tylko i wyłącznie wygrywać jasne, wiem że nie każdą bitwe da sie wygrać, nie każde zaliczenie, kolokwium i egzamin zdam ale to będą tylko bitwy stoczone w wojnie
to ja widze że Ty już o dzieciach z Jankiem myślisz

tja, jak ładny to musi być głupi, jedno wyklucza drugie chociaż jak patrze na mojego Wieśka to widze że to poprostu ideał

a co to znaczy frayern
ja dosiegam wsyzstko co sie rzuci z łapkami na moje pieknosci

jasne dam rade ;p musze...

najwazniejsze to dobre podejscie ty juz je masz wiec jest ok a jak tam w ogole? opowiedz cos...musze sie nastroic odpowiednio ;p za rok (mam nadzieje) tez czekaja mnie poczatki ;D

hahah, no ba...a o czym tu myslec jak janka od tygodni sie nie widzi w tv

to chyba sie powinnam sie cieszyc, zem brzydka to moze chociaz madra ;P (powatpiewalabym jednak ;P)

frayern? jakies wredne babsztylątka tak brzydko nazywaja moj bayern ... spodziewam sie, ze pochodzi to od slowa frajer dodanego do bayern...ŻAL !!! nie bede juz przychodzi na ebisie, bo ja szanuje bvb... mimo, ze coz... wygladaja na cieniasow patrzac na ich miejsce w tabelach. (moze glownie za sprawa ebiego i kubusia...ale jednak ich szanuje ;P)
a one są malo obiektywne i zazdosne chyba...
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:22   #1078
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Joł joł przyszła do Was studentka, cieszycie sie ? hie hie super jest być studentką no to zaczne opowiadać o moich studiach no więc generalnie jest lepiej niż myślałam dość szybko sie tam zaklimatyzowałam, grupe mam 18 osobową w tym tylko 1/3 jest po maturze, reszta to ludzie którzy robią drugi kierunek albo ci którzy zostali na drugi rok. Ale ogólnie ludzie są spoko. Z jednymi mam większy kontakt, z innymi mniejszy ale z wszystkimi idzie sie dogadać mam tylko 4 facetów w grupie ale za to jakich jest taki jeden Tomek, boski facet reszta też jest niczego sobie
plan zajęć mam też boski, dwa trzy zajęcia dziennie ( oczywiście po 1,30 h) i przeważnie zaczynam o 9.40 albo 0 10.25 i kończe koło 13, 14 więc jest very git tyle że musze dojeżdzać, ale to tylko 15 minut drogi i autobusy też są często więc nie musze za długo czekać a i mój koledż jest jakieś 10 min drogi od stacji PKS więc jest na plus
przedmioty też są fajne, oczywiście wszystko mówią po angolu ale jakoś daje sobie rade z rozumieniem itp więc nie jest źle dopiero teraz czuje że dobrze zrobiłam że poszłam na ten angielski, że to moje powołanie w lo jak sie uczyłam z anglika to tylko z przymusu bo do matury rozszerzonej a tutaj przemioty są bardziej szczegółowe, co nie ukrywając podoba mi sie bo czuje że to jest to czuje że tam jest moje miejsce jako że to jest kolegium nauczycielskie po tym można tylko być nauczycielem więc powoli sie oswajam z myślą że za pare lat będe uczyć dzieciaki w szkole ale to będzie jazda ale narazie nie będe planować, najpierw musze skończyć ten koledż
a no i codzienny dojazd to dla mnie frajda bo nigdy wcześniej nie jeździłam autobusem, teraz mam bilet miesięczny i wogóle coś nowego i ciągle czuje to podniecenie a jeszcze jak jakiś ładny i młody kierowca prowadzi to całkiem wysiadam
co tam jeszcze chyba wszystko już napisałam
tak jak mówiłam jade codziennie tam żeby wygrywać i ta myśl nie pozwala mi sie poddać, bo koleżanki nie za bardzo są zadowolone, że ciężko, trudno i wogóle źle mi tam sie podoba, zresztą takie jest życie, nigdzie nie ma łatwo, nie ma co sie poddawać tylko każdy dzień zaczynać walką i dawać z siebie jak najwięcej, bo o to chyba chodzi w życiu musi chodzić o coś więcej
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:29   #1079
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość



kto ma weekend to ma
ja jutro zapierniczam do budy ;p odlot... sobota to jedyny dzien kiedy moge sobie jako tako bimbac...i spac dlugo a tu zonk. odrabiamy za jakis tam dzien. ale w pon mamy kino czyli wolne a w piatek dzien nauczyciela, edukacji narodowej czy jak kto woli świeto lasu wiec tez lekcji nie mamy XD jejeje

wczoraj nie wpadlam wieczorkiem... ale ledwo co skonczylam nauke, poszlam szybko sie wykapac i ogladalam meczyk moich miśkow w uefa cup.

normalnie na poczatku to myslalam, ze im tylki skopie, zdenerwuje sie okropniascie... i przestane ogladac ;D szlo im paskudnie. jedyne co sie dzialo to chyba to, ze co chwila ktos lezal na murawie...bo dostal pilką w glowe ehhhh...
rozumiem, ze sklad nie byl podstawowy...wielu graczy brakowalo ale bez przesady ;p
w drugiej polowie na szczescie cos im sie poprzestawialo i juz ladnie wbili belenenses 2 gole (koncowy wynik to wlasnie 2:0).
pierwszego gola strzelil toni i normalnie az podskoczylam ;p bo taka kaszana byla przed tym golem, ze innej reakcji byc nie moglo drugiego alti kopsnął
w drugiej polowie wpuscili na kilkanascie minut kroosa, schlaudi sie pojawil i bodajze asyste mial przy jednym golu dopiero to jego pierwsze mecze w bayernie ;D bo tuz po transferze przeciez byl po operacji ale juz jest z nami czyli dobrze
oczywiscie rense stal w bramce...i jeszcze postoi, bo jak mowilam juz wczesniej przed ollim dluga przerwa (obecnie jest w USA na operacji)
no...czyli dzien zakonczyl sie bardzo pozytywnie. chociaz powiem wam, ze bylam juz tak padnieta, ze na meczu oczy mnie bolaly ze zmeczenia xD a ledwo wylaczylam tv... poszlam do swojego pokoju do lozka i juz spie ;P

dzisiaj na dwoch godzinach na polaku pisalismy wypracowanko.... ochhh... wiec znowu dzien meczacy. ale na historii ogladalismy filmy o pierwszej wojnie swiatowej (wiem... jestesmy do tylu z materialem, ale pan mowi,ze wyrobimy ;p my rozszerzona to musimy dokladnie omawiac ) i generalnie mam do odrobienia prace domowe z matmy na jutro ale jestem w nastroju piątkowym...a piatkowe wieczory to jedyne moje w pelni relaksacyjne wiec chyba sobie odpuszcze

dzis mam ogromna nadzieje W KONCU zobaczyc janka w 'neu' i czyjaś glowa spadnie jak go w koncu nie oblukam ... mowi to krolowa ja

studentki nam sie rozproszyly i cicho sza jest ;p co to ma byc...wiecej pisować dziewczeta
Luna ma weekend
ale za to odrobisz i później będziesz mieć spokój
ale masz atrakcje
trzymam kciuki żeby janek był
jedna studentka już jest


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
no a ja wlasnie poslalam posta nagadujacego na was, ze sien ie odzywacie ;p patrze a tu luna ;D


ja dosiegam wsyzstko co sie rzuci z łapkami na moje pieknosci

jasne dam rade ;p musze...

najwazniejsze to dobre podejscie ty juz je masz wiec jest ok a jak tam w ogole? opowiedz cos...musze sie nastroic odpowiednio ;p za rok (mam nadzieje) tez czekaja mnie poczatki ;D

hahah, no ba...a o czym tu myslec jak janka od tygodni sie nie widzi w tv

to chyba sie powinnam sie cieszyc, zem brzydka to moze chociaz madra ;P (powatpiewalabym jednak ;P)

frayern? jakies wredne babsztylątka tak brzydko nazywaja moj bayern ... spodziewam sie, ze pochodzi to od slowa frajer dodanego do bayern...ŻAL !!! nie bede juz przychodzi na ebisie, bo ja szanuje bvb... mimo, ze coz... wygladaja na cieniasow patrzac na ich miejsce w tabelach. (moze glownie za sprawa ebiego i kubusia...ale jednak ich szanuje ;P)
a one są malo obiektywne i zazdosne chyba...

ta przecież jestem
ah to nie będe rzucać sie z łapkami
nie ma to jak pozytywne myślenie
za to masz go w avie
nie jesteś ani brzydka ani głupia
ŻAŁOCHA tyle powiem



EDIT: zapomniałam powiedzieć dziś piątek, planowałam wieczór a tu dupa bo mnie choróbsko dopadło ledwo żyje, cały dzień smarkałam, teraz też nie lepiej, zaraz ide spać
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 21:40   #1080
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Elo Zaczne od smutnej wiadomosci czekalam caly tydzien na dwa piatkowe wf, caly tydzien nie widzialam W a tu sie okazalo ze jest na zawodach
Ale za to oslodze mu zycie i na dzien nauczyciela kupie mu wielgachna czekolade hahaha ciekawe jak zareguje

Brzos ja juz dawno zauwazylam tego kolesia i zgadzam sie z tym ze jest boski ale mojego Wojtka nikt nie przebije
Iza dzieki dzisiaj tez dostalam dwie piatki.Jedna za spr w biologii a druga z wf
No ja tez zgadzam sie z tym ze Dida dlugo w Milanie nie posiedzi
Ojej to zdrowiej szybciutko mnie tez jakis syf lapie, boli mnie gardlo, lekki kaszel i katar.A non stop chodze cieplo poubierana i w szaliku/apaszce na szyi wiec nie wiem od czego to gardlo
Lunka oddalam telefon do naprawy a tam mialam fote mundurka.Najwzyej na dniach zrobie zwyklym aparatem.
Co do snu --> to nie moja wina poprostu sie przysnilo i juz ale nie narzekam Chociaz ja tak mam, ze czasem jak mi sie ktos przysni w glupiej/smiesznej sytuacji to potem glupio mi na ta osobe patrzec bo mam wrazenie ze ona wie co mi sie snilo
Magda afrodyzjak?pamietam och ale dam mu ta czekolade i tam on bedzie w srodku tzn ten afrodyzio
No to za wygrana Bayernu
Lunka studenciara, ale lans no a gdzie ty w koncu studiujesz? bo chyba ominelam
Ooo niezly plan masz (haha tak btw, to moja kumpela jest corka pedagoga z naszej szkoly i dzisiaj mialysmy okienke i poszlysmy tam sobie do pokoju pedagoga na herbatke i kumpela dala mi plan Wojtka )
A juz doczytalam jaki kierunek a w jakim miescie?
Widze ze i Ciebie jakis wirus zlapal

No to za nasze zdrowie

p.s. wreszcie watek sie troche rozruszal
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.